Uitslagenlijst Caris 10 van AVR

Rucphen - Zondag 23 oktober 2022

MSEN, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ronald Cockx
DJA
31:42
2
Zerezgi Kidane
THOR
33:10
3
Mario Poldervaart
Spark
33:20
4
Pieter Cappon
Cifla
34:00
5
Quinten Hennekam
Passaat
34:04
6
Bart Heshof
Diomedon
35:28
7
Thijs Staps
Road Runners Etten-Leur
35:35
8
Carliho Suijkerbuijk
Loopgroep Aart Stigter
37:54
9
Remco Tak
Rucphen
41:46
10
Sem van Rijthoven
Roosendaal
43:13
11
Cas Lasaroms
Budel
45:34
M35, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Okbazgi Kidane
Spado
32:57
2
Matthijs Roks
AVR '90
36:43
3
Mark van den Brand
AVR '90
37:37
4
Ties Mulders
Roosendaal
39:32
5
Bart Cloeckaert
Tholen
39:46
6
Jaco Rip
Scherpenisse
40:36
7
Sander Thijs
THOR
42:38
8
Martijn van Well
Achilles
43:34
9
Daan Frantzen
THOR
43:36
10
Björn van den Broek
Sprundel
43:53
11
Stef van Wesel
Bergen op Zoom
43:57
12
Rini Voeten
Rucphen
44:20
13
Miguel Martinez Geppaart
THOR
44:20
14
René Hollemans
THOR
46:41
M45, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Richard van Waardenburg
Pallas '93
35:48
2
Jan van Stigt
Altena Road Runners
39:05
3
Lion Baas
Dynamica
39:06
4
Niek Bink
THOR
42:07
5
S, Sikkema
Roosendaal
43:13
6
Martin Pruijsers
Dynamica
43:43
7
Michael de Wolf
THOR
43:55
8
Andre Meijers
AV '56
44:39
9
Robert Frantzen
THOR
44:47
10
Frank Verschuuren
Loopgroep Ulvenhout
48:36
11
Marcel Derksen
Halsteren
48:42
12
Peter Braspenning
AVO 1983
49:52
13
J. Klaassen
Rucphen
49:57
14
George Mathijssen
Roosendaal
50:43
15
Van Riel
Prinsenbeek
52:09
M55, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Toon Heeren
Achilles
35:40
2
Ad van Beek
Road Runners Etten-Leur
36:34
3
Hans Berendsen
Pallas '93
38:00
4
John Marijnissen
Sprint
39:17
5
Henk van den Heuvel
Altena Road Runners
39:23
6
Ab Snoeij
Pallas '93
40:51
7
Kees van Helmond
Scorpio
41:30
8
Jos Ooms
Spado
42:54
9
Marco Genefaas
Road Runners Etten-Leur
43:19
10
Jacques de Groot
Spado
43:27
11
Leon Buijs
Spado
43:51
12
Chris Romme
Prinsenbeek
44:01
13
René van Bakel
Etten-Leur
45:31
14
Maurice Huijs
AVO 1983
45:42
15
Ahmed Agougil
Road Runners Etten-Leur
45:57
16
Ad Suijkerbuijk
Diomedon
46:11
17
Hans Raaijmakers
AV Standdaarbuiten
46:21
18
Kees van der Borst
Rucphen
50:04
19
Diederik van Hees
THOR
50:24
20
Ton Harbrink
Road Runners Etten-Leur
52:34
21
Jacques Nefs
Breda
55:05
22
Adrie van Dijk
Road Runners Etten-Leur
1:02:38
M65, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jaap Stijlaart
Triathlon
38:23
2
Chris Wouters
THOR
42:23
3
Marcel Cools
Sprint
42:43
4
Chrisje Schrauwen
AVR '90
42:59
5
Leo Klaasse
avVN
45:16
6
Laurens Beks
Sprint
46:47
7
Hans van der Meer
Road Runners Etten-Leur
49:12
8
Jack Bergs
Roosendaal
52:47
9
Ton Schrauwen
Roosendaal
54:01
VSEN, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Laurey van den Berge
Flakkee
37:04
2
Emmy Maas
THOR
47:03
3
Manon Boonman
Nijmegen
53:40
V35, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marjolijn Deelen
AVO 1983
43:46
2
Yvonne Boot
Achilles
44:40
3
Annika Spronk
AV Standdaarbuiten
44:49
4
Katrien Dehouwer
2350 Vosselaar
47:24
5
Patricia Beks
Prinsenbeek
49:55
6
Ramona van Esch
Sprundel
1:04:23
7
Angelique Hulspas
Sprundel
1:04:23
V45, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Petra Bruijs
Spado
43:27
2
Linda Alexandra
AVR '90
43:40
3
Ina van Otzel
Wouw
44:53
4
Marian Verbruggen
THOR
50:20
5
Jacqueline Meijers
AV '56
1:01:02
V55, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Cia Smulders
Achilles
49:27
2
Hanny Breel
Rijen
49:53
3
Marianne de Schipper
THOR
50:16
4
Rian Bastiaansen
Bavel
50:29
5
Marianne Spronk
AV Standdaarbuiten
53:28
6
Desirée Huijs
AVO 1983
54:08
MAN, 5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Janjulius Van Dijke
Halsteren
18:02
2
Dennis van den Bemt
Etten-Leur
18:03
3
Richard van Oosterhout
AVR '90
18:10
4
Kees Lazeroms
Achilles
18:58
5
François Van Dijke
Halsteren
19:10
6
Eef Wijkmans
Astylos
19:14
7
Caspar Wijkmans
Astylos
19:24
8
Roderik van Groos
Breda
19:25
9
Rob Smits
Road Runners Etten-Leur
19:30
10
Patrick Aerts
Generaal Michaelis
19:45
11
Jerry Kallenfels
St. Willebrord
20:20
12
Fernando Broere
Groene Ster
20:22
13
Jan Arnouts
Achilles
20:22
14
Jeffrey Faes
Schijf
20:33
15
Marko Bastiaanse
Diomedon
21:00
16
Jan Heshof
Steenbergen Nb
21:45
17
Peter Gulden
Achilles
22:10
18
Jack Lazeroms
Sprundel
23:25
19
Peter Pelsma
THOR
23:42
20
Robert Peeters
AVR '90
24:06
21
Fred Nederpel
Oudenbosch
24:34
22
Peter Simons
Olympia Halsteren
25:15
23
Johnny van Dijk
Rucphen
25:35
24
Frans van Bedaf
AVR '90
25:48
25
Ronald van Dijk
Rucphen
26:58
26
Guus Kint
Etten-Leur
27:50
27
Gerard Polak
Sprundel
27:54
28
Tim Pruijsers
Middelburg
27:58
29
Henk Snoeren
Sprint
28:06
30
Hans vd Langkruis
Rucphen
28:46
31
Jos van de Riet
Etten-Leur
29:17
32
Percy Jacobs
Sprundel
29:17
33
Johan Nouws
Etten-Leur
29:34
34
Rene Lazeroms
Sprundel
29:34
35
Leo de Hoon
Etten-Leur
29:46
36
Peter Gielen
Etten-Leur
29:46
37
Ton Cornelissen
Etten-Leur
32:56
38
Jan Oomen
Rucphen
33:45
39
Louis de Koning
Rijsbergen
42:11
VROUW, 5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lotte Aerts
Generaal Michaelis
20:24
2
José van der Linden
Achilles
21:39
3
Angela van Haaften
Groene Ster
21:44
4
Melina Sumpena Adinata
Achilles
22:00
5
Corina van Koulil
Road Runners Etten-Leur
22:33
6
Mijke Aerts-Jennen
Generaal Michaelis
22:56
7
Renske Rokx
Sprundel
24:03
8
Phily Brooijmans
Groene Ster
24:29
9
Anna van Bedaf
Essen
25:48
10
Annemiek Bartels-Peeters
Rucphen
25:49
11
Wilma Bogers
Schijf
26:11
12
Tess Aerts
Generaal Michaelis
26:14
13
Jessica Hellemons
Oudenbosch
27:03
14
Corien Rokx
Sprundel
27:53
15
Inge Peeters
Sprundel
27:54
16
Brenda Oonincx
St. Willebrord
28:19
17
Hendrine Kalkman
Breda
28:21
18
Miranda Oomen
Rucphen
28:56
19
Lotte Postma
Breda
29:24
20
Tanja Coremans
Sprundel
30:33
21
Monica Lazeroms
Sprundel
32:04
22
Kelly Foesenek
Sprundel
32:16
23
Wigdis Bastiaanse
Halsteren
32:26
De volgende editie van de Caris 10 van AVR is op zondag 22 oktober 2023.
Uitslagen.nl
01-11-2022 22:41