Uitslagenlijst All4Running Crosscircuit Streekboscross

Bovenkarspel - Zondag 20 november 2022

J-9, JEUGD T/M 9 JAA
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Teun Hagtingius
Grootebroek
3:54
2
Jesse Duin
Heerhugowaard
3:55
3
Joris Steltenpool
Andijk
3:58
4
Tijn Modderman
Alkmaar
4:11
5
Pieter Meijerink
Grootebroek
4:15
6
Jack van Laviere
SAV
4:28
7
Nils de Haas
Grootebroek
4:28
8
Jussi visser
Bovenkarspel
4:28
9
Jax Kobé
Heerhugowaard
4:30
10
Ibe Duin
Heerhugowaard
4:31
11
Mart Zutt
Alkmaar
4:49
12
Jens Grent
Hoogkarspel
5:16
13
Job Zutt
Alkmaar
5:20
14
Damian Groen
Hera
6:38
M-9, JEUGD T/M 9 JAA
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Juliette Schellevis
Edam
4:16
2
Faya Wenners
Wervershoof
4:25
3
Isa Grent
Hoogkarspel
4:31
4
Ella Reus
Bovenkarspel
4:33
5
Kiki visser
Bovenkarspel
5:02
6
Annabel Mersa
Bovenkarspel
5:07
7
Zara van de Logt
Middenmeer
5:24
J1012, 10 T/M 12 JAAR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Quinten Orij
Alkmaar
3:24
2
Faas Thoes
Alkmaar
3:25
3
Valentijn Kleine Koerkamp
Alkmaar
3:42
4
Gido Sjerps
Venhuizen
3:49
5
Jari de wolf
Zuid-Scharwoude
3:51
6
Yannick Jansen
Alkmaar
3:52
7
Gillis Willems
Bergen Nh
3:52
8
Tijn van Pruissen
Alkmaar
3:54
9
Jort Keeman
Andijk
3:57
10
Bjorn Velzeboer
Alkmaar
3:58
11
Rens Mol
Hoorn Nh
4:05
12
Kay van den Heuvel
Alkmaar
4:09
13
Jari Reus
Bovenkarspel
4:13
14
Pim Lutterman
Noordkop
4:15
15
Imme Swart
Hoorn Nh
4:21
16
Teun Zutt
Alkmaar
4:23
17
Daan Baars
Den Helder
4:42
M1012, 10 T/M 12 JAAR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jade Kamps
Heerhugowaard
3:41
2
Sterre Rotthier
Alkmaar
3:45
3
Eva Meijerink
Grootebroek
3:53
4
Eline de Wit
Grootebroek
3:55
5
Rosalie Schipper
ARO '88
3:58
6
Esmee van der Woude
Hoorn Nh
3:58
7
Jinte Huibers
Tuitjenhorn
4:02
8
Moen Komen
Alkmaar
4:03
9
Lynn Hoogendijk
Andijk
4:06
10
Anna Keeman
Andijk
4:09
11
Nina Wenners
Wervershoof
4:12
12
Lotte Slagter
Bovenkarspel
4:12
13
Jasmine de Haas
Grootebroek
4:19
14
Anna Hoogendijk
Andijk
4:20
15
Moniek Preijer
SAV
4:22
16
Mila van de Logt
Middenmeer
4:28
17
Demi Manshanden
Obdam
4:30
18
Sabine Odinga
De Weere
4:30
19
Julia Verment
Hollandia
4:34
J1315, 13 T/M 15 JAAR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thijmen van der Burg
Heerhugowaard
8:17
2
Nariho Renfurum
Wijdenes
8:19
3
Olivier Kleine Koerkamp
Alkmaar
8:22
4
Biek Komen
Alkmaar
8:23
5
Boet van Hove
Heiloo
8:30
6
Menno Brandt
Oosterleek
9:28
7
Mathijs Ippel
Wieringerwerf
9:31
8
Sven de Haas
Grootebroek
9:50
9
Niek Broers
ARO '88
12:44
M1315, 13 T/M 15 JAAR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lynn Kleijn
Wijdewormer
9:34
2
Gwen Hoekstra
Lutjebroek
9:38
3
Jonna Brommer
Alkmaar
10:07
4
Lois Hooiveld
Bovenkarspel
11:46
5
Milou Koopman
Grootebroek
12:10
J1618, 16 T/M 18 JAAR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Niek Bleeker
DEM
17:19
2
Thijs ten Bruggencate
Hera
17:46
3
Ymme van Komen
Abbekerk
18:06
4
Wesley Van huijksloot
Grootebroek
19:06
5
Sander Buikman
Edam
20:16
M1618, 16 T/M 18 JAAR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Meike Rozemeijer
Hera
19:55
2
Isa Kolle
Julianadorp
25:18
VSEN, DAMES WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Fee Mok
SAV
18:14
2
Nina van Diepen
Heerhugowaard
18:46
3
Maaike Vooren
Hylas
19:16
4
Annika Boogaard
SAV
19:39
5
Heleen Wildoer
Grootebroek
20:03
6
Manon Verdonck
Volendam
20:06
7
Imke Glas
Langedijk
20:57
8
Thea Noordeloos
Grootebroek
21:44
9
Emma-Joy van Dorp
Koog aan de Zaan
22:14
10
Josien Dummer
Hylas
22:49
11
Sanarine Philie
Hylas
22:50
V35, DAMES WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Roos de Boer
Heerhugowaard
20:24
2
Irene Deen
Bovenkarspel
22:00
3
Brenda Roet
Wervershoof
24:05
4
Michelle Franssen
Julianadorp
26:15
5
Jasmijn van Vliet
Heerhugowaard
26:16
V40, DAMES WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Linda Reus
Bovenkarspel
18:54
2
Katinka laan
Bovenkarspel
19:41
3
Annemieke Bot
Hollandia
21:20
4
Kim Sinnige
Abbekerk
23:39
5
Jolanda Konijn
Slootdorp
23:41
6
Cora Blankendaal
Sint Maarten
24:25
7
Dorien Kuin
Hoogkarspel
25:41
8
Lorena Drouilly Sandoval
Enkhuizen
27:56
9
Daniëlle Stoffer-Roelen
Wieringerwerf
29:21
V45, DAMES WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Inge Felter - de Jong
Castricum
19:12
2
Hanne Hofmans
Heerhugowaard
19:58
3
Lonneke Tol
Hoorn Nh
21:30
4
Kirsten Bijker
Den Helder
23:51
5
Marleen Stroomer
Zwaag
25:03
6
Saskia Verijzer-Sleking
SV Sportlust
27:25
7
Sigrid Langedijk
Wognum
31:13
V50, DAMES WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ingrid Dijkstra
Venhuizen
24:09
2
Pauline Appleman
SAV
27:10
3
Miranda Jonkman
Grootebroek
31:03
V55, DAMES WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mirjam de Boer
Grootebroek
20:25
2
Esther Veldhuis
Bovenkarspel
22:40
3
Ivonne Kramer
Andijk
23:41
4
Ingrêthe Karsten
Hoorn Nh
23:54
5
Saskia Boon
SAV
24:53
6
Elles Wagenaar
Wieringerwerf
29:14
7
Anja van IJsseldijk
Oostwoud
30:56
V60, DAMES WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ans Thole
Bovenkarspel
22:28
2
Wilma van Wouw
Bergen Nh
22:34
3
Karin Voogt
Berkhout
26:21
4
Marian Baas
Hollandia
26:29
5
Hankie Bijl
Hollandia
26:48
V65, DAMES WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Margreet Broersen
Bovenkarspel
23:33
2
Marja Mulder
Den Helder
25:02
MSEN, HEREN WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Menno Munster
Hylas
32:37
2
Tobias Pennekamp
Alkmaar
32:58
3
Koen van Haaster
Hera
33:15
4
Pepijn Smilda
Heerhugowaard
33:29
5
Bouke Bouma
Middelie
33:43
6
Mick van der Velden
Alkmaar
34:04
7
Joffre Hooijschuur
Anna Paulowna
34:12
8
John Fisher
Amsterdam
34:28
9
Thijs Mossel
Edam
35:22
10
Martijn Verhoeven
Zuid-Scharwoude
35:27
11
Ian Smak Gregoor
Bovenkarspel
35:28
12
Robert de Boer (van Puk)
Volendam
35:37
13
Jim Kruiver
Hera
35:41
14
Aaike Bouma
Middelie
36:00
15
Maarten Worp
Abbekerk
36:08
16
Nick Beerepoot
Spanbroek
36:17
17
Tyas Visser
Purmerend
36:26
18
Paul Okkers
SV Sportlust
37:29
19
Thijs Hoogervorst
Wervershoof
37:59
20
Nick Slijkerman
Schagen
38:02
21
Stephen otten
Oudorp Nh
38:28
22
Alexander Beemsterboer
Zwaag
38:53
23
Joey Hidding
Alkmaar
39:15
24
Erik Beudeker
Middenbeemster
39:15
25
Kars van der Gragt
Hylas
40:47
26
Tom Vandersluis
Baarn
40:59
27
Rob Hartog
Enkhuizen
41:04
28
Jorrit Zuiker
Hoorn Nh
41:55
29
Robin Kras
Volendam
42:23
30
Roy Stuifbergen
Heiloo
43:51
31
Niek Veerman
Volendam
47:30
M35, HEREN WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Koen Selie
Wognum
34:52
2
Roderick visser
Bovenkarspel
37:29
3
Michiel van der starre
Hoorn Nh
37:30
4
Tim Modderman
Alkmaar
38:06
5
Hugo Bakker
Obdam
38:39
6
Jurriaan Alderlieste
Hoorn
39:08
7
Sébastien Baars
Den Helder
39:21
8
Jeffrey van Diepen
Zwaag
39:23
9
Pascal Sijm
Hoorn Nh
40:07
10
Robin Stan
Wognum
40:37
11
Toer van den Berg
Nibbixwoud
44:03
12
Karel Deken
Hollandia
44:14
13
Carlo jonk
Volendam
45:05
14
Thomas Ettes
Amsterdam
45:33
15
Bart Sijm
Enkhuizen
46:17
M40, HEREN WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ronald Marees
Oudesluis
34:50
2
Michel Pannekeet
Nederland
35:40
3
Peter Jan Laverman
Hylas
36:38
4
Johan Smit
Volendam
37:25
5
Rens de Groot
Schagen
38:37
6
Alex van Weezenbeek
Heerhugowaard
39:08
7
John van de Swaluw
Wervershoof
40:11
8
Martijn Kamp
Grootebroek
41:15
9
Bart Brouwer
Opperdoes
41:46
10
Bejamin van de Lugt
Middenmeer
42:05
11
Kees Kroon
Volendam
42:39
12
Gerben Broens
Amsterdam
42:44
13
Martien de Graaf
Volendam
43:17
14
Arjan Schouten
Wervershoof
44:24
15
Thomas de Wit
Enkhuizen
44:41
16
Enno Veerman
Volendam
45:22
17
Wim Groen
Zwaag
45:31
18
Haas Sjonger
Bovenkarspel
59:16
M45, HEREN WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Richard Kramer
Hoogkarspel
34:55
2
Tom ten Bruggencate
Broek op Langedijk
36:33
3
Bart Klaver
Hera
37:44
4
Klaas Ettema
Volendam
38:35
5
Niels van wijk
Andijk
39:14
6
Sander Steltenpool
Andijk
40:13
7
Van den Ouweelen
Monnickendam
40:24
8
Jeroen Lautenschutz
Volendam
40:40
9
Marco Collet
Edam
41:12
10
Dave van Hinte
Hoorn Nh
42:21
11
Michel van Veen
Amsterdam
42:26
12
Ton Ham
Nibbixwoud
44:32
13
Niels Jonk
Volendam
44:47
14
Ingeman De Groot
Amsterdam
45:01
15
Louis Goudsbloem
Andijk
45:11
16
Steven Oudendijk
Hoogwoud
45:34
17
Jens Odinga
Hollandia
45:35
18
Sergio Felter
Castricum
45:57
19
Norbert Bijvoet
Wognum
46:08
20
Niels Visser
Hoorn Nh
46:58
21
Gian Broers
Grootebroek
49:21
22
Pieter Keesman
Enkhuizen
51:39
23
Stefan Broers
Hoogkarspel
55:13
M50, HEREN WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rober Stroet
SAV
37:48
2
Kees Bot
Hem
38:10
3
Rob Schilder
SAV
39:14
4
John Buikman
Edam
39:25
5
Simon Kroon
AV Edam
41:36
6
Robert S Horneman
Wieringerwerf
42:36
7
Seppo Spaapen
Purmerend
42:38
8
Iwan Lautenschutz
Volendam
42:55
9
Rudy Boogaard
Heerhugowaard
43:19
10
Jeroen Brieffies
Venhuizen
44:36
11
Marcel Laan
Blokker
48:54
12
Simon Mooyn
AV Edam
57:00
13
Gerrit Leeftink
Grootebroek
59:22
M55, HEREN WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ton Bosgoed
Grootebroek
36:46
2
Joost van. Galen
Wormerveer
36:51
3
Gertjan Klumpenhouwer
Enkhuizen
40:29
4
Nico Dalen
Den Helder
41:18
5
Hans Nijman
Schagen
42:31
6
Aiko Pastoor
TAS '82
44:25
7
Hein Kroon
Volendam
46:20
8
John Reus
Grootebroek
48:02
9
Ton van Dijk
Hoorn Nh
48:52
10
Ruud Kolle
Julianadorp
49:01
11
Frank Ettes
Blokker
50:32
12
Piet Visser
Hoorn
56:47
M60, HEREN WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hans Pater
Waarland
39:18
2
Louis Dam
Zaanland
40:28
3
Fred Smit
Waarland
42:50
4
Rene Bakker
TAS '82
43:05
5
Frank Boon
Venhuizen
44:11
6
Jan Smit
Opperdoes
44:30
7
Sjon Wagenaar
Hoogkarspel
45:20
8
Ronald Schouwink
Hoorn Nh
49:20
9
Bert Spil
Heerhugowaard
52:48
10
Sjaak Pronk
Spanbroek
53:55
11
Hans van Diepen
Spanbroek
57:21
M65, HEREN WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Kreuk
Lutjebroek
43:18
2
Ton van der Meché
Julianadorp
43:57
3
Wallie Bloemer
Hem
44:37
4
Anton Knijn
Berkhout
45:15
5
Sjaak Boon
Venhuizen
50:50
6
Herman Akkerman
Hollandia
51:14
7
Nico kras
Volendam
51:48
8
Wim Brommersma
Edam
51:56
9
Cees Haan
Edam
53:21
10
Harry Kraak
Julianadorp
53:36
11
Theo Mossel
Edam
55:13
12
Kik Huisman
Hollandia
55:29
13
Jan Dorland
Edam
56:01
14
Henky Overeem
AV Edam
59:09
15
Dirk Jan Giskes
Heiloo
1:00:35
16
Piet Hartog
Abbekerk
1:03:07
17
Peter Hoedjes
Oostwoud
1:20:00
VTRIM, DAMES TRIM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Margriet Sta van Uitert
Edam
45:42
2
Petra Lautenschutz-Vink
Volendam
46:24
3
Gina van riesen
Volendam
48:05
4
Kim Kes
Edam
50:24
5
Yvonne Bond
Volendam
51:50
6
Annita Kunst
Edam
53:37
7
Willeke Kwakman
Volendam
54:06
8
Elsa Lautenschutz
Volendam
54:20
9
Marga Tol
Volendam
54:38
MTRIM, HEREN TRIM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Remco Bruin
Hylas
17:19
2
Kris Oedit Doebe
Hollandia
18:38
3
Jelle van der Deure
Enkhuizen
19:52
4
Gerben Konijn
Slootdorp
21:50
5
Stan Brouwers
Middenmeer
22:32
6
Cees Meijer
Hoogkarspel
23:11
7
Jan Willem
Hoorn
23:41
8
Walter Langedijk
Wognum
26:08
9
Hans Schouten
SAV
29:35
https://www.crosscircuit.nl
Uitslagen.nl
06-12-2022 09:40