Uitslagenlijst Molenvencross
Helmond - Zondag 6 november 2022
MSEN, LANGE CROSS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pepijn van de Westerlo
Eindhoven Atletiek
32:20
2
Ben Souwen
Eindhoven Atletiek
33:18
3
Stan Zeegers
Lopersgroep Deurne
34:28
4
Koen van de Mortel
Lopersgroep Deurne
34:42
6
Nick van den Eng
Eindhoven Atletiek
35:17
8
Richard Dekker
Eindhoven Atletiek
36:32
10
Luuk van Schijndel
Eindhoven Atletiek
37:00
11
Ron Spreeuwenberg
Atletiek Helden
37:04
12
Erik Andela
's-Hertogenbosch
38:25
13
Jelle van Oosterwijk
GAC Gemert
38:59
14
Ara van den Eijnde
GAC Gemert
39:08
17
Bjorn Berkvens
't Jasper Sport
40:56
18
Jens Wijnants
's-Hertogenbosch
41:10
M40, LANGE CROSS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Arjan Dorkerbroek
Eindhoven Atletiek
35:32
3
Ron Koster
Atletiek Helden
36:11
5
Richard Bergs
Atletiek Leudal
37:41
8
Ruud Bongers
Atletiek Leudal
41:07
M45, LANGE CROSS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
Thijs Gipmans
Nederlandse Triathlon Bond
36:22
5
Stefan van Oosterwijk
GAC Gemert
37:07
6
Eric Aarts
Eindhoven Atletiek
37:33
10
Jean Pierre Gloudemans
Lopersgroep Deurne
42:27
11
Mario Kessels
Lopersgroep Deurne
45:35
16
Carlo Bernards
't Jasper Sport
50:47
M50, LANGE CROSS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
John Thielen
Lopersgroep Deurne
38:20
5
Sven van den Hurk
Lopersgroep Deurne
40:23
6
Mark Jongeneelen
't Jasper Sport
40:58
7
Tadesse Woldemesekel
ATV Venray
41:03
11
Marcel Meulendijks
ATV Venray
42:11
15
Peter Verbruggen
GAC Gemert
45:42
16
Bennie Nagel
't Jasper Sport
46:38
M55, LANGE CROSS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Koen Joosse
Eindhoven Atletiek
38:31
2
Fons Liebregts
Eindhoven Atletiek
40:36
5
Theo Derix
't Jasper Sport
41:56
6
Ton van Loon
Loopgroep Aart Stigter
42:27
7
Willemjan van Golstein Brouwers
't Jasper Sport
42:53
11
Wim Janssen
Atletiek Helden
53:02
M60, LANGE CROSS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Nico Verstraten
Atletiek Helden
41:41
7
Wiel van Lier
Atletiek Helden
45:37
8
Hans Peeters
Atletiek Helden
46:59
11
Roland van den Bogaard
Lopersgroep Deurne
48:58
15
Luud Zeegers
't Jasper Sport
1:01:54
VROUW, LANGE CROSS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Renee Cardinaals
Loopgroep Aart Stigter
37:33
2
Melissa van den Reek
Lopersgroep Deurne
38:38
4
Julienne Zantingh
't Jasper Sport
44:46
6
Resy van Iersel
't Jasper Sport
49:14
V45+, LANGE CROSS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Chantal van Oudheusden
Sprint
41:55
4
Noor Breugelmans
't Jasper Sport
53:40
5
Gonny Manders
't Jasper Sport
53:52
MAN, KORTE CROSS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Casper van der Putten
Asterix
15:43
2
Michael Woldemesekel
ATV Venray
16:17
4
Rik van der Steen
Lopersgroep Deurne
16:40
5
Awet Habtaeb
Venloop Running Team
16:50
6
Jeroen Engels
Prins Hendrik
17:21
7
Ian Franssen
Atletiek Maastricht
17:38
8
Werner Gentle
Lopersgroep Deurne
17:38
9
Tom Honings
Lopersgroep Deurne
18:02
11
Joep Oorschot
Prins Hendrik
19:31
12
Kevin van Oudheusden
Atletiek Leudal
19:45
16
Daan Biemans
Lopersgroep Deurne
22:02
VSEN, KORTE CROSS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
7
Pouke van Dijk
Lopersgroep Deurne
23:29
8
Jaimy Claessens
ATV Venray
25:28
9
Jeske van de Ligt
GAC Gemert
25:48
V35, KORTE CROSS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Karin Nieuwenhuis-Gielen
Tegelen
20:41
6
Inge van Veggel
GAC Gemert
22:50
10
Lianne Verbeek
Lopersgroep Deurne
25:54
V45, KORTE CROSS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Fiona Jaberg
Lopersgroep Deurne
22:27
3
Francien Lenssen
GAC Gemert
24:27
4
Andrea van den Hurk
Lopersgroep Deurne
24:49
7
Annemarie van Laarhoven
HAC
25:10
9
Susan Kuijpers
Lopersgroep Deurne
25:56
10
Tonny Kersten
Lopersgroep Deurne
26:36
11
Anke van Hout
Lopersgroep Deurne
26:56
15
Marie-Jeanne Vandormael
Maasmechelen
27:40
M45+, KORTE CROSS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Willy Claessen
Lopersgroep Deurne
24:11
4
Hennie de Kock
Lopersgroep Deurne
25:02
MU20, MANNEN U20 (JJA)
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Chiem Denen
Venloop Running Team
19:08
MU18, MANNEN U18 (JJB)
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
6
Nate Sillekens
Atletiek Helden
20:09
7
Cas Rijvers
Venloop Running Team
20:20
9
Luuk Smeets
Atletiek Helden
20:42
10
Ivar van den Hurk
Lopersgroep Deurne
21:11
VU20, VROUWEN U20-U18 (MJA+MJB)
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Danae Leemans
Eindhoven Atletiek
15:45
4
Mirre Vissers
Atletiek Helden
16:58
VU18, VROUWEN U20-U18 (MJA+MJB)
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
JJUNC, JONGENS JC
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
8
Dani Koetsier
Lopersgroep Deurne
10:27
12
Myka Kuijpers
Lopersgroep Deurne
11:16
14
Giel van Oosterwijk
GAC Gemert
11:23
17
Linus van Hout
Lopersgroep Deurne
11:40
19
Alex van der Putten
ATV Venray
11:54
21
Finn Jans-Beken
ATV Venray
12:07
22
Dion Neijgh van Lier
Weert
12:08
23
Yon Peeters
Atletiek Helden
12:30
MJUNC, MEISJES JC
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Kirsten van den Hurk
Lopersgroep Deurne
10:17
5
Amina Dillmann
Atletiek Maastricht
10:45
6
Lieke van Rengs
ATV Venray
11:01
8
Jaydee Leenders
ATV Venray
11:17
9
Ise Spierings
Lopersgroep Deurne
11:19
11
Eline Bartels
Lopersgroep Deurne
11:32
14
Loes Hoeben
't Jasper Sport
11:53
16
Freke Hoeben
't Jasper Sport
12:12
20
Danique Adriaans
GAC Gemert
13:08
21
Pien van den Heuvel
't Jasper Sport
14:17
22
Lina van Oirschot
ATV Venray
14:21
JJUND, JONGENS JD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Justen de Vries
GAC Gemert
7:39
11
Jahmairo Tuithof
Lopersgroep Deurne
8:11
20
Len Proenings
Lopersgroep Deurne
8:34
27
Alexander de Roo van Alderwerelt
AV Weert
9:04
28
Loek Reinders
Lopersgroep Deurne
9:08
30
Kehinde van Vonderen
ATV Venray
9:25
31
Owen Neijgh van Lier
AV Weert
9:27
35
Koen Schrama
Lopersgroep Deurne
10:32
MJUND, MEISJES JD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anna van der Velden
Scopias
5:32
2
Laura Verhallen
Lopersgroep Deurne
5:51
5
Meike Maas
Lopersgroep Deurne
6:02
6
Sien van Veghel
ATV Venray
6:04
11
Roos van Houts
't Jasper Sport
6:15
12
Veerle Mouris
Lopersgroep Deurne
6:16
13
Aafke Mennen
Lopersgroep Deurne
6:20
14
Vive Spierings
Lopersgroep Deurne
6:21
22
Nienke Bartels
Lopersgroep Deurne
6:42
25
Saar de Koning
Lopersgroep Deurne
6:46
26
Puck van de Valk
Lopersgroep Deurne
6:47
32
Quinty Coumans
Atletiek Helden
6:58
34
Julia van Duijnhoven
Lopersgroep Deurne
7:02
37
Lynn Kusters
Lopersgroep Deurne
7:29
JPUPA, JONGENS PA
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Stef Lensen
Nijmegen Atletiek
6:00
6
Jarno Bovend'eerdt
AV Weert
6:09
10
Stijn Fortuin
Atletiek Helden
6:14
15
Melchior DeLeeuwvanWeenen
HAC
6:24
18
Loek Van den Boomen
Lopersgroep Deurne
6:26
22
Ryan van Groenendaal
Atletiek Helden
6:32
30
Ties Gommans
Atletiek Helden
6:51
32
Jip Verbeek
Lopersgroep Deurne
7:04
37
Luuk Verbeek
Lopersgroep Deurne
7:21
39
Lars Kersten
Atletiek Helden
7:34
40
Thiago van de Langenberg
ATV Venray
7:37
43
Danny Jenniskens
ATV Venray
7:53
46
Mika Koetsier
Lopersgroep Deurne
8:14
48
Nick Verbeek
Lopersgroep Deurne
8:37
MPUPA, MEISJES PA
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
Aoibhinn van de Ven
AV Weert
6:15
5
Fien Houben
Atletiek Helden
6:16
12
Merel Maas
Lopersgroep Deurne
6:36
21
Annabella van der Zijden
ATH
6:56
22
Milou Mooren
Lopersgroep Deurne
6:57
27
Ruby van Schijndel
GAC Gemert
7:16
28
Marit Houben
Lopersgroep Deurne
7:17
30
Emma van Gog
Lopersgroep Deurne
7:26
33
Beau Althuizen
Lopersgroep Deurne
7:41
37
Jill Gevers
't Jasper Sport
8:47
38
Indy van Groenendaal
Atletiek Helden
9:17
JPUPB, JONGENS PB
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Kevin van de Vorst
AV Weert
3:51
5
Remi van de Valk
Lopersgroep Deurne
4:00
6
Thijm van de Mosselaar
HAC
4:09
13
Loek van Gils
Lopersgroep Deurne
4:23
14
Milan Bovend'eerd
AV Weert
4:24
15
Luuka Hermans
Atletiek Helden
4:24
21
Manfred DeLeeuwvanWeenen
HAC
4:47
22
Jasper Van Rooij
Atletiek Helden
4:47
23
Nathan Gevers
't Jasper Sport
4:47
MPUPB, MEISJES PB
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mint van Voorden
GAC Gemert
4:03
4
Flore van Mierlo
't Jasper Sport
4:31
8
Minke Joosten
Lopersgroep Deurne
4:50
9
Ize van Goch
Lopersgroep Deurne
4:50
11
Kris van Bussel
GAC Gemert
4:51
JPUPC, JONGENS PC
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Jelle Fortuin
Atletiek Helden
4:03
5
Mika Hermans
Atletiek Helden
4:23
6
Mika Munsters
Lopersgroep Deurne
4:28
8
Rafael van de Langenberg
ATV Venray
4:32
12
Rens Nagel
't Jasper Sport
4:47
14
Thomas Hocqué
Lopersgroep Deurne
5:00
MPUPC, MEISJES PC
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
10
Julia Verbeek
Lopersgroep Deurne
5:12
12
Mila Claessens
't Jasper Sport
5:55
14
Lize Voeten
't Jasper Sport
5:58
GATL, G ATLETEN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
PJMIN, PUPILLEN MINI JONGENS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
PMMIN, PUPILLEN MINI MEISJES
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Femke Quaedvlieg
GAC Gemert
5:11
5
Cato Verbeek
Lopersgroep Deurne
5:47
SPCRM, SPRINTCROSS MANNEN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Martijn Jansen
Venloop Running Team
6:54
4
Simon Goossens
Atletiek Helden
7:36
SPCRV, SPRINTCROSS VROUWEN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Suze Gipmans
Venloop Running Team
8:02
2
Isis Levels
Venloop Running Team
8:30
Uitslagen.nl
07-11-2022 19:46