Uitslagenlijst Stadshagenrun
Zwolle - Zaterdag 21 oktober 2023
M67, 800M MEISJES 6 EN 7
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jill Scherpen
Klazienaveen
3:04
3:04
4
Olivia van der Pant
Zwolle
3:22
3:22
7
Robin van der Kwast
Zwolle
3:34
3:33
J67, 800M JONGENS 6 EN 7
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
M89, 800M MEISJES 8 EN 9
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
J89, 800M JONGENS 8 EN 9
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Stijn Bogerman
De Sperwers
2:30
2:30
2
Samuel Veldman
Nieuwleusen
2:36
2:36
19
Aaron van Frankenhuyzen
Zwolle
3:12
3:11
M1012, 800M J/M 10-12
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
5
Julia Bogerman
De Sperwers
2:42
2:42
6
Jaylinn Monsma
Hindeloopen
2:45
2:44
14
Julie Janne de Boer
Zwolle
3:11
3:11
J1012, 800M J/M 10-12
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
6
Jurre Oude Avenhuis
Zwolle
2:41
2:41
13
Lars van den Bos
Trainingsgroep Het Zwartewater
2:52
2:51
17
Ties van der Veen
Isala '96
3:00
3:00
M1014, 1 MIJL JONGENS EN MEISJES
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
J1014, 1 MIJL JONGENS EN MEISJES
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Jonathan van Gerner
Zwolle
5:13
5:12
M1217, 5 K
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Yvo van den IJssel
De Liemers
17:49
17:49
30
Pepijn van Putten
Isala '96
24:54
24:39
33
Joas van Frankenhuyzen
Zwolle
25:59
25:47
MSEN, 5 K
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
7
Wiebe Kolkman
Running Holland vereniging
18:49
18:46
8
Robbin van den Bosch
Pijnacker
19:09
19:04
17
Noah Spaander-Winters
Kampen
19:40
19:35
37
Thijs van Jaarsveld
Zwolle
21:30
21:28
58
Wouter Groote Schaarsberg
Zutphen
23:46
23:36
61
Sjoerd Bergambagt
Apeldoorn
23:57
23:57
72
Martijn Spoelstra
Apeldoorn
24:41
24:32
79
Jan-Matthijs Evertsen
Woudenberg
25:42
24:41
80
Michiel van der Linden
Kampen
25:43
25:06
86
Martin van der Cozijne
Harderwijk
26:42
25:53
89
Rick van der Cozijne
Zwolle
27:10
26:21
92
Jary van Lenthe
Drogteropslagen
27:36
26:51
98
Jeroen IJzerman
Harderwijk
28:18
27:49
117
Michiel Rozemuller
Dalfsen
31:18
30:32
M45, 5 K
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Dennis Brandenburg
ACO Van Elderen
18:45
18:45
4
Albert Mussche
Nieuwleusen
19:05
19:04
17
Harry Veldkamp
DWLoopschool Hattem
23:21
23:17
51
Henri van der Cozijne
Harderwijk
28:36
27:48
53
Remko Schultz
Loopgroep SNL
28:43
28:09
54
Gerrit Ouwerkerk
Apeldoorn
28:49
27:48
56
Joop Vanderheiden
Amersfoort
29:42
29:09
73
Richard Koehorst
Hoogeveen
34:15
33:17
V1217, 5 K
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
3
Jasmijn Snijder
Genemuiden
25:54
25:48
6
Lara van den Berg
Genemuiden
26:47
26:40
13
Phyline Naberman
Genemuiden
28:53
28:47
16
Sophie van den Hoorn
Zwolle
33:23
32:18
17
Pheline Houwing
Eexterveen
33:42
32:48
VSEN, 5 K
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
3
Marije Veldman
ACO Van Elderen
21:19
21:19
5
Janneke Busser-Kanis
Zwolle
22:15
22:13
16
Manon ter Steege-Bakker
Zwolle
25:13
24:54
17
Joyce voor 't Hekke
Hattemerbroek
25:16
25:02
19
Liesbeth van Pijkeren
Dalfsen
25:49
25:25
20
Jolien van der Vinne
Zwolle
25:54
25:49
26
Nadieh Bloemers
Hardenberg
26:48
26:33
31
Manon Attema-Eijbergen
Zwolle
27:23
27:07
33
Reini Tuinman
IJsselmuiden
27:38
27:18
44
Michelle ter Brake
Apeldoorn
28:40
28:00
47
Marielle van Gelder
Zwolle
28:57
28:01
49
Judith van der Vegte
Dalfsen
29:10
28:44
55
Annegreet Petersen
Genemuiden
29:22
28:17
57
Anne-Woltera van Wijk
Zwolle
29:23
28:39
61
Solveg Van Tongeren
Zwolle
29:48
29:10
62
Nienke van de Ridder
Zwolle
29:50
29:16
66
Gerdien van den Brink
Zwolle
29:59
29:23
68
Marjanne Oosterhoff
Dalfsen
30:08
29:44
72
Tineke van der Kolk
Zwolle
30:23
29:35
78
Carmen Molenkamp
Steenwijk
30:49
30:30
80
Lisa Winters-Spaander
Kampen
30:58
30:13
84
Rungsuda Bungrat-Nieuwenstein
Kampen
31:19
30:23
85
Marjolein Vloedbeld
Zwolle
31:21
30:57
101
Gabriëlle Medendorp
Zwolle
32:06
31:36
116
Marleen Mantjes
Dedemsvaart
34:09
33:42
117
Tanya Koning-Waanders
Ommen
34:15
33:32
119
Henriëtte Eenkhoorn
Genemuiden
34:23
33:37
123
Brenda Wierenga-Engels
Zwolle
34:36
34:03
127
Julia van der Ploeg
Zwolle
35:20
34:46
136
Jenny Vissers-van de Gevel
Zwolle
37:11
36:43
139
Marianne van Veelen
Zwolle
38:07
37:41
V45, 5 K
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Fransisca van Schaik
Zwolle
23:52
23:35
5
Jacqueline van Emmen
Nieuwleusen
25:50
25:36
12
Renske van der Stege
Zwolle
28:16
28:08
18
Judith van der Wijk
PEC 1910
29:02
28:33
25
Hermien Prins
Trainingsgroep Het Zwartewater
29:48
29:26
27
Wilma van Voorst-Klaassen
Zwolle
31:01
30:52
29
Jeannine Hermens
Amersfoort
31:12
30:10
35
Margon voor de Poort
Zwolle
32:26
31:44
39
Rineke van den Brink
Zwolle
33:26
32:22
41
Jacqueline van Hoesel
PEC 1910
33:36
32:34
45
Liesbeth Koehorst
Hoogeveen
34:14
33:15
48
Suzanne van der Velden
Rouveen
34:30
34:23
50
Ina Legtenberg
Nieuwleusen
35:35
34:41
53
Bregje van de Lisdonk
Hardlopen.nl
38:44
37:40
M1417, KRACHTCENTRALE 10 K
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
MSEN, KRACHTCENTRALE 10 K
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
6
Thomas Dronkert
Almere '81
35:08
35:08
8
Vincent Buitenhuis
BB lopers
35:50
35:49
17
Jeffrey ter Steege
BB lopers
37:58
37:56
26
Marco van der Sluis
Zwolle
39:23
39:12
30
Bokke Klein Zandvoort
Zwolle
39:39
39:35
43
Gerran van den Brink
Zwolle
41:00
40:43
49
Richard Zeldenthuis
Emmeloord
41:28
41:23
54
Thomas van den Brink
Zwolle
42:18
42:11
55
Reinder Buitenhuis
Hasselt
42:19
42:09
56
Joris Moossdorff
Groningen
42:23
42:09
64
Gerrit Van Heerde
PEC 1910
43:31
43:24
67
Hidde de Kleine
IJsselmuiden
44:02
43:44
80
Matthijs van Frankenhuyzen
Zwolle
45:05
44:53
81
Gert-Jan van den Brink
Zwolle
45:09
45:03
111
Jeroen Wevers
Loopgroep SNL
47:23
46:46
114
Maarten Biersteker
IJsselmuiden
47:31
46:39
115
Martin van der Bend
Zwolle
47:34
47:21
122
Peter Rudolf Tapken
Zwolle
48:17
47:51
123
Niels Vandendriessche
Zwolle
48:21
47:57
139
Stephan Visscher
IJsselmuiden
49:06
48:54
140
Max Haverkamp Begemann
Zwolle
49:10
48:11
153
Ronald van der Hulst
Zwolle
50:28
49:57
156
Jurriaan van de Grift
Zwolle
50:37
50:09
165
Peter van der Steege
IJsselmuiden
51:52
51:40
173
Frank Pleiter
IJsselmuiden
53:04
52:35
176
Johannes van Dijken
Zwartsluis
53:14
52:34
183
Max van der Vegt
IJsselmuiden
53:57
53:15
189
Maurits van der Laan
Zwolle
54:34
53:50
191
Dennis van Eikenhorst
Hattem
54:48
54:38
206
Erik Pietersma
Den Hoorn Zh
56:52
55:44
215
Jeroen van de Uitvlugt
Zwolle
58:40
57:41
221
Gerjan Schaapman
Genemuiden
1:00:16
59:32
223
Christian Rothuijsen
Zwolle
1:00:20
59:12
229
Jeroen van der Hart
Kampen
1:04:27
1:04:04
M45, KRACHTCENTRALE 10 K
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
3
Martijn Schakelaar
BB lopers
38:22
38:19
5
Roel-Jan Heeringa
BB lopers
39:12
39:11
8
Lars van den Berg
Genemuiden
39:48
39:43
11
Henk Jan van Gerner
Zwolle
41:10
40:27
16
Martin van Wagensveld
Zwolle
43:08
42:59
17
Gerrit van der Veen
BB lopers
43:39
43:35
25
Mike Kleinlugtebeld
PEC 1910
44:32
44:21
27
Harm van de Wetering
Oldebroek
45:40
45:04
28
Ben Westerkamp-Warmloper
Zwolle
45:55
45:48
66
Jan Bakker (Warmlopers)
Zwolle
50:49
50:40
70
Martin van der Linden
Zwolle
51:45
51:17
72
Vunda Alexandre Lourenço
Hasselt
51:57
51:33
105
Gerben Poortinga
DWLoopschool Hattem
58:43
57:53
V1417, KRACHTCENTRALE 10 K
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
VSEN, KRACHTCENTRALE 10 K
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Herlinde van Dronkelaar
Zwolle
40:17
40:10
12
Laura van Vilsteren
Zwolle
48:23
48:12
13
Jelly van der Weerd
Dalfsen
48:53
48:32
17
Andrea Steller-Hokse
Kampen
50:44
50:16
21
Suzanne Witpaard
Genemuiden
52:12
52:03
23
Mirjam Aarden
Den Hoorn Zh
52:36
51:27
37
Corlijn van der Kolk
Kampen
55:11
55:02
51
Rolinda Wiersema-Visscher
Zwolle
57:10
56:19
77
Hester van Gelder
Wapenveld
1:03:00
1:02:00
78
Femke Hiemstra
IJsselmuiden
1:03:00
1:02:00
85
Willeke van der Hart
Kampen
1:04:31
1:04:07
90
Marie-Claire Hamstra-Lauber
Zwolle
1:08:55
1:08:01
91
Chantal Vaartjes
Nijensleek
1:09:25
1:08:26
V45, KRACHTCENTRALE 10 K
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Hellen Boonstra-Drost
AV Heerenveen
44:37
44:34
9
Henriette Ruitenberg
Zwolle
57:28
57:14
12
Brita de Jong van Kempen
Zwolle
58:02
57:46
18
Marieke van de Belt
IJsselmuiden
59:54
59:12
19
Liesbeth Koehorst
Hoogeveen
59:57
59:05
27
Dieverke Kanis-Steen Redeker
IJsselmuiden
1:07:38
1:06:36
Uitslagen.nl
21-10-2023 19:10