Uitslagenlijst NSK Ekiden

Utrecht - Zaterdag 26 maart 2022

NSK-M, EKIDEN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Adomas Repsys
Asterdix
16:49
2
Luc van Ginneken
De Echte Hazen
18:12
3
Pieter Knops
Team gele trein de tweede
18:39
4
Domingos Marreiros
*&+
18:46
5
Jasper Rou
Dodeka Mannen
18:53
6
Ivo Stapel
Kronos 2
24:39
7
Lennert van Dam
Asterdix
52:49
8
Tjeerd Commijs
Dodeka Mannen
56:01
9
Lukas Lorenz
De Echte Hazen
57:13
10
Lorens Niehof
*&+
57:30
11
Nart Pistorius
Kronos 2
1:00:51
12
Jules Verstraeten
Asterdix
1:09:58
13
Felix de Roo
Team gele trein de tweede
1:10:54
14
Gian Oerlemans
De Echte Hazen
1:15:30
15
Vincent Engbers
*&+
1:17:47
16
Job van der Kleij
Dodeka Mannen
1:18:22
17
Koen Kroep
Kronos 2
1:23:41
18
Mark van der Schoot
Team gele trein de tweede
1:32:39
19
Jens Peeters
Asterdix
1:43:03
20
Tom van Schijndel
De Echte Hazen
1:56:57
21
Jordi Bot
Asterdix
2:01:27
22
Job Reurink
*&+
2:02:21
23
Stan Heijnen
Kronos 2
2:02:46
24
Loek Sanders
Dodeka Mannen
2:08:51
25
Daan Bosma
Team gele trein de tweede
2:19:05
26
Tim Heesterbeek
De Echte Hazen
2:21:26
27
Lars van der Valk
Kronos 2
2:21:29
28
Hessel Bakker
*&+
2:25:47
29
Robin van de Wege
Asterdix
2:26:43
30
Tom Klunder
Dodeka Mannen
2:31:16
31
Hajo Donders
Team gele trein de tweede
2:39:51
32
Sem Rosenkamp
De Echte Hazen
2:47:02
33
Thijs van Aalten
Kronos 2
2:48:03
34
Boudewijn Coenegracht
*&+
2:57:49
35
Niels Goedegebure
Dodeka Mannen
3:00:19
36
Sven Lugtigheid
Team gele trein de tweede
3:09:29
NSK-V, EKIDEN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joly Himpers
Team gele trein de eerste
22:57
2
Jennifer de Smidt
Team gele trein de eerste
1:12:44
3
Judith Stuij
Team gele trein de eerste
1:34:19
4
Elaine van Helvoort
Team gele trein de eerste
2:22:18
5
Noury van der End
Team gele trein de eerste
2:44:36
6
Magali Siri
Team gele trein de eerste
3:22:56
NSK-G, EKIDEN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Matthijs van den Broek
Astermix
16:51
2
Matías Ehren
Les Croquettes
17:40
3
Simon Loose
Dodeka gemixt
17:50
4
Izabella Thompson
De Blauwe Druif
20:27
5
Thelma Solleveld
Aquila 2
21:13
6
Mireille Ligthart
De Loopneuzen
23:12
7
Inge Salzmann
Blue French Horn
23:40
8
Ella Keijser
Kronos 1
27:44
9
Finn Timmermans
Astermix
51:52
10
Florence Estublier
Dodeka gemixt
58:56
11
Dianne van Dijk
Les Croquettes
1:00:21
12
Rens Rolink
De Blauwe Druif
1:01:21
13
Xavier van Dommelen
Aquila 2
1:05:07
14
Olav Slootbeek
De Loopneuzen
1:06:03
15
Thom van Kemenade
Blue French Horn
1:06:39
16
Rianne de Croock
Astermix
1:12:20
17
Fabian Pelgröm
Kronos 1
1:15:22
18
Aniek Sips
Dodeka gemixt
1:19:00
19
Belin van Mensvoort
Les Croquettes
1:20:52
20
Yvon Schreuder
De Blauwe Druif
1:25:08
21
Maureen van Solinge
De Loopneuzen
1:26:56
22
Sanne van der Marck
Aquila 2
1:31:14
23
Miriam Pierik
Blue French Horn
1:33:42
24
Marjolein Bolten
Kronos 1
1:39:28
25
Carmen Reep
Astermix
1:52:35
26
Gert Lek
Dodeka gemixt
1:56:35
27
Fabian Marondel
Les Croquettes
1:59:00
28
Constant Huiszoon
Aquila 2
2:04:48
29
Carmen Oosterkamp
De Loopneuzen
2:06:46
30
Bente Theeuwes
Astermix
2:12:03
31
Emma van Oijen
De Blauwe Druif
2:12:53
32
Sanne van Beek
Dodeka gemixt
2:16:51
33
Timea Jordova
Blue French Horn
2:20:20
34
Fleur Koeling
Les Croquettes
2:22:51
35
Ruben den Arend
De Loopneuzen
2:26:27
36
Willem Bosch
Kronos 1
2:30:07
37
Bouwe van Leeuwen
De Blauwe Druif
2:31:33
38
Lisanne Marck
Aquila 2
2:31:57
39
Thomas Reep
Astermix
2:36:42
40
Jesper van der Marel
Dodeka gemixt
2:44:03
41
Femke Vonck
Blue French Horn
2:46:07
42
Mathis Ben Harira
Les Croquettes
2:51:06
43
Annabel Boonman
Kronos 1
2:53:55
44
Robin Vink
De Blauwe Druif
3:00:49
45
Eva Vrijenhoek
Aquila 2
3:09:55
46
Marleen van Velzen
De Loopneuzen
3:10:39
47
Martijn van Dijk
Blue French Horn
3:18:07
48
Dunya van Zanten
Kronos 1
3:33:09
BM, EKIDEN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Robin Beijer
Dodeka gemixt 2.0
19:46
2
Pien Drop
Aquila 1
25:44
3
Eri van Berkum
Phoenerix
25:47
4
Jelmer Stuijt
Dodeka gemixt 2.0
58:49
5
Fabricio Medard
Aquila 1
1:06:23
6
Diaz Lilla Zempleni
Phoenerix
1:11:43
7
Elize Alwash
Dodeka gemixt 2.0
1:24:25
8
Arjuna Harten
Aquila 1
1:27:07
9
Bente Scholman
Phoenerix
1:37:46
10
Niels Fontijne
Aquila 1
2:05:00
11
Raymond Knetemann
Dodeka gemixt 2.0
2:11:12
12
Celia Hermoso
Phoenerix
2:23:19
13
Simon Stallinga
Aquila 1
2:25:15
14
Sylke van der Kleij
Dodeka gemixt 2.0
2:35:24
15
Anniek Roskam
Phoenerix
2:48:29
16
Thomas Raney
Aquila 1
2:54:42
17
Saana Taal
Dodeka gemixt 2.0
3:12:03
18
Dieuwertje den Hartog
Phoenerix
3:22:03
AV Phoenix - 26 maart 2022
Uitslagen.nl
26-03-2022 16:45