Uitslagen

Selectie
Provincie/land:
Maand:
Jaar:

Uitslagen
DatumEvenementProvLink
za 14-12-20192e cross crosscompetitie, HarderwijkGE
za 14-12-2019Winterloop Outdoor Valley - Kieviten, BergschenhoekZH
za 14-12-2019Run2Day Vlinderloop, HoutenUT
za 14-12-2019KLM Roadrunners Open, LangevelderslagNH 
vr 13-12-2019Santarun Arnhem, ArnhemGE
do 12-12-2019Santarun Nijmegen, NijmegenGE
wo 11-12-2019Waterdrinker Baanloop December, AV AalsmeerNH 
zo 08-12-2019SportOptimaal-Deur Cross, MSV Salz LeusdenUT 
zo 08-12-2019Cees Clement Cross, SneekFR
zo 08-12-2019Engelermeercross, 's-HertogenboschNB
zo 08-12-201913e Stratenloop Waspik, WaspikNB
zo 08-12-2019SPADO Cross, Bergen op ZoomNB
zo 08-12-2019Kopjesloop, DelftZH 
zo 08-12-2019St Georgecross, SpierdijkNH 
zo 08-12-2019RunX / AV Haarlemmermeer cross, HoofddorpNH
za 07-12-201950 ste(!) Nienoord Crossloop , LeekGR 
za 07-12-201920e Boscross-marathon, DieverDR
za 07-12-2019Koude Polderloop, NijkerkGE
za 07-12-2019Crossloop, KampenOV
za 07-12-2019Wilgenweard Nijverdalse bergcross, NijverdalOV
za 07-12-2019Jagersplasloop 3 km, ZaandamNH 
za 07-12-2019Schuler Snertloop, SchoonebeekDR
za 07-12-2019Bovenboerloop, NijeveenDR
ma 02-12-20193 km testloop, NieuwleusenOV
zo 01-12-2019Voorne's Duin Trail, OostvoorneZH
zo 01-12-2019Kruitboscross Extreme, GasselternijveenGR 
zo 01-12-20192e AV Horror Winterloop 19 20, SneekFR 
zo 01-12-201935e Snertloop De Lutte, De LutteOV
zo 01-12-201936e Sjef van Ooyen Kapellerbosloop, LandgraafLI
zo 01-12-2019Hema ijzeren man loop, WeertLI
zo 01-12-201936e KPN NetwerkNL Zandboscross, DeurneNB
zo 01-12-2019De Mispelhoefloop, EindhovenNB
zo 01-12-2019Kempen Trail, BladelNB
zo 01-12-2019Mardenkro Enclavecross, Baarle-NassauNB
zo 01-12-2019Surpriseloop, HalsterenNB 
zo 01-12-20191vd4 HRR Duindigtcross, WassenaarZH
zo 01-12-2019Robbenoordbosloop, WieringerwerfNH
zo 01-12-201934e Duincross, Den HelderNH
zo 01-12-2019AVC Strand- & Duinloop, CastricumNH
zo 01-12-2019RUNNERSWORLD Wintercup, LelystadFL
zo 01-12-2019Pfixx Solar Montferland Run, 's-HeerenbergGE
zo 01-12-201910e Sinterklaasloop, VlaardingenZH
za 30-11-20193 Bruggen Ultra, KampenOV
za 30-11-2019Herfst Cross Norg, NorgDR
za 30-11-2019Pepernotenrun, FranekerFR
za 30-11-2019Plus Sintloop, HeerdeGE
za 30-11-201952e Wilhelm makelaars Horaloop, Ede GldGE
za 30-11-2019AVR 3e runningcenter duinloop, KatwijkZH 
za 30-11-201943e Veldloopcomp. StARD (2e w.), Oud-BeijerlandZH
za 30-11-2019Crosscompetitie Poule noord, HeerhugowaardNH
za 30-11-20194e Vijfhoekparkloop 2019, ZaandamNH 
za 30-11-2019Soester Bos Cross, SoestUT
za 30-11-2019Crosscompetitie - Midden - AKU, UithoornNH 
za 30-11-2019Zeijer Strubbenloop, ZeijenDR
za 30-11-2019Run Rondje Rhenoy, BeesdGE
ma 25-11-2019AP vd Feer Sinterklaasloop, BolswardFR 
zo 24-11-2019Mees van den Brink ATB Run Haaksbergen, HaaksbergenOV
zo 24-11-2019Bosloopcompetitie, HarderwijkGE
zo 24-11-2019Sintnicolaasloop, ZwolleOV
zo 24-11-2019Bovenbergcross, MarkeloOV
zo 24-11-2019De Halve van Ell, EllLI
zo 24-11-2019Keiencrossen, UdenNB
zo 24-11-2019Driedorpencross, Sint-OedenrodeNB
zo 24-11-2019Warandeloop (zondag), TilburgNB
zo 24-11-2019Diomedoncross, MoerstratenNB
zo 24-11-2019Lengkeekcross / Trail, OostvoorneZH 
zo 24-11-2019Dickie Klooscross, RotterdamZH
zo 24-11-2019Garden Pleasure Cross Dokev, Anna PaulownaNH
zo 24-11-2019Sint Nicolaasloop, MonnickendamNH
zo 24-11-201936e Pietenloop, BemmelGE
za 23-11-2019Slachterin, WommelsFR 
za 23-11-2019Warandeloop (zaterdag), TilburgNB
za 23-11-2019FORTIUS Wantijparkloop, DordrechtZH
zo 17-11-2019Parkloop #33 - Park Lingezegen, Elst GldGE 
zo 17-11-2019De Ronde Venen marathon, MijdrechtUT
zo 17-11-2019Graef Castricum Trail, CastricumNH
zo 17-11-2019Witvencross en Wandel Event, VeldhovenNB
zo 17-11-2019Rooise Crosslopen 2019/2020 3e, Sint-OedenrodeNB 
zo 17-11-201954e Scorpiocross, OosterhoutNB
zo 17-11-2019Spark Loop Circuit, SpijkenisseZH
zo 17-11-2019SAV Streekboscross, BovenkarspelNH
zo 17-11-2019DEM Denneman Strand Cross, Wijk aan ZeeNH
zo 17-11-2019Technische Unie Bommelasloop, EnschedeOV
za 16-11-2019Molenloop, VrouwenparochieFR 
za 16-11-20193e Vijfhoekparkloop 2019, ZaandamNH 
za 16-11-2019Zwarte Dennen Cross, PunthorstOV
za 16-11-2019Springendalloop, OotmarsumOV 
do 14-11-20195000m baanloop, ZwolleOV
wo 13-11-2019Baanloop November, AalsmeerNH 
zo 10-11-2019Halve Marathon Gouda, GoudaZH
zo 10-11-2019Wielen Trail, LeeuwardenFR
zo 10-11-2019Schoonhovencross, HollandscheveldDR
zo 10-11-2019Dinkelloop (TCC), LosserOV
zo 10-11-2019Trailrun Weert, WeertLI
zo 10-11-2019Molenvencross, HelmondNB
zo 10-11-201931e MARESIA Cross, KaatsheuvelNB
zo 10-11-2019161e Zegerplasloop, Alphen aan den RijnZH
zo 10-11-2019Kopjesloop+Bedrijvenloop_3, DelftZH 
zo 10-11-2019Dijkgatboscross, WieringerwerfNH
zo 10-11-201922e Autoservice Cees Rood Eenhoornloop, Hoorn NhNH
zo 10-11-2019LOKO Loopcompetitie, ZeewoldeFL
zo 10-11-2019Triple A Molenloop, EdamNH
zo 10-11-2019Theehuis Oosterbosrun, KlazienaveenDR
zo 10-11-2019VOV run Vries, VriesDR
za 09-11-2019Marderhoekloop, OudemirdumFR 
za 09-11-2019Zandenplasloop, NunspeetGE
za 09-11-20191e cross crosscompetitie, ZwolleOV
za 09-11-2019Sans Online Crossloop, RijssenOV
za 09-11-201952e Mosselloop, Burgh-HaamstedeZE
za 09-11-2019AVR 2e Runningcenter duinloop, KatwijkZH 
za 09-11-201943e Veldloopcomp. StARD (1e w.), PapendrechtZH
za 09-11-2019AV Passaat cross, PapendrechtZH
za 09-11-2019Run2Day Vlinderloop, HoutenUT
za 09-11-2019Devil's Trail Schiermonnikoog, SchiermonnikoogFR
za 09-11-201949e Bennekomse Bosloop, BennekomGE
vr 08-11-2019Jigler.nl - Run by Night Barneveld, BarneveldGE
vr 08-11-2019Devil's NightTrail - Schiermonnikoog, SchiermonnikoogFR 
zo 03-11-2019Montferlandse Herfstrun, Beek MontferlandGE
zo 03-11-2019Krollenloop, VeghelNB
zo 03-11-2019Maasduinenloop, Bergen LbLI
zo 03-11-2019Berenloop, West-TerschellingFR 
zo 03-11-2019Pingelloop, HaaksbergenOV
zo 03-11-2019Randerode Cross, ApeldoornGE
zo 03-11-2019Grote Veldloop, VordenGE
zo 03-11-2019ENCI bergloop, MaastrichtLI
zo 03-11-2019Hema ijzeren man loop, WeertLI
zo 03-11-20194e Maalbeekcross, BelfeldLI
zo 03-11-2019Holapress Valkenloop, ValkenswaardNB
zo 03-11-2019Drunense Duinen Cross, DrunenNB
zo 03-11-2019Boerenkoolloop, WarmenhuizenNH
zo 03-11-2019KAV Holland Cross, powered by Compris, SpaarndamNH
zo 03-11-2019RUNNERSWORLD Wintercup, LelystadFL
zo 03-11-2019StartbaanRun, SoesterbergUT
zo 03-11-2019Nea Cross, PurmerendNH
zo 03-11-2019D'n Duvelscross, LieshoutNB 
zo 03-11-2019Bosloop, MaldenGE
zo 03-11-2019Parnassia Laan van Meerdervoort Loop, Den Haag (Kijkduin)ZH
za 02-11-2019Slangeburgh trailrun, ijzevoordeGE
za 02-11-2019Vestingstad Run, WoudrichemZH 
za 02-11-2019Kleintje Berenloop, West-TerschellingFR
za 02-11-2019Najaarsloop, EpeGE
za 02-11-2019De Lemelerbergloop, LemeleOV
za 02-11-2019Rundje Mill, MillNB
za 02-11-2019Dorps Run Renswoude, RenswoudeUT
za 02-11-20192e Vijfhoekparkloop 2019, ZaandamNH 
do 31-10-20191e Baanloop, KampenOV 
do 31-10-2019Coopertest AV Spiridon, RijenNB 
zo 27-10-2019Tiedkwietloop, MeppelDR
zo 27-10-2019AV Horror Winterlopen 2019/2020, SneekFR
zo 27-10-2019Bosloopcompetitie, HarderwijkGE
zo 27-10-2019Diepe Hel Holterbergloop, HoltenOV
zo 27-10-2019De IJzeren Man Cross, WeertLI
zo 27-10-2019Genneperheiloop, GennepLI
zo 27-10-2019Unilux Sparrenbosloop, BoxtelNB
zo 27-10-2019Van Oers Marathon Brabant, Etten-LeurNB
zo 27-10-2019Parkcross, HoornNH 
zo 27-10-2019AVC Strand- & Duinloop, CastricumNH
zo 27-10-2019Lidl Wolfskamerloop, HuizenNH
zo 27-10-2019AV23 Middenmeerloop, AmsterdamNH
zo 27-10-2019Devil's Trail Rijk van Nijmegen, NijmegenGE
za 26-10-2019BOQ & BBQ Posbanktrail, Velp BeekhuizenGE
za 26-10-2019AVD Cross / Dwingelderveld-loop, DwingelooDR
za 26-10-2019Dallirun (voorheen Klokloop), HeerdeGE
za 26-10-2019Diepe Hel Holterbergloop, HoltenOV
za 26-10-2019Viva la Vida Run Kerkrade, KerkradeLI
za 26-10-201938e Snertcross, TilburgNB
za 26-10-201944e Dijkloop, SchoonhovenZH
za 26-10-201931e Boerman Transport-loop, GorinchemZH
za 26-10-2019RUNwayRUN by night, LelystadFL
za 26-10-2019Halloweenrun, Beerse (BEL)BEL 
za 26-10-2019Strontraceloop, WorkumFR 
zo 20-10-2019Parkloop #32 - Park Lingezegen, Elst GldGE 
zo 20-10-2019Jongkindloop, Lattrop-BreklenkampOV
zo 20-10-2019Veldloop Abbekerk, AbbekerkNH
zo 20-10-2019Borkstuifzandrun, StuifzandDR
zo 20-10-2019Spelderholtloop, BeekbergenGE
zo 20-10-2019gebr. vd Laar Bridge to Bridge Run, VenloLI
zo 20-10-2019Rooise Crosslopen 2019/2020 2e, Sint-OedenrodeNB 
zo 20-10-2019Blauwe Meer Cross, Loon op ZandNB
zo 20-10-2019Kluiskenshof 10 van AVR, RucphenNB
zo 20-10-2019Molenhoeks Makkie, Molenhoek LbLI
za 19-10-20191 Mijl in Line, KlaaswaalZH 
za 19-10-2019Derp Bikers Beachrace, Egmond aan ZeeNH
za 19-10-2019Herfstcross Jipsingboertange, JipsingboertangeGR 
za 19-10-201915e Oldemeijercross, HardenbergOV
za 19-10-20191 vd 4 loop HAAG Atletiek, Den HaagZH 
za 19-10-2019AVR 1e Runningcenter duinloop, KatwijkZH 
za 19-10-20191e Vijfhoekparkloop 2019, ZaandamNH 
za 19-10-2019Ekensteinloop, AppingedamGR
za 19-10-2019Life Science Run, WageningenGE 
vr 18-10-2019Veenendaal City Run, VeenendaalUT
zo 13-10-2019Wijkse dijkenloop, Wijk bij DuurstedeUT
zo 13-10-20197de Rondje Seppe Bosschenhoofd, BosschenhoofdNB
zo 13-10-2019unicefloop WF, BovenkarspelNH
zo 13-10-2019NordwinFitrun, LeeuwardenFR
zo 13-10-2019Nationaal Estafette Cross, HarderwijkGE 
zo 13-10-2019De Herfstloop Twente, EnschedeOV
zo 13-10-2019Beko Veluwezoomloop, DierenGE
zo 13-10-2019Isokin Orderbos trail, ApeldoornGE
zo 13-10-2019Spark Loop Circuit, SpijkenisseZH
zo 13-10-2019Kopjesloop+Bedrijvenloop_2, DelftZH 
zo 13-10-2019Najaarsloop, HeerhugowaardNH
zo 13-10-2019Napoleon-Mijlenloop, Den HelderNH
zo 13-10-2019Zaanse Schansloop, ZaandamNH
zo 13-10-2019LOKO Loopcompetitie, ZeewoldeFL
zo 13-10-2019Body Results Vestingloop, EdamNH
zo 13-10-201984e Sloterplasloop, AmsterdamNH
zo 13-10-2019Rondje Bussloo, BusslooGE 
zo 13-10-2019LochemTrail, BarchemGE
za 12-10-2019Stratenloop Rozenburg, Rozenburg ZhZH 
za 12-10-2019VENOseloop, VollenhoveOV
za 12-10-2019Fytrisloop, De WestereenFR 
za 12-10-2019Zuidlaardermarktloop, ZuidlarenDR
za 12-10-2019AH Kees Elzinga ReestRun, MeppelDR
za 12-10-201955e Athlos Cross, HarderwijkGE
za 12-10-2019SV Putten Rusthoeveloop, PuttenGE
za 12-10-2019Run Bike Run, HarderwijkGE
za 12-10-2019AVT Lageveldloop - herfsteditie, WierdenOV
za 12-10-2019PrattenburgRun, VeenendaalUT
za 12-10-2019Run2Day Vlinderloop, HoutenUT
za 12-10-2019Arkervaartloop, NijkerkGE
za 12-10-2019Aryzta Polmaraton, Strzegom (POL)POL 
do 10-10-2019Baanloop 5km, ZwolleOV 
wo 09-10-2019Baanloop Oktober, AalsmeerNH 
ma 07-10-20191500 meter testloop, NieuwleusenOV 
zo 06-10-2019Staddijkloop, NijmegenGE
zo 06-10-2019Herfstloop Liemers, BabberichGE
zo 06-10-2019MCD-run, DwingelooDR
zo 06-10-2019RŁhl HaegensMolenaar Venrayse Singelloop, VenrayLI
zo 06-10-2019Halve Marathon Oldenzaal, OldenzaalOV
zo 06-10-2019Hema ijzeren man loop, WeertLI
zo 06-10-2019Scholierenloop, UdenNB 
zo 06-10-2019Amgen Singelloop Breda, BredaNB
zo 06-10-201951e Langs de Gouwe loop, WaddinxveenZH
zo 06-10-2019RUNNERSWORLD Wintercup, LelystadFL
zo 06-10-2019Ocť-Loop, VenloLI
zo 06-10-2019Mondriaan Run, HeerlenLI
zo 06-10-2019Rondje Bergen, Bergen NhNH
zo 06-10-2019Hoge Veluwe Loop, HoenderlooGE
zo 06-10-2019Sandur Run, EmmenDR
zo 06-10-2019Bikkelloop, ZuidwoldeDR
zo 06-10-2019Devil's Trail Utrechtse Heuvelrug, DoornUT
zo 06-10-2019HeteRun, HeterenGE 
za 05-10-20196e OnderdijksRun, KampenOV
za 05-10-2019Rondje Lindewijk, WolvegaFR
za 05-10-2019Brekeld Runners Trail, RijssenOV
za 05-10-2019AV Hanzesport Clubkamp. Veldloop, WarnsveldGE
za 05-10-2019Start to Run, UdenNB 
za 05-10-2019Clingse Bosloop, ClingeZE 
za 05-10-20195e Molenloop, AlblasserdamZH
Aantal gevonden uitslagen: 250 (maximum)