Uitslagenlijst Positif Dwars Door Dongen

Dongen - Zaterdag 11 juni 2016

400, GR. 1 M 400
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Iefke Siemons
Heilig Hartschool
2:04
2
Fien Henssen
Heilig Hartschool
2:04
3
Lynn Jacobs
Heilig Hartschool
2:16
4
Femke Broeders
Biezenkring
2:18
5
Pien Scheffers
J.J. Anspach
2:19
6
Isa Oerlemans
J.J. Anspach
2:24
7
Laura van Bracht
Achterberg
2:26
8
Suzie de Kort
Heilig Hartschool
2:30
9
Fleur de Jong
J.J. Anspach
3:06
10
Guusje Brugman
Achterberg
3:16
11
Lize in 't Groen
Biezenkring
4:28
400, GR. 1 J 400
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ramon Derks
Heilig Hartschool
2:08
2
Luuk Verstegen
Biezenkring
2:09
3
Santino Perra
Overig
2:10
4
Levy Panis
Vlinderboom
2:15
5
Tijn van Roessel
Achterberg
2:16
6
Stijn Melsen
Vlinderboom
2:22
7
Michiel Daver
J.J. Anspach
2:28
8
Matthijs van Roessel
J.J. Anspach
2:30
9
Dennis Redering
Noorderpoort
2:33
10
Hidde Stevens
Heilig Hartschool
2:46
11
Tijmen Bosboom
J.J. Anspach
2:51
12
Jort Broekhoven
Heilig Hartschool
2:53
13
Luca van Bracht
Achterberg
3:07
14
Luuk Verhoeckx
J.J. Anspach
3:25
400, GR. 2 M 400
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Olivia Lauffer
De Wegwijzer
1:39
2
Tess van Leijsen
Biezenkring
1:41
3
Suuz Michielsen
J.J. Anspach
2:07
4
Donna Vromans
Achterberg
2:10
5
Isa Rehwinkel
Heilig Hartschool
2:13
6
Olivia Baumann
J.J. Anspach
2:34
7
Willemijn Schoormans
Heilig Hartschool
2:41
8
Anouk van Oorschot
Heilig Hartschool
2:45
400, GR. 2 J 400
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mick Mekes
Biezenkring
1:45
2
Vince van Esch
Overig
1:45
3
Samuel Hamers
Vlinderboom
1:47
4
Tijn van Leijsen
Biezenkring
1:53
5
Daan Bolt
Heilig Hartschool
1:54
6
Timo Kemper
De Wegwijzer
1:57
7
Jasper Broeders
Biezenkring
1:58
8
Milan Bavius
Heilig Hartschool
1:59
9
Goof Schoormans
Heilig Hartschool
2:04
10
Giel van de Mosselaar
Achterberg
2:04
11
Ties Versluis
Achterberg
2:05
12
Damian Joosse
Vlinderboom
2:06
13
Jasper van Strien
Vlinderboom
2:09
14
Rembrandt Noordanus
Noorderpoort
2:21
800, GR. 3 M 800
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Julia de Ronde
Marcoenschool
3:37
2
Xafira Balk
J.J. Anspach
4:00
3
Femke van de Ven
St. Jan, Dongen
4:05
4
Eva Bolt
Heilig Hartschool
4:06
5
Lisse Versluis
Achterberg
4:23
6
Cailin Geerts
Achterberg
4:42
800, GR. 3 J 800
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jasper Koolen
De Sporckt
3:27
2
Pepijn Driesprong
Heilig Hartschool
3:37
3
Milan Rehwinkel
Heilig Hartschool
3:50
4
Kas Mutsaers
Heilig Hartschool
3:57
5
Jaimy Uunk
Noorderpoort
4:03
6
Fenn Oerlemans
Achterberg
4:07
800, GR. 4 M 800
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nadya Lauffer
De Wegwijzer
3:14
2
Eva den Boer
J.J. Anspach
3:36
3
Sietske Kuppens
St. Jan, Oosteind
3:47
4
Emy Kemper
De Wegwijzer
3:57
5
Brenda Haase
J.J. Anspach
4:16
6
Anne Driesprong
Heilig Hartschool
4:19
800, GR. 4 J 800
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Finn van Dongen
Noorderpoort
3:15
2
Nick Welling
Achterberg
3:18
3
Yuri Derks
Heilig Hartschool
3:25
4
Bart van de Roer
Achterberg
3:34
5
Julio Rosenbrand
Heilig Hartschool
3:42
6
Jules van Loo
Overig
3:44
7
Jesper Laanen
De Wegwijzer
3:48
8
Daan van Ekkendonk
Noorderpoort
3:57
9
Owen Witlox
Noorderpoort
3:58
10
Jesse de Kort
Heilig Hartschool
4:01
800, GR. 5 M 800
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jeske van de Ven
St. Jan, Dongen
3:19
2
Dasha Lauffer
De Wegwijzer
3:33
3
Heleen de Bie
J.J. Anspach
3:35
4
Sacha van Gils
Overig
3:37
5
Suze Haarbosch
J.J. Anspach
3:56
6
Renťe Kramer
J.J. Anspach
4:18
800, GR. 5 J 800
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Siebe Kleisterlee
De Wegwijzer
3:02
2
Mika Willemen
J.J. Anspach
3:06
3
Joris Baalmans
De Springplank
3:19
4
Rav Riemslag
J.J. Anspach
3:25
5
Ties Mutsaers
Heilig Hartschool
3:30
6
Taha Celik
Westerkim
3:40
7
Julian Geerts
Achterberg
4:18
800, GR. 6 M 800
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Roos de Jong
Heilig Hartschool
3:00
2
Hannah Verhagen
J.J. Anspach
3:27
3
Femke Redering
Noorderpoort
3:43
800, GR. 6 J 800
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Milan Rosenbrand
Heilig Hartschool
3:06
2
Thijs Huijsmans
J.J. Anspach
3:15
3
Robin Daver
J.J. Anspach
3:19
4
Mika Balk
J.J. Anspach
3:20
5
Ties Gepkens
J.J. Anspach
3:24
6
Jules van der Stap
Overig
3:29
800, GR. 7 M 800
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dwaresa Koreman
J.J. Anspach
2:59
2
Danica Willemen
J.J. Anspach
3:06
3
Roxanne La Fors
Achterberg
3:06
4
Tashley Schellekens
Meander
3:07
5
Sandra Vermeulen
St. Jan, Dongen
3:22
6
Lotte van Erp
Heilig Hartschool
3:49
7
Marieke van Baaren
J.J. Anspach
4:27
800, GR. 7 J 800
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kyomi Willems
De Wegwijzer
3:03
2
Kasper Baalmans
De Springplank
3:13
3
Tim Kuijpers
Vlinderboom
3:36
800, GR. 8 M 800
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tessa Klomp
St. Jan, Dongen
3:22
2
FabiŽnne Balk
J.J. Anspach
3:29
3
Lise Aarden
Heilig Hartschool
3:39
800, GR. 8 J 800
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maurice Kuijpers
Heilig Hartschool
2:51
2
Bengt Kramer
St. Jan, Dongen
3:21
400, VBM 16- 400
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Leonoor van der Linden
Atledo
2:00
2
Leonoor van der Linden
Atledo
4:24
400, VBJ 16- 400
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Colin Bressers
Atledo
1:22
2
Timo Overman
Atledo
1:36
3
Colin Bressers
Atledo
2:57
4
Timo Overman
Atledo
3:36
400, VBM 16+ 400
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rachelle Ramakers
Atledo
2:24
2
Marleen Okkerman
Atledo
2:44
3
Marjolein Faro
Atledo
3:03
4
Eva Anssems
6:07
400, VBJ 16+ 400
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jorrit Heijkant
Atledo
1:19
2
Hans Andries
Atledo
2:19
3
Peter Blom
2:49
4
Chris van Eden
Atledo
2:56
5
Jorrit Heijkant
Atledo
3:07
6
Hans Andries
Atledo
5:18
1000, MPC 1000
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nieke Westerveen
Atledo
4:06
2
Nadya Lauffer
Atledo
4:25
3
Quinty Minkels
4:38
4
Eva den Boer
Atledo
4:54
5
Olivia Lauffer
Atledo
5:47
1000, JPC 1000
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jelle Kreeft
Spiridon
4:57
1000, MPB 1000
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Isabel Meuwissen
Goirle
4:40
2
Dasha Lauffer
Atledo
4:55
3
Renťe Kramer
Atledo
5:26
1000, JPB 1000
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mik Stroopen
4:12
1000, MPA 1000
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Danee Heilbron
4:14
2
Vicky van Hoof
Atledo
4:24
1000, JPA 1000
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Daan Verschoor
Taxandria Atletiek
3:34
2
Tim Meuwissen
Tilburg Road Runners
3:37
3
Kamiel Watzeels
Attila
3:44
4
Ivan den Oudsten
Spiridon
3:50
5
Pepijn Wijnen
3:58
6
Joep Strooper
4:05
7
Reyno Minkels
Atledo
4:06
8
Tim Kuijpers
Atledo
4:42
1609, MJD 1609
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anne de Jong
Atledo
5:32
2
Safira den Oudsten
Spiridon
5:54
3
Zoe Reuvekamp Gille
ACW '66
7:39
1609, JJD 1609
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pieter Fallaux
Energie
5:17
2
Tim Pelkmans
Sprint
5:25
3
Milan Watzeels
Attila
5:29
4
Halvar de Jager
Energie
5:40
5
Cas van Gorp
Taxandria Atletiek
5:42
6
Micha Kooistra
Tilburg Road Runners
6:01
7
Luuk Strooper
6:36
1609, MJC 1609
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Robin van Leijsen
Spiridon
5:53
2
Sofie Blankers
Scorpio
6:07
3
Jeske van de Laar
Attila
6:54
4
Doortje van der Stap
Breda
8:04
1609, JJC 1609
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Haico Boer
Energie
4:58
2
Zep Couwenberg
Attila
5:10
3
Gijs Brands
Attila
5:13
4
Guus de Jong
Atledo
5:38
5
Lars Schellekens
Attila
5:52
1609, JJB 1609
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sander Verweij
Taxandria Atletiek
5:20
2
LuciŽn Kuijpers
Atledo
5:50
1609, MJA 1609
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sanne Louer
Attila
5:34
2
Daphne van Zandvoort
DAK
5:53
3
Esmay van de Laar
Attila
6:31
1609, EM HSEN 1609
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kilian van der Wolf
Tilburg Road Runners
4:17
2
Luuk Maas
Tilburg Road Runners
4:21
3
Lauran Beijens
Tilburg Road Runners
4:32
4
Jordi van de Sanden
Tilburg Road Runners
4:36
5
Mitchell van Oudenaarden
De Langstraat
4:41
6
Wouter Stokkermans
Atledo
4:47
1609, EM HMAS 1609
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerdjan Kipping
Atledo
5:36
2
Ard Jan Moerdijk
Atledo
5:55
3
Frits van der Velden
Atledo
6:51
4
Stephan Redering
Atledo
7:08
1609, EM VSEN 1609
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marjon van der Wansem
De Langstraat
5:06
2
Manon Sillekens
Breda
5:29
3
Hilde Gilissen
Parcival
5:29
4
Ilse Langermans
9:54
1609, EM VMAS 1609
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marlien van Beek
De Langstraat
5:27
2
Ingrid den Oudsten
Spiridon
6:42
3
Pim Broos
Scorpio
9:11
5000, TR. 5000
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Martijn Flipsen
SoliPharma 1
17:11
2
Lars Nelen
Breda
17:26
3
Ruud Looijmans
EDJ Sports Entertrainment
17:36
4
Mike Rasenberg
Attila
17:41
5
Wouter Stokkermans
SoliPharma 1
18:07
6
Eric de Jong
EDJ Sports Entertrainment
18:56
7
Jan van Gerwen
18:58
8
Toon de Bruijn
19:00
9
Benno Snepvangers
SoliPharma 1
19:10
10
Tim Baijens
Huisartsenpraktijk Kloosterpad 1
19:16
11
Gerjan Diepstraten
Atledo
19:26
12
Carel Hesselberth
19:38
13
Willem Boekholt
EDJ Sports Entertrainment
19:44
14
Bram Mutsaers
Tilburg
20:30
15
Patrick Bruurs
20:40
16
Chantal van Oudheusden
Sprint
20:41
17
Guido Vorstenbosch
Dongen
20:43
18
Joeri Pippel
Positif 1
20:55
19
Maurice Kuijpers
Atledo
21:29
20
Bastiaan van Dongen
Atledo
21:29
21
Lonneke Elzerman
21:33
22
Stephan Kapitein
Prinsenbeek
21:37
23
Rene van Erp
Atledo
21:45
24
Richard van Gent
Huisartsenpraktijk Kloosterpad 1
21:51
25
Ronald Emmen
Dongen
22:11
26
Stach Maas
Dongen
22:22
27
Joey van Stigt
22:32
28
Rob Kokx
SoliPharma 1
22:33
29
Nikki Bagchus
22:35
30
Ramon
Huisartsenpraktijk Kloosterpad 2
22:36
31
Sven Neefs
22:52
32
Loet Birker
Huisartsenpraktijk Kloosterpad 1
22:54
33
Karsten Neus
23:10
34
Yorian Taks
Positif 4
23:18
35
Deborah Koreman
23:19
36
Bram de Graaf
Positif 4
23:22
37
Ad de Jong
Medifit Fysiotherapie 1
23:31
38
Leo van der Pol
SoliPharma 2
23:34
39
Bart Bovenberg
Medifit Fysiotherapie 1
23:48
40
Pepijn Wijnen
23:53
41
Tiemen Pos
Positif 3
23:55
42
Benjamin Oostveen
Dongen
23:59
43
Theus van Soelen
Positif 1
24:02
44
Mireille de Korte
Dongen
24:03
45
Thom Koreman
Raamsdonksveer
24:10
46
Robine Marcellissen
Tilburg Road Runners
24:20
47
Willie Peijnenburg
24:35
48
Miranda Vermeeren
Scorpio
24:53
49
Frans Wijnen
24:55
50
Stefan Baars
Atledo
25:01
51
Frits van der Velden
Medifit Fysiotherapie 1
25:03
52
Anne Slabbers
25:09
53
Paul Houtepen
25:10
54
Tonny Baalmans
's Gravenmoer
25:11
55
Anita Klink
Medifit Fysiotherapie 1
25:35
56
Caroline de Jong
25:39
57
Carien van Zon
Medifit Fysiotherapie 1
25:50
58
Gemma van Dorst
Atledo
25:57
59
Anniek Baijens
Huisartsenpraktijk Kloosterpad 2
26:07
60
Maaike Caron
Breda
26:33
61
Violet Visser
Huisartsenpraktijk Kloosterpad 2
26:41
62
Tiny Rutten
Atledo
26:45
63
Jeanine Kuijpers
Atledo
26:54
64
Adriaan Huybrechts
27:05
65
Jan Sestig
27:05
66
Rob Verhey
27:19
67
Angelique Marcelissen
Tilburg Road Runners
27:36
68
Paula Vorstenbosch
Breda
27:39
69
Elvira van Stigt
27:47
70
Erica Westerhoven
27:53
71
Lotje Birker
Huisartsenpraktijk Kloosterpad 2
28:05
72
Arien Netten
Atledo
28:07
73
Shabnam Ghahramani
Huisartsenpraktijk Kloosterpad 3
28:13
74
Jelle van Soelen
Positif 1
28:24
75
Josje Bouterse
Atledo
28:38
76
Maurice van Lieshout
Atledo
28:38
77
Suzanne Verstegen
Dongen
28:40
78
Evi van Hoof
28:40
79
Imke Denissen
SoliPharma 2
29:05
80
Andrea Steuns
29:08
81
Enola Redering
SoliPharma 2
29:10
82
Monique Brabers
29:12
83
Sandra de Swart
Atledo
29:22
84
Dora van Schijndel
Brattinga Bloemen
30:27
85
Tom Kokke
Atledo
30:28
86
Corrie de Jongh
Brattinga Bloemen
30:33
87
Ron de Dalie
Huisartsenpraktijk Kloosterpad 3
30:54
88
Ivo Vlaun
Atledo
30:59
89
Anne-Marie Kouters
Atledo
31:17
90
FabiŽnne Balk
Atledo
31:40
91
Esther Brenninkmeijer
Dongen
31:43
92
Johan Rijneveld
Positif 1
31:59
93
Maurice van Lieshout
Atledo
32:01
94
Theus van Soelen
Positif 1
32:03
95
Frenk Speuner
32:04
96
Kees van den Berg
32:15
97
Alice Timmers
Brattinga Bloemen
32:22
98
Angelique den Boer
Dongen
32:37
99
Edwin Lagerwaard
32:45
100
Daniella Roelands
Oosterhout Nb
33:02
101
Yvonne Brabander
Scorpio
33:04
102
Joyce Nouwens
Huisartsenpraktijk Kloosterpad 3
33:13
103
Jan in 't Groen
34:03
104
Geert van Krevelen
Atledo
34:13
105
Peggy Versluis
Atledo
34:15
106
Ans van Boxtel
Brattinga Bloemen
34:22
107
Renske Speltie
Dongen
34:34
108
Bianca Speltie
Dongen
34:34
109
Jolanda Kreeft
Spiridon
34:39
110
Inge Sprangers
Atledo
36:14
111
Mitch Kapitein
Prinsenbeek
36:33
112
Miriam Trommelen
Atledo
37:04
113
Leanne Peijnenburg
Atledo
40:13
114
Wendy Hopmans
Atledo
40:14
115
Ilse van Berkel
Atledo
43:45
116
Marcel Oerlemans
Atledo
47:23
117
Piet Adriaansen
Tilburg Road Runners
49:05
10000, TR. 10000
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dennis van Noije
Atledo
39:31
2
Harley van Kuijk
40:09
3
Paul Konijnenburg
41:16
4
Gerard van Eijnatten
41:49
5
Piet Willeboordse
Medifit Fysiotherapie 2
41:57
6
Ralf van Zon
Atledo
41:59
7
Bram Rennen
42:24
8
Mark Zoon
Atledo
42:32
9
John van Mersbergen
Eethen
42:35
10
Toine van Gils
Medifit Fysiotherapie 2
42:41
11
Arjan Grooteman
42:47
12
Bart Cruijssen
Tilburg
42:49
13
Daniel Arnold
Breda
43:49
14
Bart van de Gevel
Tilburg
43:56
15
Conor Garvey
Dongen
44:22
16
Derk Boschman
Positif 2
44:40
17
Jean Paul Paquaij
44:42
18
Rudi Kuijpers
Dongen
44:43
19
Joep van Gorp
Taxandria Atletiek
45:03
20
Tjia Liem
Rotterdam
45:10
21
Harold den Boer
Atledo
45:24
22
Tim Heijs
Roxbouw
46:00
23
Joost Driesprong
46:21
24
Wouter Schuitema
Atledo
46:27
25
Martin Delsman
ACW '66
46:45
26
Hans van Dongen
46:49
27
Mike van Nieuwenhoven
46:52
28
Kees Schijvenaars
Medifit Fysiotherapie 2
46:57
29
Bas van Gils
Oosterhout
46:59
30
Ron Schilders
Buro PRACHT
47:15
31
Coen Adams
ACW '66
47:17
32
Roland van Oosterwijk
Hoppenbrouwers Techniek
47:19
33
Frank Wouters
Opener
47:21
34
Roy Hultermans
Dongen
47:45
35
Kevin van Oosterwijk
Hoppenbrouwers Techniek
48:11
36
Erik de Kok
Buro PRACHT
48:15
37
Linda Jaspers
Nederland
48:26
38
E. Emmen
48:34
39
Ronald Schoo
48:36
40
Suzanne Rutjes
Atledo
48:38
41
Toon Cornelissen
Atledo
48:39
42
MArtijn van Donk
48:55
43
Rob Heijkant
49:13
44
Rocky Verhagen
Roxbouw
49:14
45
Piet van de Ven
Roxbouw
49:14
46
Luuk Mallens
Tilburg
49:16
47
Bart Verschure-Houtepen
Hoppenbrouwers Techniek
50:03
48
Jan van Kuijk
50:19
49
Fred Kramer
Roxbouw
50:44
50
Gerdi Hooijmaijers
Raamsdonk
50:57
51
Mark Schalken
51:03
52
Jos Broos
Atledo
51:05
53
Jacqueline Stouten
Medifit Fysiotherapie 2
51:15
54
Jack van Dongen
51:29
55
Thijmen Groenewegen
Atledo
51:50
56
Ronn Buijs
Buro PRACHT
52:00
57
Martin Hendrickx
52:11
58
Jill Verbunt
Roxbouw
52:46
59
Henk Balk
Atledo
53:15
60
AJP Vermeulen
53:29
61
Debby van der Put
Dongen
53:38
62
Gijs Paaimans
Dongen
53:41
63
Ton van Erp
Oisterwijk
54:03
64
Micheline de Bruijn
54:12
65
Ton Kemmeren
Medifit Fysiotherapie 2
54:50
66
Dorien Kramer
Atledo
55:28
67
Britte Nooijens
Dongen
55:29
68
Bas Peeters
55:31
69
Danielle van Poppel
Positif 3
55:50
70
Carl Maas
Positif 3
55:50
71
Ingrid Verhoeven
Positif 3
55:50
72
Patrick van Dooren
55:51
73
Johan van den Biggelaar
Atledo
55:53
74
Peter Goos
Atledo
55:55
75
Rene Bosman
Positif 2
56:33
76
Henk Overwijnder
56:49
77
Martin van Nieuwenhoven
57:09
78
Desiree Moerenhout
Oosteind
57:35
79
Hans van Bragt
Atledo
58:01
80
Desiree Langerwerf
Atledo
58:04
81
Gerben de Wild
Buro PRACHT
58:53
82
Karen Eldred
ACW '66
59:20
83
Bert Verhoof
Kaatsheuvel
1:00:24
84
Maike Henssen
Dongen
1:00:50
85
Wesley Bleijenberg
Hoppenbrouwers Techniek
1:02:54
86
Cristel Schalken
1:02:56
87
Wim Janssen
Buro PRACHT
1:03:00
88
Virginia van Loon
Dongen
1:03:02
89
Jan Haast
1:05:38
10000, HSEN 10
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anthony Mugo
31:40
2
Jop van der Steen
Tilburg Road Runners
32:37
3
Dennis de Freytas
Tilburg Road Runners
33:28
4
Paul Visser
Tilburg Road Runners
33:31
5
Joep Staps
De Langstraat
35:00
6
Sander Demmers
ACW '66
35:52
7
Michel Broeders
Spiridon
38:53
8
Marc van Vliet
Tilburg Road Runners
40:32
9
Tom van den Berg
42:33
10
Robert Hagen
46:45
11
Ralph Jacobs
Hoppenbrouwers Techniek
47:00
12
Ben Lathouwers
AVR '69
47:23
13
Bob Meershoek
Oosterhout Nb
52:09
10000, M35 10
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jean-Pierre Hoeboer
Sprint
34:26
2
Bart Lieckens
Westerlo
35:40
3
Edwin de Neijs
Attila
36:53
4
Henk van der Stelt
Hank
37:01
5
Sammy Peter
Tilburg Road Runners
37:49
6
Ujendre Ramautarsing
Eindhoven Atletiek
38:03
7
Robert-Jan Gras
Spiridon
38:06
8
Jan van Stigt
Altena Road Runners
38:49
9
Maarten van de Gevel
Tilburg
39:46
10
Anton Bogers
Atledo
41:43
11
Dolf Willemen
42:06
12
Thijs van Houten
DAK
42:28
13
Bas Marijnen
Tilburg
44:02
14
Robin Wouters
Dongen
47:50
15
Rob Noordanus
Atledo
50:05
10000, M45 10
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Christ Donders
Tilburg Road Runners
33:09
2
Koos Verwey
DAK
33:47
3
Armand van der Smissen
Tilburg Road Runners
36:10
4
Eduard Linnenbank
Attila
36:37
5
Ron de Vaan
DAK
38:13
6
Cees den Boer
38:21
7
Crist Hendriks
Tilburg Road Runners
38:33
8
Rob Snoeren
ACW '66
38:57
9
Dimitri Kardamanidis
Attila
39:51
10
Ruud Louer
Tilburg Road Runners
40:21
11
Albert de Rooij
Atledo
40:41
12
David BŲmer
DJA
40:52
13
Koen van Nieuwburg
DAK
41:22
14
Rene de Rooij
Attila
41:28
15
Johan Verweij
Achil '87
41:35
16
Friedy de Jong
Atledo
41:37
17
van Beurden
45:09
18
Jacques Kusters
Loopgroep Aart Stigter
46:09
19
David Eldred
ACW '66
47:35
20
Eric van der Wal
48:20
21
Peter Hooijen
Loopgroep Aart Stigter
48:33
22
Martie Reuvers
Atledo
50:06
23
Paul Zinken
Eindhoven
58:02
10000, M55 10
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerard Wouters
Spiridon
39:58
2
Bas van den Bosch
41:24
3
Arie Verhoeven
Tilburg Road Runners
41:40
4
Hens Koreman
Atledo
43:08
5
Kees Vermijs
Atledo
43:31
6
Leonard van Egeraat
Spado
45:20
7
Henri Smits
Tilburg Road Runners
46:14
8
Peter Timmermans
Sprang-Capelle
46:44
9
Rini Op 't Hoog
Tilburg Road Runners
54:28
10000, M65 10
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ad de Jong
Atledo
43:27
2
Kees Verhoeven
Tilburg Road Runners
44:33
3
Andrť Aarts
Scorpio
48:46
4
Jan Joosen
50:10
5
Rinus Luijkx
51:28
6
Piet Huijben
Atledo
1:02:16
7
Michael Korthout
Oisterwijk
1:09:08
8
Jan Weijnen
Tilburg Road Runners
1:12:11
10000, VSEN 10
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
An Claes
Westerlo
39:09
2
Roos Staps
46:06
10000, V35 10
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Femke van Hest
Tilburg Road Runners
38:13
2
Jessica Joosten
ACW '66
39:58
3
Vicky Liekens
Lille
41:14
4
Caroline Vromans
Spiridon
45:27
5
Marloes de Jong
Atledo
47:21
6
Karin van Ham
Atledo
50:05
7
Yvette van Dulmen
Atledo
52:26
10000, V45 10
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ciska Hensen
DAK
41:12
2
Loes Vingerhoets
Achil '87
44:46
3
Maria Bloemsaat
Scorpio
51:20
4
Thea Jansen
Atledo
57:16
11 juni 2016
www.uitslagen.nl
13-06-2016 19:45