Uitslagen Evenementen Inschrijven Organisaties Inloggen Inloggen

Uitslagen

Selectie
Provincie/land:
Maand:
Jaar:

Uitslagen
DatumEvenementProvLink
wo 22-05-2019  Zwemloop de Waterlelie, ZuidwoldeOV 
wo 22-05-2019  Zomeravondcup 3, UtrechtUT
wo 22-05-2019  Clubkampieonschappen, ZeewoldeFL
di 21-05-2019  2e Loopavond mei, HeerdeGE 
di 21-05-2019  Trimloopcyclus 2, GeldropNB
zo 19-05-2019  Bornsche Maten Loop, BorneOV
zo 19-05-2019  Heel Steenwijkerwold Rent, SteenwijkerwoldOV
zo 19-05-2019  MAIN MTB Challenge, ZeewoldeFL 
zo 19-05-2019  Running Center City Hanzeloop, ZutphenGE
zo 19-05-2019  40e Int. Harry Driessen Heidetrail, LandgraafLI
zo 19-05-2019  Ketelwaldtrail, MilsbeekLI
zo 19-05-2019  Rondje Voorne, BrielleZH
zo 19-05-2019  Ros Beiaard Triatlon, Dendermonde (BEL)BEL 
zo 19-05-2019  Bommelasloop, EnschedeOV
zo 19-05-2019  Rietplasloop, EmmenDR
zo 19-05-2019  Gemeente Bernheze 25 jaar Run, BernhezeNB 
zo 19-05-2019  Halve van Renesse en Hele van Renesse, RenesseZE
za 18-05-2019  Kleef Run Apeldoorn, ApeldoornGE
za 18-05-2019  Guus Wokke opticien loop, KesselLI
za 18-05-2019  15e Krakelingenloop, HeukelumGE
za 18-05-2019  Steemer Omloop, StedumGR
za 18-05-2019  Koploop 2.0: AMAZING Trail, AmerongenUT
za 18-05-2019  WekeRun, WekeromGE 
za 18-05-2019  15e Vrieling Hardenberg City Run, HardenbergOV
vr 17-05-2019  MEER-run, MeerstadGR
vr 17-05-2019  Aalandenloop, ZwolleOV
do 16-05-2019  Hardloopavond4daagse dag 4, AmsterdamNH 
do 16-05-2019  Paddenrun, WapenveldGE
wo 15-05-2019  Hardloopavond4daagse dag 3, AmsterdamNH 
wo 15-05-2019  1e Traingswedstrijd Lionitas, LeeuwardenFR 
wo 15-05-2019  Stienserloop, StiensFR 
wo 15-05-2019  19e Germano Veldwijkloop, ErmeloGE
wo 15-05-2019  Koplopers Klasse Cup, DelftZH 
wo 15-05-2019  Klaverblad Hooglandse Dorpsloop, HooglandUT
di 14-05-2019  Hardloopavond4daagse dag 2, AmsterdamNH 
di 14-05-2019  38e De-4-van-Meppel 14/5/2019, MeppelDR
di 14-05-2019  Voorjaarsloop, EpeGE
di 14-05-2019  Achtervolgingsloop, WieringerwerfNH 
ma 13-05-2019  Hardloopavond4daagse, AmsterdamNH
zo 12-05-2019  Lauwersmeer Marathon, Lauwersoog 
zo 12-05-2019  Slach om 'e Súd, LeeuwardenFR
zo 12-05-2019  Dikke Tien Run, FeerwerdOV 
zo 12-05-2019  Esterun, EscharenNB
zo 12-05-2019  Kopjesloop, DelftZH 
zo 12-05-2019  91e Jagersplasloop, ZaandamNH 
zo 12-05-2019  Rondehoeploop, Ouderkerk a/d AmstelNH
za 11-05-2019  Rondom de Heerlijkheid, Eck en WielGE
za 11-05-2019  5e Dorp met Vaart-Loop, Nieuw-AmsterdamDR
za 11-05-2019  Groot Boeschoten Trail, VoorthuizenGE 
za 11-05-2019  Putten Power Run, PuttenGE
za 11-05-2019  Hindeloop, HindeloopenFR 
za 11-05-2019  Twentse Smokkel Trail, LosserOV
za 11-05-2019  Emilialoop, WijchenGE
za 11-05-2019  Rundje um ut Hundje, HorstLI
za 11-05-2019  Gemert City Run, GemertNB
za 11-05-2019  17e van Mossel OPC Kaaienloop, Oosterhout NbNB
za 11-05-2019  Run2Day Vlinderloop, HoutenUT
za 11-05-2019  Zwemloop Reynaertland Hulst, HulstZE
za 11-05-2019  Run van Gieten, GietenDR
wo 08-05-2019  Twirreloop, WytgaardFR 
wo 08-05-2019  10e Soest Blauwe Paaltjes Loop, SoestUT 
wo 08-05-2019  Erflandenrun, HoogeveenDR
di 07-05-2019  38e De-4-van-Meppel 7/5/2019, MeppelDR
di 07-05-2019  Zomeravondcup 2, UtrechtUT
zo 05-05-2019  Bevrijdingsloop, HoltenOV
zo 05-05-2019  Hema ijzeren man loop, WeertLI
zo 05-05-2019  Liberty Run, WaalwijkNB
zo 05-05-2019  Robbenoordbosloop, WieringerwerfNH
za 04-05-2019  5e Canicross Vilt-Valkenburg, Berg en TerblijtLI
za 04-05-2019  Hunebedloop, BorgerDR
za 04-05-2019  Start to Run, UdenNB 
za 04-05-2019  Lexis Crossloop Zuidwolde, ZuidwoldeDR
vr 03-05-2019  Westenholterun, ZwolleOV
wo 01-05-2019  Bulleloop, LekkumFR 
wo 01-05-2019  Baanloop en Coopertest, ApeldoornGE
di 30-04-2019  38e De-4-van-Meppel 30/4/2019, MeppelDR
zo 28-04-2019  Triami Sprint Triathlon, DeventerOV 
zo 28-04-2019  Bosloopcompetitie, HarderwijkGE
zo 28-04-2019  42e Treechloop, MaastrichtLI
zo 28-04-2019  Finale Vechtstreek in Beweging Loop, MaarssenUT
zo 28-04-2019  Hoge Berg loop, Den BurgNH 
zo 28-04-2019  Zwemloop Stelleplas, HeinkenszandZE
za 27-04-2019  Oranjerun Oldehove, OldehoveGR
za 27-04-2019  Wallenloop, ElburgGE
za 27-04-2019  Koningsloop, HarderwijkGE
za 27-04-2019  Stadsloop Hattem 2019, HattemGE 
za 27-04-2019  TVE Sport Wijboschloop, WijboschNB
za 27-04-2019  Beiler Koningsloop, BeilenDR
za 27-04-2019  Koningsloop Hasselt, HasseltOV
za 27-04-2019  Singelloop Wijk bij Duurstede, Wijk bij DuurstedeUT
za 27-04-2019  Kings & Queens run, LieshoutNB
za 27-04-2019  Oranjeloop, Hoge HexelOV
vr 26-04-2019  6e Exalto.biz Koningsnachtloop, Hoorn NhNH
wo 24-04-2019  Mûzelloop, JirnsumFR 
di 23-04-2019  38e De-4-van-Meppel, MeppelDR
ma 22-04-2019  Paasloop, NumansdorpZH 
ma 22-04-2019  Molenloop, RotterdamZH
ma 22-04-2019  Paasloop - Kilder, KilderGE
ma 22-04-2019  Helly Hansen Paasloop, BolswardFR 
ma 22-04-2019  Zjwamer Paosloup, SwalmenLI
ma 22-04-2019  43e Paasloop, BoxtelNB
ma 22-04-2019  55e Drie molenloop, AarlanderveenZH
ma 22-04-2019  De Halve van de Haar, HaarzuilensUT
ma 22-04-2019  Lions Heuvelloop, OverveenNH
ma 22-04-2019  De Wielenloop, RosmalenNB
zo 21-04-2019  Parkloop #26 - Park Lingezegen, Elst 
zo 21-04-2019  Paasloop Lichtenvoorde, LichtenvoordeGE
zo 21-04-2019  4Mijl van Diever, DieverDR
zo 21-04-2019  Duin-Bollenloop, JulianadorpNH 
zo 21-04-2019  Zwemloop Breda, BredaNB
za 20-04-2019  De Koningsloop, HeerdeGE
za 20-04-2019  Jan van de Pol voorjaarsloop, RhenenUT
za 20-04-2019  Fit & Frij Rin, HeegFR 
za 20-04-2019  Voshaar 5.000 meter , Eibergen GE 
za 20-04-2019  Taxandria Vennenloop, OisterwijkNB
za 20-04-2019  Essense paasloop en 30e 10 mijl, Essen (BEL)BEL
do 18-04-2019  TenneT Lenteloop, ArnhemGE 
wo 17-04-2019  Campusrun, NijmegenGE 
wo 17-04-2019  iRun Bfit, DidamGE 
di 16-04-2019  Trimloopcyclus 1, GeldropNB
di 16-04-2019  Zomeravondcup 1, UtrechtUT
zo 14-04-2019  Ronde van Arnhem, ArnhemGE 
zo 14-04-2019  Amerongse Bergloop, AmerongenUT
zo 14-04-2019  Ronde van Súdwest Fryslân, SneekFR
zo 14-04-2019  Enschede Marathon, EnschedeOV
zo 14-04-2019  IJsselloop, DeventerOV
zo 14-04-2019  PLUS Kleffenloop, OverloonNB
zo 14-04-2019  Voorjaarsloop Goirle, GoirleNB
zo 14-04-2019  12e Oranjeloop, Ter AarZH
zo 14-04-2019  Zier Running Lenteloop, Den HaagZH
zo 14-04-2019  Kopjesloop, DelftZH 
zo 14-04-2019  Kloetloop, GrootebroekNH
zo 14-04-2019  PCC MaalwaterRun & MaalwaterWalk, HeilooNH
zo 14-04-2019  Kivo 10 Engelse Mijl, EdamNH
zo 14-04-2019  Westeinderloop, AalsmeerNH
zo 14-04-2019  Nescioloop, AmsterdamNH
zo 14-04-2019  Hoogeveense Cascaderun, HoogeveenDR
za 13-04-2019  Woldbergtrail, SteenwijkOV
za 13-04-2019  Slach om é Mar, BurgumFR
za 13-04-2019  Hubo Heitse Leudalloop, HeythuysenLI
za 13-04-2019  46e Rivierenland Parkloop, SchoonhovenZH
za 13-04-2019  Run2Day Vlinderloop, HoutenUT
za 13-04-2019  7e Oethoester loop, UithuizenGR
za 13-04-2019  Semslinieloop en Lutje Turfje loop, AnnerveenschekanaalGR
za 13-04-2019  VeluwseBronRun, EmstFR
do 11-04-2019  Baanloop 5km, ZwolleOV 
do 11-04-2019  Olympic Moves regionale finale, AssenGE 
wo 10-04-2019  9e Global-e Leemputtenloop, RijenNB
wo 10-04-2019  Baanloop April, AalsmeerNH 
wo 10-04-2019  Roetersrun, AmsterdamNH
wo 10-04-2019  Olympic Moves regionale finale, NijmegenGE 
zo 07-04-2019  Locals Stoomtramloop, MedemblikNH
zo 07-04-2019  Lochemse Bergloop, BarchemGE
zo 07-04-2019  Beekse Trailrun Montferland, Beek gem MontferlandGE
zo 07-04-2019  Kastelenloop Diepenheim, DiepenheimOV
zo 07-04-2019  26e Craft Ekiden Zwolle, ZwolleOV
zo 07-04-2019  Hema ijzeren man loop, WeertLI
zo 07-04-2019  Bouwgroep van Schijndel Molenbroekloop, GemertNB
zo 07-04-2019  Scholierenloop, Sint-OedenrodeNB
zo 07-04-2019  Brijderloop, AlkmaarNH
zo 07-04-2019  15e De Zestig van Texel, TexelNH
zo 07-04-2019  Robbenoordbosloop, WieringerwerfNH
zo 07-04-2019  8e Westfriese RunBikeRun, Hoorn NhNH
zo 07-04-2019  90e Jagersplasloop, ZaandamNH 
zo 07-04-2019  Open Zaans Kampioenschap 10 EM, KrommenieNH
zo 07-04-2019  RUNNERSWORLD Wintercup, LelystadFL
zo 07-04-2019  Klifloop, Nijmegen-NoordGE
za 06-04-2019  Kastelenloop Diepenheim kids, DiepenheimOV 
za 06-04-2019  LEGiO-run, GrootegastGR
za 06-04-2019  12e Raitdaiprun, SauwerdGR 
za 06-04-2019  Moba Kippenren, BarneveldGE
za 06-04-2019  Zwemloop Vlissingen, VlissingenNB
za 06-04-2019  18e Dokkum Bonifatiusloop, DokkumFR
vr 05-04-2019  Boulevardloop Nieuweroord, NieuweroordDR
vr 05-04-2019  aco scholierenloop, OmmenOV 
do 04-04-2019  Sportplein Eindhoven Dommelloop, EindhovenNB
wo 03-04-2019  NK Veldloop ambtenaren, BestNB
wo 03-04-2019  Campus Run, WageningenGE 
di 02-04-2019  Primeradehaan 4 mijl run, HoogeveenDR
zo 31-03-2019  Kruisberg Trailrun, DoetinchemGE
zo 31-03-2019  IJsselTrail, IJsselsteinUT
zo 31-03-2019  Rondje Boerpad, RuinerwoldDR
zo 31-03-2019  Ronde van Park 16Hoven, RotterdamZH
zo 31-03-2019  Bosloopcompetitie, HarderwijkGE
zo 31-03-2019  Weir Venloop, VenloLI
zo 31-03-2019  10 van Halsteren, HalsterenNB
zo 31-03-2019  Oringerrun, OdoornDR
za 30-03-2019  Rondje Zegveld 2019, ZegveldUT
za 30-03-2019  4e Brakelse Lenteloop, BrakelZH 
za 30-03-2019  18e Monnikenloop, SchiermonnikoogFR
za 30-03-2019  Condensloop, LeeuwardenFR
za 30-03-2019  Halve Marathon van Nunspeet, NunspeetGE
za 30-03-2019  4e AVT Lageveldloop, WierdenOV
za 30-03-2019  14e Rondje Vrachelen, OosterhoutNB
za 30-03-2019  25km van Hulst, HulstZE
za 30-03-2019  6e HUMAN-CARE~run, PuttenGE
do 28-03-2019  Coopertest AV Spiridon, RijenNB 
wo 27-03-2019  Obstaclerun 't DoesGoor, GoorOV 
wo 27-03-2019  Kronos Campusloop, EnschedeOV
zo 24-03-2019  RunBikeFun, LemeleOV
zo 24-03-2019  Optiek Thom Lenteloop, RhoonZH
zo 24-03-2019  Beers 10 van Tiengemeten, TiengemetenZH
zo 24-03-2019  25e Haaksbergse Engelse Mijlenloop, HaaksbergenOV
zo 24-03-2019  31e Parelloop, BrunssumLI
zo 24-03-2019  TRR-Bosloop, TilburgNB
zo 24-03-2019  19e Halderbergeloop 2019, OudenboschNB 
zo 24-03-2019  20 van Alphen, Alphen aan den RijnZH
zo 24-03-2019  Hollandia's Dijkenloop, HoornNH
zo 24-03-2019  Zwemloop Roosendaal, RoosendaalNB
zo 24-03-2019  Annerbos Cross, AnnenDR
zo 24-03-2019  Lenteloop Eerbeek, EerbeekGE
za 23-03-2019  OVM Gaanzeloop 2019, GelselaarGE
za 23-03-2019  Univé Leekster Lente Loop, LeekGR
za 23-03-2019  Ladies Park Run, RijssenOV
za 23-03-2019  Ronde van Bruinisse, BruinisseZE
za 23-03-2019  Ruitenburg Halve Westland 2019, NaaldwijkZH
za 23-03-2019  16e SecureRun, AmeideZH
di 19-03-2019  Coopertest, 1000m en 5000m, EpeGE
ma 18-03-2019  3 km testloop, NieuwleusenOV 
zo 17-03-2019  Parkloop #25 - Park Lingezegen, Elst 
zo 17-03-2019  Vuurtorentrail, Hollum AmelandFR
zo 17-03-2019  Rondje Nederland, ArnhemGE
zo 17-03-2019  Hel van Bakel, BakelNB 
zo 17-03-2019  Park-cross, UdenNB 
zo 17-03-2019  Kempen Run, HapertNB
zo 17-03-2019  Drunense Duinenloop, DrunenNB
zo 17-03-2019  Zuurbier Makelaardij Voorjaarsloop Dokev, Anna PaulownaNH
zo 17-03-2019  Sultanaloop, ZaandamNH
zo 17-03-2019  Parnassia Groep Cross, CastricumNH
zo 17-03-2019  Internationale Zwinstedenloop, SluisZE
za 16-03-2019  Vuurtorentrail, Hollum AmelandFR
za 16-03-2019  Lenteloop, EmmenDR
za 16-03-2019  SV-Putten Rusthoeveloop, PuttenGE
za 16-03-2019  Leadax-Run, WapenveldGE
za 16-03-2019  Halve Marathon van Sint Anthonis, Sint AnthonisNB
za 16-03-2019  67e Reeuwijkse Plassenloop, ReeuwijkZH
za 16-03-2019  Finale cros competitie regio 1 t/m 5, WarmenhuizenNH
za 16-03-2019  Kroeg tot Kroegloop 2019, RuinerwoldDR
za 16-03-2019  RegioBank Schapendriftrun Elspeet, ElspeetGE
do 14-03-2019  Baanloop, ZwolleOV 
wo 13-03-2019  Baanloop Maart, AalsmeerNH 
zo 10-03-2019  Parkloop #25 - Park Lingezegen, Elst 
zo 10-03-2019  Elverloop, WehlGE
zo 10-03-2019  Halve van Oostvoorne, OostvoorneZH
zo 10-03-2019  AttilaRun, TilburgNB
zo 10-03-2019  Kopjesloop, DelftZH 
zo 10-03-2019  Voorjaarswedstrijd, HeerhugowaardNH
zo 10-03-2019  Munnikloop, PurmerendNH
zo 10-03-2019  Louis Vinkloop, AmsterdamNH
zo 10-03-2019  Mokumse Vrouwenloop, AmsterdamNH
Aantal gevonden uitslagen: 250 (maximum)