Uitslagenlijst 26e Haaksbergse Engelse Mijlenloop

Haaksbergen - Zondag 20 maart 2022

MSEN, 5 ENGELSE MIJL
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ingmar Neple
Goor
26:32
26:29
2
Boy Foks
Haaksbergen
26:35
26:31
3
Niels Scheffer
Hengelo Ov
26:38
26:35
4
Thomas Konings
Groenlo
28:39
28:38
5
Bram Rhebergen
Rekken
29:23
29:18
6
Roel Verwer
Varsseveld
30:16
30:10
7
Freek Bielevelt
Nijmegen
30:37
30:34
8
Mink de Jong
Vroomshoop
30:47
30:44
9
Kay Kranenburg
Aalten
30:53
30:53
10
Tjeerd Overbeek
Enschede
30:59
30:55
11
Thomas van den Beld
Enschede
32:03
31:59
12
Marcel Wassink
Duiven
33:09
33:04
13
Patrick Benjamins
Vriezenveen
33:17
33:17
14
Gerton prinsen
Groenlo
33:28
33:21
15
Abdi Hersi FLEXWERF
FLEXWERF
33:33
33:27
16
Tom Klein Poelhuis
Haaksbergen
33:34
33:23
17
Erwin Hondebrink
Enschede
33:51
33:46
18
Thijs Tekkelenburg LIVIO
34:27
34:12
19
Huub Tankink SMK ACCOUNTANTS
SMK ACCOUNTANTS
34:27
34:23
20
Koen Grauwelman
Zevenaar
34:37
34:20
21
Aschwin Kruders
Goor
34:38
34:32
22
Mart uit het Broek
Losser
34:43
34:34
23
Stephan Bontekoning
Hardenberg
35:13
34:43
24
Rick Dommerholt
Rijssen
35:16
35:09
25
Michael Neys
Haaksbergen
35:17
35:02
26
Marc van Wilgen
Haaksbergen
35:31
35:12
27
Martijn ten Berge
Haaksbergen
35:33
35:09
28
Startnummer 320
Onbekend
35:33
35:24
29
Arjen Schultinga
Hengelo Ov
36:11
35:54
30
Rémy van der Beek
OOSTING MAKELAARDIJ
36:11
36:11
31
Bart ter Huurne SMK ACCOUNTANTS
SMK ACCOUNTANTS
36:16
36:11
32
Remco Polhuis
Haaksbergen
36:26
36:20
33
Jeroen Busch
Enschede
36:28
36:10
34
Henk Braker
Hellendoorn
36:30
36:15
35
Frank Scholte van Mast
Rekken
36:41
36:32
36
Ivo Liebrand
36:43
36:19
37
Ruud ten Voorde FLEXWERF
FLEXWERF
36:50
36:43
38
Marcel te Lintelo
Rietmolen
37:02
36:53
39
Andre Wesseler
37:05
36:26
40
Jaap Vlietman KIEVITSPORT
KIEVITSPORT
37:05
36:57
41
Joep Schmitz
Haaksbergen
37:12
37:00
42
Ronald Verbeek
Enschede
37:24
37:14
43
Martijn Lievestro
Eibergen
37:34
37:29
44
Casper van Geffen
Haaksbergen
37:54
37:40
45
Dennis Kraenenbroeck
Haaksbergen
38:02
38:02
46
Stefan Groot Obbink
Haaksbergen
38:08
38:08
47
Max te Lintelo
Haaksbergen
38:12
38:04
48
Arno Brummelhuis
Eibergen
38:13
37:59
49
Raymond Enkt
Haaksbergen
38:14
38:02
50
Manfred Korbl
38:18
38:07
51
Startnummer 796
Onbekend
38:19
38:11
52
Mark ter Mors
OOSTING MAKELAARDIJ
38:38
38:02
53
Toby Kamp
Haaksbergen
38:42
38:19
54
Luuk Bokdam
Neede
38:52
38:38
55
Karsten Brefeld
Haaksbergen
38:56
38:24
56
Barry Hondelink EIJSINK
EIJSINK
39:00
38:28
57
Nick de Witte EIJSINK
EIJSINK
39:14
38:43
58
John Norda
Goor
39:22
39:07
59
Jan Arend Buxtorff
Deventer
39:22
39:06
60
Frank Ligtenberg
Hardenberg
39:27
39:27
61
Frank kamphuis
Enschede
39:31
39:25
62
Jan ter Huurne SMK ACCOUNTANTS
SMK ACCOUNTANTS
39:35
39:30
63
Martijn Sak
Haaksbergen
39:37
39:37
64
Leo Belshof
Borne
39:40
39:35
65
Brian te Lintelo
Haaksbergen
39:48
39:39
66
Bas Pieper
Borculo
40:00
39:50
67
Stefan Onland
Haaksbergen
40:04
39:48
68
Laurens Lindner
Enschede
40:10
39:41
69
Gibril Sam Gaye
Haaksbergen
40:12
40:00
70
Lesley Hagen FLEXWERF
FLEXWERF
40:13
40:08
71
Jesper ten Berge
Haaksbergen
40:13
39:56
72
David Overweg LIVIO
40:13
40:13
73
Wouter Koster
Enschede
40:14
40:05
74
Raijmond Ten Have
Haaksbergen
40:20
40:05
75
Fons van Sark
Haaksbergen
40:21
39:32
76
Ivo boone
Hengelo Ov
40:22
40:22
77
Erik Wolterink
Haaksbergen
40:27
40:05
78
Jorden Leuverman LIVIO
40:58
40:33
79
Frank Winters
Haaksbergen
40:59
40:50
80
Jeroen Lankheet
Haaksbergen
41:05
40:41
81
Jesper Evers KIEVITSPORT
KIEVITSPORT
41:06
41:00
82
Ivo Temmink
41:12
41:02
83
Quinten ter Schegget
Neede
41:13
40:25
84
Arjan Assink EIJSINK
EIJSINK
41:16
40:44
85
Max van der Kuil
Haaksbergen
41:26
40:58
86
Johan Grutterink FLEXWERF
FLEXWERF
41:30
41:25
87
Frank Spierings
Hengelo Ov
41:41
41:28
88
Youri Slaghekke
Haaksbergen
41:45
41:32
89
Luuk ten Denge FLEXWERF
FLEXWERF
41:46
41:41
90
Tom Nobbe
Haaksbergen
41:54
41:54
91
Wilco Smit
Haaksbergen
41:55
41:55
92
Ruud Naastepad
Winterswijk Ratum
42:09
41:36
93
Koen Natter
Haaksbergen
42:24
42:06
94
Martijn den Ouden
Haaksbergen
42:24
42:24
95
Koen Pieper
Borculo
42:24
42:14
96
Edwin Kampman
Heino
42:33
41:58
97
Peter Kampman
Haren Gn
42:34
41:59
98
Jan Lammers
Haaksbergen
42:38
42:34
99
Martin Nijboer
Haaksbergen
42:38
42:16
100
Wouter Dubbeldam
Elst Gld
42:39
42:11
101
Tim Nijboer
Haaksbergen
42:39
42:17
102
Joost Overkamp
Vorden
42:44
42:18
103
Yesa Bozoghlan
Haaksbergen
42:47
42:32
104
Rene Kuiper
42:48
42:33
105
Wouter Kamies
Haaksbergen
42:59
42:31
106
Jochen Haveresch
43:03
42:17
107
Bert Steffens
Haaksbergen
43:08
42:47
108
Tom-Luis Boll
43:29
43:12
109
Pim Bruche KIEVITSPORT
KIEVITSPORT
43:32
43:25
110
Jeroen de Jong LIVIO
43:37
43:19
111
Peter Paul Schmitz EZH
EZH
43:37
43:19
112
Henri Hemmers
Haaksbergen
43:41
43:15
113
Rolf Woldberg
Onbekend
44:02
43:38
114
Herman Winkelhorst NUBIX
NIBUX
44:09
43:31
115
Jeroen van de Sanden EZH
EZH
44:14
43:56
116
Jurgen Michorius
Arnhem
44:20
44:05
117
Sjoerd Berendsen
Ulft
44:30
44:06
118
Doris Schnell
44:31
43:48
119
Trinco Timmerman EZH
EZH
44:34
44:16
120
Rob Leuverink
Haaksbergen
44:36
44:14
121
Erwin ten Elsen
Haaksbergen
44:40
44:20
122
Dirk Jan Robbe
Groenlo
44:47
44:22
123
Raymon Eijsink
Haaksbergen
44:49
44:21
124
Herman Aalbers
Haaksbergen
44:51
44:30
125
Albert lubberink
Haaksbergen
44:56
44:28
126
Markus Langenbrink
45:02
44:18
127
Bastiaan Liefting
Haaksbergen
45:15
44:37
128
Jurre nijhuis
Haaksbergen
45:17
44:32
129
John Huitink
Oldenzaal
45:19
44:49
130
Ben Brefeld
Haaksbergen
45:36
45:04
131
Tommie Abbink
Haaksbergen
45:46
45:04
132
Jochem Goldberg
Haaksbergen
45:46
45:03
133
Han Ditzel
Haaksbergen
45:52
45:09
134
Daniël Prins
Haaksbergen
45:53
45:20
135
Christiane Thunte
45:54
45:11
136
Rino Put
Haaksbergen
45:55
45:34
137
Peter Bemthuis
Haaksbergen
45:56
45:13
138
Brian Blokhorst
Haaksbergen
46:00
45:21
139
Theo Kosters
Goor
46:19
46:06
140
Harrie Busch
Haaksbergen
46:24
46:00
141
Herman de Witte
Haaksbergen
46:26
45:37
142
Bertho Michorius
Haaksbergen
46:35
46:22
143
Patric Bomers
46:39
45:57
144
Bjorn Scholten
Eibergen
46:45
46:18
145
Gerrit van Geffen
Arkel
46:49
46:49
146
Wout Klok
Goor
46:50
46:16
147
Bernd Thunte
47:00
46:15
148
Hennie Bulthuis
Oldenzaal
47:04
46:33
149
Markus Herbers
47:16
46:34
150
Jos Siemerink
Haaksbergen
47:22
46:59
151
Niek Kolthof EIJSINK
EIJSINK
47:26
46:58
152
TA Konings
Haaksbergen
47:58
47:16
153
Giljam Wartena RABOBANK
RABOBANK
48:05
47:42
154
Yunus Kellekule
Haaksbergen
48:07
47:25
155
Freddy liebrand
Haaksbergen
48:13
47:31
156
Jan List
Goor
48:24
48:01
157
Bert maatman
Borculo
48:35
48:07
158
Stefan klijn
Haaksbergen
48:37
48:02
159
Rutger van Hagen
Enschede
48:50
48:34
160
Peter Huirne
Haaksbergen
49:17
48:21
161
Ali Hersi FLEXWERF
FLEXWERF
49:19
49:19
162
Eric Reinders
Zieuwent
49:19
48:25
163
Peter Rupert
Haaksbergen
49:34
48:48
164
Marco Krooshoop
Haaksbergen
49:35
49:08
165
Patrick Karnebeck
Haaksbergen
49:35
48:49
166
Laurens Weeink
Haaksbergen
49:49
49:28
167
Herman Voogsgeerd
Haaksbergen
50:00
49:43
168
Paul ten Bruggencate
Enschede
50:07
49:23
169
Gerrit Jan Hilderink NUBIX
NUBIX
50:18
50:18
170
Martin Tankink
Haaksbergen
50:38
50:10
171
Thijn Schopbarteld
50:46
50:12
172
Jeroen Schopbarteld
Haaksbergen
50:47
50:13
173
Marc Stomps
Rekken
50:57
50:41
174
Ino Derksen
Haaksbergen
51:17
50:34
175
Sjoerd Flapper
Haaksbergen
51:20
51:20
176
Daan van Golberdinge
51:20
51:10
177
Arie Bijl
Enschede
51:21
51:21
178
Wilko de Vos
51:41
50:56
179
Jurgen ten have
Haaksbergen
52:11
51:38
180
Thij Looman
Haaksbergen
52:19
52:00
181
Alphons Luttikholt NUBIX
NIBUX
52:24
51:47
182
Maria Witte
52:34
51:49
183
Jenny Temminghoff
52:39
51:56
184
Jeroen Luttikholt NUBIX
NIBUX
52:45
52:05
185
Tom Schildkamp
Enschede
53:09
52:54
186
Marcel Hofmeijer
Haaksbergen
53:12
52:32
187
Bernd Zweverink
Haaksbergen
53:33
52:46
188
Benno Bellers
53:40
53:40
189
Rudie Olthof
Enschede
55:00
54:45
190
Rene Gierkink
Lichtenvoorde
55:43
55:12
191
Alwin Hietbrink
Haaksbergen
56:37
55:53
192
Van Beijeren
Haaksbergen
1:00:10
59:25
193
Hans Bielevelt
Haaksbergen
1:07:02
1:06:18
194
Luuk Laarveld NUBIX
NIBUX
1:09:52
1:09:33
195
Frank Knobben
1:14:05
1:13:26
196
Felix Sessink
1:26:02
1:25:49
197
Toon Tankink
Rekken
1:54:21
1:54:21
VSEN, 5 ENGELSE MIJL
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lisa Bielevelt
EZH
31:23
31:19
2
Janet Krooshof
36:51
36:37
3
Lisa Borckink
Utrecht
36:58
36:34
4
Karin Schluter
38:46
38:29
5
Margot Schothuis EZH
EZH
39:46
39:24
6
Rianne van Ekeren
39:59
39:27
7
Tessa Krops
Hardenberg
40:23
39:53
8
Ellen Temmink
Haaksbergen
41:07
40:50
9
Mieke Foks
Enschede
41:09
40:35
10
Linda Scheggetman LIVIO
41:20
41:20
11
Rosan Goering LIVIO
41:20
40:57
12
Anouk Zwaan
Neede
41:28
41:04
13
Kim de Lange
41:28
41:02
14
Milou Vöcker
Hengevelde
41:52
41:36
15
Els Fokkert EZH
EZH
42:18
42:00
16
Debbie ter Avest
Haaksbergen
42:37
42:19
17
Wendy Thijert KIEVITSPORT
KIEVITSPORT
43:03
42:55
18
Madelief Brefeld
Haaksbergen
43:23
42:51
19
Suzan ten Thije
Haaksbergen
43:43
43:17
20
Margot Kerkemeijer
Haaksbergen
43:51
43:20
21
Mariel Bruggert LIVIO
44:03
43:39
22
Monique Dijkmann
Haaksbergen
44:11
43:31
23
Manon ter Avest
Enschede
44:16
43:46
24
Esther Westerik
44:19
43:46
25
Marjon Voskamp
Borculo
44:35
44:07
26
Gerdie Freriksen
Haaksbergen
44:38
44:29
27
Britt Vogt
Haaksbergen
44:43
44:19
28
Anja van Kempen EZH
EZH
44:43
44:23
29
Silke Leeftink
Enschede
45:05
44:35
30
Yvonne Roes
Varsseveld
45:13
44:31
31
Silvana Brugge
Haaksbergen
45:13
44:26
32
Jolien van der Sluis
Neede
45:19
44:54
33
Veronique van Os
Haaksbergen
45:24
44:50
34
Inge Neimeijer EZH
EZH
45:28
45:06
35
Sandra Heidemann
Enschede
45:28
45:17
36
Monika de Groot
45:55
45:13
37
Bodil van Kuik
Enschede
45:59
45:50
38
Manon Scharenborg
Haaksbergen
46:13
45:42
39
Cindy te Riet KIEVITSPORT
KIEVITSPORT
46:20
46:12
40
Merel Aarnink
Haaksbergen
46:22
45:49
41
Sabine Bomba
Haaksbergen
46:26
46:09
42
Mariel Korbl
46:30
46:19
43
Melenie Stevens
Haaksbergen
46:32
46:17
44
Mirle Luttikhold
Haaksbergen
46:45
46:09
45
Anne ten Broeke
Haaksbergen
46:45
46:09
46
Marion Pieterson
Haaksbergen
46:46
46:08
47
Annelies V d burg
Enschede
46:50
46:21
48
Ellen Wassink-Kamp
Eibergen
46:59
46:17
49
Miriam Luizink
Enschede
47:00
46:49
50
Anke Wijlens
Haaksbergen
47:02
46:21
51
Karin Bielevelt
Haaksbergen
47:03
46:23
52
Bianca Oeing Wehning
47:16
46:34
53
Ina Beckmann-Weiss
47:16
46:33
54
Maaike Geerdink LIVIO
47:18
46:52
55
Anne Thering
47:19
46:39
56
Ylva Hulshof
Haaksbergen
47:24
46:38
57
Cécile Brefeld
Groningen
47:25
46:53
58
Janneke Vogt-Beemer
Rietmolen
47:49
47:11
59
Inge Lammers
Haaksbergen
47:51
47:34
60
Alexandra Otte
Borne
47:55
47:10
61
Sanne ten Elshof
Haaksbergen
47:55
47:24
62
Marieke Tankink
Hardenberg
47:58
47:35
63
Rineke Overbeek
Enschede
47:58
47:21
64
Marielle Jimenez
Goor
48:02
47:38
65
Karin Wartena RABOBANK
RABOBANK
48:05
47:43
66
Laura van der Beek
Enschede
48:09
47:46
67
Carina ten Doeschot
Haaksbergen
48:18
48:00
68
Marian ten Voorde
Haaksbergen
48:19
47:46
69
Judith Eysink
Haaksbergen
48:44
48:25
70
Nicol Wijlens
Haaksbergen
48:45
48:26
71
Hetty Belshof
Haaksbergen
48:59
48:41
72
Sophie Roekevisch
Haaksbergen
49:06
48:33
73
Saskia Baas
Haaksbergen
49:14
48:51
74
Franka Doornmaal LIVIO
49:26
49:19
75
Ellen Krooshoop
Haaksbergen
49:35
49:07
76
Marleen ten Hag
Haaksbergen
49:37
49:03
77
Rianne Krooshoop
Haaksbergen
49:39
49:11
78
Amber Lankheet
Groningen
49:44
49:08
79
Ivonne te Lintelo
Haaksbergen
49:45
49:11
80
Alwine Welhuis EZH
EZH
49:48
49:27
81
Evelien Hodes LIVIO
49:54
49:16
82
Karien van Binsbergen LIVIO
49:55
49:16
83
Ellis den Hamer LIVIO
49:56
49:48
84
Agnes ter Huurne LIVIO
49:57
49:49
85
Heleen ten Bruggencate
Utrecht
50:01
49:17
86
Annemarie Westendorp
Haaksbergen
50:01
50:01
87
Annet de Witte
Haaksbergen
50:01
49:42
88
Monique Boerhof
Haaksbergen
50:08
49:31
89
Claudia Wes
Haaksbergen
50:11
49:32
90
Ellen tragter
Haarlo
50:52
50:25
91
Nicolette Steffens
Haaksbergen
50:56
50:33
92
Christel van der Kuil
Haaksbergen
50:56
50:34
93
Irma ten Dam
Haaksbergen
50:56
50:34
94
Denise de Zwart EZH
EZH
51:02
50:42
95
Margreet van Harsselaar
Haaksbergen
51:02
51:02
96
Leni van Kleef
Haaksbergen
51:37
51:04
97
Alwine Grondman
Haaksbergen
51:38
51:38
98
Annemiek Morsinkhof
Haaksbergen
51:42
50:57
99
Arashi Noordink
Haaksbergen
51:46
51:03
100
Regina Boedhoe
Enschede
51:54
51:08
101
Lynn Boere
Haaksbergen
51:59
51:13
102
Mirjam Simmelink
Haaksbergen
52:03
51:31
103
Wendy Suijthof
Haaksbergen
52:04
51:34
104
Anita Spit
Haaksbergen
52:04
51:25
105
Marije Neys
Haaksbergen
52:05
51:49
106
Corine Voogtsgeerd
Haaksbergen
52:06
51:35
107
Anouk Menkehorst
Haaksbergen
52:10
51:40
108
Wendy Busschers LIVIO
52:14
51:52
109
Wendy Bolster
Haaksbergen
52:17
51:59
110
Deborah Dieperink
Haaksbergen
52:21
51:46
111
Sonja Gewers
52:35
51:50
112
Silke Leveling
52:39
51:54
113
Britta Banken
52:39
51:54
114
Esther Diepenmaat
Haaksbergen
52:41
52:15
115
Sandra Marissen EZH
EZH
52:54
52:32
116
Loes Baltink
Enschede
53:19
52:43
117
Riëlle Wielens
Rekken
53:35
53:25
118
Mayke van Dongeren
Haaksbergen
53:36
53:10
119
Marlies Toetelink
Haaksbergen
53:56
53:22
120
Mariëlle Nijland
Deventer
54:12
53:38
121
Melanie Hof
Haaksbergen
54:40
54:08
122
Regine Van der Hee
Haaksbergen
55:21
54:37
123
Carla Stam LIVIO
55:43
55:36
124
Madeleine Heynens LIVIO
55:43
55:36
125
Bernadette van Dommelen LIVIO
55:44
55:37
126
Linda Kamphuis LIVIO
55:45
55:38
127
Joanne Konings
Haaksbergen
56:04
56:04
128
Monique Ticheloven
Haaksbergen
56:04
55:21
129
Jeannette te bogt
Haaksbergen
56:27
55:37
130
Suzanne Morsinkhof
Haaksbergen
56:38
55:53
131
Jeldau Bijkerk
Zwolle
56:42
56:00
132
Van der Holst Marion
Haaksbergen
56:43
55:59
133
Anke Wijlens
Haaksbergen
58:26
57:41
134
Aniek Morsinkhof
Haaksbergen
59:12
58:31
135
Karen Depenbrock
59:14
58:56
136
Esther Schreurs ter Riet
Enschede
59:36
59:06
137
Liselotte Nijhof
Haaksbergen
1:00:05
59:20
138
Henriette ter Braak EZH
EZH
1:00:30
1:00:09
139
Thea Voordouw EZH
EZH
1:00:35
1:00:13
140
Aimee ter avest
Rekken
1:03:57
1:03:07
141
Monique Kerkhoffs
Enschede
1:05:54
1:05:54
142
Elisabeth Nijhof
Haaksbergen
1:07:05
1:06:20
MSEN, 10 ENGELSE MIJL
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Mark te Brake
Aalten
53:29
53:25
2
Gijs Boerrigter
Oldenzaal
54:43
54:40
3
Mirko Hartgerink
Haaksbergen
55:22
55:19
4
Tim Mengerink
Aalten
58:02
57:59
5
Rik Spijkerman
Delden
58:22
58:19
6
Jan Baltink
Nijmegen
58:44
58:44
7
Nico klein poelhuis
Haaksbergen
59:31
59:27
8
Mark Oude Alink
Delden
59:51
59:47
9
Pim de Kok
Enschede
1:02:58
1:02:50
10
Martijn Schermers
Rotterdam
1:02:58
1:02:58
11
Tamo Vogel
Eibergen
1:04:25
1:04:25
12
Kjell Vogel
Eibergen
1:05:00
1:04:55
13
Luuk Te Brake
Aalten
1:05:11
1:05:05
14
Gerjan De Jager
Wierden
1:06:01
1:05:56
15
Björn Hoekstein
Enschede
1:06:16
1:06:12
16
Hein Jonkman
Utrecht
1:06:36
1:05:57
17
Rob Galgenbeld
Haaksbergen
1:06:40
1:06:33
18
Eddy Kerkveld
1:06:49
1:06:44
19
Joris Jannink
1:06:53
1:06:47
20
Dirk Hoekman
Bathmen
1:06:54
1:06:49
21
Arjo Koekoek KIEVITSPORT
KIEVITSPORT
1:07:44
1:07:44
22
Arno Boyer
1:08:03
1:07:53
23
Frank Kuipers
Enschede
1:08:30
1:08:24
24
Andre Neerlaar
Beltrum
1:08:31
1:08:31
25
Jeroen Meijerink
Enschede
1:08:39
1:08:22
26
Fabrice Boessinger
1:08:44
1:08:34
27
Bas van den Berg RABOBANK
RABOBANK
1:08:54
1:08:48
28
Bart Dijkman
Haaksbergen
1:09:33
1:09:23
29
Stan ten Vregelaar
1:10:18
1:10:06
30
Abrahan Hernández
Haaksbergen
1:10:22
1:09:53
31
Michel Natter
Haaksbergen
1:10:31
1:10:04
32
Martijn Buijnink
Enschede
1:10:35
1:10:28
33
Laurens Ottenschot
Almelo
1:11:36
1:11:25
34
Tonnie de winter
Deventer
1:11:42
1:11:32
35
Marc Altena
Haaksbergen
1:11:55
1:11:49
36
Harald ter Huurne
Haaksbergen
1:12:17
1:12:12
37
Ralf Brügger
1:12:33
1:12:21
38
Bjørn van Til
Raalte
1:12:47
1:12:41
39
Roy Noordink
Haaksbergen
1:12:54
1:12:54
40
Mark Prins
Dordrecht
1:12:55
1:12:49
41
Rudy Hulzink
Haarlo
1:12:57
1:12:43
42
Henk-Jan Baltink
Enschede
1:13:09
1:13:00
43
Wim Kuiper
Enschede
1:13:14
1:13:05
44
Edo ten Thije
Hengevelde
1:13:23
1:13:17
45
Ahmed Hashi
Gronau
1:13:23
1:12:49
46
Theo Hendriksen
Haaksbergen
1:13:34
1:13:34
47
Jeroen Moes FYSIK
FYSIK
1:13:38
1:13:31
48
Laurens van der Velde
Enschede
1:14:00
1:14:00
49
Herbert Schonenborg
Enschede
1:14:02
1:13:53
50
Klein Poelhuis
Haaksbergen
1:14:09
1:13:16
51
Gerrit Boswinkel
Markelo
1:14:09
1:14:04
52
Jeroen Enthoven
Utrecht
1:14:14
1:13:38
53
Wim Dekker
Wijhe
1:14:25
1:14:17
54
Ronald Schiphorst
1:14:34
1:14:23
55
Patrick Ikink
Aalten
1:14:38
1:14:24
56
Henrie Denneboom
Borculo
1:14:42
1:14:34
57
Hansi Verwohlt
1:14:48
1:14:33
58
Rob Elsweier
Haaksbergen
1:15:10
1:14:50
59
Patrick Voogsgeerd
Rhenen
1:15:16
1:14:59
60
Niels Noordink
Haaksbergen
1:15:19
1:15:00
61
Tim Kamphuis
Haaksbergen
1:15:20
1:15:16
62
Gert-Jan Konijnenbelt
Nijverdal
1:15:22
1:15:02
63
Gert-Jan Willemstein FYSIK
FYSIK
1:15:22
1:15:14
64
Arthur Knobben
Nijverdal
1:15:25
1:15:05
65
Remco Hermes FYSIK
FYSIK
1:15:27
1:15:27
66
Theo Wegdam
Hengevelde
1:15:37
1:15:28
67
Huub Hodes EZH
EZH
1:15:40
1:15:23
68
Maarten Busschers FYSIK
FYSIK
1:15:42
1:15:42
69
Jurgen Spekreijse
Hengevelde
1:15:53
1:15:43
70
Jeroen Ikink
Haaksbergen
1:16:05
1:15:58
71
Raymond Kleinsman
Eibergen
1:16:22
1:16:22
72
Frank te Beest
Haaksbergen
1:16:39
1:16:28
73
Koen Zieleman
Haaksbergen
1:16:42
1:16:18
74
Gerard Schonenborg
Haaksbergen
1:16:48
1:16:39
75
Dennis Dwars
Hengelo Ov
1:16:58
1:16:47
76
Martin ten Voorde
Haaksbergen
1:16:59
1:16:47
77
Wouter Vaanhold
Haaksbergen
1:17:17
1:16:29
78
Gerard Lenferink
Enschede
1:17:17
1:17:08
79
Sebastiaan Lenferink
Enschede
1:17:18
1:17:08
80
Thomas Ottenschot
Haaksbergen
1:17:18
1:16:58
81
Jurgen Eijsink
Haaksbergen
1:17:29
1:17:19
82
Marcel Venix
Enschede
1:18:15
1:17:46
83
Udo Depenbrock
1:18:42
1:18:26
84
Jochen Steevens
1:18:43
1:18:27
85
Herben Konink
Bentelo
1:18:50
1:18:35
86
Niels Broekhuis
Haaksbergen
1:18:53
1:18:26
87
Jonathan Stek JBC SOLUTIONS
JBC SOLUTIONS
1:18:55
1:18:24
88
Marcel Klein Gunnewiek
Groenlo
1:19:06
1:18:42
89
Benno Braamhaar
Rijssen
1:19:14
1:19:02
90
Erwin Nijhuis
Haaksbergen
1:19:25
1:19:05
91
Justin Gerold
1:19:56
1:19:38
92
Gert Roerink
Haaksbergen
1:20:31
1:20:01
93
Tom Verbraeken
Enschede
1:20:40
1:20:28
94
Börni Leefken
Gronau
1:20:47
1:20:09
95
Luc Geerlink
Haaksbergen
1:20:51
1:20:51
96
Richard Morskieft
Bentelo
1:20:57
1:20:41
97
Jelle Knoef
Haaksbergen
1:20:58
1:20:31
98
Erik Vije
Bentelo
1:21:32
1:21:32
99
Killian ter Meer KIEVITSPORT
KIEVITSPORT
1:21:33
1:21:26
100
Peter smit
Barneveld
1:21:40
1:21:12
101
Wim Brinkman
Aalten
1:21:43
1:21:20
102
Henny Leferink
Haaksbergen
1:21:43
1:21:26
103
Joeri meljes
Geesteren Gld
1:21:59
1:21:23
104
Raymon Veldman
Zwolle
1:22:14
1:21:49
105
Ivo Temmink
Hengelo Ov
1:22:48
1:22:37
106
Sven Koverman
Gronau
1:23:05
1:22:27
107
Henri Nijenhuis
Haaksbergen
1:23:09
1:22:25
108
Lennard Hofmeijer
Haarlem
1:23:15
1:22:50
109
Robbin Warmerveld
1:23:20
1:22:43
110
Joost van Gelder
Deventer
1:23:29
1:23:01
111
Arjan Simmelink
Haaksbergen
1:23:33
1:23:33
112
Gerard Hilhorst
Gelselaar
1:23:33
1:23:03
113
Raymond ter Haar
1:23:34
1:22:58
114
Jeroen Scharrenborg
Hengevelde
1:23:35
1:23:09
115
Bert Cornelese
Zevenaar
1:23:37
1:23:19
116
Joost Kiewik
Hengelo
1:23:41
1:23:26
117
Marcel Nijland
Enschede
1:23:41
1:23:16
118
Gerard Weernink
Enschede
1:23:48
1:23:36
119
Bouke Nijkamp
Enschede
1:24:03
1:23:21
120
Maarten Winkelhorst
Diepenheim
1:24:06
1:23:32
121
Helmut screever
Haaksbergen
1:24:12
1:23:50
122
Roy Noordink
Haaksbergen
1:24:12
1:23:52
123
Martin Bosker
Hengelo Ov
1:24:12
1:24:01
124
Cor Terhurne JBC SOLUTIONS
JBC SOLUTIONS
1:24:18
1:24:18
125
Henk Blik
Enschede
1:25:06
1:24:30
126
Jan Dieperink
Haaksbergen
1:25:40
1:25:07
127
Sander Hannink
Haaksbergen
1:25:48
1:25:26
128
Rick Campman
Enschede
1:25:48
1:25:32
129
Eddy Boerhof
Haaksbergen
1:25:56
1:25:19
130
Gerard Brefeld
Haaksbergen
1:26:04
1:25:30
131
Daan Peters
Enschede
1:26:09
1:25:57
132
Ralf Egberink
Enschede
1:26:11
1:25:59
133
Erik ten Kate
Enschede
1:26:30
1:26:17
134
Krijno van Vugt
Enschede
1:26:32
1:26:19
135
Gert Janse
Losser
1:27:03
1:26:28
136
Hans Hevink
Enschede
1:27:05
1:26:49
137
Rik Tonino
1:27:11
1:26:43
138
Ferry van Sark
Haaksbergen
1:27:21
1:27:02
139
Edwin Baden
Geldrop
1:27:22
1:26:42
140
Jan meuleman
Haaksbergen
1:27:32
1:27:06
141
Frank Berndsen
Hengelo Ov
1:27:35
1:27:35
142
Tonnie Baumeister
Haaksbergen
1:27:44
1:27:44
143
Raa Morsinkhof
Haaksbergen
1:27:45
1:27:19
144
Henk Westerik
Hengelo Ov
1:27:47
1:27:12
145
Tijn Leussink JUMBO
JUMBO LEUSSINK
1:27:53
1:27:18
146
Jochem van Herk
Haaksbergen
1:27:55
1:27:19
147
Steven Lankheet
Enschede
1:27:56
1:27:17
148
Rens Verhage
Enschede
1:28:04
1:27:52
149
Chris van der Fels
1:28:11
1:27:43
150
Richard de Klein
Haaksbergen
1:28:31
1:27:59
151
Timmy Eulderink
Losser
1:28:40
1:28:31
152
Dinand Telman
Nijverdal
1:29:10
1:28:36
153
René Kleinsman
Haaksbergen
1:29:20
1:28:39
154
Frank ter Woerds
Haaksbergen
1:29:26
1:28:43
155
Dirk Eijsink
Enschede
1:29:26
1:28:46
156
Sander Langevoort
Haaksbergen
1:29:57
1:29:20
157
Erwin ten Donkelaar
Enschede
1:30:02
1:29:38
158
Marcel waijboer
Haarlo
1:30:10
1:30:10
159
Bart Haarman
Losser
1:30:13
1:29:56
160
Luuk Adolfsen
Losser
1:30:16
1:30:00
161
Rob Gouw
Goor
1:30:40
1:30:40
162
Adri Berger
Enschede
1:31:15
1:31:06
163
Casper van den Hoek
Enschede
1:31:32
1:31:28
164
Robin Hofste
Haaksbergen
1:31:39
1:30:59
165
Achterweust Wim
Haaksbergen
1:31:40
1:30:58
166
Collin wantia
Haarlo
1:31:49
1:31:13
167
Tim Gerritzen
Losser
1:32:15
1:31:59
168
Harry ter Braack
Haaksbergen
1:32:41
1:32:04
169
Albert Brouwer
Haaksbergen
1:32:46
1:32:09
170
Roy Wieskamp
Haaksbergen
1:33:12
1:33:12
171
Frank Raben
Groenlo
1:34:37
1:34:11
172
Klaas Keizer
Enschede
1:34:58
1:34:44
173
Mark Wormgoor
Hengelo Ov
1:35:08
1:34:38
174
Ronny Hubers
Haaksbergen
1:35:46
1:35:10
175
Wilfried Oldenkotte
Haaksbergen
1:36:02
1:35:34
176
Herbert Voogsgeerd
Enschede
1:36:05
1:35:48
177
Rémon Lurvink
Haaksbergen
1:36:15
1:35:39
178
Christian Post
Gronau
1:36:15
1:35:38
179
Daniël Nijkamp
Lochem
1:36:22
1:36:08
180
Marco Heerze
Haaksbergen
1:36:53
1:36:32
181
Bram Weegerink
Haaksbergen
1:37:21
1:36:42
182
Jan Koers
OOSTING MAKELAARDIJ
1:40:49
1:40:12
183
Louwrens Moolhuizen
Haaksbergen
1:41:21
1:40:40
184
Bart Hammer
Enschede
1:42:59
1:42:47
185
Leendert van Herk
Haaksbergen
1:44:04
1:43:29
186
Hans Visser
Enschede
1:44:53
1:44:17
187
Leo Gollenbeek
Enschede
1:45:54
1:45:15
188
Joop van der fels
Almelo
1:47:50
1:47:22
189
Kees Stokla
Haaksbergen
1:49:18
1:48:40
190
Marcel Kroese
Vroomshoop
1:50:49
1:50:00
191
Roland Peters
Enschede
1:50:49
1:50:36
192
Bart Sache
1:51:20
1:50:48
VSEN, 10 ENGELSE MIJL
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Renee Sijbesma
KIEVITSPORT
1:01:44
1:01:40
2
Esther Exterkate
Haaksbergen
1:08:55
1:08:50
3
Hester Brinkman
Zuidschermer
1:11:05
1:10:55
4
Lisanne Venix
Utrecht
1:12:34
1:12:06
5
Irene Gabrielle Ergun
1:12:37
1:12:17
6
Eileen Groenland
Haaksbergen
1:13:48
1:13:26
7
Silke Belshof
Haaksbergen
1:15:50
1:15:50
8
Janine Willems
Den Ham Ov
1:17:04
1:16:56
9
Josselijn Wentink
Haarlo
1:18:49
1:18:19
10
Kyra Vrielink
Haaksbergen
1:19:49
1:19:25
11
Carina Slingerland
Haaksbergen
1:20:33
1:20:14
12
Ellen Bolster
Haaksbergen
1:21:02
1:20:28
13
Kim Lansink
Haaksbergen
1:21:02
1:20:38
14
Agnes Loohuis-Damveld
Haaksbergen
1:22:11
1:21:44
15
Kyra Bokdam
Haaksbergen
1:22:43
1:22:20
16
Chantal Geerdink - Krake
Haaksbergen
1:23:08
1:22:42
17
Linda Luttikhof EZH
EZH
1:23:13
1:22:53
18
Maaike Smit
1:23:14
1:22:46
19
Daniella Idema
Haaksbergen
1:24:06
1:23:39
20
Enith Bouwmeesters
Enschede
1:25:33
1:25:21
21
Imke Hannink
Haaksbergen
1:25:41
1:25:19
22
Annemarie Gosselink
Enschede
1:26:00
1:25:36
23
Merle de Weerd
Enschede
1:26:11
1:25:58
24
Gonny Peters
Enschede
1:26:11
1:26:11
25
Mimi ter Weeme
Haaksbergen
1:26:36
1:26:09
26
Katleen Horck-Brummelhuis
Haaksbergen
1:27:10
1:26:49
27
Ramona Peerik EZH
EZH
1:27:11
1:26:51
28
Merlin Brummelhuis
Haaksbergen
1:27:14
1:26:53
29
Gabrielle ten Broeke
Utrecht
1:27:32
1:27:23
30
Melanie Wender
Haaksbergen
1:27:34
1:27:01
31
Ilse Boomkamp
Haaksbergen
1:27:46
1:27:20
32
Leoni Doornhegge
Haaksbergen
1:27:47
1:27:21
33
Kirstin Molenveld
Haaksbergen
1:27:48
1:27:22
34
Claire Franke
1:28:19
1:27:55
35
Marit Wolferink-de Groot
Enschede
1:28:44
1:28:26
36
Merlin Tenhage RABOBANK
RABOBANK
1:30:11
1:29:51
37
Bente Linsen RABOBANK
RABOBANK
1:30:12
1:29:51
38
Betsy Meijer LIVIO
1:30:28
1:30:13
39
Kirstin Stokla
Noordwijk Zh
1:31:11
1:30:35
40
Elly Terhurne-Konings JBC SOLUTIONS
JBC SOLUTIONS
1:31:20
1:30:55
41
Marianne Weeink
Haaksbergen
1:31:21
1:30:56
42
Mariëlle Rouwenhorst
Hengevelde
1:31:51
1:31:36
43
Ilona Pot
Haaksbergen
1:32:39
1:32:39
44
Marion Boekhoff
Haaksbergen
1:32:53
1:32:28
45
Dianne Siemerink
Haaksbergen
1:32:58
1:32:29
46
Sawa Visschedijk
Haaksbergen
1:32:58
1:32:28
47
Mara Jansen
Neede
1:33:38
1:33:05
48
Emma Bijen
Saasveld
1:34:05
1:33:25
49
Wapke von Piekartz
Ambt Delden
1:35:09
1:34:55
50
Carlijn Oldenkotte
Amsterdam
1:36:02
1:35:35
51
Zoé du Frenne
Enschede
1:36:23
1:36:23
52
Anja Bijkerk
Enschede
1:36:57
1:36:16
53
Lara van Alstede
Haaksbergen
1:37:22
1:36:44
54
Jacquelien Jacobs JBC SOLUTIONS
JBC SOLUTIONS
1:38:00
1:37:32
55
Van Daal
Amersfoort
1:38:02
1:37:38
56
Jose Busch JBC SOLUTIONS
JBC SOLUTIONS
1:38:02
1:37:31
57
Anneloes Lammerinnk
Enschede
1:39:00
1:38:25
58
Corinne Haan
Haaksbergen
1:40:22
1:40:22
59
Margreet de Hoog-Kamphuis
Enschede
1:43:04
1:42:50
60
Ellen van den Dolder
Enschede
1:46:14
1:46:01
61
Laura kuiper
Haaksbergen
1:49:52
1:49:03
62
Anja Olthof
Vriezenveen
1:50:48
1:50:00
63
Melinda Peters
Enschede
1:50:52
1:50:40
JONGE, JEUGDLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Kyan Rikkerink
Haaksbergen
10:58
10:58
2
Valentijn Sak
Haaksbergen
11:57
11:57
3
Stijn Lansing
Haaksbergen
12:04
12:04
4
Chris Doornhegge
Haaksbergen
12:05
12:05
5
Bram Eijsink
Haaksbergen
14:47
14:47
6
Thijs Menkehorst
Haaksbergen
15:14
15:14
MEISJ, JEUGDLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lobke Schmitz
Haaksbergen
12:01
12:01
2
Jolijn Siemerink
12:47
12:47
3
Lynn leferink
Haaksbergen
15:15
15:15
MAN, RACERUNNERS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sylvester Pietersen
Enschede
24:22
24:22
2
Teun Fikkert
Vriezenveen
29:29
29:29
3
Jim Egberink
Enschede
29:34
29:34
VROUW, RACERUNNERS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Aniek Vollenbroek
Hengelo Ov
14:29
14:29
2
Gwenn Hubers
Hengelo Ov
14:55
14:55
3
Maike Stegers
Haaksbergen
16:45
16:45
Vragen over de uitslag: info@uitslagensoftware.nl
www.uitslagensoftware.nl || www.ox-max.com
Uitslagen.nl
21-03-2022 16:44