Uitslagen Evenementen Inschrijven Organisaties Inloggen Inloggen

Ipico

Sinds 2009 wordt in Wegwed ook het chipsysteem van Ipico ondersteund.
Hiervoor wordt ook de Chipmodule die in Wegwed aanwezig is gebruikt.

Het is een systeem dat gebruik maakt van detectiematten die een de chips (stevig plastic kaartje ter grote van een halve creditcard) detecteren.
De chip wordt met een spanbandje aan de schoen bevestigd.


Bekijk hier een instructiefilmpje over bevestiging van de Ipico-chip:


Meer informatie over dit systeem is te vinden op:
www.runningpromotiongelderland.nl
www.splittime.nl
www.ipicosports.com

Gebruikers van Wegwed en het systeem van Ipico
DatumEvenementProv
zo 13-12-2009Spijkenisse-Spark Marathon, SpijkenisseZH
wo 05-05-2010Run4Freedom, GorinchemZH
zo 13-06-2010Stoomtramloop, Hoorn NhNH
za 28-08-2010De Ronde van IHC Nedstaal, AlblasserdamZH
za 11-09-2010Politie Triathlon Spijkenisse, SpijkenisseZH
zo 12-09-2010Bridge to Bridge, ArnhemGE
vr 17-09-201024e Kennedymars Haaksbergen, HaaksbergenOV
zo 03-10-2010Wijckloop, Wijk aan ZeeNH
zo 10-10-2010Bergse Plasloop, RotterdamZH
za 16-10-2010Conferentie Demo, SchiedamZH
zo 17-10-201022e kleine Haar Loop, Kring van DorthGE
za 06-11-201041e Bennekomse Bosloop, BennekomGE
zo 21-11-201021e 10 mijl van Essen, EssenBEL
zo 28-11-2010Ringvaartloop, AalsmeerNH
za 11-12-20103e Pallas Papendalcross, ArnhemGE
zo 12-12-2010Spijkenisse-Spark Marathon, SpijkenisseZH
wo 12-01-2011Florimex 5 km Baanloop, AalsmeerNH
zo 23-01-2011Safari Run, ArnhemGE
wo 09-02-2011Florimex 5 km baanloop, AalsmeerNH
za 12-02-201137e Februari Loop, BennekomGE
zo 20-02-2011PK Sport Bosdijkloop, Vinkeveen, VinkeveenUT
zo 06-03-2011Westeinderloop, AalsmeerNH
wo 09-03-2011Florimex 5 km baanloop, AalsmeerNH
za 12-03-2011Bosfietsloop Run Bike Run, ArnhemGE
za 12-03-2011Bosfietsloop, ArnhemGE
za 12-03-201132 van Kampen, KampenOV
zo 10-04-2011Rokjesdagloop, AmsterdamNH
vr 15-04-2011DDJ Businessrun, Velp GldGE
za 16-04-2011Ricoh Kippenren, BarneveldGE
di 19-04-2011Zomeravondcup 1, UtrechtUT
di 10-05-2011Zomeravondcup 2, UtrechtUT
wo 11-05-2011Florimex (5km) baanloop, AalsmeerNH
wo 25-05-2011BACO 5 km loop, AalsmeerNH
wo 25-05-2011Zomeravondcup 3, UtrechtUT
vr 03-06-2011Run4Nijmegen, NijmegenGE
wo 08-06-2011Florimex 5 km baanloop, AalsmeerNH
wo 08-06-2011Zomeravondcup 4, UtrechtUT
za 11-06-2011Ter Steege Rijsserbergloop, RijssenOV
ma 13-06-2011De Kroon Ooyse Landloop, ZevenaarGE
zo 19-06-201110 van Overbetuwe, Elst GldGE
zo 19-06-2011Stoomtramloop, MedemblikNH
zo 03-07-2011Midzomerrun Westervoort, WestervoortGE
wo 13-07-2011Florimex 5km baanloop, AalsmeerNH
wo 10-08-2011Florimex 5km baanloop, AalsmeerNH
vr 26-08-2011Arnhemse Meisjes Loop, ArnhemGE
za 27-08-2011Bernhezeloop, Heeswijk-DintherNB
zo 28-08-2011SevenaerRun, ZevenaarGE
wo 31-08-2011Emiclaerloop, AmersfoortUT
zo 04-09-2011Run for the Roses, AalsmeerNH
za 10-09-2011Spijkenisse Politie Triathlon, SpijkenisseZH
zo 11-09-2011Bridge to Bridge, ArnhemGE
wo 14-09-2011Bruggenloop Nijmegen, NijmegenGE
wo 14-09-2011Florimex 5km baanloop, AalsmeerNH
vr 16-09-201125e editie Kennedymars, HaaksbergenOV
zo 18-09-2011Gipmans planten Kwaakerrun, VenloLI
zo 18-09-2011De Tien van 't aogje, BredaNB
zo 02-10-2011Wijckloop, Wijk aan ZeeNH
zo 09-10-2011Hoge Veluwe Loop, HoenderlooGE
zo 09-10-2011Bergse Plasloop, RotterdamZH
wo 12-10-2011Florimex 5km baanloop, AalsmeerNH
zo 16-10-2011Molenhoeks Makkie, Molenhoek LbLI
zo 16-10-201123e Kleine Haar Loop, Kring van DorthGE
wo 09-11-2011Florimex 5km baanloop, AalsmeerNH
za 12-11-20114e Pallas Papendalcross, ArnhemGE
zo 13-11-2011Holapress Valkenloop, ValkenswaardNB
zo 20-11-201122e 10 mijl van Essen, EssenBEL
zo 27-11-2011Ringvaartloop 2011, AalsmeerNH
wo 14-12-2011Florimex 5km baanloop, AalsmeerNH
zo 18-12-2011Spijkenisse-Spark Marathon, SpijkenisseZH
za 31-12-2011Rigterink Oudejaarsloop, KampenOV
zo 08-01-2012Nieuwjaarsloop, Hoek van HollandZH
wo 11-01-2012Florimex 5km baanloop, AalsmeerNH
zo 15-01-2012Ebuddy Vondelparkloop, AmsterdamNH
zo 22-01-2012Safari Run, ArnhemGE
za 28-01-2012Westlands Crosskampioenschap, HonselersdijkZH
zo 29-01-2012Nieuwegein open crosswedstrijd, NieuwegeinUT
za 11-02-2012Februariloop, BennekomGE
zo 19-02-2012PK Sport Bosdijkloop, VinkeveenUT
zo 04-03-2012Westeinderloop, AalsmeerNH
wo 14-03-2012Florimex 5km baanloop, AalsmeerNH
zo 18-03-2012Rondje Nederland, ArnhemGE
za 24-03-2012De 32 van Kampen, KampenOV
wo 11-04-2012Florimex 5km baanloop, AalsmeerNH
za 14-04-2012Ricoh Kippenren, BarneveldGE
di 17-04-2012Zomeravondcup 1, UtrechtUT
za 21-04-20128e Krakelingenloop, HeukelumGE
zo 06-05-2012Bemmelloop, BemmelGE
zo 06-05-2012Spark-runners circuit, SpijkenisseZH
di 08-05-2012Zomeravondcup 2, UtrechtUT
wo 09-05-2012Florimex 5km baanloop, AalsmeerNH
za 12-05-2012Nesseloop, Rotterdam NesselandeZH
zo 13-05-2012Run Beuningen Run, Beuningen GldGE
zo 13-05-2012Schutz Marathon Hoorn, Hoorn NhNH
zo 20-05-2012Mom in Balance Run - Amsterdamse Bos, AmstelveenNH
wo 23-05-2012Zomeravondcup 3, UtrechtUT
za 26-05-2012de stuwwalloop, OosterbeekGE
ma 28-05-2012De Kroon Ooyse Landloop, ZevenaarGE
vr 01-06-2012Run4Nijmegen, NijmegenGE
vr 01-06-2012IRun2BFit Loop, EdeGE
vr 01-06-201215e Veluwezoomloop, DierenGE
wo 06-06-2012Zomeravondcup 4, UtrechtUT
za 09-06-201213e Ooievaarsloop, Groot-AmmersZH
za 09-06-2012Ter Steege Rijsserbergloop, RijssenOV
zo 10-06-2012Zuidas Run, AmsterdamNH
zo 10-06-2012Stoomtramloop, Medemblik-HoornNH
wo 13-06-2012Florimex 5km baanloop, AalsmeerNH
vr 15-06-2012Run4Nijmegen, NijmegenGE
zo 17-06-20122e Overbetuweloop, Elst GldGE
za 23-06-201211e Lingewaalloop, HerwijnenGE
zo 24-06-20128e Midzomerrun, WestervoortGE
wo 11-07-2012Florimex 5km baanloop, AalsmeerNH
wo 08-08-2012Florimex 5km baanloop, AalsmeerNH
vr 24-08-2012Arnhemse Meisjes Loop, ArnhemGE
za 25-08-2012Bernhezeloop, Heeswijk-DintherNB
zo 26-08-2012SevenaerRun, ZevenaarGE
wo 29-08-2012Runnersworld Emiclaerloop, AmersfoortUT
za 01-09-20122e Loop naar de Pomp, NoordeloosZH
di 04-09-2012Dorpsloop Aalsmeer, AalsmeerNH
za 08-09-2012Politie Triathlon Spijkenisse, SpijkenisseZH
zo 09-09-2012Rabo Bridge to Bridge, ArnhemGE
wo 12-09-2012Florimex 5km baanloop, AalsmeerNH
zo 16-09-2012Gipmans planten Kwaakerrun, VenloLI
vr 21-09-201226e Kennedymars Haaksbergen, HaaksbergenOV
zo 23-09-2012De Tien van 't Aogje, Princenhage (Breda)NB
zo 07-10-2012Schollebosloop, Capelle aan den IJsselZH
zo 07-10-2012Bikkelloop, Zuidwolde DrDR
zo 07-10-2012Hoge Veluwe Loop, HoenderlooGE
zo 07-10-2012Sloterplasloop, AmsterdamNH
zo 07-10-2012Schollebosloop, Capelle aan den IJsselZH
wo 10-10-2012Florimex 5km baanloop, AalsmeerNH
do 11-10-2012Baanloop 5km en Coopertest, ZwolleOV
za 13-10-201211e Wim Hol Memorial, PapendrechtZH
zo 21-10-2012Molenhoeks Makkie, MolenhoekLI
zo 21-10-201224e Kleine Haar Loop, Kring van DorthGE
za 27-10-201224e Poort6-loop van Gorinchem, GorinchemZH
zo 28-10-2012Wim Petersloop, ZwolleOV
do 08-11-2012Baanloop 5km en Coopertest, ZwolleOV
zo 11-11-2012Bastenrun, OoijGE
zo 11-11-2012Holapress Valkenloop, ValkenswaardNB
wo 14-11-2012Florimex 5 km Baanloop, AalsmeerNH
zo 18-11-201223e 10 mijl van Essen, EssenBEL
zo 25-11-2012De 29e Zwarte Pietenloop, BemmelGE
zo 25-11-2012Ringvaartloop, AalsmeerNH
zo 25-11-2012Twee bruggenloop, ZwolleOV
wo 12-12-2012Florimex 5 km Baanloop, AalsmeerNH
do 13-12-2012Baanloop 5km en Coopertest, ZwolleOV
zo 16-12-2012Spijkenisse-Spark Marathon, SpijkenisseZH
zo 30-12-2012Eindejaarsloop, ZwolleOV
ma 31-12-201230e Thiendenlanden Natuurlijk Oliebollenloop, SchoonhovenZH
ma 31-12-2012Oudejaarsloop, HeerlenLI
ma 31-12-2012Papegaaij en Tegelaar Oudejaarsloop, KampenOV
zo 06-01-2013Nieuwjaarsloop, Hoek van HollandZH
wo 09-01-2013Florimex 5km baanloop, AalsmeerNH
do 10-01-2013Baanloop 5km en Coopertest, ZwolleOV
vr 11-01-20136e Rijnstate nieuwjaarsloop, ArnhemGE
za 19-01-2013Bos en Heideloop Garderen, GarderenGE
za 19-01-2013Puur! Zwolse Bos Loop, HeerdeGE
zo 20-01-2013Vondelparkloop, AmsterdamNH
za 26-01-201324e Physio.Fit Dirk IV loop, HoornaarZH
za 26-01-2013Open Westlands Crosskampioenschap, HonselersdijkZH
zo 27-01-2013Safari Run, ArnhemGE
zo 27-01-2013Peterskamploop, ZwolleOV
zo 03-02-2013Arnoud Magnin Wintercross, ZuidlarenDR
za 09-02-201339e Februariloop, BennekomGE
zo 10-02-2013DiemerCross, DiemenNH
wo 13-02-2013Florimex 5 km Baanloop, AalsmeerNH
zo 17-02-2013PK Sport Bosdijkloop, VinkeveenUT
zo 17-02-2013Zwartewaterloop, ZwolleOV
zo 03-03-2013Voorjaarsloop, BemmelGE
zo 03-03-2013Westeinderloop, AalsmeerNH
zo 03-03-2013Amersfoortse Bergcross, AmersfoortUT
zo 03-03-2013Berden Voorjaarsloop, VenloLI
zo 03-03-2013Atag achtkastelenloop, VordenGE
za 09-03-201310e Securelink 5EM Run, AmeideZH
zo 10-03-2013Mokumse Vrouwenloop, AmsterdamNH
wo 13-03-2013Florimex 5 km Baanloop, AalsmeerNH
wo 13-03-2013Baanloop 5km, ZwolleOV
za 16-03-2013Lentecross Jeugd, AmersfoortGE
za 16-03-2013Halve Marathon van Sint Anthonis, Sint AnthonisNB
za 16-03-2013Kruidenloop, WapenveldGE
zo 17-03-2013Brettenloop, AmsterdamNH
zo 17-03-2013Lenteloop Albrandswaard, RhoonZH
zo 17-03-2013Rondje Nederland, ArnhemGE
za 23-03-201337e Halve van Hercules, DordrechtZH
za 23-03-2013De 32 van Kampen, KampenOV
zo 31-03-2013Westerveldloop, ZwolleOV
ma 01-04-2013Paasloop - Kilder, KilderGE
ma 01-04-2013RegioBank Culemborg City Run, CulemborgGE
zo 07-04-2013Lochemse Bergloop, BarchemGE
wo 10-04-2013Florimex 5 km Baanloop, AalsmeerNH
do 11-04-2013Baanloop 5km en Coopertest, ZwolleOV
za 13-04-2013Rabobank Kippenren, BarneveldGE
zo 14-04-2013Rondje Millingen, Millingen a/d RijnGE
zo 14-04-2013Nescioloop, AmsterdamNH
di 16-04-2013Zomeravondcup 1, UtrechtUT
vr 19-04-20139e Vrieling Hardenberg City Run, HardenbergOV
zo 21-04-2013Quintusloop, Hengelo GldGE
za 27-04-20139e Krakelingenloop, HeukelumGE
zo 28-04-2013KIVO 10 Engelse Mijl, EdamNH
zo 28-04-2013Geert Brettschneiderloop, zwolleOV
zo 05-05-2013Bemmelloop, BemmelGE
zo 05-05-20135 en 10 km loop, SpijkenisseZH
di 07-05-2013Zomeravondcup 2, UtrechtUT
wo 08-05-2013Florimex 5 km Baanloop, AalsmeerNH
za 11-05-2013Rabocup Noord Drenthe TynaarloRun, TynaarloDR
zo 12-05-2013Salomon Koning van Spanje Trail, GulpenLI
zo 12-05-2013Rietplasloop, EmmenDR
za 18-05-2013Run van Gieten, GietenDR
zo 19-05-2013Raamrun, EscharenNB
ma 20-05-2013De Kroon Ooyse Landloop, ZevenaarGE
wo 22-05-2013Zwiers wonen Erflandenrun, HoogeveenDR
wo 22-05-2013Zomeravondcup 3, UtrechtUT
wo 22-05-2013Wisentloop Dronten, DrontenFL
vr 24-05-2013IRun2BFit, EdeGE
za 25-05-2013Marsdijkrun, AssenDR
za 25-05-2013Molen tot Molenloop, GarderenGE
zo 26-05-2013City Hanzeloop Zutphen, ZutphenGE
zo 26-05-2013Eiberrun, EibergenGE
vr 31-05-201316e Veluwezoomloop, DierenGE
vr 31-05-201316e Veluwezoomloop, DierenGE
za 01-06-2013Asserstadsloop, AssenDR
za 01-06-2013Diemse Torenloop, DidamGE
za 01-06-2013Gerard Tebroke Memorialloop, AaltenGE
zo 02-06-2013Tweestromenloop, WijchenGE
zo 02-06-2013Schutz Marathon Hoorn, HoornNH
zo 02-06-2013Tweestromenloop, WijchenGE
ma 03-06-2013Singelloop, WoerdenZH
wo 05-06-2013Zomeravondcup 4, UtrechtUT
za 08-06-2013Ter Steege Rijsserbergloop, RijssenOV
wo 12-06-2013Florimex 5 km Baanloop, AalsmeerNH
vr 14-06-2013Run4Nijmegen, NijmegenGE
za 15-06-2013Hunzerun, AnnenDR
za 15-06-20137e Hernense Stratenloop, HernenGE
zo 16-06-20133e Overbetuweloop, ElstGE
zo 16-06-2013Zuidersterloop, Capelle a/d IJsselZH
di 18-06-2013Hart van Holland Loop, KockengenUT
zo 23-06-2013Mom In Balance Family Run, AmsterdamNH
zo 23-06-2013, TegelenLI
zo 23-06-2013Midzomerrun, WestervoortGE
zo 23-06-201310e Stoomtramloop Medemblik - Hoorn, MedemblikNH
di 25-06-2013Intersport Dijk tot Damloop, EdamNH
za 29-06-201312e Lingewaalloop, HerwijnenGE
za 29-06-2013Van Bank tot Bank, HeerdeGE
wo 03-07-201317e Rabo Klepperstadloop, HardenbergOV
zo 07-07-2013De Hoef Sportief, De HoefUT
zo 07-07-2013Cityplazarun, NieuwegeinUT
wo 10-07-20133 en 5 km Baanloop, AalsmeerNH
za 13-07-2013Voorthuizen Loopt, VoorthuizenGE
di 30-07-2013Varia Run, DedemsvaartOV
za 10-08-2013Tolkamerkadeloop, TolkamerGE
zo 11-08-2013Bert Timmer Memorial Loop, DuivenGE
wo 14-08-20133 en 5 km Baanloop, AalsmeerNH
vr 23-08-2013Arnhemse Meisjes Loop, ArnhemGE
za 24-08-2013Aquaklimcross, SibculoOV
zo 25-08-2013SevenaerRun, ZevenaarGE
wo 28-08-2013Runnersworld Emiclaerloop, AmersfoortUT
do 29-08-2013Kermisloop Edam, EdamNH
vr 30-08-2013Corsorun Eelde, EeldeDR
za 31-08-2013Bernhezeloop, DintherNB
za 31-08-201318e Ketelhavenloop, Ketelhaven (Dronten)FL
zo 01-09-2013Kuilenloop, Mill/LangenboomNB
vr 06-09-2013, TwelloGE
za 07-09-20133e Loop naar de Pomp, NoordeloosZH
zo 08-09-2013Rabo Bridge to Bridge, ArnhemGE
di 10-09-2013Dorpsloop Aalsmeer, AalsmeerNH
wo 11-09-20133 en 5 km Baanloop, AalsmeerNH
za 14-09-2013Politietriathlon Spijkenisse, SpijkenisseZH
zo 15-09-2013LochemTrail, BarchemGE
zo 15-09-2013Gipmans planten Kwaakerrun, VenloLI
zo 15-09-2013Beuningse Oeverwal Loop, Beuningen GldGE
zo 15-09-2013Crazy River Run, GorinchemZH
vr 20-09-2013SDB Zorgmarathon, PapendalGE
za 21-09-2013Onderwijsmarathon, ArnhemGE
za 21-09-2013Zeijerstrubbenloop, ZeijenDR
zo 22-09-2013N70 trail, NijmegenGE
zo 29-09-2013Rondje Bussloo, BusslooGE
zo 29-09-2013Sjaak Arts Herfstloop, NijmegenGE
zo 06-10-2013Bikkelloop, Zuidwolde DrDR
zo 06-10-2013Hoge Veluwe Loop, HoenderlooGE
zo 06-10-201378e Sloterplasloop, AmsterdamNH
zo 06-10-2013Schollebosloop, Capelle aan den IJsselZH
zo 06-10-2013Detron Meierijloop, VughtNB
wo 09-10-20133 en 5 km Baanloop, AalsmeerNH
do 10-10-2013Baanloop 5km en Coopertest, ZwolleOV
za 12-10-201312e Wim Hol Memorial, PapendrechtZH
za 12-10-201326e C1000 Kees Elzinga Halve Marathon, MeppelDR
zo 13-10-2013DuinenTrail, SchoorlGE
zo 13-10-201325e Kleine Haar Loop, Kring van DorthGE
zo 13-10-2013DijkenLoop, Wijk bij DuurstedeUT
za 19-10-2013Herfstloop, LelystadFL
zo 20-10-2013Molenhoeks Makkie, MolenhoekLI
zo 20-10-2013Simon Kroon Vestingloop, EdamNH
za 26-10-2013Klokloop, HeerdeGE
zo 27-10-2013Devil's trail, NijmegenGE
zo 27-10-2013VOV run Vries, VriesDR
zo 27-10-2013AV23 Middenmeerloop, AmsterdamNH
zo 27-10-2013Wim Petersloop, ZwolleOV
za 02-11-2013Raboloop, MillNB
zo 03-11-2013VEZET Boerenkoolloop, WarmenhuizenNH
za 09-11-201325e Poort6-loop, GorinchemZH
za 09-11-2013Zandenplasloop, NunspeetGE
zo 10-11-2013Bastenrun, OoijGE
zo 10-11-2013Railrunners Jubileumcross Wythemerplas, ZwolleOV
wo 13-11-20133 en 5 km Baanloop, AalsmeerNH
do 14-11-2013Baanloop 5km, ZwolleOV
zo 17-11-2013Ahlers Poort van Drenthe Cross, CoevordenDR
zo 17-11-2013rondje bussloo, BusslooGE
zo 17-11-201324e 10 mijl Van Essen, EssenBEL
zo 17-11-2013Mooijers Mode Molenloop, EdamNH
za 23-11-2013Super Prestige Veldloop Gieten, GietenDR
zo 24-11-201330e Zwarte Pietenloop, BemmelGE
zo 24-11-20132e Baggelhuizercross, AssenDR
zo 24-11-2013Ringvaartloop, AalsmeerNH
zo 24-11-2013Twee bruggenloop Zwolle, ZwolleOV
za 30-11-2013Eurozorg Sintloop, HeerdeGE
za 07-12-2013Nijverdalseberg cross, NijverdalOV
za 07-12-2013Nijverdalse bergcross, NijverdalOV
zo 08-12-2013Run2Day Klinkenvlierseplas Cross, CoevordenDR
zo 08-12-2013Voorne's Duin Trail, OostvoorneZH
wo 11-12-20133 en 5 km Baanloop, AalsmeerNH
do 12-12-2013Baanloop 5km en Coopertest, ZwolleOV
zo 15-12-2013Spijkenisse-Spark Marathon, SpijkenisseZH
do 19-12-2013Santa Run 4 Unicef, NijmegenGE
za 21-12-2013SantaRun Emmen, EmmenDR
za 21-12-2013De Schaapskooi KERST RUN, BemmelGE
zo 22-12-2013Winter Step-One Loop, BorneOV
za 28-12-2013Coop Dorpsloop, De KrimOV
za 28-12-2013Oudejaars Crossloop Vorden, VordenGE
zo 29-12-2013Eindejaarsloop Zwolle, ZwolleOV
di 31-12-201331e Oliebollenloop, SchoonhovenZH
di 31-12-201332e Oliebollenloop , SchoonhovenZH
di 31-12-2013Papegaaij en Tegelaar Oudejaarsloop, KampenOV
zo 05-01-2014Nieuwjaarsloop, Hoek van HollandZH
wo 08-01-20143 en 5 km baanloop, AalsmeerNH
vr 10-01-20147e Rijnstate nieuwjaarsloop, ArnhemGE
za 11-01-2014Nieuwjaarsloop Aalden Rondomme, ZweelooDR
za 18-01-2014Bos- en Heideloop, GarderenGE
za 18-01-2014Atlantis Data Zwolse Bos Loop, HeerdeGE
zo 19-01-2014Grootveldcross, DalenDR
za 25-01-201425e Physio.Fit Dirk IV loop, HoornaarZH
za 25-01-20149e Nimberg Hunebedloop, HavelteDR
zo 26-01-2014Safari Run, ArnhemGE
zo 26-01-2014Peterskamploop, ZwolleOV
zo 02-02-2014Arnoud Magnin Wintercross, SchipborgDR
za 08-02-201440e Februariloop, BennekomGE
wo 12-02-20143 en 5 km baanloop, AalsmeerNH
za 15-02-2014Lageveldcross, WierdenOV
zo 16-02-2014PK SPORT BOSDIJKLOOP, VinkeveenUT
zo 16-02-2014Open Fries Crosskampioenschap, AppelschaFR
za 22-02-2014Rondje Bussloo, Wilp GldGE
zo 23-02-2014Rondje Bussloo, BusslooGE
zo 23-02-2014DiemerCross, DiemenNH
zo 23-02-2014Lunettencross, VughtNB
zo 23-02-2014Westerveldloop, ZwolleOV
za 01-03-2014Dickninger crossloop, De WijkDR
zo 02-03-2014b.o.d. 'De Sprinters'-Voorjaarsloop, BemmelGE
zo 02-03-2014Amersfoortse Bergcross, AmersfoortUT
zo 02-03-2014Gatorade Cross, NieuwegeinUT
zo 02-03-2014Achtkastelenloop, VordenGE
zo 02-03-2014ATB Run Bike Run Argo, WierdenOV
za 08-03-201438e Halve van Hercules, DordrechtZH
za 08-03-2014AV PEC Clinicloop, ZwolleOV
zo 09-03-2014Mokumse Vrouwenloop, AmsterdamNH
wo 12-03-20143 en 5 km baanloop, AalsmeerNH
do 13-03-2014Baanloop 5km Zwolle, ZwolleOV
za 15-03-2014Lentecross Jeugd, AmersfoortGE
za 15-03-2014Halve Marathon van Sint Anthonis, Sint AnthonisNB
za 15-03-2014Kruidenloop, WapenveldGE
zo 16-03-2014De Baggerloop, DidamGE
zo 16-03-2014Westeinderloop, AalsmeerNH
zo 16-03-2014Clubcross, AlkmaarNH
zo 16-03-2014Berden Voorjaarsloop, VenloLI
zo 16-03-2014Optiek Tom Lenteloop Albrandswaard, RhoonZH
wo 19-03-2014Clinics4running Eiberrun, EibergenGE
za 22-03-2014Zuudwoldiger Viaductenloop, ZuidwoldeDR
za 22-03-201432 van Kampen, KampenOV
zo 23-03-2014Brettenloop, AmsterdamNH
zo 23-03-2014Rondje Nederland, ArnhemGE
za 29-03-2014Trimenzoloop TWELLO, TwelloGE
za 29-03-2014Landalloop, HaarleOV
zo 30-03-2014Geert Brettschneiderloop, ZwolleOV
di 01-04-2014Primera de Haan 4 mijlrun, HoogeveenDR
wo 02-04-2014Kronos Campusloop, EnschedeOV
za 05-04-2014Runnersworld Halve Marathon Ommen, OmmenOV
za 05-04-2014Vuurtorentrail, Hollum AmelandFR
zo 06-04-2014Lochemse Bergloop, BarchemGE
zo 06-04-2014Nescioloop, AmsterdamNH
zo 06-04-2014Brijderloop, AlkmaarNH
zo 06-04-2014Ekiden Zwolle, ZwolleOV
wo 09-04-20143 en 5 km baanloop, AalsmeerNH
do 10-04-2014Baanloop 5km, ZwolleOV
za 12-04-2014Kamerikse Weteringloop, KamerikUT
za 12-04-2014Semslinieloop en Lutje Turfje loop, AnnerveenschekanaalGR
za 12-04-2014Cauberg Trail - Zwemloop Valkenburg, Valkenburg a/d GeulLI
za 12-04-2014Rabobank Kippenren, BarneveldGE
za 12-04-201411e Securelink 5EM Run, AmeideZH
zo 13-04-2014Rondje Millingen, Millingen aan de RijnGE
zo 13-04-2014Kivo 10 Engelse Mijl, EdamNH
di 15-04-2014Zomeravondcup 1, UtrechtUT
za 19-04-201425e 10 Mijl van Essen, EssenBEL
za 19-04-2014Funqtio Bakenbosloop, TegelenLI
zo 20-04-2014Rondje Bussloo Speciaal!, BusslooGE
ma 21-04-2014Paasloop - Kilder, KilderGE
ma 21-04-2014Extreme Running, UtrechtUT
ma 21-04-2014Transfer Solutions Culemborg City Run, CulemborgGE
ma 21-04-2014Lint-Wurmpie Run 2014, De MeernUT
vr 25-04-2014Dorpsloop Twello, TwelloGE
zo 27-04-2014Koningsloop Zwolle, ZwolleOV
di 29-04-2014TTN 10Km Baanloop, AalsmeerNH
do 01-05-2014Facebook Baanloop 5k de Gemzen, HeerdeGE
zo 04-05-2014Salomon Koning van Spanje Trail, GulpenLI
zo 04-05-2014Bemmelloop, BemmelGE
zo 04-05-2014Kastelenloop Diepenheim, DiepenheimOV
ma 05-05-2014bevrijdingsloop Holten, HoltenOV
di 06-05-2014Zomeravondcup 2, UtrechtUT
do 08-05-20145km Baanloop AV PEC1910, ZwolleOV
vr 09-05-201410e Vrieling Hardenberg City Run, HardenbergOV
zo 11-05-2014Rietplasloop, EmmenDR
wo 14-05-20143 en 5 km baanloop, AalsmeerNH
wo 14-05-2014Hooglandse Dorpsloop, HooglandUT
wo 14-05-2014Wisentloop Dronten, DrontenFL
vr 16-05-2014IRun2BFit, EdeGE
vr 16-05-2014Aalandenloop Zwolle, ZwolleOV
za 17-05-2014Run van Gieten, GietenDR
za 17-05-201410e Krakelingenloop, HeukelumGE
zo 18-05-2014Quintusloop, HengeloGE
zo 18-05-2014ZuiderSterloop, Capelle aan den IJsselZH
zo 18-05-2014ZuiderSterLOOP, Capelle a/d IJsselZH
zo 18-05-2014Ketelwald Trail, MilsbeekLI
wo 21-05-2014Zwiers wonen Erflandenrun, HoogeveenDR
wo 21-05-2014Zomeravondcup 3, UtrechtUT
za 24-05-2014Tunnelloop, NijverdalOV
zo 25-05-2014Westland Marathon, MaassluisZH
zo 25-05-2014City-Hanzeloop Zutphen, ZutphenGE
zo 25-05-2014Eiberrun, EibergenGE
zo 25-05-2014Ronde van Cothen, CothenUT
zo 25-05-2014VenloStormt, VenloLI
vr 30-05-201417e Veluwezoomloop, DierenGE
vr 30-05-2014Putten Power Run, PuttenGE
za 31-05-2014Diemse Torenloop, DidamGE
za 31-05-2014CONTOUR STADIUM RUN, OldebroekGE
zo 01-06-2014Zwitserloot Dakrun, GroesbeekGE
ma 02-06-2014Singelloop 2014, WoerdenUT
za 07-06-2014Gerard Tebroke Memorialloop, AaltenGE
za 07-06-2014Molen tot Molenloop, GarderenGE
zo 08-06-2014Raamrun, EscharenNB
zo 08-06-2014Tweestromenloop, WijchenGE
ma 09-06-2014De Kroon Ooyse Landloop, ZevenaarGE
wo 11-06-20143 en 5 km baanloop, AalsmeerNH
wo 11-06-2014Zomeravondcup 4, UtrechtUT
wo 11-06-2014Bernhoven loop warm!, UdenNB
vr 13-06-2014Ter Steege Rijsserbergloop, RijssenOV
za 14-06-2014Atrium Rondje om Ederveen, EderveenGE
za 14-06-20148e Hernense Stratenloop, HernenGE
zo 15-06-20144e Overbetuweloop, Elst GldGE
di 17-06-2014Staete Makelaars Jeroen Bosch loop, 's-HertogenboschNB
vr 20-06-2014Run4Nijmegen, NijmegenGE
za 21-06-2014Hunzerun, AnnenDR
za 21-06-2014Haastrechtloop, HaastrechtZH
zo 22-06-2014Midzomerrun Westervoort, WestervoortGE
zo 22-06-201411e Stoomtramloop Medemblik - Hoorn, MedemblikNH
zo 22-06-2014D'run, DoetinchemGE
zo 22-06-2014City Hanzeloop Zutphen, ZutphenGE
zo 22-06-2014Run4Educaided, GroningenOV
di 24-06-2014Intersport Dijk tot Damloop, EdamNH
wo 25-06-201431e Munnikenslagloop, RouveenOV
za 28-06-2014Tough Ten Miles, OisterwijkNB
za 28-06-201413e Lingewaalloop, HerwijnenGE
za 28-06-2014Van Bank tot Bank, HeerdeGE
zo 29-06-2014Mom in Balance Family Run, AmstelveenNH
zo 29-06-2014Bushbikers Time Trial, SleenDR
zo 29-06-2014Galgenloop, Berkel-EnschotNB
zo 29-06-2014Runnersworld Run for Kika, HoogeveenDR
zo 29-06-20141e AsRENdorp, ZwolleOV
zo 29-06-2014Ladies First Run / Ten4Men, WinterswijkGE
wo 02-07-201418e Rabo Klepperstadloop, HardenbergOV
za 05-07-2014Rotterdam Ekiden, RotterdamZH
zo 06-07-2014Coevorder Grachtenloop, CoevordenDR
wo 09-07-20143 en 5 km baanloop, AalsmeerNH
za 12-07-2014Voorthuizen Loopt, VoorthuizenGE
di 29-07-20142e Vrieling Varia Run, DedemsvaartOV
di 12-08-2014Gouden Pijl Loop, EmmenDR
wo 13-08-20143 en 5 km baanloop, AalsmeerNH
wo 13-08-2014Alkeloop, Alteveer-KerkenveldDR
do 14-08-2014Dorpsloop Wilnis, WilnisUT
zo 17-08-2014Maas running Masters, Den BoschNB
vr 22-08-201425e Dorpsloop Baambrugge, BaambruggeUT
vr 22-08-2014Arnhemse Meisjes Loop, ArnhemGE
za 23-08-2014Aquaklimcross, SibculoOV
za 23-08-2014Tolkamerkadeloop, TolkamerGE
za 23-08-2014Singelloop, HollandscheveldDR
zo 24-08-2014Bert Timmer Memorial Loop, DuivenGE
wo 27-08-2014A.V. Triathlon Emiclaerloop, AmersfoortUT
do 28-08-2014Wiekloop, De WijkDR
do 28-08-2014Kermisloop Edam, EdamNH
za 30-08-2014XRCBernhezeloop, Heeswijk-DintherNB
za 30-08-2014Tough Ten Miles - Tough Safari, HilvarenbeekNB
za 30-08-201419e Solcon Ketelhavenloop, Ketelhaven (Dronten)FL
za 30-08-20145 van Wijchen, WijchenGE
za 30-08-2014Rijntocht, RenkumGE
zo 31-08-2014Den Driesch Loop, Valkenburg a/d GeulLI
ma 01-09-2014LICHTSTADLOOP, GramsbergenOV
ma 01-09-2014Rabobank Lichtstadloop, GramsbergenOV
vr 05-09-2014Corsorun Eelde, EeldeDR
vr 05-09-2014Oranjeloop, NieuwleusenOV
za 06-09-2014Dorpsloop Aalsmeer, AalsmeerNH
za 06-09-20144e Loop naar de Pomp, NoordeloosZH
za 06-09-2014Van der Veen Kromhout Run, AppelschaFR
zo 07-09-2014Kuilenloop, Mill/LangenboomNB
wo 10-09-20143 en 5 km baanloop, AalsmeerNH
za 13-09-201429e Politietriathlon Spijkenisse, SpijkenisseZH
za 13-09-2014Kramp run, VarsseveldGE
zo 14-09-2014Zeevangsloop, MiddelieNH
zo 14-09-2014Albert Eising-loop, DalenDR
zo 14-09-2014Crazy River Run, GorinchemZH
do 18-09-2014Gemeentemarathon, ArnhemGE
vr 19-09-2014SDB Zorgmarathon, ArnhemGE
za 20-09-2014Onderwijsmarathon, ArnhemGE
za 20-09-2014Klenckeloop Oosterhesselen, OosterhesselenDR
za 20-09-2014De Hoenwaard Run, HattemGE
za 20-09-2014Zeijerstrubbenloop, ZeijenDR
za 20-09-2014Werkhoven loopt, WerkhovenUT
zo 21-09-2014N70 trail, NijmegenGE
zo 21-09-2014Gipmans planten Kwaakerrun, VenloLI
zo 21-09-2014Estafettemarathon, SpijkenisseZH
zo 21-09-2014Almelo Allee, AlmeloOV
do 25-09-2014Gemeente marathon, ArnhemGE
vr 26-09-2014Zorgmarathon, ArnhemGE
za 27-09-20141e Sportvoedingwebshop-Lageveldloop, WierdenOV
za 27-09-2014OnderdijksRun, KampenOV
za 27-09-2014Proef Rondje Stroe, StroeGE
zo 28-09-2014Rondje Bussloo, BusslooGE
zo 28-09-2014SchutrupsRun, ExlooDR
zo 28-09-2014Vestingloop Willemstad, WillemstadNB
zo 05-10-2014Bikkelloop, ZuidwoldeDR
zo 05-10-2014Hoge Veluwe Loop, HoenderlooGE
zo 05-10-2014Schollebosloop, Capelle aan den IJsselZH
zo 05-10-2014Detron Meierijloop, VughtNB
zo 05-10-2014Kaak Kanonsloop, GroenloGE
zo 05-10-2014Rondje Kuukstuuve, CuijkNB
wo 08-10-20143 en 5 km baanloop, AalsmeerNH
do 09-10-2014Baanloop 5km, ZwolleOV
vr 10-10-201410 van Wijk, 10 oktober 2014, Wijk bij DuurstedeUT
za 11-10-201413e Wim Hol Memorial, PapendrechtZH
za 11-10-201427e C1000 Kees Elzinga Halve marathon, MeppelDR
zo 12-10-2014Asics Duinentrail Schoorl, SchoorlNH
zo 12-10-201426e Kleine Haar Loop, Kring van DorthGE
zo 12-10-201479e Sloterplasloop, AmsterdamNH
zo 12-10-2014Simon Kroon Vestingloop, EdamNH
zo 12-10-20146e Nadine OK Run, ScharwoudeNH
zo 12-10-2014DijkenLoop, Wijk bij DuurstedeUT
zo 12-10-2014Lingezegenloop, Elst GldGE
za 18-10-2014Zwarte Dennen Cross, StaphorstOV
zo 19-10-2014LochemTrail, BarchemGE
zo 19-10-2014Molenhoeks Makkie, MolenhoekLI
za 25-10-2014Dallirun (voorheen Klokloop), HeerdeGE
zo 26-10-2014AV23 Middenmeerloop, AmsterdamNH
zo 26-10-2014Halve Marathon Doetinchem, DoetinchemGE
zo 26-10-2014Wim Petersloop, ZwolleOV
zo 26-10-2014UnicefRun West-Friesland, BovenkarspelNH
do 30-10-2014Allert Hagedoorn baanwedstrijd, KampenOV
za 01-11-2014Raboloop, MillNB
zo 02-11-2014Boerenkoolloop, WarmenhuizenNH
zo 02-11-2014Maasduinenloop, Bergen LbLI
za 08-11-201426e Typhoon-loop Gorinchem, GorinchemZH
za 08-11-20142e Sportvoedingwebshop-Lageveldloop, WierdenOV
za 08-11-2014Zandenplasloop, NunspeetGE
zo 09-11-2014Bastenrun, OoijGE
zo 09-11-2014VOV run Vries, VriesDR
zo 09-11-2014Hoge Lage Torenloop, EnschedeOV
wo 12-11-20143 en 5 km baanloop, AalsmeerNH
do 13-11-2014Baanloop 5km, ZwolleOV
za 15-11-2014Polybouw Aluminium Crossloop, RijssenOV
zo 16-11-2014Mooijers Mode Molenloop, EdamNH
vr 21-11-2014P-services Run by Night Barneveld, BarneveldGE
zo 23-11-2014Rondje Bussloo, BusslooGE
zo 23-11-2014St.Nicolaasloop, ZwolleOV
zo 23-11-2014Estafette Marathon Nieuwegein, NieuwegeinUT
zo 23-11-2014Forza Run-ATB-Run Haaksbergen, HaaksbergenOV
za 29-11-2014Mud & Water Challenge, MaurikGE
za 29-11-2014Eurozorg Sintloop, HeerdeGE
zo 30-11-201431e Zwarte Pietenloop, BemmelGE
zo 30-11-2014Ringvaartloop, AalsmeerNH
zo 30-11-2014Twee Bruggenloop, ZwolleOV
zo 07-12-2014Kromslootparkloop, AlmereFL
zo 07-12-2014Voorne's Duin Trail, OostvoorneZH
wo 10-12-20143 en 5 km baanloop, AalsmeerNH
do 11-12-2014Baanloop 5km, ZwolleOV
za 13-12-2014Nijverdalse bergcross, NijverdalOV
zo 14-12-2014Spijkenisse-Spark Marathon, SpijkenisseZH
zo 14-12-2014Mescherbergloop, EijsdenLI
zo 14-12-20147de NK Trappenloop, EnschedeOV
do 18-12-2014Santa Run 4 Unicef, NijmegenGE
za 20-12-2014Santa Run Apeldoorn, ApeldoornGE
za 20-12-2014SantaRun Emmen, EmmenDR
za 20-12-2014Schaapskooi Kerst Run, BemmelGE
zo 21-12-2014Winter Step-One Loop, BorneOV
vr 26-12-2014Kerstloop, 's-GravelandNH
za 27-12-2014Coop Dorpsloop, De KrimOV
za 27-12-2014Oudejaars Crossloop Vorden, VordenGE
zo 28-12-201420e Kerstloop, AmstelveenNH
zo 28-12-2014Eindejaarsloop, ZwolleOV
di 30-12-2014Klompenrace 2014, RouveenOV
wo 31-12-201432e Rabobank oliebollenloop, SchoonhovenZH
wo 31-12-2014Papegaaij en Tegelaar Oudejaarsloop, KampenOV
za 03-01-2015Snertloop, NieuwleusenOV
zo 04-01-2015Nieuwjaarsloop, Hoek van HollandZH
zo 04-01-2015Halve van Westvoorne, WestvoorneZH
vr 09-01-20158e Rijnstate nieuwjaarsloop , ArnhemGE
za 10-01-2015Nieuwjaarsloop Aalden Rondomme, ZweelooDR
za 10-01-2015Enter Winterloop, EnterOV
zo 11-01-2015Jan Weggemans Trimloop, HoogeveenDR
wo 14-01-20153 en 5 km baanloop, AalsmeerNH
do 15-01-2015Allert Hagedoorn baanwedstrijd, KampenOV
za 17-01-20153e Sportvoedingwebshop-Lageveldloop, WierdenOV
za 17-01-2015Overbosch en Heideloop Garderen, GarderenGE
za 17-01-2015Atlantisdata Zwolse Bos Loop, HeerdeGE
zo 18-01-2015Peterskamploop 2015, ZwolleOV
za 24-01-2015Mondea Traploop, EmmenDR
za 24-01-201526e Physio.Fit Dirk IV loop, HoornaarZH
za 24-01-2015Holterbergcross, HoltenOV
zo 25-01-2015Safari Run, ArnhemGE
za 31-01-201510e Nimberg Hunebedloop, HavelteDR
zo 01-02-201516e overmuntheloop, UrmondLI
zo 01-02-2015Arnoud Magnin Winter Cross, ZuidlarenDR
zo 01-02-2015Hivernaltrail, LandgraafLI
wo 04-02-20151e testloop Clinic, KampenOV
za 07-02-2015Gelre Jutberg Trail, DierenGE
wo 11-02-20153 en 5 km baanloop, AalsmeerNH
vr 13-02-2015Valentijnsloop Brummen, BrummenGE
za 14-02-2015Valentijnscross, WierdenOV
zo 15-02-2015PK SPORT BOSDIJKLOOP, VinkeveenUT
zo 15-02-2015Alternatieve HM Urksteeg, ZwolleOV
za 21-02-2015Slangenburgse Trailrun, IJzevoordeGE
zo 22-02-2015Rondje Bussloo, BusslooGE
zo 22-02-2015DiemerCross, DiemenNH
zo 22-02-2015Westerveldloop, ZwolleOV
zo 01-03-2015b.o.d. 'De Sprinters'-Voorjaarsloop, BemmelGE
zo 01-03-2015De Baggerloop, DidamGE
zo 01-03-2015Berden Voorjaarsloop, VenloLI
zo 01-03-2015Achtkastelenloop, VordenGE
zo 01-03-201526e ATB Run Bike Run Lageveld, WierdenOV
za 07-03-2015Dickninger crossloop, De WijkDR
za 07-03-2015Bovenbergcross, MarkeloOV
za 07-03-2015Halve Marathon Clinic av PEC 1910, ZwolleOV
zo 08-03-2015Mokumse Vrouwenloop, AmsterdamNH
zo 08-03-2015Amersfoortse Bergcross, AmersfoortUT
zo 08-03-2015Clubcross, AlkmaarNH
zo 08-03-2015Lunettencross, VughtNB
wo 11-03-20153 en 5 km baanloop, AalsmeerNH
do 12-03-2015Baanloop 5 km, ZwolleOV
za 14-03-201539e Halve van Hercules, DordrechtZH
za 14-03-20154e Sportvoedingwebshop-Lageveldloop, WierdenOV
za 14-03-2015Open Fries Crosskampioenschap, AppelschaFR
zo 15-03-2015Westeinderloop, AalsmeerNH
zo 15-03-2015Mijlen van Zeist / De Bilt, ZeistUT
zo 15-03-2015Optiek Tom Lenteloop Albrandswaard, RhoonZH
wo 18-03-20152e testloop Clinic, KampenOV
za 21-03-2015Kroeg tot Kroegloop, RuinerwoldDR
za 21-03-2015Lentecross Jeugd, AmersfoortGE
za 21-03-2015Lentecross, AmersfoortUT
za 21-03-2015Halve Marathon van Sint Anthonis, Sint AnthonisNB
za 21-03-2015Kruidenloop, WapenveldGE
za 21-03-2015Vuurtorentrail, Hollum AmelandFR
zo 22-03-2015Brettenloop, AmsterdamNH
wo 25-03-201528e NK Veldloop, UtrechtUT
wo 25-03-2015Clinics4running Eiberrun, EibergenGE
vr 27-03-2015Facebook 5km FBK, Hengelo OvOV
za 28-03-2015Zuudwoldiger Viaductenloop, ZuidwoldeDR
za 28-03-2015Landalloop, HaarleOV
za 28-03-2015De 32 van Kampen, KampenOV
zo 29-03-20154e Westfriese RunBikeRun, Hoorn NhNH
zo 29-03-2015Rondje Nederland, ArnhemGE
zo 29-03-2015Geert Brettschneiderloop, ZwolleOV
zo 29-03-2015Ronde van Park 16Hoven, RotterdamZH
wo 01-04-2015Kronos Campusloop, EnschedeOV
za 04-04-201526e 10 mijl van Essen, EssenBEL
za 04-04-201512e Securelink 5EM Run, AmeideZH
za 04-04-2015Runnersworld Halve Marathon Ommen, ArrienOV
za 04-04-2015Halve Marathon van Nunspeet, NunspeetGE
ma 06-04-2015Paasloop - Kilder, KilderGE
ma 06-04-2015Transfer Solutions Culemborg City Run, CulemborgGE
ma 06-04-2015Lint-Wurmpie Run, De MeernUT
di 07-04-2015Primera de Haan 4 mijlrun, HoogeveenDR
wo 08-04-20153 en 5 km baanloop, AalsmeerNH
do 09-04-2015Baanloop 5 km, ZwolleOV
za 11-04-2015Tough Ten Miles - Tough Safari, HilvarenbeekNB
za 11-04-2015Semslinieloop en Lutje Turfje loop, AnnerveenschekanaalGR
za 11-04-2015Cauberg Trail Run Valkenburg, Valkenburg a/d GeulLI
za 11-04-2015Rabobank Kippenren, BarneveldGE
za 11-04-2015Dronten City Run, DrontenFL
zo 12-04-2015Lochemse Bergloop, BarchemGE
zo 12-04-2015Rondje Millingen 2015, Millingen aan de RijnGE
zo 12-04-2015Nescioloop, AmsterdamNH
zo 12-04-2015Brijderloop, AlkmaarNH
di 14-04-2015Zomeravondcup 1, UtrechtUT
wo 15-04-2015Grote Rivieren Loopcircuit, AlblasserwaardZH
vr 17-04-2015600 en 1500 mtr baanloop, AalsmeerNH
za 18-04-20153km Start to Run, DoetinchemGE
za 18-04-2015Funqtiobakenbosloop, TegelenLI
zo 19-04-2015DIS Familieloop Sittard, SittardLI
zo 19-04-201522ste Ekiden Zwolle, ZwolleOV
wo 22-04-2015NIV Loop, MaastrichtOV
vr 24-04-2015Lenteloop Tennet, ArnhemGE
vr 24-04-2015FontysStormt, VenloLI
za 25-04-2015Halve marathon Ermelo, ErmeloGE
za 25-04-20151e DORP MET VAART-LOOP, Nieuw-AmsterdamDR
zo 26-04-2015Dorpsloop Twello, TwelloGE
zo 26-04-2015Kivo 10 Engelse Mijl, EdamNH
zo 26-04-2015Koningsloop , ZwolleOV
zo 26-04-2015Kastelenloop Diepenheim, DiepenheimOV
ma 27-04-2015Beiler Koningsloop, BeilenDR
di 28-04-2015Zomeravondcup 2, UtrechtUT
vr 01-05-201511e Vrieling Hardenberg City Run, HardenbergOV
zo 03-05-2015Salomon Koning van Spanje Trail, GulpenLI
zo 03-05-2015Bemmelloop, BemmelGE
zo 03-05-2015Sprint Triathlon Triami, DeventerOV
di 05-05-2015Bevrijdingsloop, HoltenOV
vr 08-05-2015Aalandenloop, ZwolleOV
za 09-05-2015Crossloop + Canicross, Zuidwolde DrDR
za 09-05-2015Geuldalloop, Berg en TerblijtLI
za 09-05-2015BAX 5x5 estafetteloop, DoetinchemGE
za 09-05-2015Brooklandrun, BornerbroekOV
zo 10-05-2015Rietplasloop, EmmenDR
di 12-05-201510 EM - 5EM - 5KM, EpeGE
wo 13-05-20153 en 5 km baanloop, AalsmeerNH
do 14-05-2015Baanloop 5 km, ZwolleOV
vr 15-05-2015Putten Power Run, PuttenGE
za 16-05-2015Run van Gieten, GietenDR
za 16-05-201511e Krakelingenloop, HeukelumGE
zo 17-05-2015Quintusloop, HengeloGE
zo 17-05-2015De ronde van cothen 2015, CothenUT
wo 20-05-2015Erflandenrun, HoogeveenDR
wo 20-05-2015Hooglandse Dorpsloop, HooglandUT
wo 20-05-2015Zomeravondcup 3, UtrechtUT
wo 20-05-2015Wisentloop Dronten, DrontenFL
za 23-05-2015Molen tot Molenloop, GarderenGE
zo 24-05-2015Rondje Bussloo, BusslooGE
zo 24-05-2015Cityrun Apeldoorn, ApeldoornGE
zo 24-05-2015Raamrun, EscharenNB
ma 25-05-2015De Kroon Ooyse Landloop, Oud ZevenaarGE
wo 27-05-2015Simone FM Estafette HAC 63, HoogeveenDR
do 28-05-2015Capellen HomeRide Run, ZwolleOV
vr 29-05-2015Veluwezoomloop, DierenLI
vr 29-05-201510e IRun2BFit, EdeGE
vr 29-05-201518e Veluwezoomloop, DierenGE
za 30-05-2015Snikkerun, HaulerwijkFR
zo 31-05-2015Tweestromenloop, WijchenGE
zo 31-05-2015Running Center City Hanzeloop, ZutphenGE
zo 31-05-2015Eiberrun, EibergenGE
zo 31-05-2015Running Winterswijk, WinterswijkGE
zo 31-05-2015Oerparcours, MillNB
wo 03-06-2015Zomeravondcup 4, UtrechtUT
vr 05-06-2015BB-lopers Baan Classic 2015, ZwolleOV
za 06-06-2015Gerard Tebroke Memorialloop, AaltenGE
za 06-06-2015BaarloStormt, BaarloLI
za 06-06-2015Diemse Torenloop, DidamGE
zo 07-06-2015Triathlon Hengelo Gld, Hengelo GldGE
zo 07-06-2015Mooi Ruinen Run, RuinenDR
zo 07-06-2015Rabobank Drie Dorpenloop, KortenhoefNH
zo 07-06-2015ZuiderSterLOOP, Capelle a/d IJsselZH
zo 07-06-2015Zwitserloot Dakrun, GroesbeekGE
zo 07-06-2015Jubileumloop, Beek MontferlandGE
wo 10-06-20153 en 5 km baanloop, AalsmeerNH
wo 10-06-2015Van der Straatenloop, WerkendamNB
wo 10-06-2015Bernhoven loopt warm!, UdenNB
vr 12-06-2015Ter Steege Rijsserbergloop, RijssenOV
za 13-06-2015Atrium Rondje om Ederveen, EderveenGE
za 13-06-2015KroondomeinTrail, ApeldoornGE
za 13-06-2015Kleentec 1/8ste Triathlon Argo, WierdenOV
zo 14-06-2015Hunzerun, AnnenDR
zo 14-06-2015Gaasperplasrun, Amsterdam ZuidoostNH
zo 14-06-2015VenloStormt, VenloLI
za 20-06-2015XtremeBussloo, BusslooGE
za 20-06-20159e Hernense Stratenloop, HernenGE
za 20-06-2015Haastrechtloop, HaastrechtZH
za 20-06-2015JGetFit Happy Run, EpeGE
zo 21-06-2015Jail tot Jail, ArnhemGE
zo 21-06-2015D'run, DoetinchemGE
zo 21-06-2015Run4Educaided, GroningenOV
zo 21-06-20155e MHB Overbetuweloop, Elst GldGE
zo 21-06-2015Elimse Dorpsloop, ElimDR
ma 22-06-2015MHB-Overbetuweloop, Elst GldGE
di 23-06-2015Intersport Dijk tot Damloop, EdamNH
di 23-06-2015Staete Makelaars Jeroen Bosch loop, 's-HertogenboschNB
wo 24-06-201532e Munnikenslagloop, RouveenOV
vr 26-06-2015Run4Nijmegen, NijmegenGE
za 27-06-2015Tough Ten Miles - Farmers Fun, HilvarenbeekNB
za 27-06-201514e Lingewaalloop, HerwijnenGE
za 27-06-2015Salland-Twentetunnelloop, NijverdalOV
za 27-06-2015Van Bank tot Bank, HeerdeGE
za 27-06-2015KNHS Ride en Run, ErmeloOV
zo 28-06-2015Bemels Beste Boeren Bergloop, BemelenLI
zo 28-06-2015Galgenloop, Berkel-EnschotGE
zo 28-06-2015AFAS Hamersveldloop, LeusdenUT
zo 28-06-201512e Stoomtramloop Medemblik - Hoorn, MedemblikNH
zo 28-06-2015Galgenloop, Berkel-EnschotNB
zo 28-06-2015Runnersworld Run4Kika, HoogeveenDR
zo 28-06-20152e AsRENdorp, ZwolleOV
wo 01-07-201519e Rabo Klepperstadloop, HardenbergOV
zo 05-07-2015KAB Midzomerrun Westervoort, WestervoortGE
zo 05-07-2015Coevorder Grachtenloop (AFGELAST!), CoevordenDR
wo 08-07-20153 en 5 km baanloop, AalsmeerNH
za 11-07-2015Voorthuizen Loopt, VoorthuizenGE
za 11-07-2015Appelternloop, AppelternGE
zo 12-07-2015Dochterse VolksCross, LarenGE
za 18-07-2015Veluwesebron Run, EmstGE
zo 19-07-2015Coriotrail, HeerlenLI
di 28-07-20153e Vrieling Varia Run, DedemsvaartOV
di 11-08-2015Gouden Pijl Loop, EmmenDR
wo 12-08-20153 en 5 km baanloop, AalsmeerNH
wo 12-08-2015Alkeloop, Alteveer-KerkenveldDR
do 20-08-2015, KampenOV
vr 21-08-201526e Dorpsloop Baambrugge, BaambruggeUT
za 22-08-2015Aquaklimcross, SibculoOV
za 22-08-2015Runnersworldloop, ApeldoornGE
za 22-08-2015Singelloop, HollandscheveldDR
zo 23-08-2015Maas Running Masters, 's-HertogenboschNB
di 25-08-2015Ronde van Abcoude, AbcoudeUT
wo 26-08-2015A.V. Triathlon Emiclaerloop, AmersfoortUT
do 27-08-2015Wiekloop, De WijkDR
do 27-08-2015OOG Edam Kermisloop, EdamNH
za 29-08-2015XRCBernhezeloop, Heeswijk-DintherNB
za 29-08-20155 van Wijchen, WijchenGE
za 29-08-2015Sneek Bolsward Sneek, SneekFR
za 29-08-2015Rijntocht Crosstriathlon, RenkumGE
zo 30-08-2015N70 trail, NijmegenGE
zo 30-08-201520e Gicom Ketelhavenloop, Ketelhaven (Dronten)FL
zo 30-08-2015Corsorun Eelde, EeldeDR
zo 30-08-2015Den Driesch Loop, Valkenburg a/d GeulLI
ma 31-08-2015Rabobank Lichtstadloop, GramsbergenOV
di 01-09-2015Dorpsloop Aalsmeer, AalsmeerNH
vr 04-09-2015Oranjeloop, NieuwleusenOV
za 05-09-2015Centrumloop, SchijndelNB
za 05-09-2015De Loop naar de Pomp, SchijndelNB
za 05-09-2015Dijkhuizen Run, RuinerwoldDR
za 05-09-20155e Loop naar de Pomp, NoordeloosZH
za 05-09-2015Van der Veen & Kromhout Run, AppleschaFR
zo 06-09-2015Kuilenloop, Mill/LangenboomNB
zo 06-09-2015Bert Timmer Memorial Loop, DuivenGE
wo 09-09-20153 en 5 km baanloop, AalsmeerNH
do 10-09-2015Baanloop, ZwolleOV
vr 11-09-2015Cityrun Apeldoorn, ApeldoornGE
vr 11-09-2015Pesserrun, PesseDR
za 12-09-2015Gipmans planten Kwaakerrun, VenloLI
za 12-09-201530e Spijkenisse Politietriathlon, SpijkenisseZH
za 12-09-2015Proef Rondje Stroe, StroeGE
za 12-09-2015Balseputte Loop, BergentheimOV
zo 13-09-2015Gipsmans Planten Kwaakerrun, VenloLI
zo 13-09-2015Zeevangsloop, MiddelieNH
zo 13-09-2015Albert Eising-loop, DalenDR
zo 13-09-2015Crazy River Run, GorinchemZH
za 19-09-2015Klenckeloop Oosterhesselen, OosterhesselenDR
za 19-09-2015De Hoenwaard Run, HattemGE
za 19-09-2015Zeijerstrtubbenloop, ZijenDR
za 19-09-2015Werkhoven loopt, WerkhovenUT
za 19-09-2015Grachtenloop, HasseltOV
zo 20-09-2015Rondje Bussloo, BusslooGE
zo 20-09-2015Almelo Allee, AlmeloOV
do 24-09-2015Gemeentemarathon, ArnhemGE
do 24-09-2015Baanloop 600 en 1500mtr, AalsmeerNH
vr 25-09-2015Zorgmarathon, ArnhemGE
vr 25-09-2015600 en 1500mtr baanloop, AalsmeerNH
za 26-09-20151e Lageveldloop, WierdenOV
zo 27-09-2015Goss Contiweb Maasheggenloop, BoxmeerNB
zo 27-09-2015Brummense Herfstloop, BrummenGE
zo 27-09-2015Vestingloop Willemstad, WillemstadNB
za 03-10-2015VeluwseBronRun, EmstFR
za 03-10-2015Stel Orthopedie Tynaarlo Cross Run, TynaarloDR
za 03-10-2015De Maashorst Beweegt, NistelrodeNB
za 03-10-2015Onderdijksrun 2015, KampenOV
za 03-10-2015Wilhelminaberg Trappenmarathon, LandgraafLI
zo 04-10-2015Capelse Schollebosloop, Capelle aan den IJsselZH
zo 04-10-2015Bikkelloop, ZuidwoldeDR
zo 04-10-2015De Maashorst Beweegt, NistelrodeNB
zo 04-10-2015Detron Meierijloop, VughtNB
zo 04-10-2015Herfstloop Liemers, BabberichGE
zo 04-10-2015Rondje Kuukstuuve, CuijkNB
zo 04-10-2015Herfstloop Liemers, BabberichGE
do 08-10-2015Baanloop, ZwolleOV
vr 09-10-201510 van Wijk, 9 oktober 2015, Wijk bij DuurstedeUT
za 10-10-2015Rondje om de Koepel, LunterenGE
za 10-10-201514e Wim Hol Memorial, PapendrechtZH
za 10-10-20151e Zandstuve Bosloop, VroomshoopOV
za 10-10-201528e Reest Halve Marathon, MeppelDR
za 10-10-2015Vechtdal crosscompetitie, VroomshoopOV
zo 11-10-201527e Kleine Haar Loop, Kring van DorthGE
zo 11-10-2015Hoge Veluwe Loop, HoenderlooGE
zo 11-10-201580e Sloterplasloop, AmsterdamNH
zo 11-10-2015Sterkip Volendam Vestingloop, EdamNH
zo 11-10-2015De Herfstloop Twente, EnschedeOV
zo 11-10-2015DijkenLoop, Wijk bij DuurstedeUT
zo 11-10-2015Lingezegenloop, Elst GldGE
zo 11-10-2015Wim Lebbink Herfstlopen, WehlGE
wo 14-10-20153 en 5 km baanloop, AalsmeerNH
za 17-10-2015Zwarte Dennen Cross, StaphorstOV
za 17-10-2015Start to Run 3km testloop, DoetinchemGE
za 17-10-2015Oldemeijercross, HardenbergOV
zo 18-10-2015LochemTrail, BarchemGE
zo 18-10-2015Molenhoeks Makkie, MolenhoekLI
zo 18-10-2015Wim Lebbink Herfstlopen, WehlGE
za 24-10-2015Glow in the Darkrun Bussloo, BusslooGE
zo 25-10-2015Stormrun, DeestGE
zo 25-10-2015AV23 Middenmeerloop, AmsterdamNH
zo 25-10-2015Wim Petersloop, ZwolleOV
zo 25-10-2015UnicefRun West-Friesland, BovenkarspelNH
vr 30-10-2015Glowrun Apeldoorn, ApeldoornGE
za 31-10-2015Elysium Run, BleiswijkZH
za 31-10-2015Dallirun (voorheen Klokloop), HeerdeGE
za 31-10-2015AVD Cross / Dwingelderveld-loop, DwingelooDR
zo 01-11-2015Bosloop, MaldenGE
zo 01-11-2015Asics Duinentrail Schoorl, SchoorlNH
zo 01-11-2015VOV run Vries, VriesDR
zo 01-11-2015Run4Water, SoesterbergUT
zo 01-11-2015Boerenkoolloop, WarmenhuizenNH
zo 01-11-20151e TCC - Pingelloop, HaaksbergenOV
zo 01-11-2015Maasduinenloop, Bergen LbLI
za 07-11-2015Open N.K. Cross Duathlon, Valkenburg LbLI
za 07-11-2015Raboloop, MillNB
za 07-11-2015Najaarsloop Epe, EpeGE
za 07-11-2015Zandenplasloop, NunspeetGE
za 07-11-2015De Gerrit Voortman Lemelerbergloop, LemeleOV
zo 08-11-2015Bastenrun 10de Editie, OoijGE
zo 08-11-2015Slingetrail, Winterswijk BrinkheurneGE
zo 08-11-2015Dinkelloop (TCC), LosserOV
wo 11-11-20153 en 5 km baanloop, AalsmeerNH
do 12-11-2015Baanloop, ZwolleOV
za 14-11-201527e Typhoon-loop Gorinchem, GorinchemZH
za 14-11-20152e Lageveldloop, WierdenOV
zo 15-11-2015Mooijers Mode Molenloop, EdamNH
do 19-11-20151e Baanloop Allert Hagedoorn, KampenOV
vr 20-11-2015P-services Run by Night Barneveld, BarneveldGE
za 21-11-2015Zwaluwhoeve Run, HierdenGE
za 21-11-2015ACOVanElderen Crossloop, OmmenOV
za 21-11-2015Brix CRM Crosloop, RijssenOV
zo 22-11-2015Hoge Lage Torenloop, EnschedeOV
zo 22-11-2015Twee Bruggenloop, ZwolleOV
zo 22-11-2015Forza Run-ATB-Run Haaksbergen, HaaksbergenOV
za 28-11-20152e Zandstuve Bosloop, VroomshoopOV
za 28-11-20153 Bruggen Ultra, KampenOV
zo 29-11-2015Rondje Bussloo, BusslooGE
zo 29-11-2015Sint Nicolaasloop, ZwolleOV
zo 29-11-201532e Zwarte Pietenloop, BemmelGE
zo 29-11-2015Ringvaartloop, AalsmeerNH
zo 29-11-2015Bovenbergloop, MarkeloOV
zo 29-11-2015Sint Nicolaasloop, ZwolleOV
za 05-12-2015Eurozorg Sintloop, HeerdeGE
zo 06-12-2015Kromslootparkloop, AlmereFL
zo 06-12-2015Spijkenisse-Spark Marathon, SpijkenisseZH
zo 06-12-2015Voorne's Duin Trail, OostvoorneZH
wo 09-12-20153 en 5 km baanloop, AalsmeerNH
do 10-12-2015Baanloop, ZwolleOV
za 12-12-2015Wilgenweard N'dalse bergcross, NijverdalOV
za 12-12-2015Wilgenweard N'dalse bergcross, NijverdalOV
zo 13-12-2015Trappenloop, EnschedeOV
do 17-12-2015Santa Run Nijmegen, NijmegenGE
vr 18-12-2015Santa Run, ArnhemGE
za 19-12-2015Santa Run Apeldoorn, ApeldoornGE
za 19-12-2015Coop Dorpsloop, De KrimOV
za 19-12-2015Avondkerstloop Nispen, NispenNB
za 19-12-2015ACOVanElderen Crossloop, OmmenOV
za 19-12-2015De Schaapskooi KERST RUN, BemmelGE
za 19-12-2015Longest Night Trail, VughtNB
zo 20-12-2015Winter Step-One Loop, BorneOV
za 26-12-2015Kerstloop, 's-GravelandNH
za 26-12-2015Wim van Beek Crossloop, KlarenbeekGE
zo 27-12-201521e kerstloop Amstelveen, AmstelveenNH
zo 27-12-2015Eindejaarsloop PEC1910, ZwolleOV
zo 27-12-2015Turvenloop, BruinehaarOV
di 29-12-2015Klompenrace 2015, RouveenOV
wo 30-12-2015Oudejaars Crossloop Vorden, VordenGE
do 31-12-2015Oudejaarsloop, Den HelderNH
do 31-12-201533e Rabobank oliebollenloop, SchoonhovenZH
do 31-12-2015SISU Oudejaarsloop, AlmeloOV
do 31-12-2015Midwinterloop, Den Ham OvOV
do 31-12-2015Papegaaij en Tegelaar Oudejaarsloop, KampenOV
za 02-01-2016Wintercross VVOP, VoorthuizenGE
za 02-01-2016Snertloop, NieuwleusenOV
zo 03-01-2016Nieuwjaarsloop, Hoek van HollandZH
zo 03-01-2016Halve van Westvoorne, WestvoorneZH
zo 03-01-2016FC Trias Nieuwjaarsloop, WinterswijkOV
vr 08-01-20169e Rijnstate nieuwjaarsloop , ArnhemGE
za 09-01-2016c.s.v. VIOS Midwinterloop, VaassenGE
za 09-01-2016Nieuwjaarsloop Aalden Rondomme, ZweelooDR
za 09-01-20163e Zandstuve Bosloop, VroomshoopOV
za 09-01-2016Winterloop, EnterOV
zo 10-01-2016KroeseWevers cross, Winterswijk HuppelGE
zo 10-01-2016Jan Weggemans Trimloop, HoogeveenDR
wo 13-01-2016Baanloop 13 Januari 2016, AalsmeerNH
za 16-01-20163e Lageveldloop, WierdenOV
za 16-01-2016Overbosch en Heideloop Garderen, GarderenGE
za 16-01-2016Allert Hagedoorn cross, KampenOV
za 16-01-2016Atlantisdata Zwolse Bos Loop, HeerdeGE
za 16-01-2016Winterclinic 10 km AV-pec 1910, ZwolleOV
zo 17-01-2016Broekstreker Veldloop, EkehaarDR
zo 17-01-2016Leemkuilcross 2016, NijmegenGE
zo 17-01-2016Leemkuilcross, Berg en DalGE
za 23-01-201627e Physio.Fit Dirk IV loop, HoornaarZH
za 23-01-2016Holterbergcross, HoltenOV
za 23-01-2016Kwintelooyenwinterrun, Veenendaal/RhenenUT
zo 24-01-2016Jeugdcross, HollandscheveldDR
zo 24-01-2016Plato ambtenarencross, HollandscheveldDR
za 30-01-201611e Havelter Hunebedloop, HavelteDR
zo 31-01-2016HIVERNAL Trail, HEERLENGE
zo 31-01-2016Safari Run, ArnhemGE
zo 31-01-201621km Urksteeg (clinic), ZwolleOV
zo 31-01-2016Hivernaltrail, LandgraafLI
zo 31-01-2016PuinDuinRun, 's-GravenhageZH
za 06-02-2016Regiocross Almere, AlmereFL
zo 07-02-2016Arnoud Magnin Wintercross , ZuidlarenDR
zo 07-02-2016Arnoud Magnin Winter Cross, ZuidlarenDR
wo 10-02-2016Baanloop 10 Februari 2016, AalsmeerNH
do 11-02-20162e Baanloop Allert Hagedoorn, KampenOV
vr 12-02-2016Valentijnsloop Brummen, BrummenGE
za 13-02-2016ACOVanElderen Crossloop, OmmenOV
za 13-02-2016Valentijnscross, WierdenOV
zo 14-02-2016Leestencross, Ugchelen (Apeldoorn)GE
zo 14-02-2016Dinkelloop & Canicross, LosserOV
za 20-02-2016Gelre Jutbergtrail, DierenGE
za 20-02-2016Slangenburgse Trailrun, DoetinchemGE
zo 21-02-2016PK SPORT BOSDIJKLOOP, VinkeveenUT
zo 21-02-2016DiemerCross, DiemenNH
zo 28-02-2016Rondje Bussloo, Wilp GldGE
zo 28-02-2016VONDELRUN, AmsterdamGE
zo 28-02-2016Lunettencross, VughtNB
zo 28-02-2016Berden Voorjaarsloop, VenloLI
za 05-03-2016Dickninger Crossloop, De WijkDR
za 05-03-2016Bovenbergcross, WierdenOV
za 05-03-2016Bovenbergcross, MarkeloOV
za 05-03-2016Allert Hagedoorn Cross, KampenOV
zo 06-03-2016Bemmelloop, BemmelGE
zo 06-03-2016Vink Baggerloop, DidamGE
zo 06-03-2016Mokumse Vrouwenloop, AmsterdamNH
zo 06-03-2016Achtkastelenloop, VordenGE
zo 06-03-2016RunVisonloop, Winterswijk HuppelGE
wo 09-03-2016Baanloop 9 Maart 2016, AalsmeerNH
do 10-03-2016Baanloop, ZwolleOV
za 12-03-2016Lentecross Jeugd, AmersfoortGE
za 12-03-2016Lentecross 12 maart 2016, AmersfoortUT
za 12-03-201640e Halve van Hercules, DordrechtZH
za 12-03-2016Veldloop clubkampioenschappen, WarnsveldGE
za 12-03-20164e Lageveldloop, WierdenOV
za 12-03-2016Run Bike Run TV ARGO, WierdenOV
zo 13-03-2016Louis Vinkloop, AmsterdamNH
zo 13-03-2016Westeinderloop, AalsmeerNH
zo 13-03-2016Halve Marathon Clinic av PEC 1910, ZwolleOV
za 19-03-2016Kroeg tot Kroegloop, RuinerwoldDR
za 19-03-2016Crossfinale jeugd Regio 1 t/m 5, WieringerwerfNH
za 19-03-2016Halve Marathon van Sint Anthonis, Sint AnthonisNB
za 19-03-20164e Lageveldloop 2016, WierdenOV
za 19-03-2016Kruidenloop, WapenveldGE
za 19-03-2016Lenteloop, EmmenDR
za 19-03-2016Vuurtorentrail, Hollum AmelandFR
za 19-03-2016Obstakelrun by Diz, HardenbergOV
zo 20-03-2016Hunzerun, AnnenDR
zo 20-03-2016Rondje Nederland, ArnhemGE
zo 20-03-2016Optiek Tom Lenteloop Albrandswaard, RhoonZH
zo 20-03-2016Vuurtoren Trail, HollumFR
wo 23-03-2016Clinics4running Eiberrun, EibergenGE
za 26-03-2016Zuudwoldiger Viaductenloop, ZuidwoldeDR
za 26-03-2016Essense paasloop en 27e 10 mijl, EssenBEL
za 26-03-2016Landalloop, HaarleOV
zo 27-03-2016Geert Brettschneiderlp PEC1910, ZwolleOV
ma 28-03-2016Paasloop - Kilder, KilderGE
ma 28-03-2016Culemborg City Run, CulemborgGE
ma 28-03-20163LandenLoopLosser, LosserOV
do 31-03-2016Grote Rivieren Loopcircuit, AlblasserwaardZH
do 31-03-2016Sportplein Eindhoven Dommelloop, EindhovenNB
za 02-04-2016Elysium Run, BleiswijkZH
za 02-04-2016Cauberg Trail Run Valkenburg, Valkenburg LbLI
za 02-04-201613e SecureRun Ameide, AmeideZH
za 02-04-2016Runnersworld Halve Marathon ACOVanElderen, OmmenOV
za 02-04-2016Halve Marathon van Nunspeet, NunspeetGE
zo 03-04-2016Lochemse Bergloop, BarchemGE
zo 03-04-20165e Westfriese RunBikeRun 2016, Hoorn NhNH
zo 03-04-2016Brijderloop, AlkmaarNH
zo 03-04-2016Craft Ekiden Zwolle, ZwolleOV
zo 03-04-2016Ronde van Park 16Hoven, RotterdamZH
di 05-04-2016Primera de Haan 4 mijlrun, HoogeveenDR
wo 06-04-2016Kronos Campusloop, EnschedeOV
za 09-04-2016Semslinieloop en Lutje Turfje loop, AnnerveenschekanaalGR
za 09-04-2016MOBA Kippenren, BarneveldGE
zo 10-04-2016Klifloop, Nijmegen-NoordGE
zo 10-04-2016Rondje Millingen 2016, Millingen aan de RijnGE
zo 10-04-2016Nescioloop, AmsterdamNH
wo 13-04-2016Baanloop 13 April 2016, AalsmeerNH
do 14-04-20165 km baanloop, ZwolleOV
do 14-04-2016Wekeromse Hardloop 3-daagse, WekeromGE
vr 15-04-2016The Night Run Festival, NijmegenGE
vr 15-04-2016Wekeromse Hardloop 3-daagse, WekeromGE
za 16-04-2016VeluwseBronRun, EmstFR
za 16-04-2016Yakult Start to Run - 3km, DoetinchemGE
za 16-04-2016Funqtiobakenbosloop, TegelenLI
za 16-04-2016Wekeromse Hardloop 3-daagse, WekeromGE
zo 17-04-2016KIVO 10 Engelse Mijl, EdamNH
zo 17-04-2016PLUS Kleffenloop, OverloonNB
zo 17-04-2016DIS Familieloop Sittard, SittardLI
zo 17-04-2016Sisterrun Vught, VughtNB
di 19-04-2016Zomeravondcup 1, UtrechtUT
do 21-04-2016Olympic Moves Haarlem, HaarlemNH
vr 22-04-201612e Vrieling Hardenberg City Run, HardenbergOV
vr 22-04-2016Ijsseloordloop, ArnhemGE
vr 22-04-2016Salomon Koning van Spanje Night Trail, GulpenLI
vr 22-04-2016FontysStormt, VenloLI
za 23-04-2016Spa Sense Run, GeldropNB
za 23-04-2016Salomon Koning van Spanje Trail, GulpenLI
za 23-04-2016Jan van de Pol voorjaarsloop, RhenenUT
zo 24-04-2016Salomon Koning van Spanje Trail, GulpenLI
zo 24-04-2016Fit Bosloop, De BiltUT
zo 24-04-2016Koningsloop PEC1910, ZwolleOV
zo 24-04-2016Kastelenloop Diepenheim, DiepenheimOV
zo 24-04-2016Bergsprint De Muur van Beek, Beek (Berg en Dal)GE
di 26-04-2016Dorpsloop Twello, TwelloGE
wo 27-04-2016Stadsloop DWLoopschool, HattemGE
wo 27-04-2016Beiler Koningsloop, BeilenDR
za 30-04-2016Lexis Crossloop Zuidwolde, Zuidwolde DrDR
zo 01-05-2016Spark Prestatielopen, SpijkenisseZH
zo 01-05-2016Triami Sprint Triathlon, DeventerOV
do 05-05-2016Bevrijdingsloop Holten, HoltenOV
vr 06-05-2016Putten Power Run, PuttenGE
za 07-05-2016Trail Bussloo, BusslooGE
di 10-05-2016Zomeravondcup 2, UtrechtUT
di 10-05-2016Voorjaarsloop, EpeGE
wo 11-05-2016Baanloop 11 Mei 2016, AalsmeerNH
vr 13-05-2016Baanloop, ZwolleOV
za 14-05-2016Run van Gieten, GietenDR
za 14-05-2016Geuldalloop, Berg en TerblijtLI
za 14-05-2016Molen tot Molenloop, GarderenGE
za 14-05-2016Trailrun, HattemGE
zo 15-05-2016Cityrun Apeldoorn, ApeldoornGE
zo 15-05-2016Raamrun, EscharenNB
ma 16-05-2016De Kroon Ooyse Landloop, Oud ZevenaarGE
wo 18-05-2016Erflandenrun, HoogeveenDR
wo 18-05-2016Hooglandse Dorpsloop, HooglandUT
wo 18-05-2016Wisentloop Dronten, DrontenFL
vr 20-05-2016Aalandenloop, ZwolleOV
vr 20-05-2016Running4Hope, RouveenOV
za 21-05-201612e Krakelingenloop, HeukelumGE
za 21-05-2016Gerard Tebroke Memorialloop, AaltenGE
za 21-05-2016Brooklandrun, BornerbroekOV
zo 22-05-2016Rondje Bussloo, BusslooGE
zo 22-05-2016Rietplasloop, EmmenDR
zo 22-05-2016Ketelwaldtrail, MilsbeekLI
zo 22-05-2016City Hanzeloop, ZutphenGE
zo 22-05-2016Running Winterswijk, WinterswijkGE
wo 25-05-2016Zomeravondcup 3, UtrechtUT
za 28-05-2016Snikkerun, HaulerwijkFR
zo 29-05-2016Quintusloop, Hengelo (gld)GE
zo 29-05-2016Tweestromenloop, WijchenGE
zo 29-05-2016Eiberrun, EibergenGE
zo 29-05-2016De ronde van Cothen 2016, CothenUT
zo 29-05-2016VenloStormt, VenloLI
zo 29-05-2016Oerparcours, MillNB
di 31-05-2016Zomeravondcup, AlbergenOV
do 02-06-2016, KampenOV
vr 03-06-2016BB-lopers Baan Classic, ZwolleOV
vr 03-06-2016Gorcum City Run, GorinchemZH
za 04-06-2016BaarloStormt, BaarloLI
zo 05-06-2016Triathlon Hengelo Gld, Hengelo GldGE
zo 05-06-2016Spoorbuurtloop, AlkmaarNH
zo 05-06-2016Mooi Ruinen Run, RuinenDR
zo 05-06-2016Rabobank Drie Dorpenloop, KortenhoefNH
zo 05-06-2016ZuiderSterLOOP, Capelle a/d IJsselZH
zo 05-06-2016Zwitserloot Dakrun, GroesbeekGE
zo 05-06-201619e Veluwezoomloop, DierenGE
zo 05-06-2016SurvivalRunVlaardingen, VlaardingenZH
zo 05-06-2016Diemse Experience Run, DidamGE
wo 08-06-2016Baanloop 8 Juni 2016, AalsmeerNH
wo 08-06-2016Zomeravondcup 4, UtrechtUT
wo 08-06-2016Bernhoven loopt warm!, UdenNB
do 09-06-2016Uilenstede VU Polderloop, AmstelveenNH
vr 10-06-2016Olympic Moves, AmsterdamGE
vr 10-06-2016Ter Steege Rijsserbergloop, RijssenOV
za 11-06-2016Klimmen tegen MS, Mont VentouxFRA
za 11-06-2016KroondomeinTrail, ApeldoornGE
za 11-06-2016Triathlon TV Argo, WierdenOV
za 11-06-2016Enveloop, DinxperloGE
zo 12-06-2016Gaasperplasrun, Amsterdam ZuidoostNH
zo 12-06-2016Run4Educaided, GroningenOV
ma 13-06-2016Singelloop 2016, WoerdenZH
di 14-06-2016Zomeravondcup, AlbergenOV
za 18-06-201610e Hernense Stratenloop, HernenGE
za 18-06-2016Haastrechtloop, HaastrechtZH
za 18-06-2016City Bootcamp Run, NijmegenGE
zo 19-06-2016D'run, DoetinchemGE
zo 19-06-20166e MHB Overbetuweloop, Elst GldGE
wo 22-06-201633e Munnikenslagloop, RouveenOV
vr 24-06-2016Radboud Sports 2016, NijmegenGE
vr 24-06-2016Banthumloop, BergentheimOV
za 25-06-2016Tough Ten Miles - Farmers Fun, OisterwijkNB
za 25-06-201615e Lingewaalloop, HerwijnenGE
zo 26-06-2016Bemels Beste Boeren Bergloop, BemelenLI
zo 26-06-2016Dochterense Volkscross, LarenGE
zo 26-06-2016Coevorder Grachtenloop, CoevordenDR
zo 26-06-2016AFAS Hamersveldloop, LeusdenUT
zo 26-06-201613e Stoomtramloop Medemblik - Hoorn, MedemblikNH
zo 26-06-2016Galgenloop, Berkel-EnschotNB
di 28-06-2016Intersport Dijk tot Damloop, EdamNH
di 28-06-2016Reggesteyn Obstacle Run, RijssenOV
di 28-06-2016Zomeravondcup 3, AlbergenOV
wo 29-06-2016Reggesteyn Obstacle Run Dag2, RijssenOV
vr 01-07-2016Eiland Run, NijmegenGE
za 02-07-2016Midzomermarathon Apeldoorn, ApeldoornGE
za 02-07-2016Zwaluwhoeve Run, HierdenGE
za 02-07-2016Steeds Beter Run, EeldeDR
za 02-07-2016Rotterdam Ekiden, RotterdamZH
za 02-07-2016Van Bank tot Bank, HeerdeGE
zo 03-07-2016KAB Midzomerrun Westervoort, WestervoortGE
di 05-07-2016Run2dayrunners, BarneveldGE
wo 06-07-2016Van der Straatenloop, WerkendamZH
wo 06-07-201620e Mijn Fysio Klepperstadloop, HardenbergOV
za 09-07-2016Appelternloop, AppelternGE
za 09-07-2016FrysMan, WarnsFR
za 09-07-2016Voorthuizen Loopt, VoorthuizenGE
za 09-07-2016Voorthuizen Loopt, VoorthuizenGE
zo 10-07-2016Coriotrail, HeerlenGE
zo 10-07-2016Coriotrail, HeerlenLI
zo 10-07-2016Walk & Run for KiKa, Zuidwolde/HoogeveenDR
wo 13-07-2016Baanloop 13 Juli 2016, AalsmeerNH
vr 15-07-2016Parelloop Vasse, VasseOV
zo 17-07-2016Farmstaclerun, HeinoOV
di 02-08-20164e Vrieling Varia Run, DedemsvaartOV
wo 10-08-2016Baanloop 10 Augustus 2016, AalsmeerNH
wo 17-08-20164 mijl van Staphorst, StaphorstOV
wo 17-08-2016KemVeldloop, TilligteOV
vr 19-08-201627e Dorpsloop Baambrugge, BaambruggeUT
za 20-08-2016Aquaklimcross, SibculoOV
za 20-08-2016Rondje Van Langen, Elst GldGE
za 20-08-2016Runnersworldloop, ApeldoornGE
za 20-08-2016Singelloop, HollandscheveldDR
zo 21-08-2016DB Schenker Boeskoolloop, OldenzaalOV
di 23-08-2016Ronde van Abcoude, AbcoudeUT
wo 24-08-2016Alkeloop, Alteveer-KerkenveldDR
do 25-08-2016Wiekloop 2016, De WijkDR
do 25-08-2016OOG Edam Kermisloop, EdamNH
za 27-08-2016De Loop naar de Pomp, SchijndelNB
za 27-08-2016Oranjeloop, NieuwleusenOV
za 27-08-2016Loop naar de Pomp, SchijndelNB
za 27-08-2016Renkumse Rijntocht & Crosstriathlon, RenkumGE
zo 28-08-201621e Gicom Ketelhavenloop, Ketelhaven (Dronten)FL
zo 28-08-2016Maas Running Masters (3e editie), 's-HertogenboschNB
ma 29-08-2016Rabobank Lichtstadloop, GramsbergenOV
wo 31-08-2016A.V. Triathlon Emiclaerloop, AmersfoortUT
za 03-09-2016Dijkhuizenrun, RuinerwoldDR
za 03-09-20166e Loop naar de Pomp, NoordeloosZH
zo 04-09-2016N70 trail, NijmegenGE
zo 04-09-2016Lop Wah Los, LarenGE
zo 04-09-2016Den Driesch Loop, Valkenburg a/d GeulLI
zo 04-09-2016Enza Zaden Vooroeverloop, MedemblikNH
zo 04-09-2016Kuilenloop, Mill/LangenboomNB
zo 04-09-2016Bert Timmer Memorial Loop, DuivenGE
di 06-09-2016Molenvlietloop, AalsmeerNH
do 08-09-2016Baanloop, ZwolleOV
vr 09-09-2016Pesserrun, PesseDR
za 10-09-2016zwartewaterlandloop, ZwartsluisOV
za 10-09-2016Triatlon Wommels, WommelsGE
za 10-09-2016Politietriathlon Spijkenisse, SpijkenisseZH
za 10-09-2016De Maashorst Wandeling, NistelrodeNB
za 10-09-2016Proef Rondje Stroe, StroeGE
zo 11-09-2016Zeevangsloop, MiddelieNH
zo 11-09-2016Albert Eising-loop, DalenDR
zo 11-09-2016Sluizenloop Nieuwegein, NieuwegeinUT
zo 11-09-2016De Maashorst Run, NistelrodeNB
wo 14-09-2016Baanloop September, AalsmeerNH
wo 14-09-2016Simone FM Uurloop, HoogeveenDR
wo 14-09-2016Hulckesteijnloop, Nijkerk GldGE
vr 16-09-2016Balseputte Loop, BergentheimOV
za 17-09-2016Klenckeloop Oosterhesselen, OosterhesselenDR
za 17-09-2016De Hoenwaard Run, HattemGE
za 17-09-2016Zeijer Strubbenloop, ZijenDR
za 17-09-2016Werkhoven loopt, WerkhovenUT
za 17-09-2016Grachtenloop, HasseltOV
zo 18-09-2016Triatlon Zutphen, ZutphenGE
zo 18-09-2016Landschap marathon, WinterswijkGE
zo 18-09-2016Almelo Allee, AlmeloOV
zo 18-09-2016BOL (Beuningse Oeverwal Loop), BeuningenGE
wo 21-09-201611e Bruggenloop Nijmegen, NijmegenGE
do 22-09-20163e Ambtenaren marathon, PapendalGE
vr 23-09-20169e Zorgmarathon, ArnhemGE
vr 23-09-2016Run for Joyce, OldebroekGE
vr 23-09-2016Martini Marathon, GroningenOV
zo 25-09-2016Elysium Run, BleiswijkZH
zo 25-09-2016Gipmans planten Kwaakerrun, VenloLI
zo 25-09-2016HooilandRun, LichtenvoordeGE
zo 25-09-2016Goss Contiweb Maasheggenloop, BoxmeerNB
zo 25-09-2016Testloop Leisure World Kerstloop, DrontenFL
zo 25-09-2016Vestingloop Willemstad, Willemstad NbNB
zo 25-09-2016RoermondStormt, RoermondLI
zo 25-09-2016Eventurun Twickelloop, DeldenOV
za 01-10-2016Trappenloop, HeerlenGE
za 01-10-2016Stel Orthopedie Tynaarlo Cross Run, TynaarloDR
za 01-10-2016Lingenzegen, Elst GldGE
za 01-10-20161e Lageveldloop 2016-2017, WierdenOV
za 01-10-20163e OnderdijksRun, KampenOV
za 01-10-2016Lingezegenloop, ElstGE
za 01-10-2016Wilhelminaberg Trappenmarathon, LandgraafLI
zo 02-10-2016Staddijkloop, NijmegenGE
zo 02-10-2016Bikkelloop, ZuidwoldeDR
zo 02-10-2016Alfa Trailrun, SchinnenLI
zo 02-10-2016Schollebosloop, Capelle aan den IJsselZH
zo 02-10-2016Spark Estafette marathon, SpijkenisseZH
zo 02-10-2016de Meierijloop, VughtNB
zo 02-10-2016Crazy River Run, GorinchemZH
zo 02-10-2016Herfstloop Liemers, ZevenaarGE
wo 05-10-2016Campusrun Radboud 2016, NijmegenGE
za 08-10-201615e Wim Hol Memorial, PapendrechtZH
za 08-10-20161e Zandstuve Bosloop 2016/2017, VroomshoopOV
za 08-10-201629e AH Elzinga ReestRun, MeppelDR
za 08-10-2016Vechtdal crosscompetitie, VroomshoopOV
zo 09-10-2016Kleine Haar Loop, Kring van DorthGE
zo 09-10-2016Hoge Veluwe Loop, HoenderlooGE
zo 09-10-201681e Sloterplasloop, AmsterdamNH
zo 09-10-2016Sterkip Volendam Vestingloop, EdamNH
zo 09-10-2016De Herfstloop Twente, EnschedeOV
zo 09-10-2016Wim Lebbink Herfstlopen, WehlGE
wo 12-10-2016Baanloop Oktober, AalsmeerNH
do 13-10-2016Baanloop, ZwolleOV
za 15-10-2016Glowrun Bussloo, TwelloGE
za 15-10-2016VeluwseBronRun, EmstFR
za 15-10-201612e Oldemeijercross, HardenbergOV
za 15-10-2016Heterun, HeterenGE
zo 16-10-2016LochemTrail, BarchemGE
zo 16-10-2016Molenhoeks Makkie, MolenhoekLI
zo 16-10-2016Wim Lebbink Herfstlopen, WehlGE
za 22-10-2016Viking Outdoor Trailrun 2016, DierenGE
za 22-10-2016Yakult Start to Run, DoetinchemGE
za 22-10-2016Zwarte Dennen Cross, StaphorstOV
zo 23-10-20164Parken City Trail, ArnhemGE
vr 28-10-2016Ladiesrun, ZwolleGE
vr 28-10-2016Glowrun Apeldoorn, ApeldoornGE
za 29-10-2016KNHS Ride & Run, ErmeloOV
za 29-10-20162e Lowfieldchallenge, WierdenOV
za 29-10-2016Dallirun (voorheen Klokloop), HeerdeGE
za 29-10-2016Avd Cross / Dwingelderveld-loop, DwingelooDR
zo 30-10-2016Asics Duinentrail Schoorl, SchoorlNH
zo 30-10-2016AV23 Middenmeerloop, AmsterdamNH
zo 30-10-2016Wim Petersloop, ZwolleOV
zo 30-10-20161e AV Horror Winterloop 2016/17, SneekFR
zo 30-10-2016unicefrun West-Friesland, BovenkarspelNH
za 05-11-2016Zwaluwhoeve Run, HierdenGE
za 05-11-2016Raboloop, MillNB
za 05-11-2016Najaarsloop, EpeGE
za 05-11-2016De Gerrit Voortman Lemelerbergloop, LemeleOV
zo 06-11-2016Bosloop, MaldenGE
zo 06-11-2016Boerenkoolloop, WarmenhuizenNH
zo 06-11-20161e TCC - Pingelloop, HaaksbergenOV
zo 06-11-2016Maasduinenloop, Bergen LbLI
wo 09-11-2016Baanloop November, AalsmeerNH
do 10-11-2016Baanloop, ZwolleOV
za 12-11-201628e Typhoon-loop Gorinchem, GorinchemZH
za 12-11-20162e Lageveldloop 2016-2017, Wierden, WierdenOV
za 12-11-2016Zandenplasloop, NunspeetGE
zo 13-11-2016't Ooijsommetje, OoijGE
zo 13-11-2016VOV run Vries, VriesDR
zo 13-11-2016Triple A Molenloop, EdamNH
zo 13-11-2016Dinkelloop (TCC), LosserOV
zo 13-11-2016Herfst Run, Beek MontferlandGE
vr 18-11-2016P-services Run by Night Barneveld, BarneveldGE
za 19-11-2016ACO Van Elderen Crossloop, OmmenOV
za 19-11-2016Brix CRM Crosloop, RijssenOV
zo 20-11-2016Twee Bruggenloop, ZwolleOV
za 26-11-20162e Zandstuve Bosloop, VroomshoopOV
za 26-11-20163 Bruggen Ultra, KampenOV
zo 27-11-2016Sint Nicolaasloop, ZwolleOV
zo 27-11-2016Zwarte Pietenloop, BemmelGE
zo 27-11-2016Ringvaartloop, AalsmeerNH
zo 27-11-2016Bovenbergloop, MarkeloOV
zo 27-11-2016Hoge Lage Torenloop, EnschedeOV
zo 27-11-2016Forza Run-ATB-Run Haaksbergen, HaaksbergenOV
ma 28-11-2016Sinterklaasloop, BolswardOV
do 01-12-20161e baanloop Allert Hagedoorn, KampenOV
za 03-12-2016Eurozorg Sintloop, HeerdeGE
zo 04-12-201632e Snertloop De Lutte, De LutteOV
zo 04-12-20162e AV Horror Winterloop 2016/17, SneekFR
do 08-12-2016Baanloop, ZwolleOV
za 10-12-2016Schuler Snertloop, Nieuw-SchoonebeekDR
za 10-12-2016Wilgenweard Nijverdalse bergcross, NijverdalOV
wo 14-12-2016Baanloop December, AalsmeerNH
vr 16-12-2016Trappenloop, NijmegenGE
za 17-12-2016Coop Dorpsloop, De KrimOV
za 17-12-2016Lightrun, KlazienaveenDR
za 17-12-2016ACO Van Elderen Crossloop, OmmenOV
za 17-12-2016Longest Night Trail, VughtNB
zo 18-12-2016Winter Step-One Loop, BorneOV
zo 18-12-2016Spijkenisse-Spark Marathon, SpijkenisseZH
zo 18-12-2016Eindejaarsloop, ZwolleOV
do 22-12-2016Santa Run Nijmegen, NijmegenGE
vr 23-12-2016Kerstcross, ApeldoornGE
vr 23-12-2016baanloop , MeppelOV
vr 23-12-2016Baanwedstrijd AV de Sprinter, MeppelDR
ma 26-12-2016Kerstloop, 's-GravelandNH
ma 26-12-201622e Kerstloop, AmstelveenNH
ma 26-12-2016Wim van Beek Crossloop, KlarenbeekGE
ma 26-12-2016Keiloop Meddo, Winterswijk MeddoGE
di 27-12-201626e Derde Kerstdagloop, ArnhemGE
do 29-12-2016Klompenrace 2016, RouveenOV
vr 30-12-2016Oudejaars Crossloop Vorden, VordenGE
za 31-12-2016Oudejaarsloop, Den HelderNH
za 31-12-2016Oliebollen loop, VlaardingenZH
za 31-12-201634e Rabobank Oliebollenloop, SchoonhovenZH
za 31-12-2016Sisu Bosma Beste Advies Oudejaarsloop 2016, AlmeloOV
za 31-12-2016Midwinterloop, Den Ham OvOV
za 31-12-2016Papegaaij en Tegelaar Oudejaarsloop, KampenOV
za 31-12-2016Achilles'29 trimloop, GroesbeekGE
za 07-01-2017Wintercross VVOP, VoorthuizenGE
za 07-01-2017c.s.v. VIOS Midwinterloop, VaassenGE
za 07-01-2017Snertloop AFGELAST, NieuwleusenOV
za 07-01-2017WinterFireRun, VurenGE
zo 08-01-2017Nieuwjaarsloop, Hoek van HollandZH
zo 08-01-20173e AV Horror Winterloop, SneekFR
zo 08-01-2017Turvenloop, LangeveenOV
wo 11-01-2017Baanloop Januari, AalsmeerNH
vr 13-01-201710e Rijnstate nieuwjaarsloop , ArnhemGE
za 14-01-2017Nieuwjaarsloop Aalden Rondomme, ZweelooDR
za 14-01-20173e Lageveldloop 2016-2017, WierdenOV
za 14-01-20173e Zandstuve Bosloop, VroomshoopOV
zo 15-01-2017Leemkuilcross 2017, NijmegenGE
zo 15-01-2017Leemkuilcross, Berg en DalGE
zo 15-01-2017Kroese Wevers cross, WinterswijkGE
zo 15-01-2017Rutbeekcross, EnschedeOV
za 21-01-2017Holterbergcross, HoltenOV
za 21-01-2017Holterbergcross, HoltenOV
za 21-01-2017Bos- en Heideloop, GarderenGE
za 21-01-2017Allert Hagedoorn Cross, KampenOV
za 21-01-2017Atlantisdata Zwolse Bos Loop, HeerdeGE
za 21-01-2017Winterloop Enter, EnterOV
za 21-01-2017Kwintelooyenwinterrun, Veenendaal/RhenenUT
zo 22-01-2017Jeugdcross Schoonhoven, HollandscheveldDR
zo 22-01-2017Plato Ambtenarencross, HollandscheveldDR
za 28-01-2017Safari Trail, ArnhemGE
za 28-01-201728e Physio.Fit Dirk IV loop, HoornaarZH
za 28-01-201712e AH ABE . Hunebedloop, HavelteDR
zo 29-01-2017Rondje Bussloo wintereditie, TwelloGE
zo 29-01-2017Arnoud Magnin Wintercross, SchipborgDR
zo 29-01-2017Safari Run, ArnhemGE
zo 29-01-2017Puinduinrun, Den HaagZH
za 04-02-2017ACO Van Elderen Crossloop, OmmenOV
zo 05-02-2017Hivernaltrail, LandgraafLI
zo 05-02-20174e AV Horror Winterloop, SneekFR
wo 08-02-2017Baanloop Februari, AalsmeerNH
do 09-02-20172e Baanloop, KampenOV
za 11-02-2017Valentijnscross, WierdenOV
za 11-02-2017Valentijnscross, WierdenOV
zo 12-02-2017TWR Terlet Winter Run, ArnhemGE
zo 12-02-2017Leestencross, Ugchelen (Apeldoorn)GE
zo 12-02-2017Dinkelloop & Canicross, LosserOV
zo 12-02-2017TWR Terlet Winter Run voor KiKa, ArnhemGE
za 18-02-2017Gelre Jutbergtrail, DierenGE
za 18-02-2017Slangenburgse Trailrun, IJzevoordeGE
zo 19-02-2017PK SPORT BOSDIJKLOOP, VinkeveenUT
zo 26-02-2017Hoogtemeter Challenge, NijmegenGE
zo 26-02-2017Duivelsberg Hoogtemeter Challenge, NijmegenGE
za 04-03-2017Bos- en Heideloop, GarderenGE
za 04-03-2017Finale Cross Allert Hagedoorn, KampenOV
zo 05-03-2017Bemmelloop, BemmelGE
zo 05-03-2017Mokumse Vrouwenloop, AmsterdamNH
zo 05-03-2017Lunettencross, VughtNB
zo 05-03-2017Achtkastelenloop, VordenGE
zo 05-03-2017RunVisionloop, WinterswijkGE
zo 05-03-2017Run Bike Run TV Argo, WierdenOV
wo 08-03-2017Baanloop Maart, AalsmeerNH
do 09-03-2017Baanloop, ZwolleOV
za 11-03-201741e Dordtse Biesbosch halve marathon, DordrechtZH
za 11-03-2017Bovenbergcross, MarkeloOV
zo 12-03-2017Elverloop, WehlGE
zo 12-03-2017Louis Vinkloop, AmsterdamNH
zo 12-03-2017Westeinderloop, AalsmeerNH
zo 12-03-2017Berden Voorjaarsloop, VenloLI
zo 12-03-2017Halve Marathon en 4 EM Clinic PEC 1910, ZwolleOV
zo 12-03-2017Runnersworld Bentincksparkrun, HoogeveenDR
za 18-03-2017Kroeg tot Kroegloop, RuinerwoldDR
za 18-03-2017Halve Marathon van Sint Anthonis, Sint AnthonisNB
za 18-03-2017Club Kampioenschap, EefdeGE
za 18-03-2017Ladies Park Run, RijssenOV
za 18-03-20174e Lageveldloop, WierdenOV
za 18-03-2017Euroma Kruidenloop, WapenveldGE
za 18-03-2017Vuurtorentrail, HollumFR
za 18-03-2017Obstakelrun by Diz, HardenbergOV
zo 19-03-2017Rondje Nederland, ArnhemGE
zo 19-03-2017Vuurtorentrail, HollumFR
wo 22-03-2017Clinics4running, EibergenGE
vr 24-03-2017Ladiesrun, AmersfoortGE
vr 24-03-2017Baanwedstrijd AV de Sprinter, MeppelDR
za 25-03-2017Zuudwoldiger Viaductenloop, ZuidwoldeDR
za 25-03-2017Gaanzeloop 2.0, GelselaarGE
zo 26-03-2017Lenteloop Eerbeek, EerbeekGE
zo 26-03-2017Annerbos Cross, AnnenDR
zo 26-03-2017Fit Trailrun en Bosloop, De BiltUT
zo 26-03-2017Geert Brettschneiderlp PEC1910, ZwolleOV
zo 26-03-2017Optiek Tom Lenteloop Albrandswaard, RhoonZH
zo 26-03-2017IJsselTrail, IJsselsteinUT
di 28-03-2017Primera de Haan 4 mijlrun, HoogeveenDR
wo 29-03-2017Campus Run, WageningenGE
wo 29-03-2017Kronos Campusloop, EnschedeOV
do 30-03-2017Sportplein Eindhoven Dommelloop, EindhovenNB
vr 31-03-2017Run4Nijmegen, NijmegenGE
vr 31-03-2017Grote Rivieren Loopcircuit, AlblasserwaardZH
za 01-04-2017Runnersworld Halve Marathon Ommen, OmmenOV
za 01-04-2017Halve Marathon van Nunspeet, NunspeetGE
za 01-04-2017Rondje Zegveld, ZegveldUT
zo 02-04-2017Rondje Bussloo Lenteeditie, BusslooGE
zo 02-04-2017Ronde van Park 16Hoven, RotterdamZH
zo 02-04-2017Lochemse Bergloop, BarchemGE
zo 02-04-2017Klifloop, Nijmegen-NoordGE
zo 02-04-20176e Westfriese RunBikeRun 2017, Hoorn NhNH
zo 02-04-2017Brijderloop, AlkmaarNH
zo 02-04-201724e Ekiden Zwolle, ZwolleOV
zo 02-04-2017Nico De Witt Bergloop, Beek-UbbergenGE
za 08-04-2017Semslinieloop en Lutje Turfje loop, AnnerveenschekanaalGR
za 08-04-2017MOBA Kippenren, BarneveldGE
za 08-04-2017Woldbergtrail, SteenwijkOV
zo 09-04-2017Rondje Millingen, Millingen a/d RijnGE
zo 09-04-2017Nescioloop, AmsterdamNH
zo 09-04-2017, SneekFR
wo 12-04-2017Olympic Moves, AssenGE
wo 12-04-2017Baanloop April, AalsmeerNH
do 13-04-2017Olympicmoves, NijmegenGE
do 13-04-2017Olympus Scholierenloop, Elst GldGE
do 13-04-2017Baanloop, ZwolleOV
vr 14-04-2017The Night Run Festival, NijmegenGE
za 15-04-2017Essense Paasloop en 28e 10 mijl, EssenBEL
za 15-04-201714e SecureRun, AmeideZH
za 15-04-2017FunQtio bakenbosloop, TegelenLI
zo 16-04-2017Paasloop Lichtenvoorde, LichtenvoordeGE
ma 17-04-2017Paasloop - Kilder, KilderGE
ma 17-04-2017De Wielenloop Rosmalen, RosmalenNB
ma 17-04-2017Culemborg City Run, CulemborgGE
ma 17-04-2017Helly Hansen Bolswarder Paasloop, BolswardFR
di 18-04-2017Zomeravondcup 1, UtrechtUT
do 20-04-2017Olympicmoves, HaarlemGE
do 20-04-2017RidderkerkCityRun, RidderkerkZH
vr 21-04-201713e Vrieling Hardenberg City Run, HardenbergOV
vr 21-04-2017De Koningsloop, HeerdeGE
za 22-04-2017Jan van de Pol voorjaarsloop, RhenenUT
zo 23-04-2017Kivo 10 EM, EdamNH
zo 23-04-2017PLUS Kleffenloop, OverloonNB
di 25-04-2017AVA TTN Baanloop, AalsmeerNH
wo 26-04-2017Dorpsloop Twello, TwelloGE
do 27-04-2017Stadsloop DWLoopschool, HattemGE
do 27-04-2017Beiler Koningsloop, BeilenDR
do 27-04-201770 ste Havenloop, VlaardingenZH
do 27-04-2017Wallenloop, ElburgGE
do 27-04-2017Beiler Koningsloop 2017, BeilenDR
do 27-04-2017Orange Obstacle Run, Den HamOV
za 29-04-2017VeluwseBronRun, EmstFR
za 29-04-2017Rundje um ut Hundje, HorstLI
za 29-04-2017Koningsloop PEC1910, ZwolleOV
zo 30-04-2017Triami Sprint Triathlon, DeventerOV
zo 30-04-2017HeerlenStormt, HeerlenLI
wo 03-05-2017Amsterdam zwemloop/Flevoparkbadloop, AmsterdamNH
vr 05-05-2017Bevrijdingsloop Holten, HoltenOV
za 06-05-2017Salomon Koning van Spanje Trail, GulpenLI
za 06-05-2017Lexis Crossloop Zuidwolde, Zuidwolde DrDR
zo 07-05-2017Salomon Koning van Spanje Trail, GulpenLI
zo 07-05-2017Triathlon, GorsselGE
zo 07-05-2017Mijzenpolderloop, AvenhornNH
di 09-05-2017Zomeravondcup 2, UtrechtUT
di 09-05-2017Voorjaarsloop, EpeGE
wo 10-05-2017Baanloop Mei, AalsmeerNH
do 11-05-2017Baanloop, ZwolleOV
za 13-05-2017Run van Gieten, GietenDR
za 13-05-2017Geuldalloop, Berg en TerblijtLI
za 13-05-2017Trailrun, WezepGE
za 13-05-2017Kastelenloop Diepenheim KIDS, DiepenheimOV
zo 14-05-2017Running Center City Hanzeloop, ZutphenGE
zo 14-05-2017Kastelenloop Diepenheim, DiepenheimOV
wo 17-05-2017Erflandenrun, HoogeveenDR
do 18-05-2017Lenteloop, TenneTGE
do 18-05-2017Wekeromse Hardloop 3-daagse, WekeromGE
vr 19-05-2017Aalandenloop, ZwolleOV
vr 19-05-2017Wekeromse Hardloop 3-daagse, WekeromGE
za 20-05-2017Midden Drenthe Loop, ZwiggelteDR
za 20-05-201713e Krakelingenloop, HeukelumGE
za 20-05-2017Twentse Smokkel Trail, LosserOV
za 20-05-2017Brooklandrun, BornerbroekOV
za 20-05-2017Wekeromse Hardloop 3-daagse, WekeromGE
zo 21-05-2017Rietplasloop, EmmenDR
zo 21-05-2017Ketelwaldtrail, MilsbeekLI
zo 21-05-201720e Veluwezoomloop, DierenGE
wo 24-05-2017Zomeravondcup 3, UtrechtUT
wo 24-05-2017Wisentloop Dronten, DrontenFL
vr 26-05-2017Putten Power Run, PuttenGE
zo 28-05-2017Quintusloop, HengeloGE
zo 28-05-2017Esterun, EscharenNB
zo 28-05-2017Eiberrun, EibergenGE
zo 28-05-2017Oerparcours, MillNB
wo 31-05-2017Simone FM estafette, HoogeveenDR
do 01-06-2017Uilenstede VU Polderloop, AmstelveenNH
do 01-06-2017Runnersworld Wallenloop, HellevoetsluisZH
do 01-06-2017, KampenOV
vr 02-06-2017Global Athletics Bosloop, NijmegenGE
za 03-06-2017Triathlon Hengelo Gld, Hengelo GldGE
za 03-06-2017Cuneraloop, RhenenUT
zo 04-06-2017Rabobank Drie Dorpenloop, KortenhoefNH
zo 04-06-2017SurvivalRunVlaardingen, VlaardingenZH
ma 05-06-2017De Kroon Ooyse Landloop, ZevenaarGE
ma 05-06-2017Abdijloop, AduardGR
di 06-06-20172e Zomeravondcup Albergen, AlbergenOV
wo 07-06-2017Bedriegertjesloop, RozendaalGE
wo 07-06-2017Zomeravondcup 4, UtrechtUT
wo 07-06-2017Campusloop TU Delft, DelftOV
vr 09-06-2017Olympic Moves, AmsterdamNH
vr 09-06-2017Assist Verzuim Rijsserbergloop, RijssenOV
vr 09-06-2017Gorcum City Run, GorinchemZH
za 10-06-201735e Nationale Lenteloop, PapendrechtZH
za 10-06-2017Enveloop, DinxperloGE
zo 11-06-2017Zwitserloot Dakrun, GroesbeekGE
zo 11-06-2017VenloStormt, VenloLI
wo 14-06-2017Hippolytusrun, MiddelstumGR
wo 14-06-2017Baanloop Juni, AalsmeerNH
wo 14-06-2017Bernhoven loopt warm!, UdenNB
wo 14-06-2017Woudagemaalloop, LemmerFR
vr 16-06-2017VeluwezoomTrail zat.midd.62-93, DierenGE
za 17-06-201711e Hernense Stratenloop, HernenGE
za 17-06-2017Leijenloop, OpeindeFR
za 17-06-2017Veluwezoomtrail, DierenGE
za 17-06-2017KroondomeinTrail, ApeldoornGE
za 17-06-2017Molen tot Molenloop, GarderenGE
za 17-06-2017BaarloStormt, BaarloLI
za 17-06-2017Haastrechtloop, HaastrechtZH
zo 18-06-2017Spoorbuurtloop, AlkmaarNH
zo 18-06-2017Mooi Ruinen Run, RuinenDR
zo 18-06-2017Ron for Run Maasvalleiloop, MaastrichtLI
zo 18-06-2017Spoorbuurtloop, AlkmaarNH
zo 18-06-2017Veluwezoomtrail, DierenGE
zo 18-06-2017Mooi Ruinen Run, RuinenOV
zo 18-06-20177e MHB Overbetuweloop, Elst GldGE
zo 18-06-2017Rosorum Run, ZevenaarGE
zo 18-06-2017Survivalrun, Boven-LeeuwenGE
ma 19-06-201740e Singelloop Woerden 2017, WoerdenUT
ma 19-06-2017VeluwezoomTrail zondag 62-93, DierenGE
di 20-06-2017Zomeravondcup, AlbergenOV
wo 21-06-2017Munnikenslagloop, RouveenOV
wo 21-06-201734e Munnikenslagloop, RouveenOV
vr 23-06-2017Banthumloop, BergentheimOV
vr 23-06-2017Rentex Heamiel Grachtenloop, BolswardFR
za 24-06-201716e Lingewaalloop, HerwijnenGE
za 24-06-2017Triathlon Wierden, WierdenOV
zo 25-06-2017Rondje Bussloo Zomereditie, BusslooGE
zo 25-06-2017Groot Dochterenloop, Laren GldGE
zo 25-06-2017Coevorder Grachtenloop, CoevordenDR
zo 25-06-2017AFAS Hamersveldloop, LeusdenUT
zo 25-06-2017Galgenloop, Berkel-EnschotNB
zo 25-06-2017, RodenDR
di 27-06-2017Intersport Dijk tot Damloop, EdamNH
do 29-06-2017Wiekloop, De WijkDR
vr 30-06-2017Radboud Sports - Veldloop, NijmegenGE
vr 30-06-2017BB-lopers Baan Classic, ZwolleOV
vr 30-06-2017Leerdam City Run, LeerdamZH
vr 30-06-2017Eiland Run, NijmegenGE
za 01-07-2017Steeds Beter Run, EeldeDR
za 01-07-2017Lopster Torenloop, LoppersumGR
za 01-07-2017Rotterdam Ekiden, RotterdamZH
za 01-07-2017Van Bank tot Bank, HeerdeGE
zo 02-07-2017KAB Midzomerrun Westervoort, WestervoortGE
di 04-07-2017Run2dayRunners, BarneveldGE
di 04-07-2017Reggesteyn Obstacle Run Dag 1, RijssenOV
di 04-07-2017Zomeravondcup, AlbergenOV
wo 05-07-201721e Mijn Fysio Klepperstadloop, HardenbergOV
wo 05-07-2017Reggesteyn Obstacle Run Dag2, RijssenOV
wo 05-07-2017van der Straatenloop, WerkendamNB
vr 07-07-2017Zwartewaterlandloop, ZwartsluisOV
vr 07-07-2017Zwartewaterlandloop, ZwartsluisGR
za 08-07-2017Midzomermarathon Apeldoorn, ApeldoornGE
za 08-07-2017Appelternloop, AppelternGE
za 08-07-2017FrysMan, WarnsGE
za 08-07-2017Oethoester loop, UithuizenGR
za 08-07-2017Voorthuizen Loopt, VoorthuizenGE
za 08-07-2017Farmstacle run, HeinoOV
za 08-07-2017Singelloop, HollandscheveldDR
za 08-07-2017De 5 mijl van Enter, EnterOV
zo 09-07-2017Marathon Clinic AV PEC 1910, ZwolleOV
wo 12-07-2017Baanloop Juli, AalsmeerNH
vr 14-07-2017Parelloop Vasse, VasseOV
za 15-07-201734e Dorpsloop De Lutte, De LutteOV
zo 23-07-2017Coriotrail, HeerlenLI
zo 23-07-2017Oostermoer Run, BorgerDR
ma 31-07-20175e Vrieling Varia Run, DedemsvaartOV
wo 09-08-2017Baanloop Augustus, AalsmeerNH
wo 09-08-2017Obstacle Run Staphorst, StaphorstOV
za 19-08-2017Runnersworldloop, ApeldoornGE
wo 23-08-20174 Mijl van Staphorst, StaphorstOV
wo 23-08-2017KemVeldloop, TilligteOV
vr 25-08-201728e Dorpsloop Baambrugge, BaambruggeUT
vr 25-08-2017Zandstrooisterloop, SchoonebeekDR
vr 25-08-2017Zandstrooisterloop, SchoonebeekOV
za 26-08-2017Aquaklimcross, SibculoOV
za 26-08-2017De Loop naar de Pomp, SchijndelNB
za 26-08-2017Triathlon Looermark, BathmenOV
za 26-08-2017Sneek Bolsward Sneek, SneekFR
zo 27-08-201722e Gicom Ketelhavenloop, Ketelhaven (Dronten)FL
zo 27-08-2017Technische Veren Twente Boeskoolloop, OldenzaalOV
ma 28-08-2017Lichtstadloop Gramsbergen, GramsbergenOV
di 29-08-2017Ronde van Abcoude, AbcoudeUT
wo 30-08-2017A.V. Triathlon Emiclaerloop, AmersfoortUT
wo 30-08-2017Alkeloop, Alteveer-KerkenveldDR
do 31-08-2017OOG Edam Kermisloop, EdamNH
za 02-09-2017Dijkhuizenrun, RuinerwoldDR
za 02-09-2017Proostmeerloop, WagenborgenGR
za 02-09-20177e Loop naar de Pomp, NoordeloosZH
za 02-09-2017Proef Rondje Stroe, StroeGE
zo 03-09-2017Lop Wah Los, LarenGE
zo 03-09-2017Vooroeverloop, MedemblikNH
zo 03-09-2017Den Driesch Loop, Valkenburg a/d GeulLI
zo 03-09-2017Enza Zaden Vooroeverloop, MedemblikNH
zo 03-09-2017Kuilenloop, Mill/LangenboomNB
zo 03-09-2017De Bert Timmer Memorial Loop, DuivenGE
ma 04-09-2017Oranjeloop, NieuwleusenOV
wo 06-09-2017Rozendaalse Veldloop, RozendaalGE
wo 06-09-2017Hulckesteijnloop, Nijkerk GldGE
vr 08-09-2017Pesserrun, PesseDR
za 09-09-2017TriathlonEibergen, EibergenGE
za 09-09-201732e Spijkenisse Politietriathlon, SpijkenisseZH
za 09-09-2017Westernielandrun, WesternielandGR
za 09-09-2017Heiderun, EdeGE
zo 10-09-2017N70 trail, NijmegenGE
zo 10-09-2017Albert Eising-loop, DalenDR
zo 10-09-2017Sluizenloop Nieuwegein, NieuwegeinUT
zo 10-09-2017Crazy River Run, GorinchemZH
ma 11-09-2017Minimarathon, Ten BoerGR
wo 13-09-2017Baanloop September, AalsmeerNH
do 14-09-2017Baanloop 5 en 3km, ZwolleOV
vr 15-09-2017Hoge Laarse MudRun, ZwolleOV
vr 15-09-2017Hoge Laarse MudRun, ZwolleOV
za 16-09-2017Zwaluwhoeverun, HierdenGE
za 16-09-2017Klenckeloop, OosterhesselenDR
za 16-09-2017De Hoenwaard Run, HattemGE
za 16-09-2017Grachtenloop, HasseltOV
za 16-09-2017Zeijer Strubbenloop, ZijenDR
za 16-09-2017Berkenstein Run, VeenendaalUT
za 16-09-2017HoenderRun, HoenderlooGE
za 16-09-2017Werkhoven loopt, WerkhovenUT
za 16-09-2017bolloop lunetten, UtrechtUT
zo 17-09-2017Fit Bosloop, De Bilt / ZeistUT
zo 17-09-2017Marathon Nationaal Landschap, WinterswijkGE
zo 17-09-2017BOL (Beuningse Oeverwal Loop), Beuningen GldGE
zo 17-09-2017Twickelloop, DeldenOV
zo 17-09-2017Heterun, HeterenGE
wo 20-09-201712e Bruggenloop Nijmegen, NijmegenGE
do 21-09-2017Ambtenarenmarathon, ArnhemGE
vr 22-09-2017Zorgmarathon, ArnhemGE
vr 22-09-2017Run for Joyce, OldebroekGE
za 23-09-201711e Thaisner DorpsRun, ThesingeGR
za 23-09-2017De 24 Uur van Deventer, DeventerOV
za 23-09-2017Dirty Monkey Obstacle Run, GramsbergenOV
zo 24-09-2017Gipmans planten Kwaakerrun, VenloLI
zo 24-09-2017HooilandRun, LichtenvoordeGE
zo 24-09-2017Contiweb Maasheggenloop, BoxmeerNB
zo 24-09-2017City Run Nijverdal, NijverdalOV
zo 24-09-2017RoermondStormt, RoermondLI
wo 27-09-2017Campusrun, NijmegenGE
za 30-09-2017Denkafitrun, VoorthuizenGE
za 30-09-2017Eemsmondloop, UithuizermeedenGR
za 30-09-2017Lingezegen Estafette, Elst GldGE
za 30-09-2017Rondje Lindewijk, WolvegaOV
za 30-09-2017Lingezegenloop, ElstGE
zo 01-10-2017Staddijkloop, NijmegenGE
zo 01-10-2017Bikkelloop, ZuidwoldeDR
zo 01-10-2017Alfa Trailrun, SchinnenLI
zo 01-10-2017Spark Estafette marathon, SpijkenisseZH
zo 01-10-2017De Maashorst Run, NistelrodeNB
zo 01-10-2017De Herfstloop Twente, EnschedeOV
zo 01-10-2017Testloop Leisure World Kerstloop, DrontenFL
zo 01-10-2017Herfstloop Liemers, BabberichGE
za 07-10-2017VeluwseBronRun, EmstGE
za 07-10-20173e Molenloop, AlblasserdamZH
za 07-10-20174e OnderdijksRun, KampenOV
zo 08-10-201729e Kleine Haarloop, Kring van DorthGE
zo 08-10-2017Hoge Veluwe Loop, HoenderlooGE
zo 08-10-201782e Sloterplasloop, AmsterdamNH
zo 08-10-2017Sterkip Vestingloop, EdamNH
zo 08-10-2017Zaanse Schansloop, ZaandamNH
zo 08-10-2017Baanloop Pec1910, ZwolleOV
zo 08-10-2017Wim Lebbink Herfstlopen, WehlGE
wo 11-10-2017Baanloop Oktober, AalsmeerNH
do 12-10-2017Baanloop 5 en 3km, ZwolleOV
za 14-10-20171e Lageveldloop, WierdenOV
za 14-10-201730e AH Elzinga ReestRun, MeppelDR
zo 15-10-2017LochemTrail, BarchemGE
zo 15-10-2017Molenhoeks Makkie, MolenhoekLI
zo 15-10-2017Bork Stuifzand loop, StuifzandDR
zo 15-10-2017Wim Lebbink Herfstlopen, WehlGE
za 21-10-2017Rabo Ekensteinloop, AppingedamGR
za 21-10-201729e Typhoonloop, GorinchemZH
za 21-10-201713e Oldemeijercross, HardenbergOV
za 21-10-2017Vechtdal crosscompetitie, VroomshoopOV
zo 22-10-20174Parken City Trail, ArnhemGE
za 28-10-2017Halloween Glow Walk & Run, BusslooGE
za 28-10-20173e Lowfieldchallenge, WierdenOV
za 28-10-2017Dallirun (voorheen Klokloop), HeerdeGE
zo 29-10-2017Duinentrail Schoorl, SchoorlNH
zo 29-10-2017Herfstloop van Spijkenisse, SpijkenisseZH
zo 29-10-2017AV23 Middenmeerloop, AmsterdamNH
zo 29-10-2017Axia Kuitenbijtersrun, NaaldwijkZH
zo 29-10-2017de Meierijloop, VughtNB
zo 29-10-2017Wim Petersloop , ZwolleOV
zo 29-10-2017Testloop Leisure World Kerstloop, DrontenFL
zo 29-10-20171e AV Horror Winterloop, SneekFR
zo 29-10-2017unicefrun West-Friesland, BovenkarspelNH
zo 29-10-2017Tiedkwietloop Hoogeveen, HoogeveenDR
do 02-11-20171e Baanloop, KampenOV
za 04-11-2017Raboloop, MillNB
za 04-11-2017Najaarsloop, EpeGE
za 04-11-2017De Gerrit Voortman Lemelerbergloop, LemeleOV
zo 05-11-2017Bosloop, MaldenGE
zo 05-11-2017StartbaanRun, SoesterbergUT
zo 05-11-2017Boerenkoolloop, WarmenhuizenNH
zo 05-11-20171e Switch TCC, HaaksbergenOV
zo 05-11-2017Maasduinenloop, Bergen LbLI
wo 08-11-2017Baanloop November, AalsmeerNH
do 09-11-2017Baanloop 5 en 3km, ZwolleOV
vr 10-11-2017P-services Run by Night Barneveld, BarneveldGE
za 11-11-2017Brix CRM Crossloop, RijssenOV
za 11-11-2017Zandenplasloop, NunspeetGE
zo 12-11-2017het Ooijs ommetje, OoijGE
zo 12-11-2017VOV run Vries, VriesDR
zo 12-11-2017Theehuis Oosterbosrun, KlazienaveenDR
zo 12-11-2017Triple A Molenloop, EdamNH
zo 12-11-2017TrechoTEAMrun, VleutenUT
zo 12-11-2017Dinkelloop (TCC), LosserOV
za 18-11-2017Zwarte Dennen Cross, PunthorstOV
zo 19-11-2017De Ronde Venen marathon, AbcoudeUT
zo 19-11-2017De Ronde Venen marathon, AbcoudeUT
za 25-11-20173 Bruggen Ultra, KampenOV
zo 26-11-2017Rondje Bussloo herfsteditie, BusslooGE
zo 26-11-2017Sintnicolaasloop 2017, ZwolleOV
zo 26-11-2017Pietenloop, BemmelGE
zo 26-11-2017Ringvaartloop, AalsmeerNH
zo 26-11-2017Bovenbergloop, MarkeloOV
zo 26-11-2017Sintnicolaasloop 2017, ZwolleOV
zo 26-11-2017De Werfheefde Run ATB Run Haaksbergen, HaaksbergenOV
ma 27-11-2017AP van der Feer Sintloop, BolswardFR
za 02-12-2017AV Fortuna Halve marathon, VlaardingenZH
za 02-12-20172e Lageveldloop, WierdenOV
za 02-12-20171e Crossloop, KampenOV
za 02-12-2017Eurozorg Sintloop, HeerdeGE
zo 03-12-201733e Snertloop De Lutte, De LutteOV
zo 03-12-20172e AV Horror Winterloop 2017/2018, SneekFR
zo 03-12-2017Voorne's Duin Trail, OostvoorneZH
za 09-12-2017Schuler Snertloop, Nieuw-SchoonebeekDR
za 09-12-2017Wilgenweard Nijverdalseberg, NijverdalOV
za 09-12-2017Koude Polderloop, NijkerkGE
zo 10-12-2017Hoge Lage Torenloop, EnschedeOV
wo 13-12-2017Baanloop December, AalsmeerNH
do 14-12-2017Baanloop 5 en 3km, ZwolleOV
vr 15-12-2017NSK Trappenloop, NijmegenGE
vr 15-12-2017NSK Trappenloop, NijmegenGE
za 16-12-2017Coop Dorpsloop, De KrimOV
za 16-12-2017Nieuw Runningpoint cross challenge, MaassluisZH
zo 17-12-2017Winter Step-One Loop, BorneOV
zo 17-12-2017Spijkenisse-Spark Marathon, SpijkenisseZH
zo 17-12-20174e Switch TCC Wintercross, EibergenGE
do 21-12-2017Santa Run Nijmegen, NijmegenGE
vr 22-12-2017Santa Run Apeldoorn, ApeldoornGE
vr 22-12-2017De Lange Nacht van Deventer, DeventerOV
vr 22-12-2017Kerscross, ApeldoornUT
za 23-12-2017Lightrun, KlazienaveenDR
zo 24-12-2017Verhoeve Groen Cross, AppelschaFR
zo 24-12-2017Keiloop Meddo, Winterswijk-MeddoGE
di 26-12-2017Kerstloop, 's-GravelandNH
di 26-12-201723e Kerstloop, AmstelveenNH
di 26-12-2017Wim van Beek Crossloop, KlarenbeekGE
wo 27-12-201727e Derde Kerstdagloop, ArnhemGE
vr 29-12-2017Klompenrace 2017, RouveenOV
za 30-12-2017Oliebollenloop, ZwartsluisOV
za 30-12-2017Oliebollen loop, VlaardingenZH
za 30-12-2017Oudejaars Crossloop Vorden, VordenGE
za 30-12-2017Papegaaij en Tegelaar Oudejaarsloop, KampenOV
za 30-12-20176 uurs loop, EpeGE
za 30-12-2017Turvenloop, LangeveenOV
zo 31-12-2017Oudejaarsloop, Den HelderNH
zo 31-12-201735e Rabobank oliebollenloop, SchoonhovenZH
zo 31-12-2017Oliebollenloop PEC1910, ZwolleOV
za 06-01-2018Wintercross VVOP, VoorthuizenGE
za 06-01-2018c.s.v. VIOS Midwinterloop, VaassenGE
za 06-01-2018Aluvo Snertloop, NieuwleusenOV
za 06-01-2018WinterFireRun, VurenGE
za 06-01-2018Winterloop Enter, EnterOV
zo 07-01-2018Nieuwjaarsloop, Hoek van HollandZH
zo 07-01-2018Halve van Westvoorne, WestvoorneZH
zo 07-01-2018Lunettencross, VughtNB
zo 07-01-2018Nijmeegse Nieuwjaarsloop, NijmegenGE
zo 07-01-2018Rutbeekcross, EnschedeOV
zo 07-01-20183e AV Horror Winterloop, SneekFR
zo 07-01-2018Douwe Kleefstraloop, LeeuwardenFR
wo 10-01-2018Baanloop Januari, AalsmeerNH
vr 12-01-201811e Rijnstate nieuwjaarsloop , ArnhemGE
za 13-01-2018Plus van der Horst Bosloop, ElspeetGE
za 13-01-2018Nieuwjaarsloop Aalden Rondomme, ZweelooDR
za 13-01-2018Snertloop, Nijkerk GldGE
za 13-01-2018Zandstuve Bosloop, VroomshoopOV
zo 14-01-2018Kroese Wevers cross, WinterswijkGE
zo 14-01-2018Runnersworld Bentinckspark Run, HoogeveenDR
za 20-01-2018Zuurbergcross, HoltenOV
za 20-01-2018Zuurbergcross, HoltenOV
za 20-01-2018Atlantisdata Zwolse Bos Loop, HeerdeGE
za 20-01-2018Kwintelooyen WinterRun, RhenenUT
zo 21-01-2018Ruitenburg Halve Maassluis, MaassluisZH
zo 21-01-2018Leemkuilcross (AFGELAST!), Berg en DalGE
zo 21-01-2018Hulsbeekcross, OldenzaalOV
za 27-01-2018Safari Trail, ArnhemGE
za 27-01-201829e Physio.Fit Dirk IV-loop, HoornaarZH
za 27-01-2018Havelter Hunebedloop, HavelteDR
zo 28-01-2018Safari Run, ArnhemGE
zo 28-01-2018Jeugdcross Schoonhoven, Hollandscheveld, HollandscheveldDR
zo 28-01-2018Ambtenarencross, HollandscheveldDR
zo 28-01-2018Puinduinrun, Den HaagZH
do 01-02-20182e Baanloop, KampenOV
zo 04-02-2018Arnoud Magnin Wintercross, SchipborgDR
zo 04-02-20184e AV Horror Winterloop, SneekFR
zo 04-02-2018Leeuwarden-Marsum-Leeuwarden, LeeuwardenFR
za 10-02-2018Gelre Jutberg Trail, DierenGE
za 10-02-2018Valentijnscross, WierdenOV
zo 11-02-2018Leestencross, Ugchelen (Apeldoorn)GE
wo 14-02-2018Baanloop Februari, AalsmeerNH
za 17-02-2018Aco van Elderen crossloop, OmmenOV
za 17-02-2018BEEsports baanultra, SteenwijkOV
zo 18-02-2018PK Sport Bosdijkloop, VinkeveenUT
zo 18-02-2018Danikerbosloop, GeleenLI
za 24-02-2018Sint Anthonis Trail, Sint AnthonisGE
za 24-02-2018Slangenburgse Trailrun, IJzevoordeGE
do 01-03-2018Grote Rivieren Loopcircuit, AlblasserwaardZH
za 03-03-20182e Crossloop, KampenOV
zo 04-03-201825e Bemmelloop, BemmelGE
zo 04-03-2018Berden Voorjaarsloop, VenloLI
zo 04-03-2018Achtkastelenloop, VordenGE
zo 04-03-2018TV Argo Run Bike Run, 't LageveldOV
zo 04-03-2018Rondje Goutum, LeeuwardenFR
do 08-03-2018Baanloop 5km, ZwolleOV
za 10-03-201842e Dordtse Biesbosch halve marathon, DordrechtZH
za 10-03-2018Bovenbergcross, MarkeloOV
za 10-03-2018Bovenbergloop, GoorOV
zo 11-03-2018Rondje Bussloo Lenteeditie, BusslooGE
zo 11-03-2018Elverloop, WehlGE
zo 11-03-2018Mokumse Vrouwenloop, AmsterdamNH
zo 11-03-2018Louis Vinkloop, AmsterdamNH
wo 14-03-2018Baanloop Maart, AalsmeerNH
za 17-03-2018Vuurtorentrail, HollumFR
za 17-03-2018Kroeg tot Kroegloop, RuinenDR
za 17-03-2018Halve Marathon van Sint Anthonis, Sint AnthonisNB
za 17-03-2018AV Hanzesport Clubkamp. Veldloop, WarnsveldGE
za 17-03-20182e Lageveldloop, WierdenOV
za 17-03-2018Euroma Kruidenloop, WapenveldGE
za 17-03-2018Vuurtorentrail, Hollum AmelandFR
zo 18-03-2018Vuurtorentrail 17-18 maart '18, HollumGE
zo 18-03-2018Rondje Nederland, ArnhemGE
di 20-03-2018Coopertest, 1000m en 5000m, EpeGE
wo 21-03-2018Clinics4running, EibergenGE
za 24-03-2018Zuudwoldiger Viaductenloop, ZuidwoldeDR
za 24-03-2018Ruitenburg Halve Westland, NaaldwijkZH
za 24-03-2018Clubkampioenschappen Veldloop, WarnsveldGE
za 24-03-2018Ladies Park Run, RijssenOV
za 24-03-2018Bos- en Heideloop, GarderenGE
za 24-03-2018Gaanzeloop 2.0, GelselaarGE
zo 25-03-2018Lenteloop Eerbeek, EerbeekGE
zo 25-03-2018Annerbos Cross, AnnenDR
zo 25-03-2018Brijderloop, AlkmaarNH
zo 25-03-201825e Ekiden Zwolle, ZwolleOV
zo 25-03-2018Rondje Boerpad, RuinerwoldDR
zo 25-03-2018IJsselTrail, IJsselsteinUT
wo 28-03-2018Obstacle, GoorGE
wo 28-03-2018Campus Run, WageningenGE
wo 28-03-2018Kronos Campusloop, EnschedeOV
do 29-03-2018Sportplein Eindhoven Dommelloop, EindhovenNB
za 31-03-2018Essense paasloop en 29e 10 mijl, EssenBEL
za 31-03-2018Cauberg Trail Run Valkenburg, Valkenburg a/d GeulLI
za 31-03-2018Condensloop, LeeuwardenFR
za 31-03-2018Astrea Paas Run, GroningenGR
zo 01-04-2018Paasloop Lichtenvoorde, LichtenvoordeGE
ma 02-04-2018Paasloop - Kilder, KilderGE
ma 02-04-2018De Wielenloop, RosmalenNB
ma 02-04-2018Ronde van Park 16Hoven, RotterdamZH
ma 02-04-2018Helly Hansen Bolswarder Paasloop, BolswardFR
di 03-04-2018Primera de Haan 4 mijlrun, HoogeveenDR
za 07-04-2018Moba Kippenren, BarneveldGE
za 07-04-201811e Raitdaiprun, SauwerdGR
za 07-04-2018Runnersworld Halve Marathon Ommen, OmmenOV
za 07-04-2018Halve Marathon van Nunspeet, NunspeetGE
za 07-04-20183e Brakelse lenteloop 5km en 10km, BrakelGE
za 07-04-2018Rondje Zegveld, ZegveldUT
zo 08-04-2018Lochemse Bergloop, BarchemGE
zo 08-04-2018Klifloop, Nijmegen-NoordGE
zo 08-04-2018Rondje Millingen, Millingen a/d RijnGE
zo 08-04-2018Nescioloop, AmsterdamNH
zo 08-04-20187e Westfriese RunBikeRun, Hoorn NhNH
zo 08-04-2018, SneekFR
wo 11-04-2018Baanloop April, AalsmeerNH
wo 11-04-2018Baanloop 5km, ZwolleOV
vr 13-04-2018The Night Run Festival, NijmegenGE
za 14-04-2018VeluwseBronRun, EmstFR
za 14-04-2018Semslinieloop en Lutje Turfje loop, AnnerveenschekanaalGR
za 14-04-201815e SecureRun, AmeideZH
za 14-04-20183e Lageveldloop, WierdenOV
za 14-04-2018Woldbergtrail 2018, SteenwijkOV
za 14-04-2018Woldbergtrail, SteenwijkOV
za 14-04-2018Putten Power Run, PuttenGE
za 14-04-2018Kastelenloop Diepenheim kids, DiepenheimOV
zo 15-04-2018Kivo 10 Engelse Mijl, EdamNH
zo 15-04-2018Braassemloop, RoelofarendsveenZH
zo 15-04-2018PLUS Kleffenloop, OverloonNB
zo 15-04-2018Kastelenloop Diepenheim, DiepenheimOV
vr 20-04-2018De Koningsloop, HeerdeGE
za 21-04-2018RegioBank Schapendriftrun Elspeet, ElspeetGE
za 21-04-2018Jan van de Pol voorjaarsloop, RhenenUT
zo 22-04-2018Westeinderloop, AalsmeerNH
zo 22-04-2018MSMotion Zwolle Editie, ZwolleOV
di 24-04-2018Zomeravondcup 1, UtrechtUT
vr 27-04-2018Stadsloop, HattemGE
vr 27-04-2018Koningsloop Hasselt, HasseltOV
vr 27-04-2018Beiler Koningsloop, BeilenDR
vr 27-04-2018Koningsmijl Vlaardingen, VlaardingenZH
vr 27-04-2018Wallenloop, ElburgGE
vr 27-04-2018Koningsloop 2018, BeilenDR
vr 27-04-2018Orange Obstacle Run, Den Ham OvOV
za 28-04-2018Rundje um ut Hundje, HorstLI
zo 29-04-2018Koningsloop PEC1910, ZwolleOV
za 05-05-2018Lexis Crossloop Zuidwolde, Zuidwolde DrDR
za 05-05-2018Bevrijdingsloop Holten, HoltenOV
za 05-05-2018Hunebedloop Borger, BorgerDR
zo 06-05-2018Run4Educaided 2018, GroningenOV
zo 06-05-2018, LeeuwardenFR
di 08-05-2018Voorjaarsloop, EpeGE
wo 09-05-2018Baanloop Mei, AalsmeerNH
za 12-05-2018Run van Gieten, GietenDR
za 12-05-2018Geuldalloop, Berg en TerblijtLI
za 12-05-2018Stemer Omloop, StedumGR
za 12-05-2018Kronos Ekiden Enschede, EnschedeOV
za 12-05-2018Trailrun, WapenveldGE
zo 13-05-2018Van de Venneloop, MaastrichtLI
di 15-05-2018Zomeravondcup 2, UtrechtUT
wo 16-05-2018Erflandenrun, HoogeveenDR
wo 16-05-2018Amsterdam zwemloop/Flevoparkbadloop, AmsterdamNH
wo 16-05-2018Wisentloop Dronten, DrontenFL
do 17-05-2018Tennet Lenteloop, ArnhemGE
do 17-05-2018Lopers Company Wallenloop, HellevoetsluisZH
za 19-05-201814e Vrieling Hardenberg City Run, HardenbergOV
za 19-05-2018Wekerun, WekeromGE
za 19-05-201814e Krakelingenloop, HeukelumGE
ma 21-05-2018Ooyse Landloop, ZevenaarGE
ma 21-05-2018Abdijloop, AduardGR
wo 23-05-2018Zwemloop de Waterlelie, ZuidwoldeOV
vr 25-05-2018Aalandenloop, ZwolleOV
vr 25-05-20184Parken City Night Trail, ArnhemGE
za 26-05-2018Midden Drenthe Loop, ZwiggelteDR
za 26-05-2018Brooklandrun, BornerbroekOV
za 26-05-2018Obstaclerun Zwembad De Koerbelt, RijssenOV
zo 27-05-2018Triathlon Hengelo Gld, Hengelo GldGE
zo 27-05-2018Ron for Run Maasvalleiloop, MaastrichtLI
zo 27-05-2018Ketelwaldtrail, MilsbeekLI
zo 27-05-2018Eiberrun, EibergenGE
zo 27-05-2018Oerparcours, MillNB
zo 27-05-2018Mijzenpolderloop, AvenhornNH
wo 30-05-2018Zomeravondcup 3, UtrechtUT
wo 30-05-2018Simone FM Estafette loop, HoogeveenDR
do 31-05-2018Uilenstede VU Polderloop, AmstelveenNH
do 31-05-2018, KampenOV
za 02-06-2018Biothlon, ArnhemGE
za 02-06-2018Cuneraloop, RhenenUT
za 02-06-2018Enveloop, DinxperloGE
zo 03-06-2018Quintusloop, HengeloGE
zo 03-06-2018Mooi Ruinen Run, RuinenDR
zo 03-06-2018Rietplasloop, EmmenDR
zo 03-06-2018Rabobank Drie Dorpenloop, KortenhoefNH
zo 03-06-2018Esterun, EscharenNB
zo 03-06-2018Zwitserloot Dakrun, GroesbeekGE
zo 03-06-2018MSMotion Rotterdam Editie, RotterdamOV
zo 03-06-2018SurvivalRunVlaardingen, VlaardingenZH
zo 03-06-2018Mooi Ruinen Run, RuinenFR
ma 04-06-201841e Singelloop Woerden, WoerdenUT
wo 06-06-2018Bedriegertjesloop, RozendaalGE
wo 06-06-2018Campusrun TU Delft, DelftZH
wo 06-06-2018De Lus van Akkrum, AkkrumFR
vr 08-06-2018Globalathletics Kids, NijmegenGE
vr 08-06-2018Assist Verzuim Rijsserbergloop, RijssenOV
vr 08-06-2018Gorcum City Run, GorinchemZH
za 09-06-201836e Nationale Lenteloop, PapendrechtZH
za 09-06-2018KroondomeinTrail, ApeldoornGE
za 09-06-201810 Venenloop, TiendeveenDR
za 09-06-2018DSV VenloStormt, VenloLI
zo 10-06-2018Keppelrun, Hoog-KeppelGE
zo 10-06-2018Running Center City Hanzeloop, ZutphenGE
zo 10-06-2018WodanRun, WolfhezeGE
wo 13-06-2018Hippolytusrun, MiddelstumGR
wo 13-06-2018Baanloop Juni, AalsmeerNH
wo 13-06-2018Zomeravondcup 4, UtrechtUT
wo 13-06-2018Bernhoven loopt warm!, UdenNB
wo 13-06-2018Tonden, TondenGE
do 14-06-2018Potrozenloop, BrielleZH
vr 15-06-2018Leerdam City Run, LeerdamZH
vr 15-06-2018Veluwezoomtrail 2018, DierenGE
vr 15-06-2018Haastrechtloop, HaastrechtZH
za 16-06-201812e Hernense Stratenloop, HernenGE
za 16-06-2018Leijenloop, OpeindeFR
za 16-06-2018Nieuwlandse Wallenloop, AmersfoortUT
za 16-06-2018Molen tot Molenloop, GarderenGE
za 16-06-2018Veluwezoomtrail, DierenGE
za 16-06-2018Jubileumloop Warmlopers, ZwolleOV
zo 17-06-2018Lindenholt RUN, NijmegenGE
zo 17-06-2018Ekiden Run Amsterdam, AmsterdamNH
zo 17-06-2018Vaderdaglopen, Sint-OedenrodeNB
zo 17-06-2018Veluwezoomtrail, DierenGE
zo 17-06-2018Overbetuweloop, Elst GldGE
zo 17-06-2018Survivalrun Boven-Leeuwen, Boven-LeeuwenGE
di 19-06-2018Coopertest, 1000m , 2000m en 5000m en Uurloop, EpeGE
wo 20-06-2018Munnikenslagloop, RouveenOV
wo 20-06-2018PotmargeRun, LeeuwardenFR
wo 20-06-2018Woudagemaalloop, LemmerFR
vr 22-06-2018Banthumloop, BergentheimOV
za 23-06-2018PK Dijkrunners Loopdag, DodewaardGE
za 23-06-201817e Lingewaalloop, HerwijnenGE
za 23-06-2018RaboZomerAvondloop, GlanerbrugOV
za 23-06-2018Nijstad Surfplasrun, HoogeveenDR
zo 24-06-2018Coevorder Grachtenloop, CoevordenDR
zo 24-06-2018Galgenloop, Berkel-EnschotNB
zo 24-06-2018Rondom de Heerlijkheid, Eck en WielGE
di 26-06-2018Intersport Dijk tot Damloop, EdamNH
vr 29-06-2018Eiland Run, NijmegenGE
vr 29-06-2018Rentex Floron Grachtenloop, BolswardFR
za 30-06-2018Midzomermarathon Apeldoorn, ApeldoornGE
za 30-06-2018Midzomer Marathon, ApeldoornGE
za 30-06-2018Steeds Beter Run, EeldeDR
zo 01-07-2018Groot Boeschoten Trail, VoorthuizenGE
zo 01-07-2018Kab GABA Midzomerrun Westervoort, WestervoortGE
zo 01-07-2018Run Bike Fun Lemele, LemeleOV
di 03-07-2018Reggesteyn Obstacle Run Dag 1, RijssenOV
wo 04-07-201822e Mijn Fysio Klepperstadloop, HardenbergOV
wo 04-07-2018Reggesteyn Obstacle Run Dag2, RijssenOV
wo 04-07-2018van der Straatenloop, WerkendamNB
do 05-07-2018Wiekloop, De WijkDR
vr 06-07-2018Zwartewaterlandloop, ZwartsluisOV
za 07-07-2018Lopster Torenloop, LoppersumGR
za 07-07-2018Ultrafestival Deventer, DeventerOV
za 07-07-2018De 3 van Enter, EnterOV
zo 08-07-2018Rondje Bussloo Zomereditie, Wilp GldGE
zo 08-07-2018Appelternloop, AppelternGE
zo 08-07-2018Appelternloop, AppelternGE
wo 11-07-2018Baanloop Juli, AalsmeerNH
vr 13-07-2018Volksloop Ooststellingwerf, OosterwoldeFR
vr 13-07-2018Parelloop Vasse, VasseOV
vr 13-07-2018Running Center Baanloop , Zutphen GE
za 14-07-2018Voorthuizen Loopt, VoorthuizenGE
za 14-07-201835e Dorpsloop De Lutte, De LutteOV
za 14-07-2018Singelloop, HollandscheveldDR
vr 20-07-2018Run en Slipper Run, ApeldoornGE
za 21-07-2018Snikkerun, HaulerwijkFR
zo 22-07-2018Farmstaclerun, HeinoOV
ma 30-07-20186e Vrieling Varia Run, DedemsvaartOV
do 02-08-201830e Kooyman Polderloop, de KwakelNH
wo 08-08-2018Baanloop Augustus, AalsmeerNH
wo 08-08-2018Running Center jubileumloop, LeeuwardenFR
wo 08-08-2018Obstacle Run Staphorst, StaphorstOV
za 18-08-2018Runnersworldloop, ApeldoornGE
wo 22-08-2018KemVeldloop Tilligte 2018, TilligteOV
wo 22-08-20184 Mijl van Staphorst, StaphorstOV
wo 22-08-2018KemVeldloop, TilligteOV
vr 24-08-2018Zandstrooisterloop, SchoonebeekDR
za 25-08-2018Aquaklimcross, SibculoOV
za 25-08-2018De Loop naar de Pomp, SchijndelNB
za 25-08-2018Triathlon Bathmen, BathmenOV
za 25-08-2018Sneek Bolsward Sneek, SneekFR
zo 26-08-2018Technische Veren Twente Boeskoolloop, OldenzaalOV
zo 26-08-2018Hardloopevent Harmelen, HarmelenUT
ma 27-08-2018Gramsbergen Lichtstadloop, GramsbergenOV
di 28-08-2018Ronde van Abcoude, AbcoudeUT
wo 29-08-2018Bedriegertjestrail, RozendaalGE
wo 29-08-2018Alkeloop, Alteveer-KerkenveldDR
do 30-08-2018OOG Edam Kermisloop, EdamNH
za 01-09-2018DijkhuizenRun 2018, RuinerwoldDR
za 01-09-2018Proostmeerloop, WagenborgenGR
za 01-09-20188e Loop naar de Pomp, NoordeloosZH
za 01-09-2018AV Goor Cityrun by Night, GoorOV
za 01-09-2018RCN de Roggeberg Loop, AppelschaFR
za 01-09-2018Heiderun, EdeGE
zo 02-09-2018N70 trail, NijmegenGE
zo 02-09-201823e Gicom Ketelhavenloop, Ketelhaven (Dronten)FL
zo 02-09-2018Den Driesch Loop, Valkenburg a/d GeulLI
zo 02-09-2018Enza Zaden Vooroeverloop, MedemblikNH
zo 02-09-2018Kuilenloop, Mill/LangenboomNB
zo 02-09-2018Bert Timmer Memorial Loop, DuivenGE
ma 03-09-2018Oranjeloop, NieuwleusenOV
di 04-09-2018Westerbergen Summer Trail, EchtenDR
wo 05-09-2018Hulckesteijnloop, Nijkerk GldGE
do 06-09-2018Trailrunfestival, Sent (Zwitserland)SUI
za 08-09-2018The Chariot Triathlon Eibergen, EibergenGE
za 08-09-201833e Politietriathlon, SpijkenisseZH
za 08-09-2018Berkenstein Run, VeenendaalUT
zo 09-09-2018Lop Wah Los, LarenGE
zo 09-09-2018Albert Eising-loop, DalenDR
zo 09-09-2018Sluizenloop, NieuwegeinUT
zo 09-09-20181e Vughtse Zwemloop, VughtNB
zo 09-09-2018MSMotion Utrecht Editie, UtrechtOV
zo 09-09-2018Noorder Fitrun, LeeuwardenFR
zo 09-09-2018Crazy River Run, GorinchemZH
ma 10-09-2018Minimarathon Ten Boer, Ten BoerGR
wo 12-09-2018Baanloop September, AalsmeerNH
do 13-09-2018Baanloop 5km, ZwolleOV
do 13-09-2018BBQ compleetloop, GiessenZH
vr 14-09-2018Pesserrun, PesseDR
za 15-09-2018Klenckeloop, OosterhesselenDR
za 15-09-2018Hoenwaard Run, HattemGE
za 15-09-2018HoenderRun, HoenderlooGE
za 15-09-2018Proef Rondje Stroe, StroeGE
za 15-09-2018bolloop lunettten, UtrechtUT
zo 16-09-2018Sandurrun, EmmenDR
zo 16-09-2018Contiweb Maasheggenloop, BoxmeerNB
zo 16-09-2018BOL (Beuningse Oeverwal Loop), BeuningenGE
zo 16-09-2018Twickelloop, DeldenOV
zo 16-09-2018Groenste Obstakelrun, DeventerOV
di 18-09-2018Coopertest, 1000m, 1 Engelse Mijl en 5000m, EpeGE
wo 19-09-2018Bruggenloop Nijmegen, NijmegenGE
do 20-09-2018Ambtenarenmarathon, ArnhemGE
vr 21-09-2018Zorgmarathon, ArnhemGE
vr 21-09-2018Run for Joyce, OldebroekGE
za 22-09-2018DePosbankloopTrail, VelpGE
za 22-09-2018Thaisner DorpsRun, ThesingeGR
za 22-09-2018Lingezegenloop, ElstGE
zo 23-09-2018Gipmans planten Kwaakerrun, VenloLI
zo 23-09-2018Auto Aaltink - CityRun Nijverdal, NijverdalOV
zo 23-09-2018Dirty Monkey Run, GramsbergenOV
zo 30-09-2018HooilandRUN, LichtenvoordeGE
zo 30-09-2018Alfa Trailrun, SchinnenLI
zo 30-09-2018Spark Estafette marathon, SpijkenisseZH
zo 30-09-2018Almelo Allee, AlmeloOV
zo 30-09-2018Staddijkenloop, NijmegenGE
wo 03-10-2018Coopertest Baanloop, ApeldoornGE
vr 05-10-2018Asselse 2 mijl, ApeldoornGE
za 06-10-2018VeluwseBronRun, EmstFR
za 06-10-2018COOP Eemsmondloop, UithuizermeedenGR
za 06-10-20184e Molenloop, AlblasserdamZH
za 06-10-201810e RunningPoint Cross Challenge, VlaardingenZH
za 06-10-2018AV Hanzesport Clubkamp. Veldloop, WarnsveldGE
za 06-10-2018Gelre Veluwezoomloop, DierenGE
za 06-10-2018Brekeld Runners Trail, RijssenOV
za 06-10-2018Rondje Lindewijk, WolvegaFR
za 06-10-20185e OnderdijksRun, KampenOV
zo 07-10-2018Bikkelloop, ZuidwoldeDR
zo 07-10-201830e Kleine Haar Loop - De LAATSTE !!, Kring van DorthGE
zo 07-10-2018Hoge Veluwe Loop, HoenderlooGE
zo 07-10-2018unicefloop WF, BovenkarspelNH
zo 07-10-2018Herfstloop Liemers, BabberichGE
zo 07-10-2018HeteRUN, HeterenGE
wo 10-10-2018Baanloop Oktober, AalsmeerNH
do 11-10-2018Baanloop 5km, ZwolleOV
za 13-10-2018PrattenburgRun, RhenenUT
za 13-10-20181e AVT Lageveldloop, WierdenOV
za 13-10-2018SV-Putten Rusthoeveloop, PuttenGE
za 13-10-2018AH Kees Elzinga ReestRun, MeppelDR
za 13-10-2018Zuidlaardermarktloop, ZuidlarenDR
za 13-10-2018VENOseloop, VollenhoveOV
zo 14-10-201883e Sloterplasloop, AmsterdamNH
zo 14-10-2018Body Results Vestingloop, EdamNH
zo 14-10-201810e Nadine OK Run, ScharwoudeNH
zo 14-10-2018De Herfstloop Twente, EnschedeOV
zo 14-10-2018Wim Lebbink Herfstlopen, WehlGE
za 20-10-2018Rabo Ekensteinloop, AppingedamGR
za 20-10-201830e Typhoonloop, GorinchemZH
za 20-10-201814e Oldemeijercross, HardenbergOV
za 20-10-2018Vechtdal crosscompetitie, VroomshoopOV
zo 21-10-2018Rondje Bussloo herfsteditie, BusslooGE
zo 21-10-2018Molenhoeks Makkie, MolenhoekLI
zo 21-10-2018Borkstuifzandrun, StuifzandDR
zo 21-10-2018Wim Lebbink Herfstlopen, WehlGE
zo 21-10-20184Parken City Trail, ArnhemGE
zo 21-10-2018Jongkindloop, Lattrop-BreklenkampOV
za 27-10-20184e Lowfieldchallenge, WierdenOV
za 27-10-2018Dallirun (voorheen Klokloop), HeerdeGE
za 27-10-2018BOQ & BBQ Posbanktrail, Velp BeekhuizenGE
zo 28-10-2018Herfstloop van Spijkenisse, SpijkenisseZH
zo 28-10-2018AV23 Middenmeerloop, AmsterdamNH
zo 28-10-2018Axia Kuitenbijtersrun, NaaldwijkZH
zo 28-10-2018Wim Petersloop, ZwolleOV
zo 28-10-20181e AV Horror Winterloop 1819, SneekFR
zo 28-10-2018TiedKwietloop Meppel, MeppelDR
vr 02-11-2018P-services Run by Night Barneveld, BarneveldGE
za 03-11-2018Rundje Mill, MillNB
za 03-11-2018Najaarsloop Epe, EpeGE
za 03-11-2018De Gerrit Voortman Lemelerbergloop, LemeleOV
za 03-11-2018Vestingstad, WoudrichemZH
zo 04-11-2018StartbaanRun, SoesterbergUT
zo 04-11-2018Boerenkoolloop, WarmenhuizenNH
zo 04-11-2018Grote Veldloop Vorden, VordenGE
zo 04-11-2018Maasduinenloop, Afferden LbLI
do 08-11-2018Baanloop, ZwolleOV
za 10-11-2018Sans Online Crossloop, RijssenOV
za 10-11-2018N34 loop, HardenbergOV
za 10-11-2018Zandenplasloop, NunspeetGE
zo 11-11-2018het Ooijs ommetje, OoijGE
zo 11-11-2018VOV run Vries, VriesDR
zo 11-11-2018Theehuis Oosterbosrun, KlazienaveenDR
zo 11-11-2018Triple A Molenloop, EdamNH
zo 11-11-2018TrechoTEAMrun, VleutenUT
zo 11-11-2018Dinkelloop (TCC), LosserOV
zo 11-11-2018Wielen Trail, LeeuwardenFR
zo 11-11-2018Graef Castricum Trail, CastricumNH
wo 14-11-2018Baanloop November, AalsmeerNH
do 15-11-20181e Baanloop, KampenOV
za 17-11-2018Zwarte Dennen Cross, PunthorstOV
za 17-11-201810e Runningpoint Cross Challenge, VlaardingenZH
zo 18-11-2018LochemTrail, BarchemGE
zo 18-11-2018Montferlandse Herfstrun, Beek gem MontferlandGE
zo 18-11-2018De Ronde Venen marathon, AbcoudeUT
za 24-11-2018Run Rondje Rhenoy, BeesdGE
za 24-11-20183 Bruggen Ultra, KampenOV
zo 25-11-2018Sint Nicolaasloop, ZwolleOV
zo 25-11-2018Pietenloop, BemmelGE
zo 25-11-2018Ringvaartloop, AalsmeerNH
zo 25-11-2018Bovenbergloop, MarkeloOV
zo 25-11-2018ATB Run Haaksbergen, HaaksbergenOV
ma 26-11-2018A.P. vd Feer Sinterklaasloop, BolswardFR
za 01-12-2018Zeijer Strubbenloop, ZijenDR
za 01-12-20182e AVT Lageveldloop, WierdenOV
za 01-12-2018Eurozorg Sintloop, HeerdeGE
zo 02-12-2018Robbenoordbosloop, WieringerwerfNH
zo 02-12-2018Vulcaan Halve Marathon, VlaardingenZH
zo 02-12-201834e Snertloop De Lutte, De LutteOV
zo 02-12-2018AV Horror Winterlopen 2018/2019, SneekFR
zo 02-12-2018Voorne's Duin Trail, OostvoorneZH
za 08-12-2018Schuler Snertloop, Nieuw-SchoonebeekDR
za 08-12-2018Nijverdalsebergcross, NijverdalOV
za 08-12-2018Nijverdalsebergcross, NijverdalOV
zo 09-12-2018Wilgenweard Nijverdalse bergcross, NijverdalOV
wo 12-12-2018Baanloop December, AalsmeerNH
do 13-12-2018Baanloop, ZwolleOV
do 13-12-2018Cialfo Coopertest Pupillen, EpeGE
vr 14-12-2018NSK Trappenloop, NijmegenGE
za 15-12-2018Coop Dorpsloop, De KrimOV
zo 16-12-2018Spijkenisse-Spark Marathon, SpijkenisseZH
zo 16-12-20183e Switch TCC Wintercross, EibergenGE
di 18-12-2018Coopertest, 1000m en 5000m., EpeGE
za 22-12-2018Rondje Bussloo wintereditie, BusslooGE
za 22-12-2018SV-Putten Rusthoeveloop, PuttenGE
zo 23-12-2018Winter Step-One Loop, BorneOV
ma 24-12-2018Verhoeve Groen Cross, AppelschaFR
wo 26-12-2018Kerstloop, 's-GravelandNH
wo 26-12-2018Wim van Beek Crossloop, KlarenbeekGE
do 27-12-201828e Derde Kerstdagloop, ArnhemGE
za 29-12-2018Oliebollenloop, HasseltOV
za 29-12-201810e Runningpoint Cross Challenge, VlaardingenZH
za 29-12-2018Oudejaarscrossloop Vorden, VordenGE
za 29-12-2018Klompenrace 2018, RouveenOV
za 29-12-2018Turvenloop, LangeveenOV
zo 30-12-201824e Kerstloop, AmstelveenNH
zo 30-12-2018Eindejaarsloop avPEC1910, ZwolleOV
zo 30-12-2018Keiloop Meddo, Winterswijk MeddoGE
ma 31-12-2018Molenhoeks Makkie [test], MolenhoekLI
ma 31-12-2018Sport 2000 Oudejaarsloop, Den HelderNH
ma 31-12-2018Oliebollen loop, VlaardingenZH
ma 31-12-201836e Rabobank oliebollenloop, SchoonhovenZH
ma 31-12-2018Bosma Beste Advies Oudejaarscross AAV SISU, BornerbroekOV
ma 31-12-2018Papegaaij en Tegelaar Oudejaarsloop, KampenOV
za 05-01-2019Wintercross VVOP, VoorthuizenGE
za 05-01-2019c.s.v. VIOS Midwinterloop, VaassenGE
za 05-01-2019Aluvo Snertloop, NieuwleusenOV
za 05-01-2019WinterFireRun, VurenGE
za 05-01-2019Winterloop Enter, EnterOV
za 05-01-2019Nieuwjaarsloop vv Hulshorst, HulshorstGE
zo 06-01-2019Robbenoordbosloop, WieringerwerfNH
zo 06-01-2019Nieuwjaarsloop, Hoek van HollandZH
zo 06-01-2019Lunettencross, VughtNB
zo 06-01-2019Nijmeegse Nieuwjaarsloop, NijmegenGE
zo 06-01-2019Rutbeekcross, EnschedeOV
zo 06-01-20193e AV Horror Winterloop 1819, SneekFR
zo 06-01-2019Douwe Kleefstraloop, LeeuwardenFR
wo 09-01-2019Baanloop Januari, AalsmeerNH
vr 11-01-201912e Rijnstate nieuwjaarsloop, ArnhemGE
za 12-01-2019Plus van der Horst Bosloop, ElspeetGE
za 12-01-2019Nieuwjaarsloop Aalden Rondomme, ZweelooDR
za 12-01-2019Snertloop, NijkerkGE
za 12-01-2019Zandstuve Bosloop, VroomshoopOV
zo 13-01-2019Kroese Wevers cross, WinterswijkGE
zo 13-01-2019Runnersworld Bentinckspark Run, HoogeveenDR
zo 13-01-2019De Kaaisjouwer Run, NijmegenGE
za 19-01-2019Zuurbergcross, HoltenOV
za 19-01-2019Atlantisdata Zwolse Bos Loop, HeerdeGE
za 19-01-2019Kwintelooyen WinterRun, RhenenUT
zo 20-01-2019Ruitenburg Halve Maassluis, MaassluisZH
zo 20-01-2019Leemkuilcross, Berg en DalGE
zo 20-01-2019Leemkuilcross, Berg en DalGE
zo 20-01-2019Hulsbeekcross, OldenzaalOV
zo 20-01-2019Beekse Winterbosloop Montferland, Beek MontferlandGE
zo 20-01-2019Schelfhorstpark Winterloop, AlmeloOV
za 26-01-20193e jeugdcross competitie, WieringerwerfNH
za 26-01-201930e Physio.Fit Dirk IV-loop, HoornaarZH
za 26-01-2019AH ABE Hunebedloop, HavelteDR
zo 27-01-2019Safari Trail, ArnhemGE
zo 27-01-2019Beekse Winterbosloop Montferland, Beek MontferlandGE
zo 27-01-2019Puinduinrun, Den HaagZH
do 31-01-20192e Baanloop, KampenOV
za 02-02-2019Hivernaltrail, LandgraafLI
zo 03-02-2019Arnoud Magnin Wintercross, SchipborgDR
zo 03-02-2019Robbenoordbosloop, WieringerwerfNH
zo 03-02-20194e AV Horror Winterloop 1819, SneekFR
zo 03-02-2019Leeuwarden-Marsum-Leeuwarden, LeeuwardenFR
zo 03-02-2019Beekse Winterbosloop Montferland, Beek MontferlandGE
za 09-02-2019Valentijnscross, WierdenOV
wo 13-02-2019Baanloop Februari, AalsmeerNH
za 16-02-2019ACO van Elderen Bosloop, OmmenOV
zo 17-02-2019PK Sport Bosdijkloop, VinkeveenUT
zo 17-02-2019Leesten Cross, UgchelenGE
za 23-02-2019Beko Jutberg Trail, DierenGE
za 23-02-2019Netl NK Cross, NoordoostpolderFL
za 23-02-2019BEEsports baanultra, SteenwijkOV
zo 24-02-2019Berden Voorjaarsloop, VenloLI
zo 24-02-2019De Halve van Vroomshoop, VroomshoopOV
zo 24-02-2019Netl NK Cross, NoordoostpolderFL
vr 01-03-2019Grote Rivieren Loopcircuit, AlblasserwaardZH
za 02-03-2019Bos- en Heideloop, GarderenGE
za 02-03-20192e Crossloop, KampenOV
zo 03-03-2019Robbenoordbosloop, WieringerwerfNH
zo 03-03-2019Achtkastelenloop, VordenGE
zo 03-03-2019Run Bike Run TV Argo, WierdenOV
zo 03-03-2019Rondje Goutum, LeeuwardenFR
za 09-03-201943e RIWAL Hoogwerkers halve marathon, DordrechtZH
za 09-03-2019Bovenbergcross, MarkeloOV
za 09-03-2019Ren voor hun leven cross run, HeerdeGE
zo 10-03-2019Lente Walk or Run Bussloo, BusslooGE
zo 10-03-2019Mokumse Vrouwenloop, AmsterdamNH
zo 10-03-2019Louis Vinkloop, AmsterdamNH
zo 10-03-2019Halve van Oostvoorne, OostvoorneZH
zo 10-03-2019Elverloop, WehlGE
wo 13-03-2019Baanloop Maart, AalsmeerNH
do 14-03-2019Baanloop, ZwolleOV
za 16-03-2019RegioBank Schapendriftrun Elspeet, ElspeetGE
za 16-03-2019Kroeg tot Kroegloop 2019, RuinerwoldDR
za 16-03-2019Finale cros competitie regio 1 t/m 5, WarmenhuizenNH
za 16-03-2019Halve Marathon van Sint Anthonis, Sint AnthonisNB
za 16-03-2019Leadax-Run, WapenveldGE
za 16-03-2019SV-Putten Rusthoeveloop, PuttenGE
za 16-03-2019Vuurtorentrail, Hollum AmelandFR
zo 17-03-2019Rondje Nederland, ArnhemGE
zo 17-03-2019Vuurtorentrail, Hollum AmelandFR
di 19-03-2019Coopertest, 1000m en 5000m, EpeGE
za 23-03-201916e SecureRun, AmeideZH
za 23-03-2019Ruitenburg Halve Westland 2019, NaaldwijkZH
za 23-03-2019Ladies Park Run, RijssenOV
za 23-03-2019OVM Gaanzeloop, GelselaarGE
zo 24-03-2019Lenteloop Eerbeek, EerbeekGE
zo 24-03-2019Annerbos Cross, AnnenDR
zo 24-03-2019Rondje Millingen, Millingen a/d RijnGE
zo 24-03-2019RunBikeFun, LemeleOV
wo 27-03-2019Clinics4running, EibergenGE
wo 27-03-2019Kronos Campusloop, EnschedeOV
wo 27-03-2019Obstaclerun 't DoesGoor, GoorOV
za 30-03-20194e AVT Lageveldloop, WierdenOV
za 30-03-2019Halve Marathon van Nunspeet, NunspeetGE
za 30-03-2019Condensloop, LeeuwardenFR
za 30-03-20194e Brakelse Lenteloop, BrakelZH
za 30-03-2019Rondje Zegveld 2019, ZegveldUT
zo 31-03-2019Ronde van Park 16Hoven, RotterdamZH
zo 31-03-2019Rondje Boerpad, RuinerwoldDR
zo 31-03-2019IJsselTrail, IJsselsteinUT
di 02-04-2019Primeradehaan 4 mijl run, HoogeveenDR
do 04-04-2019Sportplein Eindhoven Dommelloop, EindhovenNB
za 06-04-2019Moba Kippenren, BarneveldGE
za 06-04-201912e Raitdaiprun, SauwerdGR
za 06-04-2019Kastelenloop Diepenheim kids, DiepenheimOV
zo 07-04-20198e Westfriese RunBikeRun, Hoorn NhNH
zo 07-04-2019Robbenoordbosloop, WieringerwerfNH
zo 07-04-2019Brijderloop, AlkmaarNH
zo 07-04-201950e Braassemloop, RoelofarendsveenZH
zo 07-04-201926e Craft Ekiden Zwolle, ZwolleOV
zo 07-04-2019Beekse Trailrun Montferland, Beek gem MontferlandGE
zo 07-04-2019Lochemse Bergloop, BarchemGE
zo 07-04-2019Locals Stoomtramloop, MedemblikNH
wo 10-04-2019Olympic Moves regionale finale, NijmegenGE
wo 10-04-2019Baanloop April, AalsmeerNH
do 11-04-2019Olympic Moves regionale finale, AssenDR
do 11-04-2019Baanloop 5km, ZwolleOV
za 13-04-2019VeluwseBronRun, EmstFR
za 13-04-2019Semslinieloop en Lutje Turfje loop, AnnerveenschekanaalGR
za 13-04-20197e Oethoester loop, UithuizenGR
za 13-04-2019Woldbergtrail, SteenwijkOV
zo 14-04-2019Nescioloop, AmsterdamNH
zo 14-04-2019Westeinderloop, AalsmeerNH
zo 14-04-2019Kivo 10 Engelse Mijl, EdamNH
zo 14-04-2019Kloetloop, GrootebroekNH
zo 14-04-2019PLUS Kleffenloop, OverloonNB
zo 14-04-2019, SneekFR
zo 14-04-2019RunBikeRun Hengelo gld, Hengelo GldGE
di 16-04-2019Zomeravondcup 1, UtrechtUT
wo 17-04-2019iRun Bfit, DidamGE
wo 17-04-2019Campusrun, NijmegenGE
do 18-04-2019TenneT Lenteloop, ArnhemGE
za 20-04-2019Essense paasloop en 30e 10 mijl, EssenBEL
za 20-04-2019Voshaar 5.000 meter , Eibergen GE
za 20-04-2019Fit & Frij Rin, HeegFR
za 20-04-2019Jan van de Pol voorjaarsloop, RhenenUT
za 20-04-2019De Koningsloop, HeerdeGE
za 20-04-2019De Voshaar 5000, EibergenGE
zo 21-04-2019Paasloop Lichtenvoorde, LichtenvoordeGE
ma 22-04-2019De Wielenloop, RosmalenNB
ma 22-04-2019Helly Hansen Paasloop, BolswardFR
ma 22-04-2019Paasloop - Kilder, KilderGE
ma 22-04-2019Paasloop, NumansdorpZH
za 27-04-2019Koningsloop Hasselt, HasseltOV
za 27-04-2019Beiler Koningsloop, BeilenDR
za 27-04-2019Stadsloop Hattem, HattemGE
za 27-04-2019Wallenloop, ElburgGE
zo 28-04-2019Triami Sprint Triathlon, DeventerOV
zo 28-04-2019Breakfast Run, Nijmegen-LentGE
wo 01-05-2019Baanloop en Coopertest, ApeldoornGE
vr 03-05-2019Westenholterun, ZwolleOV
za 04-05-2019Lexis Crossloop Zuidwolde, ZuidwoldeDR
za 04-05-2019Hunebedloop, BorgerDR
zo 05-05-2019Robbenoordbosloop, WieringerwerfNH
zo 05-05-2019Bevrijdingsloop, HoltenOV
di 07-05-2019Zomeravondcup 2, UtrechtUT
wo 08-05-2019Erflandenrun, HoogeveenDR
wo 08-05-2019Gorcum City Run, GorinchemZH
za 11-05-2019Run van Gieten, GietenDR
za 11-05-2019Rundje um ut Hundje, HorstLI
za 11-05-2019Emilialoop, WijchenGE
za 11-05-2019Putten Power Run, PuttenGE
za 11-05-2019Trailrun wezep, WezepGE
za 11-05-2019Groot Boeschoten Trail, VoorthuizenGE
za 11-05-2019Rondom de Heerlijkheid, Eck en WielGE
zo 12-05-2019Esterun, EscharenNB
zo 12-05-2019Dikke Tien Run, FeerwerdOV
zo 12-05-2019, LeeuwardenFR
zo 12-05-2019Groot Boeschoten Trail, VoorthuizenGE
di 14-05-2019Achtervolgingsloop, WieringerwerfNH
di 14-05-2019Voorjaarsloop, EpeGE
wo 15-05-2019Amsterdam zwemloop/Flevoparkbadloop, AmsterdamNH
wo 15-05-2019Klaverblad Hooglandse Dorpsloop, HooglandUT
wo 15-05-20191e Traingswedstrijd Lionitas, LeeuwardenFR
vr 17-05-2019Aalandenloop, ZwolleOV
za 18-05-201915e Vrieling Hardenberg City Run, HardenbergOV
za 18-05-2019WekeRun, WekeromGE
za 18-05-2019Midden Drenthe Loop, ZwiggelteDR
za 18-05-2019Steemer Omloop, StedumGR
za 18-05-201915e Krakelingenloop, HeukelumGE
zo 19-05-2019Gemeente Bernheze 25 jaar Run, BernhezeNB
zo 19-05-2019Rietplasloop, EmmenDR
zo 19-05-2019Bommelasloop, EnschedeOV
zo 19-05-2019Ketelwaldtrail, MilsbeekLI
zo 19-05-2019Running Center City Hanzeloop, ZutphenGE
zo 19-05-2019Merwede Triathlon, GorinchemZH
zo 19-05-2019Bornsche Maten Loop, BorneOV
wo 22-05-2019Zomeravondcup 3, UtrechtUT
wo 22-05-2019Zwemloop de Waterlelie, ZuidwoldeOV
do 23-05-2019, KampenOV
za 25-05-2019Centrum Run Groesbeek, GroesbeekGE
za 25-05-2019Ten Poster Meul'n Loop, Ten PostGR
za 25-05-2019Zalkerloop, ZalkOV
za 25-05-2019Rondje Almkerk, AlmkerkZH
za 25-05-2019Brooklandrun, BornerbroekOV
zo 26-05-2019Ron for Run Maasvalleiloop, MaastrichtLI
zo 26-05-2019Eiberrun, EibergenGE
zo 26-05-2019Solo Duo Team Marathon, OosterwoldeFR
zo 26-05-2019Hitlandrun, BergschenhoekZH
zo 26-05-2019Kidsrun Drenthe, RuinerwoldDR
zo 26-05-2019Quintusloop, HengeloGE
wo 29-05-2019simonefmestafette, HoogeveenDR
za 01-06-2019Biothlon, ArnhemGE
za 01-06-20194 mijl van Papendrecht, PapendrechtZH
za 01-06-2019Om Odijk, OdijkUT
za 01-06-2019Bootcamp Run, ElspeetGE
zo 02-06-2019BandenMaat Driedorpenloop, KortenhoefNH
zo 02-06-2019Wierholt bosloop, WieringerwerfNH
zo 02-06-2019SurvivalRunVlaardingen, VlaardingenZH
zo 02-06-2019Doesburg City Run, DoesburgGE
wo 05-06-2019Bedriegertjesloop, RozendaalGE
wo 05-06-2019Zomeravondcup 4, UtrechtUT
wo 05-06-2019Rode Loper, OosterwoldeFR
wo 05-06-2019Lus van Akkrum, AkkrumFR
do 06-06-2019Uilenstede VU Polderloop, AmstelveenNH
vr 07-06-2019Finale Olympic Moves, PapendalGE
za 08-06-201937e Nationale Lenteloop, PapendrechtZH
za 08-06-201910venenloop, TiendeveenDR
zo 09-06-2019Keppelrun, Hoog-KeppelGE
zo 09-06-2019Triatlon, Nijmegen-LentGE
zo 09-06-2019WodanRun, WolfhezeGE
ma 10-06-2019Ooyse Landloop, Oud ZevenaarGE
ma 10-06-2019Loop Rondje Koekange, RuinerwoldDR
wo 12-06-2019Hippolytusrun, MiddelstumGR
wo 12-06-2019PotmargeRun, LeeuwardenFR
vr 14-06-2019Watergoed, ValburgGE
vr 14-06-2019Assist Verzuim Rijserbergloop, RijssenOV
za 15-06-2019Globalathletics Kids, NijmegenGE
za 15-06-2019Steeds Beter Run, EeldeDR
za 15-06-201913e Hernense Stratenloop, HernenGE
za 15-06-2019Leijenloop, OpeindeFR
za 15-06-2019Kroondomein Trail, Wenum WieselGE
za 15-06-2019Garderen Loopt Door!, GarderenGE
za 15-06-2019Benu Rundeloop, ZwartemeerDR
zo 16-06-2019Lindenholt RUN, NijmegenGE
zo 16-06-2019Wieringermeertrail, WieringerwerfNH
zo 16-06-2019Vaderdaglopen, Sint-OedenrodeNB
zo 16-06-20199e MHB Overbetweloop, Elst GldGE
zo 16-06-2019Survivalrun, Boven-LeeuwenGE
zo 16-06-2019Groenste Obstakelrun, DeventerOV
ma 17-06-201942e Woerdense Singelloop, WoerdenUT
di 18-06-2019Run2dayrunners, BarneveldGE
di 18-06-2019Coopertest, 1000m , 2000m en 5000m en Uurloop, EpeGE
wo 19-06-201936e Munnikenslagloop, RouveenOV
wo 19-06-2019Woudagemaalloop, LemmerDR
wo 19-06-2019Woudagemaalloop 2019, LemmerFR
vr 21-06-2019Banthumloop, BergentheimOV
vr 21-06-2019Veluwezoomtrail, DierenGE
vr 21-06-2019Haastrechtloop, HaastrechtZH
za 22-06-2019Nieuwlandse Wallenloop, AmersfoortUT
za 22-06-2019RaboZomerAvondloop, Enschede/GlanerbrugOV
za 22-06-2019DSV VenloStormt, VenloLI
za 22-06-2019Veluwezoomtrail, DierenGE
zo 23-06-2019Airborne Run, RenkumGE
zo 23-06-2019Run Bike Run Deurningen, DeurningenOV
zo 23-06-2019Run van Roden, RodenDR
zo 23-06-2019Veluwezoomtrail, DierenGE
di 25-06-2019Intersport Dijk tot Damloop (AFGELAST!), EdamNH
wo 26-06-2019Technische Veren Twente Boeskoolloop (AFGELAST!), OldenzaalOV
wo 26-06-2019SV-Putten Rusthoeveloop, PuttenGE
do 27-06-2019Potrozenloop, BrielleZH
vr 28-06-2019Zwartewaterlandloop, ZwartsluisOV
vr 28-06-2019Eiland Run 2019, NijmegenGE
vr 28-06-2019Rentex Floron Grachtenloop, BolswardFR
za 29-06-2019Midzomermarathon Apeldoorn (AFGELAST!), ApeldoornGE
za 29-06-2019PK Dijkrunners Loopdag, DodewaardGE
za 29-06-201918e Lingewaalloop, HerwijnenGE
za 29-06-2019Bissinghrun (AFGELAST!), OmmenOV
za 29-06-2019Snikkerun, HaulerwijkFR
zo 30-06-2019Coevorder Grachtenloop, CoevordenDR
zo 30-06-2019Galgenloop, Berkel-EnschotNB
di 02-07-2019Reggesteyn Obstacle Run Dag 1, RijssenOV
wo 03-07-2019De Vohaar midzomeravondloop, EibergenGE
wo 03-07-201923e Mijn Fysio Klepperstadloop, HardenbergOV
wo 03-07-2019Reggesteyn Obstacle Run Dag2, RijssenOV
wo 03-07-2019van der Straatenloop, WerkendamNB
vr 05-07-2019De 7e Ronde van De Blesse, De BlesseFR
vr 05-07-2019Midzomerloop, LeiderdorpZH
za 06-07-2019Lopster Torenloop, LoppersumGR
za 06-07-2019Rotterdam Ekiden, RotterdamZH
za 06-07-201936e Dorpsloop De Lutte, De LutteOV
za 06-07-2019Rondom de Lee, EnterOV
zo 07-07-2019Wierholt bosloop, WieringerwerfNH
zo 07-07-2019GABA Midzomerrun, WestervoortGE
wo 10-07-2019Westerbergen Summer Trail, EchtenDR
vr 12-07-2019Parelloop Vasse, VasseOV
vr 12-07-2019Running Center Baanloop , Zutphen GE
za 13-07-2019Voorthuizen Loopt, VoorthuizenGE
za 13-07-2019Ultrafestival Deventer, DeventerOV
za 13-07-2019Singelloop, HollandscheveldDR
za 13-07-2019Doetse Triathlon, GiessenburgZH
zo 14-07-2019Farmstacle Run, HeinoOV
zo 21-07-2019OostermoerRun, GietenOV
za 27-07-2019Beach Run, Nijmegen-LentGE
ma 29-07-20197e Vrieling Varia Run, DedemsvaartOV
wo 31-07-2019Obstacle Run Staphorst 2019, StaphorstOV
do 01-08-201931e Kooyman Polderloop, de KwakelNH
za 03-08-20199 hours ultra Hoogeveen, HoogeveenDR
zo 04-08-2019Wierholt bosloop, WieringerwerfNH
wo 07-08-2019Groene Ster Avondloop, LeeuwardenFR
wo 14-08-20194 Mijl van Staphorst, StaphorstOV
wo 14-08-2019KemVeldloop Tilligte, TilligteOV
do 15-08-2019Dorpsloop Wilnis, WilnisUT
zo 18-08-2019Maron Achterhoek Run, TerborgGE
wo 21-08-2019Alkeloop, Alteveer-KerkenveldDR
wo 21-08-2019Ronde van Genderen, GenderenZH
za 24-08-2019Aquaklimcross, SibculoOV
za 24-08-2019De Loop naar de Pomp, SchijndelNB
za 24-08-2019RUNX Loop, ApeldoornGE
zo 25-08-2019Hardloopevent Harmelen, HarmelenUT
di 27-08-2019Ronde van Abcoude, AbcoudeUT
wo 28-08-2019Rozendaalse Veldtrail, RozendaalGE
do 29-08-2019De Wiekloop, De WijkDR
do 29-08-2019OOG Edam Kermisloop, EdamNH
vr 30-08-2019Zandstrooisterloop, SchoonebeekDR
vr 30-08-2019Volksloop, AppelschaFR
za 31-08-2019Triathlon 2019 Looermark, BathmenOV
za 31-08-2019Sneek Bolsward Sneek, SneekFR
zo 01-09-2019N70 trail, NijmegenGE
zo 01-09-201924e Gicom Ketelhavenloop, DrontenFL
zo 01-09-2019Wierholt bosloop, WieringerwerfNH
zo 01-09-2019IJzeren Man Zwemrace, VughtNB
zo 01-09-2019Kuilenloop, Mill/LangenboomNB
zo 01-09-2019Bert Timmer Memorial Loop, DuivenGE
ma 02-09-2019Oranjeloop, NieuwleusenOV
ma 02-09-2019Minimarathon, Ten BoerGR
ma 02-09-2019Gramsbergen Lichtstadloop, GramsbergenOV
wo 04-09-2019Hulckesteijnloop, NijkerkGE
do 05-09-2019Trailrunfestival, Sent (Zwitserland)SUI
za 07-09-2019Dijkhuizenrun 2019, RuinerwoldDR
za 07-09-2019Proostmeerloop, WagenborgenGR
za 07-09-20199e Loop naar de Pomp, NoordeloosZH
za 07-09-2019AV Goor Cityrun by Night, GoorOV
za 07-09-2019RCN de Roggeberg Loop, AppelschaFR
zo 08-09-2019Albert Eising-loop, DalenDR
zo 08-09-2019The Chariot Triathlon Eibergen, EibergenGE
zo 08-09-2019Lop Wah Los, LarenGE
wo 11-09-2019Baanloop September, AalsmeerNH
wo 11-09-2019Technische Veren Twente Boeskoolloop, OldenzaalOV
do 12-09-2019Baanloop 5km, ZwolleOV
do 12-09-2019BBQ Compleetloop , GiessenZH
vr 13-09-2019Pesserrun, PesseDR
za 14-09-201934e Spijkenisse Politietriathlon, SpijkenisseZH
za 14-09-2019Berkenstein Bos Run, VeenendaalUT
za 14-09-2019Lus van Beckum, BeckumOV
za 14-09-2019Heiderun, EdeGE
za 14-09-2019Triathlon Wommels, WommelsFR
zo 15-09-2019Contiweb Maasheggenloop, BoxmeerNB
zo 15-09-2019Twickelloop, DeldenOV
zo 15-09-2019Rondje Meent, HilversumNH
di 17-09-2019Coopertest, 1000m, 1 Engelse Mijl en 5000m, EpeGE
wo 18-09-2019Bruggenloop Nijmegen, NijmegenGE
do 19-09-2019Ambtenarenmarathon, ArnhemGE
do 19-09-2019Hoenwaard Run 2019, HattemGE
vr 20-09-2019Zorgmarathon, ArnhemGE
vr 20-09-2019Run for Joyce, OosterwoldeGE
vr 20-09-2019Brummense Dijkloop, BrummenGE
za 21-09-2019posbanklooptrail, RhedenGE
za 21-09-2019Klenckeloop, OosterhesselenDR
za 21-09-2019Kwaakerrun Wandeltocht, VenloLI
za 21-09-2019Beleef Lauwersoog Swimrun, LauwersoogGR
za 21-09-2019Proef Rondje Stroe, StroeGE
za 21-09-2019Bolloop Lunetten, UtrechtUT
zo 22-09-2019DePosbankloopTrail, VelpGE
zo 22-09-2019Gipmans Planten Kwaakerrun, VenloLI
zo 22-09-2019Auto Aaltink - CityRun Nijverdal, NijverdalOV
za 28-09-2019Thaisner DorpsRun, ThesingeGR
za 28-09-2019AVA 1500 meter, AalsmeerNH
zo 29-09-2019Posbankloop, Velp (Gld)GE
zo 29-09-2019Spark Estafette marathon, SpijkenisseZH
zo 29-09-2019Almelo Allee, AlmeloOV
zo 29-09-2019HooilandRUN, LichtenvoordeGE
wo 02-10-2019Baanloop en Coopertest, ApeldoornGE
vr 04-10-2019Asselse 2 mijl, ApeldoornGE
za 05-10-2019VeluwseBronRun, EmstFR
za 05-10-2019COOP Eemsmondloop, UithuizermeedenGR
za 05-10-20195e Molenloop, AlblasserdamZH
za 05-10-2019AV Hanzesport Clubkamp. Veldloop, WarnsveldGE
za 05-10-20196e OnderdijksRun, KampenOV
zo 06-10-2019Herfst Editie Wandel en Run Bussloo, BusslooGE
zo 06-10-2019Bikkelloop, ZuidwoldeDR
zo 06-10-2019Hoge Veluwe Loop, HoenderlooGE
zo 06-10-2019Herfstloop Liemers, BabberichGE
zo 06-10-2019Staddijkloop, NijmegenGE
za 12-10-2019PrattenburgRun, VeenendaalUT
za 12-10-2019AVT Lageveldloop - herfsteditie, WierdenOV
za 12-10-2019SV Putten Rusthoeveloop, PuttenGE
za 12-10-2019AH Kees Elzinga ReestRun, MeppelDR
za 12-10-2019VENOseloop, VollenhoveOV
zo 13-10-2019LochemTrail, BarchemGE
zo 13-10-201984e Sloterplasloop, AmsterdamNH
zo 13-10-2019Body Results Vestingloop, EdamNH
zo 13-10-2019Zaanse Schansloop, ZaandamNH
zo 13-10-2019Spark Loop Circuit, SpijkenisseZH
zo 13-10-2019Beko Veluwezoomloop, DierenGE
zo 13-10-2019De Herfstloop Twente, EnschedeOV
zo 13-10-2019NordwinFitrun, LeeuwardenFR
zo 13-10-2019Drunense Duinen Trail, DrunenNB
zo 13-10-2019unicefloop WF, BovenkarspelNH
za 19-10-2019Ekensteinloop, AppingedamGR
za 19-10-201915e Oldemeijercross, HardenbergOV
za 19-10-2019Vechtdal crosscompetitie, VroomshoopOV
zo 20-10-2019Molenhoeks Makkie, Molenhoek LbLI
zo 20-10-2019Borkstuifzandrun, StuifzandDR
zo 20-10-2019Wim Lebbink Herfstloop, WehlGE
zo 20-10-2019Jongkindloop, Lattrop-BreklenkampOV
za 26-10-201931e Boerman Transport-loop, GorinchemZH
za 26-10-2019Dallirun (voorheen Klokloop), HeerdeGE
za 26-10-2019BOQ & BBQ Posbanktrail, Velp BeekhuizenGE
zo 27-10-2019Herfstloop van Spijkenisse, SpijkenisseZH
zo 27-10-2019AV23 Middenmeerloop, AmsterdamNH
zo 27-10-2019Runnersworld Hoorn Crosscircuit, HoornNH
zo 27-10-2019Tiedkwietloop, MeppelDR
za 02-11-2019De Lemelerbergloop, LemeleOV
za 02-11-2019Najaarsloop, EpeGE
zo 03-11-2019Boerenkoolloop, WarmenhuizenNH
zo 03-11-2019Grote Veldloop, VordenGE
zo 03-11-2019Maasduinenloop, Bergen LbLI
zo 03-11-2019Montferlandse Herfstrun, Beek MontferlandGE
za 09-11-2019Sans Online Crossloop, RijssenOV
za 09-11-2019Zandenplasloop, NunspeetGE
zo 10-11-2019Het Ooijs ommetje, de loop van de Ooij, OoijGE
zo 10-11-2019VOV run Vries, VriesDR
zo 10-11-2019Triple A Molenloop, EdamNH
zo 10-11-2019Dijkgatboscross, WieringerwerfNH
zo 10-11-2019TrechoTEAMrun, VleutenUT
zo 10-11-2019Vulcaan Halve Marathon, VlaardingenZH
zo 10-11-2019Dinkelloop (TCC), LosserOV
za 16-11-2019Zwarte Dennen Cross, PunthorstOV
zo 17-11-2019Spark Loop Circuit, SpijkenisseZH
zo 17-11-2019Graef Castricum Trail, CastricumNH
zo 17-11-2019De Ronde Venen marathon, MijdrechtUT
zo 24-11-201936e Pietenloop, BemmelGE
zo 24-11-2019Bovenbergcross, MarkeloOV
zo 24-11-2019Sintnicolaasloop, ZwolleOV
zo 24-11-2019Mees van den Brink ATB Run Haaksbergen, HaaksbergenOV
za 30-11-2019Run Rondje Rhenoy, BeesdGE
za 30-11-2019Zeijer Strubbenloop, ZeijenDR
za 30-11-2019Plus Sintloop, HeerdeGE
za 30-11-20193 Bruggen Ultra, KampenOV
zo 01-12-2019Robbenoordbosloop, WieringerwerfNH
zo 01-12-201935e Snertloop De Lutte, De LutteOV
zo 01-12-2019Voorne's Duin Trail, OostvoorneZH
za 07-12-2019Schuler Snertloop, SchoonebeekDR
za 07-12-2019Wilgenweard Nijverdalse bergcross, NijverdalOV
zo 15-12-2019Spijkenisse-Spark Marathon, SpijkenisseZH
di 17-12-2019Coopertest, 1000m en 5000m., EpeGE
zo 22-12-2019Winter Step-One Loop, BorneOV
vr 27-12-201929e Derde Kerstdagloop, ArnhemGE
za 28-12-2019Oudejaarscrossloop Vorden, VordenGE
zo 19-01-2020Expert Nieuwjaarsloop Twello, TwelloGE
za 07-03-2020Bovenbergcross, MarkeloOV
zo 08-03-2020Berden Voorjaarsloop, VenloLI
zo 15-03-2020Halve van Oostvoorne, OostvoorneZH
ma 13-04-2020Paasloop, NumansdorpZH
za 13-06-2020DSV VenloStormt, VenloLI
za 27-06-2020Midzomermarathon Apeldoorn, ApeldoornGE
vr 28-08-2020Regiobank Heller & Heller Zandstrooisterloop, SchoonebeekDR
Aantal gevonden evenementen: 2809