Uitslagenlijst All4Running Crosscircuit Dijkgatboscross

Wieringerwerf - Zondag 13 november 2022

J-9, JEUGD T/M 9 JAA
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Teun Hagtingius
Grootebroek
3:46
2
Vincent Orij
Alkmaar
3:46
3
Joris Steltenpool
Andijk
3:54
4
Jesse Duin
Heerhugowaard
4:01
5
Thijmen Koen
Noordkop
4:05
6
Sam Kraak
Den Helder
4:09
7
Terrence Raidon Smal
Heerhugowaard
4:09
8
Pieter Meijerink
SAV
4:13
9
Jax Kobé
Heerhugowaard
4:15
10
Mart Zutt
Alkmaar
4:20
11
Nils de Haas
Grootebroek
4:24
12
Adam Garrone
Sint Pancras
4:42
13
Lukas Kooy
Wieringermeer
4:53
14
Thomas Jansen
Alkmaar
4:59
15
Faas van der Veldt
Nederland
5:00
16
Jens Grent
Hoogkarspel
5:08
17
Damian Groen
Heerhugowaard
5:34
18
Job Zutt
Alkmaar
5:36
19
Luuk Miedema
Wieringermeer
5:45
20
Jens Paauw
Wieringermeer
5:59
M-9, JEUGD T/M 9 JAA
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Faya Wenners
Wervershoof
4:13
2
Juliette Schellevis
Edam
4:15
3
Maud Kraak
Den Helder
4:26
4
Isa Grent
Hoogkarspel
4:28
5
Nova Lauret
Broek op Langedijk
4:34
6
Veerle van Zanten
Nederland
4:35
7
Ella Reus
Bovenkarspel
4:37
8
Jet Koolen
Nederland
4:41
9
Isolde van Berkum
Noordkop
4:45
10
Janne van t Spijker
Noordkop
4:48
11
Zara van de Logt
Middenmeer
5:32
12
Emmelie Bloemink
Wieringermeer
5:34
13
Feline Paauw
Nederland
5:38
J1012, 10 T/M 12 JAAR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Quinten Orij
Alkmaar
4:48
2
Faas Thoes
Alkmaar
4:49
3
Valentijn Kleine Koerkamp
Alkmaar
5:05
4
Gido Sjerps
Venhuizen
5:14
5
Yannick Jansen
Alkmaar
5:15
6
Jari de wolf
Zuid-Scharwoude
5:16
7
Jort Keeman
Andijk
5:18
8
Tijn van Pruissen
Alkmaar
5:27
9
Teun Zutt
Alkmaar
5:31
10
Daan Baars
Den Helder
5:39
11
Bjorn Velzeboer
Alkmaar
5:39
12
Seth van Mullum
Nederland
5:40
13
Jurre van Kampen
Alkmaar
5:40
14
Niek Keijning
Alkmaar
5:43
15
Jari Reus
Bovenkarspel
5:45
16
Koen de Leeuw
Wieringerwerf
5:45
17
Rens Mol
Hoorn Nh
5:48
18
Kay van den Heuvel
Alkmaar
5:49
19
Hessel vd Werk
Opperdoes
5:59
20
Twan Tesselaar
Sint Pancras
6:03
21
Milo Talen
Nederland
6:12
22
Thijs Brems
Medemblik
6:15
23
Jan Steltenpool
Andijk
6:16
24
Tijn van Zanten
Nederland
6:24
25
Imme Swart
Hoorn Nh
6:26
26
Skye Sarlemijn
Nederland
6:44
27
Sil Koolen
Nederland
6:45
28
Levi Bloemink
Nederland
7:02
M1012, 10 T/M 12 JAAR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pueblita Renfurum
Wijdenes
5:00
2
Jade Kamps
Heerhugowaard
5:01
3
Sterre Rotthier
Alkmaar
5:21
4
Esmee van der Woude
Hoorn Nh
5:22
5
Rosalie Schipper
ARO '88
5:27
6
Lynn Hoogendijk
Andijk
5:33
7
Anna Keeman
Andijk
5:41
8
Saar van t Spijker
Noordkop
5:42
9
Lotte Slagter
Bovenkarspel
5:42
10
Anna Hoogendijk
Andijk
5:43
11
Jasmine de Haas
Grootebroek
5:44
12
Nina Wenners
Wervershoof
5:46
13
Neva Berkhof
Hoorn Nh
5:48
14
Jinte Huibers
Tuitjenhorn
5:58
15
Saar Smits
AV Edam
6:01
16
Mila van de Logt
Middenmeer
6:18
17
Julia Vermeent
Hollandia
6:27
18
Sabine Odinga
De Weere
6:27
19
Sterre Schaap
ARO '88
6:28
20
Renske Koopman
ARO '88
6:37
21
Demi Manshanden
Obdam
6:39
22
Elin van der Veldt
Nederland
6:53
23
Lisa van der Laan
Nederland
6:56
24
Sara Piechota
Nederland
7:08
J1315, 13 T/M 15 JAAR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Max Preijer
Andijk
7:37
2
Josh Garrone
Sint Pancras
7:47
3
Nariho Renfurum
Wijdenes
7:49
4
Boet van Hove
Heiloo
7:51
5
Olivier Kleine Koerkamp
Alkmaar
7:56
6
Thijmen van der Burg
Heerhugowaard
7:56
7
Biek Komen
Alkmaar
8:05
8
Menno Brandt
Oosterleek
8:56
9
Sven de Haas
Grootebroek
8:59
10
Mathijs Ippel
Wieringerwerf
9:28
11
Stan Smit
DOKEV
10:24
12
Oscar Benjamins
Nederland
10:31
M1315, 13 T/M 15 JAAR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rosalie ten Bruggencate
Broek op Langedijk
8:09
2
Inaya Yahyaoui
Almere
8:46
3
Lynn Kleijn
Wijdewormer
9:35
4
Jonna Brommer
Alkmaar
9:44
5
Milou Glas
ARO '88
10:32
6
Eva Snoek
Nederland
10:52
7
Milou Koopman
Grootebroek
11:24
8
Iris Vonk
Nederland
11:25
J1618, 16 T/M 18 JAAR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Finn Rademaker
Amsterdam
35:06
2
Aike van der Lei
Nederland
36:23
3
Jur Bakker
Edam
36:27
4
Wesley Van huijksloot
Grootebroek
37:43
5
Sander Buikman
Edam
37:45
6
Ymme van Komen
Abbekerk
38:53
7
Martijn Konijn
Nederland
42:00
M1618, 16 T/M 18 JAAR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Meike Rozemeijer
Hera
37:31
2
Laila Yahyaoui
Almere
37:52
VSEN, DAMES WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Fee Mok
SAV
23:54
2
Nina van Diepen
Heerhugowaard
24:14
3
Maaike Vooren
Alkmaar
25:06
4
Manon Verdonck
Volendam
25:41
5
Tara Ozinga
AV Aalsmeer
25:43
6
Celine Ruiter
Limmen
26:18
7
Floortje van Kampen
Wieringerwerf
26:43
8
Imke Glas
Hera
26:52
9
Heleen Wildoer
Grootebroek
27:41
10
Lotte Zethof
AV Aalsmeer
27:48
11
Thea Noordeloos
Grootebroek
27:54
12
Melissa van Eenennaam
Aalsmeer
28:27
13
Serina Schouwenaar
Den Helder
28:30
14
Emma-Joy van Dorp
Koog aan de Zaan
29:09
15
Floor ter Burg
Schoorl
29:19
16
Josien Dümmer
Alkmaar
30:54
17
Liz Jonk
AV Edam
31:26
18
Fiene Jonk
AV Edam
31:26
19
Zola Assogia
SV Sportlust
33:21
20
Judith van den Berg
Wieringerwerf
34:03
V35, DAMES WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Roos de Boer
Heerhugowaard
26:12
2
Irene Deen
Bovenkarspel
28:26
3
Brenda Roet
Wervershoof
31:32
4
Paula Volkers
Heerhugowaard
31:45
5
Michelle Franssen
Julianadorp
35:31
6
Marjolein Eijgelaar
Enkhuizen
37:48
V40, DAMES WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Katinka laan
Bovenkarspel
25:10
2
Linda Reus
Bovenkarspel
25:31
3
Agnes van Brug
Hylas
27:46
4
Yavanna Mooijer
AV Edam
32:21
5
Jolanda Konijn
Slootdorp
32:26
6
Cora Blankendaal
Sint Maarten
32:29
7
Dorien Kuin
Hoogkarspel
33:29
8
Daniëlle Stoffer - Roelen
Wieringerwerf
37:47
V45, DAMES WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Inge Felter - de Jong
Castricum
25:02
2
Hanne Hofmans
Heerhugowaard
25:36
3
Bianca van Diepen
Hylas
28:44
4
Kirsten Bijker
Den Helder
31:21
5
Marleen Stroomer
Zwaag
32:39
6
Dagmar Krijnen
Spanbroek
33:02
7
Ilona Gever
Medemblik
33:40
8
Monique Helderman
Middemeer
33:40
9
Arianne Alkemade
Wieringerwerf
34:19
10
Saskia Verijzer
SV Sportlust
35:37
11
Mirjam van der Eijk
Midwoud
36:37
12
Alga Muurling
Wieringermeer
37:41
13
Monique Ooms
Blokker
38:14
14
Sigrid Langedijk
Wognum
41:54
V50, DAMES WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ingrid Dijkstra
Venhuizen
31:36
2
Esther aan de Wiel
SV Sportlust
35:02
3
Esther Broerse
Wieringermeer
37:46
V55, DAMES WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mirjam de Boer
Grootebroek
26:28
2
Esther Veldhuis
Bovenkarspel
30:05
3
Ivonne Kramer
Andijk
30:25
4
Margareth Smal
Hollandia
31:34
5
Ingrêthe Karsten
Hoorn Nh
32:34
6
Saskia Boon
SAV
33:37
7
Elles Wagenaar
Wieringerwerf
38:38
8
Anja van Ijsseldijk
Oostwoud
38:49
V60, DAMES WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ans Thole
Bovenkarspel
29:20
2
Wilma van Wouw
Bergen Nh
30:01
3
Karin Voogt
Berkhout
34:34
4
Marian Baas
Hollandia
34:50
5
Hankie Bijl
Hollandia
35:26
6
Maria Meijerink
Wieringermeer
40:39
V65, DAMES WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Margreet Broersen
Bovenkarspel
31:00
2
Marja Mulder
Den Helder
33:00
MSEN, HEREN WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ronald Schroer
Zaanland
32:48
2
Edwin sjerps
Nibbixwoud
34:17
3
Tobias Pennekamp
Alkmaar
35:03
4
Pepijn Smilda
Heerhugowaard
35:05
5
Bouke Bouma
Middelie
35:11
6
John Fisher
Amsterdam
36:19
7
Mick van der Velden
Alkmaar
36:31
8
Joffre Hooijschuur
Anna Paulowna
36:43
9
Jim Kruiver
Hera
37:51
10
Martijn Verhoeven
Zuid-Scharwoude
38:19
11
Maarten Worp
Abbekerk
38:23
12
Nick Beerepoot
Spanbroek
38:46
13
Aaike Bouma
Middelie
39:03
14
Paul Okkers
SV Sportlust
40:33
15
Nick Slijkerman
Schagen
40:35
16
Don van Casand
Den Helder
40:40
17
Joey Hidding
Alkmaar
41:05
18
Stephen otten
Oudorp Nh
41:13
19
Angelo Visser
Hera
41:14
20
Alexander Beemsterboer
Zwaag
41:49
21
Erik Beudeker
Middenbeemster
41:50
22
Gijs molenaar
Nieuwe Niedorp
41:51
23
David Pennekamp
De Goorn
42:20
24
Rob Hartog
Enkhuizen
42:24
25
Jorrit Zuiker
Hoorn Nh
45:24
26
Roy Stuifbergen
Heiloo
46:35
27
Jasper Pliester
Heerhugowaard
49:18
28
Dennis Wardenaar
Schagen
50:45
29
Rico Bruin
Middenmeer
51:49
M35, HEREN WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gabriele Fantasia
Diemen
36:00
2
Koen Selie
Wognum
37:20
3
Bart van Sloten
Amsterdam
40:01
4
Hugo Bakker
Obdam
40:15
5
Michiel van der Starre
Hoorn Nh
40:33
6
Ruud Roemersma
Heerhugowaard
41:07
7
Tim Modderman
Alkmaar
41:11
8
Sébastien Baars
Den Helder
41:30
9
Jeffrey van Diepen
Zwaag
41:33
10
Pascal Sijm
Hoorn Nh
42:12
11
Robin Stam
Wognum
43:07
12
Bart Stavenuiter
Andijk
43:22
13
Johan Baas
Hollandia
43:39
14
Arpád Hornyák
Julianadorp
45:28
15
Toer van den Berg
Nibbixwoud
47:01
16
Ron Boersen
Den Oever
47:19
17
Jacco Vlaming
Julianadorp
47:50
18
Thomas Laauwen
Hoorn
48:50
19
Bart Sijm
Enkhuizen
50:44
20
Daan Blokker
Zwaag
1:02:00
21
Hans Schipper
Hera
1:10:19
M40, HEREN WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ronald Marees
Oudesluis
36:53
2
Michel Pannekeet
Nederland
37:26
3
Sjaak Bakker
Hera
38:12
4
Daniel Spijker
40:31
5
Alex van Weezenbeek
Heerhugowaard
40:54
6
Bas Botman
Hylas
41:25
7
Rens de Groot
Schagen
41:45
8
Bram de Waard
Petten
41:57
9
Wouter Meijerink
SAV
44:25
10
Bart Brouwer
Opperdoes
44:36
11
Karst Ketelaar
Hippolytushoef
45:34
12
Gerben Broens
Amsterdam
46:07
13
Arjan Schouten
Wervershoof
46:55
14
Wim Groen
Zwaag
49:16
15
Wouter van wielink
Wormerveer
50:01
16
Niels Schepers
Breezand
52:37
M45, HEREN WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Richard Kramer
Hoogkarspel
37:06
2
Tom ten Bruggencate
Broek op Langedijk
38:57
3
Jos Jacobsen
Westzaan
39:03
4
Bart Klaver
Hera
40:06
5
Klaas Ettema
Volendam
40:27
6
Niels van wijk
Andijk
41:33
7
Sander Steltenpool
Andijk
42:23
8
Van den Ouweelen
Monnickendam
43:20
9
Marco Collet
Edam
44:20
10
Jochem Marcus
Wieringermeer
46:13
11
Lex wiringa
Enkhuizen
46:59
12
Ton Ham
Hollandia
47:24
13
Michiel Ooms
Blokker
47:29
14
Ron Noors
Julianadorp
48:02
15
Bas Dorpmans
TAS '82
48:20
16
Niels Visser
Hoorn Nh
49:30
17
Norbert Bijvoet
Wognum
50:25
18
Nico Houtkooper
Julianadorp
53:00
19
Gian Broers
Grootebroek
54:55
M50, HEREN WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ruud Beerepoot
Hera
38:37
2
Robér Stroet
SAV
40:19
3
John Buikman
Edam
41:49
4
Michael Krijnen
Spanbroek
42:00
5
Kees Bot
Hem
42:19
6
Jonnie Rijkenberg
Oosthuizen
44:41
7
Seppo Spaapen
Purmerend
45:12
8
Robert S Horneman
Wieringerwerf
45:32
9
Rudy Boogaard
Heerhugowaard
45:40
10
Edwin Bruin
Medemblik
47:04
11
Dennis van der Veen
Breezand
47:14
12
Abel Smilda
Hera
50:00
13
Michael van der Hoef
Nibbixwoud
51:49
14
Rob Neuvel
52:31
15
Marcel Laan
Blokker
52:33
16
Robbert van Meulem
Oostwoud
57:17
17
Patrick Michel
Andijk
1:01:32
M55, HEREN WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ton Bosgoed
Grootebroek
39:11
2
Joost van. Galen
Wormerveer
39:21
3
Gertjan Klumpenhouwer
Enkhuizen
43:20
4
Nico Ruiter
Heiloo
44:00
5
Nico Dalen
Den Helder
44:51
6
Hans Nijman
Schagen
45:41
7
Aiko Pastoor
TAS '82
47:34
8
Allard Pliester
Sint Maarten
49:17
9
Frank Ettes
Blokker
51:30
10
Ton van Dijk
Hoorn Nh
52:05
11
Piet Visser
Hollandia
1:00:40
M60, HEREN WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Peter Rietveld
Heerhugowaard
41:17
2
Hans Pater
Waarland
42:34
3
Fred Smit
Waarland
44:33
4
Louis Dam
Zaanland
44:48
5
Frank Boon
Venhuizen
45:30
6
Henry Rijkenberg
Purmerend
46:38
7
René Bakker
TAS '82
47:09
8
Sjon Wagenaar
Hoogkarspel
47:39
9
Ronald Schouwink
Hoorn Nh
52:26
10
Henk Meester
Middenbeemster
54:53
11
Bert Spil
Heerhugowaard
56:38
12
Gerrit Koopal
Julianadorp
1:02:22
13
Sjaak Pronk
Spanbroek
1:02:25
14
Hans van Diepen
Spanbroek
1:02:56
M65, HEREN WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Kreuk
Lutjebroek
45:34
2
Ton van der Meché
Julianadorp
47:44
3
Anton Knijn
Berkhout
47:59
4
Nico Wagenaar
Sint Pancras
48:08
5
Wallie Bloemer
Hem
49:40
6
Peter Nannings
Wognum
51:01
7
Sjaak Boon
Venhuizen
54:53
8
Harry Kraak
Julianadorp
55:38
9
Kees Janssen
Wormer
1:04:20
10
Jan Dorland
Edam
1:04:21
11
Piet Hartog
Abbekerk
1:08:19
12
Peter Hoedjes
Oostwoud
1:28:39
VTRIM, DAMES TRIM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Claudia Geldermans
Noordkop
52:35
2
Eline Hartog
Westzaan
56:16
3
Angela Rijkhoff
Obdam
56:30
4
Sandra van der waals
Obdam
56:31
5
Marbel de Graaf
Wieringerwerf
1:10:16
MTRIM, HEREN TRIM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Remco Bruin
Hylas
23:04
2
Jos Smil
SV Sportlust
24:09
3
Ron van Diepen
Heerhugowaard
24:14
4
Lourens Kalverdijk
Noord Scharwoude
25:50
5
Jelle van der Deure
Enkhuizen
26:00
6
Wil Does
Hylas
26:02
7
Jan Tuijp
AV Edam
27:31
8
Jeroen Kuijk
Heemskerk
27:48
9
Niers Kwakman
AV Edam
28:24
10
Gerben Konijn
Slootdorp
28:53
11
Stan Brouwers
Middenmeer
29:57
12
Dave Koster
SV Sportlust
30:28
13
Cees Meijer
Hoogkarspel
30:33
14
Gerrit Jan van der Leek
Andijk
31:44
15
Jan Willem Bijl
Hoorn
31:47
16
Herman Akkerman
Hollandia
32:23
17
Michael Willemsen
Midwoud
33:49
18
Dirk Jan Giskes
Heiloo
38:20
19
Walter Langedijk
Wognum
41:55
20
Jan van Oers
Wieringerwerf
46:04
https://www.crosscircuit.nl
Uitslagen.nl
06-12-2022 09:38