Uitslagenlijst Golleloop

Wirdum - Zaterdag 1 juli 2023

MSEN, 5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Frank Hiemstra
Menaam
16:46
2
Cornelis Zijlstra
Franeker
19:30
3
Pieter Hoogland
Blije
23:35
4
Danny Kraak
Leeuwarden
31:31
5
Matthies Jorritsma
Wirdum
40:29
M40, 5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
V Folmer
Broek in Waterland
30:21
M50, 5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hendrik Hoogland
Blije
21:58
2
Bert Bartels
Wirdum
28:31
M60, 5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ynze Stienstra
Wergea
19:38
2
cor van sluis
Franeker
24:46
3
Dikkie van der Werf
Bolsward
25:37
4
Hans Nagtegaal
Leeuwarden
27:03
5
K Jager
Dronryp
27:03
6
Djurre Joh. van der Schaaf
Oentsjerk
29:09
7
Reinder Sinnema
Friesland
37:13
VSEN, 5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dorien Greve
Goutum
26:44
2
Jeska Everhard
Hallum
27:34
3
Herma Greve
Leeuwarden
28:20
4
Lisa Slootjes
Groningen
29:09
5
K Folmer
Broek in Waterland
30:21
V35, 5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Albertje Strikwerda
Dongjum
28:40
V45, 5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anneke Regnerus
Marrum
25:37
2
Uilkje Drost
St.-Annaparochie
30:29
V55, 5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Minke Oord
Joure
30:01
2
Lies de Vries-Groen
Broek
37:13
MSEN, 8 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pieter Prins
Marsum
29:50
2
Marco Kingma
Sneek
30:45
3
Klaas Stienstra
Bolsward
35:11
4
Ramon Jongschaap
Leeuwarden
36:10
5
Thomas Greidanus
Goutum
38:53
6
Meinte van der Schaaf
Leeuwarden
40:13
7
KP Vriesinga
Leeuwarden
43:30
8
Benjamin Nanninga
Leeuwarden
46:40
9
Rudi de Moor
Noardburgum
46:53
10
Jeroen van der Linden
Appelscha
47:07
11
Sytze Westerveen
Appelscha
47:45
12
Desmond van Teeckelenburgh
Leeuwarden
49:27
M40, 8 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Richard van Nood
Goutum
33:53
2
Pieter Visser
Dokkum
36:37
3
Adrie Hoks
Joure
38:56
4
Jurjen Vriesinga
Drachten
43:30
5
Dirk Jacob Lemstra
Witmarsum
43:32
M50, 8 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Frits van Twuyver
Callantsoog
35:31
2
Theun Faber
Dokkum
37:48
3
Klaas Jan Huizing
Leeuwarden
41:50
4
Edwin Bruinsma
Leeuwarden
42:24
M60, 8 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Klaas Halma
Gaast
42:46
2
Domien Mulder
Joure
44:39
3
Bart van Vliet
Oosterwolde
45:12
4
Gerben Brouwer
Friesland
55:49
VSEN, 8 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Elise Haanstra
Bolsward
35:54
2
Leonie Dijkstra
Leeuwarden
41:06
3
Karin Rinsma
Leeuwarden
46:38
4
Sarah Bergsma
Leeuwarden
46:53
5
Ineke Wynia
Grootschermer
48:05
6
Nathalie van der Linden
Lieren
49:28
V35, 8 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tineke Hijma
HALLUM
43:46
V45, 8 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sandra van der Meulen
Hallum
43:08
2
Mathilda Wassenaar-Smits
Wirdum
48:23
V55, 8 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anja van Vliet
Oosterwolde
39:02
2
Joke de Vries
Purmerend
58:02
3
Anke Peterson
Friesland
1:01:02
MSEN, 12 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jochem van der Ploeg
Drachten
55:40
2
Atze van der Ploeg
Drachten
57:11
3
niels fennema
Kollum
1:02:06
4
Ferdinand Jansen
Leeuwarden
1:18:26
5
Jelte Bokma
Reduzum
1:18:42
6
Stefan Blom
Drachten
1:19:43
7
Bennie Westra
Bolsward
1:20:35
8
Yoram Elzinga
Bolsward
1:20:43
M40, 12 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jacob Munneke
Leeuwarden
57:05
2
Acronius Roorda
Wytgaard
1:01:39
3
Melchior Ram
Friesland
1:03:44
4
Alle Sterk
Friesland
1:05:52
5
Simon Kruizinga
Drachten
1:07:26
6
Aalzen Alma
Harkema
1:14:18
M50, 12 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Syb van der Ploeg
Friesland
54:41
2
Jan Van der Werf
Oentsjerk
57:43
3
Pieter-Jan Kooi
Loppersum
58:09
4
Keimpe De Vries
M√Ľnein
1:01:10
5
Gauwe Visser
Drachten
1:04:11
6
Jan Boon
Dokkum
1:15:20
7
siemen jelsma
oudega
1:19:47
8
Peter Jelsma
Oudega
1:19:47
M60, 12 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Chris Draijer
Oudega
58:43
2
Jan Uiterwijk
Mildam
1:04:13
3
Hessel de Boer
Leeuwarden
1:10:25
4
Ed Velderman
Gytsjerk
1:10:32
5
Andries Schaafsma
Twijzelerheide
1:12:23
6
Tjeerd Visser
Franeker
1:13:15
7
Duco Zijlstra
Lekkum
1:13:36
8
Wieger van Keulen
Leeuwarden
1:14:50
9
Ruurd Veenstra
Twijzelerheide
1:15:27
10
Bouke Fennema
Britsum
1:18:53
11
Karel Moojen
Beetsterzwaag
1:21:36
VSEN, 12 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Vera Keidel
Harkema
1:03:50
V35, 12 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ytje Sikkema
Dokkum
1:21:52
V45, 12 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Silvia Eshuis
Leeuwarden
1:05:54
2
Femke de Groot
Waaxens
1:16:51
3
Karin Danhof
Jirnsum
1:18:53
Uitslagen.nl
01-07-2023 15:28