Uitslagenlijst 26e Munnikenslagloop

Rouveen - Woensdag 17 juni 2009

800 J, 800M. JONGENS
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Elrik Schra
Rouveen
1999
2:48
2
Marcel Tiemes
Rouveen
1999
3:01
3
Daimon Schra
Rouveen
2000
3:02
4
Dylan Bisschop
1999
3:07
5
Stefan Locht
Rouveen
1999
3:11
6
Rachnar Kikkert
Hardenberg
2000
3:14
7
Richard Boer
Rouveen
2000
3:15
8
Cas van Keulen
Rouveen
1999
3:17
9
Mark Timmerman
Rouveen
2000
3:18
10
Sander Vos
Rouveen
2001
3:20
11
Bart Kattenberg
Rouveen
2001
3:28
12
Karl van Veen
Rouveen
2000
3:34
13
Eric Bloemert
Rouveen
2002
3:35
14
Leon Lindeboom
Rouveen
2000
3:38
15
Mart Dunnink
Rouveen
2007
3:39
16
Joan Knoll
Rouveen
2001
3:46
17
Patrick Hulst
Rouveen
2003
3:47
18
Matthia Mijnheer
Rouveen
2003
3:50
19
Mike Huld
Rouveen
1999
3:51
20
Erik-Jan Compagner
Rouveen
2002
3:54
21
Andries Knoll
Rouveen
2002
3:56
22
Dennis Huls
Rouveen
1999
3:57
23
Thomas Slager
Rouveen
2000
3:58
24
Iordache Kikkert
Hardenberg
2002
4:00
25
Geldivan Kools
Rouveen
2001
4:00
26
Bart Trompetter
Rouveen
2001
4:01
27
Patrick Stegeman
Rouveen
2003
4:02
28
Sven Knol
Rouveen
2001
4:03
29
Bryan Schra
Rouveen
2002
4:13
30
Whard Hengsteboer
Rouveen
2003
4:15
31
Vincent Harink
Rouveen
2001
4:16
32
Ramon Kuiper
Rouveen
2003
4:17
33
Bjorn Kok
Rouveen
2003
4:18
34
Alec Lindeboom
Rouveen
2004
4:19
35
Joshua Avant
Rouveen
2003
4:20
36
Aron Mussche
Rouveen
2004
4:22
37
Maaike Woertink
Rouveen
4:28
38
Ruben Russcher
Rouveen
2003
4:28
800 M, 800M. MEISJES
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Ilse Hoorn
Ruinen
2000
2:48
2
M Kolk
Hasselt
2000
3:01
3
Ilona Veerman
Hasselt
2000
3:02
4
Michelle Tiemes
Rouveen
2002
3:07
5
Lode Lindeboom
Rouveen
2002
3:11
6
Alissa Mulder
Punthorst
2000
3:14
7
Floortje Corbeth
Dalfsen
2000
3:15
8
Yara Kramer
Raalte
2001
3:17
9
Ilse de Haan
Rouveen
1999
3:18
10
Emanuelle Sjerps
Salland
2000
3:20
11
Lotte Palland
Rouveen
1999
3:28
12
Elva Lindeboom
Rouveen
2002
3:34
13
Iris van Veen
Rouveen
1999
3:35
14
Vitoria Kok
2000
3:38
15
Kyra Kroek
Rouveen
2000
3:39
16
Sonja Wijnia
Hasselt
2000
3:46
17
Denise Vonck
Rouveen
2002
3:47
18
Iris Troost
Rouveen
2001
3:50
19
Iris Harink
Rouveen
3:51
20
Naomi Mussche
Rouveen
2004
3:54
21
Tim Woertink
Rouveen
3:55
22
Elise Schra
Rouveen
2003
3:56
23
Joanne Kooiker
Rouveen
2003
3:57
24
Eva Stoffer
Rouveen
2002
3:58
25
Avital Veerman
Rouveen
2002
4:00
26
Iris Kuiper
Rouveen
2001
4:00
27
Joanne Stoffer
Rouveen
2000
4:01
28
Stefanie Boermans
Rouveen
2001
4:02
29
Carmen Veldman
Rouveen
1999
4:03
30
Sanne Vonck
2002
4:13
31
Amber Witte
Staphorst
2001
4:15
32
Lisdanne Dunnink
Rouveen
2001
4:16
33
Marijke Barthmuss
Rouveen
2001
4:17
34
Marleen Knoll
Rouveen
2004
4:18
35
Jessica Hulst
Rouveen
2001
4:19
36
Tessa Mulder
Rouveen
2003
4:20
37
Esther Veerman
Rouveen
2003
4:22
38
Vera Schra
Rouveen
2005
4:24
39
Hannah Hofstede
Rouveen
2000
4:28
40
Jasmijn Hooikammer
Rouveen
2001
4:28
41
Lorian Lindeboom
Rouveen
2002
4:29
42
Saskia Compagner
Rouveen
2004
4:30
43
Krista Kattenberg
Rouveen
2005
4:31
1600M, 1600M. JEUGD
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Eva Gnodde
ACO Van Elderen
1997
6:15
2
Inga Bakker
ACO Van Elderen
1997
6:20
3
Emilie Corbeth
ACO Van Elderen
1998
6:22
4
Sanne Otten
Dedemsvaart
1998
6:25
5
Ingeborg van Keulen
Rouveen
1997
6:48
6
Sanne Schra
Rouveen
1997
6:54
7
Leonie van Goor
De Wijk
1997
6:55
8
Corine Ritsma
Rouveen
1997
7:22
9
Willemijn IJspeerd
Zwartsluis
1999
7:54
10
Lisa Stoffer
Rouveen
1997
8:26
11
Laura Akkerman
Staphorst
1997
8:33
12
Ilse van Lente
Rouveen
1997
8:47
1600J, 1600M. JEUGD
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Jurgen Hoorn
Ruinen
1997
5:57
2
Bram Ingberg
AV De Sprinter
1997
6:08
3
Chris Dankelman
Arrien
1998
6:08
4
Milan Smit
Rouveen
1998
6:14
5
Janon Hooikammer
Rouveen
1996
6:19
6
Stam Wisselink
Zwolle
1998
6:21
7
Stefan Vos
Rouveen
1997
6:24
8
Rudan Knoll
Rouveen
1996
6:28
9
Patrick Tiemes
Rouveen
1997
6:30
10
Stam Wisselink
Zwolle
1998
6:36
11
Hylke Tietsma
Rouveen
1998
6:38
12
Thomas Mulder
Rouveen
1996
6:50
13
Ronald Kin
Rouveen
1998
7:12
14
Jari Kouwen
ACO Van Elderen
1998
7:20
15
Robert Knoll
Rouveen
1999
7:20
16
Daan Kattenburg
Rouveen
1998
7:26
17
Johan Schra
Rouveen
1997
7:32
18
Christiaan Ritsma
Rouveen
1998
7:35
19
Thomas Harink
Rouveen
1998
7:36
20
Niels Ubak
Staphorst
1997
7:37
21
Thijs IJspeerd
Zwartsluis
2002
7:45
22
Pieter Boermans
Rouveen
1998
8:04
23
Joran Knoll
Rouveen
1999
8:18
24
Christian de Weerd
Rouveen
1997
8:32
25
Roy Buitenhuis
Rouveen
1998
8:36
2400M, 2400M. JEUGD
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Lisanne Stolte
Nieuwleusen
1994
10:27
2
Alice Tuin
Staphorst
1993
11:35
3
Renate Akkerman
Staphorst
1993
12:48
2400J, 2400M. JEUGD
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Alwin Hoorn
AV De Sprinter
1994
8:05
2
Martijn de Vries
Start '78
1995
8:34
3
Mark Schra
Rouveen
1993
8:45
4
Marco Bakker
ACO Van Elderen
1991
8:48
5
9:03
6
Vincent Buitenhuis
Staphorst
1989
9:34
7
Arne Kootstra
ACO Van Elderen
1996
9:37
8
Eqwin Kuiers
Staphorst
1994
9:50
9
Jos Hendriksma
Staphorst
1995
10:05
10
Kelvin de Weerd
Zwolle
1995
10:10
11
Bart Douma
Rouveen
1995
11:28
5D, 5 KM.
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Sanne Woertink
HAC '63
1991
18:57
2
Margot van der Ven
Groene Ster
1966
20:55
3
Mirella Makkinga
AG '85
1976
21:10
4
Tamara de Vries
Meppel
1985
22:25
5
Geja Kisteman
Rouveen
1986
23:57
6
Jeanet Bloemert
Punthorst
1991
24:30
7
Astrid Lindeboom
Rouveen
1973
24:33
8
Carina Drager de Vries
Zwolle
1986
24:34
9
Marrielle Timmerman
AV De Sprinter
1994
24:35
10
Simone Weterbeek
Start '78
1991
25:04
11
Rolanda Stegeman
Rouveen
1976
25:37
12
Catja van de Molen
De Wijk
1967
26:21
13
Paula van Lente
Rouveen
1992
26:22
14
Karin de Vries
Marathon Pim Mulier
1963
27:02
15
Willeke Dunnink
Rouveen
1967
27:25
16
Hilleanne Kuiers
Staphorst
1992
28:08
17
Moniek Lindenholz
Rouveen
1978
28:33
18
Herma Harke
Staphorst
1986
29:11
19
Rozemarijn Hessels
Staphorst
1990
29:27
20
Annemarie Theodorie
Meppel
1986
29:31
21
Marlies Wijngaarden
Nijeveen
1987
29:31
5H, 5 KM.
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Bashar Ibrahim
1979
15:52
2
Dennis de Vries
Hengelo Ov
1987
15:57
3
Caimin Stevens
TION
1987
16:00
4
Stefan Postuma
Start '78
1989
16:28
5
Harold Kruidhof
AG '85
1973
17:15
6
Patrick Postma
Start '78
1992
17:33
7
Harmen Veerman
Rouveen
1980
17:51
8
Ronald de weerd
Staphorst
1990
17:57
9
Jaap Roo
Rouveen
1988
18:18
10
Jarno Domine
Rouveen
1987
18:19
11
Sven Maas
Hasselt
1989
18:20
12
Arno Knoll
Rouveen
1976
18:27
13
Roelof Schra
AG '85
1969
18:40
14
Stefan Schra
Rouveen
1987
18:48
15
Albert Mussche
AG '85
1970
18:55
16
Ruud Veerman
Rouveen
1989
18:57
17
Jan Bloemert
Staphorst
1986
18:57
18
Jeroen Vink
Start '78
1972
19:11
19
Ronald Vos
Rouveen
1991
19:21
20
Carlo Dunnink
Rouveen
1975
19:25
21
Martin Knoll
Rouveen
1978
19:27
22
Willem Bloemert
Rouveen
1982
19:27
23
Maurits Korterink
Rouveen
1977
19:36
24
Cees Tijink
Staphorst
1991
19:38
25
Arjan Bloemert
Staphorst
1990
19:39
26
Willem Bloemert
Staphorst
1982
19:57
27
Niek Veerman
Rouveen
1981
20:05
28
Robin Wolbers
AV De Sprinter
1985
20:20
29
Klaasjan van Eente
AG '85
1978
20:22
30
Lucel Witte
Meppel
1973
20:25
31
Jebbe Westerbeek
Start '78
1961
20:29
32
Albert Holtland
AG '85
1960
20:33
33
Henro Nijboer
Rouveen
1984
20:44
34
Allard Bouwmeester
Rouveen
1985
20:47
35
Theo Huisman
Rouveen
1989
20:52
36
Robert Knoll
Rouveen
1992
21:02
37
Klaas Mussche
Staphorst
1977
21:05
38
Freek van de Graaf
De Gemzen
1970
21:07
39
Wim Uiterwijk
Staphorst
1971
21:08
40
Jarold Knoll
Rouveen
1990
21:11
41
Marnix Koterink
Staphorst
1985
21:25
42
Jurjan Korterink
Rouveen
1975
21:26
43
Jos Bouwmeester
Rouveen
1988
21:31
44
Peter Huisman
Rouveen
1991
21:36
45
Herman Mulder
Staphorst
1988
22:03
46
Arnold Timmerman
AV De Sprinter
1986
22:36
47
Stephan Boers
1984
22:45
48
Ben Schrijver
Lemelerveld
22:46
49
Jan Dunnink
Staphorst
1976
22:46
50
Jan Ferdinand Mussche
Meppel
1977
22:54
51
Alfred Kleis
Punthorst
1985
22:55
52
Forrest Gump
Nieuwleusen
1975
22:57
53
Tijmen ter Klooster
Hasselt
1986
22:59
54
Gert-jan Ubels
AG '85
1969
23:06
55
Jan Tiemens
Staphorst
1969
23:16
56
Jan Boesenkool
Staphorst
1970
23:16
57
Harry Brakke
Rouveen
1981
23:39
58
Egbert Kuiper
Hoogeveen
1986
24:37
59
Rutger Knoll
Rouveen
1984
24:56
5H4+, 5 KM.
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Melchior van de Pol
Apeldoorn
1957
16:46
2
Arend-Jan van de Hoek
AG '85
1967
17:46
3
Pieter-Jan Klaming
NOP
1959
18:20
4
Jan Schra
AG '85
1967
18:33
5
Jan Vos
AV De Sprinter
1957
19:13
6
Andrzej Listowski
1968
19:26
7
Jan Groot
Hardenberg
1963
19:53
8
Dick Stolte
AG '85
1962
20:00
9
Jan Pieter
Hengelo Ov
1961
20:11
10
Henk Kruidhof
Rouveen
1961
20:32
11
Jan Troost
Staphorst
1960
20:41
12
Joop Schra
Rouveen
1969
20:59
13
Jan vd Berg
AG '85
1962
21:09
14
Jan Albert Tietsma
Rouveen
1966
21:39
15
Henk Schra
Rouveen
1969
22:14
16
Gerrit Lijkendijk
Hoogeveen
1958
23:11
17
Theo van de Horn
AG '85
1968
23:12
18
Albert Kuilder
Almelo
1947
23:13
19
Peter de Vries
Rouveen
1958
23:27
20
Edwin Lindeboom
Rouveen
1969
23:55
21
Piet Elzinga
Nieuwleusen
1956
23:56
22
Johannes Kuilder
SISU
1945
25:15
23
Nico Wassens
Dedemsvaart
1955
26:21
24
Poul Verhagen
Den Burg
1945
28:07
25
Rieks Rubingh
Groningen
1961
31:37
10D, 10 KM.
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Nynke de Lange
Start '78
1977
40:17
2
Annemieke de Lange
Ruinen
1989
42:42
3
Jazlin Ruinemans
Start '78
1978
43:30
4
Ine Snoeken
HAC '63
1978
43:39
5
Marleen Herbert
Spurt '88
1986
44:39
6
Hilde Paarhuis
Rouveen
1965
44:55
7
Natascha Koestal
LGR '88
1969
45:28
8
Margreet Wagteveld
Start '78
1971
45:44
9
Toos de Vries
Start '78
1960
46:35
10
Hilma Krul
AG '85
1973
50:36
11
Jeannet Roos
HAC '63
1970
50:40
12
Rijna Wijnia-Kwant
avVN
1956
53:44
10H, 10 KM.
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Bashar Ibrahim
1979
32:22
2
Jan Scheenstra
Start '78
1970
33:27
3
Harm-Jan Martens
HAC '63
1980
34:43
4
Erwin Akkerman
AG '85
1979
35:33
5
Klaas Brakke
AG '85
1984
35:34
6
Willem Kreulen
AV De Sprinter
1970
36:56
7
Johan Bloemert
Staphorst
1971
37:38
8
Kurt van de Nes
Zwolle
1968
38:57
9
Egbert Vink
Start '78
1970
39:19
10
Kevin Timmerman
Spurt '88
1991
40:29
11
Pascal van Zan
Oosterhout Nb
1984
40:47
12
Alfred Beens
Genemuiden
1975
40:53
13
Henk Bloemert
Staphorst
1987
40:57
14
Arndrik Westenbrink
Reestrunners
1979
41:03
15
Klaas Brand
Staphorst
1971
41:53
16
Tjerk Koning
Meppel
1985
41:57
17
Ronald Kruidhof
Staphorst
1972
42:05
18
Arjan ten Cate
Hoogeveen
1975
42:44
19
Erwin Groenink
Start '78
1978
43:09
20
Hein Poolman
Rouveen
1984
43:48
21
Arjan Dunnink
IJhorst
1977
44:12
22
Harro Veerman
Hasselt
1971
44:38
23
Wiljan Nooren
LGR '88
1982
46:26
24
Niels Kin
Meppel
1984
46:34
25
Mart van Ark
Zwolle
1984
47:53
26
Henk de Jonge
LGR '88
1970
48:33
27
Marcel Hulst
Dedemsvaart
1977
49:01
28
Frans van Pykeren
1979
50:19
10H4+, 10 KM.
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Heerke Postma
Start '78
1960
37:13
2
Wieger Wiggemans
Loopgroep PK
1961
38:16
3
Gerard Dunnink
Steenwijk
1966
39:23
4
Freddie Bouma
Start '78
1961
39:45
5
Henk Oosterveen
HAC '63
1963
40:12
6
Joop Wijnhoud
Zwolle
1962
41:24
7
Arjan v Binsbergen
Rouveen
1968
41:27
8
Albert Timmerman
AG '85
1959
41:59
9
Gerard Ingberg
De Wijk
1964
42:08
10
Jasper Klein
Dedemsvaart
1960
42:59
11
Jan Roelof Steenbergen
Ruinen
1964
43:24
12
Bert Slagter
Start '78
1959
44:04
13
Alex Scherpenlate
Dalfsen
1963
45:40
14
Frenk Wubben
Start '78
1964
47:41
15
Jacob Weideman
Ruinerwold
1963
50:29
10H5+, 10 KM.
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Jan de Lange
Start '78
1951
37:24
2
Henk Por
Groningen Atletiek
1959
37:36
3
Henk Oldehinkel
Spurt '88
1957
38:10
4
Harm Kooiker
AG '85
1959
38:26
5
Arie Prins
HAC '63
1956
38:52
6
Eddy Oosterkamp
Start '78
1957
39:27
7
Dirk Koning
LGR '88
1951
39:35
8
Jans Kikkert
Alteveer gem De Wolden
1953
40:59
9
Kees Regelink
Vollenhove
1952
41:41
10
Toon Woertman
Daventria
1955
42:41
11
Henk Nimeijei
Koekange
1952
42:51
12
Jaap Talen
Hoogeveen
1945
43:32
13
Klaas Poolman
Rouveen
1953
43:51
14
Jan Witte
Reestrunners
1952
43:52
15
Jan Lip
HAC '63
1949
44:33
16
Hendrik Jan Korterink
De Gemzen
1955
44:47
17
Harrie Fokkeens
Nieuwleusen
1950
45:42
18
Henk Roeben
Meppel
1957
46:01
19
Bert van Duuren
PEC 1910
1952
46:02
20
Jan Fransen
Hasselt
1943
47:09
21
Frits Lautenbag
Hattem
1948
47:49
22
Aalt Leusink
Punthorst
1956
48:29
23
Tonny Holleboom
Broekland Ov
1953
49:10
24
Willem van Essen
Hoogeveen
1955
49:13
25
Geert Stevens
Hoogeveen
1956
49:56
26
Marten Onstwedder
Zwolle
1955
51:44
27
Albert Helmus
Teuge
1958
52:58
28
Frits Berendsen
Balkbrug
1957
1:01:27
www.uitslagen.nl
28-06-2015 15:49