Zoeken in alle uitslagen

Zoeken in alle uitslagen
Geavanceerde opties
Geboortejaar
210 uitslagen gevonden in 2.404 seconden
Er worden maximaal 25 resultaten per evenement getoond
26-01-2020   51e Mastboscross, BredaVolledige uitslag  Verbergen
JPUPC, PUPILLEN C
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijdSnelheidTempo
2Sjors van der LaanFortius4:1913,69 km/u4:22 min/km
JPUPA, JPUPA
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijdSnelheidTempo
13Timo de VosFortius6:0014,19 km/u4:13 min/km
JJUND, JJUND
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijdSnelheidTempo
16Luuk BosveldFortius7:1415,37 km/u3:54 min/km
JJUNC, JJUNC
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijdSnelheidTempo
9Mees SchneiderFortius11:0316,67 km/u3:35 min/km
13Freek BosveldFortius11:2616,11 km/u3:43 min/km
22Tim LeemanFortius12:2114,91 km/u4:01 min/km
JJUNB, JJUNB
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijdSnelheidTempo
24Timo de KokFortius17:5616,34 km/u3:40 min/km
26Flint BeenenFortius18:1716,02 km/u3:44 min/km
M35, MAN MASTERS
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijdSnelheidTempo
11Peter LoopikFortius33:5014,07 km/u4:15 min/km
MKORT, MANNEN KORT
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijdSnelheidTempo
44Tibo VisserFortius8:3918,29 km/u3:16 min/km
25-01-2020   31e Physio.Fit Dirk IV-loop, HoornaarVolledige uitslag  Verbergen
MSEN, 10 KILOMETER
PltsNaamWoonplaats/VerenigingBrutoNettoSnelheidTempo
7Timo de GeusFortius32:3132:3018,46 km/u3:15 min/km
M35, 10 KILOMETER
PltsNaamWoonplaats/VerenigingBrutoNettoSnelheidTempo
17Kees PrinsFortius38:1638:1015,72 km/u3:49 min/km
19Henrik BarendregtFortius38:5838:5515,41 km/u3:53 min/km
23Lennaert den HoedFortius40:2440:2114,86 km/u4:02 min/km
26Ewoud van HouwelingenFortius41:3641:3014,45 km/u4:09 min/km
34Frank van HiltenFortius43:2143:1413,87 km/u4:19 min/km
42Albert KlerkFortius45:3445:2613,20 km/u4:32 min/km
47Jeroen BrouwersFortius47:1447:0812,72 km/u4:42 min/km
M45, 10 KILOMETER
PltsNaamWoonplaats/VerenigingBrutoNettoSnelheidTempo
41Gijs van AndelFortius47:4947:3012,63 km/u4:45 min/km
70Hank WintersFortius58:5958:3310,24 km/u5:51 min/km
M55+, 10 KILOMETER
PltsNaamWoonplaats/VerenigingBrutoNettoSnelheidTempo
23Albert MartensFortius45:5245:4513,11 km/u4:34 min/km
25Arie KuperusFortius46:4546:3712,87 km/u4:39 min/km
30Daan van StrienFortius47:3247:1812,68 km/u4:43 min/km
49Martin MatseFortius50:4450:3611,85 km/u5:03 min/km
59Johannes de JongFortius52:3752:2011,46 km/u5:14 min/km
78Kees GladpootjesFortius57:0156:3410,60 km/u5:39 min/km
VSEN, 10 KILOMETER
PltsNaamWoonplaats/VerenigingBrutoNettoSnelheidTempo
5Anna van StigtFortius41:5041:4614,36 km/u4:10 min/km
8Esther RoodenburgFortius43:1443:0313,93 km/u4:18 min/km
V45, 10 KILOMETER
PltsNaamWoonplaats/VerenigingBrutoNettoSnelheidTempo
1Nay SeddikFortius41:0641:0114,62 km/u4:06 min/km
13Toos VolmerFortius53:2353:0811,29 km/u5:18 min/km
V55+, 10 KILOMETER
PltsNaamWoonplaats/VerenigingBrutoNettoSnelheidTempo
3Irene van der Plank-VinkFortius46:0445:5913,04 km/u4:35 min/km
7Ellen VisserFortius55:5655:3010,81 km/u5:33 min/km
13Josť SpiertzFortius1:03:201:03:039,51 km/u6:18 min/km
MREC, 5 KILOMETER
PltsNaamWoonplaats/VerenigingBrutoNettoSnelheidTempo
25Jeffry de RidderFortius21:4321:3813,86 km/u4:19 min/km
28Daniel HermusFortius22:2822:2713,36 km/u4:29 min/km
19-01-2020   56ste Abdijcross, KerkradeVolledige uitslag  Verbergen
JC, 2900M JC
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijdSnelheidTempo
9Mees SchneiderFortius10:5315,98 km/u3:45 min/km
18-01-2020   43e Veldloopcomp. StARD (3e w.), DordrechtVolledige uitslag  Verbergen
JPMIN, JPMINI (950M)
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijdSnelheidTempo
1Lenni ReifFortius4:2013,15 km/u4:33 min/km
2Mats BlomFortius4:3112,61 km/u4:45 min/km
MPMIN, MPMINI (950M)
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijdSnelheidTempo
1Fae SuijkerbuijkFortius4:4112,17 km/u4:55 min/km
2Pepa HermusFortius4:4212,12 km/u4:56 min/km
3Benthe KlompFortius4:4811,87 km/u5:03 min/km
JPC, JPC (950M)
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijdSnelheidTempo
1Sjors van der LaanFortius3:3815,68 km/u3:49 min/km
2Jesper van LeeuwenFortius3:4015,54 km/u3:51 min/km
6Bastiaan WeversFortius4:3212,57 km/u4:46 min/km
7Florian OphorstFortius4:3612,39 km/u4:50 min/km
MPC, MPC (950M)
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijdSnelheidTempo
1Anne SchoesterFortius3:4715,06 km/u3:58 min/km
5Lise MarkusseFortius4:1313,51 km/u4:26 min/km
7Bo JanssenFortius4:3312,52 km/u4:47 min/km
8Noor LughthartFortius4:5011,79 km/u5:05 min/km
JPB, JPB (1370M)
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijdSnelheidTempo
1Tinus ReifFortius5:0416,22 km/u3:41 min/km
2Arend VogelaarFortius5:1015,90 km/u3:46 min/km
5Sven SchenkelFortius5:3214,85 km/u4:02 min/km
7Semme den EngelsmanFortius5:3414,76 km/u4:03 min/km
8Ilay de KoningFortius5:3914,54 km/u4:07 min/km
9Noah van BezooijenFortius5:4414,33 km/u4:11 min/km
10Hugo BlomFortius5:5513,89 km/u4:19 min/km
MPB, MPB (1370M)
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijdSnelheidTempo
3Fenne de KoningFortius5:4914,13 km/u4:14 min/km
5Tess PlaisierFortius5:5913,73 km/u4:22 min/km
10Elin WesselsFortius6:4312,23 km/u4:54 min/km
JPA 1, JPA 1 (1500M)
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijdSnelheidTempo
2Timo de VosFortius5:5415,25 km/u3:56 min/km
6Santiago RoelofsFortius6:2314,09 km/u4:15 min/km
18-01-2020   FORTIUS Merwelandencross, DordrechtVolledige uitslag  Verbergen
MPUPM, MMINI.JMINI
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijdSnelheidTempo
1Fae SuijkerbuijkFortius4:4012,21 km/u4:54 min/km
2Pepa HermusFortius4:4212,12 km/u4:56 min/km
3Benthe KlompFortius4:4711,91 km/u5:02 min/km
JPUPM, MMINI.JMINI
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijdSnelheidTempo
1Lenni ReifFortius4:1913,20 km/u4:32 min/km
2Mats BlomFortius4:3012,66 km/u4:44 min/km
3Thijs BoumanFortius4:3912,25 km/u4:53 min/km
MPUPC, MPUPC.JPUPC
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijdSnelheidTempo
1Anne SchoesterFortius3:4615,13 km/u3:57 min/km
5Lise MarkusseFortius4:1213,57 km/u4:25 min/km
7Julie AdenyFortius4:1513,41 km/u4:28 min/km
8Lisa de HaasFortius4:1913,20 km/u4:32 min/km
10Bo JanssenFortius4:3212,57 km/u4:46 min/km
12Noor LughthartFortius4:4911,83 km/u5:04 min/km
JPUPC, MPUPC.JPUPC
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijdSnelheidTempo
1Sjors van der LaanFortius3:3715,76 km/u3:48 min/km
2Jesper van LeeuwenFortius3:3915,61 km/u3:50 min/km
7Bastiaan WeversFortius4:3112,61 km/u4:45 min/km
8Florian OphorstFortius4:3512,43 km/u4:49 min/km
9Johan FransenFortius4:3812,30 km/u4:52 min/km
MPUPB, MPUPB.JPUPB
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijdSnelheidTempo
3Fenne de KoningFortius5:4812,93 km/u4:38 min/km
5Tess PlaisierFortius5:5812,56 km/u4:46 min/km
10Elin WesselsFortius6:4211,19 km/u5:21 min/km
JPUPB, MPUPB.JPUPB
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijdSnelheidTempo
1Tinus ReifFortius5:0314,85 km/u4:02 min/km
2Arend VogelaarFortius5:0914,56 km/u4:07 min/km
5Sven SchenkelFortius5:3113,59 km/u4:24 min/km
7Semme den EngelsmanFortius5:3313,51 km/u4:26 min/km
8Ilay de KoningFortius5:3813,31 km/u4:30 min/km
05-01-2020   Halve van Westvoorne, WestvoorneVolledige uitslag  Verbergen
M60, HALVE MARATHON
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijdSnelheidTempo
21Chris den HartogFortius2:02:3010,33 km/u5:48 min/km
04-01-2020   1e Mundo Nieuwjaarsloop, Oud-BeijerlandVolledige uitslag  Verbergen
MSEN, 10 KILOMETER
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijdSnelheidTempo
1Timo de GeusFortius32:4018,36 km/u3:16 min/km
J4/6, 1 KILOMETER JEU
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijdSnelheidTempo
1Timo de VosFortius3:5015,65 km/u3:50 min/km
04-01-2020   33e Florijnwinterloop, WoudenbergVolledige uitslag  Verbergen
MSEN, 10 KM BOSLOOP
PltsNaamWoonplaats/VerenigingBrutoNettoSnelheidTempo
57Albert KlerkFortius48:0647:4712,55 km/u4:46 min/km
31-12-2019   37e Rabobank oliebollenloop, SchoonhovenVolledige uitslag  Verbergen
M 15, 15 KILOMETER
PltsNaamWoonplaats/VerenigingBrutoNettoSnelheidTempo
21Kees PrinsFortius59:1959:1515,18 km/u3:57 min/km
105Jeroen BrouwersFortius1:14:571:14:3712,06 km/u4:58 min/km
143Erik Jan RemFortius1:23:281:23:0910,82 km/u5:32 min/km
V 15, 15 KILOMETER
PltsNaamWoonplaats/VerenigingBrutoNettoSnelheidTempo
9Gerda HuiskampFortius1:12:301:12:1212,46 km/u4:48 min/km
M 10, 10 KILOMETER
PltsNaamWoonplaats/VerenigingBrutoNettoSnelheidTempo
137Albert MartensFortius47:2747:1612,69 km/u4:43 min/km
31-12-2019   a.s.r. Vitality Sylvestercross, SoestVolledige uitslag  Verbergen
MPUPD, PUP D / 6 JAAR
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijdSnelheidTempo
4Pepa HermusFortius8:108,81 km/u6:48 min/km
JPUPB, PUP B / 8 JAAR
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijdSnelheidTempo
12Arend VogelaarFortius6:2311,27 km/u5:19 min/km
MPUPA, MPUP A / 9-10 J
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijdSnelheidTempo
43Tula HermusFortius6:4710,61 km/u5:39 min/km
54Fleur van der GlasFortius7:549,11 km/u6:35 min/km
JJUND, JD / 11-12 J
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijdSnelheidTempo
40Luuk BosveldFortius9:0813,13 km/u4:34 min/km
MJUND, MD / 11-12 J
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijdSnelheidTempo
35Novi HermusFortius9:4212,37 km/u4:51 min/km
70Pien VogelaarFortius13:159,05 km/u6:37 min/km
JJUNC, JC / 13-14 J
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijdSnelheidTempo
9Mees SchneiderFortius7:4115,61 km/u3:50 min/km
38Freek BosveldFortius8:3613,95 km/u4:18 min/km
52Tim LeemanFortius9:2012,85 km/u4:40 min/km
MJUNC, MC / 13-14 J
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijdSnelheidTempo
67Veerle UilhoornFortius11:2310,54 km/u5:41 min/km
69Jil VogelaarFortius12:489,37 km/u6:24 min/km
JJUNB, JB
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijdSnelheidTempo
38Flint BeenenFortius16:1914,70 km/u4:04 min/km
MKORT, KCROSS MANNEN
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijdSnelheidTempo
47Tibo VisserFortius12:0315,93 km/u3:45 min/km
M35, MASTERS MANNEN
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijdSnelheidTempo
35Henrik BarendregtFortius36:3313,13 km/u4:34 min/km
MPRS4, PRESTLOOP 4KM
PltsNaamWoonplaats/VerenigingBrutoNettoSnelheidTempo
25Greg van der VeldeFortius17:4017:3813,61 km/u4:24 min/km
47Daniel HermusFortius19:4019:4012,20 km/u4:55 min/km
51Bas BosveldFortius19:5619:5612,04 km/u4:59 min/km
63Henk-Jan VogelaarFortius20:5620:4711,54 km/u5:11 min/km
103Mark UilhoornFortius24:4624:399,73 km/u6:09 min/km
VPRS4, PRESTLOOP 4KM
PltsNaamWoonplaats/VerenigingBrutoNettoSnelheidTempo
38Kiki HermusFortius24:0524:059,96 km/u6:01 min/km