Uitslagen.nl

Race result

Het Race result systeem is sinds 2015 beschikbaar op de Nederlandse markt.
Het Race result systeem bestaat uit een wegwerpchip die op de achterkant van het startnummer is bevestigd.
De chip wordt geregistreerd als het signaal door een antenne over de weg wordt opgevangen. Meestal zit deze antenne in een kunststof mat.
De code van de chip komt overeen met het startnummer, waardoor het koppelen van chips aan startnummers niet nodig is.

Meer informatie over dit systeem is te vinden op:
www.startnummerexpress.nl of www.raceresult.com

Gebruikers van Wegwed en het systeem van Raceresult
DatumEvenementProv
zo 13-12-2015Engelermeer veldloop, 's-HertogenboschNB
za 30-04-20162e Dorp met Vaart-Loop, Nieuw-AmsterdamDR
zo 12-06-2016Engelen run, 's-HertogenboschNB
di 21-06-2016Staete Makelaars Jeroen Boschloop, 's-HertogenboschNB
za 05-11-2016Boekeldercross, AaltenGE
za 12-11-2016Boekelder Cross Comp 2016, AaltenGE
za 19-11-2016Boekelder Cross Comp 2016 wk3, AaltenGE
za 26-11-2016Boekelder Cross Comp 2016 wk4, AaltenGE
zo 11-12-2016Engelermeer veldloop, 's-HertogenboschNB
za 25-02-2017HUMAN-CARE~run, PuttenGE
za 01-04-2017IMANTS GRENSLOOP Grenzeloos, Grandioos!, Reusel - ArendonkNB
zo 09-04-2017PCC MaalwaterRun & MaalwaterWalk, HeilooNH
za 29-04-20173e Dorp met Vaart-Loop, Nieuw-AmsterdamDR
vr 19-05-2017Mortsel loopt!, MortselBEL
za 20-05-2017Gerard Tebroke Memorialloop, AaltenGE
do 08-06-2017Grachtenloop Bredevoort, BredevoortGE
zo 11-06-2017Engelen run, EngelenNB
di 13-06-2017HarkemaRun, HarkemaFR
di 20-06-2017Staete Makelaars Jeroen Boschloop, 's-HertogenboschNB
di 27-06-2017GUV Zomeravondloop, AaltenGE
di 18-07-2017Fiat Winkelhorst Walfortloop, AaltenGE
zo 01-10-2017Kaak Kanonsloop, GroenloGE
zo 05-11-2017Hermans Assurantiën Duatlon, ReuselNB
zo 10-12-2017L'Avant Sylvestre Cross loop, ReuselNB
zo 10-12-2017Engelermeer veldloop, 's-HertogenboschNB
zo 10-12-2017Scharenborg Crossloop, LieveldeGE
za 16-12-2017Longest Night Trail, VughtNB
zo 31-12-2017Oliebollenrun, TielGE
za 03-02-2018Blaauwbekmarathon, OostwoldGR
za 03-03-20185e HUMAN-CARE~run, PuttenGE
vr 27-04-2018Wijboschloop, WijboschNB
za 28-04-20184e Dorp met Vaart-Loop, Nieuw-AmsterdamDR
zo 10-06-2018Engelen run, 's-HertogenboschNB
di 12-06-2018HarkemaRun, HarkemaFR
zo 17-06-2018Obbink KWF Run, WinterswijkGE
di 19-06-2018Staete Makelaars Jeroen Boschloop, 's-HertogenboschNB
za 25-08-2018BelsLijntjeLoop, Baarle-NassauNB
zo 16-09-2018Profielloop, GemondeNB
zo 07-10-2018SterkselCityRun, SterkselNB
zo 21-10-2018de Meierijloop, VughtNB
zo 04-11-2018Hermans Assurantiën Duatlon, ReuselNB
zo 04-11-2018Krollenloop, VeghelNB
zo 11-11-2018Boscross NSL, Noordwijk ZhZH
zo 09-12-201812e Stratenloop Waspik, WaspikNB
zo 09-12-2018Engelermeercross, 's-HertogenboschNB
za 15-12-2018OVM DEO-loop, BorculoGE
zo 16-12-2018L'Avant Sylvestre Cross loop, ReuselNB
zo 20-01-2019Trailrun NSL, Noordwijk ZhZH
za 02-02-2019Blaauwbekmarathon, BlauwestadGR
za 16-02-2019Zonheuvel NightTrail, DoornUT
zo 24-02-2019NederStrandLoop, Noordwijk ZhZH
za 30-03-20196e HUMAN-CARE~run, PuttenGE
za 06-04-2019Grensloop & Brabants Kampioenschap 10km, Reusel - ArendonkNB
zo 14-04-2019PCC MaalwaterRun & MaalwaterWalk, HeilooNH
ma 22-04-201943e Paasloop, BoxtelNB
za 27-04-2019TVE Sport Wijboschloop, WijboschNB
zo 28-04-2019Omloop van Noordwijkerhout NSL, NoordwijkerhoutZH
za 11-05-20195e Dorp met Vaart-Loop, Nieuw-AmsterdamDR
za 25-05-2019Halve van Hoogvliet, HoogvlietZH
za 25-05-2019Deurne City Run, DeurneNB
zo 02-06-2019Tanis Triathlon De Langstraat, WaalwijkNB
di 18-06-2019Staete Makelaars Jeroen Boschloop, 's-HertogenboschNB
di 18-06-2019HarkemaRun, HarkemaFR
do 27-06-2019Obbink KWF Run, WinterswijkGE
za 06-07-2019Chaamloop, ChaamNB
za 24-08-2019Van Oers BelsLijntjeLoop, Baarle-NassauNB
zo 08-09-201934e Vescom Halve Marathon, DeurneNB
zo 22-09-2019Profielloop, GemondeNB
zo 29-09-2019Tien van Tiel, TielGE
zo 06-10-2019Kaak Kanonsloop, GroenloGE
zo 06-10-2019SterkselCityRun, SterkselNB
zo 27-10-2019Unilux Sparrenbosloop, BoxtelNB
zo 03-11-2019Drunense Duinen Cross, DrunenNB
zo 03-11-2019Hermans Assurantiën Duatlon, ReuselNB
zo 03-11-2019Krollenloop, VeghelNB
zo 10-11-2019Boscross, NoordwijkZH
zo 10-11-201931e MARESIA Cross, KaatsheuvelNB
zo 08-12-201922e Winterduatlon en Pannenkoekenjogging, WuustwezelBEL
zo 08-12-201913e Stratenloop Waspik, WaspikNB
zo 08-12-2019L'Avant Sylvestre Cross loop, ReuselNB
zo 08-12-2019Engelermeercross, 's-HertogenboschNB
za 21-12-2019OVM DEO-loop, BorculoGE
do 26-12-2019TOF Kerstcross, BredaNB
zo 19-01-2020Trailrun NSL, Noordwijk ZhZH
ma 20-01-2020RDG Dijkenloop, Den DungenNB
zo 16-02-202029e MARESIA Cross Duathlon (Run-ATB-Run), WaalwijkNB
za 22-02-2020Landgoed Zonheuvel Day & Night Trail, DoornUT
zo 01-03-2020NederStrandLoop, Noordwijk ZhZH
za 14-03-2020Marathon Oldebroek, HeerdeGE
zo 29-03-2020Rondje Bussloo lente editie, BusslooGE
zo 29-03-2020FORTE10vanAssen, AssenDR
za 04-04-2020Imants Grensloop/Hollandershoeve mini su, Reusel - ArendonkNB
ma 13-04-202044 ste FAC Paasloop, BoxtelNB
zo 19-04-2020PCC MaalwaterRun & MaalwaterWalk, HeilooNH
zo 19-04-2020Omloop van Noordwijkerhout NSL, NoordwijkerhoutZH
za 25-04-2020Beat Duchenne Dorp met Vaartloop, Nieuw AmsterdamDR
ma 27-04-2020TVE Sport Wijboschloop, WijboschNB
zo 10-05-2020Geelse Triathlon, Geel-belgieBEL
di 26-05-2020Staete Makelaars Jeroen Boschloop, 's-HertogenboschNB
zo 13-09-2020AKU Tijdloop over 10 kilometer, UithoornNH
zo 13-09-202021e Albert Heijn Rondje Rijen, RijenNB
zo 13-09-2020Veldwerk Halve marathon Oostland, PijnackerZH
za 10-10-2020Run2Day Trimloop, AssenDR
za 17-10-2020Marathon Oldebroek, HeerdeGE
zo 25-10-2020Unilux Sparrenbosloop, BoxtelNB
zo 25-10-2020De IJzeren Man Cross, WeertLI
za 31-10-2020De VZA Crosscompetitie, ZeelandZE
zo 01-11-2020Hermans Assurantiën Duatlon, ReuselNB
zo 13-12-2020Pit Makelaars L'Avant Sylvestre, ReuselNB
za 20-02-202128e Den Inkelcross, KruiningenZE
zo 06-06-2021Triathlon De Langstraat, WaalwijkNB
za 03-07-2021Chaamloop, ChaamNB
zo 12-09-202135e Vescom Halve Marathon, DeurneNB
zo 19-09-2021De Tien van 't Aogje, BredaNB
za 02-10-2021Rottemerenloop, BleiswijkZH
za 09-10-2021Run2Day Trimlopen, AssenDR
za 30-10-202110e Dwingelderveldloop, DwingelooDR
za 30-10-2021Marathon Oldebroek, HeerdeGE
do 04-11-2021Coudewater run, RosmalenNB
za 06-11-202135e Moerschanscross, HulstZE
za 06-11-2021De VZA Crosscompetitie, ZeelandZE
za 06-11-2021Veluwse Winter Competitie, Meerdere plaatsenGE
zo 07-11-2021Hermans Assurantiën Duatlon, ReuselNB
zo 07-11-2021Krollenloop, VeghelNB
do 11-11-2021Run2Day Trimloop AAC'61, AssenDR
za 13-11-2021Mosselloop, Burgh-HaamstedeZE
zo 14-11-20211e VAC engineering Natuurloop, CadzandZE
zo 14-11-202132e MARESIA Cross, KaatsheuvelNB
zo 14-11-2021Maarten Maartens Trailrun, DoornUT
za 20-11-2021Elderschanscross, AardenburgZE
zo 21-11-2021Baggelhuizercross, AssenDR
zo 05-12-2021Jules Unlimited, NieuwvlietZE
za 11-12-202128e Den Inkelcross, KruiningenZE
za 11-12-2021Run2Day Trimloop AAC'61, AssenDR
zo 12-12-2021Stratenloop Waspik, WaspikNB
zo 12-12-2021Engelermeercross, 's-HertogenboschNB
za 18-12-2021Wintercross Outdoor Valley - Kieviten, BergschenhoekZH
za 18-12-2021OVM DEO-loop, BorculoGE
vr 31-12-20212e VAC engineering Natuurloop, CadzandZE
za 08-01-2022Run2Day Trimloop AAC'61, AssenDR
za 15-01-2022Deltacross, WestenschouwenZE
zo 06-02-2022Dommelcross, Sint MichielsgestelNB
za 12-02-2022De zwaarste 10 van Zeeland, Burgh-HaamstedeZE
zo 20-02-2022Nederheide Commanderije Cross / BK Cross, MilheezeNB
za 26-02-2022Kustcross Walcheren, VlissingenZE
zo 27-02-20223e VAC engineering Natuurloop, CadzandZE
za 05-03-2022Kievit Warmte Grevelingencross, ZeelandZE
za 12-03-2022Pannekoekenmolenloop, Burgh-HaamstedeZE
za 12-03-2022Run2Day Trimloop AAC'61, AssenDR
zo 13-03-20224e VAC engineering Natuurloop, CadzandZE
zo 27-03-2022de10vanAssen, AssenDR
za 02-04-2022Imants Grensloop/Hollandershoeve mini su, Reusel - ArendonkNB
zo 10-04-2022PCC MaalwaterRun & MaalwaterWalk, HeilooNH
do 14-04-20225 kilometer baanloop, ZwolleOV
ma 18-04-2022LEVRO Paasloop (Breskens), BreskensZE
ma 18-04-202244 ste FAC Paasloop, BoxtelNB
wo 27-04-2022TVE Sport Wijboschloop, WijboschNB
do 12-05-2022Coudewater run, RosmalenNB
za 14-05-20223000m jubileumloop, 's-HertogenboschNB
za 21-05-2022Brooklandrun, BornerbroekOV
wo 25-05-2022Stadsloop Biervliet, BiervlietZE
zo 05-06-2022Triathlon De Langstraat, WaalwijkNB
wo 15-06-2022RunX Hardloopgala Gilze, GilzeNB
zo 19-06-2022De Besterd Mijl, TilburgNB
di 21-06-2022Jeroen Boschloop, 's-HertogenboschNB
vr 24-06-2022Heamiel Grachtenloop, BolswardFR
zo 26-06-2022Zwemloop Oostburg, OostburgZE
zo 26-06-2022Andus Group Vrijstad Vianen Loop, VianenUT
vr 01-07-2022KooleSport Zomer Stratenloopcircuit, ZoutelandeZE
zo 03-07-2022FPS Bouw MTB Cup - Eibergen, EibergenOV
wo 06-07-2022Stratenloop Zoutelande, ZoutelandeZE
zo 10-07-2022FPS Bouw MTB Cup - Oldenzaal, OldenzaalOV
di 12-07-20221e Sinkegroep Zomerloop IJzendijke 2022, IJzendijkeZE
wo 13-07-2022Sportvisserloop, YersekeZE
za 16-07-2022Deurne City Run, DeurneNB
di 19-07-20222e Sinkegroep Zomerloop St.Kruis, St.KruisZE
wo 20-07-2022Stratenloop Westkapelle, WestkapelleZE
wo 27-07-2022Bom Bokaal stratenloop, HaamstedeZE
di 02-08-20224e Sinkegroep Zomerloop Retranchement, RetranchementZE
wo 03-08-2022Boulevardloop Vlissingen, VlissingenZE
do 04-08-202234e Kooyman Polderloop, de KwakelNH
di 09-08-20225e Sinkegroep Zomerloop Groede, GroedeZE
za 13-08-202215 van Wolphaartsdijk, WolphaartsdijkZE
vr 26-08-2022Fysio Kapelle Loop, KapelleZE
za 27-08-2022Looermark Triathlon, BathmenOV
za 27-08-2022Pagadder/VestingRun Hulst, HulstZE
zo 04-09-2022Hema IJzerenman 500E Volksloop, WeertLI
vr 09-09-2022WEA Stadsloop Goes, GoesZE
vr 09-09-2022Brabants Kampioenschap 10 km op de weg, BerghemNB
za 10-09-2022Padualoop, BoekelNB
za 10-09-2022FPS Bouw MTB Cup - Nijverdal, NijverdalOV
zo 11-09-2022MCB Direct Parelrun, EerselNB
zo 11-09-202235e Vescom Halve Marathon, DeurneNB
zo 11-09-2022Veldwerk Halve marathon Oostland, PijnackerZH
za 17-09-2022Wemeldigeloop, WemeldingeZE
zo 18-09-2022De Oude Weideloop, WagenbergNB
zo 18-09-2022De Tien van 't Aogje, Breda NB
zo 18-09-2022Halve en Kwart marathon van Cranendonck, SoerendonkNB
zo 18-09-2022FPS Bouw MTB Cup - EWV Het Oosten, EnschedeOV
za 01-10-2022Rottemerenloop, BleiswijkZH
zo 02-10-2022FPS Bouw MTB Cup - Klein Verzet, EnschedeOV
ma 03-10-2022FPS Bouw MTB Cup - Passe partout, Oost NederlandOV
za 08-10-2022AH Elzinga Reest-Run, MeppelDR
za 08-10-2022Run2Day Trimloop AAC'61, AssenDR
za 29-10-2022Dwingelderveldloop, DwingelooDR
za 29-10-2022Marathon Oldebroek, HeerdeGE
zo 30-10-2022Unilux Sparrenbosloop, BoxtelNB
za 05-11-2022De VZA Crosscompetitie, ZeelandZE
zo 06-11-202247e Drunense Duinen Cross, Drunen/ GiersbergenNB
zo 06-11-2022Hermans Assurantiën Duatlon, ReuselNB
zo 06-11-2022Molenvencross, HelmondNB
zo 06-11-2022Krollenloop, VeghelNB
za 12-11-202254e Mosselloop, Burgh-HaamstedeZE
zo 13-11-202233e MARESIA Cross, KaatsheuvelNB
zo 27-11-2022Baggelhuizercross, AssenDR
zo 11-12-202214e Stratenloop Waspik, WaspikNB
zo 11-12-2022Engelermeercross, 's-HertogenboschNB
za 17-12-2022OVM DEO-loop/WOEST trail, BorculoGE
ma 26-12-2022TOPVORM Kerstloop, GemertNB
Aantal gevonden evenementen: 219