Uitslagenlijst Zandstuve Boslopen

vroomshoop - Zaterdag 13 januari 2024

J-9, 1500 M JEUGD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Koen Boot
ACO Van Elderen
6:08
6:05
2
Roan Hekman
ACO Van Elderen
6:08
6:06
3
Sem de Boer
De Sprinter
6:44
6:42
4
Sven Bruins
Hasselt
6:44
6:42
5
Boaz Winters
ACO Van Elderen
6:54
6:53
6
Twan van der Veen
ACO Van Elderen
6:55
6:52
7
Pieter Dirk de Jong
ACO Van Elderen
7:03
7:00
8
Raf Molenaar
AV Rijssen
7:04
7:01
9
Ben Weitkamp
ACO Van Elderen
7:29
7:26
10
Daan Rozemuller
Geerdijk
7:33
7:30
11
Tom Groen
ACO Van Elderen
7:40
7:38
12
Floris de Jong
ACO Van Elderen
8:08
8:05
13
Danne Stiggelbout
Kloosterhaar
8:25
8:22
M-9, 1500 M JEUGD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tesse Bos
De Sprinter
7:29
7:28
2
Jolein van Eijnsbergen
Hasselt
7:34
7:33
3
Sarah Buisman
AV Rijssen
7:41
7:39
4
Josefien van Eijnsbergen
Hasselt
7:42
7:39
5
Juliëtte Akkerman
Hasselt
8:24
8:22
6
Anna Dolstra
De Sprinter
8:27
8:23
7
Silja Fokke
Vroomshoop
10:40
10:37
J-12, 1500 M JEUGD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Mica Molenaar
AV Rijssen
5:41
5:40
2
Simon Muller
Zwolle
5:47
5:45
3
Kai Boer
ACO Van Elderen
6:00
5:58
4
Stef Kampman
ACO Van Elderen
6:07
6:06
5
Jort de Weerd
ACO Van Elderen
6:20
6:18
6
Joas van Wijngaarden
Hasselt
6:27
6:26
7
Lucas Pluim
Trainingsgroep Het Zwartewater
6:38
6:36
8
Gijs Kosse
ACO Van Elderen
6:53
6:51
9
Lars van den Bos
Trainingsgroep Het Zwartewater
6:54
6:52
10
Sjoerd Becker
Spurt '88
7:01
6:58
11
Vinn Knevel
Emmen
7:12
7:10
12
Milan Steenbergen
HAC '63
7:15
7:12
13
Maro Fokke
Vroomshoop
7:45
7:42
14
Stan Rozemuller
ACO Van Elderen
7:47
7:45
M-12, 1500 M JEUGD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Esther Nijboer
Spurt '88
6:01
6:00
2
Isabelle Euren
AV Rijssen
6:09
6:07
3
Alicia van Proosdij
ACO Van Elderen
6:22
6:20
4
Niki Knevel
De Sperwers
6:28
6:26
5
Hanna Bos
De Sprinter
6:34
6:32
6
Sarah Pluim
Hasselt
6:46
6:43
7
Liz Meijer
ACO Van Elderen
6:48
6:46
8
Sara Boldewijn
De Sprinter
7:13
7:12
9
Fleur Bruins
Hasselt
7:25
7:23
10
Jasmijn Akkerman
Trainingsgroep Het Zwartewater
7:27
7:26
11
Nora Hekman
ACO Van Elderen
7:36
7:34
12
Emily Wijnsma
Hasselt
7:43
7:41
13
Yentl den Bakker
ACO Van Elderen
7:43
7:42
14
Gwen Nibourg
Spurt '88
8:10
8:09
15
Yare Dolstra
De Sprinter
8:13
8:09
J-15, 1500 M JEUGD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Thomas Solen
ACO Van Elderen
4:57
4:56
2
Nout Meijer
ACO Van Elderen
5:06
5:04
3
Floris Poortier
Hardenberg
5:19
5:18
4
Jurre de Weerd
ACO Van Elderen
5:29
5:27
5
Lincoln Martin
ACO Van Elderen
5:33
5:31
6
Sil Marsman
Vroomshoop
5:40
5:38
7
Sten Goorman
AV Rijssen
5:51
5:50
8
Rafael Ruisch
HAC '63
6:05
6:03
9
Thijs Dorgelo
Spurt '88
6:19
6:17
10
Tijn Kampman
ACO Van Elderen
7:14
7:12
M-15, 1500 M JEUGD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tara Benjamins
HAC '63
5:47
5:45
2
Jip Scholing
HAC '63
5:47
5:46
3
Ize Diepman
ACO Van Elderen
5:53
5:51
4
Lieke Snoeken
HAC '63
6:02
6:00
5
Myrthe Wolting
HAC '63
6:29
6:28
6
Daphne Veuger
HAC '63
6:41
6:40
7
Noor Boldewijn
De Sprinter
6:49
6:46
8
Linn Goorman
AV Rijssen
7:21
7:20
5MSEN, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Matthijs Onink
NOP
18:50
18:48
2
Robert Gerritsen
Vroomshoop
19:03
19:02
3
Mink de Jong
Vroomshoop
19:15
19:14
4
Arjen Slot
Hardenberg
19:56
19:54
5
Thijs ten Caat
De Sperwers
20:33
20:32
6
Remmelt Pluim
Hasselt
21:35
21:28
7
William Dubbink
Daarle
21:49
21:48
8
Jeroen Hennekes
Ugchelen
22:00
21:58
9
Jaap IJmker
AV '34
22:19
22:16
10
Herjan Lamberink
Hardenberg
22:22
22:17
11
Maarten van der Wal
Trainingsgroep Het Zwartewater
22:26
22:25
12
Lars Knol
Vroomshoop
22:49
22:43
13
Erwin ten Thije
Vriezenveen
22:50
22:45
14
Robert Pongers
Wierden
23:22
23:18
15
Mark Bruins
Hasselt
23:45
23:41
16
Joseb Verbaan
NOP
24:02
23:59
17
Martijn Kosters
Hardenberg
24:19
24:14
18
Michiel Hotting
ACO Van Elderen
25:29
25:25
19
Harco Homeijer
Gramsbergen
25:47
25:41
20
Joas Waterink
Vriezenveen
25:50
25:49
21
Emiel Heerdink
Hardenberg
26:55
26:47
22
Martin Makkink
Rijssen
27:02
26:44
23
Gijs van Goozen
Vriezenveen
30:22
30:22
5M40, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Dennis Brandenburg
ACO Van Elderen
19:24
19:22
2
Jacob Snoek
NOP
19:44
19:44
3
Jasper Stege
NOP
20:53
20:51
4
Martin Hekman
ACO Van Elderen
21:22
21:21
5
Erik Snijders
Schoonebeek
21:45
21:44
6
Erik Akkerman
Hasselt
21:48
21:46
7
Jan Hendrik Kollen
Den Ham
22:07
22:03
8
Jan Willem Haverkate
Bruchterveld
22:49
22:44
9
Marcel Heuver
Spurt '88
23:02
22:58
10
Job Molenaar
SISU
23:22
23:19
11
Marko de Vos
NOP
23:25
23:21
12
Henk Hokse
Staphorst
23:28
23:24
13
Freddy de Witte
Staphorst
23:48
23:44
14
Victor Hanolache
Almelo
24:02
23:55
15
Jan Carlo Bos
Staphorst
24:09
24:01
16
Marc Noorda
Zwolle
24:43
24:35
17
Gerjan Makkinga
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
25:39
25:31
18
Arjan Jonker
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
26:38
26:32
19
Andre Schurink
Daarlerveen
35:59
35:46
5M50, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Henk Smalbrugge
Trainingsgroep Het Zwartewater
20:18
20:16
2
Marcel Dijk
Emmeloord
21:02
20:59
3
Gert Berenst
ACO Van Elderen
21:22
21:20
4
Jeroen Vels
NOP
21:51
21:49
5
Rien Janse
NOP
21:54
21:51
6
Maurice Mulder
NOP
22:01
22:00
7
Jaap Vermaas
Marknesse
22:31
22:29
8
Roel Westert
Ruinerwold
22:44
22:40
9
Karel Prins
HAC '63
23:05
23:03
10
Jan Mulder
Hardenberg
24:03
23:58
11
Anne Marsman
ACO Van Elderen
24:11
24:07
12
Wilko Kolkman
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
26:25
26:18
13
Arjan Lamberink
Spurt '88
26:36
26:30
14
Jan van der Molen
Rheezerveen
26:48
26:41
15
Henri Gerrits
Sibculo
28:01
27:54
16
Henk Fraterman
Slagharen
28:12
28:02
17
Fred Koningstein
Loopgroep AG '85
29:11
28:58
18
Mathieu van der Veen
Ommen
29:13
29:04
19
Raymond Hudepohl
Vroomshoop
39:24
39:10
5M60, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Peter Iepsma
Marknesse
22:56
22:54
2
Jan Beldman
Loopgroep AG '85
23:07
23:05
3
Marten Bolt
De Sprinter
23:54
23:51
4
Hans Bramer
Hoge Hexel
24:07
24:01
5
HenkJan Meier
Spurt '88
24:38
24:36
6
Jaap Vlaming
NOP
25:03
25:01
7
Luuk Espeldoorn
Hardenberg
26:21
26:17
8
Arjen Meerman
Hardenberg
26:40
26:29
9
Chris Doldersum
Westerhaar-Vriezenv Wijk
27:10
27:09
10
Bram van der Boon
Ommen
27:27
27:20
11
Tony Ruiter
Den Ham Ov
29:52
29:43
12
Johan Nijland
IJhorst
33:39
33:30
13
Henk Spoor
Vroomshoop
34:22
34:12
5VSEN, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Nora Assink
ACO Van Elderen
20:39
20:39
2
Dinie Ras
NOP
20:54
20:52
3
Jolanda van Dam-Dijk
ACO Van Elderen
22:23
22:21
4
Rianne Niewold
BB lopers
23:18
23:14
5
Mariska Post
Hardenberg
23:19
23:15
6
Bonnette Van Den Berg
Urk
24:54
24:50
7
Marjan van der Voet
Den Ham Ov
25:01
24:57
8
Stephanie Strijker
Lutten
25:14
25:09
9
Sandra Schlepers-Van den Berg
Vechtdallopers
26:01
25:55
10
Dianne Post
Spurt '88
26:07
26:02
11
Carlijn Van der Veen
Nijmegen
26:21
26:13
12
Miranda Anbergen
Slagharen
26:41
26:34
13
Ilona Stille
HAC '63
27:24
27:20
14
Noa Dolstra
De Sprinter
28:09
28:04
15
Marlies Hofman
Vechtdallopers
28:14
28:07
16
Tirza Bisschop
Rijssen
28:32
28:14
17
Esther Baveld
Enschede
29:05
28:58
18
Iris Ruiter
Den Ham Ov
29:52
29:43
19
Andrea Tap
Den Ham Ov
30:04
29:58
20
Madelon Immink
Daarle
30:20
30:11
21
Elsje Nieboer
Trainingsgroep Het Zwartewater
32:14
32:11
22
Rianne van Dijk
Genemuiden
33:34
33:24
23
Veerle Braaksma
Hardenberg
33:48
33:39
24
Yvette Harms
Vriezenveen
33:55
33:50
25
Elise Evers
Genemuiden
34:29
34:19
26
Esther Lamberink
Westerhaar-Vriezenv Wijk
35:25
35:20
27
Giorgia Rond
Sibculo
37:56
37:51
5V40, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jacolien Ruizendaal
NOP
22:39
22:36
2
Annemiek Dekker
NOP
23:24
23:21
3
Margriet Westrik
HAC '63
24:46
24:40
4
Marlien Hekman
ACO Van Elderen
24:52
24:49
5
Simone Schuitemaker
NOP
24:53
24:50
6
Marieke ten Brinke
Vriezenveen
25:15
25:09
7
Willeke Tieltjes
Vechtdallopers
25:19
25:17
8
Anke Bronius
Hoogeveen
28:11
28:03
9
Ingrid Korblet
Hardenberg
28:13
28:10
10
Gerda de Groot
Loopgroep AG '85
28:16
28:12
11
Irin Slot
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
29:19
29:12
12
Roelien Akkerman
Hasselt
29:55
29:52
13
Esther Waanders
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
32:01
31:52
5V50, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Bertha Bruggenkamp
Lionitas
23:49
23:45
2
Alien Flik
Ruinen
24:39
24:34
3
Annemarie Hersevoort
Nieuwleusen
29:43
29:38
4
Helma Bloemert
Loopgroep AG '85
30:05
29:59
5
Dineke Post
Vriezenveen
31:09
31:02
5V60, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Godelieve Bouwes
Dronten
26:45
26:41
2
Dineke Post-Welleweerd
Dedemsvaart
30:01
29:51
10MSN, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
William van Eeken
Vroomshoop
36:00
35:58
2
Freek Koffeman
NOP
38:55
38:54
3
Joep Bisschop
Zwolle
39:29
39:28
4
Bart Veurink
Bruchterveld
40:19
40:17
5
Sjoerd Rosema
Zwolle
40:43
40:41
6
Justin Liefers
Vollenhove
41:14
41:04
7
Mark Post
Hardenberg
41:38
41:35
8
Johan De Gooijer
Hardenberg
41:38
41:35
9
Herman Knol
Hardenberg
41:39
41:37
10
Sander Plaggenmarsch
Bergentheim
42:00
41:59
11
Nick Willems
Bergentheim
44:18
44:14
12
Maarten Oosterhuis
BB lopers
44:26
44:24
13
Jesse Oosterhuis
Trainingsgroep Het Zwartewater
44:40
44:35
14
Jelle Reinink
Westerhaar-Vriezenv Wijk
44:55
44:52
15
William Willems
Bergentheim
45:04
45:00
16
Tim van der Kolk
Vroomshoop
46:23
46:20
17
Harm Post
Harderwijk
46:41
46:33
18
Kevin Feijth
Ommen
46:50
46:48
19
Peter Kuizenga
Hardenberg
47:17
47:13
20
Daan ten Brinke
Bergentheim
47:23
47:19
21
Corné Smit
Hardenberg
47:48
47:37
22
Leon Post
Ommen
48:25
48:21
23
Melvin Hekman
Gramsbergen
50:00
49:52
24
Michiel Overweg
Vriezenveen
50:52
50:39
25
Niels Einhaus
Vriezenveen
50:53
50:39
26
Geert Brenner
HAC '63
51:04
50:49
27
Roland ten Brinke
Bergentheim
53:05
52:53
28
Bernard Welleweerd
Ommen
53:26
53:18
29
Peter Kosse
Nederlandse Triathlon Bond
53:34
53:24
30
Willem Merjenburgh
Bergentheim
59:25
59:12
31
Berry Klomp
Hoogeveen
1:06:49
1:06:43
32
Joran Kroesen
Hoogeveen
1:06:49
1:06:43
10M40, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Harm-Jan Martens
HAC '63
38:22
38:21
2
Gerard van Proosdij
ACO Van Elderen
40:01
39:59
3
Henk-Jan Dolsma
Nederlandse Triathlon Bond
41:33
41:32
4
Jeroen Doesburg
HAC '63
41:35
41:34
5
Rudolf Martens
Hardenberg
41:37
41:36
6
Serge Hofkamp
ACO Van Elderen
41:38
41:37
7
Aissa Hajji
Urk
43:30
43:28
8
Tomas Vervloet
ACO Van Elderen
44:14
44:12
9
Rob Rosema
Hardenberg
44:22
44:20
10
Menno Norden
Hardenberg
45:04
45:01
11
Danny Oude Geerdink
Vroomshoop
45:07
45:03
12
Erik Hiddingh
Spurt '88
45:20
45:16
13
Jeroen Brader
Slagharen
45:26
45:22
14
Matthijs Meerholz
Hoogeveen
46:09
46:04
15
Gerko van den Akker
Spurt '88
46:13
46:06
16
Niek Veerman
Rouveen
46:16
46:11
17
Hugo Bouwmeester
Rouveen
46:33
46:26
18
Edwin van den Akker
Hardenberg
46:38
46:29
19
Ben Smith
Spurt '88
46:57
46:49
20
Wouter Dirk De Jong
Ommen
49:43
49:32
21
Martin Grootoonk
Hardenberg
49:44
49:32
22
Jan Willem Hoekman
Zwolle
49:45
49:38
23
Gerard Meijerink
Vroomshoop
50:22
50:16
24
M Veurink
Rheezerveen
50:32
50:24
25
Henk den Bakker
ACO Van Elderen
50:39
50:29
26
Marcel v Renswoude
Collendoorn
51:00
50:52
27
Gerald Lamberink
Hardenberg
52:01
51:54
28
Nico Mijnheer
Nederlandse Triathlon Bond
53:08
53:02
29
Erik Zagers
Hardenberg
56:41
56:32
30
Remco van den Akker
Hoogeveen
56:59
56:48
31
Paul Dekker
HAC '63
57:05
56:51
32
Jonathan van den Akker
Hoogeveen
57:47
57:36
10M50, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Aard van der Vinne
HAC '63
42:07
42:06
2
Ronald Martens
Spurt '88
46:35
46:28
3
Bert Lüchies
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
46:40
46:36
4
Bram van de Kam
Zwolle
47:48
47:43
5
Wim Wellleweerd
Spurt '88
51:07
50:58
6
Henk Roeberts
Nieuwleusen
52:25
52:18
7
Wout Brinkman
Meppel
52:52
52:46
8
Harry Prins
HAC '63
53:18
53:12
9
Gerard Wijnsma
Hasselt
54:42
54:32
10
Henk Pieters
Nijverdal
58:16
58:09
11
Jan Nijboer
Westerhaar-Vriezenv Wijk
1:01:19
1:01:10
12
Jan Bove
Westerhaar-Vriezenv Wijk
1:02:08
1:02:00
10M60, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rob van de Graaf
HAC '63
42:34
42:32
2
Stef Riemens
BB lopers
44:04
44:03
3
Jos Schuttrups
De Sperwers
46:27
46:24
4
Aje Niks
Westerhaar-Vriezenv Wijk
46:43
46:39
5
Peter Rooseboom
Hardenberg
50:59
50:57
6
Roelof Sondaar
De Sprinter
51:04
51:00
7
Jans Berghuis
Zuidwolde Dr
52:46
52:39
8
Heinz Stroeve
Emlichheim
53:29
53:24
9
Jan Altena
Bruchterveld
58:09
58:02
10
Dick Remmers
ACO Van Elderen
58:10
58:00
11
Jaap den Bakker
ACO Van Elderen
58:51
58:40
12
Geert Brouwer
Zwolle
58:58
58:45
13
Gerrit Sluijer
Den Ham Ov
1:00:45
1:00:35
14
Ronald Stoffelsma
Norg
1:10:49
1:10:36
10VSN, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Laura Prins
HAC '63
41:24
41:21
2
Christina Mulder
Nieuwleusen
46:52
46:48
3
Linda Eektimmerman
PEC 1910
49:13
49:09
4
Lieke Nikamp
Den Ham Ov
1:01:12
1:01:02
10V40, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Janneke Molenhuis
De Sprinter
47:40
47:37
2
Hannelore Van der Spek
De Sprinter
52:52
52:49
3
Anouk IJmker
Vroomshoop
56:54
56:45
4
Saskia Kriesch
Hattem
58:16
58:05
5
Kira de Groot
Hattem
58:16
58:05
10V50, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Christien Koning
Loopgroep gRUNN
46:02
46:00
2
Laura Batterink
HAC '63
46:13
46:11
3
Marian Booijink
Fluitenberg
1:02:08
1:01:54
4
Manon Vos
HAC '63
1:09:39
1:09:22
10V60, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Petra Hasper
De Sprinter
47:14
47:11
MCANI, 5 KM CANICROSS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
André Somhorst
AV Haaksbergen
21:20
21:18
2
Ben Davenschot
Den Ham
25:45
25:39
3
Henk Willems
Beilen
25:54
25:50
VCANI, 5 KM CANICROSS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lotte Kraus
Laren D
26:29
26:22
2
Josta Hoenink
Ruurlo
33:40
33:30
3
Ute Cremer
Kampen
33:41
33:30
4
Iris Feenstra
Zwolle
34:23
34:07
Met dank aan alle vrijwilligers en sponsors!
Uitslagen.nl
11-02-2024 09:07