Uitslagenlijst Zomeravondcup 1
Utrecht - Dinsdag 25 april 2023
MSEN, ZOMERAVONDCUP 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
6
Lodewijk van Leerdam
Utrecht
35:32
35:30
12
Yorick van de Pavert
Utrecht
37:12
37:10
13
Albert Jan van der Werp
Hellas
37:46
37:40
15
Marco Plasmati
Amsterdam Zuidoost
38:30
38:25
20
Pascal Schwegler
Clytoneus
40:39
40:35
21
Wouter van Beerschoten
Utrecht
41:02
40:38
36
Mark van der Meulen
Voorburg
44:40
44:29
52
Thomas van Wageningen
Utrecht
48:17
47:35
58
Philippe Marquet
's-Hertogenbosch
54:53
54:25
M35, ZOMERAVONDCUP 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Niels Esmeijer
Nederlandse Triathlon Bond
32:46
32:45
3
Jacco Langerak
Nederlandse Triathlon Bond
34:33
34:33
7
Jan Klein Poelhuis
Utrecht
36:02
36:01
9
Niels-Peter Foppen
Utrecht
36:22
36:21
11
Caspar van der Lecq
Phoenix
37:30
37:29
33
Jeroen Boersma
Loopgroep Bunnik
43:41
43:16
36
Jordy Hengeveld
Amersfoort
49:44
49:21
M40, ZOMERAVONDCUP 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
6
Lars van der Meulen
Hellas
36:33
36:31
7
Gijs Wanders
Driebergen-Rijsenburg
37:17
37:16
9
Wijnand van der Bok
Loopgroep Run-Inn Utrecht
37:43
37:40
14
Jeroen Meijer
Wijk bij Duurstede
39:49
39:46
19
Joris van Kempen
Loopgroep Bunnik
41:55
41:45
21
Xander Bastiaansen
Amersfoort
42:15
41:55
M45, ZOMERAVONDCUP 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Maarten Almekinders
Pijnenburg
34:44
34:44
3
Remco Vetter
Driebergen-Rijsenburg
36:13
36:11
7
Bernard Westeneng
Loopgroep Run-Inn Utrecht
38:27
38:24
9
Bart van de Bunt
Pijnenburg
38:37
38:33
M50, ZOMERAVONDCUP 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Jeroen van Dongen
Clytoneus
37:10
37:07
3
Marcel van der Plaat
Hellas
37:59
37:54
4
Sander van der Meijs
Loopgroep Run-Inn Utrecht
38:30
38:24
12
Jelle van de Poel
Driebergen-Rijsenburg
41:39
41:27
15
Remco van der Voort
Utrecht
44:24
44:12
18
Wouter van t Klooster
Pijnenburg
46:20
45:59
22
Lars van Westerlaak
U-Track
46:38
46:28
M55, ZOMERAVONDCUP 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
5
Adriaan Oprins
Loopgroep PK
42:57
42:51
6
Jan Willem Tolhoek
IJsselstein Ut
43:38
43:30
15
Martin van den Berg
Utrecht
50:32
50:09
16
Theo den Braanker
Sliedrecht
51:47
51:28
17
Egbert de Langen
Clytoneus
58:46
58:36
M60, ZOMERAVONDCUP 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
3
Wim Faas
Road Runners Zeist
44:59
44:43
5
Roger Hochstenbach
Pijnenburg
45:40
45:29
8
Theo van de Beek
Pijnenburg
46:50
46:31
12
Roy Geurs
Loopgroep Run-Inn Utrecht
49:18
48:57
13
Karel Kok
Driebergen-Rijsenburg
49:53
49:41
19
Jan Roording
Loopgroep Bunnik
52:21
51:53
M65, ZOMERAVONDCUP 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
6
Wim van Ravenhorst
Achterveld
48:35
48:29
13
Henny Fleijsman
Wageningen
54:52
54:33
VSEN, ZOMERAVONDCUP 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
15
Shirley Oussoren-van de Voort
Veenendaal
45:19
44:55
17
Anneloes Leppers
Veenendaal
47:05
46:41
25
Annick van der Harten
Utrecht
49:05
49:00
26
Sylvia van de Pol
Harderwijk
49:15
48:59
34
Anja van der Hout
Voorburg
53:03
52:42
37
Marieke Gelderblom
Utrecht
54:17
53:53
39
Lena van Iterson
's-Hertogenbosch
54:52
54:24
44
Margreet Rietveld
Kootwijk
59:55
59:29
45
Melissa van Straten
Utrecht
1:02:51
1:02:26
V35, ZOMERAVONDCUP 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Yvonne Huis in 't Veld
Doorn
44:39
44:32
4
Anna Chernilovskaya
Huis ter Heide Ut
47:34
47:24
V40, ZOMERAVONDCUP 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
V45, ZOMERAVONDCUP 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
3
Olivia Traast
Driebergen-Rijsenburg
55:44
55:20
V50, ZOMERAVONDCUP 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Belinda van Wijlick
Utrecht
49:18
48:56
V55, ZOMERAVONDCUP 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
V60, ZOMERAVONDCUP 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
MSEN, RUNNERSWORLD UTRECHT 5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
3
Juul van de Kruijs
Nederlandse Triathlon Bond
15:36
15:36
4
Hugo Bosscher
Groningen Atletiek
15:40
15:39
13
Jippe van Drogenbroek
GAC Hilversum
16:19
16:19
14
Laurens van Hofslot
Triathlon
16:20
16:19
16
Stephan Groenenboom
Nederlandse Triathlon Bond
16:25
16:23
19
Wybe Vermeulen
Nederlandse Triathlon Bond
16:36
16:35
20
Bart Seppen
Loopgroep Run-Inn Utrecht
16:42
16:40
21
Vincent Uytdewilligen
Utrecht
16:48
16:46
23
Julian Broodman
Nederlandse Triathlon Bond
16:57
16:56
24
Michael Hübner
Nederlandse Triathlon Bond
16:59
16:57
30
Cas van Holland
Veenendaal
17:30
17:28
32
Alberto Simarro Correa
Utrecht
17:44
17:38
41
Idse van der Schoot
U-Track
18:38
18:37
43
Benyamin Demirhan
IJsselstein Ut
18:45
18:39
52
Teun van Workom
's-Hertogenbosch
19:24
19:22
55
Thijs Spreen Brouwer
Culemborg
19:41
19:37
56
Merlijn Wittenberg
Utrecht
19:43
19:40
67
Immanuel van Deenen
Utrecht
20:40
20:26
71
Pim van der Worp
Werkhoven
22:12
22:04
75
Chris Wauben
Driebergen-Rijsenburg
24:43
24:30
M35, RUNNERSWORLD UTRECHT 5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
5
Mark Satvasen de Graaf
Almere
16:42
16:39
7
Jeroen Visser
Nederlandse Triathlon Bond
16:57
16:55
11
Enrico Kretschmar
De Meern
17:47
17:44
18
Pieter van der Mijle
Utrecht
18:38
18:34
28
Savio Broekhuijsen
AAC '61
24:19
24:10
M45, RUNNERSWORLD UTRECHT 5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Freek van Valkenhoef
Hellas
16:43
16:42
3
Ronald Westein
Loopgroep Bunnik
19:05
19:02
4
Lennart de Vos
Loopgroep Bunnik
19:05
19:01
8
Immanuel Noorman
Nederlandse Triathlon Bond
19:38
19:34
10
Maarten van der Worp
U-Track
19:50
19:46
15
Martin van Solinge
Loopgroep Bunnik
20:38
20:35
16
Jacco den Hollander
Phoenix
21:20
21:10
17
Chris van der Worp
Driebergen-Rijsenburg
21:24
21:16
20
Stefan van de Belt
Utrecht
24:25
24:14
M55, RUNNERSWORLD UTRECHT 5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
7
Ron Band
Nederlandse Triathlon Bond
20:39
20:34
9
Jeroen Vreugdenhil
Statina
21:17
21:11
13
Rijk van de Hoef
Loopgroep Bunnik
23:39
23:32
17
Leo Nebbeling
Loopgroep Run-Inn Utrecht
27:39
27:28
18
Johan van Luijn
Loopgroep Bunnik
28:45
28:35
20
Jos Mascini
Amsterdam Zuidoost
32:19
32:08
VSEN, RUNNERSWORLD UTRECHT 5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Marit van den Berg
Nederlandse Triathlon Bond
17:58
17:57
3
Kalleigh van den Hemel
Hellas
18:03
18:02
4
Michelle Elhorst
Almere '81
18:27
18:24
5
Amber van Elk
Nederlandse Triathlon Bond
18:39
18:36
6
Nadine van Der Valk
Utrecht
19:03
18:58
23
Tess Oude Weernink
Vleuten
21:24
21:18
24
Renske van der Haar
Woudenberg
21:25
21:22
33
Femke Salverda
Leiden Atletiek
22:42
22:34
35
Valerie Joesten
De Sperwers
23:03
22:55
44
Lisanne van Sadelhoff
Utrecht
26:34
26:24
49
Floor Molenaar
Driebergen-Rijsenburg
28:29
28:16
V35, RUNNERSWORLD UTRECHT 5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
4
Elvira Gonzalo
Wijk bij Duurstede
21:58
21:52
V45, RUNNERSWORLD UTRECHT 5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jacoline van der Klip
Altis
19:10
19:08
3
Martine Van Doeland
Utrecht
26:09
26:01
6
Hellen Winkelmolen
Utrecht
30:27
30:13
V55, RUNNERSWORLD UTRECHT 5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
3
Marion van den Wittenboer
Hellas
31:53
31:43
4
Bernadette de Boer
Amersfoort
32:07
31:58
Uitslagen.nl
26-04-2023 00:05