Uitslagenlijst NK Cross
Hellendoorn - Zondag 26 februari 2023
MJUND, MEISJES U14 MET LICENTIE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Valerie van Keulen
Clytoneus
5:52
4
Viënne van der Knaap
Horror
6:11
10
Guusje Hoogerbrugge
Clytoneus
6:32
20
Ize Diepman
ACO Van Elderen
7:00
23
Betelehem Shumay
Prins Hendrik
8:25
JJUND, JONGENS U14 MET LICENTIE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
12
Lincoln Martin
ACO Van Elderen
7:42
19
Stef van Niekerk
Clytoneus
8:12
J1213, JONGENS U14 ZONDER LICENT
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
MJUNC, MEISJES U16 MET LICENTIE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Rosalie ten Bruggencate
Hera
9:21
4
Jasmijn van Steenpaal
Atverni
10:07
9
Soraya el Bouazzaoui
AV Gouda
10:19
12
Lisa Tassche
Nijmegen Atletiek
10:49
15
Merel van der Horst
Rotterdam Atletiek
10:58
16
Lente de Koning
Nijmegen Atletiek
11:04
M1415, MEISJES U16 ZONDER LICENT
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
JJUNC, JONGENS U16 MET LICENTIE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Melle van der Zanden
Prins Hendrik
9:52
3
Elihle Tersteeg
Nijmegen Atletiek
10:03
4
Max Hutjens
Venloop Running Team
10:04
6
Florian van Wijchen
GAC Hilversum
10:16
8
Siep Trommelen
Atletiek Maastricht
10:29
16
Nainoa Koolman
Nijmegen Atletiek
10:41
17
Kai Vermeulen
AV Castricum
10:41
21
Thijmen van Wijchen
GAC Hilversum
11:04
23
Nout Meijer
ACO Van Elderen
11:15
27
Pelle Boinck
Prins Hendrik
11:30
28
Sven Rosmulder
Nijmegen Atletiek
11:36
29
Jop Janssen
Nijmegen Atletiek
11:38
30
Luca Knobben
Atletics Nijverdal
11:39
31
Jens van de Wetering
Triathlon
11:48
34
Jurre de Weerd
ACO Van Elderen
12:27
35
Maarten van Schaik
Prins Hendrik
12:29
VU18, MEISJES U18
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anna Jansen
Nijmegen Atletiek
16:31
8
Lotte Aerts
Generaal Michaelis
18:28
11
Jikke van der Ploeg
Triathlon
20:04
VU20, MEISJES U20
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
12
Nora Assink
ACO Van Elderen
25:51
20
Susanna Koppe
Nijmegen Atletiek
27:59
21
Maite van Wezel
Nijmegen Atletiek
29:06
22
Suze Gipmans
Venloop Running Team
29:54
MU18, JONGENS U18
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Torsten Meijer
Olympus '70
20:49
5
Sam van Keulen
Nijmegen Atletiek
21:09
12
William van Triest
Clytoneus
22:10
13
Timo Arthur Straathof
Scorpio
22:11
18
Andreas Ghilarducci [BM]
Phanos
23:06
20
Jules Trommelen
Atletiek Maastricht
23:14
23
Teije van der Kooij
Atverni
23:20
26
Lars van Zessen
Nederlandse Triathlon Bond
23:46
27
Tobias van Dasselaar
AV Nijkerk
23:46
33
Chander Ganga
Leiden Atletiek
25:19
34
Bjorn Bruinsma
Atletics Nijverdal
25:24
38
Quirijn Pastoor
Zeewolde Atletiek
27:00
MU20, JONGENS U20
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Falco Aarts
Atletiek Maastricht
28:21
9
Boris Vingerhoeds
Nijmegen Atletiek
29:51
10
Wu Ping Kuiper
Groningen Atletiek
29:59
11
Sebastiaan Horselenberg
Hanzesport
30:01
12
Stach van der Windt
KAV Holland
30:16
17
Ivar Meesen
Rotterdam Atletiek
31:45
25
Lukas Renaud
GAC Hilversum
33:44
27
Finn Rademaker
AV Aalsmeer
34:01
29
Chiem Denen
Venloop Running Team
34:22
30
Jochem Spoolder
Atletics Nijverdal
34:26
31
Finn de Keizer
GAC Hilversum
35:57
32
Joep Scholten
Marathon Pim Mulier
36:16
VROUW, KORTE CROSS VROUWEN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jetske van Kampen
Groningen Atletiek
9:10
2
Merel van der Marel
Haarlemmermeer
9:24
7
Aline Kootstra
ACO Van Elderen
9:54
8
Laurien te Nijenhuis
Rotterdam Atletiek
10:15
14
Naomi Heidema
ACO Van Elderen
11:10
15
Eva Heidema
ACO Van Elderen
11:20
17
Marte Hoitink
Marathon Pim Mulier
12:17
MAN, KORTE CROSS MANNEN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nick Marsman
Groningen Atletiek
7:55
5
Valentijn Weinans
Nijmegen Atletiek
8:12
7
Lars Gerritsen
Prins Hendrik
8:23
8
Wessel van Veenen
Groningen Atletiek
8:26
10
Connor Kluivers
Hanzesport
8:29
12
Merlijn van der Velden
Cifla
8:34
13
Bram van Druten
Olympus '70
8:35
14
Niels Buitenhuis
Daventria
8:36
15
Ludo van Nieuwenhuizen
AAC
8:38
17
Matthijs van Schaik
Clytoneus
8:40
19
Gert Tijhuis
Atletics Nijverdal
8:45
23
Noah Holten
Venloop Running Team
8:56
24
William van Eeken
ACO Van Elderen
8:56
25
Tomas van Wijngaarden
Rotterdam Atletiek
8:57
27
Olivier van Noort
Daventria
8:59
28
Jesse Holten
Venloop Running Team
9:01
30
Berend van Terheijden
Cifla
9:08
31
Thomas van der Heijde
Tartlétos
9:08
32
Max Swabedissen
AV Rijssen
9:13
33
Tijmen Hoedjes
AV Castricum
9:17
34
Chiel van Mourik
Daventria
9:18
35
Jeroen Engels
Prins Hendrik
9:19
37
Jan van den Hoogen
Prins Hendrik
9:21
38
Thomas Bennink
ACO Van Elderen
9:23
41
Sander Bennink
ACO Van Elderen
9:37
42
Siebert Nutma
AV Heerenveen
9:40
45
Arne te Nijenhuis
Marathon Pim Mulier
9:46
46
Rik Wemmenhove
Nederlandse Triathlon Bond
9:48
50
Rudie Troost
ACO Van Elderen
11:43
VROUW, LANGE CROSS VROUWEN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Veerle Bakker
Leiden Atletiek
30:27
4
Ruth van der Meijden
Cifla
31:45
7
Lisan Duijvestijn
Tartlétos
32:14
8
Susan van Weperen
Tartlétos
32:39
10
Ellen van der Kolk
Tartlétos
33:34
13
Sophie van der Most
Nederlandse Triathlon Bond
34:46
18
Amber Bakhuis
NSAV 't Haasje
36:16
19
Nikki van Gool
Gloria Atletiek
36:34
22
Margo Heurman
NSAV 't Haasje
36:47
24
Cheryl Konijn
AV Castricum
37:37
25
Marloes Verheem
NSAV 't Haasje
38:42
MAN, LANGE CROSS MANNEN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Nik Lemmink
Groningen Atletiek
34:53
6
Paavo de Leng
Groningen Atletiek
36:04
8
Jonatan Venema
GAC Hilversum
36:28
11
Arne van der Linde
U-Track
36:49
13
Kamiel Jacobs
NSAV 't Haasje
37:16
14
Rick Paffen
Atletiek Maastricht
37:19
17
Dominic Bersee
Olympus '70
38:24
18
Marco Otten
NSAV 't Haasje
38:51
19
Arthur Camps
Rotterdam Atletiek
38:52
22
Tim Stoffelen
Atletiek Maastricht
40:55
24
Tonnie de Benis
NSAV 't Haasje
43:30
26
Maarten Zeegers
Groningen Atletiek
43:54
Uitslagen verenigingsklassementen:
https://evenementen.uitslagen.nl/2023/nkcross/
Uitslagen.nl
26-02-2023 21:50