Uitslagenlijst Atledo Intersport Cross + BK
Dongen - Zondag 5 februari 2023
JPC, PUPILLEN C
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sebastiaan Vrijmoed
Scorpio
4:12
2
Roel van de Ven
Atletiek Oirschot
4:24
4
Vincent Kamali Sarvestani
Eindhoven Atletiek
4:30
12
Xander Jansens
Gloria Atletiek
5:13
14
Merijn Weenen
Prins Hendrik
5:18
15
Jan van Beckhoven
Gloria Atletiek
5:20
18
Thomas van der Heijden
DES
5:27
22
Enzy Sacala-Joao
Gloria Atletiek
5:45
MPC, PUPILLEN C
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
8
Lieke Hendriks
Gloria Atletiek
5:28
13
Melina Zwart
Eindhoven Atletiek
5:48
14
Fleur van Beurden
Tilburg Road Runners
5:51
18
Hanne van Kollenburg
Attila
6:19
24
Veerle van der Aa
Tilburg Road Runners
6:39
JPB, PUPILLEN B
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
Lucas Bodderij
Taxandria Atletiek
4:27
5
Casper van der Horst
Attila
4:28
7
Florian Grimmelikhuizen
Scorpio
4:33
8
Bram van Kasteren
Taxandria Atletiek
4:34
9
Juul van Kollenburg
Attila
4:37
17
Joppe Mathijssen
Tilburg Road Runners
5:17
20
Bas Wolters
Tilburg Road Runners
5:25
22
Marlon van der Velden
Scorpio
5:53
MPB, PUPILLEN B
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jasmijn van Abeelen
Attila
4:35
4
Marit van Beckhoven
Gloria Atletiek
4:43
9
Aimee van Campenhout
Sprint
5:02
12
Kiki van den Hoek
Eindhoven Atletiek
5:30
15
Tatum Vromans
Tilburg Road Runners
5:37
16
Robin van Pruissen
Scorpio
5:54
MPA, PUPILLEN A MEISJES
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Zara Verhoeff
Tilburg Road Runners
4:13
14
Aurélie Grimmelikhuizen
Scorpio
4:40
16
Hannah Van den Elshout
Scorpio
5:02
20
Anne van Dinten
Tilburg Road Runners
5:08
JPA, PUPILLEN A JONGENS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Wang Mark Dave Apalla
Tilburg Road Runners
3:55
12
Brent Carlier
Taxandria Atletiek
4:15
17
Wouter Nouwens
Prins Hendrik
4:23
19
Tijn van den Bosch
Prins Hendrik
4:25
20
Niek van Beurden
Tilburg Road Runners
4:26
22
Noah van der Schoof
Atledo
4:28
34
Morris van Engelen
Scorpio
4:43
36
Teitert van Hoesel
Tilburg Road Runners
4:45
40
Milano van Berkel
Tilburg Road Runners
4:52
43
Freek Bernard
Tilburg Road Runners
4:57
52
Jeck de Wolf Quinonez
THOR
5:27
MJD, JUNIOREN D MEISJES
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Laura Verhallen
Lopersgroep Deurne
3:44
6
Meike Maas
Lopersgroep Deurne
3:52
12
Zarah Versluis
Taxandria Atletiek
4:16
21
Betelehem Shumay
Prins Hendrik
5:11
SPM, SPECIALS RUN M/V
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Lars van Ravenstein
ACW '66
3:59
7
Tom Schoeters
Gloria Atletiek
5:13
8
Arie van Maastricht
Sprint
5:21
SPV, SPECIALS RUN M/V
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Denise Verheijen
Gloria Atletiek
7:16
2
Anouk van Eijck
Gloria Atletiek
8:21
3
Melissa Verheijen
Gloria Atletiek
8:35
JJD, JUNIOREN D JONGENS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
Lars Bertholet
Eindhoven Atletiek
7:35
16
Tobias van Engelen
Scorpio
8:35
20
Jan Michielsen
Gloria Atletiek
8:43
24
Tygo van der Schoof
Scorpio
9:15
25
Lander Jansens
Gloria Atletiek
9:17
29
Rens Gulickx
Gloria Atletiek
10:19
30
Boet Vromans
Tilburg Road Runners
10:23
32
Harm van de Brake
Tilburg Road Runners
12:40
MJC, JUNIOREN C MEISJES
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
5
Veroline Sanders
Generaal Michaelis
7:58
7
Mirte Stumphius
Prins Hendrik
8:03
8
Kirsten van den Hurk
Lopersgroep Deurne
8:04
9
Valerie Savelsberg
Eindhoven Atletiek
8:09
12
Amber Jansens
Gloria Atletiek
8:50
14
Iselle Versluis
Taxandria Atletiek
9:03
18
Feline van Gijlswijk
Attila
10:44
19
Milou van Nigtevegt
Attila
10:59
20
Welmoed van Schaik
Prins Hendrik
11:04
KORTM, KORTE CROSS M/V
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
KORTV, KORTE CROSS M/V
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
JJC, JUNIOREN C JONGENS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Melle van der Zanden
Prins Hendrik
9:54
3
Luuk Roubroeks
Eindhoven Atletiek
10:42
6
Scott Romijn
Prins Hendrik
10:58
14
Long Mark Anthony Balboa
Tilburg Road Runners
12:29
16
Maarten van Schaik
Prins Hendrik
12:32
21
Ludovic Grimmelikhuizen
Scorpio
13:02
26
Juul van Eil
Gloria Atletiek
14:35
MJB, JUNIOREN B MEISJES / U18-
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lotte Aerts
Generaal Michaelis
12:23
4
Line Thijssen
Prins Hendrik
14:20
MJA, JUNIOREN A MEISJES / U20-
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Danae Leemans
Eindhoven Atletiek
13:04
VSEN, VROUWEN SENIOREN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marjon van Oudenaarden
AVR '90
20:35
3
Nikki van Gool
Gloria Atletiek
21:09
6
Angela van Haaften
Groene Ster
23:41
7
Heleen van der Hulst
Sprint
23:56
9
Larissa op 't Hoog
Tilburg Road Runners
40:03
V35, VROUWEN 35
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Paula Vrijmoed-Jorritsma
Scorpio
24:35
2
Hester Lingsma
Taxandria Atletiek
25:34
4
Anke Wismans
Oosterhout Nb
27:44
V45, VROUWEN 45
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marjon de Kok
Prins Hendrik
22:42
2
Danielle krijgsman
Arena Atletiek
23:28
3
Miriam van Poppel
Taxandria Atletiek
25:09
5
Marianne van der Velden
Atledo
33:36
T3670, 3670M TRIMLOOP M/V
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
T5500, 5500M TRIMLOOP M/V
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
T7300, 7300M TRIMLOOP M/V
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
6
Niels Reijnders
Oosterhout Nb
36:05
8
Jolanda in 't Groen
Waspik
37:39
11
Celina Breij verbree
Tilburg
42:14
JJB, JUNIOREN B JONGENS / U18-
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Morris van Zandbergen
Spado
12:24
5
Michiel Gulickx
Gloria Atletiek
13:43
10
Lars van den Bovenkamp
Sprint
14:20
13
Rik Tuijtelaars
Gloria Atletiek
15:29
17
Merijn van der Veek
ACW '66
18:10
JJA, JUNIOREN A JONGENS / U20-
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Boudewijn van der Linden
Atledo
14:23
4
Ryan Rooijackers
GAC Gemert
21:38
MSEN, MANNEN SENIOREN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
M35, MANNEN 35
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
Ara van den Eijnde
GAC Gemert
0:00
5
Bastiaan de Koeijer
Attila
0:00
M45, MANNEN 45
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Harald van Gils
Loopgroep PK
0:00
3
Armand van der Smissen
Tilburg Road Runners
0:00
5
Arno Dingemans
Tilburg Road Runners
0:00
8
Erwin Gulickx
Gloria Atletiek
0:00
M55, MANNEN 55
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Ad van Beek
Road Runners Etten-Leur
0:00
4
Eddy van steenbergen
Gloria Atletiek
0:00
11
Frank van den Akker
Atledo
0:00
M65, MANNEN 65
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
John van der Wansem
De Langstraat
0:00
2
Henk Beijens
Tilburg Road Runners
0:00
6
Frans Van der Staak
Atletiek Oirschot
0:00
7
Jan van Rijckevorsel
Scorpio
0:00
11
Martien van de Ven
Atletiek Oirschot
0:00
13
Ton van der Borg
Tilburg Road Runners
0:00
Uitslagen.nl
06-02-2023 20:45