Uitslagenlijst 21e DijkenLoop
Beneden-Leeuwen - Zondag 4 september 2022
MSEN, HALVE MARATHON
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
3
Sjoerd Swinkels
Rossum Gld
1:16:18
1:16:18
4
Frits van Zevenbergen
's-Hertogenbosch
1:23:28
1:23:26
5
Maikel van Haagen
Alphen Gld
1:24:21
1:24:21
6
Jan-Willem Wolters
Diepenveen
1:24:41
1:24:39
10
Erik van Beurden
Kerkdriel
1:37:57
1:37:54
12
Maarten van Rossum
's-Gravenhage
1:42:36
1:42:30
16
Davy Schiltmans
Beneden-Leeuwen
1:50:23
1:50:13
17
Peetjan Vink
Beneden-Leeuwen
1:50:39
1:50:30
18
Berend Krechting
Beneden-Leeuwen
1:51:44
1:51:36
M45, HALVE MARATHON
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Seth van der Wielen
Prins Hendrik
1:20:27
1:20:25
4
Vincent Verboven
Prins Hendrik
1:23:43
1:23:43
7
Frank Laurant
Beneden-Leeuwen
1:36:03
1:35:55
10
Richard van Ooijen
Beneden-Leeuwen
1:42:01
1:41:52
13
Chris van Sonsbeek
Appeltern
1:44:44
1:44:36
17
Rob van Hazendonk
Neerijnen
1:49:31
1:49:19
25
Gijs van Verseveld
Lienden
2:03:31
2:03:17
26
Alex van der Wilt
Veenendaal
2:03:54
2:03:42
27
John van den Hazelkamp
Druten
2:06:02
2:05:57
29
The van den Bosch
Beneden-Leeuwen
2:42:18
2:42:14
VSEN, HALVE MARATHON
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
3
Mariska de Haan
Pallas '67
2:10:02
2:09:54
5
Marianne Vossenberg
Malden
2:14:12
2:14:07
V45, HALVE MARATHON
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Teunina de Keijzer
Astylos
1:59:00
1:58:53
4
Silvia Speelman
Beneden-Leeuwen
2:07:47
2:07:35
MSEN, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Stijn de Looijer
Prins Hendrik
36:04
36:04
2
Thomas Mastwijk
Beneden-Leeuwen
36:47
36:47
3
Joost van Gelder
Beneden-Leeuwen
38:56
38:56
5
Dennis van Verseveld
Ravenswaaij
40:34
40:32
6
Sjoerd Knipping
Boven-Leeuwen
42:52
42:47
8
Dave Jacobs
Beneden-Leeuwen
44:24
44:22
9
Niels Van den Hazelkamp
Wamel
44:39
44:37
12
Rob Brugman
Beneden-Leeuwen
48:58
48:58
17
Steven de Koff
Haag Atletiek
51:24
51:13
18
Wout Romijnders
Bergen op Zoom
53:08
52:56
19
Sander Bos
Beneden-Leeuwen
53:39
53:23
20
Robertino van Meerten
Boven-Leeuwen
54:47
54:29
22
Tim Ariëns
Beneden-Leeuwen
56:07
55:56
23
Wilco Bennik
Beneden-Leeuwen
56:40
56:28
24
Bas Burghout
Beneden-Leeuwen
59:04
58:55
25
Maico Silva de Oliveira
Beneden-Leeuwen
59:17
59:00
27
Aernout Goedbloed
Beneden-Leeuwen
1:07:59
1:07:45
M45, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
5
Oscar van Hattem
Veenendaal
46:07
46:04
9
Frank Cornelissen
AV Wijchen
48:52
48:42
13
Richard van Gelder
Beneden-Leeuwen
50:04
49:55
15
Patrick van Gruijthuijsen
Maasbommel
50:31
50:24
19
Peter van der Zanden
Nijmegen
52:14
52:09
21
Jan Rovers
Beneden-Leeuwen
52:49
52:40
22
Wiljo van den Broek
Afferden Gld
53:12
53:05
25
Richard van der Linden
Astylos
54:46
54:42
26
Richard Mastwijk
Beneden-Leeuwen
54:52
54:43
27
Wim Daanen
Beneden-Leeuwen
55:35
55:30
29
Marcel Cromzigt
Beneden-Leeuwen
57:46
57:41
30
Theo Lukkezen
Beneden-Leeuwen
58:10
57:57
34
Joep van Gruijthuijsen
Appeltern
1:01:27
1:01:13
35
Bert van Elk
Beneden-Leeuwen
1:02:13
1:02:02
36
Eric Thijssen
Boven-Leeuwen
1:02:22
1:02:14
37
Rinus Dahles
Beneden-Leeuwen
1:02:51
1:02:42
38
Pieter Bonthuis
Arena Atletiek
1:03:23
1:03:19
42
Jan de Leeuw
Prins Hendrik
1:06:13
1:06:05
43
Rini Romijnders
Beneden-Leeuwen
1:06:59
1:06:48
45
Hennie van Doorn
IJsselstein Ut
1:08:08
1:07:54
VSEN, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Justine Bosch
Prins Hendrik
40:57
40:57
6
Ilja van Gelder
Beneden-Leeuwen
48:17
48:13
7
Kim Hiddink
Beneden-Leeuwen
54:47
54:30
13
Loes van Rossum
Beneden-Leeuwen
1:00:02
59:52
15
Natasja Kosten
's-Gravenhage
1:07:00
1:06:48
16
Wieke Romijnders
's-Gravenhage
1:08:49
1:08:37
V45, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
3
Annette van Veenendaal
Beneden-Leeuwen
50:48
50:43
4
AMM Poldermans
Beneden-Leeuwen
51:12
51:03
7
Mieke den Bieman
's-Hertogenbosch
54:58
54:48
8
Louise Hexspoor
Ravenswaaij
58:26
58:22
10
Berthe van de Weem
Nijmegen
1:01:44
1:01:39
13
Aida Van Hak
Loopgroep Wijbosch
1:04:38
1:04:31
16
Anneke van der Gun
IJsselstein Ut
1:08:08
1:07:54
MSEN, 6 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Wilbert van Vliet
Ciko '66
19:14
19:14
4
Mark van Loon
Beneden-Leeuwen
27:48
27:46
5
Dennis van de Wouw
Ulvenhout
28:53
28:49
6
Sam Konings
Beneden-Leeuwen
31:41
31:38
7
Rob Konings
Beneden-Leeuwen
31:43
31:35
8
Rob van den Hurk
Beneden-Leeuwen
32:17
32:08
9
Wouter Vd Heuvel
Beneden-Leeuwen
33:32
33:28
10
Frank van Wamel
Beneden-Leeuwen
34:48
34:42
11
Rob Reuvers
Beneden-Leeuwen
36:13
36:05
M45, 6 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
5
Bram van Dinteren
Beneden-Leeuwen
28:50
28:42
8
Kees van Assenbergh
Apeldoorn
31:27
31:25
11
Fred Pasman
Beneden-Leeuwen
34:50
34:41
VSEN, 6 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ann Poehlmann
Beneden-Leeuwen
28:23
28:23
3
Brenda Zondag
Beneden-Leeuwen
33:46
33:42
6
Marieke Peeters
Beneden-Leeuwen
34:48
34:42
10
Britt Hooijmans-Derks
Megen
38:23
38:13
11
Iris Pelgrim
Beneden-Leeuwen
38:23
38:16
12
Desiree van Os
Boven-Leeuwen
38:41
38:33
14
Niki Tromp-Hellenbrand
Beneden-Leeuwen
42:53
42:46
V45, 6 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jessica van Hulst
Boven-Leeuwen
32:29
32:26
2
Anja van Elk-Coenders
Druten
34:55
34:49
3
Gosina van Baast-Versfeld
AV Wijchen
38:00
37:54
4
Marielle van den Dongen
Leiden
38:13
38:08
5
Annet Pelleboer
Leiden Road Runners Club
38:19
38:14
J-6, 650 M JEUGDLOOP 1-6 JAAR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gijs van de Geijn
Beneden-Leeuwen
2:52
2:52
2
Vince Lamers
Beneden-Leeuwen
2:54
2:54
5
Noud van den Heuvel
Altforst
3:04
3:04
8
Lex van de Werdt
Beneden-Leeuwen
3:14
3:08
9
Dies de Ruiter
Boven-Leeuwen
3:17
3:17
10
Hessel Peters
Beneden-Leeuwen
3:18
3:18
12
Sven Potters
Beneden-Leeuwen
3:19
3:18
13
Quinn Peeters
Beneden-Leeuwen
3:23
3:21
15
Olivier Hofman
Beneden-Leeuwen
3:38
3:38
17
Sjuul van Wamel
Beneden-Leeuwen
3:43
3:43
18
Mats van Ooijen
Boven-Leeuwen
3:48
3:46
19
Mart Rouwet
Beneden-Leeuwen
3:48
3:45
20
Lucas Brugman
Beneden-Leeuwen
3:51
3:51
22
Ben Reuser
Beneden-Leeuwen
3:53
3:53
23
Kik van den Hurk
Beneden-Leeuwen
3:55
3:55
24
Noël van Neerbos
Boven-Leeuwen
3:57
3:57
25
Hidde Fintelman
Maasbommel
3:57
3:53
26
Mink Janssen
Beneden-Leeuwen
3:59
3:57
28
Guus van Geffen
Beneden-Leeuwen
4:01
4:00
29
Jace Koldewijn
Beneden-Leeuwen
4:09
4:09
33
Max van der Aa
Boven-Leeuwen
4:14
4:11
37
Jur van den Heuvel
Beneden-Leeuwen
4:24
4:24
38
Jake van der Giesen
Beneden-Leeuwen
4:26
4:19
40
Jin Koldewijn
Beneden-Leeuwen
4:33
4:30
41
Menno van Bekkum
Beneden-Leeuwen
4:40
4:35
42
Chiel Aantjes
Beneden-Leeuwen
4:53
4:49
44
Yessin Soliman
Boven-Leeuwen
5:05
5:02
M-6, 650 M JEUGDLOOP 1-6 JAAR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Nina Croonen
Beneden-Leeuwen
3:28
3:28
3
Indy van Emst
Boven-Leeuwen
3:42
3:38
4
Lana Staal
Beneden-Leeuwen
3:47
3:45
5
Fie van Ooijen
Boven-Leeuwen
3:50
3:50
7
Jet Tieleman
Boven-Leeuwen
4:06
4:06
8
Vera Potters
Beneden-Leeuwen
4:12
4:08
10
Keet Leneman
Beneden-Leeuwen
4:17
4:13
12
Fenna Staal
Beneden-Leeuwen
4:28
4:26
16
Danique van Gelder
Beneden-Leeuwen
4:35
4:31
17
Lis Aantjes
Beneden-Leeuwen
4:38
4:35
18
Saar van de Wouw
Ulvenhout
4:39
4:31
19
Evi van Gelder
Beneden-Leeuwen
4:49
4:49
20
Mette Leneman
Beneden-Leeuwen
5:51
5:47
21
Fem Janssen
Beneden-Leeuwen
6:22
6:12
22
Bibi van Gruijthuijsen
Beneden-Leeuwen
27:02
15:43
J7-9, 1700 M JEUGDLOOP 7-9 JAAR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
3
Moos Leneman
Beneden-Leeuwen
7:52
7:51
4
Pieter Goedbloed
Beneden-Leeuwen
7:54
7:53
6
Lars Dekkers
Beneden-Leeuwen
8:00
7:59
7
Jurre van Aanholt
Beneden-Leeuwen
8:00
7:58
8
Noah de Kok
Beneden-Leeuwen
8:04
8:04
9
Jordy Heil
Beneden-Leeuwen
8:10
8:10
11
Ties van Koolwijk
Beneden-Leeuwen
8:31
8:29
12
Tijn Meijer
Beneden-Leeuwen
8:33
8:33
13
Teun Rouwet
Beneden-Leeuwen
8:33
8:30
14
Luuk van den Heuvel
Altforst
8:51
8:47
15
Fabian van Bekkum
Beneden-Leeuwen
9:03
9:03
16
Vasco Silva de Oliveira
Beneden-Leeuwen
9:04
9:00
17
Steijn Konings
Beneden-Leeuwen
9:09
9:06
18
Raf van de Pol
Beneden-Leeuwen
9:14
9:12
19
Luuk Verbruggen
Boven-Leeuwen
9:17
9:15
20
Job Croonen
Beneden-Leeuwen
9:20
9:19
21
Thijmen Wijnveld
Alphen Gld
9:42
9:38
22
Benjamin Martens
Boven-Leeuwen
10:05
10:02
23
Roan van Driel
Boven-Leeuwen
10:07
10:03
24
Ruben van Bekkum
Beneden-Leeuwen
10:24
10:22
25
Marijn van de Pol
Beneden-Leeuwen
10:31
10:26
26
Jim van de Werdt
Beneden-Leeuwen
10:34
10:34
27
Revi Verhoeven
Beneden-Leeuwen
11:00
11:00
28
Theijs Konings
Beneden-Leeuwen
11:04
11:01
29
Maarten Goedbloed
Beneden-Leeuwen
11:14
11:11
30
Gijs Willaert
Beneden-Leeuwen
11:18
11:13
31
Gijs Dekkers
Beneden-Leeuwen
11:24
11:19
32
Abel van Beurden
Kerkdriel
12:20
12:18
33
Daley Rijnders
Beneden-Leeuwen
12:21
12:16
34
Brent van Ooijen
Boven-Leeuwen
12:24
12:19
35
Dorian van der Aa
Boven-Leeuwen
13:56
13:51
36
Mick Oostvogels
Beneden-Leeuwen
14:25
14:20
37
Fedde Leneman
Beneden-Leeuwen
16:07
16:05
38
Niels van Geffen
Beneden-Leeuwen
16:11
16:10
M7-9, 1700 M JEUGDLOOP 7-9 JAAR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Daphne van de Werdt
Beneden-Leeuwen
7:12
7:11
6
Tess Janssen
Beneden-Leeuwen
8:58
8:57
7
Lou Derksen
Beneden-Leeuwen
9:23
9:20
9
Maud van Tiem
Beneden-Leeuwen
9:44
9:44
10
Jolijn Kalkers
Beneden-Leeuwen
10:12
10:12
11
Saar van de Geijn
Beneden-Leeuwen
10:39
10:37
13
Saar de Keijzer
Beneden-Leeuwen
11:34
11:30
14
Maud van Dinteren
Beneden-Leeuwen
11:41
11:37
17
Roos Willaert
Beneden-Leeuwen
12:19
12:14
18
Fleur Tieleman
Boven-Leeuwen
12:32
12:29
21
Dante van Dijk
Beneden-Leeuwen
15:16
15:16
J1012, 1700 M JEUGDLOOP 10-12 JA
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Morrison van Dijk
Beneden-Leeuwen
6:45
6:45
3
Mika de Kok
Beneden-Leeuwen
6:50
6:50
4
Jelle Veenendaal
Alphen Gld
6:57
6:55
5
Lucas Verslegers
Boven-Leeuwen
6:59
6:58
7
Finn Meijer
Beneden-Leeuwen
7:07
7:06
8
Dem Klarenbeek
Beneden-Leeuwen
8:00
8:00
9
Vigo Sperna Weiland
Beneden-Leeuwen
8:41
8:41
M1012, 1700 M JEUGDLOOP 10-12 JA
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
4
Niene Konings
Beneden-Leeuwen
8:31
8:31
5
Hannah Wijnekus
Boven-Leeuwen
8:33
8:33
6
Britt van Dinteren
Beneden-Leeuwen
9:10
9:08
7
Tirza Verhoeven
Beneden-Leeuwen
9:15
9:15
eventuele fouten in de uitslag graag mailen naar info@dijkensport.nl
Uitslagen.nl
24-09-2022 17:27