Uitslagen.nl

Zoeken in alle uitslagen

Zoeken in alle uitslagen
Geavanceerde opties
Geboortejaar
364 uitslagen gevonden in 7,2 seconden
18-02-2024   De Kluiskenshof Achilles-cross 2024, Etten-Leur
MU8, START 1
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijdSnelheidTempo
2Annelise RookFortius2:5411,37 km/u5:16 min/km
MU12, START 4
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijdSnelheidTempo
1Isabel RookFortius4:4713,79 km/u4:20 min/km
MU14, START 6
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijdSnelheidTempo
2Evy Marie RookFortius6:2915,26 km/u3:55 min/km
Volledige uitslag
18-02-2024   Lansingerland Run, Berkel en Rodenrijs
M35, HALVE MARATHON
PltsNaamWoonplaats/VerenigingBrutoNettoSnelheidTempo
106Olof Lievisse AdriaanseFortius3:10:363:08:506,67 km/u8:59 min/km
Volledige uitslag
10-02-2024   37e Kruikenloop, Tilburg
V10KM, 10 KILOMETER
PltsNaamWoonplaats/VerenigingBrutoNettoSnelheidTempo
10Sanne de BeerFortius50:5250:4511,82 km/u5:04 min/km
Volledige uitslag
04-02-2024   Centraal Beheer Midwinter Marathon, Apeldoorn
M45, MINI-MARATHON (10 EM)
PltsNaamWoonplaats/VerenigingBrutoNettoSnelheidTempo
158Robbin GoedhartFortius1:33:021:29:0310,84 km/u5:32 min/km
M55, MINI-MARATHON (10 EM)
PltsNaamWoonplaats/VerenigingBrutoNettoSnelheidTempo
49André van DamFortius1:21:321:21:1511,88 km/u5:02 min/km
60Albert MartensFortius1:23:211:23:0411,62 km/u5:09 min/km
V50, MINI-MARATHON (10 EM)
PltsNaamWoonplaats/VerenigingBrutoNettoSnelheidTempo
18Dennis van de VijverFortius1:33:011:29:0110,84 km/u5:31 min/km
V45, ASSELRONDE (25 KM)
PltsNaamWoonplaats/VerenigingBrutoNettoSnelheidTempo
29Martine ZwemmerFortius2:17:142:11:4011,39 km/u5:16 min/km
V55, ASSELRONDE (25 KM)
PltsNaamWoonplaats/VerenigingBrutoNettoSnelheidTempo
64Christine UbasFortius2:47:292:41:079,31 km/u6:26 min/km
Volledige uitslag
04-02-2024   Atledo Intersport Cross, Dongen
MPC, PUPILLEN C
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijdSnelheidTempo
9Annelise RookFortius5:2811,08 km/u5:24 min/km
MPA, PUPILLEN A MEISJES
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijdSnelheidTempo
7Isabel Jacqie RookFortius4:2613,66 km/u4:23 min/km
MJD, JUNIOREN D MEISJES
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijdSnelheidTempo
1Evy Marie RookFortius3:4915,87 km/u3:46 min/km
M45, MANNEN 45
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijdSnelheidTempo
10Wilfred KrolFortius38:2011,42 km/u5:15 min/km
Volledige uitslag
04-02-2024   Nemesys Tunnelloop, Oud-Beijerland
VROUW, 10 KM HARDLOPEN
PltsNaamWoonplaats/VerenigingBrutoNettoSnelheidTempo
30Ciska van der SneeFortius1:04:061:03:579,38 km/u6:23 min/km
MAN, 25 KM HARDLOPEN
PltsNaamWoonplaats/VerenigingBrutoNettoSnelheidTempo
2Julius de FolterFortius1:30:321:30:3116,57 km/u3:37 min/km
12Paul BloklandFortius1:43:481:43:4614,45 km/u4:09 min/km
51Kees PrinsFortius1:58:271:58:2312,67 km/u4:44 min/km
Volledige uitslag
03-02-2024   46e Veldloopcompetitie (4e wedstrijd), Alblasserdam
U08M, U08M (1050M)
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijdSnelheidTempo
2Sepp den OtterFortius6:1310,13 km/u5:55 min/km
U08V, U08V (1050M)
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijdSnelheidTempo
1Annelise RookFortius6:0110,47 km/u5:43 min/km
2Diede NagtegaalFortius6:339,61 km/u6:14 min/km
U09M, U09M (1050M)
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijdSnelheidTempo
1Valentijn van EerselFortius5:0912,23 km/u4:54 min/km
2Jax van RijnFortius5:2011,81 km/u5:04 min/km
3Pelle NabbenFortius5:3911,15 km/u5:22 min/km
4Rafael HartmanFortius5:4111,08 km/u5:24 min/km
5Vincent de RijkeFortius6:199,97 km/u6:00 min/km
6Noud BeijeFortius7:068,87 km/u6:45 min/km
7Melle von HarrasFortius7:148,70 km/u6:53 min/km
U09V, U09V (1050M)
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijdSnelheidTempo
3Lexie MonsterFortius6:309,69 km/u6:11 min/km
5Olivia KönemannFortius7:448,14 km/u7:21 min/km
U10M, U10M (1300)
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijdSnelheidTempo
2Walt AdeneyFortius6:1712,41 km/u4:50 min/km
4Olivier DuineveldFortius6:3611,81 km/u5:04 min/km
6Menno van LeeuwenFortius6:4111,67 km/u5:08 min/km
7Thijs ScherdersFortius6:4211,64 km/u5:09 min/km
8Thomas JansenFortius6:4411,58 km/u5:10 min/km
10Mats van WaasFortius6:5611,25 km/u5:20 min/km
12Xavier de BruinFortius7:1710,70 km/u5:36 min/km
U10V, U10V (1300M)
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijdSnelheidTempo
1Lara NagtegaalFortius6:0712,75 km/u4:42 min/km
3Marit van DijkFortius6:5511,27 km/u5:19 min/km
6Sterre OphorstFortius7:1410,78 km/u5:33 min/km
U11M, U11M (1700M)
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijdSnelheidTempo
1Eise DijkstraFortius7:4513,16 km/u4:33 min/km
11Levi BesemerFortius9:1311,06 km/u5:25 min/km
12Morris BarendregtFortius9:1910,94 km/u5:28 min/km
Er worden maximaal 25 resultaten per evenement getoond
Volledige uitslag
28-01-2024   53e Snoeren Mastboscross, Breda
MPUPC, MEISJES U9 EN U8
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijdSnelheidTempo
10Diede NagtegaalFortius5:5610,03 km/u5:58 min/km
MPUPB, MEISJES U10
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijdSnelheidTempo
6Lara NagtegaalFortius4:5712,02 km/u4:59 min/km
MPUPA, VROUWEN U12
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijdSnelheidTempo
11Isabel Jacqie RookFortius6:0012,71 km/u4:43 min/km
17Sofie NagtegaalFortius6:3211,67 km/u5:08 min/km
MJUND, VROUWEN U14
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijdSnelheidTempo
4Evy Marie RookFortius5:0415,05 km/u3:59 min/km
26Fleur de BruinFortius6:4011,43 km/u5:14 min/km
JJUND, MANNEN U14
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijdSnelheidTempo
37Daan WeberFortius11:2510,83 km/u5:32 min/km
JJUNB, MANNEN U18
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijdSnelheidTempo
14Ruben van RoosmalenFortius21:1114,68 km/u4:05 min/km
18Luuk BosveldFortius24:5212,50 km/u4:47 min/km
19Tijn van DrielFortius26:0811,90 km/u5:02 min/km
JJUNA, MANNEN U20
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijdSnelheidTempo
12Mees SchneiderFortius26:5915,81 km/u3:47 min/km
14Freek BosveldFortius29:0314,68 km/u4:05 min/km
17Tim LeemanFortius31:0813,70 km/u4:22 min/km
M45, MANNEN MASTERS LANG
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijdSnelheidTempo
5Wilfred KrolFortius36:3913,20 km/u4:32 min/km
Volledige uitslag
27-01-2024   53e Snoeren Mastboscross, Breda
PMM, PRESTATIECROSS
PltsNaamWoonplaats/VerenigingBrutoNettoSnelheidTempo
1Daniël HermusFortius28:0228:00 km/u min/km
Volledige uitslag
20-01-2024   46e Veldloopcompetitie (3e wedstrijd), Dordrecht
U08M, U08M
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijdSnelheidTempo
1Sepp den OtterFortius6:0410,18 km/u5:53 min/km
U08V, U08V
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijdSnelheidTempo
1Annelise RookFortius5:4610,71 km/u5:35 min/km
2Diede NagtegaalFortius6:259,63 km/u6:13 min/km
U09M, U09M
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijdSnelheidTempo
1Valentijn van EerselFortius4:5312,65 km/u4:44 min/km
2Jax van RijnFortius5:0212,27 km/u4:53 min/km
3Rafael HartmanFortius5:2211,51 km/u5:12 min/km
4Vincent de RijkeFortius5:3111,20 km/u5:21 min/km
5Pelle NabbenFortius5:3910,93 km/u5:29 min/km
6Aaron EnglerFortius6:399,29 km/u6:27 min/km
7Melle von HarrasFortius6:409,27 km/u6:28 min/km
8Noud BeijeFortius6:538,97 km/u6:40 min/km
U09V, U09V
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijdSnelheidTempo
3Lexie MonsterFortius5:4810,65 km/u5:37 min/km
4Lies van der KlisFortius6:299,53 km/u6:17 min/km
5Olivia KönemannFortius7:298,25 km/u7:15 min/km
U10M, U10M
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijdSnelheidTempo
2Walt AdeneyFortius7:0410,35 km/u5:47 min/km
4Olivier DuineveldFortius7:439,48 km/u6:19 min/km
6Thomas JansenFortius8:059,05 km/u6:37 min/km
7Mats van WaasFortius8:108,96 km/u6:41 min/km
8Menno van LeeuwenFortius8:128,92 km/u6:43 min/km
11Xavier de BruinFortius9:088,01 km/u7:29 min/km
12Thijs ScherdersFortius9:307,70 km/u7:47 min/km
U10V, U10V
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijdSnelheidTempo
1Lara NagtegaalFortius7:569,22 km/u6:30 min/km
4Sterre OphorstFortius8:468,34 km/u7:11 min/km
5Marit van DijkFortius8:578,17 km/u7:20 min/km
7Merel HamersFortius10:097,21 km/u8:19 min/km
Er worden maximaal 25 resultaten per evenement getoond
Volledige uitslag