Uitslagenlijst Lingezegenrun

Elst - Zondag 7 januari 2024

MSEN3, 3 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Arvid Kramer
's-Heerenberg
23:01
23:00
VSEN3, 3 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tirza Glas
Arnhem
22:44
22:38
2
Karlijn De Vreugd
Arnhem
34:33
34:22
3
Marlise van Dorst
Arnhem
34:35
34:24
M353, 3 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Frank Bod
Oosterhout Gld
21:41
21:33
2
Gudo Kramer
's-Heerenberg
23:01
22:58
3
Ewald van Dorst
Arnhem
28:03
27:54
V353, 3 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marjan Karsijns
Arnhem
22:30
22:19
MSEN5, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Harald van Gils
Nederland
18:37
18:36
2
Jasper van Suilichem
Arnhem
22:00
21:55
3
Yvo Takken
Bemmel
22:30
22:28
4
Paul Henfling
Nijmegen
24:25
24:18
5
Abu S Talawaly
Nederland
27:53
27:52
6
Khalil Khaled
Nederland
30:10
30:07
7
Luay Alkatrib
Nederland
30:10
30:10
8
Daniel Jansen
Elst Gld
31:05
30:54
9
Yasser AbdulRahim
Nederland
38:07
38:05
10
Karem Alkhateb
Nederland
1:03:07
1:03:07
VSEN5, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Roos van der Ploeg
Bemmel
21:24
21:23
2
Anne Braam
Doornenburg
23:26
23:14
3
Fenna Brunink
Ottersum
31:28
31:16
4
Shannon Wagener
Doornenburg
33:55
33:41
M355, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Bob Takken
Bemmel
20:17
20:15
2
Xander Dupain
Arnhem
20:45
20:40
3
Bennie van Schijndel
Herveld
21:24
21:21
4
Ronald van Kempen
Gendt
22:05
22:03
5
Cees de Kramer
Arnhem
22:52
22:44
6
Arthur van der Windt
Herveld
24:08
23:59
7
Peter Bremer
Elst Gld
24:31
24:25
8
Henrico Pit
Arnhem
25:55
25:52
9
Martijn Staring
Elst Gld
29:41
29:35
10
Gerdinand Altena
Elst Gld
30:33
30:27
11
Fred van Wezel
Heteren
32:11
31:57
12
Patrick Woudstra
Arnhem
32:54
32:50
V355, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Paulien van Ekeren
Arnhem
27:51
27:42
2
Lieke van der Burgt
Elst Gld
29:33
29:27
3
Sandra Verheijden
Lent
32:39
32:34
4
Susan Kampen
Arnhem
34:07
33:52
5
Claudia Huiskens
Randwijk
41:06
40:52
6
Mirjam Lamers
Driel
41:56
41:41
7
Eveline Hopstaken
Elst Gld
42:19
42:04
MSEN, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Dorus Arts
Nederland
34:26
34:26
2
Stefan Timmermans
Arnhem
34:52
34:52
3
Joeri Wolf
Nederland
35:30
35:30
4
Mark Veenbrink
Driel
39:07
39:05
5
Renze Glas
Arnhem
43:27
43:25
6
Youri van den Broek
Arnhem
44:05
44:02
7
Martijn Spithoven
Nijmegen
44:09
44:06
8
Jelco van Grunsven
Nijmegen
51:54
51:46
9
Tom Roeven
Elst Gld
51:56
51:53
10
Sam Janssen
Berg en Dal
57:36
57:23
11
Guido Gijzen
Nijmegen
1:03:22
1:03:06
VSEN, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Maria van der Meulen
Berg en Dal
50:44
50:31
2
Sanne Rodenburg
Driel
1:01:18
1:01:13
M35, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Arno Doeleman
Arnhem
36:22
36:22
2
Gerben Beldman
Lent
39:22
39:19
3
Mark van Dam
Tiel
44:02
43:57
4
Goos Jan Looijenga
Noordwijk Zh
45:28
45:21
5
Olivier Glas
Arnhem
47:04
47:03
6
Arjan Hendrikx
Ottersum
47:57
47:48
7
Rutger Bal
Elst Gld
50:14
50:10
8
Anne Pier van der Meulen
Nijmegen
51:18
51:06
9
Jeroen Speijers
Arnhem
51:25
51:17
10
Ruud Bosch
Elst Gld
51:29
51:20
11
Michel Br├╝ggemann
Arnhem
52:04
51:57
12
Peter Rongen
Nijmegen
52:07
52:03
13
Pascal Jeukens
Elst Gld
53:35
53:23
V35, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Kaat Knook
Arnhem
50:15
50:05
2
Marleen Glas
Arnhem
54:16
54:10
3
Stella van Utrecht
Arnhem
57:04
56:54
4
Vanessa van Westing-Kuipers
Nijmegen
58:02
57:53
5
Jiske Wielakker
Elst Gld
1:07:41
1:07:30
Uitslagen.nl
01-02-2024 10:19