Uitslagenlijst Berenloop Terschelling

Terschelling-West - Zondag 6 november 2022

MSEN, 21.1 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Geart Jorritsma
Horror
1:09:33
1:09:33
2
Philip Wong
Leiden
1:11:02
1:11:02
3
Mechiel Zantema
Friesland
1:11:15
1:11:15
4
Wilko Bakker
Horror
1:11:44
1:11:43
5
Robin Honebecke
Nederlandse Triathlon Bond
1:14:42
1:14:40
6
Koos Jelmer de Vries
Lionitas
1:16:21
1:16:19
7
Simon van der Veen
Lionitas
1:17:28
1:17:26
8
Wes Heemskerk
Groningen Atletiek
1:20:38
1:20:35
9
Lukas Debeer
Herent
1:21:00
1:20:57
10
Remco De Valk
Friesland
1:21:11
1:21:11
11
Jorrit Waslander
Groningen Atletiek
1:21:19
1:21:17
12
Sjoerd Wester
BB lopers
1:23:36
1:23:31
13
Joost IJsselmuiden
Lionitas
1:25:10
1:25:03
14
Timo de Raad
Altis
1:26:29
1:25:54
15
Michiel van der Groen
Heemskerk
1:29:01
1:28:23
16
Wesley van der Knaap-Bas
Suomi
1:30:58
1:30:46
17
Marcel Tuinstra
Nederlandse Triathlon Bond
1:31:32
1:31:26
18
Piet van Vuuren
DEM
1:31:52
1:31:44
19
Chiel Veeke
PEC 1910
1:33:50
1:33:46
20
Jelle Linneman
Nederlandse Triathlon Bond
1:38:34
1:38:17
21
Ruben Admiraal
Nederlandse Triathlon Bond
1:43:10
1:42:26
22
Reyer Vos
Gehandicapten Sportclub Emmen
1:46:42
1:46:03
23
Martijn Wieberdink
LAAC Twente
1:47:06
1:46:39
24
Yannick Habes
Suomi
1:50:11
1:49:56
25
Martijn Kleefman
Altis
1:56:28
1:47:05
26
Tim Slijkhuis
Triathlon
2:04:32
2:04:32
27
Jorri van der Aar
Suomi
2:10:17
2:10:00
M40, 21.1 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rene Bremer
Running Holland vereniging
1:19:48
1:19:46
2
Rik Wolswinkel
Altis
1:21:25
1:21:23
3
Hans Coenraads
ATC '75
1:21:48
1:21:44
4
Erwin Kreule
BB lopers
1:25:24
1:25:20
5
Chris Ruigendijk
Loopgroep Bedum
1:26:33
1:26:26
6
Jeron Boellaard
Suomi
1:26:57
1:26:45
7
Jetze Genee
Horror
1:27:29
1:27:24
8
Maarten van Vulpen
Hellas
1:28:23
1:28:18
9
Erik Jan Rodenhuis
Oranjewoud
1:28:28
1:28:22
10
Jan Harm Schippers
Impala
1:28:38
1:28:34
11
Roel-Jan Heeringa
BB lopers
1:29:44
1:29:40
12
Ate Bijlsma
Athleta
1:33:09
1:31:57
13
Klaasjan Holwerda
Loopgroep Bunnik
1:33:14
1:25:47
14
Manuel Haves
PEC 1910
1:33:17
1:32:30
15
Emanuel Meijer
U-Track
1:34:05
1:33:28
16
Ronald Meijboom
ATC '75
1:36:11
1:36:06
17
Folkert Huisma
Impala
1:36:24
1:36:16
18
Steven Stouten
Leiden Road Runners Club
1:38:50
1:38:11
19
Jasper de Noord
Lionitas
1:39:26
1:39:08
20
Marcel Candido
Leiden Road Runners Club
1:39:56
1:39:18
21
Willem Hofman
Artemis
1:41:50
1:41:37
22
Edwin Hoogenboom
AKU
1:42:17
1:41:57
23
Erwin Kroeze
Nederlandse Triathlon Bond
1:47:43
1:47:03
24
Thierry van Groen
Friesland
1:55:07
1:54:29
25
Michel Manintveld
Veluwe
2:03:55
1:55:47
26
Jules Sillem
Suomi
2:06:19
2:01:06
27
Peter de Raadt
Zuidwal
2:07:21
1:57:23
M50, 21.1 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Johann-Frederick Te Peele
Phanos
1:20:39
1:20:39
2
Michel Blaauwgeers
BB lopers
1:24:14
1:24:11
3
Jaco de Kraker
Phanos
1:26:43
1:26:35
4
Klaas Kroese
Friesland
1:26:48
1:26:45
5
Herman Couperus
Athlos
1:27:02
1:26:55
6
Gerrit Alkema
Athlos
1:27:33
1:27:27
7
Renze Zijlstra
PEC 1910
1:29:49
1:29:04
8
Adriaan Huisman
LSV Invictus
1:29:50
1:29:45
9
Erik Breems
Suomi
1:29:53
1:29:41
10
Lucas Leliveld
Groningen Atletiek
1:29:57
1:29:44
11
Ronald Westein
Loopgroep Bunnik
1:30:02
1:29:52
12
Harmen Jorritsma
AV Heerenveen
1:30:24
1:30:18
13
Jan Aarnoutse
Dolichos
1:31:29
1:31:20
14
Jaap Vermaas
NOP
1:32:32
1:31:05
15
Catrinus Vroom
Lionitas
1:32:32
1:32:27
16
Erik den Oude
Pijnenburg
1:32:37
1:32:30
17
Arjan Elling
AAC '61
1:33:01
1:32:49
18
Erik Zijlstra
Nederlandse Triathlon Bond
1:33:11
1:32:42
19
Martijn Toering
Lionitas
1:34:44
1:34:35
20
Ronnie Krul
BB lopers
1:38:02
1:37:52
21
Bob Keuzekamp
Suomi
1:38:04
1:37:52
22
Sierk Spits
Hanzesport
1:38:07
1:37:59
23
Bert Fink
Hylas
1:38:09
1:37:53
24
Bart Haas
Nederlandse Triathlon Bond
1:38:50
1:38:38
25
Mike Van Wichen
RRZ
1:39:07
1:38:57
26
Remco Arnoldus
RRZ
1:39:38
1:39:28
27
Renato Gums
Isala '96
1:39:46
1:39:03
28
Gerrit Panhuis
Lionitas
1:39:51
1:39:33
29
Arjan Kouwenhoven
Nederlandse Triathlon Bond
1:40:14
1:39:33
30
John Van Der Velde
Loopgroep Nienoord
1:40:35
1:39:59
31
Harry Van der Schoot
Nederlandse Triathlon Bond
1:41:08
1:40:50
32
Tonnie De Winter
Veluwe
1:41:24
1:41:09
33
Marco Tekstra
Loopgroep Nienoord
1:41:42
1:41:06
34
Anton Tuinstra
Nederlandse Triathlon Bond
1:43:12
1:43:05
35
Martin Talane
AAV '36
1:43:22
1:43:14
36
Klaas Arkema
Nederlandse Triathlon Bond
1:44:55
1:44:33
37
Erik van der Knaap
Uelsen
1:45:50
1:45:30
38
Siem Hiemstra
LSV Invictus
1:46:07
1:46:02
39
William Elegeert
Nederlandse Triathlon Bond
1:46:21
1:45:36
40
Arjen Keers
PEC 1910
1:47:29
1:46:44
41
Hans Coomans
OSS-VOLO
1:48:04
1:47:52
42
Tjeerd Oppedijk
U-Track
1:49:24
1:49:02
43
Stefan Van Dieken
Loopgroep PK
1:50:17
1:50:06
44
Bert Veen
ATC '75
1:51:08
1:46:35
45
John Broekman
Loopgroep Gieten
1:51:11
1:49:37
46
Lars van Westerlaak
U-Track
1:51:14
1:46:23
47
Hans Blaauwbroek
U-Track
1:51:33
1:51:13
48
Günter Fischer
Essen
1:51:49
1:51:28
49
Geert Ramakers
Loopgroep Bunnik
1:52:53
1:52:34
50
Geert Reiffers
Loopgroep Bedum
1:54:15
1:53:58
51
Erik Steenbeek
Astylos
1:54:45
1:54:33
52
Erik Vd Poll
Isala '96
1:54:56
1:54:13
53
Arjen Lakerveld
Atos
1:55:17
1:54:54
54
Luc de Jong
AV Monnickendam
1:55:59
1:53:05
55
Erik van Dulmen
DOS
1:56:22
1:55:39
56
Peter Vollebregt
Loopgroep Houten
1:56:41
1:55:31
57
John de Wit
SAV
1:57:11
1:54:00
58
Erik Telman
AV Monnickendam
1:59:12
1:56:18
59
Sieds Brouwer
Lionitas
2:04:03
1:58:25
60
Hans Molenaar
Suomi
2:10:17
2:10:01
61
Herman Hofstee
DOS
2:10:19
2:09:34
62
Martin Brändli
Zürich
2:10:44
1:59:46
63
Tjitte De Vries
AV Heerenveen
2:14:41
2:14:19
64
Onno Thooft
Horror
2:17:38
2:11:25
65
John Adema
Lionitas
2:17:53
2:07:25
66
Ludger Hüllen
Essen
2:20:22
2:20:01
67
Hajo Jonker
Triathlon
2:36:34
2:36:10
68
Jack Bolt
Groningen Atletiek
2:37:29
2:32:54
M60, 21.1 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Remy Notten
Loopgroep De Drentsche Aa
1:26:26
1:26:24
2
Klaas van Heeringen
Lionitas
1:27:30
1:27:27
3
Adri Henskens
OSS-VOLO
1:30:38
1:30:28
4
Cor Ton
LSV Invictus
1:31:50
1:31:45
5
Henk van Eldik
Lionitas
1:32:13
1:32:07
6
Arjen Schots
Pallas '67
1:35:49
1:35:31
7
Manuel José
Phoenix
1:37:10
1:37:08
8
Henk Ruiter
Horror
1:37:28
1:37:14
9
Sander Rietveld
Atos
1:38:58
1:38:53
10
Jan Horenga
Loopgroep Nienoord
1:39:02
1:38:26
11
Dick Gelderblom
Impala
1:39:44
1:39:37
12
Wim Bakker
Friesland
1:40:29
1:40:23
13
Kees Voogt
De Kieviten
1:40:59
1:40:35
14
Frank Troelstra
Horror
1:42:24
1:42:14
15
Dirk Blom
Clytoneus
1:42:32
1:42:22
16
Vincent van Leent
Pijnenburg
1:43:47
1:43:38
17
Daan Van der Geest
Friesland
1:43:47
1:43:43
18
Arend Hollebeek
Nederlandse Triathlon Bond
1:44:09
1:43:53
19
Arthur Verstraete
Hellas
1:44:44
1:44:29
20
Ronald Rumawatine
Marathon Pim Mulier
1:45:43
1:45:06
21
Johan van der Plas
Suomi
1:46:11
1:45:57
22
Koert Velders
AV Gouda
1:46:30
1:46:22
23
Harm Veenstra
Impala
1:46:37
1:46:21
24
Harm Bolder
Suomi
1:48:08
1:47:54
25
Pieter Maas
NOP
1:49:00
1:48:23
26
Jan Holterman
Loopgroep Aart Stigter
1:49:06
1:49:03
27
Jan Olthuis
Hardloop Club Amsterdamse Bos
1:49:12
1:48:54
28
Rene van Vliet
Veluwe
1:49:34
1:47:11
29
Peter Wolters
Loopgroep Nienoord
1:50:06
1:49:30
30
Folkert Tienkamp
AAC '61
1:50:44
1:50:22
31
Kees Visser
AV Heerenveen
1:50:50
1:50:31
32
Gerard Gerritsen
Daventria
1:51:01
1:50:46
33
Theo Boekema
BB lopers
1:51:37
1:51:24
34
Peter van Heusden
Zaanland
1:52:01
1:49:32
35
Frans van Haaster
RRZ
1:52:45
1:52:35
36
Rob Daamen
Athlos
1:52:48
1:52:30
37
Johan van Noordenburg
AV Heerenveen
1:52:58
1:52:37
38
IJsbrand Reijneveld
BB lopers
1:53:14
1:52:28
39
John Boer
PEC 1910
1:53:16
1:52:29
40
Peter Kieneker
Loopgroep Nienoord
1:53:47
1:53:11
41
Geert De Lange
Athlos
1:54:09
1:53:50
42
Bert Bolhuis
avVN
1:54:53
1:54:34
43
Peter Verkaaik
Loopgroep PK
1:56:35
1:56:20
44
Roelof Rekker
BB lopers
1:57:29
1:56:43
45
Lieuwe van Loon
Waterweg
1:58:14
1:57:51
46
Albert Hingstman
AV '23
1:58:38
1:57:55
47
Hans Knoops
Waterweg
2:00:57
2:00:34
48
Frans van der Molen
Spartacus
2:02:16
2:01:33
49
Pieter van Dijk
AV Heerenveen
2:02:26
2:02:06
50
Rink Post
LSV Invictus
2:04:27
2:03:50
51
Lammert Wezeman
Groningen Atletiek
2:04:34
2:04:00
52
Wim Zaat
Trecho
2:05:28
2:05:19
53
Snah Van Ommeren
Leiden Road Runners Club
2:09:48
2:00:24
54
Lou Ramaekers
Trecho
2:10:08
2:09:53
55
Frans Nettekoven vander Linden
AV '23
2:13:30
2:05:39
56
Jan Vierhout
Zuidwal
2:17:11
2:07:07
57
Jan Schuurman
Pijnenburg
2:20:44
2:14:43
58
Wim Manshande
Friesland
2:24:19
2:14:38
59
Piet Mulder
Friesland
2:35:41
2:28:10
VSEN, 21.1 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jacelyn Gruppen
HAC '63
1:17:21
1:17:21
2
Tess Boekema
Phanos
1:23:24
1:23:12
3
Marit Schwantje
Phanos
1:23:50
1:23:45
4
Tine Zweers
Loopgroep Zuidhorn
1:26:57
1:26:49
5
Ilonka Wolswinkel
Altis
1:28:34
1:28:31
6
Marleen Wilms
Altis
1:30:10
1:30:05
7
Mariska van Sprundel
Phoenix
1:30:44
1:30:39
8
Regine Postma
Horror
1:31:01
1:30:56
9
Elin Slagt
AAC '61
1:31:03
1:30:55
10
Marije Hulzebos
Groningen Atletiek
1:33:39
1:33:19
11
Sanne Niestijl
AAC '61
1:34:51
1:34:44
12
Sanne Scheltes
AAC '61
1:35:17
1:34:57
13
Mariska Heeman
Hellas
1:36:56
1:36:50
14
Isabel Wasseveld-Sticker
De Liemers
1:39:52
1:38:24
15
Lydwien Wilbers
Triathlon
1:43:58
1:43:29
16
Leonie Eenkhoorn
Isala '96
1:45:25
1:44:59
17
Ester Bolhuis
Loopgroep Astrea
1:46:58
1:46:50
18
Dionne Ramerman
Suomi
1:47:31
1:47:18
19
Marcia van Wanrooij
Suomi
1:52:01
1:51:44
20
Marije Peters-Geven
Start '78
1:55:00
1:54:38
21
Susan Gregoire
PAC
2:00:22
1:51:42
22
Emma van Dulmen
Impala
2:12:43
2:12:02
23
Rianna Lugtenborg
Vitalis
2:15:57
2:15:35
V40, 21.1 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Judith van der Meer
Lionitas
1:31:23
1:31:18
2
Simche Heringa
U-Track
1:32:10
1:32:06
3
Ylona Kruis
Horror
1:33:24
1:33:12
4
Olga Elling
AAC '61
1:36:14
1:36:06
5
Germien Krul
BB lopers
1:39:47
1:39:36
6
Marjo Negerman
AV '34
1:40:13
1:39:48
7
Dora Mohr
Essen
1:41:36
1:41:26
8
Krista van Os
BB lopers
1:45:46
1:45:34
9
Karin Verswijveren
Suomi
1:45:57
1:45:44
10
Jolanda de Vries
Lichtlopen
1:47:21
1:46:44
11
Maaike Kroeze
Triathlon
1:47:44
1:47:03
12
Liset de Groot
Nederlandse Triathlon Bond
1:50:06
1:49:30
13
Natascha Bergmans
Suomi
1:52:04
1:51:48
14
Lilian Fennema
PAC
2:00:22
1:51:42
15
Wietske de Jong
Horror
2:02:42
2:02:18
16
Carolien Meloni
LSV Invictus
2:04:27
2:04:22
17
Miranda van Gelderen
GAC Hilversum
2:05:26
2:00:32
18
Babette Van der Pol
Suomi
2:10:17
2:10:00
19
Eveline van Lingen
SAV
2:14:30
2:06:40
20
Jolanda Nieman
ATC '75
2:14:54
2:14:39
21
Margriet van Bruggen
PEC 1910
2:35:18
2:24:36
V50, 21.1 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Francien Mooijekind
Suomi
1:38:55
1:38:43
2
Christel Ravesteijn
PAC
1:39:22
1:39:07
3
Aniek Steenhuisen
AAC '61
1:42:31
1:42:11
4
Alie Brouwer
Horror
1:42:41
1:42:17
5
Astrid van Tol
Trecho
1:43:28
1:43:14
6
Anja Esveldt
BB lopers
1:43:50
1:43:38
7
Anieke Wierenga
PAC
1:47:00
1:46:43
8
Hilda Broekhuizen
Artemis
1:47:40
1:47:14
9
Marjo Eshuis
OSS-VOLO
1:48:10
1:47:59
10
Marjan Van der Zee
Friesland
1:52:27
1:51:22
11
Sandra Van Delft
Athlos
1:52:37
1:52:15
12
Lucia van der Bijl
Horror
1:54:46
1:54:24
13
Maria Sonneveld
Hylas
1:55:21
1:49:42
14
Idelette Schuurman
U-Track
1:56:02
1:55:40
15
Tanja Rietveld
Atos
1:56:04
1:55:58
16
Laura Buters
Haag Atletiek
1:56:16
1:49:40
17
Sylvia de Bood-Zijlstra
Nederlandse Triathlon Bond
1:56:16
1:55:47
18
Astrid van den Biggelaar
Prins Hendrik
1:58:18
1:54:54
19
Ina Van Es
ATC '75
2:00:23
2:00:03
20
Olga Bakker
PAC
2:00:40
1:59:55
21
Jolanda de Haan
PAC
2:02:00
2:01:15
22
Renetta Fransens
Horror
2:02:42
2:02:17
23
Petra Wieringa
Friesland
2:04:01
2:03:17
24
Liesbeth Hillebrand
De Sprinter
2:07:37
2:07:00
25
Marja van der Werf-Zoer
AV Heerenveen
2:09:25
2:08:59
26
Anja Poiesz
Horror
2:11:05
2:07:12
27
Jeanic Beker
Phoenix
2:12:02
2:03:20
28
Marion Goossen
Scheldesport
2:13:04
2:12:45
29
Ingrid van de Poll
Isala '96
2:16:57
2:10:21
30
Vanessa Verplancke-Vigar
Leiden
2:18:53
2:15:35
31
Lily Manshande
Friesland
2:20:00
2:10:15
32
Karen Jes
Zuidwal
2:20:12
2:10:09
33
Petra Lok
Lionitas
2:22:59
2:12:33
34
Annette de Ruiter
Leiden Road Runners Club
2:24:20
2:15:06
35
Helen Vrielink Kool
Triathlon
2:26:32
2:23:13
36
Natascha Steur
Zuidwal
2:26:46
2:16:46
37
Nicole Piepke
Recklinghausen
2:36:23
2:36:04
V60, 21.1 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Susan Hagevoort
Triathlon
1:46:28
1:46:15
2
Janet Werkema
Horror
1:48:37
1:48:29
3
Riet Van Mook
Spiridon
1:51:10
1:51:07
4
Carla Boekema
BB lopers
1:51:38
1:51:24
5
Trees Vermeulen
Trecho
1:56:09
1:55:56
6
Sylvia Talen
De Sprinter
2:01:42
2:01:05
7
Ineke Berghuis
Loopgroep De Drentsche Aa
2:02:19
2:01:35
8
Marga Zwanenburg
Horror
2:02:42
2:02:19
9
Marjan in 't Velt
Impala
2:10:12
2:09:28
10
Els Zweistra
Scheldesport
2:12:31
2:12:13
11
Matty de Beer
Hellas
2:16:04
2:15:36
12
Daniëlle Gorgels
Prins Hendrik
2:16:13
2:12:45
13
Hilde de Jong
Leiden Road Runners Club
2:18:45
2:11:02
14
Conny Reijntjes
Horror
2:26:05
2:17:34
15
Riekie de Vet
Triathlon
2:35:59
2:27:23
16
Henderijetta Winter
Loopgroep Astrea
2:44:43
2:42:15
MSEN, 21.1 KM RECREANTEN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rob Nijmeijer
Groningen
1:20:05
1:19:09
2
Daan Boonman
Zutphen
1:22:12
1:21:11
3
Bert Ruitenbeek
Hooglanderveen
1:23:44
1:22:48
4
Floris Boonstra
Leeuwarden
1:23:50
1:22:52
5
Justin Molenaar
Nes Ameland
1:24:13
1:23:04
6
Sietze Huizenga
Grijpskerk
1:26:09
1:25:05
7
Bas Boekema
Zwolle
1:26:35
1:21:45
8
Erik-Jan Linstra
ATC '75
1:27:01
1:25:49
9
Tom Ehlen
Nieuwstadt
1:28:35
1:27:40
10
Martijn Lollinga
Groningen
1:28:50
1:26:25
11
Wilbert Huitema
Harkema
1:29:46
1:28:47
12
Joost Hulleman
Amsterdam
1:30:51
1:27:14
13
Jeffrey Peereboom
Midsland
1:31:10
1:30:29
14
Melvin Schepers
Groningen
1:32:17
1:31:19
15
Marc Bakker
Meerstad
1:32:21
1:30:34
16
Thijs Hingstman
Bunnik
1:33:30
1:32:00
17
Sikke Wolters
Midsland
1:33:37
1:32:58
18
Niels Zijlstra
Leeuwarden
1:34:09
1:31:14
19
Michael de Beer
Zuidoostbeemster
1:34:20
1:32:36
20
Jiri Rutten
Utrecht
1:34:32
1:33:17
21
Diederik Gerritsen
Zutphen
1:35:07
1:32:09
22
Mark Smit
Steenwijk
1:35:07
1:33:42
23
Boris de Jong
Groningen
1:35:09
1:33:41
24
Nico Dijkstra
Witmarsum
1:35:15
1:33:35
25
Koen Toxopeus
Amersfoort
1:35:34
1:34:10
26
Jeroen van der Meer
Dronten
1:36:00
1:33:32
27
Barth Wijkstra
Terband
1:36:02
1:34:58
28
Bram Visser
Stockholm
1:36:27
1:34:55
29
Arjen Boonstra
Leeuwarden
1:36:36
1:35:38
30
David Neidig
Hilversum
1:37:00
1:35:43
31
Nyk Adema
Makkum Fr
1:37:22
1:33:46
32
Jeroen Rutgers
Nieuwlande
1:37:39
1:36:41
33
Lars Grootjans
Utrecht
1:37:41
1:35:10
34
Erwin van der Wal
West-Terschelling
1:38:14
1:37:46
35
Jurian Molenaar
Emmeloord
1:38:26
1:36:59
36
Sipke Moes
Phanos
1:38:28
1:33:04
37
Gerard Verelst
Groningen
1:38:37
1:33:22
38
Sam Bogaerd
1:38:51
1:38:32
39
Jelger Louwsma
Groningen
1:38:59
1:32:16
40
Dirk Gorter
Feanwalden
1:39:03
1:35:54
41
Bart van Deel
Meppel
1:39:10
1:36:48
42
Niels Wolters
Hoorn Terschelling
1:39:14
1:38:41
43
Mark Smit
Hoorn Terschelling
1:39:14
1:38:46
44
Ids Rutgers
Lies
1:39:14
1:38:47
45
Brent Meulenberg
Utrecht
1:39:32
1:31:31
46
Erik Everts
Olst
1:39:44
1:28:54
47
Gijs Dekker
Hilversum
1:39:50
1:38:32
48
Sil Muntendam
Midsland
1:39:59
1:39:27
49
Guido van Glabbeek
Geldrop
1:40:10
1:37:59
50
Lars Cuperus
Woerden
1:40:20
1:38:18
51
Kenneth Graventein
Vlagtwedde
1:40:30
1:35:19
52
Jeroen Hanson
Hasselt
1:40:36
1:39:20
53
Jornt Lageveen
Utrecht
1:40:49
1:37:05
54
Gijs Meijer
Kollum
1:41:04
1:39:55
55
Robin Elderman
Leek
1:41:16
1:34:24
56
Wouter 'Neus' Both
Amsterdam
1:41:16
1:33:24
57
Geert Jan Braber
Utrecht
1:41:18
1:36:39
58
Gert-Jan Van den Brink
Zwolle
1:41:31
1:39:10
59
Hans Plette
Zwolle
1:41:37
1:37:58
60
Bart Zwijnenberg
Nijverdal
1:41:37
1:40:23
61
Boris de Cort
Groningen
1:41:41
1:35:54
62
Jacob Andringa
Hurdegaryp
1:41:49
1:40:39
63
Willem Korenromp
Enschede
1:41:51
1:40:48
64
Jannick Mudde
Zwolle
1:41:53
1:40:30
65
Ruben van Dalfsen
Groningen
1:42:13
1:39:42
66
Dennis ten Hage
Echtenerbrug
1:42:30
1:36:00
67
Freerk Venhuizen
West-Terschelling
1:42:31
1:42:03
68
Thijs Burghgraef
Utrecht
1:42:41
1:36:54
69
Rien Pruim
Dalfsen
1:42:51
1:38:17
70
Eimert Fossen
Groningen
1:42:56
1:40:35
71
Jeroen Osinga
Nijmegen
1:42:59
1:32:47
72
Gauke Postma
Akkrum
1:43:16
1:42:18
73
Gerbie Bos
Amsterdam
1:43:19
1:35:26
74
Stefan Clermonts
Groningen
1:43:22
1:39:42
75
Roelof De Leeuw
Marsum
1:43:31
1:37:12
76
Anton-Jan Vredeveld
Oosterbeek
1:43:32
1:42:16
77
Edmar Bos
Utrecht
1:43:54
1:39:43
78
Sjoerd Tolboom
Amersfoort
1:43:58
1:35:49
79
Henri Aalbers
Utrecht
1:44:04
1:34:36
80
Jesse van Bruggen
Groningen
1:44:15
1:36:21
81
Tom Koopman
Breda
1:44:31
1:40:20
82
Gijs Koeman
Enschede
1:44:41
1:43:34
83
Sander Heuker
Schoonoord
1:44:50
1:39:47
84
Peter Vogelsang
Heerenveen
1:44:50
1:41:15
85
Albert Bosscha
Leeuwarden
1:45:01
1:39:52
86
Jorrit Rinsma
Wagenborgen
1:45:03
1:42:49
87
Guido van der Meer
Harkema
1:45:06
1:42:57
88
Maarten Pals
Lies
1:45:13
1:44:40
89
Jort Kuipers
West-Terschelling
1:45:14
1:44:34
90
Jarin van der Kooi
Impala
1:45:15
1:41:55
91
Bart Woering
Groningen
1:45:20
1:40:59
92
Dirk De Jong
Balk
1:45:25
1:41:40
93
Roy Pijper
Elst Gld
1:45:27
1:44:59
94
Arjan Wolters
Marknesse
1:45:32
1:38:10
95
Erwin Born
Feanwalden
1:45:37
1:44:27
96
Mike Meijer
Marknesse
1:45:53
1:38:31
97
Kamil Hiralal
's-Gravenhage
1:45:54
1:38:20
98
Jeen Osinga
Groningen
1:45:54
1:39:48
99
Etienne C Beynon
Purmerend
1:46:01
1:42:15
100
Jan Willem Hidding
Zwolle
1:46:05
1:42:34
101
Daniel Hofman
Nijmegen
1:46:11
1:42:32
102
Sjouke Brandsma
Marum
1:46:11
1:44:40
103
Merijn de Boer
Groningen
1:46:11
1:40:37
104
Indy Sebastiaan Hulleman
Groningen
1:46:12
1:40:37
105
Wijnand Veelenturf
Snelrewaard
1:46:17
1:39:05
106
Paul Keizer
Kollumerzwaag
1:46:19
1:38:45
107
Guido Smeenk
Eerbeek
1:46:21
1:41:46
108
Anthony Timmerman
Herent
1:46:22
1:40:31
109
Stijn Hoefkens
's-Hertogenbosch
1:46:23
1:43:53
110
Pim Bloemenaal
Koudum
1:46:28
1:42:56
111
Youri van den Brink
Lies
1:46:29
1:45:56
112
Matthijs Bakker
Heerenveen
1:46:37
1:39:23
113
Allard Dijkema
Grou
1:46:38
1:42:09
114
Jim Willemse
Utrecht
1:46:38
1:38:04
115
Niels Gerlsma
Groningen
1:46:58
1:43:55
116
Reinout Troelstra
Landsmeer
1:47:09
1:42:54
117
Marwin Bokkers
Achterveld
1:47:20
1:39:11
118
Jeffrey Nieuwenburg
Harlingen
1:47:20
1:36:58
119
Yvo Santema
Amsterdam
1:47:23
1:41:22
120
Eduard Witteveen
Loopgroep Nienoord
1:47:24
1:40:27
121
Joran Lemke
Groningen
1:47:25
1:43:24
122
Tjalling Marres
Utrecht
1:47:29
1:43:19
123
Dennis Verhagen
West-Terschelling
1:47:30
1:46:49
124
Koen Francken
Enschede
1:47:37
1:45:06
125
Doeke Bakker
West-Terschelling
1:47:44
1:47:38
126
Jarco Westerhof
Roden
1:47:51
1:47:27
127
Stef Scheffer
Oegstgeest
1:47:54
1:42:12
128
Daan Verhees
Roermond
1:47:59
1:45:30
129
Quinten Bos
Groningen
1:48:01
1:43:56
130
Chris Berndsen
Marknesse
1:48:12
1:40:49
131
Luuk Tielbeke
Marknesse
1:48:12
1:48:12
132
Arne den Otter
Rotterdam
1:48:16
1:42:55
133
Gijs Geerdink
Utrecht
1:48:25
1:44:57
134
Marijn Wijkstra
Terband
1:48:27
1:47:20
135
Jaldert Niezen
Drachten
1:48:33
1:42:51
136
Bjorn Tielen
Groningen
1:48:40
1:40:01
137
Sietze Tjalsma
Nijland
1:48:53
1:40:50
138
William Van Boven
Nagele
1:48:54
1:40:33
139
Shoshan Valé
Mijdrecht
1:49:08
1:46:50
140
Bart de Vries
Zoetermeer
1:49:09
1:41:45
141
Bas de Boer
Groningen
1:49:12
1:40:35
142
Joost van Groningen
Groningen
1:49:17
1:48:50
143
Robert Schrikkema
Losdorp
1:49:25
1:42:55
144
Lars van der Linden
Veenendaal
1:49:37
1:45:58
145
Peter-jan Hendrik Mulder
Groningen
1:49:40
1:41:04
146
Dennis Van Spanjen
Harmelen
1:49:48
1:44:21
147
Matthijs Nijenhuis
Zwolle
1:50:05
1:44:19
148
Bram Dijkstra
Utrecht
1:50:07
1:40:38
149
Wiggert van Ginkel
Groningen
1:50:10
1:47:04
150
Laurens van der Marel
West-Terschelling
1:50:12
1:50:03
151
Thom Lunshof
Amsterdam
1:50:19
1:44:39
152
Ate Bergsma
Aldeboarn
1:50:24
1:43:55
153
Gerralt Prins
Genemuiden
1:50:24
1:47:01
154
Joost Wolbink
Zwolle
1:50:39
1:47:59
155
Rogier Becker
Rotterdam
1:50:46
1:43:27
156
Duco van Eden
Formerum
1:50:47
1:50:07
157
Daan Bulthuis
Leiden
1:50:52
1:46:09
158
Laurens Mosselman
Utrecht
1:50:57
1:42:57
159
Peter Kroezenga
Groningen
1:51:07
1:42:55
160
Rudolf-Jan Raven
Peize
1:51:10
1:46:19
161
Daan Luikens
Emmen
1:51:18
1:43:19
162
Bart Nesselaar
Haarzuilens
1:51:18
1:46:22
163
Tim van den Berg
Brummen
1:51:30
1:45:23
164
Johan Jagersma
Rhenen
1:51:30
1:42:05
165
Eltjo Hofstede
Vollenhove
1:51:33
1:49:02
166
Jelmer Lantinga
Overveen
1:51:34
1:45:47
167
Geert Jan van Benthem
Hooglanderveen
1:51:47
1:50:26
168
Sjouke Evert Koen
Bantega
1:51:49
1:46:35
169
Thijs Veenhuis
Utrecht
1:51:53
1:47:20
170
Martijn Schuttenbelt
Vollenhove
1:51:53
1:49:21
171
Mark Zuidberg
Wolvega
1:51:56
1:50:58
172
Jeffrey Timmer
Leeuwarden
1:52:02
1:50:07
173
Han Van Lambalgen
's-Gravenhage
1:52:08
1:45:44
174
Leon Bremer
Amsterdam
1:52:12
1:43:09
175
Thoas Hommema
Leeuwarden
1:52:16
1:44:54
176
Njord Visser
Grou
1:52:22
1:44:33
177
Louis de Vrede
Amsterdam
1:52:23
1:48:04
178
Joas Treffers
Zwolle
1:52:28
1:51:22
179
Daan van Adrichem
Groningen
1:52:38
1:42:49
180
Jeroen Neuteboom
Groningen
1:52:48
1:47:29
181
Jacco Reuling
Enschede
1:53:09
1:43:39
182
Max van Remmen
Deventer
1:53:20
1:44:46
183
Rik van der Graaf
Utrecht
1:53:21
1:43:52
184
Gerjan Gosselink
Dronten
1:53:27
1:50:59
185
Daan Dunk
Veghel
1:53:30
1:44:55
186
Rik Debeer
Herent
1:53:39
1:49:15
187
Remco de Raad
Thesinge
1:53:42
1:49:28
188
Boy Van Schelt
Amsterdam
1:53:46
1:48:17
189
Hendrik Pries
Groningen
1:54:01
1:45:28
190
Martin Vorstenbosch
Gorredijk
1:54:07
1:47:39
191
Davy Kroesen
Leeuwarden
1:54:10
1:50:18
192
Jan Willem De Groot
Wommels
1:54:11
1:51:01
193
Jasper Rense
Heerenveen
1:54:11
1:45:06
194
Michael Möhlmann
Amsterdam
1:54:20
1:50:55
195
Dirk Brantjes
Utrecht
1:54:24
1:51:58
196
Sander Doorn
Haren Gn
1:54:27
1:45:12
197
Lars Kuijpers
Vlieland
1:54:27
1:44:49
198
Mark Steenbergen
Groningen
1:54:29
1:47:50
199
Georg-Pieter Andela
Utrecht
1:54:36
1:50:03
200
Sam Deelen
Rotterdam
1:54:37
1:47:10
201
Peter Boeters
Emmen
1:54:38
1:52:20
202
Daan van Schaik
Zuidoostbeemster
1:54:38
1:52:54
203
Arnold Koekman
Nieuwegein
1:54:39
1:48:42
204
Tim de Brouwer
Brummen
1:54:52
1:47:28
205
Brian Kooiman
Enkhuizen
1:54:54
1:49:11
206
Ferdinand Jansen
Leeuwarden
1:54:57
1:45:02
207
Maurits Schilder
Groningen
1:55:04
1:48:17
208
Geert Vis
West-Terschelling
1:55:04
1:54:31
209
Bram Wittendorp
Emmen
1:55:06
1:52:20
210
Mark Boonstra
Leeuwarden
1:55:12
1:46:56
211
Martijn Felder
Rhenen
1:55:12
1:46:57
212
Guus Boonstra
Lent
1:55:26
1:50:29
213
Robin Van Amstel
Akkrum
1:55:27
1:47:34
214
Oscar Hof
Drachten
1:55:30
1:49:46
215
Bart van der Weerd
Groningen
1:55:38
1:44:53
216
Steven Kreule
Zwolle
1:55:38
1:47:24
217
Martijn Veenhoven
Oostzaan
1:55:41
1:50:04
218
Rico Magsino
Ommen
1:55:46
1:46:42
219
Nick Settels
Purmerend
1:55:47
1:52:05
220
Tymen Kuipers
Sneek
1:55:49
1:54:01
221
Arjen Snijder
Formerum
1:55:58
1:55:16
222
Willem Van der Pol
Woudsend
1:56:01
1:49:32
223
Michel Velting
Sneek
1:56:02
1:54:20
224
Joey Koert
Amsterdam
1:56:04
1:46:01
225
Roelf van Foeken
Leeuwarden
1:56:04
1:45:12
226
Bas Jonkers
Soest
1:56:06
1:47:56
227
Roel Schillings
Amsterdam
1:56:06
1:48:01
228
Tijs Eising
Groningen
1:56:08
1:45:53
229
Thijs De Raad
Nijmegen
1:56:18
1:52:04
230
Jan Oege Goslings
Nederland
1:56:19
1:52:55
231
Ludo Noldus
Utrecht
1:56:30
1:47:01
232
Peter Venema
Groningen
1:56:41
1:47:25
233
Geert Zijlstra
Harkstede
1:56:42
1:52:34
234
Wouter Berretty
Amsterdam
1:56:44
1:49:31
235
Jorik Offermans
Groningen
1:56:44
1:49:57
236
Laurens Van Foeken
Leeuwarden
1:56:53
1:46:44
237
Stefan Tabak
Leeuwarden
1:56:53
1:46:02
238
Jan Kooloos
Achterveld
1:57:01
1:48:50
239
Hielke Rijpstra
Leeuwarden
1:57:03
1:54:28
240
Edser Rijpstra
Stiens
1:57:04
1:54:29
241
Lukas Klinkert
Haren Gn
1:57:04
1:49:27
242
André Diepeveen
Scherpenzeel Gld
1:57:07
1:53:37
243
Jeroen Wildeman
Meerstad
1:57:08
1:46:00
244
Jorn Strijk
Marknesse
1:57:09
1:49:47
245
Richard de Boer
Marknesse
1:57:09
1:49:46
246
Stef Masteling
Marknesse
1:57:09
1:49:46
247
Jeroen Keesman
Houten
1:57:13
1:48:15
248
Robert Pieter Terpstra
Midsland
1:57:14
1:56:44
249
Laurens Sieval
Lelystad
1:57:18
1:46:12
250
Pieter Corpeleijn
Haarlem
1:57:20
1:51:33
251
Tom Loman
Zwolle
1:57:25
1:51:10
252
Rik Recourt
Amsterdam
1:57:25
1:49:58
253
Marcel Schaper
Balk
1:57:28
1:52:27
254
Chris Hospes
Marknesse
1:57:32
1:50:09
255
David Blokhuis
Baambrugge
1:57:32
1:50:42
256
Jordi Van de Vegte
Marknesse
1:57:33
1:50:10
257
TOM Muller
Lelystad
1:57:35
1:46:30
258
Bento Noldus
Utrecht
1:57:36
1:48:06
259
Johannes Roukema
Lemmer
1:57:36
1:55:34
260
Leon De Vries
De Hoeve
1:57:38
1:51:29
261
Marcel Koelma
Wolvega
1:57:49
1:51:41
262
Bent Heeger
West-Terschelling
1:57:55
1:57:19
263
Gijs Burghgraef
Midsland
1:57:55
1:57:19
264
Juancito Van Leeuwen
Oosterend Terschelling
1:57:56
1:55:19
265
Herman de Vries
Gytsjerk
1:57:58
1:52:49
266
Taarm Blijdorp
Amsterdam
1:58:04
1:48:54
267
Jesse Norden
Noordhorn
1:58:04
1:55:08
268
Warner Hoijtink
Hattem
1:58:05
1:50:07
269
Wilbert Eleveld
Groningen
1:58:06
1:48:57
270
Okke Schaapman
Burgum
1:58:06
1:52:40
271
Jordy van Loon
Leeuwarden
1:58:08
1:56:13
272
Wytze Tel
Buitenpost
1:58:16
1:57:03
273
Paul Westerhof
Sneek
1:58:22
1:56:19
274
Eward de Vries
West-Terschelling
1:58:38
1:47:28
275
Jornt de Vries
West-Terschelling
1:58:38
1:47:29
276
Ni Ck
Achterveld
1:58:38
1:50:28
277
Arie Bouma
Drachten
1:58:40
1:49:45
278
Tobias Elzerman
Ede Gld
1:58:41
1:53:13
279
Martijn Visser
Leiden
1:58:43
1:52:57
280
Thomas Peters
Leeuwarden
1:58:44
1:56:57
281
Redmar Bok
Amsterdam
1:58:44
1:49:34
282
Yannick Vrielink
Zutphen
1:58:45
1:55:19
283
Bart Bijzet
Utrecht
1:58:46
1:49:18
284
Hylke Riemersma
Leeuwarden
1:58:52
1:49:34
285
Petar Tomicevic
Dronryp
1:58:56
1:53:14
286
Mark Penninga
Hanzesport
1:58:58
1:49:47
287
Peter Flierman
Bilthoven
1:58:59
1:49:23
288
Jordy Wessels
Purmerend
1:59:04
1:50:39
289
Jan Willem Doeksen
Nederland
1:59:05
1:55:41
290
Merijn Bulthuis
Leiden
1:59:11
1:54:28
291
Douwe Jan van der Wal
Groningen
1:59:12
1:51:40
292
Nick de Ruiter
Groningen
1:59:14
1:58:48
293
Gerben Snijder
Hoorn Terschelling
1:59:17
1:58:35
294
Simon Blokhuis
Utrecht
1:59:17
1:52:27
295
Daan van Ouwerkerk
Bodegraven
1:59:18
1:49:42
296
Andries de Jong
Groningen
1:59:35
1:57:08
297
Caspar Kam
Bilthoven
1:59:45
1:50:07
298
Jannes Kooistra
Harkema
1:59:50
1:57:43
299
Bryan Preusterink
Eerbeek
1:59:50
1:55:23
300
Folkert Van Foeken
Leeuwarden
2:00:04
1:49:13
301
Nick Vinken
Oosterbeek
2:00:05
1:56:11
302
Laurens Bloem
Zuidhorn
2:00:06
1:51:39
303
Ramon Blekkenhorst
Lemele
2:00:08
1:55:13
304
Stefan Blekkenhorst
Lemele
2:00:08
1:55:13
305
Jasper Jansen
Schagen
2:00:09
1:50:42
306
Hendrie Tuinstra
Middelstum
2:00:14
1:52:18
307
Aart Speerstra
Groningen
2:00:32
1:53:14
308
Gijs Jonker
Hoorn Terschelling
2:00:34
2:00:04
309
Cobus Bosman
Amsterdam
2:00:35
1:54:20
310
Vincent Heijstek
Rotterdam
2:00:42
1:53:15
311
Sytze de Graaf
Leeuwarden
2:00:42
1:51:52
312
Eelco van der Heide
Heerenveen
2:00:59
1:59:00
313
Martijn Rothuis
Eerbeek
2:01:02
1:56:33
314
Megiel Kerkhoven
Amsterdam
2:01:04
1:55:24
315
Robert De Boer
Zwolle
2:01:05
1:53:49
316
Martin Hooghiemster
Gytsjerk
2:01:06
1:53:35
317
Douwe Sjirk Zijlstra
Schagen
2:01:06
1:53:55
318
Sjoerd Tjoonk
Arnhem
2:01:13
1:57:01
319
Roeland van Dommelen
Utrecht
2:01:19
1:51:52
320
Johan Bekema
Bolsward
2:01:20
1:52:01
321
Remco Hennipman
Assen
2:01:23
1:55:21
322
Frans Bekema
Reahus
2:01:38
1:52:17
323
Laurens Schaap
Sint Nicolaasga
2:01:38
1:54:01
324
Henderikus Wind
Tjerkgaast
2:01:38
1:54:01
325
Menno Koenders
Eerbeek
2:01:40
1:57:09
326
Jan Schurer
Easterein
2:01:40
1:53:56
327
Joep Pruntel
Zwolle
2:01:43
1:55:59
328
Kees Knol
Zuidoostbeemster
2:01:50
1:52:53
329
Brian Duinkerken
Hoogeveen
2:01:54
1:51:16
330
Sjors Peeters Weem
Utrecht
2:02:03
1:59:35
331
Paul den Engelsen
Espel
2:02:04
1:53:42
332
Casper Volger
Amsterdam
2:02:07
1:54:01
333
Ruben De Jong
Abcoude
2:02:07
1:54:01
334
David Bijma
Groningen
2:02:08
1:52:44
335
Gijs van Kempen
Bilthoven
2:02:11
1:54:04
336
Rik De Wilde
Arnhem
2:02:22
1:59:08
337
Thom Vroegindeweij
Utrecht
2:02:28
1:51:34
338
Tom Elskamp
West-Terschelling
2:02:33
2:02:00
339
Winfried De Haas
Groningen
2:02:34
1:51:29
340
Jan Hiemstra
Makkum Fr
2:02:36
1:58:58
341
Sergio Boscolo
Wanswert
2:02:40
1:55:30
342
Joep Laan
Zoetermeer
2:02:41
1:58:34
343
Freek Jonker
Hoorn Terschelling
2:02:45
2:02:13
344
Charles de de Beus
Amsterdam
2:02:46
1:55:11
345
Mark Feikema
Boazum
2:02:49
1:53:53
346
Koen van Randtwijk
Velserbroek
2:02:59
1:59:05
347
Fabian Körnig
Utrecht
2:02:59
1:52:19
348
Berend Mulderije
Heino
2:03:01
2:00:35
349
Bart van Diepen
Marknesse
2:03:09
1:55:42
350
Friso Douwstra
Leeuwarden
2:03:15
2:01:29
351
Daan Jansma
Leeuwarden
2:03:16
1:55:01
352
Michiel Kruiswijk
Zwolle
2:03:21
1:51:46
353
Henk jan Van den Berg
Zwolle
2:03:21
1:51:45
354
Abe Kramer
Groningen
2:03:30
1:58:49
355
Tjalling Kelderhuis
Echtenerbrug
2:03:31
2:00:45
356
Koen Metzelaar
Utrecht
2:03:34
1:59:12
357
René Kloppenburg
Amersfoort
2:03:36
1:54:44
358
Bjorn Tijhuis
Utrecht
2:03:38
1:57:17
359
Johan de Ruiter
Joure
2:03:41
1:54:48
360
Simon Bangma
Ommen
2:03:48
1:56:43
361
Thomas van Gelder
Utrecht
2:03:51
1:58:02
362
Marc Manning
Sellingen
2:04:03
1:56:05
363
Arie van de Wolfshaan
Bakkeveen
2:04:13
1:54:57
364
Menno Jansen
Eerbeek
2:04:16
1:59:47
365
Patrick Mulder
Haarlem
2:04:19
1:58:08
366
Nanne Rijpstra
Stiens
2:04:22
2:01:07
367
Wouter Roosjen
Amsterdam
2:04:23
2:03:10
368
Dick-Ude Sjaarda
Easterein
2:04:23
1:56:39
369
Abel Streefland
Amsterdam
2:04:25
2:00:12
370
Rafael Mendez
Amsterdam
2:04:26
2:00:55
371
Quirijn Verlaan
Zwolle
2:04:35
1:56:37
372
Koen van den Berg
Arnhem
2:04:37
1:59:15
373
Pim van Asch
Soest
2:04:46
1:55:59
374
Robert-Jan Heizenberg
Burgum
2:04:50
2:00:45
375
Age Poog
Makkum Fr
2:04:53
2:01:15
376
Jelle Attema
Makkum Fr
2:04:53
2:01:15
377
Pieter Bas Flier
IJsselmuiden
2:04:57
1:47:34
378
Jur Schotpoort
Eerbeek
2:05:02
2:00:33
379
Jasper van der Burg
Haarlem
2:05:02
1:54:13
380
Thom Sauerbier
Amersfoort
2:05:05
1:55:11
381
Casper Schols
Utrecht
2:05:08
1:56:35
382
Ben Watson
Groningen
2:05:09
1:59:23
383
Dries de Kock
Utrecht
2:05:16
1:57:09
384
Ruben Vogelaar
Westerbork
2:05:18
1:58:41
385
David Ayal
Hippolytushoef
2:05:25
2:02:04
386
Matt Kleinsman
Groningen
2:05:25
1:57:37
387
Olivier Reinoud
Leiden
2:05:25
1:59:29
388
Rick Uninge
Groningen
2:05:25
1:57:38
389
Bas Heineke
Ens
2:05:34
1:57:10
390
Paul de Boer
Sneek
2:05:36
1:58:22
391
Theo Ydema
Sneek
2:05:38
2:03:04
392
Robert Nooitgedagt
Sneek
2:05:38
2:03:04
393
Sjoerd Ydema
Sneek
2:05:38
2:03:04
394
Nino Fik
Hoogeveen
2:05:39
1:55:01
395
Juul van Kessel
Boekel
2:05:42
1:57:47
396
Sander Henstra
Kollum
2:05:46
2:03:19
397
Mick Alberts
Utrecht
2:05:54
1:57:49
398
Jeroen Radder
Zwolle
2:05:56
1:56:40
399
Stefan Bodde
Leeuwarden
2:05:57
1:56:38
400
Wesley Schaper
Balk
2:05:58
2:02:14
401
Hielke Dik
Groningen
2:05:59
2:00:24
402
Tijmen Posthouwer
Harlingen
2:06:04
2:01:32
403
Bram Wortelboer
Diever
2:06:05
1:58:57
404
Hein Wiersma
Groningen
2:06:06
1:55:06
405
Daniel Smidts
Groningen
2:06:13
1:56:57
406
Daan Geerdink
Deventer
2:06:20
1:58:01
407
Erik Scholing
Utrecht
2:06:21
1:58:56
408
Simon Pals
Lies
2:06:32
2:05:58
409
Mark van der Poel
Wageningen
2:06:34
1:56:41
410
Tom van Nes
Utrecht
2:06:37
1:58:03
411
Jan Willem Verhoeven
Leeuwarden
2:06:46
1:55:44
412
David Wedema
Haren Gn
2:07:00
1:59:35
413
Wim Kloos
Amsterdam
2:07:04
1:56:40
414
Martijn Harkema
Rotterdam
2:07:19
1:58:24
415
Erik-Jan Melein
Heerenveen
2:07:20
2:02:46
416
Erwin Scholtus
Achterveld
2:07:21
1:59:13
417
Christiaan Verkerk
Amsterdam
2:07:29
1:57:11
418
Matthijs Klos
Schagen
2:07:38
1:58:12
419
Jesse Hoekstra
Lemmer
2:07:39
1:58:41
420
Jurriën de Bruijn
Amsterdam
2:07:42
2:04:19
421
Cas Diseraad
Zutphen
2:07:48
1:59:59
422
Sjoerd Hieselaar
Zutphen
2:07:48
1:59:59
423
Casper Ferwerda
Leeuwarden
2:07:49
1:58:57
424
Jaap Jonker
Hoorn Terschelling
2:07:55
2:07:21
425
Adriaan Okkema
Vrouwenparochie
2:07:55
1:59:32
426
Dirk Sijtsma
Groningen
2:07:56
2:00:53
427
Rick van de Grootevheen
Achterveld
2:07:56
2:00:56
428
Petro Soltys
Amsterdam
2:08:03
2:03:32
429
Ivar Visser
Utrecht
2:08:03
2:00:50
430
Rick Klumper
Leusden
2:08:11
1:59:33
431
Michael Moser
Nederland
2:08:13
2:07:54
432
Eric de Leeuw
Groningen
2:08:19
1:57:06
433
Folkert Folkertsma
Joure
2:08:19
1:58:19
434
Assaf Barnea
Haarlem
2:08:20
1:58:07
435
Willem Hebly
Schiedam
2:08:24
1:57:49
436
Jan Brolsma
Akkrum
2:08:24
2:00:02
437
Roelof de Vries
De Knipe
2:08:30
1:58:29
438
Martin Tokar
West-Terschelling
2:08:36
2:00:16
439
Dennis Winter
West-Terschelling
2:08:39
2:00:18
440
Jasper de Haan
Groningen
2:08:47
2:01:44
441
Stijn Winters
Amsterdam
2:08:52
2:01:29
442
Tom Storteboom
Putten
2:08:57
2:00:40
443
Wilfried Kramer
Sneek
2:09:16
2:04:53
444
Maarten Jongerius
Amersfoort
2:09:20
2:02:54
445
Sjoerd Idzerda
Groningen
2:09:38
2:02:06
446
Chris Tebbens Torringa
Groningen
2:09:47
2:02:30
447
Robbert Van Delden
Appingedam
2:09:53
2:09:27
448
Edwin Bark
De Goorn
2:10:02
2:06:17
449
Jan Kleibl
Amersfoort
2:10:03
2:00:25
450
Gerjan Scheper
Leeuwarden
2:10:04
1:59:31
451
Eddy Eppinga
Amsterdam
2:10:10
2:01:00
452
Patrick Rietveld
Nunspeet
2:10:11
2:05:21
453
Redmer Stiensma
Groningen
2:10:11
2:02:26
454
Jean Fontijn
Arnhem
2:10:19
2:08:53
455
Hedser Wijbenga
Groningen
2:10:23
2:02:12
456
Rick Veenhoven
Oostzaan
2:10:34
2:04:56
457
Loet Schol
Nijmegen
2:10:44
2:02:08
458
Jeroen Scharrenburg
Driebergen-Rijsenburg
2:10:47
2:04:05
459
Berend Vos
Lemmer
2:10:49
2:03:36
460
Michael vd Berg
Nederland
2:10:52
2:10:35
461
Arjan Posthumus
Wolvega
2:10:54
2:00:55
462
Sebastiaan van Tongeren
Groningen
2:11:02
2:03:37
463
Thijmen van der Ploeg
Harlingen
2:11:13
2:01:29
464
Jeroen Buist
Hardinxveld-Giessendam
2:11:17
2:01:49
465
Bas Zwiers
PEC 1910
2:11:21
2:04:35
466
Thomas Geels
Amsterdam
2:11:29
2:05:48
467
Niels Oosterbaan
Purmerend
2:11:38
2:07:52
468
Joep Steenvoorden
Utrecht
2:11:39
2:08:23
469
Peter Luimstra
Kollumerzwaag
2:11:56
2:01:08
470
Nick Schubert
Zwolle
2:12:00
2:03:41
471
Jurjen Riegman
Utrecht
2:12:06
2:07:02
472
Greyson Beimers
St.-Annaparochie
2:12:10
2:06:55
473
Cas
Leiden
2:12:14
2:03:51
474
Loek de Vroomen
Breda
2:12:19
2:05:04
475
Stefan van der Giesen
Klundert
2:12:19
2:05:04
476
Michiel van den Ingh
Utrecht
2:12:21
2:08:02
477
Julian Zwiers
Assen
2:13:13
2:03:54
478
Rens Kalter
Zuidoostbeemster
2:13:21
2:06:20
479
Yahmal Brown
Groningen
2:13:22
2:04:04
480
Rob Kranenborg
Zwolle
2:13:28
2:08:32
481
Jeroen IJsselmuiden
Gytsjerk
2:13:35
2:04:26
482
Robert IJsselmuiden
Leeuwarden
2:13:35
2:04:25
483
Berend Bogaerd
2:13:36
2:10:05
484
Maarten Borgdorff
Statina
2:13:37
2:08:34
485
Tim van de Vegt
De Wilp Gn
2:13:48
2:10:51
486
Ronald van Bommel
Assen
2:13:49
2:05:22
487
Wisse van Soelen
Hoorn Terschelling
2:13:56
2:13:25
488
Philip van Daal
Rhenen
2:14:04
2:10:12
489
Roel Ottens
Franeker
2:14:08
2:05:29
490
Abel Beerda
IJlst
2:14:09
2:05:29
491
Patrick Sittrop
Houten
2:14:09
2:05:55
492
Martijn Crajé
Malden
2:14:20
2:04:52
493
Thijs Wiersma
Harlingen
2:14:28
2:04:45
494
Maarten Spil
Hensbroek
2:14:41
2:03:45
495
Jan Baarveld
Hoorn Terschelling
2:14:47
2:14:17
496
Alex Peters
Amsterdam
2:15:08
2:05:15
497
Tjitte Bouwhuis
Sneek
2:15:23
2:04:49
498
Wouter Sonneveldt
Utrecht
2:15:25
2:04:35
499
Roland Schweigmann
Leeuwarden
2:15:43
2:04:51
500
Thom van der Honing
Exloo
2:15:43
2:11:03
501
Sjaak Beets
Purmerend
2:15:45
2:04:57
502
Bouke den Otter
Bolsward
2:15:47
2:10:27
503
Patrick Meijer
Leeuwarden
2:15:56
2:07:15
504
Emiel Bos
Utrecht
2:16:31
2:12:24
505
Gerald van den Berg
Apeldoorn
2:16:54
2:08:48
506
Rene Flohil
Emmeloord
2:16:59
2:05:55
507
Bernard Bos
Zwolle
2:16:59
2:10:55
508
Sjouke Stoker
Tolbert
2:17:03
2:15:46
509
Sander Tan
Utrecht
2:17:03
2:07:04
510
Jildert Anema
Enschede
2:17:05
2:06:20
511
Gerben Anema
Winsum Fr
2:17:05
2:06:20
512
Dirk Smit
Enkhuizen
2:17:19
2:11:35
513
Martin Knop
West-Terschelling
2:17:25
2:16:55
514
Leo Zandbergen
Purmerend
2:17:47
2:10:46
515
Jan Jurgen Dommerholt
Zeist
2:18:04
2:12:41
516
Matthijs van Frankenhuyzen
Zwolle
2:18:14
2:13:41
517
Erwin Schaper
Balk
2:18:30
2:13:19
518
Joost Recourt
Leiden
2:18:49
2:11:32
519
Age Visser
Bakkeveen
2:18:58
2:09:41
520
Stein Van Eden
Utrecht
2:19:25
2:12:54
521
Wouter Verbruggen
De Vrolijke Loper
2:19:32
2:15:39
522
Mark de Koning
Renkum
2:19:42
2:08:46
523
Diede Beekman
Renkum
2:19:43
2:08:46
524
Ying Mellema
Nederland
2:19:52
2:16:23
525
Fabian Peeks
Noordhorn
2:20:02
2:11:42
526
Jelger Bijma
Groningen
2:20:10
2:10:49
527
Maarten Zijlstra
Groningen
2:20:49
2:10:50
528
Jacob van der Pol
Harlingen
2:21:03
2:10:43
529
Sebastiaan Schram
Franeker
2:21:31
2:12:02
530
Obe Zijlstra
Sint Nicolaasga
2:21:48
2:14:10
531
Sander Schotanus
Sint Nicolaasga
2:21:48
2:14:09
532
André Moedt
Groningen
2:22:00
2:16:58
533
David Sennekool
Groningen
2:22:15
2:11:11
534
Jelmer Zorgdrager
Formerum
2:22:56
2:12:34
535
Lars van Balgooy
Amersfoort
2:23:07
2:19:27
536
Joost Schuttenbeld
's-Gravenhage
2:23:12
2:18:02
537
Koen Brandts
Groningen
2:23:14
2:16:46
538
Menno Knol
Rotterdam
2:23:23
2:12:46
539
Max Mutsaers
Leiden
2:23:40
2:19:53
540
Martijn Louwes
Wieringerwerf
2:23:53
2:16:12
541
Joel Slinkman
Groningen
2:24:06
2:12:59
542
Johannes Lenes
Heerenveen
2:24:16
2:19:04
543
Anne Feike Feikema
Harlingen
2:24:58
2:17:23
544
Christiaan Ploeg
Bolsward
2:24:59
2:17:25
545
Piotr Drozd
's-Gravenhage
2:25:05
2:17:29
546
Siep Jan de Haan
Amsterdam
2:25:08
2:15:10
547
Joël Smidts
Groningen
2:25:09
2:15:50
548
Joas Blokhuis
Baambrugge
2:25:23
2:18:32
549
Geralt Vogelzang
Oldeholtpade
2:26:38
2:16:09
550
Arjen Visser
Sneek
2:28:03
2:24:49
551
Willem Joost Flier
Kampen
2:28:29
2:11:07
552
Thijs de Raad
Oss
2:28:36
2:19:18
553
Mathijs Brands
Eindhoven Atletiek
2:28:51
2:18:59
554
Kevin van Kessel
Boekel
2:29:09
2:21:13
555
Floris Anken
Utrecht
2:29:41
2:19:31
556
Ronald Trip
Leek
2:30:03
2:19:12
557
Johanan de Vos
Assen
2:30:04
2:19:13
558
Niels Sibma
Mantgum
2:30:57
2:23:51
559
Jan Van Elburg
Ommen
2:31:29
2:25:31
560
Thomas Snel
Weesp
2:31:51
2:22:53
561
Ben Scherjon
Bant
2:32:14
2:21:21
562
Mark Hoekstra
Joure
2:32:53
2:22:51
563
Neil Brandsma
Atletics Nijverdal
2:33:29
2:29:38
564
Jurjen van den Hengel
Maurik
2:33:41
2:31:07
565
Jilles Homminga
Groningen
2:34:07
2:28:33
566
Martijn Scholtens
Wognum
2:34:42
2:23:55
567
Lennart Romeijn
Hoogblokland
2:36:46
2:30:49
568
Thomas Weitkamp
Zwolle
2:36:53
2:27:48
569
Marco Lenes
Heerenveen
2:39:07
2:33:54
570
Kaj Raterman
Zwolle
2:39:48
2:29:17
571
Jacob Haaksma
Groningen
2:42:43
2:33:40
572
Sidney Butter
Purmerend
2:44:12
2:40:11
573
Rik Roskam
Hoorn Nh
2:47:51
2:37:23
574
Wietze Menne van der Zwaag
Kollum
3:00:39
2:49:50
575
Joshua van Weperen
Wolvega
3:00:48
2:50:47
M40, 21.1 KM RECREANTEN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gersom Veldhuizen
Zuidhorn
1:28:06
1:26:26
2
Hendrik Westra
Urk
1:28:10
1:26:42
3
Ivar Jansen
PEC 1910
1:29:40
1:28:44
4
Joost Hagendoorn
Vught
1:30:37
1:29:06
5
Tjebbe Deinum
Heerenveen
1:30:49
1:29:16
6
Herke Kranenborg
Overijse
1:31:39
1:30:32
7
Ary Huizer
AV Monnickendam
1:31:56
1:31:52
8
Albert Rijpma
Sneek
1:32:14
1:30:36
9
Emiel Harder
Groningen
1:32:23
1:30:42
10
Gijs Wasseveld
Zutphen
1:32:42
1:31:40
11
Arjen de Jong
Heeg
1:33:01
1:31:59
12
Chris Bakker
Petten
1:33:16
1:28:12
13
Marco Boorsma
Horror
1:33:24
1:33:12
14
Martin van Heteren
Kapel-Avezaath Buren
1:33:45
1:32:15
15
Tjeerd Kramer
Leeuwarden
1:34:25
1:32:39
16
Erik Kieft
Eindhoven
1:35:16
1:33:05
17
Wietse Hek
West-Terschelling
1:35:31
1:35:06
18
Reinoud Valks
Utrecht
1:35:31
1:31:44
19
Sybolt Okke de Vries
Peize
1:35:36
1:32:55
20
Lambertus Moes
Leeuwarden
1:36:40
1:31:16
21
Jerry Kreeft
Amsterdam
1:37:04
1:35:50
22
Bas Kin
Meppel
1:37:35
1:36:21
23
Melle van Laar
Vlieland
1:38:22
1:34:50
24
René Meekma
Witmarsum
1:38:48
1:37:09
25
Erik Kramer
's-Gravenhage
1:38:50
1:37:44
26
Michiel Balkema
Terschelling-West
1:39:07
1:38:42
27
Leander de Graaf
Leeuwarden
1:40:03
1:37:16
28
Ronald Dantuma
Sneek
1:40:05
1:38:26
29
Arjan Siersma
Hemelum
1:40:07
1:38:35
30
Fred Schoon
Assen
1:40:14
1:37:56
31
Dennis Schuurman
Phoenix
1:41:44
1:38:14
32
Sjoerd Mulder
Peize
1:42:08
1:39:09
33
Rene Bruinsma
Friesland
1:42:10
1:40:17
34
Sander in 't Veld
Berkel en Rodenrijs
1:42:24
1:40:24
35
André Stoepker
DSTV-Peize
1:42:27
1:39:46
36
Thijs Poll
Lettele
1:42:34
1:40:35
37
Wouter Wubben
Lelystad
1:42:42
1:41:46
38
Gerwin Grootoonk
Eelde
1:42:43
1:41:28
39
Peter Theo Hoekstra
IJlst
1:42:50
1:40:20
40
Jan-Jaap Bakker
Darp
1:42:51
1:37:31
41
Michiel Geurtse
Denekamp
1:42:52
1:38:35
42
Joris Vermeer
Wijk bij Duurstede
1:42:59
1:39:27
43
Michiel Steenbergen
Peize
1:43:21
1:40:38
44
Jakob de Berg
Groningen Atletiek
1:43:33
1:37:37
45
René Edens
Goutum
1:43:35
1:41:14
46
Theo Meijering
Meppel
1:43:38
1:40:21
47
Dowan van Hijum
Dokkum
1:43:44
1:41:42
48
Jan Hooghiemstra
Loopclub Burgum
1:43:46
1:41:38
49
Bart Groetelaers
RRZ
1:43:51
1:43:40
50
Hendrik Hornstra
Emmeloord
1:43:59
1:41:43
51
Peter Sibma
Athleta
1:44:13
1:40:27
52
Bertin Bom
Haarlem
1:44:30
1:40:41
53
Jan Oud
Joure
1:44:30
1:43:16
54
Gerrit Jan Kramer
Beetsterzwaag
1:44:35
1:43:27
55
Atze Hoogma
Peize
1:44:46
1:41:59
56
Geert Veenstra
Meppel
1:44:56
1:41:41
57
André van der Beek
Zwolle
1:45:05
1:43:24
58
Roy Klouth
Zwolle
1:45:20
1:43:40
59
Jeroen Janmaat
Sneek
1:45:31
1:40:24
60
Adriaan Mout
Eelderwolde
1:45:41
1:42:10
61
Nathan Lootsma
Leeuwarden
1:45:43
1:44:14
62
Martijn Euverman
Haarlem
1:46:08
1:42:18
63
Menno Zuurman
Garrelsweer
1:46:22
1:38:20
64
Kees Noppert
Leeuwarden
1:46:40
1:42:19
65
Oene Spanjer
West-Terschelling
1:46:58
1:46:53
66
Maarten Slokker
Castricum
1:47:11
1:45:19
67
Michel Matteman
PEC 1910
1:47:11
1:43:38
68
Beert-Jan Kuiken
Zwartsluis
1:47:19
1:45:18
69
Stephan Douma
Zuidhorn
1:47:22
1:39:26
70
Bas van Keulen
Uithoorn
1:47:29
1:40:31
71
Alle Jacob Bremer
Wiuwert
1:47:31
1:46:09
72
Erik Oosterwerff
Zwolle
1:47:33
1:46:08
73
Eelco de Groot
Assen
1:47:49
1:41:37
74
Henk Kralt
Meppel
1:47:52
1:46:20
75
Renze Huizenga
Lelystad
1:47:53
1:46:21
76
Erik Straathof
Zoeterwoude
1:48:06
1:45:53
77
Rienk Wortel
Lies
1:48:19
1:43:53
78
Willem Sikkema
Leeuwarden
1:48:35
1:47:01
79
Rene Tuinenga
Berltsum
1:48:39
1:46:40
80
Wichard Cuperus
Surhuisterveen
1:48:40
1:47:40
81
David Emes
Groningen
1:49:04
1:39:08
82
Dirk van Bergen
Diemen
1:49:04
1:45:40
83
Stefan Wendel
Groningen Atletiek
1:49:07
1:46:52
84
Pieter-Lieuwe van der Valk
Heeg
1:49:13
1:48:13
85
Dirk Spoor
Goutum
1:49:18
1:47:31
86
David Schalkwijk
Leeuwarden
1:49:18
1:47:31
87
Frank van Vliet
Pijnacker
1:49:34
1:47:11
88
Robin Koelman
Utrecht
1:49:34
1:40:01
89
Jaap Pol
Utrecht
1:49:35
1:40:01
90
Jan Pieter de Meer
Groningen
1:49:36
1:42:56
91
Remko Smitsman
Soesterberg
1:49:38
1:48:15
92
Johan de Wagt
Loopgroep Zuidhorn
1:49:38
1:43:56
93
Pieter Visser
Loopgroep Dokkum
1:49:41
1:44:44
94
Remco Zwijnenberg
Almelo
1:50:14
1:46:43
95
Rolf Hiemstra
Haren Gn
1:50:15
1:45:08
96
Jaap Otten
Zwolle
1:50:24
1:47:00
97
Vincent Hagen
Holten
1:50:46
1:48:25
98
Frank Claassen
Amsterdam
1:51:05
1:49:33
99
Allard Bloem
Briltil
1:51:17
1:48:17
100
Reinier van Limmeren
Loopgroep Nienoord
1:51:28
1:44:33
101
Harm Vonk
Giethoorn
1:51:36
1:48:02
102
Henk Kortman
Dalen
1:51:39
1:48:43
103
Theo van Rijn
Amersfoort
1:51:47
1:50:26
104
Wim Hoekstra
Stiens
1:51:59
1:47:46
105
Allard Teekens
Zwartsluis
1:52:19
1:49:28
106
Robbert Voogdgeert
Overveen
1:52:20
1:46:31
107
Michael Goedhart
Amstelveen
1:52:30
1:50:13
108
Jan Willem Janssen
Hooglanderveen
1:52:31
1:45:56
109
Meindert Lippits
Leiden
1:52:31
1:45:49
110
Marten Hellinga
Loopclub Burgum
1:52:37
1:45:39
111
Sijmen Bekhof
Blaricum
1:52:38
1:44:24
112
Gesinus Boer
Loopgroep Nienoord
1:52:40
1:45:45
113
Fokke van der Schaaf
Groningen
1:53:00
1:43:08
114
Jeroen van Weperen
Nijmegen
1:53:07
1:45:43
115
Jasper Kimenai
De Bilt
1:53:12
1:45:06
116
Mark Wieling
IJsselstein Ut
1:53:17
1:49:21
117
Marten van Buiten
Amsterdam
1:53:19
1:42:57
118
Jeroen Grootveld
Pijnenburg
1:53:25
1:45:15
119
Willem-Jan Megens
Amersfoort
1:53:27
1:51:13
120
Gerard Cupido
Lies
1:53:29
1:52:59
121
Johan Adema
Sneek
1:53:30
1:49:07
122
Bas Van Steenoven
Emmeloord
1:53:33
1:51:54
123
Auke Veldstra
Joure
1:53:38
1:48:20
124
Pieter de Vries
Sneek
1:53:47
1:51:52
125
Arjan Koers
Zuidhorn
1:53:48
1:48:10
126
Maarten Buren
Hoorn Terschelling
1:53:53
1:53:21
127
Koen Vreeburg
Zoeterwoude
1:54:34
1:52:22
128
Wim Veling
Zwolle
1:54:39
1:47:43
129
Edo de Bakker
Midsland
1:55:10
1:54:43
130
Arjan Boerema
Wagenborgen
1:55:10
1:49:35
131
Martijn Schulte
Zuidhorn
1:55:12
1:49:31
132
Erwin Knobbe
Leeuwarden
1:55:25
1:53:29
133
Henk Reijnen
Druten
1:55:34
1:46:03
134
Willem Stienstra
Grootegast
1:55:50
1:54:06
135
Michael ten Broeke
Zevenaar
1:55:51
1:51:36
136
Remco Verduin
Suomi
1:55:59
1:45:35
137
Ernst van de Geer
Emmeloord
1:56:07
1:51:29
138
Sander Gerritsen
Etten-Leur
1:56:14
1:49:22
139
Dirk den Broeder
Soest
1:56:15
1:50:15
140
Wigger Plantinga
Groningen
1:56:37
1:53:54
141
Ton Van Schooten
Heiloo
1:56:55
1:52:13
142
Alnout Koedijk
Groningen
1:56:56
1:47:05
143
Erik Boutkan
Zeist
1:57:04
1:55:32
144
André Visser
Hurdegaryp
1:57:05
1:53:53
145
Rutger Kluiver
Runners Stadskanaal
1:57:07
1:54:00
146
Jaap Knot
Meppel
1:57:10
1:53:59
147
Allard Polak
Groningen
1:57:16
1:47:09
148
Sander Borghuis
Utrecht
1:57:18
1:47:00
149
Ronald Hummel
Zevenhuizen
1:57:20
1:52:45
150
Mark Veurink
Deventer
1:57:25
1:55:26
151
Wouter Scharenborg
Groenlo
1:57:35
1:47:29
152
Jelle Bosma
Sneek
1:57:36
1:51:50
153
Hugo Van der Meer
Sneek
1:57:36
1:51:50
154
Jord Ruijgh
Bilthoven
1:57:43
1:48:08
155
Matthijs Bramer
Amersfoort
1:57:46
1:55:20
156
Gerjan Riezebosch
PEC 1910
1:57:48
1:52:16
157
Geert Slagter
Siddeburen
1:57:51
1:52:25
158
Wido van der Weg
Dolichos
1:57:52
1:51:44
159
Arno van Breukelen
PEC 1910
1:57:53
1:54:44
160
KP Majoor
Sneek
1:57:57
1:48:11
161
Jeroen Franken
Argo
1:58:10
1:50:21
162
Bas van Schoonhoven
Groningen
1:58:12
1:56:50
163
Ben Liesting
Bilthoven
1:58:17
1:48:40
164
Marco Krischok
Workum
1:58:22
1:49:16
165
Roelof Koelewijn
Diepenveen
1:58:29
1:49:49
166
Eelke Arjen Bouma
Drachten
1:58:40
1:49:44
167
Luc Gys
Kalmthout
1:58:47
1:50:19
168
Jeroen Smid
Hurdegaryp
1:59:10
1:56:28
169
Arjen Mud
Tytsjerk
1:59:10
1:56:29
170
Bas Zwakenberg
Kamperveen
1:59:14
1:55:06
171
Jan Julius Buwalda
Heerenveen
1:59:24
1:57:05
172
Edwin Van Gent
Roelofarendsveen
1:59:27
1:56:33
173
Maarten Van den Berge
Groningen
1:59:44
1:57:30
174
Alexsander van der Veen
Witmarsum
1:59:48
1:55:12
175
Robert Riedstra
Eelderwolde
1:59:56
1:54:15
176
Bram Sikking
Arnhem
2:00:05
1:51:59
177
Jeroen Van Eeten
Purmerend
2:00:11
1:57:34
178
Willem jan Buntjer
Nieuw-Vennep
2:00:11
1:51:15
179
Jaco van Leeuwen
's-Gravenhage
2:00:16
1:53:53
180
Daniël Janse
Bunnik
2:00:25
1:52:49
181
Foke van Delft
Hilversum
2:00:27
1:52:42
182
Albert van den Noort
Fivelstreek
2:00:29
1:58:25
183
Lionnet Tean-Philippe
Amsterdam
2:00:34
1:54:19
184
Alexander Schipper
Maarssen
2:00:36
1:56:20
185
Johannes Burgers
Veldhoven
2:00:53
1:58:48
186
Willem Groothedde
Zwolle
2:01:00
1:57:30
187
Bert van der Veen
Assen
2:01:02
1:59:22
188
André van Gelder
PEC 1910
2:01:33
1:56:01
189
Pieter Nijhof
Amsterdam
2:01:39
1:58:19
190
Jan der Zee
Oosthem
2:01:44
1:50:34
191
Ron Bult
Wagenborgen
2:01:52
1:56:18
192
Jan Douwstra
Leeuwarden
2:02:03
2:00:07
193
Marc van Dam
Emmeloord
2:02:04
1:56:05
194
Jos van den Berg
IJsselmuiden
2:02:10
1:58:03
195
Bert Willemsen
Hoogezand
2:02:12
1:51:38
196
Arend Valks
Uden
2:02:19
1:57:38
197
Kees van Keeken
Alphen aan den Rijn
2:02:24
2:01:23
198
Mark Van Rijn
Velserbroek
2:02:32
1:59:37
199
Roel Verheijen
Nieuwegein
2:02:36
1:58:41
200
Geert-Jan Rijsterborgh
Maarssen
2:02:41
1:58:26
201
Martijn Pie
Heiloo
2:02:43
1:51:34
202
Arjen Struijk
Driebergen-Rijsenburg
2:02:55
1:53:51
203
GERALD Jager
Scharnegoutum
2:03:07
1:57:17
204
Iwe Muiser
Den Andel
2:03:10
1:56:30
205
Emiel Willemsen
Almelo
2:03:13
2:00:18
206
Robert De Jong
Zwolle
2:03:22
1:51:47
207
Sjoerd Wierda
Geldermalsen
2:03:28
1:56:39
208
Mart Jansma
Zuidhorn
2:03:29
2:02:11
209
Marcel Vleer
Impala
2:03:32
1:52:52
210
Willem Ridderbos
Doezum
2:03:46
2:02:03
211
Siart Smit
Leeuwarden
2:04:12
1:59:07
212
Menno de Jong
Kampen
2:04:16
2:01:06
213
Christiaan Moes
Havelte
2:04:24
1:59:16
214
Jan-Willem de Lang
Oudewater
2:04:25
1:59:40
215
Sander Zielhuis
Utrecht
2:04:33
1:58:02
216
Barry Tijssen
Apeldoorn
2:04:35
1:55:22
217
Jan van de Beek
Voorthuizen
2:04:36
1:56:42
218
Jan Siep van den Bos
Sneek
2:04:45
1:53:33
219
Matthieu Welbergen
Zuidlaren
2:04:53
1:54:48
220
Mark Wieland
Terneuzen
2:04:53
2:01:42
221
Robert Barkhof
Assen
2:04:54
1:58:05
222
Kees Koopmans
Lollum
2:05:02
1:57:43
223
Henri Kraak
Oudega Sudwest-Fryslan
2:05:04
2:00:28
224
David Powel
Maarssen
2:05:10
1:55:36
225
Fokke Rosier
AV Heerenveen
2:05:38
1:58:48
226
Floris Lindeman
Bussum
2:05:42
1:56:49
227
Marcel De Bie
Schalkwijk
2:05:55
2:01:15
228
Barry Lammers
Workum
2:06:16
2:04:24
229
Roelof Postmus
Sassenheim
2:06:20
1:58:03
230
Bram Hagemeier
Haarlem
2:06:23
2:01:45
231
Dennis Polder
Harkema
2:06:23
2:04:17
232
Jan Kooistra
Harkema
2:06:23
2:04:14
233
Arjan Goedendorp
Rozenburg Zh
2:06:24
2:00:21
234
Robert Goedendorp
Rozenburg Zh
2:06:24
2:00:21
235
Eldert Teijema
Heerenveen
2:06:25
1:55:33
236
Eelke Burgers
Eelderwolde
2:06:28
1:56:35
237
Herman Lubbers
Havelte
2:06:33
2:03:19
238
Wiebo Walstra
Havelte
2:06:38
2:03:43
239
Hessel Dijkstra
IJlst
2:06:44
1:55:33
240
Patrick de Bruin
Leusden
2:06:51
2:02:27
241
Michiel Verveld
Bilthoven
2:06:52
1:57:16
242
Mark van Toorn
Hilversum
2:07:00
2:04:10
243
Robert Heuveling
Ried
2:07:06
2:04:05
244
Jurjen Kuipers
Woudsend
2:07:25
2:00:56
245
Benno van Oosten
Medemblik
2:07:33
2:00:40
246
Peter Van de Wetering
Noordeinde Gld
2:07:51
2:01:19
247
Ingmar Bouma
De Blesse
2:07:55
2:06:05
248
Pieter Van Swieten
Zoeterwoude
2:08:13
2:03:43
249
Neimet Mehrabi
Zwolle
2:08:22
2:02:28
250
Edward Postma
Drachten
2:08:23
2:04:50
251
Erikjan Koopmans
Britsum
2:08:25
2:04:15
252
Jos Postma
Leeuwarden
2:08:36
2:01:01
253
Richard Spinder
Harkema
2:08:39
2:06:27
254
Ronald Molenaar
Warnsveld
2:08:43
2:05:29
255
Marcel van Linde
Hemrik
2:09:07
2:06:20
256
Jelle Terpstra
Driebergen-Rijsenburg
2:09:33
2:00:29
257
Rogier de Jonge
Utrecht
2:09:37
2:05:48
258
Martin Noppert
Sintjohannesga
2:09:46
2:02:30
259
Jeroen De Klerk
Zwolle
2:09:57
2:06:27
260
Jeroen Nollet
Apeldoorn
2:10:00
2:00:54
261
Haije-Anne Schaaf
Berltsum
2:10:09
2:07:07
262
Theo V d Werff
Akkrum
2:10:18
2:04:15
263
Frank Koopmans
Wytgaard
2:10:18
2:04:16
264
Bas Ringnalda
Sneek
2:10:21
2:06:43
265
Ronald Huisman
Boskoop
2:10:26
2:02:34
266
Oscar Harlaar
Badhoevedorp
2:10:27
2:05:15
267
Martin Oomkens
Veendam
2:10:31
2:05:29
268
Matthijs Van Dorst
Hoogeveen
2:10:40
2:00:08
269
Erwin Zijlstra
Oldeberkoop
2:10:43
2:00:04
270
Patrick Herms
Hengelo Ov
2:10:55
2:02:54
271
Marcel Stinstra
Deinum
2:11:01
2:03:04
272
Paulus Folmer
Workum
2:11:04
2:06:33
273
Nils Brongers
Scharmer
2:11:05
2:07:08
274
Hendrik Jan Buitenhuis
Zwolle
2:11:08
2:00:30
275
Matthys Kuipers
Lemmer
2:11:19
2:07:02
276
Bas Bolsman
Landsmeer
2:11:37
2:04:59
277
Wim Birkhoff
Amsterdam
2:11:39
2:06:09
278
Hille Lania
Soest
2:11:42
2:02:54
279
Ronnie Wind
Sneek
2:12:10
2:03:42
280
Manfred Reuvekamp
Zwolle
2:12:16
2:06:11
281
Sjoerd Uffen
Amersfoort
2:12:29
2:09:43
282
Jelmer Hospes
Deinum
2:12:30
2:08:53
283
Alex De Jong
Groningen
2:12:43
2:02:15
284
Jan Haanstra
Katlijk
2:12:43
2:11:29
285
Jesse Niemeijer
Yde
2:12:57
2:10:59
286
Jeljer Hiemstra
Workum
2:13:05
2:04:13
287
Cedric Hartendorp
Hoorn Terschelling
2:13:11
2:12:42
288
Prashant Komdeur
Malden
2:13:11
2:05:28
289
Gert Schrovenwever
Etten-Leur
2:13:20
2:06:28
290
Ferdi Bakker
Rotterdam
2:13:26
2:06:06
291
Huib Schilp
Laren Nh
2:13:35
2:04:41
292
Jurriaan Van Dam
Oud-Beijerland
2:13:52
2:04:45
293
Marco de Jong
Emmen
2:14:23
2:10:02
294
Erik Krikke
Leeuwarden
2:14:32
2:05:00
295
Kaj Valk
Balk
2:14:44
2:05:18
296
Tji Gan
Haren Gn
2:14:53
2:12:40
297
Martijn Bakx
Zoeterwoude
2:15:02
2:10:34
298
Fedde de Boer
Meerstad
2:15:17
2:08:16
299
René Slagter
Groningen Atletiek
2:15:39
2:06:09
300
Wiebe van der Honing
Exloo
2:15:43
2:11:03
301
Jochem van der Wal
Hoorn Terschelling
2:16:27
2:08:12
302
Daniël Wouda
Apeldoorn
2:16:51
2:07:23
303
Siemon Bierma
Wagenborgen
2:16:53
2:16:22
304
Jan Van der Wal
Leeuwarden
2:17:25
2:13:10
305
Michael Van Mil
Veghel
2:17:30
2:08:53
306
Wijbe Jelsma
Raard
2:17:43
2:11:55
307
Jan Jaap Kroeze
Kampen
2:17:47
2:08:54
308
Patrick van Veen
Gasselternijveen
2:17:54
2:09:27
309
Vincent Voordenhout
Heerenveen
2:17:56
2:14:45
310
Dennis Oscar van Linde
Jubbega
2:18:12
2:07:37
311
Wouter van Gessel
Doetinchem
2:18:14
2:13:41
312
Niels Outhuijse
Harlingen
2:18:27
2:08:04
313
Udo Dijkstra
Terwispel
2:18:30
2:11:10
314
Jan Willem Miedema
Hurdegaryp
2:18:33
2:15:52
315
Erik Lipsic
Groningen
2:18:44
2:12:46
316
Dirk Jan van Heiningen
Zwolle
2:18:46
2:07:58
317
Peter van Daal
Zoetermeer
2:19:16
2:16:37
318
Bram van Hees
Boornbergum
2:19:35
2:15:04
319
Harold Vulink
Gorssel
2:19:40
2:11:56
320
Martijn Elzinga
Gorssel
2:19:40
2:11:56
321
Johan Hoekstra
Balk
2:19:59
2:10:34
322
Erwin Ytsma
Loopgroep Hugo Veenker
2:20:13
2:09:19
323
Jeroen Terpstra
Gorredijk
2:20:20
2:10:59
324
Durk Reijenga
Sneek
2:20:59
2:12:13
325
Arjan Vrieling
Groningen
2:21:13
2:16:41
326
Marc Blaauw
Gorredijk
2:21:27
2:12:06
327
Roel ter Brugge
Zuidwal
2:21:36
2:11:48
328
Jan Rossing
Emmen
2:21:45
2:12:34
329
Mark Hamstra
Hardlopen.nl
2:21:47
2:13:58
330
Erik Kruijff
Utrecht
2:22:05
2:18:06
331
Daan Schone
Groningen
2:22:19
2:14:17
332
Dirk Snitker
Leeuwarden
2:22:27
2:11:27
333
Pieter Ate Kalsbeek
Heerenveen
2:22:44
2:16:52
334
George Böcker
Bocholt
2:23:14
2:16:12
335
Jan Stegemann
Bocholt
2:23:14
2:16:13
336
Taco Riemers
DOS
2:23:34
2:14:49
337
Joost van Grol
Lemmer
2:23:44
2:19:24
338
Paul Gosselink
Groningen
2:24:56
2:18:00
339
Cees Brouwer
Heerenveen
2:25:16
2:22:03
340
Ruben Kreuwel
Zwolle
2:26:28
2:19:49
341
Pieter Bas Veen
Zwolle
2:26:28
2:19:49
342
Jelte Van den Broek
Zwolle
2:26:28
2:19:48
343
Martijn Maas
Driebergen-Rijsenburg
2:26:34
2:19:02
344
Hajo van Vulpen
Zwolle
2:29:02
2:23:28
345
Onno Wijngaard
Amersfoort
2:29:04
2:18:51
346
Gunnar Doornbos
Harkstede
2:29:15
2:23:42
347
Yke Nagel
Akkrum
2:29:29
2:23:16
348
Jan Barkmeijer
Akkrum
2:29:29
2:23:16
349
Selmar Burger
Wijchen
2:30:00
2:20:02
350
Andries Miedema
Heerenveen
2:30:20
2:21:07
351
Jelle de Boer
Marum
2:30:27
2:25:27
352
Arjan Kramer
Hensbroek
2:30:50
2:19:54
353
Jurre Statema
Landsmeer
2:31:46
2:21:14
354
Geart-Jan Blom
Oppenhuizen
2:32:13
2:21:45
355
Sido Schoustra
Haarlem
2:32:36
2:22:23
356
Maarten Oostenveld
Workum
2:32:42
2:23:37
357
David van Mechelen
IJsselstein Ut
2:33:29
2:31:18
358
Stefan Huyveneers
Utrecht
2:33:32
2:25:47
359
Rogier den Heijer
Tjalleberd
2:34:16
2:32:31
360
Martin Nagtegaal
Wijk bij Duurstede
2:35:10
2:25:46
361
Jim Walsarie Wolff
Amsterdam
2:35:13
2:24:52
362
Chris van den Brink
Nijkerk Gld
2:36:02
2:30:19
363
Jeroen Mulder
Zwolle
2:38:15
2:31:44
364
Jochem Finnema
Stoutenburg Noord
2:41:36
2:34:53
365
Daniel Polling
Hoogezand
2:41:52
2:31:16
366
Niels Haven
Schipborg
2:42:51
2:33:21
367
Jeroen Vos
Slochteren
2:45:21
2:34:40
368
Jasper Sierdsma
Noordwolde Fr
2:47:25
2:42:33
369
Ferniand Vos
Hoogezand
2:47:40
2:37:02
370
Rob van den Brink
Assen
2:48:59
2:45:02
371
Jeroen De Vlaam
Eelderwolde
2:49:02
2:39:56
372
Marc Azos
Wijk bij Duurstede
2:49:16
2:45:36
373
Michel Jonkers
Enschede
2:50:19
2:45:17
374
Jeroen Meijer
Sneek
2:51:58
2:41:30
M50, 21.1 KM RECREANTEN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Riny Jansen
Oosterbeek
1:19:24
1:15:04
2
Bart Luijk
De Bilt
1:29:57
1:26:27
3
Jan Kees Wieringa
Isala '96
1:30:23
1:29:43
4
Robin Van Eijk
Rotterdam
1:31:39
1:30:27
5
Durk Postma
Loopgroep Dokkum
1:32:26
1:31:00
6
Gert Bulthuis
Amsterdam
1:32:38
1:31:38
7
John van der Werf
Boskoop
1:33:28
1:32:11
8
Thomas Fritsch
Hattem
1:34:27
1:32:49
9
Martin Brouwer
Horror
1:36:46
1:34:14
10
Harrie Wetterhahn
Lionitas
1:38:15
1:36:25
11
Jan Tjalling Pals
Lies
1:39:09
1:38:30
12
Arendjan van de Hoek
Nieuwleusen
1:39:26
1:37:53
13
Otto Dijkstra
Scharnegoutum
1:39:40
1:38:17
14
Sandy Dekker
Wormer
1:39:58
1:38:31
15
Harry Honebecke
Haren Gn
1:40:07
1:39:01
16
Jan Kornelis Stol
Siddeburen
1:40:10
1:39:09
17
Arnoud Neidig
Hilversum
1:40:20
1:39:03
18
Fred van de Belt
Almelo
1:40:24
1:38:04
19
Keimpe de Vries
Friesland
1:40:25
1:39:17
20
Harold Oeverhaus
NOP
1:41:07
1:39:29
21
Watze Schaafsma
NOP
1:41:07
1:39:29
22
Patrik Kleinegris
Pijnenburg
1:41:15
1:39:09
23
Bas Spliet
Havelte
1:41:27
1:40:18
24
Louis Bont
Utrecht
1:41:27
1:37:55
25
Bouke Boekema
Bunnik
1:41:32
1:37:11
26
Berend Menger
Heerenveen
1:41:34
1:40:06
27
Auke Ho
Sneek
1:41:55
1:39:08
28
Pieter Spits
Niezijl
1:42:01
1:40:45
29
Bart Van de Roer
Hilversum
1:42:39
1:41:10
30
Arnold Hager
Leeuwarden
1:42:40
1:41:41
31
Martin Jan Visser
Mildam
1:42:50
1:42:38
32
Casper Bekken
Schalkhaar
1:42:53
1:41:25
33
TjeerdDirk Huizenga
Grootegast
1:43:03
1:42:01
34
Jan Schuurmans
Castricum
1:43:14
1:42:34
35
Martijn Homminga
Haarlem
1:44:01
1:38:07
36
Gert Jan van Sierenberg de Boer
Ede Gld
1:44:05
1:42:43
37
Jaap Bosma
Loopclub Burgum
1:44:05
1:41:56
38
Albert Ulfman
Heteren
1:44:06
1:43:05
39
Jan Bos
Hilversum
1:44:08
1:42:39
40
Pieter Veenstra
Groningen
1:44:10
1:37:55
41
Arnoud Hageman
Midlaren
1:44:18
1:42:29
42
Marc De Rooij
Zoetermeer
1:44:21
1:40:14
43
Raymond Mauritz
Honselersdijk
1:44:52
1:43:41
44
Robert Van der Meulen
Isala '96
1:45:06
1:42:00
45
Bart de Wit
Hem
1:45:26
1:41:39
46
Johan de Witte
Makkum Fr
1:45:52
1:44:47
47
Gert Dekker
Hilversum
1:45:52
1:44:31
48
Marco Frank de Boer
Zeist
1:45:56
1:38:31
49
Peter Scholten
Eefde
1:46:03
1:42:58
50
Hans Hatzmann
NOP
1:46:04
1:36:34
51
Lucas Fakkert
Zwartsluis
1:46:08
1:44:08
52
Winfred Knibbeler
Hilversum
1:46:11
1:44:41
53
Peter Sels
Athlos
1:46:12
1:39:54
54
Eelco Draaisma
Loopgroep Leeuwarden
1:46:35
1:45:06
55
Marco Van Essen
Enschede
1:46:43
1:46:07
56
Peter van den Broek
U-Track
1:46:45
1:43:37
57
Gertjan van Meurs
Cothen
1:46:50
1:43:22
58
Rob Kaspers
Donkerbroek
1:46:57
1:44:17
59
Erno Gianotten
Castricum
1:47:11
1:45:19
60
Andries Damstra
Loopgroep Dokkum
1:47:25
1:42:28
61
Floris Birnie
Hilversum
1:47:30
1:46:03
62
Menno den Dekker
Terneuzen
1:47:42
1:44:32
63
Ron Scheffer
Heeg
1:47:42
1:45:44
64
Bart Vossen
Midsland
1:47:58
1:47:19
65
Marco Frank de Boer
Zeist
1:48:19
1:40:53
66
Stefan Funnekotter
Eefde
1:48:20
1:46:14
67
Cor Henk Kuipers
West Terschelling
1:48:26
1:47:45
68
Berend Fekken
Scharsterbrug
1:48:55
1:45:55
69
Herco Koeling
Amersfoort
1:49:00
1:47:55
70
Martin Bos
Snelrewaard
1:49:01
1:44:24
71
Ralph Ferwerda
Wirdum Fr
1:49:03
1:46:31
72
Bastiaan Visser
Bergen Nh
1:49:07
1:47:39
73
Frank Praefke
Essen
1:49:08
1:47:04
74
Bert-Jan Bussemaker
ATC '75
1:49:08
1:47:01
75
Dick Post
Onnen
1:49:17
1:45:25
76
Feico Eppinga
Naarden
1:49:30
1:45:34
77
Anne Tanja
Donderen
1:49:40
1:47:36
78
Haske van Veenendaal
Wijk bij Duurstede
1:49:42
1:46:02
79
Dirk Nijmeijer
Archeus
1:50:18
1:45:00
80
Peter Stokje
Groningen
1:50:20
1:49:09
81
Bessel Feenstra
Harderwijk
1:50:22
1:44:17
82
Frank Heinen
Loopgroep Houten
1:50:43
1:49:31
83
Jeroen Recourt
Haarlem
1:50:46
1:43:25
84
Mario Theeven
Sittard
1:51:02
1:49:07
85
Marnix van den Brink
Groningen
1:51:03
1:45:57
86
Luut de Jong
Horror
1:51:10
1:48:06
87
Jaap van Dieren
Isala '96
1:51:14
1:48:06
88
Willem Biemolt
Friesland
1:51:14
1:46:45
89
Otto Van 't Loo
Hilversum
1:51:15
1:49:43
90
Robert de Groot
Wirdum Fr
1:51:17
1:48:44
91
Erik Olijerhoek
Leiden
1:51:18
1:46:30
92
Martijn van Cromvoirt
Zoeterwoude
1:51:39
1:49:37
93
Maurice Funcke
Prins Hendrik
1:51:40
1:51:06
94
Wybo Nauta
Goutum
1:51:55
1:50:43
95
Han Baumer
Vlieland
1:51:55
1:49:05
96
Gerrit Buitenhuis
Kampen
1:51:57
1:48:57
97
Jasper de Rijke
Deinum
1:52:06
1:50:04
98
Frank van der Laan
Haarlem
1:52:07
1:44:05
99
Jan Kiewiet
Hooglanderveen
1:52:31
1:45:57
100
Peter Fennema
Burgerbrug
1:52:42
1:43:55
101
Bart Vos
Groningen
1:52:46
1:49:07
102
Edwin Boes
Franeker
1:52:49
1:51:16
103
Krijn Korver
Zwolle
1:52:53
1:49:21
104
Willem Scheffer
's-Gravenhage
1:52:58
1:50:23
105
Frank Visser
Oppenhuizen
1:53:02
1:51:38
106
Frank Koops
Appingedam
1:53:06
1:47:39
107
Jos Baan
IJsselmuiden
1:53:10
1:51:46
108
Jack Tabak
Tollebeek
1:53:29
1:51:45
109
Raymond Nijssen
Veldhoven
1:53:32
1:49:48
110
Fokko Groenenboom
Utrecht
1:53:37
1:50:40
111
Lammert van der Molen
Norg
1:53:40
1:51:36
112
Richard Kroese
LVA Plantaris
1:53:41
1:47:14
113
Rob van den Dongen
Zaanland
1:53:49
1:51:21
114
Henk Kort
Appingedam
1:53:49
1:53:22
115
Daan Kruizinga
Fivelstreek
1:53:51
1:51:48
116
Jelle Nauta
Roden
1:53:51
1:51:38
117
Wouter van 't Klooster
Pijnenburg
1:53:54
1:48:09
118
Ruud Harleman
Veluwe
1:53:55
1:51:39
119
Rob Toth
Zwartewaal
1:53:59
1:50:00
120
Jelle Miedema
Willemsoord
1:54:00
1:50:14
121
Dick Stam
Trecho
1:54:01
1:53:48
122
Arthur Jansen
Climax
1:54:20
1:48:00
123
Arjan Kruise
PEC 1910
1:54:24
1:50:49
124
Cornelis Alberts
Groningen
1:54:26
1:48:36
125
Chris Berghmans
Zeist
1:54:27
1:54:27
126
Edwin Riemens
Axel
1:54:27
1:51:16
127
Rick Veringmeier
Maassluis
1:54:30
1:50:41
128
Ron Ammerlaan
Bleiswijk
1:54:32
1:48:02
129
Marcel Tonkes
Zwolle
1:54:33
1:48:41
130
Frank Brouwers
Eindhoven
1:54:40
1:52:30
131
Frank van de Pijpekamp
Arnhem
1:54:42
1:53:18
132
Hans van Mourik
Heemstede
1:54:43
1:52:38
133
Maarten Goezinnen
Rotterdam Atletiek
1:54:49
1:43:54
134
Johan Wolthuizen
Sneek
1:54:58
1:53:54
135
Menno Benningshof
Oud-Beijerland
1:54:59
1:44:18
136
Johan Claassen
Hilversum
1:55:00
1:53:30
137
Bert Janssens
Gasselte
1:55:04
1:46:19
138
Johan van der Kolk
Isala '96
1:55:05
1:51:57
139
Paul Baas
Heemstede
1:55:07
1:49:32
140
Robert Boersen
Almere
1:55:19
1:53:31
141
Pieter Nijmeijer
Hoogeveen
1:55:28
1:50:20
142
Jan Schengenga
Joure
1:55:30
1:54:14
143
Harry Mocking
Odijk
1:55:33
1:51:40
144
Klaas Jan van der Kooi
Burgum
1:55:34
1:52:07
145
Erol Kahya
's-Gravenhage
1:55:40
1:51:39
146
Cor Klomp
Loopgroep Bedum
1:55:48
1:50:28
147
Peter Nijholt
Leeuwarden
1:55:50
1:53:17
148
Peter van Polen
PEC 1910
1:55:54
1:52:50
149
Ronald Zuidema
Groningen
1:56:02
1:52:06
150
Ronald Rauwerda
Readtsjerk
1:56:14
1:53:05
151
Harm Post
Zutphen
1:56:16
1:52:57
152
Evert Bosman
Bunnik
1:56:31
1:56:31
153
Menno van der Meer
Garrelsweer
1:56:40
1:52:38
154
Jan van Iterson
LVA Plantaris
1:56:41
1:50:16
155
Martie Ressing
Daventria
1:56:43
1:50:19
156
Willem vd Molen
Een
1:56:51
1:54:46
157
Arjan Huijsmans
De Koplopers
1:56:56
1:48:58
158
Jaap Stout
Alblasserdam
1:57:00
1:53:54
159
Twan Schouten
Arnhem
1:57:05
1:51:50
160
Melis De Vries
Oosterend Terschelling
1:57:06
1:56:19
161
Theo Rijpstra
Stiens
1:57:09
1:54:34
162
Bart Schneiders
Zoeterwoude
1:57:09
1:55:06
163
René Harmanni
Groningen
1:57:21
1:50:54
164
Mike Alders
Zaanland
1:57:24
1:48:30
165
Harry Pastoor
Apeldoorn
1:57:30
1:48:24
166
Robert Waarsing
Dalen
1:57:37
1:54:41
167
Wim Kok
Swifterbant
1:57:41
1:48:10
168
Harry Klaver
Waterland
1:57:43
1:54:45
169
Mark Hilderink
Marknesse
1:57:46
1:56:05
170
Peter Hummel
Leek
1:57:47
1:53:12
171
Carlo Kuijer
's Gravenmoer
1:57:49
1:56:08
172
Nico Brinkman
Zeist
1:57:57
1:56:48
173
Albert Kingma
Loopgroep Dokkum
1:58:00
1:54:32
174
Jan Siebe Veenstra
Loopgroep Nienoord
1:58:02
1:55:42
175
Jean Benek
Athlos
1:58:07
1:48:13
176
Mark Peters
Emmeloord
1:58:17
1:57:10
177
Eric Nouwens
Prins Hendrik
1:58:17
1:54:53
178
Cor Hiemstra
Loopgroep Assen '20
1:58:19
1:54:52
179
Marcel Beumer
Zwolle
1:58:23
1:54:59
180
Moo Oosterveen
Amsterdam
1:58:31
1:55:13
181
Jerry van der Hulst
Leiden
1:58:33
1:53:22
182
Berry Vd Berg
Loopgroep Running Totaal
1:58:33
1:55:35
183
Jos Brouwer
Loopgroep Visie
1:58:35
1:53:26
184
Jelle Visser
Leeuwarden
1:58:40
1:48:44
185
Evert Jongstra
Sint Nicolaasga
1:58:41
1:53:14
186
Arjan Idzerda
Zwolle
1:58:42
1:52:48
187
Tino Reijnders
Putten
1:58:46
1:57:22
188
Pieter Thoes
Alkmaar
1:58:47
1:50:13
189
Jan Strijker
Gouda
1:58:49
1:47:52
190
Peter van Leer
Zuidwal
1:58:52
1:48:52
191
Peter Ras
Zwolle
1:58:52
1:53:19
192
Raymond Groot Lipman
Zwolle
1:58:55
1:52:36
193
Johan Verheij
Dordrecht
1:58:57
1:51:18
194
Frits Schutte
Beilen
1:58:58
1:57:13
195
Hans Dagevos
Rotterdam
1:58:59
1:49:59
196
René Dagevos
Rotterdam
1:58:59
1:50:00
197
Rob Veenman
Noorden
1:59:01
1:50:40
198
Peter Boots
Hengelo Gld
1:59:02
1:55:34
199
Ron Bunschoten
De Meern
1:59:05
1:53:09
200
Henk van Vilsteren
Athleta
1:59:17
1:51:30
201
Guus Grunder
Zwolle
1:59:18
1:56:07
202
Frank ter Brugge
Onnen
1:59:23
1:55:31
203
Johan Koopmans
Gorredijk
1:59:24
1:53:03
204
Gerard Eising
Groningen
1:59:28
1:49:11
205
Rick Panman
PEC 1910
1:59:28
1:53:56
206
Erik Klaassens
Wijk bij Duurstede
1:59:33
1:56:09
207
Niels van der Hem
Dronryp
1:59:34
1:50:47
208
Gertjan Rehwinkel
Assen
1:59:39
1:53:05
209
Jörg Biermann
Bocholt
1:59:50
1:53:52
210
Jeroen Nijhuis
Zwolle
1:59:51
1:52:57
211
Wouter Hoekman
Bunnik
2:00:06
1:54:59
212
Michiel Kochen
Driebergen-Rijsenburg
2:00:07
1:57:25
213
Cees Van Westen
Hoorn Nh
2:00:12
1:57:30
214
Rob Hoogeveen
Haren Gn
2:00:13
1:52:09
215
Bas Dölle
Groningen
2:00:16
1:54:10
216
Martijn Bannink
Mantgum
2:00:19
1:56:26
217
Lucas Houwen
Winschoten
2:00:21
1:49:20
218
Herbert van Zeijts
Athlos
2:00:23
1:54:29
219
Derk Boschman
Jistrum
2:00:30
1:55:00
220
Harm Jan Kruizenga
Emmen
2:00:36
1:58:58
221
Frank Verschoor
Utrecht
2:00:37
1:53:02
222
Richard Brouwer
Harkema
2:00:44
1:57:29
223
Arno Jans
Coevorden
2:00:48
1:57:52
224
Johan Westerink
Isala '96
2:00:56
1:53:36
225
Jildert Visser
AAC '61
2:01:08
1:57:48
226
Frank Kielema
Almere
2:01:10
1:55:32
227
Stephan Elferink
Nieuwkoop
2:01:13
1:53:09
228
Harold Kant
Groningen
2:01:15
1:54:25
229
Marco van Eijk
Haarlem
2:01:20
1:55:00
230
Pim Jannink
Uithoorn
2:01:20
1:54:58
231
Erwin van Wieringen
Utrecht
2:01:32
1:55:45
232
Marc van Maanen
Velserbroek
2:01:36
1:53:11
233
Bas Zielhuis
Wezep
2:01:37
1:57:04
234
Jan-Peter Willemsen
's-Gravenhage
2:01:46
1:58:58
235
Clemens Pot
Isala '96
2:01:50
1:54:22
236
Roland Versteeg
Cothen
2:01:51
1:55:31
237
Jaco den Boer
Nijkerk Gld
2:01:51
1:57:28
238
Tom Terpstra
Hoorn Terschelling
2:01:58
1:57:32
239
Alfred De Jong
Deventer
2:01:58
1:53:50
240
René van Dijk
Ter Heijde
2:02:01
1:55:32
241
Ronald Schipper
Eelderwolde
2:02:06
1:53:58
242
Fred Van Gelderen
Goutum
2:02:06
1:54:48
243
Henk Kattenberg
Isala '96
2:02:11
1:54:43
244
Erick Borger
Salland
2:02:24
1:53:28
245
HenkJan Holwerda
Anjum
2:02:27
2:00:10
246
Jeroen de Weerd
Deventer
2:02:28
1:54:18
247
Tiem Landsman
Kampen
2:02:42
1:59:27
248
Leonard Jelsma
Eelderwolde
2:02:56
2:01:28
249
Johan Timmerman
Zuidwal
2:02:56
1:52:36
250
Gerben Bergsma
Leeuwarden
2:03:04
2:01:28
251
Jos Verburgh
Amersfoort
2:03:09
1:58:59
252
Jasper Verburgh
Amersfoort
2:03:10
1:59:00
253
Jan Gert Gast
Almelo
2:03:10
1:53:28
254
Bauke Wierda
Joure
2:03:10
1:57:48
255
Albert Balk
Haaksbergen
2:03:37
1:52:57
256
Menno Huisman
Anna Paulowna
2:03:41
1:54:53
257
Oscar Dros
Apeldoorn
2:03:41
1:59:17
258
Richard Nuus
Westerlee Gn
2:03:49
1:52:48
259
Jeroen Homminga
Groningen
2:03:49
1:57:56
260
Harold Dijkstra
Amersfoort
2:03:50
2:02:02
261
Auke Hijlkema
Langezwaag
2:03:55
2:03:55
262
René den Boer
Distance Runners Voorhout
2:03:59
1:58:21
263
Gezinus Hummel
Snakkerburen
2:04:08
1:56:25
264
Marcel Companjen
Harderwijk
2:04:14
2:02:51
265
Wouter de Blocq van Scheltinga
Soest
2:04:21
1:58:21
266
Wim Vollenberg
Leiderdorp
2:04:21
1:55:06
267
Kest Haanstra
Mildam
2:04:23
2:03:10
268
Hessel de Jong
Tirns
2:04:27
1:55:14
269
Hans Krijnsen
Heerenveen
2:04:30
1:57:27
270
Erik Heemstra
Baarn
2:04:34
1:56:46
271
Erik Van der Linden
IJsselstein Ut
2:04:40
2:00:45
272
Arnoud Luiten
Zwolle
2:04:42
1:58:47
273
Marco Hartman
Zwolle
2:04:50
2:00:45
274
Roel Hartman
Diepenveen
2:04:50
2:00:45
275
Johannes van der Kooi
Gytsjerk
2:04:51
1:55:11
276
Jan Ekens
Bedum
2:04:55
2:02:30
277
Philip van Dongen
Maasland
2:05:00
1:57:20
278
Wierd de Haan
Harkema
2:05:05
2:02:56
279
Gjalt Visser
Bolsward
2:05:06
1:58:36
280
Huib van Mossel
Zoeterwoude
2:05:06
2:00:39
281
Andries Fokkema
Beilen
2:05:06
1:55:28
282
Goos Bies
Leeuwarden
2:05:08
1:54:33
283
Ronald van der Goot
Leeuwarden
2:05:13
1:55:17
284
Rombout Boekema
Pijnenburg
2:05:14
1:59:13
285
Edward van Veen
Zwolle
2:05:15
1:58:17
286
Ulco Hoekstra
Leeuwarden
2:05:15
2:02:16
287
Michiel Blommers
Nij Beets
2:05:17
1:57:24
288
Andries Hooijsma
Impala
2:05:26
1:58:43
289
Willem-Jan Leunissen
Blaricum
2:05:37
1:55:17
290
Louis Sibma
Mantgum
2:05:38
1:58:32
291
Jerry Wolda
Loopgroep Astrea
2:05:40
2:02:53
292
Michel Heerschop
AV Heerenveen
2:05:44
1:58:55
293
Marco Bergman
Zeist
2:05:46
2:03:33
294
Leo van der Meer
Harkema
2:05:50
2:03:37
295
Wiro Westerwoudt
Bilthoven
2:06:02
2:01:10
296
Martijn Bakker
Castricum
2:06:05
1:55:47
297
Wim Zwaan
Medemblik
2:06:06
1:59:06
298
Robert Terpstra
Oppenhuizen
2:06:06
2:00:05
299
Arnout Batterink
Lippenhuizen
2:06:18
2:02:27
300
Menno van den Bemt
ATC '75
2:06:24
1:58:19
301
Kaj Untersalmberger
Pijnenburg
2:06:27
1:58:16
302
Kees-Jan van Wezel
Noordwijk Zh
2:06:27
2:00:06
303
Peter Leushuis
AV '34
2:06:29
1:57:58
304
Robbert Janssen Andeweg
Vlieland
2:06:30
2:03:39
305
Rolf Heikens
Groningen Atletiek
2:06:34
1:56:54
306
Robert Lieuwen
Naarden
2:06:41
1:56:10
307
Bart Aten
's-Hertogenbosch
2:06:45
1:57:38
308
Arnold Bloem
Marum
2:06:45
1:59:15
309
Marten Kruisinga
Haarlem
2:06:59
2:04:29
310
Gerwin Schuurman
Zwolle
2:07:03
1:59:02
311
Dave Smit
Waarland
2:07:10
1:59:37
312
Dennis Boer
Oudewater
2:07:15
2:02:30
313
Anne Zijlstra
Leeuwarden
2:07:18
2:04:10
314
Jan Boelens
Harlingen
2:07:32
2:03:01
315
Bauke Jacob van der Pol
Harlingen
2:07:36
1:57:17
316
Just Ritsema van Eck
Oegstgeest
2:07:38
2:02:55
317
Katrinus de Vries
Noardburgum
2:07:39
2:02:21
318
Arne Schram
Huizen
2:07:47
1:57:40
319
Marcel Berg
Energie
2:07:50
1:58:51
320
Paul Geurds
Sassenheim
2:07:54
2:03:11
321
Ben Potma
Hommerts
2:07:54
2:04:49
322
Herman Kort
Oosterwijtwerd
2:07:55
2:02:00
323
Marco Tuitel
Maasland
2:07:56
2:00:19
324
Ad Kamsma
Utrecht
2:08:03
2:06:39
325
Hans Wortelboer
Diever
2:08:05
2:00:51
326
Durk Haitsma
Franeker
2:08:06
1:59:25
327
Marc Hoek
Pijnenburg
2:08:15
2:01:56
328
Hessel Idzenga
Zuidwal
2:08:16
1:58:19
329
Pieter Runia
Berltsum
2:08:17
2:05:35
330
Bob Copper
Eelde
2:08:22
2:02:43
331
Auke Rienstra
Drachten
2:08:24
2:03:08
332
Rino Gouw
Gouda
2:08:29
1:57:32
333
Kees Van Kleinwee
Breukelen Ut
2:08:42
2:01:19
334
Hendrik Meskers
Leiden
2:08:52
2:02:59
335
Richard Busscher
Nijeveen
2:08:55
2:05:11
336
Steven Krol
Haag Atletiek
2:08:58
2:04:11
337
Iwan Molenaar
Leeuwarden
2:09:00
1:58:05
338
Eef Walgaard
Utrecht
2:09:02
2:02:45
339
Hans-Erik Kuypers
Wijhe
2:09:06
2:01:50
340
Hendrik van Nieuw-Amerongen
Woudenberg
2:09:07
2:05:45
341
Frits Molema
Sappemeer
2:09:07
2:06:02
342
Maurik Vermeij
Blauwestad
2:09:12
2:02:25
343
André van Asselt
Baarn
2:09:25
2:01:46
344
Kay Funk
Köln
2:09:28
1:58:41
345
Peter Voogd
Olympus '70
2:09:32
2:04:01
346
Geert Schelkens
Duffel
2:09:33
2:07:08
347
Jan Faber
Loopgroep Dokkum
2:10:01
1:59:47
348
Arjan De Man
Blaricum
2:10:05
2:00:00
349
Fred Verschoor
Voorburg
2:10:05
2:02:31
350
Nico Louwerse
Tollebeek
2:10:05
2:00:34
351
Mark Horsthuis
Borne
2:10:06
2:03:07
352
Wilke Schoemaker
Dieren
2:10:12
2:03:34
353
Peter de Ruiter
Goutum
2:10:14
2:02:38
354
Wietse Terpstra
Leeuwarden
2:10:15
1:59:43
355
Eric Jellema
Amsterdam
2:10:16
2:10:16
356
Roelof Dijkstra
Stiens
2:10:21
2:07:02
357
Joop Tromp
Nijland
2:10:22
2:08:47
358
Mark Min
Castricum
2:10:22
2:06:15
359
Theo Sikkema
Franeker
2:10:27
2:00:29
360
Martin Blanke
PEC 1910
2:10:29
2:03:43
361
Rinie van Pijpen
Leiden Road Runners Club
2:10:35
2:01:11
362
Manfred Brandenburg
Nettersheim
2:10:42
1:59:55
363
Arie Boelens
Amsterdam
2:10:50
2:01:54
364
Marcel Wierstra
Zwolle
2:10:51
2:05:28
365
Ronald van der Vliet
Flevo Delta
2:10:54
2:08:44
366
Donald Pennings
Leiden
2:10:55
2:01:32
367
Popma Anton
Blauwhuis
2:10:59
2:02:25
368
Ronald Gerrits
Leiden Road Runners Club
2:11:01
2:01:37
369
Wietze Blaauw
Leeuwarden
2:11:06
2:02:07
370
Robbert Tiemens
Hilversum
2:11:10
2:05:11
371
Rob Vermeulen
Heesch
2:11:11
2:00:53
372
Steven Wigboldy
Wijk bij Duurstede
2:11:11
2:07:31
373
Diethard Jansen
Zwolle
2:11:16
2:02:19
374
Jan van der Veen
Wagenborgen
2:11:17
2:01:58
375
Sami Morra
Harmelen
2:11:23
2:06:16
376
Bas Veerman
Borger
2:11:27
2:02:34
377
Fred Monshouwer
Toldijk
2:11:37
2:06:38
378
Johan Riesebosch
Zwolle
2:11:42
2:05:57
379
Jelle Wijbenga
Groningen
2:11:42
2:00:33
380
Franklin van Doesburg
UTRECHT
2:11:43
2:01:16
381
Johan Oosterhoff
Bedum
2:11:43
2:08:17
382
Ad Bergsma
Apeldoorn
2:11:47
2:00:34
383
Gerard Jager
Roden
2:11:59
2:02:31
384
Jelle van Randen
Hoorn Terschelling
2:12:03
2:11:28
385
Rik Sonneveldt
Leiden Road Runners Club
2:12:05
2:02:54
386
Marco Van den Essenburg
Renswoude
2:12:05
2:08:44
387
Frank van Schagen
Waarland
2:12:09
2:04:35
388
Karel Kruizenga
Veendam
2:12:20
2:04:07
389
Jeroen Van der Schoot
Drachten
2:12:22
2:04:28
390
John Lakeman
Hoorn Nh
2:12:28
2:09:45
391
Theo Kreuk
Enkhuizen
2:12:28
2:05:03
392
Rob Beijersbergen
Naarden
2:12:30
2:10:36
393
Gert de Ruijter
Joure
2:12:35
2:11:19
394
Johannes van der Schaaf
Lionitas
2:12:41
2:11:03
395
Pieter Klasen
IJlst
2:12:44
2:08:05
396
Robert Jacobs
Rosmalen
2:12:47
2:03:58
397
Paul Maas
Arnhem
2:12:57
2:03:35
398
Richard Hendriks
Almelo
2:13:01
2:03:18
399
Gertjan van der Drift
Statina
2:13:02
2:06:54
400
Niels Smit
Hallum
2:13:04
2:08:22
401
Jim Verbist
Kontich
2:13:07
2:10:42
402
Johan Rispens
Uithuizermeeden
2:13:12
2:10:25
403
Jelle Reitsma
Jannum
2:13:18
2:11:27
404
Roelof Kuik
Leeuwarden
2:13:19
2:04:50
405
Joost Rosenbrand
Amsterdam Zuidoost
2:13:21
2:05:30
406
Jurjen Veerman
Vries
2:13:34
2:04:50
407
Rudy Douma
Leeuwarden
2:13:36
2:03:00
408
Arjen Schmaal
Groningen
2:13:37
2:04:01
409
Gerbrand van Zandbrink
Achterveld
2:13:40
2:09:16
410
Jabob Halma
Leeuwarden
2:13:43
2:06:53
411
Henk Lageweg
Munnekeburen
2:13:52
2:09:09
412
Rik Lukey
Amsterdam
2:13:54
2:07:38
413
Jan Boon
Loopgroep Dokkum
2:13:58
2:03:46
414
Richard Miedema
St.-Annaparochie
2:14:10
2:11:22
415
Reinier Hessing
Oudewater
2:14:19
2:09:35
416
Rene Bos
Nieuw-Amsterdam
2:14:23
2:10:02
417
Johan Ligthart
Harlingen
2:14:31
2:12:44
418
Leon Hangx
PEC 1910
2:14:35
2:07:50
419
Eric Beers
Haarlem
2:14:37
2:10:53
420
Eelco Rietveld
Rotterdam
2:14:42
2:04:00
421
Marc Schepers
Dordrecht
2:14:44
2:10:41
422
Gerben Feenstra
Zandeweer
2:14:54
2:08:45
423
Arjen Bouter
Deventer
2:14:59
2:08:17
424
Frans Timmers
Lycurgus
2:15:06
2:06:01
425
Erik Bouwman
Loopgroep Zuidhorn
2:15:14
2:13:57
426
Simon Verhaar
Castricum
2:15:19
2:04:21
427
Marcel Ruwiel
Eelderwolde
2:15:24
2:08:08
428
Gerrit Rink
Almelo
2:15:36
2:05:54
429
Kornelis Mulder
Heukelum
2:15:43
2:07:32
430
Pieter Keemink
Midwoud
2:15:53
2:11:37
431
Rodney de Vries
Berkel en Rodenrijs
2:15:59
2:07:08
432
Ed Bout
Huizen
2:16:13
2:06:06
433
Girbe Buist
Sappemeer
2:16:16
2:11:38
434
Henk de Wit
Leeuwarden
2:16:23
2:09:47
435
Boudewijn Dierick
Makkum Fr
2:16:26
2:11:35
436
Koert van der Meer
Garrelsweer
2:16:26
2:10:19
437
Vincent Van der Wijk
Zuidlaren
2:16:26
2:05:24
438
Johan Voskuil
Driebruggen
2:16:29
2:08:42
439
Willem de Vries
Minnertsga
2:16:29
2:07:55
440
Robert Henk Prins
's-Gravenhage
2:16:30
2:06:20
441
Marco van der Weerd
De Lier
2:16:31
2:10:07
442
Harrie Moerings
Leeuwarden
2:16:33
2:11:05
443
Johan van der Leij
St.-Annaparochie
2:16:36
2:09:09
444
John Groenendijk
Steggerda
2:16:38
2:08:26
445
Bas Lambers
Dalen
2:16:39
2:13:40
446
Jan Wouter Kramer
Amersfoort
2:16:42
2:14:01
447
Niels Uiterwijk
Soest
2:16:52
2:06:30
448
Michiel Spanjaart
Rotterdam
2:17:02
2:08:40
449
Andre Monsma
Burgum
2:17:39
2:11:30
450
Jan-Wiepke Knobbe
Groningen
2:17:47
2:16:37
451
Arnold Raspe
Wagenborgen
2:18:00
2:12:27
452
Gertjan Eikenaar
Zwolle
2:18:01
2:06:37
453
Fokko Schrikkema
Groningen Atletiek
2:18:05
2:15:46
454
Marco Houtkooper
Stompetoren
2:18:08
2:07:39
455
Jaap Harkema
SV Veendam
2:18:15
2:09:22
456
Kurt Rodenburg
Breda
2:18:17
2:08:46
457
Matthijs van Ankeren
Purmerend
2:18:21
2:14:19
458
Peter Zwiers
PEC 1910
2:18:24
2:11:26
459
Dick Heijstek
Gouda
2:18:29
2:09:52
460
Robbert Roef
Leiden
2:18:37
2:09:46
461
Joop Dokman
Culemborg
2:18:39
2:12:33
462
Danny Snijder
Heiloo
2:18:43
2:10:14
463
Michiel van Kempen
Amsterdam
2:18:54
2:14:05
464
Gertjan Miedema
Harlingen
2:18:55
2:08:34
465
Christiaan Hoff
Aldeboarn
2:19:05
2:09:17
466
Siebren Jasper
Aldeboarn
2:19:05
2:09:18
467
Harm Jan Beeuwkes
Aldeboarn
2:19:06
2:09:17
468
Theo van de Loo
Nieuwkoop
2:19:07
2:10:48
469
Ton Smink
Amersfoort
2:19:07
2:16:28
470
Jarik van der Velde
Eelderwolde
2:19:08
2:15:33
471
Trienus De Jong
Wommels
2:19:33
2:12:12
472
Ruud van Munster
Heemstede
2:19:36
2:10:59
473
Wilfred Kuipers
Wolvega
2:19:50
2:18:03
474
Robert Van den Brink
Enschede
2:19:51
2:10:00
475
Willem Jaap Zwart
Hardlopen.nl
2:20:00
2:14:22
476
Rimmert de Jong
Menaam
2:20:00
2:10:15
477
STEFAN van Schooten
Santpoort-Zuid
2:20:05
2:16:23
478
William Teinsma
Stiens
2:20:06
2:09:27
479
Martin van Mierlo
Algemene Bathmense SV
2:20:09
2:09:02
480
Gerwin Bolt
Zuidwal
2:20:12
2:10:08
481
William Hoedjes
AV Castricum
2:20:29
2:11:40
482
Cees Zielman
Gendt
2:20:34
2:13:21
483
Lourens Dijkstra
AAC '61
2:20:35
2:17:15
484
Julius van Bezooijen
Athlos
2:20:56
2:11:02
485
Albert Noppert
Appingedam
2:20:57
2:18:38
486
Arnoud Boom
Monnickendam
2:21:13
2:10:18
487
Roger Vroemen
Amsterdam
2:21:16
2:19:32
488
Jan Van Gosliga
Schettens
2:21:17
2:12:18
489
Marius den Otter
Bolsward
2:21:20
2:16:00
490
Matthijs de Boer
Driebergen-Rijsenburg
2:21:22
2:13:49
491
Dirk Koster
Voorthuizen
2:21:32
2:19:30
492
Frank Van der Vleuten
Amersfoort
2:21:34
2:11:50
493
Iwan van Aken
Apeldoorn
2:21:40
2:20:04
494
Johan Bakker
Austerlitz
2:21:43
2:12:59
495
Arne Kleefman
Leusden
2:21:48
2:12:25
496
Arjo van der Linden
Reeuwijk
2:21:56
2:12:24
497
Edwin van Oosterom
AAV '36
2:22:27
2:15:49
498
Onno Uringa
Erlecom
2:22:31
2:13:32
499
Rintje Joustra
Lollum
2:22:37
2:15:17
500
Evert de Vries
Oudeschoot
2:22:38
2:17:43
501
Johan Monte
Groningen
2:22:42
2:15:06
502
Freek Nauta
Glimmen
2:22:43
2:15:06
503
Peter de Winter
Heerenveen
2:23:07
2:17:15
504
Rob Bottenberg
Kampen
2:23:16
2:13:38
505
Jan Jaap Knol
Amsterdam
2:23:18
2:15:55
506
Albert Sikkema
Heeswijk-Dinther
2:23:33
2:16:52
507
René Vergouwe
Climax
2:23:43
2:17:22
508
Wiebren Wind
Zwolle
2:23:47
2:15:45
509
Erik Rovers
Santpoort-Zuid
2:23:49
2:17:59
510
Jaap Bakker
Oosterend Terschelling
2:24:02
2:21:26
511
Erik Koenz
Uithuizen
2:24:08
2:22:02
512
Rinse Bakker
Haarlem
2:24:10
2:13:54
513
Gert Harmsen
Apeldoorn
2:24:14
2:18:46
514
Stefan van den Brink
Lies
2:24:18
2:23:30
515
Mark Nijmeijer
Enschede
2:24:19
2:13:12
516
Pp Schmitz
Haaksbergen
2:25:02
2:14:22
517
Roelof de Jong
Groningen
2:25:18
2:14:10
518
Romano Adely
Tzum
2:25:45
2:15:48
519
Hans Hoogenboom
Bodegraven
2:26:40
2:17:37
520
Henkjan Roeten
Meppel
2:26:44
2:22:18
521
Arno Eisma
Bolsward
2:26:59
2:22:18
522
Hielke Van Loenhout
Zwolle
2:27:00
2:18:43
523
Eric Rene Ringma
Sneek
2:27:14
2:17:01
524
Cees Visser
Sneek
2:27:32
2:19:02
525
Willem Buren
Hoorn Terschelling
2:28:01
2:27:26
526
Mick Bronsema
Nieuw Scheemda
2:28:41
2:19:31
527
Maarten van den Hurk
Marvel
2:28:45
2:18:36
528
Peter Rekers
Enschede
2:28:50
2:17:45
529
Gert Hofstede
Loopgroep Astrea
2:28:59
2:19:15
530
Henk van der Werf
Linschoten
2:29:05
2:22:47
531
Jan Paul Rop
Zwolle
2:29:10
2:22:16
532
Bart Jannink
Voorhout
2:29:27
2:23:04
533
Ronald Voorintholt
Spaarndam
2:29:36
2:27:59
534
Reinier Vd Steege
Zuidlaren
2:29:36
2:18:35
535
Arthur de Leeuw
Monnickendam
2:29:58
2:19:23
536
Peter van Dijk
Nijverdal
2:30:24
2:19:25
537
Klaas Van Kalsbeek
Scharnegoutum
2:30:33
2:20:21
538
Alex Roos
Lycurgus
2:30:35
2:21:31
539
Mathijs Praas
Huissen
2:31:06
2:26:41
540
Martijn Ronchetti
Zaandam
2:31:12
2:24:54
541
Frank van der Velde
Abcoude
2:31:17
2:22:07
542
Thom Snijder
Loopgroep Bedum
2:31:18
2:25:52
543
Jan Volbers
Enschede
2:31:34
2:25:56
544
Sjoerd Huisman
Loopgroep Hoorn
2:31:40
2:21:23
545
Evert Homan
Noardburgum
2:31:49
2:20:42
546
Victor Boekeloo
Assen
2:31:52
2:24:35
547
Sjirk Bijma
Wageningen
2:31:57
2:22:36
548
Henk Olij
Apeldoorn
2:32:07
2:23:15
549
Sander Warmerdam
Sneek
2:32:14
2:21:47
550
Djeek van den Brink
Veenendaal
2:32:27
2:30:15
551
William van de Pol
Veenendaal
2:32:29
2:30:17
552
Peter Tap
Nieuwegein
2:32:30
2:28:52
553
Arie van Buuren
Heerenveen
2:32:30
2:22:50
554
Ronald Harleman
Apeldoorn
2:32:33
2:27:34
555
Jan Bult
Groningen
2:32:38
2:29:01
556
Tjeerd Korf
West-Terschelling
2:32:46
2:23:19
557
Pim Pera
Boijl
2:32:46
2:23:20
558
Bauke Land
Aldeboarn
2:32:47
2:27:36
559
Giovanni Pagen
Bennekom
2:33:06
2:22:00
560
Robert Van den Broek
Hoofddorp
2:33:17
2:25:02
561
Arjan Berkhuysen
Midsland
2:33:45
2:24:01
562
Marc Mulders
Oosterbeek
2:34:01
2:27:13
563
Guido Scholtens
Wognum
2:34:40
2:23:55
564
Herman Brinkman
Amersfoort
2:35:44
2:27:53
565
Tjeerd Zijlstra
Utrecht
2:36:35
2:27:27
566
Stan van den Wildenberg
Leusden
2:36:51
2:34:24
567
Jan Joostema
Berltsum
2:37:49
2:35:31
568
Paul van der Hijden
Friesland
2:38:02
2:37:29
569
Michel Jansen
Vriezenveen
2:39:48
2:29:16
570
Ron Raterman
Zwolle
2:39:48
2:29:17
571
Wietze Hofman
It Heidenskip
2:40:50
2:32:59
572
Lambert Bolmers
Leeuwarden
2:41:16
2:38:03
573
Marcel Krijgsheld
Den Dolder
2:41:56
2:31:05
574
Henk de Haan
Loopclub Burgum
2:42:06
2:31:04
575
Hein Idzenga
Groningen
2:46:14
2:36:35
576
Gerlof Osinga
Drachten
2:46:14
2:36:36
577
Eric Korsaan
Putten
2:46:41
2:35:48
578
Fons Ris
Oudeschoot
2:46:44
2:35:34
579
Achim Vöcking
Bocholt
2:46:47
2:40:14
580
Mark van Doorn
Leusden
2:46:58
2:46:58
581
Wout Jonker
Oudeschoot
2:47:21
2:36:12
582
Simon van der Meij
AV '34
2:47:42
2:39:08
583
John Voskuil
Rotterdam
2:51:09
2:41:12
584
Joris van Dillen
Leeuwarden
2:56:25
2:49:16
585
Maarten van der Gaarden
Haarlem
3:13:06
3:09:16
M60, 21.1 KM RECREANTEN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Flang Cupido
Friesland
1:34:51
1:34:42
2
Altjo Weessies
Loopgroep De Drentsche Aa
1:42:53
1:39:37
3
Marcel van Velzen
Hillegom
1:43:49
1:40:52
4
Teatse Tichelaar
Harlingen
1:45:28
1:45:13
5
Marten Groen
Munein
1:45:46
1:44:41
6
Peter Theuwissen
AAC '61
1:46:08
1:45:03
7
Wiebe De Vries
LSV Invictus
1:47:16
1:42:38
8
Jan Buining
Aalden
1:47:41
1:46:31
9
Fokko Hindriks
Eelde
1:48:05
1:47:04
10
Eric Fris
Zaanland
1:48:10
1:45:40
11
Hans Van Megen
U-Track
1:48:13
1:48:13
12
Henk Boonstra
Leeuwarden
1:48:26
1:46:26
13
Tom Wolfs
Driebergen-Rijsenburg
1:48:27
1:46:14
14
Michael Bonté
West-Terschelling
1:49:15
1:48:05
15
Bauke Jansen
Loopgroep Nienoord
1:49:16
1:42:18
16
Egbert Beers
Veendam
1:49:20
1:45:16
17
Rien Mudde
Olst
1:49:38
1:48:32
18
Louis Zandbergen
Hoorn Terschelling
1:49:58
1:49:21
19
Henk Reinderink
Bolsward
1:50:13
1:47:33
20
Bernard Wilkens
Ureterp
1:50:50
1:49:26
21
Jac van Gils
Groningen
1:50:50
1:46:44
22
Gerard van der Stok
De Lier
1:51:08
1:48:13
23
Renger Tiessen
ATC '75
1:51:59
1:46:44
24
Addy Peters
NOP
1:53:27
1:51:45
25
Martin Jansen
Odijk
1:53:43
1:50:34
26
Sjouke Otten
Gorredijk
1:53:50
1:47:30
27
Bert Wiendels
Groningen Atletiek
1:53:56
1:52:11
28
Aart Lodder
Den Helder
1:53:56
1:46:29
29
Gerard Moraal
Enschede
1:54:08
1:49:10
30
Eric Schepers
Harlingen
1:54:28
1:53:27
31
Wisse Zantema
Friesland
1:54:33
1:50:20
32
Teake Dijkstra
Athlos
1:54:36
1:48:30
33
Jakob Hut
Siddeburen
1:55:04
1:54:00
34
René Swagerman
Bovenkarspel
1:55:08
1:47:38
35
Hans de Koning
Leek
1:55:09
1:52:50
36
Steven Kuijl
Utrecht
1:55:21
1:53:17
37
Obe Galama
Heeg
1:56:06
1:53:45
38
Lucas Noldus
Renkum
1:56:25
1:46:55
39
Henk Ruigrok
Zwolle
1:56:26
1:51:04
40
Marco van Vessum
Driebergen-Rijsenburg
1:56:42
1:48:40
41
John de Boer
't Veld
1:57:00
1:49:37
42
Bob Tempelman
Driebergen-Rijsenburg
1:57:05
1:53:22
43
Cees Masteling
Marknesse
1:57:09
1:55:27
44
Vincent Geenen
Hilversum
1:57:24
1:52:46
45
Herman Boersma
Enschede
1:57:39
1:56:01
46
Erik Dijksman
Amerongen
1:57:46
1:54:07
47
Henk Prins
Loopgroep Nienoord
1:58:02
1:51:09
48
Henk Bremer
NOP
1:58:39
1:57:32
49
Ger van Mossel
Leiden
1:58:58
1:56:57
50
Herman Lohman
Utrecht
1:58:59
1:55:03
51
Martin Boekeloo
West-Terschelling
1:59:06
1:58:40
52
Klaas Halma
Gaast
1:59:50
1:53:46
53
Johannes rintje Dijkstra
Easterwierrum
2:00:04
1:56:22
54
Jan Visser
Emmeloord
2:00:04
1:53:52
55
Jeroen Bredenbeek
Hasselt
2:00:15
1:49:32
56
Bouwe Van der Steeg
Leeuwarden
2:00:21
1:53:41
57
Menno Tuik
Leeuwarden
2:00:21
1:53:41
58
Berend Snijder
Hoorn Terschelling
2:00:34
1:59:51
59
Nico Keizer
Swifterbant
2:00:53
1:51:22
60
Frens Luning
Zwolle
2:01:13
1:56:59
61
Paul Bron
Trecho
2:01:43
1:58:52
62
Ben Janssen
Lent
2:01:46
1:56:43
63
Titus Olthof
Enschede
2:01:46
1:57:41
64
Henk Willemsen
Groningen
2:01:48
1:59:15
65
Herman Hofman
Holten
2:01:49
1:58:52
66
Reinder Tel
Friesland
2:01:57
2:00:44
67
Hans Bosker
Zeist
2:02:08
2:00:47
68
Piet Streefkerk
Friesland
2:02:27
2:00:04
69
Arno van der Laan
Vught
2:02:27
1:54:24
70
Luc van der Vegt
Dalfsen
2:02:29
1:52:55
71
Jan Kuiken
Hemrik
2:02:30
1:59:45
72
Joost Bijlsma
Makkum Fr
2:02:31
2:00:04
73
Engel Valkhof
Ugchelen
2:02:57
1:58:36
74
Dick van den Berg
Stedum
2:03:05
1:56:55
75
Peter Melman
Warmond
2:03:44
1:58:31
76
Erik Roos
Loenga
2:03:45
1:54:48
77
Wim Koetsier
PEC 1910
2:03:56
1:55:41
78
Jan Leijstra
Horror
2:04:06
1:57:57
79
John Brinker
Groningen Atletiek
2:04:29
1:58:11
80
Willy Adema
Makkum Fr
2:04:36
2:02:08
81
Arie Driesprong
Dwingeloo
2:04:39
1:55:54
82
Rob Overdevest
Leiden Road Runners Club
2:04:49
1:55:26
83
Aant Zuidema
Grootegast
2:05:03
1:59:44
84
Sjack Jansma
Horror
2:05:04
2:01:13
85
Jan van Veen
Benningbroek
2:05:06
1:59:59
86
Henk Blom
Bunnik
2:05:08
1:57:11
87
Otto van Dijk
Leeuwarden
2:05:15
2:02:16
88
Sytze Grijpma
Heerenveen
2:05:21
2:03:22
89
Rene Goddijn
LVA Plantaris
2:05:28
1:59:01
90
Gerard Miltenburg
Nederhorst den Berg
2:05:55
2:01:09
91
Henk V d Kolk
ACO Van Elderen
2:06:07
1:58:10
92
Paul Coesel
Velserbroek
2:06:10
1:57:42
93
Maarten Witteveen
Weerselo
2:06:11
2:00:38
94
André Kerver
Enschede
2:06:12
2:00:38
95
Henk Schuitema
Loopgroep Bedum
2:06:22
2:01:08
96
Bert ten Hoff
Runners Stadskanaal
2:06:30
1:59:47
97
Ben Tieben
Veendam
2:06:34
2:00:19
98
Jan Hilgeman
AV '47
2:06:38
1:58:46
99
Kees Elzinga
De Sprinter
2:06:38
2:03:43
100
Hans Harding
Zaandam
2:06:40
2:01:04
101
Thimo Bosma
Amsterdam
2:07:11
2:03:07
102
Anne Wiebe de Boer
Uitwijk
2:07:24
2:03:44
103
Kees Visser
Tjerkgaast
2:07:28
2:04:44
104
Rienk Wiersma
Wommels
2:07:30
2:04:23
105
Seerp Leistra
Midsland
2:08:08
2:07:30
106
Gerard Bovée
Marknesse
2:08:14
2:06:31
107
Henk van Haaster
Castricum
2:08:18
2:03:58
108
Jaap van den Akker
Maasdijk
2:08:34
2:00:55
109
Rob Broer
Leiden Road Runners Club
2:08:36
1:59:12
110
Elze Stolte
Groningen
2:08:45
2:04:16
111
Peter Fransen
Wolvega
2:08:51
2:05:01
112
Erik Ekkel
Brummen
2:09:10
2:03:46
113
Klaas Van der Zee
Loopgroep Dokkum
2:09:23
1:59:09
114
Wolter Jan Fonk
Bontebok
2:09:42
1:59:41
115
Rik Hendrikse
Zeewolde
2:09:42
2:07:06
116
Bernard Prins
Nieuwer ter Aa
2:09:43
2:05:26
117
Gertjan Verbeek
Dalfsen
2:09:43
2:01:18
118
Joost Neuvel
Leiden
2:09:45
2:02:07
119
Jaap Bakker
Wageningen
2:09:46
2:02:46
120
Mart van de Leur
Ciko '66
2:09:55
2:03:15
121
Nico Kramer
Oudehaske
2:10:00
2:01:43
122
Jos Bouma
De Blesse
2:10:09
2:08:19
123
Minne Wiersma
Burgwerd
2:10:15
2:08:22
124
Bart Pastoor
Ter Aar
2:10:17
2:02:00
125
Ruud Odijk
Deventer
2:10:41
2:02:33
126
Hans Hoekman
ACO Van Elderen
2:10:43
2:03:58
127
Joop Hopmans
Groningen Atletiek
2:10:44
2:00:59
128
Harry van der Helm
Driebergen-Rijsenburg
2:10:50
2:08:34
129
Bertus Zwerver
Friesland
2:10:51
2:05:57
130
Quirinus Van der Kloot Meijburg
Wassenaar
2:10:52
2:10:35
131
Nicky Konings
Groenlo
2:10:55
2:00:08
132
René Alblas
Haag Atletiek
2:11:05
2:03:36
133
Guus Marée
Loopgroep De Drentsche Aa
2:11:08
2:01:36
134
Johan Huitema
Lionitas
2:11:19
2:06:16
135
Fred Van Geest
Heerhugowaard
2:11:25
2:07:32
136
Ronald Hager
Groningen Atletiek
2:11:35
2:03:39
137
Geert Visser
Zwolle
2:11:41
2:05:29
138
Peter Leest
Apeldoorn
2:11:47
2:02:48
139
Jan Koehoorn
Sneek
2:11:49
2:02:23
140
Klaas Houter
Hoorn Terschelling
2:12:03
2:11:30
141
Freek Riegman
AV '34
2:12:06
2:07:01
142
John van Bokhoven
Brielle
2:12:07
2:07:59
143
Jos Roosendaal
ATC '75
2:12:13
2:10:04
144
Martin Waslander
Groningen
2:12:35
2:07:17
145
Maas Folsche
Ede Gld
2:12:39
2:08:04
146
Frank Klasen
Sneek
2:12:44
2:08:05
147
René Sesink
Nijmegen
2:12:48
2:04:14
148
Huub Busser
Velp Gld
2:12:56
2:08:42
149
Raymond Gralike
Horssen
2:12:56
2:06:46
150
Johan Scheffe
Hylas
2:13:01
2:04:00
151
Joop Sattler
Zwolle
2:13:09
2:06:11
152
Bert Loef
Groningen
2:13:09
2:08:29
153
Jakob Smit
Burdaard
2:13:17
2:06:01
154
Frank IJsselmuiden
Friesland
2:13:35
2:04:24
155
Frits De Kam
Pijnenburg
2:13:36
2:05:33
156
Paul Stelder
De Spartaan
2:13:43
2:08:06
157
Wijnand Bok
Emmeloord
2:13:43
2:09:11
158
Heino Pot
Ten Boer
2:14:02
2:05:57
159
Peter Klaver
Boornbergum
2:14:04
2:10:56
160
Hans Punt
LAAC Twente
2:14:07
2:08:48
161
Hans van Veelen
Amsterdam
2:14:25
2:12:27
162
Evert Brink
Athlos
2:14:26
2:06:54
163
Henk Pape
Olympus '70
2:14:30
2:08:00
164
Diederik Tempert
Nijverdal
2:14:36
2:04:24
165
Jack Goedegebuure
Haaren
2:14:37
2:09:49
166
Wigle Tuinenga
Nagele
2:14:37
2:09:43
167
Edgar Zonneveldt
Castricum
2:14:40
2:09:02
168
Gert Vermeer
De Meern
2:14:47
2:08:52
169
Peter Schouten
Roelofarendsveen
2:14:59
2:08:33
170
Piet van Gorkum
Waddinxveen
2:15:14
2:07:35
171
Jan Pijpker
Loopgroep Zuidhorn
2:15:14
2:13:59
172
Theo Berendsen
Soest
2:15:24
2:04:12
173
Dick Leissner
Roden
2:15:25
2:05:43
174
Erik Bosch
's-Gravenhage
2:15:29
2:12:29
175
Fokko Bosker
Friesland
2:15:30
2:04:37
176
Harrie Brils
Amsterdam
2:15:33
2:05:06
177
Hans Recourt
Groningen
2:15:45
2:08:18
178
Nico Verkerk
Hardlopen.nl
2:15:46
2:05:29
179
Ruud van Zon
RRZ
2:15:55
2:04:41
180
Grietus Wiggers
Haarlemmermeer
2:16:37
2:11:48
181
Floor van Erp
De Vrije Lopers
2:16:43
2:06:24
182
Hans Siefers
Kampen
2:16:50
2:10:51
183
Leen van Vliet
Moordrecht
2:16:53
2:06:10
184
Bert Meulenberg
Hoorn Nh
2:16:59
2:08:57
185
Fred Flohil
Emmeloord
2:16:59
2:05:56
186
Wilko Melenhorst
Ciko '66
2:17:05
2:10:08
187
Jaap Anema
Arum
2:17:05
2:06:20
188
Cees de Wit
Zuidwal
2:17:11
2:07:04
189
Paul Kocken
Zuidhorn
2:17:23
2:09:25
190
Martin Gerritsen
Zaandijk
2:17:24
2:13:53
191
Harm Jelies
Groningen Atletiek
2:17:39
2:07:53
192
Henk Hilderink
NOP
2:17:40
2:08:53
193
Gert Terink
Oegstgeest
2:17:44
2:12:02
194
Wim Gerritsen
Zutphen
2:17:48
2:10:37
195
Jan van Elp
De Sprinter
2:17:50
2:08:32
196
Kees van Gemert
Athlos
2:17:54
2:07:51
197
Willem van Eden
Bilthoven
2:18:06
2:11:34
198
Theo Outhuijse
Harlingen
2:18:25
2:08:03
199
Arjan van den Hurk
Brielle
2:18:28
2:08:19
200
Hans van van Vilsteren
Ulft
2:18:31
2:09:55
201
Egbert Smit
Stiens
2:18:35
2:09:52
202
Richard Mostard
Soest
2:18:37
2:10:33
203
Anne Bloem
Briltil
2:18:41
2:15:35
204
Herman Euverman
Friesland
2:18:50
2:15:07
205
Hans Wilmink
Leiden Atletiek
2:18:53
2:15:35
206
Joost Van Gent
Leiden Road Runners Club
2:18:53
2:15:35
207
Ab Leeflang
RRZ
2:19:16
2:16:28
208
Peter Lage Venterink
Nijverdal
2:19:19
2:14:30
209
Erik Pleij
Alphen aan den Rijn
2:19:28
2:14:33
210
Arnold Schuil
Leeuwarden
2:19:31
2:11:55
211
Chris Keen
Renkum
2:19:37
2:09:06
212
Harke Cleveringa
Heveadorp
2:19:38
2:09:08
213
Leo van den Broek
Utrecht
2:19:41
2:15:43
214
Fred Tap
Hellas
2:19:41
2:15:43
215
Roelof Elzinga
Loopgroep Dokkum
2:19:42
2:09:28
216
Jan van der Velden
Amersfoort
2:19:51
2:17:41
217
Taeke Van der Wal
LSV Invictus
2:19:58
2:13:30
218
Nico Salomons
Loopgroep Bedum
2:19:59
2:14:45
219
Felix van Beek
West-Terschelling
2:20:03
2:19:28
220
Aant Van der Veen
Minnertsga
2:20:32
2:17:10
221
Kees van 't Hoenderdal
Grootschermer
2:20:58
2:16:19
222
Ron Wissink
Zuidwolde Dr
2:21:11
2:18:41
223
Vinus Bok
Veldhoven
2:21:20
2:18:12
224
Dirk Schipper
Groningen
2:21:26
2:20:06
225
Koos Durenkamp
Winsum Gn
2:21:44
2:16:40
226
Eddy Steenvoorden
Utrecht
2:21:59
2:12:02
227
Theo Willemsen
NOP
2:21:59
2:12:47
228
Hans Schuttenbeld
's-Gravenhage
2:22:05
2:16:46
229
Paul Bultink
Sassenheim
2:22:10
2:16:34
230
Richard Stillebroer
Goutum
2:22:13
2:15:22
231
Goos Tuinstra
Drachten
2:22:18
2:19:14
232
Hendry Westerhof
Impala
2:22:32
2:15:45
233
Leo van der Meulen
Sneek
2:23:25
2:20:28
234
Gerard Nijhof
Enschede
2:23:28
2:23:28
235
Roelof Moes
Nijeveen
2:23:29
2:18:11
236
Pieter Van Dongen
Zwolle
2:23:32
2:21:18
237
Hans Van der Aar
IJsselstein Ut
2:23:35
2:19:10
238
Douwe van der Meer
Amersfoort
2:23:36
2:19:57
239
Erik Ritman
Ouderkerk aan de Amstel
2:23:46
2:13:22
240
Pieter Sikkema
Raerd
2:23:51
2:15:58
241
Henk Klijnstra
Oentsjerk
2:24:18
2:17:09
242
Xander Sneek
Amsterdam
2:24:25
2:16:55
243
Arjen Santema
Diepenveen
2:24:28
2:18:27
244
Fokke Kooistra
Lippenhuizen
2:25:09
2:18:06
245
Aljen Veenstra
Gorredijk
2:25:09
2:18:12
246
Jan Reinders
Leiden Road Runners Club
2:25:11
2:15:47
247
Jan Luursema
Peize
2:25:11
2:16:59
248
Tom Botermans
Leiden Road Runners Club
2:25:48
2:22:28
249
Anton Saman
Stadskanaal
2:25:56
2:18:51
250
Jeroen Kaldenhoven
Hegebeintum
2:25:58
2:16:11
251
Riekele Heida
AV Heerenveen
2:26:07
2:20:58
252
Cees Voesenek
avVN
2:26:08
2:22:42
253
Bor de Jong
Heerenveen
2:26:09
2:20:57
254
Arno de Vries
Loopgroep Hoorn
2:26:22
2:16:04
255
Teun Jager
Haastrecht
2:26:23
2:15:43
256
Bas van der Hoeven
Drachten
2:26:36
2:19:59
257
Willem Smit
Havelte
2:26:41
2:23:40
258
Marc Vacher
Haarlem
2:26:43
2:16:35
259
Roelof harm Nijmeijer
Loopgroep Visie
2:27:11
2:21:59
260
Frits van der Velden
Atledo
2:27:56
2:17:27
261
Hans van Egmond
Impala
2:28:03
2:17:39
262
Marco Eichhorn
Loopgroep Hugo Veenker
2:28:04
2:17:33
263
Anne Visser
Sneek
2:28:04
2:24:49
264
Gerard Vincken
Eijsden
2:28:10
2:21:38
265
Ton van Lambalgen
AV '34
2:28:15
2:21:49
266
Huib van der Zee
Haastrecht
2:28:22
2:17:40
267
Gert van Hasselt
De Veenlopers
2:28:26
2:25:39
268
Fred Rietveld
Bodegraven
2:28:53
2:19:20
269
Henk Momberg
Argo
2:29:14
2:21:32
270
Theo Veerman
's-Hertogenbosch
2:29:40
2:20:49
271
Jacques Groen
Diemen
2:30:06
2:21:15
272
Kees van Tienhoven
Spijkenisse
2:30:15
2:20:37
273
Wilhelm Weitkamp
PEC 1910
2:30:29
2:21:24
274
Hans van Rij
Moerkapelle
2:30:31
2:29:09
275
Simon Maasland
Bennekom
2:31:01
2:19:54
276
Rien Van der Velde
Emmeloord
2:31:02
2:22:49
277
Wieger Sinnema
Sneek
2:31:08
2:20:32
278
Louke Berretty
Wommels
2:31:16
2:20:01
279
Theo den Uijl
Dedemsvaart
2:32:21
2:21:45
280
Hans Venema
Gasteren
2:32:28
2:29:38
281
Marcel Boel
Gersloot
2:32:39
2:25:41
282
Gerrit Wolffer op Veldmeijer
Enschede
2:33:18
2:22:12
283
Joost Berends
Daventria
2:33:20
2:22:33
284
Cees van der Tang
Leiderdorp
2:33:21
2:24:04
285
Niek Wijnen
Wilhelminaoord
2:33:44
2:25:21
286
Peter Van Noort
Zuidwal
2:34:39
2:24:13
287
Roel Adema
Leeuwarden
2:34:48
2:24:21
288
Theo van Eijndthoven
IJsselstein Ut
2:35:07
2:28:00
289
Sjoerd Pieplenbosch
Huizen
2:35:53
2:26:05
290
Koos Boorsma
Britsum
2:36:53
2:26:13
291
Harrie Dijkstra
Stroobos
2:37:00
2:32:00
292
Jaap Dekker
Haarlemmermeer
2:37:11
2:32:22
293
Jeroen Wolff
Statina
2:37:12
2:32:05
294
Eric van Schaick
Trecho
2:39:07
2:36:16
295
Jan Schuttert
Amsterdam
2:39:10
2:30:29
296
Hans Hiemstra
Rolde
2:39:34
2:28:44
297
Jappie van Dijk
Stiens
2:39:34
2:34:52
298
Willy Beunk
Duiven
2:39:55
2:29:51
299
Peter Ruiter
Ens
2:40:22
2:30:08
300
Kor Weender
Loopgroep Klazienaveen
2:41:13
2:30:51
301
Gert Krijgsman
Nieuwegein
2:41:53
2:33:01
302
Jan Rijkeboer
Witharen
2:42:25
2:37:31
303
Ben de Haan
Veendam
2:43:56
2:36:49
304
Harm Postma
Friesland
2:44:24
2:40:21
305
Freddy De Vos
LSV Invictus
2:45:05
2:43:14
306
Kees Vrijburg
Zwolle
2:45:28
2:36:02
307
Henk Klompmaker
Oudehaske
2:45:32
2:35:18
308
Otto Kuhn
Mainhausen
2:45:32
2:35:52
309
Riekus Nijmeijer
Ens
2:46:23
2:36:07
310
Eduardo The
PAC
2:50:09
2:40:12
311
Martin den Heijer
Heerenveen
2:50:11
2:48:26
312
Floor Petersen
Hylas
2:51:23
2:42:28
313
Sjon van Dijk
Woudenberg
2:54:47
2:43:46
314
Jos Bonke
Enschede
2:58:03
2:46:57
315
Geert Helder
Roden
3:07:20
2:57:11
316
Jan Brouwer
Diepenveen
3:07:21
2:56:45
317
Luc Serrarens
Lelystad
3:09:14
3:05:58
318
Wolter van Eeks
Assen
3:09:43
3:01:38
VSEN, 21.1 KM RECREANTEN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Hilda Wijnja
Horror
1:33:15
1:31:43
2
Sarah Huitema
Haulerwijk
1:34:06
1:33:37
3
Suzanne Timmer
Meerstad
1:35:44
1:34:15
4
Evelien Honebecke
Vitalis
1:40:05
1:38:59
5
Quirina van Zessen
AV Nijkerk
1:40:26
1:39:44
6
Samirah Fremouw
Breda
1:41:46
1:40:42
7
Lindsay Gross
Harlingen
1:43:28
1:39:29
8
Alberdine Kin
Meppel
1:44:05
1:42:43
9
Rosalien Faber
Groningen
1:44:37
1:43:13
10
Janet Oortwijn
Annen
1:45:04
1:44:39
11
Sacha Dekker
Hilversum
1:45:05
1:43:45
12
Anouk Vos
Phoenix
1:46:25
1:42:55
13
Rune Mondt
Groningen
1:46:40
1:40:17
14
Marian Huitema
Oldeberkoop
1:47:26
1:43:26
15
Femke Hemstra
Leeuwarden
1:47:33
1:46:16
16
Merit van Dalen
Achterveld
1:47:55
1:43:34
17
Anita Reimert
Zwolle
1:48:04
1:44:19
18
Dauina Schaap
Leeuwarden
1:48:29
1:47:25
19
Jannie Schaap
IJlst
1:48:34
1:47:30
20
Welmoed Wester
Utrecht
1:48:45
1:47:46
21
Desire Buren
Hoorn Terschelling
1:48:51
1:48:19
22
Marloes Nieberg
Utrecht
1:49:05
1:46:57
23
Melanie Meyer
Groningen
1:50:12
1:49:05
24
Els Meijer
Groningen
1:51:20
1:50:11
25
Miranda Reitsma
Wolvega
1:51:28
1:49:42
26
Milou Kox
Utrecht
1:51:48
1:49:18
27
Tessa van den Berg
Vollenhove
1:52:02
1:49:30
28
Esmée Dijk
Rainbow Athletics Amsterdam
1:52:11
1:43:08
29
Manouk Ringersma
Grootebroek
1:52:13
1:47:57
30
Nynke Visser
Amsterdam
1:52:54
1:49:57
31
Maaike Visser
Heerenveen
1:52:59
1:49:38
32
Helga Hut Luning
Waskemeer
1:53:13
1:51:18
33
Lisanne Wieringa
Groningen
1:53:18
1:53:18
34
Sylvia Overgaauw
Siddeburen
1:53:19
1:47:49
35
Fenna Bijlsma
Tytsjerk
1:53:20
1:52:00
36
Ingrid van Deel
Meppel
1:53:20
1:50:58
37
Sonja Van Schooneveld
Nieuw Beerta
1:53:35
1:48:45
38
Fabienne Hoekstra
Hilversum
1:53:36
1:48:40
39
Ilona Meijerink
Isala '96
1:53:51
1:46:32
40
Petra Vink
Arnhem
1:53:56
1:51:03
41
Martiene Klasen
Groningen
1:54:04
1:53:41
42
Sahar Salavati
Groningen
1:54:05
1:50:59
43
Geke Van der Kroef
Groningen
1:54:05
1:50:59
44
Nikki Burgers
Nederland
1:54:17
1:50:55
45
Charlotte Loven
Utrecht
1:54:20
1:47:38
46
Pauliena Harkema
Spannum
1:54:29
1:53:07
47
Mirjam Pals
Midsland
1:54:38
1:53:58
48
Jeske de Boer
Groningen
1:54:42
1:51:36
49
Marjan Looijenga
Loopgroep Astrea
1:54:45
1:48:06
50
Sabine van der Molen
Groningen
1:54:46
1:54:17
51
Hannah Bijma
Utrecht
1:54:57
1:45:29
52
Liannr Maerman
Zuidhorn
1:55:13
1:47:18
53
Berber Boonstra
Groningen
1:55:13
1:53:12
54
Marijke de Vries
Assen
1:55:14
1:51:44
55
Jessica Schrauwen
Makkinga
1:55:14
1:51:44
56
Ina Van der Weide
Loopgroep De Drentsche Aa
1:55:18
1:48:59
57
Elyke Visser
Baarn
1:55:19
1:52:21
58
Nathalie Stoffers
Rolde
1:55:25
1:55:01
59
Marrit Hoekstra
Easterein
1:55:39
1:54:35
60
Nickie van de Pol
Den Dolder
1:55:58
1:53:21
61
Lianne Noordhuis
Groningen
1:56:15
1:55:51
62
Hanny Douma
Loopgroep Zuidhorn
1:56:20
1:48:25
63
Claire Loven
Utrecht
1:56:29
1:49:48
64
Heather de Haan
Radewijk
1:56:34
1:47:12
65
Monique van der Meer
Wageningen
1:56:39
1:52:38
66
Sanne Hesselink
PEC 1910
1:56:47
1:56:47
67
Kiki Deurvorst
Nederland
1:56:52
1:53:31
68
Jildou Rinsma
Sappemeer
1:56:52
1:54:39
69
Anouk Mos
Groningen
1:57:00
1:56:35
70
Leanne de Vos
Zoeterwoude
1:57:01
1:52:33
71
Jeske Bovendeert
Utrecht
1:57:04
1:48:18
72
Lies Bosma
Vitalis
1:57:07
1:49:50
73
Lise Koote
Utrecht
1:57:11
1:50:49
74
Saar Lagerweij
Groningen
1:57:12
1:53:45
75
Vreneli Boerlage
Eindhoven
1:57:13
1:55:03
76
Geertje Jacobs
Deventer
1:57:13
1:54:44
77
Nancy Kenter
Nieuw-Vennep
1:57:21
1:54:27
78
Hinke Hamer
Hilversum
1:57:25
1:52:31
79
Anouk Wichers Schreur
Utrecht
1:57:26
1:51:11
80
Noa Wijnen
Utrecht
1:57:26
1:49:04
81
Marlijn Botter
Utrecht
1:57:54
1:53:32
82
Floor Westerlaan
Groningen
1:57:56
1:51:13
83
Iris Bakker
Oosterend Terschelling
1:57:56
1:55:19
84
Roos ten Dolle
Hengelo Ov
1:57:59
1:55:07
85
Linda Pronk
Haarlem
1:58:01
1:54:13
86
Lianna Schwering
Beetsterzwaag
1:58:15
1:51:53
87
Luca Bessems
Groningen
1:58:17
1:51:34
88
Anne Grünbauer
Leusden
1:58:19
1:56:40
89
Sanne Halma
Haaksbergen
1:58:22
1:52:19
90
Bettine Schaap
Loopgroep Nienoord
1:58:23
1:51:30
91
Charlotte Jellema
Zutphen
1:58:30
1:51:20
92
Anouk Jansen
Nijmegen
1:58:33
1:48:20
93
Marianne Scholte-Albers
SISU
1:58:47
1:51:36
94
Margriet Muntendam
Midsland
1:58:47
1:58:13
95
Miranda Pruiksma
Groningen
1:58:48
1:55:45
96
Hilde Otten
West-Terschelling
1:58:53
1:52:36
97
Marjan Sloterwijk
Amsterdam
1:58:57
1:54:37
98
Yvonn van de Grootevheen
Achterveld
1:58:59
1:51:58
99
Else Kiers
Groningen
1:58:59
1:49:00
100
Femke Salverda
Leiden Atletiek
1:59:00
1:52:43
101
Amber Veninga
Heerenveen
1:59:02
1:54:52
102
Minke Oenema
De Baddedravers
1:59:02
1:51:34
103
Eva Korte
Groningen
1:59:02
1:51:33
104
Corinne Rijpkema
Amsterdam
1:59:02
1:51:33
105
Rosa Brandsma
Vitalis
1:59:06
1:54:02
106
Goedele Buren
Landerum
1:59:06
1:58:35
107
Florentine Hamming
Nederland
1:59:11
1:55:49
108
Ilse Dieke
Groningen
1:59:13
1:53:52
109
Sanne Bandstra
Workum
1:59:16
1:54:26
110
Yske Bakker
Workum
1:59:16
1:54:26
111
Lysbeth van der Werf
Groningen
1:59:22
1:51:37
112
Gerbrich Hoekstra
Ryptsjerk
1:59:31
1:57:39
113
Loulou Kapteijns
Utrecht
1:59:32
1:54:52
114
Sanne Uil
Groningen
1:59:43
1:52:52
115
Mara Haagsma
Meerstad
1:59:47
1:59:23
116
Anke Nesselaar
Enschede
2:00:10
1:55:13
117
Anouk Haaijema
Vries
2:00:23
1:58:07
118
Maartje Beets
West-Terschelling
2:00:28
1:58:17
119
Savannah Mellendijk
's-Gravenhage
2:00:29
1:54:52
120
Jeltje Boschman
Nijmegen
2:00:29
1:54:59
121
Jolanda Van de Meerendonk
Statina
2:00:29
1:55:11
122
Heike-jet Boot
Groningen
2:00:36
1:52:27
123
Margreet Hehamahua
Hooglanderveen
2:00:52
1:56:05
124
Aafke Van Es
Eelde
2:00:56
1:58:32
125
Monique Buchele
Paterswolde
2:00:57
1:58:32
126
Pien Pouwels
Kloosterhaar
2:00:59
1:51:51
127
Evelien Brouwer
Assen
2:01:13
1:55:05
128
Tessel Hammink
Leiden Atletiek
2:01:13
1:55:08
129
Karin De Wilde
Eerbeek
2:01:15
1:58:00
130
Elina De Vries
Heerenveen
2:01:22
1:53:54
131
Ilse Elzinga
De Wilgen
2:01:30
1:56:30
132
Ellis Van Zutphen
Stiens
2:01:32
1:53:03
133
Marielle Super-eikenaar
PEC 1910
2:01:33
1:56:01
134
Wilma Bottema
Lionitas
2:01:47
1:57:09
135
Cely Looy
Gorredijk
2:01:48
1:57:30
136
Christel Marree
Groningen
2:01:52
1:56:22
137
Marloes Voorhout
Nederlandse Triathlon Bond
2:02:00
1:54:54
138
Lotte Uil
Groningen
2:02:01
1:55:09
139
Ellen Koster
Utrecht
2:02:15
1:53:29
140
Johanna Cnossen
Wommels
2:02:17
1:59:07
141
Rinyanne Dirksma
Friesland
2:02:18
1:58:11
142
Mirte Twaalfhoven
Amsterdam
2:02:21
1:52:29
143
Sandra Knop
West-Terschelling
2:02:33
2:02:00
144
Laura de Groen
Groningen
2:02:34
1:55:12
145
Marit Brand
Groningen
2:02:36
1:52:46
146
Kirsten Opmeer
Nijmegen
2:02:39
1:55:10
147
Marit Westerdijk
Leeuwarden
2:02:40
1:52:05
148
Heleen Van Boven
Nagele
2:02:44
1:54:24
149
Meta van Woerden
Rotterdam
2:02:53
1:53:17
150
Ingrid Honing
Zuidwal
2:02:56
1:53:08
151
Monique de Graaf
Tytsjerk
2:02:59
1:58:59
152
Jessica Jager
Haren Gn
2:03:02
1:53:44
153
Kaylie Bosch
Lemele
2:03:18
1:57:31
154
Jessie Prijs
Groningen
2:03:19
1:57:47
155
Daphne Den Hartogh
Zwolle
2:03:24
1:57:41
156
Merel Holman
Utrecht
2:03:24
1:56:12
157
Hannah Van Reemst
Groningen
2:03:25
1:55:07
158
Sanne Nijveen
Ruinen
2:04:05
1:59:48
159
Sanne Dijksterhuis
's-Gravenhage
2:04:13
1:58:36
160
Lotte Hagenbeek-Laan
Zutphen
2:04:15
1:59:39
161
Liselotte van der Lugt
Nederland
2:04:17
2:00:54
162
Sylvia Burger
Rotterdam
2:04:24
1:56:46
163
Bettie Postma
Surhuisterveen
2:04:35
2:02:38
164
Hanni Ho
Sneek
2:04:42
1:59:21
165
Fenne Mos
Wijk bij Duurstede
2:04:42
1:59:20
166
Froukje Mijnen
Menaam
2:04:43
2:01:22
167
Ineke Mijnen
Kommerzijl
2:04:43
2:01:23
168
Doortje Blumendal
Pijnenburg
2:04:45
1:58:58
169
Larissa Sebel
Pijnenburg
2:04:46
1:58:49
170
Janneke Van der Pol
Woudsend
2:04:53
1:58:25
171
Liza Karman
Isala '96
2:05:02
1:57:40
172
Yvonne Veenstra
Groningen
2:05:03
1:54:57
173
Esther van Toledo
Groningen
2:05:05
1:59:33
174
Marieke van Toledo
Groningen
2:05:05
1:59:33
175
Chris Farret Jentink
Groningen
2:05:07
2:02:57
176
Vera Haarselhorst
Hellas
2:05:15
1:57:10
177
Virry Vegter
Groningen
2:05:16
1:55:11
178
Yma Jongsma
West-Terschelling
2:05:30
1:57:42
179
Eline Klaver
Ens
2:05:34
1:57:14
180
Daphne van Dulst
Utrecht
2:05:35
1:57:30
181
Justine Doeksen
Nederland
2:05:37
2:02:15
182
Hanneke Kremer
Haren Gn
2:05:44
1:59:28
183
Ramona Van Krimpen
Kollum
2:05:44
2:03:18
184
Marjan de Vries
Vollenhove
2:05:45
1:58:00
185
Marijke Buter
Oudemirdum
2:05:58
2:02:14
186
Leonie Kort
Groningen
2:05:59
2:00:24
187
Merel Jansen
Wijk bij Duurstede
2:06:02
1:57:47
188
Irene Cnossen
Ypecolsga
2:06:02
1:59:52
189
Mathilde Overvest
Leersum
2:06:03
1:56:18
190
Olga Naidenova
Haarlem
2:06:04
1:58:55
191
Jessica Luiten
Leiden Road Runners Club
2:06:06
1:56:43
192
Tessa Peters
Groningen
2:06:07
1:56:01
193
Esmee Douma
Leeuwarden
2:06:12
1:55:37
194
Saskia Groot
Suomi
2:06:19
2:01:07
195
Marlou van den Broek
Utrecht
2:06:25
2:01:45
196
Nynke Veldman
Akkrum
2:06:44
1:58:51
197
Suzan Bruinsma
Amsterdam
2:06:46
1:56:45
198
Valérie Lange
Berlijn
2:06:51
1:55:58
199
Laura Kist de Ruijter
Groningen
2:06:56
2:01:10
200
Lisanne Hoefkens
Den Bosch
2:06:59
2:04:29
201
Nikita Nijhuis
Hooglanderveen
2:07:10
2:05:15
202
Erna Hoekstra-Frankena
IJlst
2:07:11
2:03:53
203
Vera de Vries
Groningen
2:07:17
1:59:59
204
Mariëlle Rodenboog
Groningen
2:07:25
1:58:02
205
Annalies Stuiver-Dolstra
Wolvega
2:07:28
2:04:38
206
Floor Wielens
Haaksbergen
2:07:31
2:00:37
207
Benthe Meijer
Nijmegen
2:07:31
2:00:37
208
Marieke Roos
Loenga
2:07:38
1:58:41
209
Kylie Anderson
Meppen
2:07:43
1:58:58
210
Jolien De Boer
Groningen
2:07:44
2:01:58
211
Linda Middelhoff-Luttikhof
Enschede
2:07:47
1:56:53
212
Kim Hopman
Utrecht
2:07:49
2:00:37
213
Romy Peddemors
Zwolle
2:08:02
2:00:42
214
Judith Berretty
Heerenveen
2:08:03
2:00:48
215
Myrium de Boer
's-Gravenhage
2:08:04
2:00:43
216
Chazia Slinkman
Zwolle
2:08:06
2:03:11
217
Elsa Nienhuis
Lekkum
2:08:19
2:03:10
218
Lisa Stouten
Vlaardingen
2:08:23
2:02:40
219
Carlijn Westerveld
Zutphen
2:08:29
2:03:52
220
Sarah Pruntel
Zwolle
2:08:30
2:00:07
221
Elles Nijmeijer
Utrecht
2:08:31
2:05:05
222
Anne ter Elst
Haren Gn
2:08:31
2:00:05
223
Doutsen Kalma
Groningen
2:08:39
2:01:00
224
Floor Hanna de Ruiter
Goutum
2:08:40
2:01:01
225
Marleen Huisman
Anna Paulowna
2:08:41
1:59:55
226
Florinde Vessies
Amsterdam
2:08:44
2:01:53
227
Doutzen van Slageren
Heerenveen
2:08:48
2:01:33
228
Susanne Huisman
Groningen
2:08:52
2:08:28
229
Mirjam Janssen
Wolvega
2:08:53
2:01:06
230
Lieke Hilhorst
Arnhem
2:08:53
1:59:20
231
Barbera de Mol
Groningen
2:08:54
2:01:05
232
Je Visser
Heerenveen
2:08:54
2:05:34
233
Vera van der Zee
Groningen
2:09:20
2:02:33
234
Sharon Luttmer
Groningen
2:09:20
1:59:13
235
Lizzy Diederiks
Amersfoort
2:09:21
2:02:56
236
Emerianna Bruin
Sneek
2:09:23
2:09:23
237
Rommy Bus
Groningen
2:09:29
2:03:23
238
Louise Schouten
Nijmegen
2:09:30
2:06:38
239
Maaike Kuiper
Groningen
2:09:37
2:00:17
240
Li-Anne Douma
Utrecht
2:09:45
2:00:59
241
Annejet Stada
Hoorn Terschelling
2:09:48
2:00:40
242
Mylène Janssen
Lent
2:09:53
2:04:55
243
Maura Hiemstra
Assen
2:09:56
2:00:59
244
Christa Kompier
Utrecht
2:09:56
2:01:10
245
Eva Loosman
Athlos
2:09:58
2:04:50
246
Aukelien Beeking
Apeldoorn
2:10:00
2:00:54
247
Linda Schipper
De Sprinter
2:10:02
2:07:52
248
Bo Steehouwer
Utrecht
2:10:04
2:07:35
249
Ansje de Bruin
Groningen Atletiek
2:10:09
2:06:12
250
Lisa Pieters
Zwolle
2:10:09
2:06:13
251
Ramona Mol
Ermelo
2:10:10
2:05:21
252
Anouk de Ruiter
Goutum
2:10:14
2:02:38
253
Gerieke Buist
Loopgroep RaitdaipRunners
2:10:17
2:04:00
254
Lizzy Rombout-Folsche
Veenendaal
2:10:19
2:05:45
255
Carolien Kokkelink
Arnhem
2:10:19
2:08:53
256
Inge Bouter-van Renssen
Zwolle
2:10:32
2:05:35
257
Marlies Koers-Stuiver
Enschede
2:10:40
2:00:29
258
Marieke Flapper
Vegelinsoord
2:10:41
2:04:09
259
Marrit Strikwerda
Franeker
2:10:46
2:06:53
260
Jenny Winkel
Leeuwarden
2:10:47
2:06:53
261
Femke Lensink
Amsterdam
2:10:47
2:07:41
262
Marit Van Deemter
Driebergen-Rijsenburg
2:10:47
2:04:07
263
Lotte Pruntel
Zwolle
2:10:50
2:02:25
264
Rosalie Reenders
Groningen
2:10:56
2:05:36
265
Lieske Zonderland
Utrecht
2:10:58
2:03:45
266
Hinke van der Werf
Groningen
2:11:03
2:03:36
267
Tineke Boom
Veluwe
2:11:07
2:00:55
268
Veerle Klarenbeek
Groningen
2:11:07
2:00:24
269
Elysa Verbeek
West-Terschelling
2:11:11
2:10:30
270
Miranda Righarts
Zoetermeer
2:11:12
2:08:34
271
Elseline Wijffelaars
Leeuwarden
2:11:12
2:01:53
272
Pauline Kors
Amsterdam
2:11:29
2:05:47
273
Charissa Van Kekem
Hoogblokland
2:11:33
2:05:13
274
Jara van Doorn
Amsterdam
2:11:39
2:04:27
275
Andrea Pereboom
Monnickendam
2:11:49
2:10:38
276
Rinde Van Egmond
Utrecht
2:11:56
2:02:59
277
Céline Janssen
Utrecht
2:11:57
2:06:57
278
Gea Hofstra
Apeldoorn
2:12:06
2:07:02
279
Dorien Brouwer
St.-Annaparochie
2:12:10
2:06:55
280
Hinke Leijenhorst
Heerde
2:12:12
2:03:09
281
Beau Blaschke
Utrecht
2:12:21
2:08:03
282
Marije Anker
GAC Hilversum
2:12:22
2:03:33
283
Yvonne Luinge
Feanwalden
2:12:29
2:06:40
284
Sianne van Rhee
Terherne
2:12:30
2:04:38
285
Richelle Waslander
Groningen
2:12:35
2:07:17
286
Anne Twaalfhoven
Wageningen
2:12:35
2:02:42
287
Maud Veen
Rotterdam
2:12:41
2:04:35
288
Veronique Stokkers
Utrecht
2:12:46
2:03:39
289
Liesbeth van de Kolk
Westervoort
2:12:56
2:08:43
290
Miranda Van der Molen
Bedum
2:13:01
2:07:48
291
Varja Loef
Groningen
2:13:03
2:08:23
292
Laura Numan
Heerenveen
2:13:11
2:04:08
293
Mandy Smidts
Groningen
2:13:22
2:04:03
294
Myrthe Knetemann
Capelle aan den IJssel
2:13:24
2:02:54
295
Rebekka Neef
Marum
2:13:26
2:11:53
296
Christine Buitenhuis
Zwolle
2:13:31
2:02:53
297
Margot Poot
Groningen
2:13:37
2:03:47
298
Ella Debeer
Herent
2:13:42
2:07:50
299
Rixt Wilbers
Leiden
2:13:45
2:05:26
300
Rianne Schimmel
Leeuwarden
2:13:48
2:02:55
301
Eva Julia van Braam
Amsterdam
2:13:49
2:05:28
302
Klasien Rijpkema
Groningen
2:13:50
2:06:21
303
Martine Reitsma
Jannum
2:13:54
2:12:02
304
Mieke Walsarie Wolff
Driebergen-Rijsenburg
2:13:54
2:03:33
305
Merle Schots
Nijmegen
2:13:59
2:07:01
306
Frouke Lampe-Velds
Sneek
2:14:08
2:04:27
307
Gyanne Hiemstra
Ferwoude
2:14:12
2:12:19
308
Carlijn Knoppers
Deventer
2:14:39
2:04:56
309
Ingrid Veenstra
Jubbega
2:14:58
2:13:23
310
Annemargreet Wester
Jubbega
2:14:58
2:13:23
311
Sietske Trinks
Akkrum
2:14:59
2:07:07
312
Romy Huizenga
Akkrum
2:14:59
2:07:07
313
Wiljo Sijbrandij
Dearsum
2:15:00
2:05:45
314
Nynke Sybrandy
Leeuwarden
2:15:00
2:05:46
315
Sarina Martis
Dronten
2:15:06
2:11:16
316
Sanne S E Vink
Haren Gn
2:15:11
2:07:34
317
Milou Heijink
Hengelo Ov
2:15:13
2:11:06
318
Rianne van Lambalgen
Utrecht
2:15:14
2:08:48
319
Tessa van der Meulen
Rotterdam
2:15:18
2:04:52
320
Eefje Overgaauw
Breda
2:15:29
2:10:48
321
Willemijn Verhagen
Zwolle
2:15:34
2:05:56
322
Berber van den Brink
Lies
2:15:47
2:15:12
323
Suzan Meems
Gasselternijveen
2:16:05
2:07:38
324
Meriël Kolkman
Enschede
2:16:08
2:05:57
325
Baukje Wijma
Jislum
2:16:13
2:08:42
326
Mirte Kuipers
Harlingen
2:16:13
2:11:42
327
Dian de Wit
Groningen
2:16:16
2:09:52
328
Joyce Buiten
Nederland
2:16:21
2:08:04
329
Manon Dirksen
2:16:22
2:08:04
330
Deborah van den Berg
Nederland
2:16:22
2:08:05
331
Jeanique de Graaf
Nederland
2:16:22
2:08:04
332
Bian Everts
Olst
2:16:23
2:05:33
333
Jet van Mossel
Zoeterwoude
2:16:24
2:11:57
334
Céline Tualena
Groningen
2:16:27
2:07:52
335
Lisa Haarhuis
Zwolle
2:16:28
2:07:28
336
Anke Van der Veen
Minnertsga
2:16:29
2:07:55
337
Annadoete Krol
Leeuwarden
2:16:31
2:07:56
338
Sterre de Rooij
Ilion
2:16:31
2:12:24
339
Sterre van der Ziel
Groningen
2:16:32
2:09:14
340
Marijke Bulthuis
Loopgroep Zuidhorn
2:16:34
2:15:13
341
Lieke Appelman
Schermerhorn
2:16:43
2:06:15
342
Judith Rijsterborgh
Maarssen
2:16:44
2:12:27
343
Lieke Schepers
Dordrecht
2:16:51
2:12:47
344
Fleur Schepers
Dordrecht
2:16:51
2:12:48
345
Pascalle Goris
Hilversum
2:16:56
2:08:45
346
Judith Van Andel
Amsterdam
2:16:58
2:12:45
347
Johanna van der Veen
Leeuwarden
2:17:04
2:10:14
348
Jildau de Jong
Zwolle
2:17:04
2:12:55
349
Monica Kamphuis
Delfzijl
2:17:09
2:14:46
350
Sanne Habers
Zwolle
2:17:15
2:07:44
351
Amarens Wilbers
Leiden
2:17:18
2:08:58
352
Geanne Gommer
Lemmer
2:17:25
2:07:24
353
Tosca Abrahams
West-Terschelling
2:17:26
2:16:56
354
Meike Dijkstra
Blauwestad
2:17:27
2:09:47
355
Inge Brus
Pesse
2:17:30
2:10:12
356
Rianne Veldhuizen
Barneveld
2:17:31
2:09:36
357
Nicky Terink
Oegstgeest
2:17:44
2:12:02
358
Marijn Terink
Oegstgeest
2:17:44
2:17:44
359
Janneke Gerritsen-Saalmink
Zutphen
2:17:48
2:10:38
360
Marianne Grijze
Zuidhorn
2:18:02
2:08:48
361
Jard Van Dalen
Groningen
2:18:06
2:08:48
362
Schoutje de Boer
Koudum
2:18:14
2:08:50
363
Anniek Visser
Britsum
2:18:15
2:09:00
364
Eva Van Leeuwen
Leeuwarden
2:18:35
2:16:38
365
Marjolein Bouhuijs
Oosthuizen
2:18:39
2:16:01
366
Nienke Bergman-Geitz
Groningen
2:18:44
2:11:57
367
Michelle Brouwer
Achterveld
2:18:45
2:10:34
368
Eva Bouma
Groningen
2:18:51
2:09:07
369
Jikke Amesz
Tolbert
2:19:00
2:13:56
370
Roos Rodenburg
Capelle aan den IJssel
2:19:03
2:10:23
371
Kiki Visser
Amsterdam
2:19:20
2:10:24
372
Kelly Koolen
Wouw
2:19:30
2:15:07
373
Anna van der Zwan
Leeuwarden
2:19:34
2:15:04
374
Jantina Dijkstra
Surhuisterveen
2:19:38
2:14:53
375
Marleen Versteegen
Zaandam
2:19:38
2:13:34
376
Trienke Boltjes
Surhuisterveen
2:19:38
2:14:53
377
Larissa Venekamp
Assen
2:19:46
2:11:35
378
Merel Lubbers
Statina
2:19:46
2:17:50
379
Irla Pot
Oldenzaal
2:20:01
2:12:29
380
Lotte Brouwer
Utrecht
2:20:04
2:15:49
381
Christianne Koekman
Nieuwegein
2:20:04
2:14:07
382
Maaike Hilbrands
Gasselte
2:20:06
2:14:03
383
Eva de Groot
Utrecht
2:20:06
2:13:48
384
Teatske Hoornveld
Heeg
2:20:08
2:11:09
385
Ilse Schukking-Nieuwhof
Leeuwarden
2:20:23
2:18:15
386
Neeltje Hietkamp
Feanwalden
2:20:34
2:11:36
387
Femke Lijzenga
Groningen
2:20:36
2:20:11
388
Ester Douma
Sneek
2:20:38
2:14:20
389
Sterre Recourt
Rotterdam
2:20:42
2:13:14
390
Veerle de Graaf
Groningen
2:20:45
2:13:12
391
Anja van den Hengel
Groningen
2:20:46
2:14:06
392
Lianne Niewold
Leeuwarden
2:21:17
2:15:01
393
Martine Schurink
Groenlo
2:21:26
2:11:20
394
Meriam Koster
Voorthuizen
2:21:32
2:19:30
395
Froukje de Boer
Assen
2:21:48
2:13:21
396
Jolien Selie
Groningen
2:21:59
2:13:24
397
Marloes Reiffers
Groningen
2:22:00
2:13:25
398
Joan Lintmeijer
Utrecht
2:22:00
2:13:38
399
Simone Stinstra
Leeuwarden
2:22:01
2:13:21
400
Tess van Ouwerkerk
Amsterdam
2:22:03
2:12:27
401
Sifra Blokhuis
Amsterdam
2:22:39
2:15:27
402
Maudy Van Kleinwee
Breukelen Ut
2:22:55
2:15:32
403
Lisa Conijn
Meppel
2:22:55
2:12:35
404
Cornelien Smit
Amsterdam
2:22:57
2:12:17
405
Eke Heleen Luscuere
West-Terschelling
2:23:00
2:22:20
406
Lilian van der Meer
Amersfoort
2:23:07
2:19:27
407
Rixt Bosma
Hommerts
2:23:11
2:13:58
408
Magda Harmanni
Harkstede
2:23:14
2:16:46
409
Heleen Dijkstra
Hempens
2:23:37
2:14:10
410
Zoë De Jong
Trias
2:23:45
2:19:03
411
Jasmijn Bakker
Oosterend Terschelling
2:24:02
2:21:26
412
Anna Fernig
Alkmaar
2:24:20
2:15:08
413
Nynke Stam
Steenwijk
2:24:46
2:17:03
414
Rianne Huiberts
's-Gravenhage
2:25:07
2:15:11
415
Miloeska Fennema
Damwald
2:25:21
2:16:34
416
Erica Venema
Pijnacker
2:25:49
2:20:45
417
Maud van Ingen
Rhenen
2:25:50
2:22:08
418
Rinske van der Molen
Zwolle
2:26:10
2:18:10
419
Marieke Bron
Eastermar
2:26:21
2:22:48
420
Yuna Koning
Utrecht
2:26:27
2:22:13
421
Linda Huitema
Lippenhuizen
2:26:30
2:23:11
422
Lisa Roeten
Meppel
2:26:44
2:22:18
423
Suzet Runhaar
Utrecht
2:27:17
2:16:45
424
Yvette Meppelink
Schoonoord
2:27:23
2:23:11
425
Nienke Alting
Schoonoord
2:27:23
2:23:11
426
Manon Koopman
Rotterdam
2:27:42
2:18:46
427
Jet Nooteboom
Groningen
2:27:59
2:17:33
428
Merle Ros
Arnhem
2:28:36
2:19:18
429
Sylke van der Heide
Dedemsvaart
2:29:05
2:19:44
430
Karin Adema
Hinnaard
2:29:12
2:22:40
431
Lisette Stienstra
Grootegast
2:29:17
2:27:34
432
Suze Hoekstra
Heerenveen
2:29:24
2:27:07
433
Petra Eikelenboom
Balk
2:29:48
2:18:49
434
Jessica Kort
Groningen
2:29:53
2:29:27
435
Lidewey Jorna Pater
Tzum
2:30:00
2:20:02
436
Aniek Van der Haar
Apeldoorn
2:30:15
2:19:21
437
Cune Alders
Zaandam
2:30:23
2:21:29
438
Wiejanne Bolhuis
Wolvega
2:30:27
2:21:43
439
Hannah Zwarteveen
Noordhorn
2:30:33
2:20:58
440
Michaella Buunk
Purmerend
2:30:45
2:26:45
441
Tessa Veninga
Heerenveen
2:30:49
2:26:40
442
Iris de Jong
Zwolle
2:30:50
2:26:41
443
Marjolijn Blits
Amstelveen
2:30:50
2:19:55
444
Ilse van der Leeuw
Haarlem
2:30:51
2:20:04
445
Marjanne de Boer
Leeuwarden
2:30:58
2:21:20
446
Maureen Cramer
Groningen
2:31:11
2:24:17
447
Denise Kooiman
Enkhuizen
2:31:20
2:24:06
448
Hanne Vries
Bunne
2:31:32
2:21:21
449
Linde Van den Elzen
Enschede
2:31:32
2:21:22
450
Lisa Salverda
Harlingen
2:31:56
2:26:31
451
Ilse Heida
Sintjohannesga
2:32:11
2:29:54
452
Sylvia Vertegaal
Zevenhuizen Zh
2:32:30
2:28:08
453
Vera Zeilstra
Tytsjerk
2:33:00
2:23:02
454
Anouk De Vries
Friesland
2:33:24
2:32:52
455
Jeske Koopmans
Leeuwarden
2:33:50
2:23:17
456
Riekje Smid
Leeuwarden
2:34:01
2:29:15
457
Eefje Smit
West-Terschelling
2:34:09
2:33:50
458
Ilse Landwehr Johann
Zaandijk
2:34:36
2:23:46
459
Vivian Elzerman
Amsterdam
2:35:13
2:29:44
460
Hillie Stanneveld
Schoonoord
2:35:24
2:31:13
461
Laura Kroon
Spaarndam
2:35:27
2:33:50
462
Celine Schilder
De Weere
2:36:46
2:29:04
463
Ilse Seijsener
Heerenveen
2:36:47
2:26:27
464
Evelien Weitenberg
Groningen
2:37:28
2:29:31
465
Evi Bruinen
West-Terschelling
2:37:58
2:27:26
466
Lisa Jansen
Vriezenveen
2:39:47
2:29:16
467
Maryam Afshari
Amsterdam
2:40:02
2:31:23
468
Fleur Recourt
Amsterdam
2:41:17
2:33:49
469
Eva Jansen
Groningen
2:42:43
2:33:40
470
Sabine Budding
Arnhem
2:43:07
2:31:53
471
Juliët Krijgsheld
Den Dolder
2:43:23
2:32:31
472
Jantine Hijlkema
Almere
2:44:01
2:41:22
473
Marlies Reijnhoudt
Athlos
2:45:36
2:39:51
474
Marleen Korsaan
Kampen
2:46:33
2:35:40
475
Ria Piek sierdsma
Noordwolde Fr
2:47:29
2:42:37
476
Dyantha Cobet
Ridderkerk
2:48:01
2:40:21
477
Gerlinde van den Berg
Putten
2:48:56
2:47:01
478
Miriam Mayer
Groningen
2:49:13
2:38:08
479
Bernou Beuckens
Sneek
2:49:26
2:39:08
480
Janna Otter
Stiens
2:54:16
2:48:02
481
Daphne Van Opdorp-van Meer
Hoogerheide
2:54:32
2:50:12
482
Stephanie Moser
Nederland
2:55:29
2:52:05
483
Ingrid de Vries
De Knipe
3:00:49
2:50:48
484
Wietske de Haan
Groningen Atletiek
3:07:19
2:57:13
V40, 21.1 KM RECREANTEN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Kirsten van den Berg-Los
RRZ
1:28:19
1:27:23
2
Paulin Roest
Marum
1:34:15
1:32:20
3
Lyanne Ditewig-Buwalda
Heerenveen
1:38:59
1:35:50
4
Anita Lof
Eelde
1:40:53
1:37:13
5
Annemijn Eyssen
Bergen Nh
1:41:59
1:39:35
6
Irene van Enckevort
Loopgroep Houten
1:42:22
1:41:11
7
Lynn de Leij
Emmeloord
1:42:56
1:41:48
8
Hedi van Dijk-Poot
Oegstgeest
1:43:45
1:41:55
9
Jolanda Brugman
Hanzesport
1:45:03
1:40:26
10
Anita Talman
Langezwaag
1:45:32
1:42:40
11
Maria Sterk
Hallum
1:46:25
1:43:15
12
Ans Tiessen
Groningen
1:46:51
1:45:25
13
Jitske Dijkstra
Utrecht
1:47:47
1:43:47
14
Tineke Van der Veen
Harlingen
1:47:50
1:46:46
15
Floor Mauritz
Honselersdijk
1:47:54
1:45:38
16
Marieke Doeksen
Terschelling West
1:48:12
1:47:46
17
Elsbeth van der Meulen
Meppel
1:49:06
1:46:58
18
Anneke Boiten
West-Terschelling
1:49:09
1:49:05
19
Monique Zijlstra
Heerenveen
1:49:12
1:47:19
20
Minke Hell
Loopclub Burgum
1:49:51
1:48:12
21
Jamie Rozeboom
Haarlem
1:50:41
1:46:32
22
Tjarda van Heek
Oosterbeek
1:51:03
1:47:13
23
Alet Denneboom
ATC '75
1:52:34
1:47:18
24
Jolanda Jansen
Leeuwarden
1:52:54
1:44:30
25
Anita Koers
Zuidhorn
1:53:31
1:47:52
26
Evelien Bouwman
Zuidhorn
1:53:32
1:47:51
27
Annemiek van Tilburg
Hilversum
1:53:36
1:48:40
28
Berber De Roos
Groningen
1:54:09
1:49:02
29
Wietske Beenen
Gorredijk
1:54:14
1:51:22
30
Coby de Jong
Langezwaag
1:54:14
1:51:21
31
Peggie Wierda
Geldermalsen
1:54:44
1:47:55
32
Annet Metz
Amsterdam
1:54:46
1:51:16
33
Tialda Otter
Meppel
1:55:09
1:50:52
34
Mirjam Bakker
Meerstad
1:55:10
1:53:23
35
Suzan Tuinier
Haarlem
1:55:23
1:50:30
36
Heidi Groosman
Rozendaal
1:55:53
1:51:38
37
Marleen van Es
Leersum
1:56:35
1:49:37
38
Sjoukje Heidinga
AV Heerenveen
1:56:47
1:53:53
39
Bri van Dalen
Hansweert
1:56:48
1:54:08
40
Liesbeth Simmelink
Haren Gn
1:57:03
1:55:37
41
Dieuwke Blaauw
Heerenveen
1:57:05
1:48:04
42
Hilde Boelema
De Baddedravers
1:57:11
1:50:48
43
Relinde Uppelschoten
Werkhoven
1:57:11
1:50:12
44
Beate Sanders
Zwolle
1:57:20
1:53:25
45
Ineke Bijsterbosch
Assen
1:57:27
1:53:34
46
Noor van Vliet
PEC 1910
1:57:27
1:53:41
47
Kirsten Breeuwsma
Bolsward
1:57:33
1:56:11
48
Sandra Makkinga
PEC 1910
1:57:41
1:52:10
49
Nicole Van Engelen
's-Hertogenbosch
1:57:47
1:57:13
50
Berber Akkerman
Wommels
1:58:33
1:55:23
51
Christina Den Dunnen
Zwolle
1:58:41
1:52:48
52
Irene Lanjouw
Ermelo
1:58:44
1:53:35
53
Harriët van Veen
Zwolle
1:58:52
1:54:18
54
Inge Ruigendijk Prop
Woltersum
1:58:57
1:55:14
55
Mirjam Mooij
Dwingeloo
1:59:25
1:50:40
56
Jannynke Hartenhof
Assen
1:59:29
1:53:20
57
Heidi Wesselius
Workum
1:59:30
1:57:37
58
Eefje de Vries
Amsterdam
1:59:44
1:56:29
59
Marije Veenstra
Meppel
1:59:44
1:56:35
60
Christia Knot
Meppel
1:59:54
1:56:44
61
Audrey Diepeveen
Scherpenzeel Gld
1:59:58
1:56:29
62
Chantal Van Westen-pool
Hoorn Nh
2:00:12
1:57:30
63
Wietske Donkersloot
Utrecht
2:00:23
1:56:27
64
Ingrid Deinum
Joure
2:00:41
1:54:28
65
Jojanneke Bertens
Eelde
2:00:56
1:58:32
66
Eva Kouw
Hattem
2:00:59
1:51:50
67
Anouk Monné
U-Track
2:01:12
1:56:20
68
Maaike Swart
Leiden
2:01:20
1:57:18
69
Marieke Hoogma
DSTV-Peize
2:01:25
1:57:30
70
Sofia Houwer
Joure
2:01:36
1:55:24
71
Saskia Koning
Hilversum
2:01:45
2:00:26
72
Marjo Blok
Groningen
2:01:48
1:59:14
73
Mareille Benak
Gorredijk
2:01:48
1:57:30
74
Marlies Nieuwenhuizen
Leeuwarden
2:01:51
1:59:30
75
Inge Wielinga
Leeuwarden
2:01:54
1:54:27
76
Jacqueline Van Puurveen-Eeken
Nijkerk Gld
2:01:57
1:56:20
77
Lilian Kruiter
Onstwedde
2:02:09
1:55:52
78
Grytsje Huitema
Wommels
2:02:17
1:54:36
79
Marian Sterk
Rûnom Mantgum
2:02:50
1:53:55
80
Atty de Haan
Oudega Gaast Sleat
2:02:59
1:58:59
81
Anke Diks
Loopgroep Leeuwarden
2:03:13
1:54:13
82
Margitte Rademaker-Kessing
Soest
2:03:14
1:57:14
83
Marina Wildeboer
Loopgroep Zuidhorn
2:03:29
2:02:12
84
Sonja Schouten
Woudenberg
2:03:30
2:00:10
85
Ellen Vunderink
Wijk bij Duurstede
2:03:32
2:00:29
86
Nine Steensma
Naarden
2:03:32
1:54:24
87
José van der Lijke
Joure
2:03:39
1:57:16
88
Suzan Vaessen
Meppel
2:03:44
2:00:55
89
Inez Gol-Linthorst
Steenwijk
2:03:52
1:56:48
90
Corine Havinga
Zwolle
2:03:56
1:55:39
91
Renate Bosman
Ruinerwold
2:04:00
1:59:42
92
Kirsten Kleijn
Hilversum
2:04:34
2:01:43
93
Simone van Duijne
Apeldoorn
2:04:35
1:55:22
94
Liesbeth Plantinga
Groningen
2:04:40
2:01:55
95
Vanessa Kodde
Assen
2:04:42
1:58:33
96
Ingeborg Wortman
Drachten
2:04:57
2:01:58
97
Liesbeth Andreae
Parrega
2:05:24
1:57:59
98
Barbara Van Leur
Formerum
2:05:24
2:04:37
99
Cora van Herwaarden
West-Terschelling
2:05:33
2:05:00
100
Daphne van Riel
Hilversum
2:05:34
2:04:12
101
Esther Vellinga
Sneek
2:05:38
2:03:05
102
Saaske Verstraete
Bunnik
2:05:50
1:56:43
103
Mireille van Ee
Barneveld
2:05:53
1:57:58
104
Mara Kuipers
Loopgroep Bedum
2:05:57
2:00:33
105
Renneke Koree
Bedum
2:05:59
2:00:46
106
Alice Zielhuis-Elzerman
Wezep
2:06:23
2:01:50
107
Reina Snippe
Arnhem
2:06:25
1:57:35
108
Hester van den Bos
AV '34
2:06:29
1:57:58
109
Eline Oldenburger
Groningen Atletiek
2:06:42
1:56:35
110
Marijke Elshof
Haarlem
2:06:53
1:58:27
111
Maria Heuving
Groningen
2:07:08
2:01:55
112
Barbara Berg
Medemblik
2:07:33
2:00:40
113
Alberta Buding
Jubbega
2:07:39
1:58:19
114
Alinda Kiel
Wolvega
2:07:40
2:04:44
115
Wendy Drent
Groningen
2:07:42
2:00:55
116
Marijke Boersma
Enschede
2:07:47
1:56:54
117
José Westeneng
Woltersum
2:07:48
2:03:43
118
Betty Buist
AV Heerenveen
2:08:00
2:06:28
119
Cynthia Zegers
Monnickendam
2:08:06
2:05:12
120
Marije Postma
Hardlopen.nl
2:08:23
2:04:50
121
Margreet Osinga
Lichtlopen
2:08:23
2:04:20
122
Maartje ter Elst
Rossum Gld
2:08:29
2:00:03
123
Wemke Tuinier
Groningen
2:08:30
2:02:39
124
Anja Hofstra
Witmarsum
2:08:30
2:02:21
125
Femke Boersma
Lemmer
2:08:34
2:03:56
126
Annerieke Vorsteveld
Warnsveld
2:08:43
2:05:30
127
Lonneke Van Laar
Groningen
2:08:50
2:05:02
128
Femke Boersma
Veluwelopers
2:08:53
1:59:20
129
Riëtte Smit
Nijeveen
2:08:55
1:58:45
130
Marrit Feenstra-Bijstra
Hoornsterzwaag
2:09:06
2:03:22
131
Sandra van der Meulen
Hallum
2:09:12
2:01:41
132
Frouckje Hoekstra
Groningen
2:09:18
2:05:38
133
Kim Roossien
Groningen
2:09:20
2:02:32
134
Grietje Yska
Bolsward
2:09:23
2:07:30
135
Margreet van den Heuvel
Wijk bij Duurstede
2:09:28
2:02:34
136
Aukje Sietzema
Drachten
2:09:29
2:04:14
137
Maaike Riedijk
Utrecht
2:09:37
2:05:48
138
Diana Post
Assen
2:09:39
2:01:52
139
Ramona Mulder-Rengers
Wildervank
2:09:41
2:04:38
140
Maaike Rodenhuis
AV Heerenveen
2:09:41
2:06:46
141
Judith Engels
Wateringen
2:09:51
2:00:47
142
Monique Kruidhof
Athlos
2:09:58
2:04:49
143
Eelkje Nicolai
Leeuwarden
2:09:59
2:05:43
144
Tina Bekius
St.-Jacobiparochie
2:10:04
2:07:02
145
Ellen Otter
Borne
2:10:06
2:03:06
146
Miriam Kimkes
Amsterdam
2:10:31
2:07:06
147
Agnieszka Glapiak
Zuidwal
2:10:32
2:00:28
148
Astrid Furlan
Almere
2:10:37
2:05:18
149
Miranda Flapper
Berltsum
2:10:39
2:05:03
150
Sylvia Van Dijk
Culemborg
2:10:56
2:05:38
151
Boudina Rijpma
Greonterp
2:11:00
2:02:27
152
Ellen Van den Huijsen
Amsterdam
2:11:07
2:02:00
153
Dorian Snijders
Krewerd
2:11:08
2:09:04
154
Esther Doornbosch
PEC 1910
2:11:15
2:05:40
155
Astrid Spaink
Utrecht
2:11:40
2:08:23
156
Marjolijn Witteveen
Utrecht
2:11:40
2:08:24
157
Wilke van der Molen
Leeuwarden
2:11:41
2:09:43
158
Sanne Sierksma
Leeuwarden
2:11:41
2:09:44
159
Vanessa Biesheuvel
Hooglanderveen
2:11:44
2:05:09
160
Nicole Butler
Hooglanderveen
2:11:44
2:05:10
161
Nelleke De Vries
Utrecht
2:11:45
2:01:17
162
Judith Aldershof
Leeuwarden
2:11:52
2:05:02
163
Miranda Majoor
Gorredijk
2:11:54
2:06:11
164
Margje Hoekstra
Terwispel
2:12:01
2:04:49
165
Mirjam Dijk
Lemele
2:12:04
2:06:16
166
Kim Te Kulve
Barneveld
2:12:06
2:04:11
167
Marja Zomer
Haarlem
2:12:13
2:03:07
168
Amarens Hamming
Loopgroep Zuidhorn
2:12:13
2:10:57
169
Rita Poppe
Haarlem
2:12:20
2:03:14
170
Carla Hoekstra
Tytsjerk
2:12:30
2:08:58
171
Femke Hospes
Dronryp
2:12:30
2:08:53
172
Mirjam Eefting
Loopgroep Zuidhorn
2:12:33
2:11:17
173
Anneke van Duijvenbode
Groningen
2:12:39
2:03:25
174
Roos Hogervorst
Amsterdam
2:12:50
2:07:43
175
Carola van Tol
Loopgroep Running Totaal
2:12:53
2:10:01
176
Karin Naaijkens
Velp Gld
2:12:55
2:08:44
177
Maaike Koenders
Velp Gld
2:12:56
2:08:44
178
Martine Koenders
Eefde
2:12:59
2:08:45
179
Lidwien Koot
Phoenix
2:13:01
2:04:34
180
Barbara van Welie
Maarssen
2:13:08
2:11:09
181
Monique Lahuis
Gasselte
2:13:14
2:04:30
182
Marieke Wiendels
Arnhem
2:13:31
2:10:30
183
Bibet Schonewille-Breukers
Hoogeveen
2:13:33
2:03:00
184
Anita Vleer
Oldeberkoop
2:13:51
2:11:57
185
Saskia Rupsam
Oud-Beijerland
2:13:52
2:04:45
186
Annemieke Tijseling
Driebergen-Rijsenburg
2:13:54
2:03:34
187
Esther Wynia
Roden
2:13:57
2:04:26
188
Jacqueline Swart
Haskerhorne
2:14:05
2:10:04
189
Corry Kroondijk
Wijhe (NL)
2:14:22
2:10:05
190
Christien ten Hoeve
Franeker
2:14:39
2:13:09
191
Joyce Edeler
Tynaarlo
2:14:39
2:10:12
192
Jantsje Zijlstra-Viëtor
Leeuwarden
2:14:40
2:09:43
193
Jildau Siderius
Oppenhuizen
2:14:40
2:09:37
194
Zuléma Gilliot van Gimst
Almere
2:14:42
2:07:51
195
Mirjam Peters
Phoenix
2:14:46
2:06:12
196
Maaike Heidinga
Eppenhuizen
2:14:52
2:12:39
197
Femke de Groot-Raaijmakers
Loopgroep Dokkum
2:15:08
2:04:55
198
Evelien Leidekker
Hengelo Ov
2:15:13
2:11:05
199
Hilda Brandsma
LSV Invictus
2:15:33
2:04:54
200
Christel De Vries
Oudeschoot
2:15:34
2:10:32
201
Meta Van Lokven
's-Hertogenbosch
2:16:14
2:12:46
202
Frouke de Jong
Nederland
2:16:22
2:08:06
203
Elly Stegink
Nederland
2:16:23
2:08:05
204
Ingrid Port
PEC 1910
2:16:23
2:13:18
205
Inge Hamersveld
Leusden
2:16:30
2:12:06
206
Francien Schotte
Rozenburg Zh
2:16:32
2:11:33
207
Nellie Dijkstra
Friesland
2:16:39
2:13:54
208
Wilma Aantjes
Haastrecht
2:16:53
2:06:11
209
Jannie Idema
Lionitas
2:17:03
2:06:37
210
Kirsten Habers
Zwolle
2:17:15
2:07:44
211
Marleen Van Schaik
Huizen
2:17:28
2:07:28
212
Marilotte Boon
Veghel
2:17:29
2:08:57
213
Melanie Bouman-Boverhoff
Montfoort
2:17:30
2:09:03
214
Roelina Adema
Horror
2:17:39
2:11:29
215
Jeanet Hibma
Franeker
2:17:39
2:11:14
216
Maike Dokman
Culemborg
2:17:44
2:11:39
217
Marlies Mulder
Zeist
2:17:46
2:07:30
218
Anke Barsema
Amersfoort
2:17:52
2:13:48
219
Gera Middel
Amersfoort
2:17:53
2:13:49
220
Wina Steenbergen Geerts
DSTV-Peize
2:17:53
2:13:49
221
Judith Bos
Zeist
2:18:22
2:08:06
222
Marjanne Schapelhouman
De Sprinter
2:18:25
2:11:30
223
Jeannette van der Mei
Tjalleberd
2:18:26
2:10:10
224
Anne-Marie Kuiper
Apeldoorn
2:18:26
2:09:19
225
Annika Bangma
Arum
2:18:32
2:14:50
226
Jolijn Valk
Amsterdam
2:18:44
2:13:33
227
Marie Hogervorst
Amsterdam Zuidoost
2:18:58
2:13:52
228
Vera van Dreumel
Druten
2:19:34
2:15:29
229
Lianda van Dam
Arnhem
2:19:36
2:16:32
230
Kalinka Muller
Delft
2:19:58
2:14:32
231
Cathy Koenhein
Zwolle
2:20:01
2:11:04
232
Angelique Beemer
Hoofddorp
2:20:36
2:12:23
233
Eveline Lenferink
Wierden
2:20:53
2:11:11
234
Jessica Bout
Pijnenburg
2:20:57
2:11:20
235
Nienke Stam
Amersfoort
2:21:52
2:12:07
236
Jessica van Eeten
Purmerend
2:22:04
2:19:25
237
Roos Venema
Delft
2:22:05
2:12:32
238
Nelleke Gosker
De Wijk
2:22:06
2:13:24
239
Kirsten Nijhuis
Zwolle
2:22:08
2:15:24
240
Engelina Beek
Pijnenburg
2:22:10
2:22:10
241
Sietske Hoogendijk
Woudenberg
2:22:12
2:16:13
242
Anneke de Vries
AV Heerenveen
2:22:18
2:12:55
243
Sara Bloemers
Helmond
2:22:20
2:16:32
244
Cindy Van Steenbergen
Mierlo
2:22:21
2:13:40
245
Jitske Schuurman
Jubbega
2:22:36
2:15:27
246
Erzsébet Timersma
Lollum
2:22:37
2:15:15
247
Wya van der Meer
Jubbega
2:22:37
2:15:27
248
Suzanne Lansbergen
Zwolle
2:22:45
2:19:42
249
Dine De Boer
Drachten
2:22:53
2:13:20
250
Bianca Dijkstra
Loopgroep Nienoord
2:23:25
2:18:24
251
Frederieke Voswijk
Hasselt
2:23:28
2:16:45
252
Pearly Hamstra
Hasselt
2:23:29
2:16:44
253
Jeannette Tijmes
Bolsward
2:23:29
2:13:08
254
Martie Kremer
Zuidhorn
2:23:30
2:13:55
255
Renate Van der Valk
Rijswijk Zh
2:23:32
2:18:01
256
Sandra Vleerlaag
Alkmaar
2:23:33
2:16:02
257
Manon Kroon
Lionitas
2:23:38
2:14:11
258
Manon Pronk
Spierdijk
2:23:39
2:16:50
259
Jeanette Otten
Hoogeveen
2:23:45
2:16:41
260
Martine Brand
Zwolle
2:23:45
2:16:41
261
Karin den Dekker
Terneuzen
2:24:01
2:20:48
262
Sandra Peters
Baarn
2:24:01
2:16:13
263
Elsa Zemering
Appingedam
2:24:01
2:18:21
264
Amarins Dijkstra
Balk
2:24:02
2:20:33
265
Sandra Antonides
Noardburgum
2:24:05
2:20:33
266
Geertje Hijlkema
Langezwaag
2:24:16
2:17:05
267
Priscilla Reiffers
Appingedam
2:24:20
2:18:40
268
Esther Nat
Stompetoren
2:24:55
2:14:27
269
Kitty van de Pol
Nagele
2:24:58
2:14:48
270
Nieske Van Kesteren
Tzum
2:24:59
2:15:01
271
Tina Bosker
Artemis
2:25:09
2:19:44
272
Marianne de Jong
Drachten
2:25:19
2:22:19
273
Froukje Osinga
Friesland
2:25:19
2:22:46
274
Griette Vonck
Schalkwijk
2:25:32
2:23:36
275
Lianne Woning-Penninkhof
Isala '96
2:25:49
2:22:49
276
Majella Geerdink
Burgum
2:26:21
2:22:49
277
Esther Tuinier
Apeldoorn
2:26:23
2:17:16
278
Ingrid Lapar
Loopgroep Hugo Veenker
2:26:57
2:19:01
279
Lianne Bakker-Danenberg
Zuidwal
2:27:02
2:17:03
280
Paula Wester
Rotterdam
2:27:14
2:19:53
281
Johanna Vroom
Loopgroep Bedum
2:27:17
2:22:01
282
Elles Kamping
Zuidlaren
2:27:19
2:16:16
283
Janneke Nijboer
De Kiel
2:27:23
2:23:12
284
Marjon Slagmolen
Maarn
2:28:08
2:19:25
285
Anne Elfrink-van der Valle
Losser
2:28:18
2:20:19
286
Martine Hageman
Slochteren
2:29:15
2:23:42
287
Karien Lagrouw
Leiderdorp
2:29:21
2:20:05
288
Marjon Teitsma
Drachten
2:29:21
2:20:57
289
Kasia Majoor-Grudzien
Sneek
2:30:08
2:20:18
290
Nynke Douma
Delft
2:30:13
2:30:13
291
Mariska Boersma
Veldhoven
2:30:16
2:26:12
292
Marrit Yntema
Elst Gld
2:30:17
2:25:26
293
Marloes Bigirwamungu
Hengelo Ov
2:30:19
2:25:28
294
Nelleke Bok
Holten
2:30:27
2:25:27
295
Hanneke Breteler
Soest
2:30:38
2:21:43
296
Janine de Wit
Driebergen-Rijsenburg
2:31:02
2:23:31
297
Sheila van t Hart
Driebergen-Rijsenburg
2:31:02
2:23:31
298
Marjorie De Man
Utrecht
2:31:10
2:28:32
299
Margriet Haakma
Loopgroep Hoorn
2:31:13
2:25:57
300
Hester van der Geest
Leeuwarden
2:31:19
2:22:41
301
Annet Van Doremalen
Maarssen
2:31:35
2:27:18
302
Barbara Van Steenbergen
Veldhoven
2:31:41
2:23:00
303
Mieke Tummers
Loopgroep Hoorn
2:31:49
2:26:33
304
Esther Reenders
Vleuten
2:32:05
2:21:02
305
Sandra Boers-Bouwknegt
Ruinerwold
2:32:05
2:29:26
306
Hedwich Kuipers
Vleuten
2:32:20
2:22:31
307
Laurien Dufour
Rotterdam
2:32:52
2:30:12
308
Janneke Wilschut
Rijswijk Zh
2:32:56
2:23:39
309
Claudia Kerstholt
Tytsjerk
2:33:00
2:23:02
310
Simone Dahmes
Midsland
2:33:03
2:32:15
311
Metsje Huitema
Wommels
2:33:21
2:25:39
312
Ilonka Engbersen
Hengelo Ov
2:33:50
2:25:49
313
Anselien Bonthuis
Joure
2:35:13
2:28:40
314
Selly Amatdoelrasit
Heerhugowaard
2:35:33
2:33:27
315
Fardouw Oenema
Groningen Atletiek
2:36:25
2:26:19
316
Tjitske Hilbrands
Heerenveen
2:36:47
2:26:27
317
Martine Westra
Nieuw-Roden
2:37:07
2:27:02
318
Nienke Kleiker
Roden
2:37:07
2:26:58
319
Chantal Komdeur
Malden
2:37:19
2:29:36
320
Daphne Van der Geest
Hylas
2:37:48
2:28:37
321
Manon Weijers
Hylas
2:37:48
2:31:47
322
Kristel Kuiphuis-Viskaal
Bornerbroek
2:38:28
2:29:26
323
Anne-Marie Vroom
Loopgroep Zuidhorn
2:39:00
2:39:00
324
Anneke De Valk
Schettens
2:39:14
2:30:11
325
Sabine Westra
Witmarsum
2:39:14
2:30:11
326
Maartje van der Zande
Groningen
2:39:27
2:32:27
327
Ingrid Rosier
Leeuwarden
2:39:50
2:34:33
328
Aletta Schuiling
Runners Stadskanaal
2:39:58
2:33:36
329
Mirjam Van der Zwaag
Stadskanaal
2:39:58
2:33:35
330
Chantal Schilperoordt
Terneuzen
2:40:46
2:37:33
331
Jenny de Jonge
Appingedam
2:40:54
2:34:13
332
Anne Statema
Steenbergen Nb
2:41:28
2:30:55
333
Sietske Zant
's-Gravenhage
2:41:28
2:30:55
334
Grietje De Vries
Loopclub Burgum
2:41:58
2:30:55
335
Diena de Jong-Pel
Noardburgum
2:42:05
2:31:03
336
Rebecca Bruggink-Roelfsema
Emmen
2:42:08
2:34:05
337
Dineke Haarsma
Groningen Atletiek
2:43:39
2:33:31
338
Marieke Panneman
Annen
2:43:53
2:39:57
339
Coosje van Bruggen
Rotterdam
2:45:17
2:35:30
340
Diana Huitema
Sneek
2:46:02
2:37:30
341
Aletta Oostra
Eexterzandvoort
2:47:13
2:38:55
342
Merlyn te Paske
Oosterleek
2:50:10
2:39:48
343
Brunel Kuilder
Enschede
2:50:19
2:45:18
344
Wyne Poppinga
Hoogwoud
2:50:37
2:42:56
345
Simone Fritsch
Hattem
2:51:01
2:43:51
346
Danielle Ligthart
Nibbixwoud
2:51:07
2:40:42
347
Karin Meindersma
Groningen
2:52:53
2:41:52
348
F Draaisma
Leeuwarden
2:56:24
2:49:15
349
Bernice Bouma
Aldeboarn
2:58:13
2:53:03
350
Lisbeth Kampschreur
Leiden
3:19:14
4:47:26
V50, 21.1 KM RECREANTEN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Anja Van Holten
Epe
1:37:39
1:36:41
2
Annette Koops
Groningen
1:40:22
1:38:02
3
Joke Perdok
Haren Gn
1:46:01
1:40:44
4
Gerdi Wicherson
NOP
1:46:20
1:44:23
5
Christl Foekema
Triathlon
1:48:26
1:47:12
6
Greetje Buist
Haren Gn
1:48:48
1:46:41
7
Irma Mars
Zwolle
1:49:02
1:43:10
8
Esther Van der Salm
Monnickendam
1:50:00
1:45:55
9
Melinde Hilberink
Climax
1:51:19
1:49:13
10
Herma Bakker-Agricola
Workum
1:52:11
1:50:21
11
Thea van Asselt
ATC '75
1:52:12
1:47:04
12
Joke Aldershoff
West-Terschelling
1:52:22
1:51:41
13
Sandra Wormgoor
Statina
1:53:25
1:48:29
14
Petra Bitterling
Pijnenburg
1:53:25
1:45:14
15
José Stuivenvolt
NOP
1:53:34
1:51:36
16
Esther Verschoor
Hoorn Nh
1:53:41
1:47:46
17
Peggy Tolk
Rotterdam
1:54:19
1:52:21
18
Barbara Ammerlaan
Bleiswijk
1:54:32
1:48:01
19
Marja Zwaan
Medemblik
1:55:08
1:48:00
20
Karin Verhagen
Ugchelen
1:55:13
1:50:52
21
Ingrid Prins
Lionitas
1:55:30
1:53:33
22
Judith van Bilsen
Ermelo
1:55:37
1:53:56
23
Margien Storm van Leeuwen
Zutphen
1:56:15
1:52:57
24
Mirjam de Graaf
Altis
1:56:26
1:54:05
25
Anneke Sikkema
Heeswijk-Dinther
1:56:39
1:50:05
26
Danielle Noort
Kring van Dorth
1:56:39
1:52:04
27
Elly Roorda
Grootegast
1:56:47
1:49:47
28
Rina Herder
Achterveld
1:56:49
1:48:52
29
Annet Van Der Wiel
Woudenberg
1:56:55
1:54:19
30
Grytsje Miedema
Workum
1:57:04
1:55:16
31
Ankie Kooij
Flevo Delta
1:57:37
1:48:07
32
Japke Postma
IJlst
1:58:09
1:52:14
33
Alice Fortuin
Joure
1:58:20
1:54:52
34
Yvonne van der Knaap
Groningen Atletiek
1:58:26
1:56:59
35
Roelie Plantinga
AV Heerenveen
1:58:34
1:56:26
36
Yvonne de Jong
Kortehemmen
1:59:39
1:54:56
37
Anita Post
Maarssen
1:59:40
1:56:13
38
Annette Dupree
Leek
1:59:53
1:53:56
39
Marlies Smit-van Munster
Heemstede
2:00:07
1:51:30
40
Lia van Gameren
Leiden Road Runners Club
2:00:08
1:50:43
41
Angelique Wolsing
Amersfoort
2:00:24
1:56:14
42
Gea Gras
Oppenhuizen
2:00:28
1:54:32
43
Lilian Hoeksema
Oosterwijtwerd
2:00:39
1:55:02
44
Annet van Zeijts
Athlos
2:00:42
1:54:49
45
Marieke Bruininga
Emmen
2:01:10
1:57:03
46
Anny Ploeg
Grootegast
2:01:11
1:55:52
47
Roely Hoekstra
Oudemirdum
2:01:12
1:57:27
48
Dieke Sibma
Burgum
2:01:16
1:55:55
49
Marjan Marieke Hoitinga
Amsterdam
2:01:48
1:55:19
50
Rachel Van Hellemondt
Voorschoten
2:01:57
1:59:44
51
Saskia Vollema
Barendrecht
2:02:00
1:54:20
52
Corrie Vegter
Winschoten
2:02:09
2:00:22
53
Heidi van den Berg
Zuidhorn
2:02:32
1:56:52
54
Alina Kruizenga
Groningen Atletiek
2:02:45
1:56:28
55
Anky Kant
Winschoten
2:02:56
2:01:09
56
Jacqueline Dijkstra
PEC 1910
2:03:13
1:56:27
57
Iris Bruscella
AV '34
2:03:14
1:54:44
58
Desiree van der Poel
Oosterend Terschelling
2:03:19
2:01:55
59
Renate Boes
Franeker
2:03:24
2:01:51
60
Bie Schoolmeesters
Herent
2:03:31
1:57:40
61
Lianne Arling
Daventria
2:03:36
1:58:09
62
Joke Lorist
Isala '96
2:03:37
1:57:02
63
Reina Haaijema
Vries
2:03:37
2:01:21
64
Nicole Haarman
Archeus
2:03:42
1:58:25
65
Hilde Spithost
Wirdum Fr
2:04:06
2:01:33
66
Marlon van Zal
Pijnenburg
2:04:42
1:58:56
67
Annemieke Bregman
Driebergen-Rijsenburg
2:04:44
2:02:01
68
Joke Visser-Haaksma
Gorredijk
2:04:48
2:01:07
69
Marja van de Wal
GVAC
2:04:52
1:58:12
70
Liesbeth Hoekstra
Meerstad
2:04:58
1:56:22
71
Jeanet Tienstra
Wezep
2:05:00
1:56:04
72
Marjan Meijerink
Nieuwleusen
2:05:08
2:00:48
73
Dorien Jansen
Utrecht
2:05:10
2:03:11
74
Marieke Bergman
Wijk bij Duurstede
2:05:17
2:02:15
75
Elizabeth Dijkema
Hoorn Terschelling
2:05:28
2:04:57
76
Ciska Rugers
Huizen
2:05:37
1:55:34
77
Mariken Leurs
Amersfoort
2:05:41
1:58:56
78
Bea Dijkstra
Stiens
2:05:46
2:01:44
79
Astrid Huijsman
Ciko '66
2:05:48
1:59:05
80
Janet Doppenberg
SV Putten
2:06:00
2:04:34
81
Nicole Vallee
Leusden
2:06:09
2:01:12
82
Elsa van Genne-de Wit
Marum
2:06:11
2:02:22
83
Annemarie Buijs-Post
Amstelveen
2:06:21
1:58:50
84
Trea Kuipers
Ten Boer
2:06:26
2:03:00
85
Loeky Kramer
Arnhem
2:06:28
2:01:14
86
Fransje van Oostveen
Maarssen
2:06:31
1:56:41
87
Helma Zwakenberg
Zwolle
2:06:44
2:02:34
88
Tineke Haitsma-van Dijk
WZK Tri Team Wassenaar
2:07:13
2:03:47
89
Desiree Huijs
AVO 1983
2:07:23
2:02:32
90
Anja Lettinga-Hiemstra
Ferwert
2:07:26
2:03:25
91
Marion Mulder
Groningen Atletiek
2:07:28
2:04:42
92
Jolanda Hartman
Haag Atletiek
2:07:30
2:00:53
93
Annemiek Van Soest
's-Gravenhage
2:07:31
2:00:54
94
Kitty Swiggers
Garmerwolde
2:07:33
2:02:47
95
Joanne Hoornweg
Utrecht
2:07:38
2:04:22
96
Sippie Louwsma
Wijnaldum
2:07:41
2:06:28
97
Astrid Welleweerd
Westbroek
2:07:41
1:57:49
98
Baukje Kingma-Reitsma
Loopgroep Dokkum
2:07:44
2:04:15
99
Angela Timmerman
Kampen
2:07:47
2:04:19
100
Elise Van den End
IJsselmuiden
2:07:47
2:04:19
101
Trudy Geurds
Sassenheim
2:07:54
2:03:12
102
Nelleke van den Berg
Pijnenburg
2:07:57
2:01:55
103
Sandra Post
Tienhoven Ut
2:07:58
1:58:06
104
Simone Smid
Franeker
2:08:06
1:59:24
105
Monica Bosch
Anjum
2:08:08
1:59:58
106
Oda Van den Ende
Haarlem
2:08:10
2:03:32
107
Jolanda Kämpfer-Ouwehand
Julianadorp
2:08:10
2:02:14
108
Jacqueline Wijbenga
St.-Annaparochie
2:08:14
2:05:51
109
Jeannette Romeijn
Suomi
2:08:22
2:05:26
110
Anna Hummel
Leek
2:08:24
2:03:48
111
Marja Otto
Driebergen-Rijsenburg
2:08:39
2:05:56
112
Janny Troelstra
Terband
2:08:40
2:05:27
113
Florentine van der Wind
Driebergen-Rijsenburg
2:09:02
2:09:02
114
José Cvetanovic
Apeldoorn
2:09:06
2:00:05
115
Ernestine Elkenbracht
Phoenix
2:09:08
2:00:26
116
Agnes Sweitser
Olst
2:09:08
2:04:50
117
Martine Bakker
Haarlem
2:09:08
2:02:32
118
Majken Juul Jensen
Emmeloord
2:09:12
2:02:35
119
Hilda de Vries
Drogeham
2:09:36
2:05:55
120
Sandra Kraan
Amsterdam
2:09:41
2:06:22
121
Joosje Fortuin
Driebergen-Rijsenburg
2:09:45
2:02:06
122
Marja Klooster
Isala '96
2:09:56
2:02:36
123
Sandra Tamminga
Leeuwarden
2:10:16
1:59:48
124
Monique Mijsbergh
PEC 1910
2:10:17
2:03:19
125
Marcella Vendrig
Oudewater
2:10:25
2:05:41
126
Natasja Roelse
Oudewater
2:10:26
2:05:39
127
Nicole van de Vlag
Deventer
2:10:32
2:02:24
128
Jolanda Lansdaal
Amsterdam
2:10:43
2:01:36
129
Mirian van Dijke
Phoenix
2:10:46
2:02:16
130
Klaske Prosé
Leeuwarden
2:10:47
2:04:59
131
Connie Kok
Nieuwleusen
2:10:54
2:06:32
132
Gerda Broekema
ATC '75
2:10:58
2:08:40
133
Sibbelien van Laere
Zuidwal
2:10:58
2:01:11
134
Antje Wal
Ysbrechtum
2:11:05
2:07:12
135
Sonja De Graaff
Leiden Road Runners Club
2:11:07
2:03:24
136
Annemieke Vreken
Haarlem
2:11:07
2:01:54
137
Claudia Bisschops
Enschede
2:11:20
2:05:49
138
Elske Heinen
PEC 1910
2:11:37
2:05:03
139
Christy ter Braak
Haarlem
2:11:42
2:01:19
140
Ineke Elich
Haarlem
2:11:56
2:01:28
141
Klaartje Scheepers
Amsterdam
2:11:58
2:10:14
142
Daaltje Brkulic
Haag Atletiek
2:12:04
2:04:42
143
Karin Koning
Wapse
2:12:04
2:03:21
144
Irene de Ruijter
Almere
2:12:12
2:02:18
145
Janet Neervoort
Kampen
2:12:14
2:06:21
146
Lisa Ligthart
Harlingen
2:12:14
2:10:28
147
Ingrid Draaistra
Nagele
2:12:15
2:03:02
148
Valerie Thiel
Maarssen
2:12:38
2:09:12
149
Ingrid C D Thomas Haijer
Groningen
2:12:43
2:06:08
150
Janneke Ipema
Almere
2:12:49
2:07:29
151
Ina Harding
Sneek
2:13:07
2:04:10
152
Daphne Stroobants
Daventria
2:13:08
2:02:21
153
Inge Molenwijk
PEC 1910
2:13:09
2:06:10
154
Kea Rispens de Groot
Uithuizermeeden
2:13:10
2:10:23
155
Iris Reuselaars
Weesp
2:13:12
2:04:18
156
Feikje Riedstra
Loopgroep Hugo Veenker
2:13:17
2:06:01
157
Erna Klomp
Loopgroep Bedum
2:13:18
2:07:54
158
Irma Koelstra
Apeldoorn
2:13:19
2:04:49
159
Klaske Post
Athleta
2:13:20
2:05:34
160
Karin Nijlant
Nieuwleusen
2:13:31
2:09:11
161
Alexandra Ridders
Utrecht
2:13:32
2:08:39
162
Yvonne Lubben
Loopgroep Astrea
2:13:39
2:03:56
163
Judy Van de Wetering
Liempde
2:13:41
2:10:14
164
Jeannette van der Vegt
Dalfsen
2:13:57
2:04:23
165
Sonja Dubbeldam
Culemborg
2:14:07
2:08:02
166
Dagmar Reijn
Oudewater
2:14:19
2:09:34
167
Andrea van Eeuwen
GAC Hilversum
2:14:28
2:09:36
168
Hadewych van den Heuvel
Vught
2:14:29
2:06:25
169
Marjolein Bijl
Den Dolder
2:14:46
2:10:21
170
Vera Bijvang
Roden
2:14:46
2:05:16
171
Annejet Mattijssen
Lent
2:14:54
2:09:54
172
Nancy Fransen
Pijnacker
2:15:13
2:04:29
173
Ida Pals
Lies
2:15:14
2:14:27
174
Caeola Penninx
Giethoorn
2:15:20
2:06:37
175
Anja Steenhof
Phoenix
2:15:23
2:15:23
176
Suzanne van Stratum
Amsterdam
2:15:32
2:07:41
177
Jeannine van Oosterom
PEC 1910
2:15:36
2:10:00
178
Marijke Postmus
Woudenberg
2:15:51
2:11:26
179
Anneke Ten Voorde
Loopgroep Bedum
2:15:56
2:10:36
180
Anja van Elk-Coenders
Druten
2:15:58
2:11:52
181
Patricia Giesen
Wehl
2:16:03
2:09:37
182
Verena Vöcking
Bocholt
2:16:04
2:09:31
183
Gonnie Slokker
Zuidwal
2:16:12
2:06:24
184
Ellen Wynia
Groningen Atletiek
2:16:16
2:06:30
185
Ans van der Meer
Garrelsweer
2:16:26
2:10:19
186
Saar van Dijk
Ter Heijde
2:16:31
2:10:03
187
Aad van Noordt
Monster
2:16:31
2:10:02
188
Zwaantje de Vent
Blesdijke
2:16:38
2:08:24
189
Marike Tonkes-Span
Zwolle
2:16:44
2:10:50
190
Marleen Azink
Rhenen
2:16:48
2:14:09
191
Noortje van Gaalen
Maarssen
2:16:56
2:07:04
192
Vera Schoorlemmer
Isala '96
2:16:57
2:10:21
193
Sophie Wolf
Onnen
2:17:00
2:13:02
194
Marion Voskuil
Driebruggen
2:17:03
2:09:17
195
Petra Brinker
Groningen Atletiek
2:17:10
2:10:53
196
Jetske Oenema
AV Heerenveen
2:17:28
2:12:54
197
Mirjam Flach-Boverhoff
Dordrecht
2:17:31
2:09:03
198
Jacqueline Slegten
PEC 1910
2:17:36
2:10:39
199
Ingrid Kalma
Amsterdam
2:17:40
2:15:55
200
Lydia van Rijt
Delft
2:17:41
2:15:38
201
Lia Van Der Vaart
Maarssen
2:17:41
2:07:51
202
Marleen Groeneveld
Maarssen
2:17:42
2:07:49
203
Marja Ros
Maarssen
2:17:44
2:07:51
204
Corrie Pars
Friesland
2:17:56
2:15:12
205
Klaske Portena
Sint Nicolaasga
2:18:05
2:11:51
206
Antsje Smeding
Sint Nicolaasga
2:18:05
2:11:51
207
Verona Fortuin
Terherne
2:18:05
2:11:51
208
Jitty Krol
Leeuwarden
2:18:09
2:16:08
209
Alie Rozenberg
TION
2:18:14
2:11:05
210
Grietje Schiere
Jubbega
2:18:14
2:11:05
211
Sigrid Jansen
Zwolle
2:18:23
2:11:26
212
Rini van Blokland
Phoenix
2:18:29
2:10:02
213
Maria van Welie
Gouda
2:18:29
2:09:51
214
Corina Vrieling
Nieuwleusen
2:18:37
2:14:15
215
Patricia Koerts-Bijl
Voorne Atletiek
2:18:48
2:08:34
216
Soraya Zander
Horror
2:18:50
2:17:37
217
Terry van Velthooven
Leiden Road Runners Club
2:18:53
2:15:35
218
Edith Steenhuisen
Roden
2:18:54
2:09:24
219
Caroline Dupree
Nijmegen
2:18:58
2:13:00
220
Annet Wortelboer
Diever
2:19:14
2:12:04
221
Hennie Benek
Athlos
2:19:20
2:09:18
222
Jacinta Lanphen
Diever
2:19:22
2:10:39
223
Annechien Hoefkens-Kruisinga
's-Hertogenbosch
2:19:30
2:17:00
224
Jeanine Bernhard
Nagele
2:19:52
2:09:42
225
Esther Buis
Suomi
2:19:59
2:18:05
226
Trees Maatman
Joure
2:20:12
2:19:07
227
Jolanda Hoogebeen
Voorthuizen
2:20:21
2:17:38
228
Monique Houtsma
De Sprinter
2:20:25
2:13:30
229
Peppie de Heer
Maassluis
2:20:41
2:17:36
230
Ellen van Dijk
Delft
2:20:43
2:15:16
231
Carla Koelstra
Leeuwarden
2:21:30
2:13:01
232
Albertje Ruyssenaars
Almere
2:21:38
2:13:25
233
Tineke Buis
Schagen
2:21:40
2:13:11
234
Gerry Eussen
Santpoort-Noord
2:21:48
2:12:45
235
Wytske van der Kooi-Polet
Burgum
2:22:00
2:18:35
236
Saskia Stoopman
Pijnenburg
2:22:09
2:16:24
237
Jolanda De Gans
Woudenberg
2:22:13
2:16:13
238
Bregina Schol-Franken
Veghel
2:22:21
2:13:49
239
Petra Wagemans
Boekel
2:22:21
2:13:51
240
Hinke De Vries
Loopgroep Dokkum
2:22:22
2:12:08
241
Coby de Swart
Zeewolde Atletiek
2:22:38
2:13:21
242
Hester De Vries
Beverwijk
2:22:42
2:15:50
243
Kris Knook-Derks
Poortugaal
2:22:49
2:17:06
244
Diane Keuken
Duiven
2:22:50
2:20:28
245
Ilse Knijn
Muiderberg
2:22:52
2:16:08
246
Lois van Staveren
Gouda
2:23:10
2:12:29
247
Anja Kronemeijer
Flevo Delta
2:23:23
2:21:14
248
Linda Veninga
Leeuwarden
2:23:24
2:19:08
249
Angelique De Boer
Den Helder
2:23:28
2:16:14
250
Caroline Voogd
Almere
2:23:32
2:18:00
251
Harriet Aans
Montfoort
2:23:37
2:19:10
252
Wilma Numan
Gorredijk
2:23:44
2:14:35
253
Danielle Zoon
Trias
2:23:45
2:19:03
254
Herma Stappenbeld
Zwolle
2:23:54
2:17:20
255
Willy Van Beek
Ysbrechtum
2:24:10
2:15:39
256
Janke Leffering
Horror
2:24:12
2:16:15
257
Marleen van der Stel
Barendrecht
2:24:16
2:21:45
258
Antonella Vignale
Hylas
2:24:17
2:15:16
259
Els Nieuwenhuizen
Amstelveen
2:24:24
2:24:24
260
Annet Huntink
Pijnenburg
2:24:52
2:15:15
261
Joke Reinders
Wagenborgen
2:25:09
2:15:51
262
Sandra Van Steijn
Zuidwal
2:25:17
2:15:17
263
Dieuwke van der Laan
Oppenhuizen
2:25:20
2:19:19
264
Anita Janssens
Gasselte
2:25:26
2:16:40
265
Tietsia Braams Oosterhuis
Gasselte
2:25:26
2:16:41
266
Rieneke Rispens
Groningen
2:25:48
2:19:42
267
Annemiek Verbeek
Rotterdam
2:25:48
2:22:30
268
Mirjam Driesen
Arena Atletiek
2:25:50
2:22:07
269
Anemoon Elzinga
Midsland
2:25:59
2:16:15
270
Jannie De Kraker
Capelle aan den IJssel
2:26:03
2:15:26
271
Djieuwke Verseput
Driebergen-Rijsenburg
2:26:04
2:18:23
272
Corine Bont
Utrecht
2:26:04
2:18:23
273
Karen Faber
AV Castricum
2:26:09
2:15:10
274
Greta Huitema
Hoornsterzwaag
2:26:29
2:23:11
275
Tini Janssen
Millingen aan de Rijn
2:26:36
2:19:59
276
Tanja van Eeuwen
Leusden
2:27:07
2:22:13
277
Priska Israel
Tilburg
2:27:16
2:23:03
278
Karin Boelens
Velp Gld
2:27:18
2:18:36
279
Marjan Brauckman
Odoornerveen
2:27:23
2:23:10
280
Ina Eggens
Schoonoord
2:27:23
2:23:12
281
Betty Hellinga
Gorredijk
2:27:28
2:21:06
282
Joke Fokkema
Franeker
2:27:29
2:19:30
283
Saskia Van Nes
Dordrecht
2:27:35
2:16:41
284
Jacomine Paul
Abcoude
2:27:36
2:19:11
285
Dulcy Hamstra
Sneek
2:27:59
2:17:21
286
Sandra de Goede
Kerkenveld
2:28:00
2:22:04
287
Adriane van Duivendijk
Nieuwegein
2:28:00
2:19:17
288
Yvonne Meeuwsen
Horssen
2:28:19
2:24:13
289
Inge Dik
Nieuw Scheemda
2:28:41
2:19:30
290
Anneke Keizer
Swifterbant
2:28:47
2:19:18
291
Erna Couperus
Ermelo
2:28:48
2:18:56
292
Lyset Rekers
Enschede
2:28:50
2:17:44
293
Sandra Meijberg-Vinke
Kampen
2:28:51
2:21:31
294
Betty van Zoelen
Haarlem
2:29:10
2:20:58
295
Alette de Leeuw
Monnickendam
2:29:17
2:18:42
296
Tinie Kort
Appingedam
2:29:54
2:29:26
297
Monique SCHOON
Stompetoren
2:30:06
2:19:38
298
Elvira Torenvlied
Stompetoren
2:30:06
2:19:38
299
Ingrid Bakker
Sneek
2:30:08
2:20:17
300
Martina Westerhuis
Drachten
2:30:08
2:27:04
301
Diana Sijm
ATC '75
2:30:11
2:27:52
302
Ines Jonker
Leeuwarden
2:30:15
2:19:44
303
Annemarijke Terpstra
Sneek
2:30:18
2:19:53
304
Marrije Maarschalk
Haarlem
2:30:20
2:20:13
305
Anja van Vlaanderen
Haarlem
2:30:21
2:20:13
306
Lia Pagen
Bennekom
2:30:22
2:19:14
307
Gerda Reininga
Snakkerburen
2:30:27
2:22:43
308
Jolanda Joossen
Leiden Road Runners Club
2:30:28
2:22:42
309
Karin Hoorn
Lycurgus
2:30:34
2:21:30
310
Attie Van der Woude
Loopgroep Dokkum
2:30:56
2:20:43
311
Yvonne Kooi
Borger
2:31:01
2:22:17
312
Willy de Jong
Leeuwarden
2:31:11
2:23:21
313
Wineke Snippe
Winsum Gn
2:31:18
2:25:52
314
Trea van der Heide
Balkbrug
2:31:21
2:21:55
315
Janneke Wolthuis
Loopgroep De Drentsche Aa
2:31:32
2:20:30
316
Miranda Buijs
Loopgroep Zuidhorn
2:31:45
2:30:25
317
Marjon Reigersberg
Loopgroep Zuidhorn
2:31:45
2:30:25
318
Ankie Dijkslag
Daventria
2:32:00
2:21:19
319
Anita Bouma
Loopgroep Leeuwarden
2:32:49
2:24:01
320
Annet Stam
Loopgroep Leeuwarden
2:32:50
2:24:02
321
Truus Huizinga
Vlieland
2:32:51
2:23:04
322
Gertine Nap
Clytoneus
2:32:54
2:23:00
323
Tjitske van der Velde
Echtenerbrug
2:33:03
2:30:16
324
Esther Knop
Midsland
2:33:03
2:32:15
325
Dorien Stroomberg
Statina
2:33:16
2:28:09
326
Monique Groeneveld
Aerdenhout
2:33:21
2:31:42
327
Wanda Hulsebos
Loopgroep Zuidhorn
2:33:26
2:32:06
328
Marian Dijkstra
Bitgum
2:33:43
2:29:40
329
Marieke Boekeloo
West-Terschelling
2:33:47
2:26:30
330
Hellen van Zuijlen
Oosterbeek
2:34:01
2:27:14
331
Annelous van Toor
Avanti-Wilskracht
2:34:23
2:27:15
332
Jet Luinstra
Voorst gem Voorst
2:34:23
2:27:15
333
Inge Visser
Huizen
2:34:28
2:34:28
334
Gonnie Roumen
Dolichos
2:34:30
2:29:20
335
Annet Pongers
Nijkerk Gld
2:34:30
2:25:12
336
Sandra Vos
Tilburg
2:34:34
2:30:21
337
Margreet van Dorsten-Lopers
De Sprinter
2:34:47
2:27:51
338
Carlien Hendrickx
NOP
2:34:54
2:23:51
339
Ymkje de Vries
Loopgroep Hugo Veenker
2:35:08
2:32:44
340
Hilda Smid
Groningen
2:35:41
2:34:31
341
Willemijn Ridderbos
Climax
2:36:01
2:29:06
342
Monica van den Engel
Climax
2:36:01
2:29:07
343
Tonya Tolmeijer
Delft
2:36:49
2:31:21
344
Petra Posno
Kortenhoef
2:37:38
2:35:49
345
Gonnie Mulder
Leeuwarden
2:38:23
2:28:04
346
Gea Bouma
Bornerbroek
2:38:28
2:29:26
347
Martina Mak
Groningen
2:38:45
2:30:32
348
Irma Kremer
Vries
2:39:46
2:30:55
349
Martine Glerum
Duiven
2:39:56
2:29:54
350
Sonja Schepel
Friesland
2:40:44
2:29:53
351
Ingrid Stokkentre
Harderwijk
2:41:01
2:30:43
352
Erna Savenije
Loopgroep Klazienaveen
2:41:13
2:30:51
353
Carla van de Gein
Zuidwal
2:41:57
2:31:57
354
Karin Andersson
Leeuwarden
2:43:01
2:37:56
355
Karin Cappellen
Zaandam
2:43:36
2:37:17
356
Anja Bergsma
Groningen Atletiek
2:43:39
2:33:30
357
Karin Krens
Delft
2:43:39
2:35:40
358
Erna Van der Gronden
Apeldoorn
2:43:58
2:35:08
359
Ingrid Schellekens
Oss
2:44:10
2:37:25
360
Sjet Rozenberg
Lippenhuizen
2:44:27
2:33:29
361
Joke ter Schuur
Jubbega
2:44:27
2:33:28
362
Anke de Jong-Geurts
Tirns
2:45:02
2:35:47
363
Petra Werkman
LSV Invictus
2:45:05
2:43:14
364
Alie Piersma
Balk
2:45:07
2:39:02
365
Ellen van Hoorn
Lycurgus
2:45:25
2:35:44
366
Karin Hoorn
Lycurgus
2:45:25
2:35:44
367
Irene Enkt
Lycurgus
2:45:25
2:35:44
368
Marianne Nicolaij
Stompetoren
2:46:15
2:35:45
369
Monique Geerts
Leiden Road Runners Club
2:47:12
2:40:23
370
Tini van Vilsteren-Talsma
Athleta
2:47:33
2:39:40
371
Shadi Noorian
IJsselstein Ut
2:50:01
2:42:29
372
Tina Pieters
Hoogvliet Rotterdam
2:51:13
2:47:02
373
Ima Maring
Nieuw-Roden
2:52:53
2:41:52
374
Tineke Ellem
Groningen
2:54:48
2:48:32
375
Hennette Klein
Roden
2:56:32
2:46:24
376
Jetty de Boer
Drogeham
2:57:55
2:51:40
377
Erna Bouwhuis
Ommen
3:03:50
2:53:04
378
Tonny Vermeer
Een
3:07:18
2:57:12
379
Lida Van Sloten
Loopgroep Leeuwarden
3:09:47
3:01:09
V60, 21.1 KM RECREANTEN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Evelyne Abeln Avezaat
Smalle Ee
1:42:11
1:41:08
2
Leontien Ridder
U-Track
1:46:38
1:46:38
3
Leanne Teunissen
Putten
1:54:12
1:52:47
4
Anneke Wester
Friesland
1:55:12
1:54:11
5
Gonnie Janssens
Vught
1:56:24
1:52:59
6
Nynke Hoogland
Groningen
1:58:53
1:57:13
7
Kitty Kiebert
Noordwijk Zh
1:59:01
1:52:40
8
Karin Danhof
Loopgroep Zuidhorn
2:02:04
2:00:48
9
Elly Abbink
Opende
2:02:30
2:00:08
10
Carla Van Lint
Wijk bij Duurstede
2:05:16
2:02:14
11
Roos Boerma
Loopclub Burgum
2:05:58
1:58:14
12
Marijke Terpstra-Hobert
Stiens
2:06:02
2:02:12
13
Inge Dijkman
Wijk bij Duurstede
2:06:03
2:03:00
14
Aaltjen Volbers
Enschede
2:06:11
2:00:38
15
Ina Stege
NOP
2:06:55
2:05:16
16
Annemiek van Rooijen
Loopgroep Houten
2:06:57
2:02:30
17
Baukje van der Burg
Koarnjum
2:07:25
2:03:37
18
Elly Hoorn
Bedum
2:07:47
2:04:13
19
Ingrid Serrarens
Hengelo Ov
2:08:04
2:06:43
20
Gonnie van Haaster
Castricum
2:08:17
2:03:58
21
Annette van der Zwet
Leiden Road Runners Club
2:09:50
2:00:26
22
Afra Galama
Heeg
2:10:08
2:07:49
23
Nel Bonnema
Haarlemmermeer
2:10:47
2:05:59
24
Dieneke de Groot
Leeuwarden
2:10:59
2:08:27
25
Clasien Andela
Oudega Gaast Sleat
2:11:04
2:06:33
26
Wiesje Jakobs
Warffum
2:12:20
2:06:06
27
Liesbeth Meijer
Almere
2:12:49
2:07:30
28
Anneke Snijder
Dronryp
2:12:58
2:07:15
29
Frouk Van Dijken
Loppersum
2:13:19
2:07:08
30
Dianne Spanjers
RRZ
2:13:47
2:07:44
31
Aukje Woltjer-Veenstra
Fivelstreek
2:15:05
2:13:01
32
Yvonne van der Schalie
Amersfoort
2:15:46
2:13:19
33
Marijke Bos
Oosterend Terschelling
2:15:47
2:15:12
34
Jacqueline Sollie
Stiens
2:16:03
2:11:50
35
An Bierman
Hunzerunners Loopgroep
2:16:29
2:12:56
36
Mayke Verweij
Phoenix
2:17:00
2:08:37
37
Angeline de Graaff
Bergen Nh
2:17:11
2:12:23
38
Hilda Knop
West-Terschelling
2:18:16
2:17:45
39
Klary Welbedacht
Hardloop Club Amsterdamse Bos
2:18:26
2:09:18
40
Pytsje Rijpma Tjalma
Heeg
2:18:49
2:17:42
41
Willeke Teeuwen
Haarlemmermeer
2:18:54
2:14:05
42
Tiny Wouda
Kollum
2:19:34
2:14:33
43
Linda Hulleman
Lochem
2:20:09
2:16:32
44
Nell Eichhorn
Waterweg
2:20:41
2:17:36
45
Jannie Stroo
Hardloop Club Amsterdamse Bos
2:20:49
2:11:40
46
Mieke Ernst
Grootschermer
2:20:57
2:16:17
47
Alie Wassenaar
Groningen
2:20:58
2:12:21
48
Annego Fokker
Bloemendaal
2:21:09
2:12:07
49
Pien Schimmel
Triathlon
2:21:09
2:15:25
50
Ariane Renaud
Leiden
2:21:15
2:13:29
51
Riekie van den Berg
Stedum
2:21:15
2:15:04
52
Anja Kleefsman
Haarlemmermeer
2:21:44
2:16:56
53
Hanneke Snel
Hoofddorp
2:21:44
2:16:57
54
Dora Wijnja
Scharsterbrug
2:22:15
2:18:25
55
Iepie Plagge
Groningen
2:22:36
2:14:23
56
Ciel Scheinck
Groenlo
2:23:08
2:12:20
57
Keelin O'connor
Bavel
2:23:12
2:17:22
58
Jeltje Ferwerda
Horror
2:23:23
2:14:58
59
Ciske Kroets
Horror
2:23:39
2:17:19
60
Thea Stam
Loopgroep Houten
2:23:43
2:19:13
61
Myriam Simons
Veghel
2:23:49
2:22:15
62
Marion Titulaer
Groenlo
2:23:59
2:13:12
63
Dineke Srowig
Appingedam
2:24:01
2:18:22
64
Michaela van der Horst
Baarn
2:24:42
2:16:54
65
Ineke den Braber
Zwolle
2:24:50
2:18:13
66
Aukje Kracht
Leeuwarden
2:24:52
2:13:52
67
Sylvia Menken
Leiden Road Runners Club
2:25:10
2:17:26
68
Sjaan Luiten
Leiden Road Runners Club
2:25:10
2:17:26
69
Annemarie Dooijes
Amsterdam
2:25:19
2:18:49
70
Helma Smeenk
Enschede
2:25:45
2:14:38
71
Margrieta Bron-Hemken
Trecho
2:27:57
2:25:06
72
Jannie Teunissen
Athlos
2:28:05
2:18:02
73
Eugenie Verhaar
Alphen aan den Rijn
2:28:06
2:23:16
74
Marjon Lindeboom
Castricum
2:28:50
2:17:51
75
Lian Voesenek
Sprint
2:28:58
2:25:49
76
Miek Greebe
Rainbow Athletics Amsterdam
2:29:08
2:20:18
77
Margriet de Beer
West-Terschelling
2:30:10
2:29:25
78
Aukje Heida
AV Heerenveen
2:30:42
2:25:37
79
Marianne van der Velden
Atledo
2:30:45
2:20:52
80
Ineke Flier-Mondria
IJsselmuiden
2:30:46
2:13:27
81
Gabrielle Limonard
Diemen
2:31:12
2:22:23
82
Marlène Dettingmeijer
Enschede
2:31:36
2:25:58
83
Titia Zalme
Utrecht
2:31:50
2:24:20
84
Brigit Bodlaender
Loopgroep Houten
2:32:05
2:27:35
85
Marijke De Jager
Athleta
2:32:11
2:24:17
86
Annet Balder
Schagen
2:32:41
2:23:51
87
Lina van der Linden
Alblasserdam
2:33:22
2:22:16
88
Gerrie Boelhouwer
Zeist
2:33:36
2:22:59
89
Wies Pieplenbosch
Zuidwal
2:34:29
2:34:29
90
Hieke Veenstra
Loopgroep Hugo Veenker
2:35:08
2:32:44
91
Ingrid Ruiter
Groningen Atletiek
2:36:24
2:26:19
92
Yasmin Verheul
West-Terschelling
2:36:29
2:35:42
93
Giovanna van Hasselt
De Veenlopers
2:36:35
2:33:46
94
Titia Pijpker
Loopgroep Zuidhorn
2:37:51
2:36:31
95
Jose Braham
Eemnes
2:37:54
2:36:04
96
Marjanne Barendrecht
Leiden Road Runners Club
2:39:34
2:29:18
97
Gre De Kloet-Levelink
Alphen aan den Rijn
2:40:42
2:31:43
98
Paula Benders
Loopgroep Visie
2:41:01
2:30:44
99
Marina Petersen
Loopgroep Visie
2:41:01
2:30:45
100
Janny Klarus
Loopgroep Bedum
2:42:45
2:37:29
101
Marian Blokland
Atletiek Maastricht
2:43:14
2:34:41
102
Margreet Moesman
PEC 1910
2:43:30
2:37:35
103
Monique L van Veen-Knubben
ARO '88
2:43:38
2:35:56
104
Tineke Dijkstra
Friesland
2:44:24
2:40:24
105
Babs Taal
AV Badhoevedorp
2:48:24
2:38:29
106
Marijke Bakker
Rotterdam
2:48:58
2:37:42
107
Jannie Van der Wal
Sneek
2:49:17
2:40:44
108
Lenneke van Poelgeest
Hylas
2:51:22
2:42:28
109
Joke Braakman
Leiden
2:55:09
2:52:24
110
Hilda Mollenhorst-Kroes
Kortehemmen
2:58:13
2:53:03
111
Marian van Eijndthoven
IJsselstein Ut
2:59:56
2:52:52
112
Sjoukje Sinnema
Friesland
3:09:49
3:01:12
113
Ellen Schleedoorn
Zutphen
3:30:30
3:30:30
MSEN, 42.2 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Roelof Oostra
Friesland
2:42:04
2:42:04
2
Sten Oostland
Athlos
2:47:42
2:47:41
3
Willard Bredewold
BB lopers
2:49:09
2:49:09
4
Arjan Akkermans
PAC
2:56:56
2:56:53
5
Sjoerd Haas
Nederlandse Triathlon Bond
2:59:26
2:59:23
6
Demian Zijlstra
Fivelstreek
3:02:00
3:01:58
7
Jesper Saman
Sparta
3:12:31
3:12:28
8
Pieter Talsma
Athleta
3:13:52
3:13:43
9
Rob de Bos
Lichtlopen
3:16:07
3:16:01
10
Herman Brouwer
Groningen Atletiek
3:17:36
3:17:31
11
Mauricio Cruz Saldivar
Delft
3:54:57
3:53:22
12
René Visser
Triathlon
3:56:33
3:56:16
13
Nashwan Damman
U-Track
4:01:00
3:59:00
14
Gorshkov Timofey
Maastricht
4:19:10
4:19:01
15
Siebren Groen
BB lopers
4:24:20
4:24:20
16
Oskar Galcak
Strijen
4:47:53
4:46:42
M40, 42.2 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tsjomme Ozinga
AV Heerenveen
2:48:30
2:48:28
2
Lieuwe Palstra
Horror
2:51:06
2:51:05
3
Jochem Slijkhuis
Nederlandse Triathlon Bond
3:02:22
3:02:20
4
Jos Boomsma
BB lopers
3:14:04
3:13:56
5
Mark Peereboom
Lionitas
3:18:07
3:17:47
6
Richard de Graaf
Friesland
3:18:36
3:18:27
7
Jaap De Vries
AAC '61
3:18:41
3:18:35
8
Jack Favre
Leiden Atletiek
3:19:25
3:19:19
9
Jorn Van Doren
AAC '61
3:25:17
3:25:09
10
Harold Vrielink
Triathlon
3:56:32
3:56:21
11
Simon De Vries
Groningen Atletiek
3:58:33
3:56:51
12
Nico Swart
Loopgroep gRUNN
4:33:01
4:31:29
M50, 42.2 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Harry Wiersma
Lionitas
2:57:02
2:57:00
2
Ignas Dummer
AAC '61
3:06:30
3:06:25
3
Dennis Lambalk
AV Edam
3:11:26
3:11:24
4
Luuk Kornelius
Triathlon
3:12:48
3:12:38
5
Gerald Hoogeveen
Horror
3:14:47
3:14:44
6
Victor Plomp
Lionitas
3:18:09
3:17:49
7
Gjalt Gjaltema
LAAC Twente
3:20:30
3:19:52
8
Bob van der Weg
AV Heerenveen
3:21:33
3:21:26
9
Reinier Ingwersen
Nederlandse Triathlon Bond
3:27:15
3:27:03
10
Peter Berghuis
Loopgroep De Drentsche Aa
3:29:02
3:28:57
11
Martin van Solinge
Loopgroep Bunnik
3:29:38
3:29:29
12
Edward Pechler
Loopgroep Bedum
3:31:20
3:31:06
13
Eric Helmantel
avVN
3:36:50
3:36:34
14
Wim Meems
Friesland
3:39:55
3:39:45
15
Alex Oskam
Loopgroep Bedum
3:42:15
3:41:59
16
Erik Goossen
Scheldesport
3:44:22
3:44:09
17
Sytse Algera
Zeewolde Atletiek
3:47:38
3:47:22
18
Oscar van Hattem
VAV
3:49:18
3:47:00
19
Edwin Van Oosterhout
MarathonPlus
3:51:02
3:50:46
20
Erik Van Dijken
Loopgroep Bedum
3:51:53
3:51:40
21
Stefan Hinze
Katzenbach
3:55:24
3:55:10
22
Rob van Noordt
Olympus '70
3:57:18
3:57:07
23
Ab Slagter
Artemis
3:59:57
3:59:41
24
Anton Stoorvogel
LAAC Twente
4:05:30
4:05:11
25
Michiel van den Heuvel
Lycurgus
4:12:17
4:12:01
26
Chris Dol
HAC '63
4:29:16
4:28:49
27
Hielke Nienhuis
Friesland
4:47:52
4:47:31
M60, 42.2 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sieds Wiersma
Impala
3:20:44
3:20:38
2
Sjirk Overal
Loopgroep De Drentsche Aa
3:28:15
3:28:00
3
Wim Kompier
OSS-VOLO
3:35:54
3:35:43
4
Gerard van Lent
Suomi
3:39:30
3:39:19
5
Wim De Jong
Olympus '70
3:40:18
3:39:22
6
Simon Luckett
MarathonPlus
3:40:46
3:39:32
7
Albert Heikens
ATC '75
3:41:12
3:40:58
8
Hans Heirman
OSS-VOLO
3:41:47
3:41:37
9
John Bouwens
AAV '36
3:44:23
3:43:11
10
Rienk de Vries
Friesland
3:58:14
3:58:00
11
Bert Eeuwijk
Waterweg
3:59:10
3:58:09
12
Rene Kuijken
Fortius
4:05:57
4:03:38
13
Adrie van Dijk
ATC '75
4:11:14
4:10:53
14
Emiel van der Graaf
Groningen Atletiek
4:17:46
4:17:24
15
Piet Boelens
Friesland
4:37:10
4:36:56
16
Hanno Treep
PEC 1910
5:00:28
5:00:28
VSEN, 42.2 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Hinke Schokker
Friesland
3:03:26
3:03:23
2
Jacolien Ruizendaal
NOP
3:11:09
3:10:59
3
Renske Linstra
Vitalis
3:28:04
3:27:50
4
Ilse Rooks
Vitalis
3:35:20
3:35:07
5
Krista van Soldt
OSS-VOLO
3:40:53
3:40:43
V40, 42.2 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Anita Flapper
Lionitas
3:10:36
3:10:32
2
Sanne Heidinga
Lionitas
3:26:11
3:25:58
3
Mascha Favre
Leiden Atletiek
3:28:59
3:28:51
4
Marijke Westra
Friesland
3:45:42
3:45:35
V50, 42.2 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marjan Helmantel
SV Veendam
3:14:17
3:14:10
2
Winifred Broeder
PAC
3:53:29
3:53:12
3
Gerry Visser
LAAC Twente
3:54:36
3:54:18
4
Annie Zijlstra-Andringa
Horror
3:55:23
3:53:37
5
Rianne Vossers
LAAC Twente
3:56:59
3:56:40
6
Carla Dijkstra
Loopgroep Bedum
4:33:55
4:33:38
V60, 42.2 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ella Witjes
Loopgroep Aart Stigter
3:45:56
3:45:44
2
Christine van Pareren
Hardlooptrainers Nederland
4:41:02
4:40:43
3
Bodil van der Ven
Trias
4:56:55
4:55:47
MSEN, 42.2 KM RECREANTEN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Steven Mengels
Enschede
2:52:03
2:51:49
2
Rogier Rozendaal
Leeuwarden
2:53:22
2:53:05
3
Ralph Vos
Oosterbeek
3:07:50
3:07:12
4
Maurits Klatte
Sneek
3:08:07
3:06:58
5
Thomas Frohn
Maastricht
3:08:09
3:07:49
6
Bas van der Schalie
Utrecht
3:08:39
3:08:23
7
Rick van der Zee
Oppenhuizen
3:08:43
3:08:27
8
Bas van de Ven
Vught
3:09:42
3:09:19
9
Alain Mertens
Utrecht
3:10:17
3:09:08
10
Teun Ent
Aldeboarn
3:10:23
3:10:00
11
Eric Ruiter
Bussum
3:11:50
3:10:43
12
Erik Tromp
Groningen
3:11:55
3:11:34
13
Erik-Paul Van der Kolk
Zwolle
3:11:59
3:11:20
14
Guus Bakker
Rotterdam
3:12:59
3:12:08
15
Maarten Kuiper
Amsterdam
3:17:19
3:15:00
16
Johan Alserda
Leek
3:19:04
3:18:25
17
Bas Baatenburg de Jong
Amsterdam
3:20:15
3:18:39
18
Benjamin Smits
Groningen
3:21:35
3:20:55
19
Jelmer Borst
Bedum
3:21:57
3:20:28
20
EJ van Bruggen
Nijkerk Gld
3:22:23
3:20:07
21
Erik Nederhoed
Groningen
3:23:22
3:22:07
22
Bart Tolboom
Achterveld
3:23:41
3:23:14
23
Wilco Kelder
Woudenberg
3:23:41
3:23:07
24
Bram Wubs
Bedum
3:25:28
3:24:22
25
Thije Harbers
Zutphen
3:26:53
3:26:14
26
Pjotr De Boer
Groningen Atletiek
3:27:40
3:25:58
27
Guido Snoek
Sneek
3:27:54
3:26:49
28
Jorrit Postma
Joure
3:27:56
3:26:47
29
Willem Kooij
Deventer
3:28:14
3:27:51
30
Niek Simons
Amsterdam
3:28:21
3:27:50
31
Albert Simons
Utrecht
3:28:21
3:27:49
32
Jean-Luc Freens
Maastricht
3:28:33
3:26:57
33
Mike van Iersel
Rotterdam
3:28:40
3:27:28
34
Laurens Bezemer
Amersfoort
3:28:54
3:27:29
35
Roy Van Munster
Zwolle
3:29:44
3:29:27
36
Erwin Cazemier
Leek
3:31:27
3:29:22
37
Johannes Huizenga
Zwagerbosch
3:31:28
3:31:08
38
Wim Douma
Leeuwarden
3:31:41
3:31:22
39
Jens van Daalen
Nijkerk Gld
3:32:05
3:30:47
40
Koen van Elzakker
Eindhoven
3:33:20
3:32:00
41
Arne Blom
Bennekom
3:34:39
3:33:30
42
Niels Barneveld
Zwolle
3:35:34
3:34:39
43
Dirk Vreugdenhil
Dronten
3:36:55
3:35:27
44
Willem Jan Valkman
Zwolle
3:37:01
3:36:10
45
Chris Kool
Egmond-Binnen
3:37:20
3:36:57
46
Boris Oosterbaan
Groningen
3:37:29
3:36:44
47
Cornel Boers
Leeuwarden
3:38:14
3:36:50
48
Jordy Beekman
Raalte
3:38:53
3:37:24
49
Niels Mangnus
Leeuwarden
3:39:11
3:38:18
50
Vincent Buursen
Enschede
3:39:27
3:39:10
51
Joris Moonen
Utrecht
3:39:33
3:38:11
52
Sanne Van Vulpen
Borgsweer
3:39:52
3:39:14
53
Frank Slotman
Amsterdam
3:40:48
3:38:22
54
Bart Ankersmit
Terwolde
3:41:50
3:40:43
55
Gerard van de Pol
Zaandam
3:43:56
3:43:32
56
Bart Balm
Milsbeek
3:43:58
3:43:20
57
Kevin Cressent
Poortugaal
3:44:48
3:44:30
58
Leo Aunan
Amsterdam
3:45:41
3:43:28
59
Arjan Peters
Start '78
3:46:45
3:45:32
60
Rienk Koen
Joure
3:47:06
3:45:01
61
Mathijs Alkema
Loopgroep Hugo Veenker
3:47:28
3:45:37
62
Stephan Benninga
Zuidlaren
3:48:52
3:47:58
63
Jeroen Poot
Bergen op Zoom
3:48:52
3:47:58
64
Rense van Til
West-Terschelling
3:48:53
3:47:07
65
Johannes Hettinga
Franeker
3:50:27
3:49:49
66
Vincent van Stratum
's-Gravenhage
3:50:45
3:50:09
67
Teade Hoekstra
Koudum
3:50:56
3:49:27
68
Jelle Rietveld
U-Track
3:52:02
3:49:45
69
Jorick Zijlstra
Groningen
3:52:17
3:50:02
70
Wout van Raalten
Groningen
3:53:14
3:51:57
71
Jelle de Vries
Nijmegen
3:53:50
3:52:22
72
Arend Horst
Zwolle
3:54:10
3:53:12
73
Rian Hoeksema
Oosterwijtwerd
3:54:29
3:52:59
74
Thomas Felder
Vienna
3:54:47
3:54:47
75
Olivier Graafland
Nijkerk Gld
3:54:53
3:53:35
76
Jelle Bakker
Tilburg
3:55:13
3:54:17
77
Joost Albersen
Bilthoven
3:55:15
3:53:44
78
Daan Roosken
Utrecht
3:55:19
3:54:26
79
Julian Spraakman
Meppel
3:55:40
3:53:45
80
Mark-Jan Noorman
Zwolle
3:55:43
3:54:46
81
Jort Van Straten
Haren Gn
3:55:50
3:54:56
82
Jelmer Baukema
Amsterdam
3:56:10
3:54:41
83
Henk van Dorp (warmlopers)
Zwolle
3:56:21
3:55:25
84
Roel de Jong
Leiden Road Runners Club
3:56:53
3:54:43
85
Dylan Van der Zee
Sneek
3:57:13
3:54:43
86
Chris Strooper
Obdam
3:57:13
3:55:01
87
Frank Emming
Enschede
3:57:49
3:55:38
88
Frank Schermer
Enschede
3:58:56
3:56:45
89
Maarten Niers
Zutphen
3:59:13
3:58:09
90
Thomas van der Vlugt
Laren Nh
3:59:25
3:58:16
91
Klaas Schippers
Balk
3:59:25
3:57:26
92
David de Groot
Utrecht
3:59:26
3:57:08
93
Sam Kramer
Hensbroek
4:00:50
3:58:39
94
Arjan Speerstra
Groningen
4:01:39
4:00:50
95
Jeroen Docter
Groningen
4:02:10
3:59:48
96
Skip Bentum
Nijmegen
4:02:40
4:00:49
97
Leo de Haan
Houten
4:02:58
4:01:46
98
Steven van der Veeke
Groningen
4:03:26
4:01:11
99
Mark Kloppenburg
Grijpskerk
4:04:09
4:03:23
100
Tom Nijhuis
Lienden
4:04:10
4:03:25
101
Pieter Van Rossum
Katwijk Zh
4:05:32
4:04:39
102
Stijn Pepijn de Ruiter
Goutum
4:06:56
4:05:42
103
Wessel de Haan
Leeuwarden
4:07:14
4:05:34
104
Jonathan Maurits
Naarden
4:07:33
4:06:14
105
Bram de Dreu
Arnhem
4:07:36
4:06:16
106
Stijn Wymenga
Groningen
4:08:02
4:05:39
107
Roy Dik
Zuidlaren
4:08:03
4:05:41
108
Torben Vrielink
Zeist
4:08:50
4:07:25
109
Erik Schukking
Leeuwarden
4:09:05
4:08:28
110
Olaf van der Horst
Eerbeek
4:09:26
4:08:08
111
Klaas Jan Veldkamp
Warffum
4:11:24
4:09:40
112
Herben Haan
Loopgroep Bedum
4:14:14
4:13:03
113
Lubbert Dooper
Heerenveen
4:15:54
4:14:21
114
Sjaak Schokker
Groningen
4:17:36
4:15:18
115
Wiebe Trompetter
Vlaardingen
4:18:05
4:15:47
116
Robin Schapink
Zwolle
4:18:26
4:16:40
117
Rik van der Woude
Drachten
4:19:46
4:18:32
118
Roy van Duuren
Apeldoorn
4:20:56
4:19:28
119
Martin Zandberg
Impala
4:21:01
4:18:52
120
Ritske Venema
De Westereen
4:23:54
4:22:23
121
Jurgen van der Weerd
Zwolle
4:24:20
4:22:28
122
Arne Nomen
Hardinxveld-Giessendam
4:25:18
4:23:30
123
Erik Hoddenisach
Amsterdam
4:26:14
4:24:18
124
Matthijs van Akker
Groningen
4:26:36
4:24:34
125
Willem van der Heijden
Vught
4:27:21
4:25:48
126
Connor Blackmore
IJmuiden
4:27:53
4:26:36
127
David Blackmore
Beverwijk
4:27:54
4:26:35
128
Stephan Bax
Uitgeest
4:27:54
4:26:35
129
Leon Tonnaer
Ittervoort
4:30:41
4:29:33
130
Leander Gall
West-Terschelling
4:31:40
4:29:54
131
Sjoerd Pijpers
Etten-Leur
4:33:04
4:30:37
132
Pepijn Kuiper
Heiloo
4:33:49
4:32:19
133
Koen van der Meer
Koog aan de Zaan
4:34:57
4:33:03
134
Arnoud Seegers
Rotterdam
4:39:30
4:37:10
135
Teun Vermeer
Norg
4:39:35
4:37:38
136
Jochem Baars
Gouda
4:40:45
4:39:42
137
Jorrit De Boer
Zwolle
4:42:15
4:40:31
138
Tobias Teichmann
Utrecht
4:42:36
4:40:51
139
Jorrit Veenstra
Surhuisterveen
4:44:09
4:42:38
140
Fernando Nijhuis
Almere
4:45:34
4:44:25
141
Daniel Groen
De Blesse
4:45:35
4:44:25
142
Michel Elzinga
Almere
4:45:47
4:44:36
143
Tim Dotinga
Harlingen
4:46:41
4:45:03
144
Bram Wennekes
Spankeren
4:54:07
4:52:51
145
Rudmer Andringa
Assen
5:00:59
4:59:54
M40, 42.2 KM RECREANTEN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Pieter de Jong
Marrum
3:10:38
3:09:26
2
Barry Baak
Wateringen
3:16:37
3:15:40
3
Paul Van Olden
Zevenaar
3:17:58
3:16:22
4
Maarten Sluijters
GAC Hilversum
3:22:37
3:21:24
5
Marnix Kenter
Velp Gld
3:22:57
3:22:18
6
Hugo Kerkhof
Teteringen
3:23:28
3:22:35
7
Robin Schouten
Loopgroep Run-Inn Utrecht
3:23:55
3:23:04
8
Robert Kampschreur
Leiden
3:24:45
1:47:56
9
Jeroen Vleer
Oldeberkoop
3:24:46
3:23:06
10
Richard Terburg
Zuidlaren
3:26:23
3:25:38
11
Matthijs Lenis
Oosterbeek
3:27:20
3:25:30
12
Tijmen Smit
Amsterdam
3:27:36
3:27:06
13
Erik Bosgraaf
Keulen
3:27:49
3:27:06
14
Marco Guijt
Valkenburg Zh
3:30:35
3:29:07
15
Michiel Funke
West-Terschelling
3:31:26
3:31:12
16
Mark van Dijk
Haarlem
3:34:09
3:32:03
17
Tobias Dansen
Elst Ut
3:34:23
3:32:28
18
Rudolf van Zelst
Heiloo
3:34:32
3:33:28
19
Joppe Willeboordje
Den Haag
3:34:42
3:33:13
20
Jonathan Reining
Zwolle
3:34:52
3:33:01
21
Gerben Nijsingh
Vledder
3:35:35
3:34:03
22
Alvin Meerbach
Vlijmen
3:36:42
3:36:05
23
Herman Zwerver
De Gemzen
3:37:32
3:36:30
24
Jeroen BROEKEMA
Driebergen-Rijsenburg
3:37:42
3:35:35
25
Peter Timmermans
Leiden Road Runners Club
3:40:04
3:38:19
26
Michiel Blom
Amstelveen
3:41:26
3:39:15
27
Bart Oudshoorn
Muiderberg
3:42:09
3:41:01
28
Lennart Warren
Amsterdam Zuidoost
3:42:48
3:41:03
29
Iason Chronis
Amsterdam
3:43:25
3:42:20
30
Bas Anemaet
Laag-Soeren
3:43:55
3:41:42
31
Wietze Dijkstra
Terherne
3:44:26
3:43:03
32
Niels Boonstra
Wommels
3:44:28
3:43:16
33
Mark Vulink
Schalkhaar
3:44:32
3:43:41
34
Bert Kobus
Leeuwarden
3:45:50
3:44:17
35
Nico Timmermans
Foudgum
3:47:43
3:45:52
36
Vincent van der Mei
Epse
3:47:45
3:46:47
37
Jelle Troost
Zoetermeer
3:47:47
3:45:31
38
Leo Saalmink
Hanzesport
3:47:49
3:47:10
39
Simon Hooglugt
Breda
3:48:22
3:47:29
40
Bas Damminga
Bedum
3:48:56
3:46:39
41
Arjen-Jan Hummelen
Zwolle
3:49:28
3:48:39
42
Olivier Van het Nederend
Haarlem
3:50:11
3:48:05
43
Bastiaan Overvest
Voorburg
3:51:50
3:51:50
44
Martijn Roelfsema
Emmen
3:52:42
3:50:16
45
Hans Kooi
Wijk bij Duurstede
3:54:22
3:51:54
46
Ype Boelens
Loopgroep Hugo Veenker
3:54:22
3:52:47
47
Erik Canter Visscher
Beetsterzwaag
3:54:28
3:52:26
48
Jaap Ploeger
Groningen
3:55:03
3:53:12
49
Olaf van der Meer
Franeker
3:55:05
3:53:34
50
Tjeerd Rintjema
Terwispel
3:55:06
3:54:35
51
Bas Karreman
Rotterdam
3:55:08
3:52:56
52
Merijn Vreugdenhil
Naaldwijk
3:55:36
3:54:34
53
Anne Pruim
Zwolle
3:56:20
3:55:24
54
Chris van Kreij
Oosterbeek
3:56:25
3:54:36
55
Diederik Gombert
Arnhem
3:57:04
3:55:31
56
Edgar Suselbeek
Meppel
3:57:35
3:55:46
57
Bas van Vliet
Wijk bij Duurstede
3:57:39
3:56:28
58
Klaas De Groot
Leeuwarden
3:58:15
3:56:35
59
Mark Meinema
Azewijn
3:59:03
3:57:48
60
Richard Pronk
Spierdijk
4:00:35
3:58:37
61
Erwin van de Sande
Hilvarenbeek
4:00:54
3:59:23
62
Tom Breuker
Trecho
4:01:55
3:59:46
63
Jurjen Bolks
Zwolle
4:02:43
4:01:47
64
Sander Gorter
Phoenix
4:04:03
4:01:59
65
Tsjeard Hofstra
Wommels
4:04:45
4:02:56
66
Walter de Bruijn
Moordrecht
4:07:01
4:04:54
67
Gerben Bredewold
Heerde
4:07:17
4:05:25
68
Rinke Velds
's-Gravenhage
4:07:22
4:06:34
69
Daan van Konijnenburg
Haarlem
4:07:24
4:05:40
70
Nils IJkema
Lelystad
4:07:29
4:05:05
71
Roelof Schuitema
Amsterdam
4:08:45
4:07:48
72
Thijs Bijma
Gauw
4:08:46
4:06:29
73
Hung Pham
Leeuwarden
4:08:46
4:06:29
74
Allard Welmers
Zwolle
4:08:59
4:08:02
75
Harry Eilander
Wapenveld
4:11:39
4:10:01
76
Pieter Hamming
Zelhem
4:12:02
4:09:55
77
Eric Weijman
Bussum
4:12:28
4:12:28
78
Wouter Rövekamp
Heemstede
4:12:28
4:10:00
79
Maarten Oosterink
the Hague Road Runners
4:12:40
4:10:32
80
Yvo Geutjes
Tolkamer
4:14:05
4:12:28
81
Martin de Graaf
Houten
4:15:10
4:13:46
82
Vincent Rietveld
Amsterdam
4:16:00
4:15:19
83
Falk Hübner
Rotterdam
4:18:32
4:17:04
84
Maurits Karstkarel
's-Gravenhage
4:19:11
4:17:05
85
Arnaud Treuren
Trecho
4:19:14
4:17:05
86
Bert Baron
Drachten
4:19:19
4:17:12
87
Ruben Bumkens
Schalkhaar
4:19:40
4:18:49
88
Martijn In 't Veld
Ede Gld
4:19:46
4:18:42
89
Rienk Bernhard
NOP
4:19:49
4:17:48
90
Michael Iding
Zwolle
4:20:48
4:20:02
91
Ivo Hilgenkamp
Zwolle
4:21:31
4:19:11
92
Gerben Harkema
Ede Gld
4:21:46
4:19:52
93
Sebastiaan Munter
Heemskerk
4:27:54
4:26:35
94
Aernout van den Burg
Haag Atletiek
4:28:24
4:26:21
95
Emiel Knegt
Zwolle
4:32:25
4:31:30
96
Bas Huizinga
Haren Gn
4:33:01
4:31:29
97
Michel Dolstra
Meppel
4:35:52
4:34:24
98
Arnoud Fijnvandraat
's-Gravenhage
4:36:21
4:35:40
99
Boudewijn Kruithof
Oegstgeest
4:36:22
4:35:42
100
Sietse Jager
Middelaar
4:36:26
4:35:22
101
Henk Buwalda
Burgum
4:37:22
4:36:32
102
Gerjan Zuidhof
Schalkhaar
4:41:25
4:39:33
103
Jitte Feenstra
Abbega
4:45:00
4:44:11
104
Tommy Adams
Kessel
4:50:37
4:48:30
M50, 42.2 KM RECREANTEN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Frank Heijmink
Alphen aan den Rijn
3:07:57
3:07:42
2
Marten Sjoerds
Workum
3:10:41
3:10:20
3
Tjeerd Dijkstra
Duiven
3:10:50
3:10:02
4
John Roobol
AAC '61
3:14:42
3:14:24
5
Fred Louter
Poeldijk
3:28:36
3:27:34
6
Bas Hogervorst
Utrecht
3:28:59
3:27:06
7
André Verwei
Phoenix
3:30:21
3:29:34
8
Henry van Willigen
Maassluis
3:30:41
1:53:01
9
Maarten Lolcama
Breda
3:32:27
3:30:58
10
Bert Knol
Houten
3:34:09
3:32:11
11
Bob Sas
Bovenkarspel
3:36:04
3:34:13
12
Daan van Turenhout
Noordeinde
3:36:59
3:35:24
13
Bareld Kootstra
Loopclub Burgum
3:39:01
3:38:13
14
Hans Rabouw
Driebergen-Rijsenburg
3:39:03
3:36:57
15
Wobbe van der Meulen
Driebergen-Rijsenburg
3:39:04
3:36:58
16
Brant Visser
Gorredijk
3:39:36
3:38:54
17
Joost Dekker
Hollandia
3:40:22
3:37:51
18
Stefan Hes
Hoorn Nh
3:40:23
3:37:51
19
Frits Kelling
Groningen
3:41:16
3:39:46
20
Ron Meulenberg
Leersum
3:42:05
3:41:20
21
Eric Houtenbos
Leersum
3:43:17
3:42:30
22
Gerard Van Winkoop
SV Putten
3:43:29
3:41:52
23
Maurice Huijs
AVO 1983
3:44:58
3:44:14
24
Willem van de Poll
ATC '75
3:47:03
3:45:39
25
Leo Smid
Hindeloopen
3:47:34
3:47:04
26
Pummy Müller
West-Terschelling
3:47:44
3:47:24
27
Wijnand Hendriksen
Doetinchem
3:47:49
3:46:36
28
Ronald Groen
Loopgroep Astrea
3:47:56
3:47:20
29
Jeroen Moser
Roden
3:48:03
2:08:22
30
Reinier Kruis
Houten
3:48:14
3:46:15
31
André Duinstra
Horror
3:49:03
3:48:00
32
Nico Meeuwenoord
Leiden Road Runners Club
3:49:18
3:47:08
33
Harm Kuipers
Hardlopen.nl
3:49:21
3:47:12
34
Harry de Graaf
Steenwijk
3:49:25
3:48:53
35
Johan Wester
Heerhugowaard
3:50:43
3:49:34
36
Marco Hendriks
Olympus '70
3:52:33
3:51:31
37
Erik De Gooijer
Muiderberg
3:52:59
3:51:49
38
Eddy van der Wit
Zeewolde Atletiek
3:53:02
3:51:15
39
Alexander Kruijsse
Driebergen-Rijsenburg
3:53:39
3:52:03
40
Jeroen Seinen
Bussum
3:54:19
3:53:07
41
Edward Knol
Zwolle
3:54:23
3:53:41
42
Henri Schimmel
Meppel
3:54:49
3:53:37
43
Frank Grootnibbelink
Distance Runners Voorhout
3:54:50
3:54:08
44
Harry Went
Leiden Road Runners Club
3:56:53
3:54:43
45
Jetse Stoorvogel
Wageningen
3:57:06
3:55:13
46
Gerard Halsema
Groningen Atletiek
3:57:26
3:56:50
47
Gert Jan Zieleman
Hattem
3:57:53
3:56:35
48
Jeroen Pasman
Loopwijzer
3:57:53
3:56:55
49
Peter van der Lugt
Haaksbergen
3:58:06
3:55:49
50
Ludolf Pijlman
Groningen
3:58:31
3:56:49
51
Bert van Drooge
De Veenlopers
3:58:31
3:57:48
52
Raymond Bouwman
Hengelo Gld
3:59:40
3:58:53
53
Karst Neervoort
Kampen
4:02:36
4:00:39
54
Jeroen Leijnse
Hegebeintum
4:03:47
4:02:31
55
Edwin Stens
's-Gravenhage
4:04:27
4:02:25
56
Emiel de Block
Almere
4:05:54
4:05:05
57
Ronald Meijer
Alphen aan den Rijn
4:06:36
4:05:46
58
Jan Ten Napel
Flevo Delta
4:07:00
4:05:39
59
Eric Egberts
Alphen aan den Rijn
4:07:03
4:05:26
60
Bert Kiemel
Stompetoren
4:07:17
4:05:20
61
Sander Terwee
Heiloo
4:07:19
4:05:39
62
Diemer Top
Groningen
4:07:26
4:06:50
63
Eddy Spreeuwers
Loopgroep Houten
4:08:08
4:06:46
64
Patrick vd Haring
Wolvega
4:08:12
4:07:07
65
Sixtus Philippus
Zoetermeer
4:08:32
4:06:34
66
Theo Wolfs
Friesland
4:08:42
4:08:11
67
Michiel Knol
Eelde
4:11:35
4:09:08
68
Dirk-Jan Bles
Hilvarenbeek
4:14:08
4:12:36
69
Jos Bomers
Ambt Delden
4:14:55
4:13:05
70
Jan Karstens
Leiden
4:15:43
4:13:38
71
Ulbe Postma
Koudum
4:16:08
4:14:07
72
Siem Houtkooper
Stompetoren
4:17:36
4:15:39
73
Danny Hajos
Noordkop
4:17:54
4:15:41
74
Huibert van der Schaar
Hilversum
4:18:33
4:17:56
75
Paul de Ridder
Utrecht
4:19:20
4:18:16
76
Mike Haaksma
Wagenborgen
4:20:50
4:18:35
77
Erik Renes
Loopgroep Aart Stigter
4:22:58
4:22:09
78
Jacob Gijsen
Heeg
4:23:13
4:21:23
79
Johannes De boer
It Heidenskip
4:23:38
4:22:04
80
René Deems
Wolvega
4:24:38
4:22:38
81
Jacco van der Werff
't Veld
4:28:06
4:26:53
82
Rien Vlak
Purmerend
4:28:20
4:26:52
83
Ronald Rauwerda
Lionitas
4:29:00
4:27:57
84
Alco de Jong
Friesland
4:29:27
4:28:49
85
Meinte Buwalda
Horror
4:31:07
4:29:10
86
Bert Bekkernens
AV Holten
4:31:33
4:30:32
87
Robert van Dijken
Loopgroep Bedum
4:33:57
4:32:46
88
Reint Jonker
Stiens
4:37:07
4:36:06
89
Fake Bralts
Bunschoten-Spakenburg
4:37:46
4:36:59
90
Jeroen van der Tol
Zaandam
4:37:55
4:36:02
91
Paul Dirks
Heiloo
4:39:01
4:37:53
92
Huub Michorius
Haaksbergen
4:39:31
4:37:14
93
Peter van der Heijden
Delft
4:45:21
4:43:32
94
Meine De Jong
Friesland
4:46:04
4:44:40
95
Cor Eckers
Zutphen
4:47:14
4:46:27
96
Frans Nicolai
Loopgroep Hugo Veenker
4:47:21
4:45:06
97
Reinout Jansen
Broeksterwald
4:51:38
4:51:38
98
Arnold van der Holst
Exloo
4:52:51
4:51:00
99
Alex Sjoerdsma
Hattem
4:54:52
4:53:12
100
Jan Le Sage
Ittervoort
5:00:04
4:58:57
M60, 42.2 KM RECREANTEN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Remko Brilman
Landsmeer
3:30:52
1:57:53
2
Wim Bakker
Hylas
3:40:38
3:39:05
3
Gert Simons
Hoevelaken
3:47:37
3:47:04
4
Mark Groote Bromhaar
Utrecht
3:48:28
3:48:03
5
Frans Koevoets
Enschede
3:48:46
3:48:03
6
Ton Hoogakker
Haarlemmermeer
3:54:05
3:52:01
7
Cees Banning
Castricum
4:05:56
4:05:34
8
Maarten Kraefft
Castricum
4:06:18
4:04:46
9
Arjen de Ruiter
Goutum
4:06:56
4:05:42
10
André Lodder
Dordrecht
4:10:04
4:07:58
11
Hans Hevink
LAAC Twente
4:12:22
4:10:48
12
Rinie Scheutjens
Leeuwarden
4:16:03
4:14:05
13
Jasper Koedam
Nijmegen Atletiek
4:16:59
4:15:20
14
Theo Nijmeijer
Koekange
4:20:15
4:19:03
15
Wibo van Run
Loopgroep Houten
4:21:47
4:20:24
16
Henk Blik
Enschede
4:22:31
4:20:40
17
Louis Schrijvers
Zaanland
4:23:13
4:21:54
18
Peter van der Hulst
Loopgroep Bedum
4:23:43
4:21:44
19
Jan van der Meij
Friesland
4:27:02
4:26:29
20
Elko Knoop
Tolbert
4:28:36
4:28:00
21
Bé Meerman
Enschede
4:30:34
4:28:58
22
Rones Spinder
Buitenpost
4:34:48
4:33:11
23
Durk Douma
Horror
4:35:58
4:34:02
24
Farid Rasi
IJsselstein Ut
4:37:17
4:34:44
25
Pieter Koevoets
Woudenberg
4:44:11
4:43:23
26
Lolke Cnossen
Horror
4:46:05
4:44:41
27
Jan Zondag
Sneek
4:46:12
4:44:03
28
Martin Grootveld
Warnsveld
4:47:14
4:46:27
29
Jim Scheffer
Leiden Road Runners Club
4:49:14
4:47:25
30
Peter Zevenbergen
Dordrecht
4:51:31
4:49:04
31
Geert vd Veen
Leek
4:53:18
4:52:45
32
Hans Bodlaender
Loopgroep Houten
4:56:56
4:55:29
33
Bouke Fennema
Friesland
4:57:36
4:57:06
VSEN, 42.2 KM RECREANTEN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lotte Bout
Weesp
3:22:08
3:21:05
2
An Bennema
Groningen
3:27:07
3:26:27
3
Jos Kleijn
Huissen
3:31:19
3:30:42
4
Tessa Remery
Sneek
3:34:21
3:32:35
5
Lisette Ten Wolde
Start '78
3:40:23
3:38:51
6
Nadine Luckett
Haarlem
3:42:34
3:41:19
7
Tessy Hick
Wageningen
3:43:25
3:42:45
8
Aline Korver
Zwolle
3:45:28
3:43:49
9
Aniek Honsbeek
Wassenaar
3:49:18
3:47:08
10
Fleurine Ingwersen
Arum
3:51:20
3:49:47
11
Meike Kuipers
Nuis
3:52:16
3:50:00
12
Kim Backstrom
Stadskanaal
3:53:15
3:52:07
13
Jolien van Vliet-Doornenbal
Wijk bij Duurstede
3:54:45
3:53:37
14
Marte Stoorvogel
Bergen op Zoom
3:57:06
3:55:13
15
Henriette Engberts
Groningen
3:58:49
3:58:14
16
Floor Van Dijk
Amersfoort
4:02:40
4:00:58
17
Dian den Otter
Rotterdam
4:03:32
4:01:52
18
Suzanne van Gessel
Kapel-Avezaath Buren
4:07:36
4:06:16
19
Dagmar Boskma
Loopclub Burgum
4:07:55
4:05:52
20
Tialda Bakker
IJlst
4:12:40
4:10:54
21
Britt Veltman
Mildam
4:15:54
4:15:54
22
Emma Van Breda
Loopgroep Houten
4:17:19
4:16:02
23
Sterre Van Biert
Utrecht
4:18:17
4:16:45
24
Elder Valle
Utrecht
4:19:42
4:17:59
25
Lotte Boonstra
Doorn
4:20:28
4:19:09
26
Betsey Adams
Groningen
4:21:15
4:19:15
27
Valery Verschoor
Voorburg
4:26:34
4:24:39
28
Susan Roelfsema
Groningen
4:40:05
4:38:54
29
Stella Werkman
Amsterdam
4:41:49
4:39:31
30
Fanny Kaper
Winsum Gn
4:45:48
4:44:46
31
Meintje Sieswerda
Lelystad
4:50:52
4:49:43
32
Monica Sjoerdsma
Franeker
4:54:53
4:53:12
33
Joyce Marcker
Velsen-Noord
4:57:59
4:57:23
V40, 42.2 KM RECREANTEN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Julie Tabbers
Amsterdam
3:18:09
3:17:49
2
Danielle van Eeuwijk
Heemstede
3:26:03
3:24:42
3
Marit Smit
West-Terschelling
3:34:12
3:33:32
4
Anja Mourik
Bunnik
3:42:43
3:42:02
5
Sarah Gitau
Weesp
3:43:54
3:42:49
6
Milly Attema
Weesp
3:45:30
3:44:26
7
Rachel Sonnemans
Heemstede
3:50:11
3:48:04
8
Tracey Dam-Jewell
AVA '70
3:53:04
3:51:46
9
Annemiek Popma
Blauwhuis
3:53:45
3:51:59
10
Tamara Ploeg
avVN
3:56:03
3:55:43
11
Annelies Harkes
AV '47
3:56:39
3:55:47
12
Judith Busscher
Utrecht
3:58:08
3:56:49
13
Mirjam Zomer
Zwolle
4:03:56
4:03:01
14
Hilde Tuijt
Assen
4:04:05
4:02:19
15
Anneke Wenker
Alphen aan den Rijn
4:06:36
4:05:46
16
Marielle Rutten
Haarlem
4:07:48
4:06:04
17
Liesbeth Roos
Hoorn Terschelling
4:08:00
4:07:17
18
Sonja Schatorjé
Zwolle
4:11:39
4:10:01
19
Kristel Peters
Loopgroep Houten
4:15:10
4:13:46
20
Linda Brouwer
Hoogeveen
4:15:25
4:13:19
21
Sandra Cannaerts
Duffel
4:16:03
4:14:05
22
Melien Oosterhuis
Amersfoort
4:16:46
4:14:41
23
Willemijn Schotte
Brielle
4:18:08
4:16:45
24
Marleen van Leeuwen
Ridderkerk
4:18:32
4:17:04
25
Mascha Mochtar
Ouddorp Zh
4:18:33
4:17:06
26
Marijke Westerbrink
Heerenveen
4:18:35
4:17:53
27
Marieke Francke
Rotterdam
4:19:29
4:17:00
28
Nienke Smidtman
's-Gravenhage
4:28:26
4:26:22
29
Sanne de Boer
Weesp
4:29:10
4:28:00
30
Luony Timmermans
Apeldoorn
4:30:03
4:27:35
31
Irene Kerkdijk
Haarlem
4:30:32
4:28:39
32
Tamara Van der Leij
MarathonPlus
4:33:01
4:31:30
33
Béanne Bakker
Drachten
4:34:58
4:34:12
34
Lydia van den Brink
Nieuwegein
4:35:46
4:34:33
35
Susanne Termaat
Woerden
4:41:15
4:39:12
36
Charlotte Wunderink
Eelde
4:46:40
4:45:48
37
Mariska Trommel-Koese
Ouddorp Zh
4:47:41
4:46:14
38
Janneke Feenstra
Abbega
4:53:39
4:52:46
V50, 42.2 KM RECREANTEN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Alma Visscher
Driebergen-Rijsenburg
3:32:57
3:32:57
2
Miriam Saschowa
Driebergen-Rijsenburg
3:52:19
3:51:14
3
Christine van den End-Kranenburg
Tempo
3:53:44
3:51:31
4
Katinka Bergmans
Loopgroep Houten
3:55:01
3:53:39
5
Heleen Groenenberg
Houten
4:03:26
4:02:04
6
Monique Kaika
Leersum
4:04:43
4:03:58
7
Esther Van der Wildt
Flevo Delta
4:07:00
4:05:39
8
Christien Meijer
Wagenborgen
4:10:20
4:08:29
9
Berber Rijpstra
Stiens
4:15:38
4:14:37
10
Ilse Lambrechts
Kontich
4:16:03
4:14:05
11
Sietske van der Meer
Hanzesport
4:17:05
4:16:26
12
Anita Middendorp
Leiderdorp
4:17:20
4:15:55
13
Cathleen Van den Ende
Ridderkerk
4:18:15
4:16:48
14
Anja de Bruin
Bunde
4:21:50
4:20:56
15
Ageeth Heemskerk
Nieuwkoop
4:23:53
4:21:41
16
Alianne Poelman
Ees
4:24:31
4:22:29
17
Carin Hoekstra
Lionitas
4:28:58
4:27:55
18
Anneke Heijnis
Horror
4:30:05
4:28:09
19
Ria van Stoltz
Hoofddorp
4:30:40
4:29:58
20
Miranda van Leeuwen
Nieuwkoop
4:32:14
4:30:02
21
Caroline Wamsteeker
Ede Gld
4:34:21
4:33:11
22
Sjoukje de Glee
Oudemirdum
4:35:58
4:34:02
23
Mariëlle Spaans
Trias
4:39:01
4:37:53
24
Janneke Cazemier
Warffum
4:45:48
4:44:46
25
Marion Pruymboom
Heiloo
4:47:28
4:46:21
26
José Koumans-van Diepen
Pallas '67
4:52:37
4:50:51
27
Rieka Reiffers
Loopgroep Bedum
4:54:30
4:52:29
V60, 42.2 KM RECREANTEN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Corry Buma
Sneek
3:47:02
3:45:17
2
Anita Spieker
Daventria
3:54:56
3:53:43
3
Karin van der Goot-Driessen
Pallas '67
4:25:09
4:23:17
4
Ella van Kempen
Zuidwal
4:58:52
4:58:52
Voorlopige uitslagen!
Uitslagen.nl
17-11-2022 15:20