Uitslagenlijst 42e STB Heideloop
Landgraaf - Zondag 21 mei 2023
VROUW, START TO RUN 3600 M (10:1
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Celina Scheilz
TSV Alemannia Aachen
15:56
8
Saskia Bottenberg
Kerkrade
19:45
12
Claudia Kremer
Team „Meilenjäger"
20:07
13
Marieke Gerards
Runningteam Zuyderland
22:55
16
Stephanie Cornips
Achilles-Top
25:28
MAN, START TO RUN 3600 M (10:1
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Benito Uellendahl
SC Butgenbach/ AC Eifel
13:54
3
Loris MENU
SC Butgenbach/ AC Eifel
15:29
7
Jens-Uwe Uellendahl
Tierheim Schoppen VoG
17:29
8
Benjamin Haverkamp
Elsloo Lb
18:15
9
Gerd Kremer
Team „Meilenjäger"
18:58
14
Karel Toussaint
Achilles-Top
25:31
V20, KORTE LOOP 8100 M (11:30
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Celina Scheilz
TSV Alemannia Aachen
37:41
2
Michelle Sabrina Gerards
Vettweiß
41:16
V25, KORTE LOOP 8100 M (11:30
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Linda Kremer
Team „Meilenjäger"
50:44
V30, KORTE LOOP 8100 M (11:30
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
V35, KORTE LOOP 8100 M (11:30
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Brigitte Ramakers
Kerkrade
41:44
V40, KORTE LOOP 8100 M (11:30
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
Veerle Verheyden
Maastricht
59:15
V45, KORTE LOOP 8100 M (11:30
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Danny Quadvlieg-Delnoy
Runningteam Zuyderland
41:01
V50, KORTE LOOP 8100 M (11:30
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Nicole Angerer
Achilles-Top
49:02
5
Hilda Kuipers
Loopgroep Astrea
52:03
V55, KORTE LOOP 8100 M (11:30
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Claudia Kremer
Team „Meilenjäger"
54:34
V60, KORTE LOOP 8100 M (11:30
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
V65, KORTE LOOP 8100 M (11:30
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Marlene Souvignier-Creutz
Sv Germania Dürwiss
54:53
V70, KORTE LOOP 8100 M (11:30
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hildegard Langanke
DLC Aachen
49:44
M20, KORTE LOOP 8100 M (11:30
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
5
Collin Schrijen
Eygelshoven
37:27
7
Milan van Leeuwen
Eygelshoven
41:25
M30, KORTE LOOP 8100 M (11:30
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Lance Gillissen
Eygelshoven
39:04
3
René Schartmann
Baesweiler
46:18
4
Daniel Schröder
Team „Meilenjäger"
47:45
M35, KORTE LOOP 8100 M (11:30
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Luc van MIl
's-Hertogenbosch
35:18
M40, KORTE LOOP 8100 M (11:30
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Geert Verrijth
Runningteam Zuyderland
41:46
M45, KORTE LOOP 8100 M (11:30
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
7
René Vossen
Aachener Heimläufer
46:08
M50, KORTE LOOP 8100 M (11:30
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Frank Rheinfelder
Aachener TG
33:37
2
Lucien Dirix
Cadier en Keer
38:21
5
Mark van Schoonhoven
Landgraaf
42:47
10
Maurice Hellenbrand
Heerlen
49:11
M55, KORTE LOOP 8100 M (11:30
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Claus Uellendall
Lauftreff Inde Hahn
36:04
5
Herbert Küppers
Triathlon Waldfeucht e.V.
37:55
11
Christian Dreihöfer
Aachen
1:03:15
M60, KORTE LOOP 8100 M (11:30
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
Ron Quaring
Runningteam Zuyderland
40:16
9
Gerd Kremer
Team „Meilenjäger"
45:13
10
Paolo Dean
Running club 2 Monfalcone
45:18
11
John Paulssen
Achilles-Top
46:16
12
Wilfried Reetz
DJK Gillrath
47:00
M65, KORTE LOOP 8100 M (11:30
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Harry Driessen
Achilles-Top
43:22
5
Guus Stauverman
Runningteam Zuyderland
52:28
M70, KORTE LOOP 8100 M (11:30
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
M75, KORTE LOOP 8100 M (11:30
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
V25, LANGE LOOP 16200 (10:00 U
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Keely van Uum
Atletiek Maastricht
1:19:00
V40, LANGE LOOP 16200 (10:00 U
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Nathalie Ramakers
Achilles-Top
1:47:28
V50, LANGE LOOP 16200 (10:00 U
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Angelique Thomas
Runningteam Zuyderland
1:50:18
V55, LANGE LOOP 16200 (10:00 U
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
V60, LANGE LOOP 16200 (10:00 U
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Diny Simons-Hoesen
Eygelshoven
1:50:19
V65, LANGE LOOP 16200 (10:00 U
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
M25, LANGE LOOP 16200 (10:00 U
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Moritz Dohlen
Geilenkirchen
1:18:45
M30, LANGE LOOP 16200 (10:00 U
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
M35, LANGE LOOP 16200 (10:00 U
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Maarten Geraerts
Zutendaal
1:08:06
M40, LANGE LOOP 16200 (10:00 U
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
7
Thomas Faust
Marathon-Club Eschweiler
1:20:57
8
Daniël Schouw
Achilles-Top
1:22:50
9
Robbie Winters
Eygelshoven
1:26:13
11
Mikel van Avermaete
Brunssum
1:27:51
M45, LANGE LOOP 16200 (10:00 U
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Christoph Philippen
Geilenkirchen
1:15:50
2
Denis Pfeifer
Team Erdinger Active
1:18:59
3
Michael Osmialowski
Marathon-Club Eschweiler
1:20:17
8
Jürgen Herff
Turngruppe Übach
1:32:27
9
Remond Hendrick
Runningteam Zuyderland
1:32:51
M50, LANGE LOOP 16200 (10:00 U
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Wolfgang Offermanns
Lustlauf Mein Verein
1:12:23
3
Ruud Havenith
Sint Geertruid
1:16:05
6
Joachim Dunkel
SC Komet Steckenborn
1:22:34
M55, LANGE LOOP 16200 (10:00 U
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Rene van Uum
Atletiek Maastricht
1:11:22
11
Roger Hendriks
HoHa runners
1:32:34
M60, LANGE LOOP 16200 (10:00 U
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
Kurt Schröder
Geilenkirchen
1:40:09
M65, LANGE LOOP 16200 (10:00 U
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
Jacques vd Sluys Veer
Wijnandsrade
1:33:16
M75, LANGE LOOP 16200 (10:00 U
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Helmut Groß
DJK Rasensport Aachen-Brand
1:21:34
Uitslagen.nl
21-05-2023 15:42