Uitslagenlijst Triatlon Hengelo Gld

Hengelo Gld - Zondag 11 juni 2023

D0, KWART
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lieselotte Roes
Zevenaar
2:37:42
2
Nienke Gol√ľke
Duiven
2:41:12
3
Denise Grimberg
Gendt
2:42:02
4
Debbie Loeters
Huissen
2:45:37
5
Romy Schepers
's-Hertogenbosch
2:46:01
6
Linda Peters
Doetinchem
2:59:08
D40, KWART
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Leonie van den Dam
Doetinchem
3:03:24
D50, KWART
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Susanne Reesink
Duiven
3:07:16
H0, KWART
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stefan Veenstra
Keijenborg
2:09:11
2
Tije Franciszok
Velp Gld
2:42:20
3
Collin van Gerven
Weurt
2:48:41
4
Matthijs Smoorenburg
Enschede
2:50:11
5
Evan Franciszok
Velp Gld
3:05:08
H40, KWART
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Edwin Wentink
Enschede
2:05:59
2
Bas Bosmans
Doetinchem
2:16:49
3
Robert Kornegoor
Vorden
2:23:11
4
Willem-Jan Milder
Bemmel
2:38:12
5
Olivier Zegwaard
Stad aan 't Haringvliet
2:46:01
6
Hugo van den Berkmortel
Zutphen
2:54:40
H50, KWART
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sebastien Vaillancourt
Enschede
2:10:10
2
Hans-Jurgen Wisselink
Westendorp
2:29:39
3
Michel Schipper
Velp Gld
2:31:06
4
Ralph Welling
Velp Gld
2:40:10
5
Rik Plakke
Warnsveld
2:44:43
6
Peter Jolink
Terborg
2:47:36
7
Roberto Tacke
Duiven
3:15:57
H60, KWART
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hans Boonstra
Hengelo Gld
2:20:46
2
Henri Lankveld
Gaanderen
2:45:30
3
Jan Gerritsen
Vorden
2:55:57
4
Fred Zegwaard
Hengelo Gld
3:05:44
GEEN, ACHTSTE TEAMS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
RUNX APELDOORN
Ugchelen
55:13
2
Nu Gaan We Echt Beginnen (GOMA 3)
Hengelo Gld
1:06:44
3
Erik Richard en de stagiair
Rijssen
1:07:33
4
Team WeerDi
Hengelo Gld
1:12:50
5
Harde kern
Wehl
1:16:44
6
Drie keer beter
Neede
1:20:20
7
Hengelse Helden (GOMA 2)
Hengelo Gld
1:20:29
8
De kolde kant
Ruurlo
1:21:59
9
Kalm An! (GOMA 4)
Hengelo Gld
1:22:40
10
de drie dames
Hengelo Gld
1:23:45
11
Trio Magico (GOMA 1)
Hengelo Gld
1:28:17
D18, ACHTSTE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Annemarie Gosselink
Enschede
1:28:51
D0, ACHTSTE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anne Ruumpol-Oltvoort
Geesteren Gld
1:08:27
2
Maaike Frijters
Gilze
1:10:04
3
Isabel Wasseveld-Sticker
Zutphen
1:13:39
4
Anna Otten
Vorden
1:16:38
5
Charlotte Lenting
Didam
1:17:49
6
Kay de Vries
Zwolle
1:20:26
7
Cathelijne Jansen
Arnhem
1:20:47
8
Sandra van der Ende
Zevenhuizen Zh
1:21:27
9
Evelien Bergman
Zutphen
1:21:30
10
Femke Nab
Dieren
1:21:40
11
Anne Hieltjes
Didam
1:21:41
12
Gerdien Aaftink
Doetinchem
1:24:15
13
Charlotte Braun
Stokkum
1:24:33
14
Marije Gerrits
Hengelo Gld
1:25:59
15
Jasmijn van Harten
Zelhem
1:28:24
16
Karlijn Sloetjes
Doetinchem
1:28:25
17
Margot te winkel
Ruurlo
1:29:05
18
Esther van Maastrigt
's-Heerenberg
1:30:48
19
Marleen Giesen
Didam
1:31:50
20
Yvette Neerhof
Aalten
1:36:12
D40, ACHTSTE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Petra Schipper
Velp Gld
1:19:59
2
Inge Bouter - van Renssen
Zwolle
1:21:36
3
Janneke van Brakel
Gendt
1:22:14
4
Anne-Marie Maalderink-Kor
Hengelo Gld
1:24:31
5
Marlies Ellenkamp
Hengelo Gld
1:43:26
D50, ACHTSTE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Saskia Bekhuis
Vasse
1:11:47
2
Marion Hofenk
Epe
1:17:23
3
Oda Berends
Arnhem
1:18:04
4
Sylvia Van Mullem
Bemmel
1:19:15
5
Carla Horstink
Hengelo Gld
1:28:10
D60, ACHTSTE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jacqueline Oosterwegel
Dieren
1:28:11
2
Jokelien Beunk
Hengelo Gld
1:29:08
3
Maria Schotman-Harmsen
Steenderen
1:43:04
H16, ACHTSTE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rik van den Noort
Keijenborg
1:33:16
H18, ACHTSTE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tim van den Noorr
Keijenborg
1:19:44
H0, ACHTSTE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Justin van der Steen
Duiven
58:29
2
Marick Buteijn
Nieuwerbrug aan den Rijn
1:05:50
3
Sander Rietman
Haaksbergen
1:06:01
4
Tom Hulkenberg
Halle
1:07:53
5
Niek Versteege
Lochem
1:10:05
6
Frits Kamphuis
Doesburg
1:10:30
7
Marco Kaandorp
Groesbeek
1:10:40
8
Jeroen Platvoet
Doetinchem
1:11:32
9
Sjoerd van Heeren
Zutphen
1:13:29
10
Rik Bloemendaal
Drempt
1:14:19
11
Toon Hermans
Gendt
1:16:09
12
Renze Makkink
Hengelo Gld
1:20:20
13
Wouter Klein Hesselink
Zelhem
1:20:25
14
Mark Beerstra
Dieren
1:21:39
15
Wout te Molder
Zelhem
1:22:38
16
Jaap Peerenboom
Doetinchem
1:26:12
17
Wouter Jolink
Zelhem
1:30:23
H40, ACHTSTE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marcel Gierman
Duiven
59:43
2
Rob Woestenenk
Malden
1:00:39
3
Frank Overgoor
's-Heerenberg
1:10:08
4
Tonny Sopacua
Kesteren
1:14:14
5
Leo Grooters
Ruurlo
1:15:54
6
Thijs Boomkamp
Didam
1:21:14
7
Wouter Reef
Goor
1:21:34
8
Niek Herwers
Doetinchem
1:23:52
9
Randolf van Leussen
Hengelo Gld
1:27:11
10
Remco Wisselink
Hengelo Gld
1:27:38
H50, ACHTSTE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Erwin Heister
Terborg
1:04:50
2
Edwin Derksen
Huissen
1:10:05
3
Peter makkink
Hengelo Gld
1:15:08
4
Wim Roosendaal
Didam
1:19:22
5
Gerrit-Jan van Ralen
Huissen
1:21:01
6
Wilco van Tuijl
Ruurlo
1:28:51
7
Albert Brussen
Angeren
1:29:43
8
Fred Meyboom
Arnhem
1:30:06
H60, ACHTSTE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Ettema
Apeldoorn
1:10:49
2
Herman Aalberts
Apeldoorn
1:11:13
3
Pieter Boumeester
Ellecom
1:16:32
4
Rob Geurts
Wijchen
1:16:56
5
Freddy Rosink
Enschede
1:18:30
6
Wilco Giesen
Silvolde
1:44:02
DTM18, ZESTIENDE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lena Wisselink
Hengelo Gld
45:23
2
Jet Visschers
Vorden
46:35
3
Team Marieke en de boys D
Hengelo Gld
48:27
JTM18, ZESTIENDE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jurre de Jong
Heelweg
37:37
2
Aviv van Loo
Kampen
38:38
3
Judah van Loo
Kampen
40:08
4
Oliver van Loo
Kampen
41:40
5
Team Plekkies
Hengelo Gld
47:04
6
Jesse Brinkhoff
Hengelo Gld
50:09
7
Sil Wisselink
Hengelo Gld
50:57
De complete uitslag met alle tussentijden wordt
z.s.m. gepubliceerd op www.triathlonhengelo.nl
Uitslagen.nl
14-06-2023 11:08