Uitslagenlijst Bosloop Malden
Malden - Zondag 5 november 2023
2KM-J, 2 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
11
Lasse Rooijakkers
Nijmegen
9:16
9:10
12
Isaac Scheepers
Juliana JO10-2
9:17
9:17
14
Fabian Ronteltap
Molenhoek Lb
9:27
9:27
24
Tobias van den Borst
Berg en Dal
10:11
10:07
25
Lukas Krisper
Juliana JO10-2
10:11
10:07
27
Stijn Hendriks
Juliana JO10-2
10:21
10:15
41
Jort van Duren
Juliana JO10-2
11:13
11:02
53
Sven de Goede
Juliana JO10-2
12:29
12:18
54
Lars Geurts
Juliana JO10-2
12:42
12:31
55
Sven Daatzelaar
Juliana JO10-2
12:43
12:31
66
Luuk van Riel
Juliana JO10-2
13:17
13:11
67
Mika Van Veelen
Juliana JO10-2
13:26
13:16
69
Dex Starrenburg
Berg en Dal
14:19
14:12
2KM-M, 2 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
9
Filou Pol
Union Hockey MD1
10:13
10:11
10
Lara Luning
Union Hockey MD1
10:13
10:11
12
Marlijn Brinkman
Union Hockey MD1
10:23
10:20
15
Hanna van Luttikhuizen
Nijmegen
10:35
10:35
24
Tirza Meelkop
Molenhoek Lb
11:23
11:18
31
Diede Wijnhoven
Berg en Dal
12:04
12:02
35
Sarah Ronteltap
Molenhoek Lb
12:15
12:15
36
Teuntje Dovermann
Union Hockey MD1
12:16
12:15
37
Vera van den Bogaard
Malden
12:19
12:13
38
Pleun Vugs
Union Hockey MD1
12:20
12:18
39
Fiene Van Peer
Union Hockey MD1
12:24
12:21
46
Tatum Langes
Union Hockey MD1
12:53
12:51
47
Iris Bastiaans
Union Hockey MD1
12:53
12:51
49
Sophie de Goede
Union Hockey MD1
13:03
12:59
51
Anna Schreurs
Molenhoek Lb
13:08
13:03
53
Amélie Hendriksen
Ophemert
13:13
13:02
59
Fenna Van de Coevering
Malden
13:40
13:32
5KM-D, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Margo Heurman
NSAV 't Haasje
19:33
19:33
2
Lente De Koning
Running Team Simba
19:50
19:49
4
Elly van Duynhoven
Berg en Dal
20:19
20:17
9
Linda Poelstra
Team Florian
21:56
21:53
11
Mandy van Bergen
Groesbeek
22:12
22:04
14
Charlotte van den Beuken
Molenhoek Lb
22:57
22:52
16
Miranda Leenman-Horstink
Groesbeek
24:15
24:06
17
Elin Rosmulder
Running Team Simba
24:15
24:02
19
Maike Auceps-Pollaert
Nijmegen
25:15
25:04
22
Desirée van Steenveldt
Nijmegen
26:31
26:17
24
Petra Angenent - Bernart
Nijmegen
26:42
26:35
30
Jenthe van Loon
De Veldlopers
27:54
27:42
32
Gaike Van der Linden
Nijmegen
28:17
27:58
36
Chantal Schipperheyn
Nijmegen
29:18
29:09
37
Barbara Cuppen
Molenhoek Lb
29:21
29:10
41
Fabienne Rademakers
Union Hockey MO12-2
29:58
29:42
42
Marjolein Herweijer
Malden
30:10
30:01
43
Petroesjka Marres
Nijmegen
30:25
30:25
49
Milou Van de Coevering
Malden
33:42
33:29
53
Marieke Reijneveld
Nijmegen
35:32
35:14
54
Connie Pouw
IJsselstein Ut
36:01
35:44
57
Rhona Hoven-Eveleigh
Nijmegen
38:46
38:30
5KM-H, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Youri Pessy
De Zware Jongens
15:07
15:07
4
Tonnie de Benis
De Zware Jongens
16:42
16:41
6
Senna Huisman
Running Team Simba
17:36
17:36
7
Rahim Abdulrahim Yasser
Team Heumen United
17:47
17:45
9
Harald Van Gils
Team Heumen United
18:02
18:00
10
Rutger Huisman
Running Team Simba
18:14
18:13
12
Vince Huisman
Running Team Simba
18:28
18:26
13
Ruud van Leeuwen
Cifla StuntRunners
18:52
18:52
14
Sven Rosmulder
Running Team Simba
18:55
18:53
17
Ruud van der Meulen
Nijmegen
19:02
19:01
19
Siebrand Vingerhoeds
Malden
19:42
19:35
20
Achmed al Ali
Team Heumen United Jr
19:43
19:35
21
Berket Amanezgi
Team Heumen United Jr
20:03
20:00
22
Wisam Wisam
Team Heumen United Jr
20:05
20:05
23
Muhudin Mohamed Awale
Team Heumen United Jr
20:17
20:17
30
Kanneh Sekok
Team Heumen United
21:32
21:31
31
Sayef Din Shareef Ibrahim Musa
Team Heumen United
21:41
21:38
32
Camara Dansa Junior
Team Heumen United Jr
21:42
21:42
35
Alexander Leeman
Molenhoek Lb
22:07
21:58
37
Wael Wael
Team Heumen United Jr
22:32
22:32
39
Omar Mahdi Eldood Mahdi
Team Heumen United
22:35
22:34
40
Rene Schreurs
Molenhoek Lb
22:38
22:30
41
Adil Negash Mohammed
Team Heumen United Jr
22:38
22:34
42
Zakaria Zakaria
Team Heumen United Jr
22:42
22:42
43
Saek Ali
Team Heumen United Jr
22:42
22:42
44
Mikiele Mikiele
Team Heumen United Jr
22:43
22:43
46
Yobiel Yobiel
Team Heumen United Jr
23:03
23:02
47
Filmon Fsha Araya
Team Heumen United Jr
23:06
23:04
48
Erik van den Boogert
Milsbeek
23:11
22:59
50
Luuk Wijnhoven
Team Florian
23:16
23:04
53
Ayalew Aderaw Muluken
Team Heumen United
23:27
23:25
55
Abdul Aziz
Team Heumen United Jr
23:36
23:33
56
Ali Ali Klein
Team Heumen United Jr
23:38
23:38
58
Fallou Fallou
Team Heumen United Jr
24:02
23:57
59
Hamud el Khalaf
Team Heumen United Jr
24:14
24:07
64
Mustafa Mustafa
Team Heumen United Jr
25:13
25:11
70
Abus Talaway
Team Heumen United
26:29
26:27
72
Jasim Jasim
Team Heumen United Jr
26:47
26:47
73
Atwa Mohamed
Team Heumen United Jr
26:55
26:55
74
Abdulkarim Alomar
Team Heumen United Jr
27:09
27:05
75
Omar Abdirizakh Salad
Team Heumen United
27:11
27:09
76
Mohammed Azoubi
Team Heumen United
27:13
27:10
77
Aymen Ferej idris
Team Heumen United Jr
27:13
27:07
78
Ahmad Shabbir
Team Heumen United Jr
27:14
27:10
79
Piet Buddenberg
Goch, Kessel
27:35
27:25
80
Abdalhafiz Omer
Team Heumen United
27:35
27:32
81
Muhamed Hasan
Team Heumen United
27:37
27:32
82
Stijn van Woerkom
Groningen
27:57
27:48
84
Ibrahim Abdullah mohammed al nuza
Team Heumen United Jr
28:44
28:38
85
Hassan el Hassan
Team Heumen United Jr
28:54
28:51
86
Hadi Abdel
Team Heumen United Jr
29:04
29:02
87
Osman Mohammed
Team Heumen United Jr
29:09
29:06
88
Rawad Al Zelaa
Team Heumen United
29:16
29:16
89
Karem Alkhateb
Team Heumen United
29:28
29:25
90
Sjoerd Vangangelt
Middelaar
29:36
29:36
93
Dirk Schindler
The Firebirds ar Go!
30:02
29:45
94
Luay Alkatrib
Team Heumen United
30:34
30:34
95
Harmjan Cuppen
Molenhoek Lb
30:38
30:28
100
Azmi Alzoubi
Team Heumen United
32:05
31:57
101
Fayez Mohamed
Team Heumen United Jr
32:09
32:06
103
Sebastiaan Scheepers
Malden
32:20
32:00
104
Ashraf Barkash
Team Heumen United Jr
33:10
33:10
105
Mohammed Mheimid
Team Heumen United Jr
33:11
33:07
106
Fred van Santwijk
Molenhoek Lb
33:17
32:57
110
Abdul Rahman Al Khouli
Team Heumen United
38:17
38:12
111
Melake Teklit Alfay
Team Heumen United Jr
38:18
38:16
112
Walid Ibrahim
Team Heumen United Jr
38:35
38:28
113
Natnael Bokretsion
Team Heumen United Jr
38:45
38:45
114
Sadaq Hassan
Team Heumen United Jr
38:45
38:45
117
Khalil Khaled
Team Heumen United
41:43
41:40
118
Abdo Ebrahim
Team Heumen United
41:44
41:41
119
Nmomah Chucks
Team Heumen United
45:14
45:06
120
Rami Salem
Team Heumen United Jr
48:06
48:00
10KMD, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Julia van Tuijl
Team Florian
44:09
44:04
3
Christa Hijkoop
Molenhoek Lb
45:08
45:04
4
Frederike Buijinck
Nijmegen
46:50
46:33
5
Amber den Ouden
Molenhoek Lb
47:36
47:19
6
Ingrid Zegers
Molenhoek Lb
48:12
48:12
9
Loes van den Boom
Molenhoek Lb
49:17
49:17
15
Eveline de Rijk
Molenhoek Lb
51:08
51:03
18
Marloes Van Sloten
Elst Gld
51:47
51:37
21
Madeleine Ligtenberg
Nijmegen
53:09
52:40
30
Marieke Peeters
Beneden-Leeuwen
54:30
54:00
37
Hermien Winkelhorst
Malden
56:35
56:12
38
Lenneke Theunissen
Groesbeek
56:38
56:10
42
Antoinette Föllings
LOL-10
57:44
57:36
44
Jessica ten Broek-Pastoor
Molenhoek Lb
58:02
57:49
46
Ria Peters-Mulders
Groesbeek
58:17
57:55
49
Anne van Beek
Team Florian
59:20
58:50
56
Anke Van de Lockant
LOL-10
1:03:19
1:02:57
59
Lot Swinkels
The Local Legends
1:08:47
1:08:08
60
Enne Swinkels
The Local Legends
1:08:50
1:08:11
10KMH, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ties van den Hurk
De Zware Jongens
30:57
30:55
3
Nino van Langen
Cifla StuntRunners
38:29
38:26
5
Stoffel Spierings
Nijmegen
38:45
38:28
6
Stefan Van Schendel
Malden
38:50
38:45
14
Stephan Oostveen
Eindhoven
40:26
40:20
15
Sander Groen in 't Woud
Malden
40:42
40:37
18
Steven Castelein
Molenhoek Lb
41:21
41:14
20
Alexander Vandevelde
Milsbeek
42:26
42:20
21
Frank Wanetie
Cifla StuntRunners
42:32
42:22
23
Jos Van Loon
De Veldlopers
42:46
42:38
24
Jurriaan Rot
De Veldlopers
42:47
42:40
27
Thijs Poelstra
Team Florian
43:26
43:21
29
Niels Linders
Beuningen Gld
43:59
43:51
30
Elo Swinkels
The Local Legends
44:16
44:05
32
Machiel van Zutphen
Nijmegen
44:50
44:44
35
Jasper Van den Akker
Malden
45:26
45:10
40
Ruud Klein Hofmeijer
Nijmegen
46:00
45:37
42
Frank Van Wamel
Beneden-Leeuwen
46:20
46:13
47
Giel van Megen
's-Gravenhage
47:00
46:06
54
Cees Wanders
Beuningen Gld
47:32
47:08
57
Fred De Koning
Beek-Ubbergen
48:20
48:01
68
Maarten van Vliet
Nijmegen
50:16
50:01
69
Sander Eggenhuizen
Barendrecht
50:18
50:08
76
Gerwin Bastiaansen
Molenhoek Lb
51:37
51:25
81
Mathieu Cornelissen
Malden
52:36
52:36
95
Arjan van Wieringen
Nijmegen
54:57
54:27
100
Christoffel Brekelmans
Malden
56:05
55:28
103
Erik Theunissen
Molenhoek Lb
56:39
56:39
107
Marco Kraaijenbrinkk
Nijmegen
57:45
57:18
110
Alex van der Voorn
Middelaar
58:34
58:12
114
Gerard Verbaarschot
Nijmegen
1:00:29
1:00:00
116
Reinier Ligtenberg
Nijmegen
1:01:33
1:00:55
121
Rini Romijnders
Beneden-Leeuwen
1:07:19
1:06:49
122
Marnix Kuling
Beek-Ubbergen
1:13:45
1:12:56
123
Timo Nanninga
The Local Legends
1:17:26
1:16:46
15KMD, 15 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
6
Nienke Van Zuijlen
Nijmegen
1:19:01
1:18:23
7
Fabienne Baggerman
Nijmegen
1:19:43
1:19:43
13
Patricia Cornelissen
Groesbeek
1:26:33
1:26:00
14
Esther Geenevasen
Groesbeek
1:27:27
1:27:03
15
Maaike Kruijt
Broekhuizenvorst
1:28:14
1:27:45
15KMH, 15 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marco Otten
De Zware Jongens
48:32
48:29
2
Kamiel Jacobs
De Zware Jongens
49:06
49:04
3
Joost van Wijngaarden
De Zware Jongens
55:33
55:32
11
Christoph van den Belt
Malden
1:03:46
1:03:39
17
Sander van Mourik
Wageningen
1:09:14
1:09:09
21
Martijn De Bruijn
Berg en Dal
1:11:08
1:10:49
22
Dick Johan van Spronsen
Nijmegen
1:11:25
1:10:50
26
Roeland Duisterwinkel
Berg en Dal
1:12:21
1:11:53
29
Mark van 't Hof
Heilig Landstichting
1:14:16
1:14:07
49
Niels Kersten
's-Hertogenbosch
1:23:04
1:22:39
57
Nico Peeters Weem
Overasselt
1:35:01
1:34:46
Vragen over de uitslag: info@uitslagensoftware.nl
www.uitslagensoftware.nl || www.ox-max.com
Uitslagen.nl
07-11-2023 17:11