Uitslagenlijst Verhoeve Groen Cross
Appelscha - Zondag 30 januari 2022
15MAN, TRAILRUN 15 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
3
Bernhard Scholing
Ruinerwold
1:10:34
1:10:18
4
Tichelaar Teatse
Harlingen
1:11:00
1:10:59
5
Theo Groenendijk
LSV Invictus
1:11:33
1:11:29
10
André de Vries
LSV Invictus
1:17:05
1:16:59
18
Richard van den Berge
LSV Invictus
1:21:29
1:21:22
20
Jaap Hemstra
Groningen Atletiek
1:21:40
1:21:34
23
Siem Hiemstra
LSV Invictus
1:23:14
1:23:06
28
Uilke Aize Wind
Hurdegaryp
1:24:11
1:24:08
34
Martin van den Burg
Friesland
1:29:53
1:29:42
37
Ulbe van der Wal
Friesland
1:32:29
1:32:20
40
Siebren Boerma
Loopclub Burgum
1:38:48
1:38:30
41
Marinus de Haan
Loopclub Burgum
1:38:48
1:38:31
43
Bonne de Haan
Loopclub Burgum
1:55:51
1:55:33
15VRW, TRAILRUN 15 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
3
Bertha Bruggenkamp
Lionitas
1:15:28
1:15:15
6
Minke Hell
Loopclub Burgum
1:19:43
1:19:36
7
Alinda ten ten Hoor
Hijken
1:20:19
1:19:59
8
Rianne Beverdam
Bovensmilde
1:21:38
1:21:34
11
Engelien Ezendam
LSV Invictus
1:23:14
1:23:06
15
Frouwkje Herder
LSV Invictus
1:32:15
1:32:03
17
Janneke Goossen Cazemier
Warffum
1:32:35
1:32:29
22
Roos Boerma
Loopclub Burgum
1:38:50
1:38:50
24
Annechien van der Veen
Lionitas
1:47:56
1:47:41
8MAN, TRAILRUN 8 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
3
Arie van Heeringen
Leeuwarden
37:56
37:55
4
Sigurd van Starkenburg
Boijl
38:21
38:21
9
Geert Aardema
LSV Invictus
42:57
42:52
18
Jack van Rozen
Oosterwolde Fr
48:52
48:45
24
Klaas J van der Ploeg
Lemmer
52:06
51:55
27
Cor Hoogeveen
Loopgroep Smilde
53:09
53:04
30
Djurre Joh van der Schaaf
Friesland
54:16
53:56
31
Peter Gardenier
Ouwsterhaule
58:22
58:07
8VRW, TRAILRUN 8 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
5
Anouk de Vegt
Oosterwolde Fr
45:20
45:17
6
Jennifer Jager Snippe
Katlijk
45:20
44:59
9
Martine Oosterloo
Beetsterzwaag
48:17
47:58
15
Aly Prins-Olijve
LSV Invictus
52:39
52:24
16
Annemarie Groenenberg
Lionitas
53:20
53:04
17
Gerda Rijlaarsdam
LSV Invictus
53:22
53:07
18
Mirjam Huiskes
Loopgroep Smilde
55:57
55:31
19
Neel van Mourik
Ravenswoud
57:14
57:01
20
Fetsje Jonker-Westerhuis
Jubbega
58:18
58:04
22
Rieneke Gardenier
Hardlopen.nl
1:01:20
1:01:08
24
Hilda Meijerhof
Appingedam
1:10:05
1:09:43
27
Anita van der Wal
Friesland
1:10:10
1:09:49
MAN, CANICROSS NETTO
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
3
Roelof Sondaar
De Sprinter
23:32
4
Fred Hazeleger
Boelenslaan
23:58
6
Richard vd Heide
Fluitenberg
25:39
VROUW, CANICROSS NETTO
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Nataschja Hettelder
Visvliet
20:39
4
Marianne van de Linde
Boelenslaan
24:09
8
Sandra van der Meulen
Hallum
28:16
9
Nynke Oosterloo
Groningen Atletiek
28:24
11
Angelique Kuipers
Ravenswoud
31:03
JPUP, PUP J EN M 1 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jorrit Riemeijer
Nieuwe Pekela
4:16
4:16
9
Sven Thalen
Groningen Atletiek
4:48
4:48
10
Maarten Slagter
Groningen Atletiek
4:49
4:49
17
Koen van der Windt
Leeuwarden
5:46
5:46
19
Tim van der Windt
Leeuwarden
6:03
6:03
20
Jelle van der Windt
Lionitas
6:03
6:02
21
Jarno Breedenbach
Lionitas
6:10
6:07
22
Linda Timmer
Groningen Atletiek
6:15
6:15
23
Djilani Dinmohamed
Lionitas
6:17
6:14
26
Morris van Starkenburg
Boijl
8:38
8:38
MPUP, PUP J EN M 1 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
JJUND, JUND J EN M 1.4 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
4
Bastiaan Borgmans
Lionitas
6:08
6:07
MJUND, JUND J EN M 1.4 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Viënne van der Knaap
Horror
5:31
5:31
7
Elin Thalen
Groningen Atletiek
6:41
6:41
10
Lotte Kwak
Groningen Atletiek
7:57
7:56
MAN, SPRINT H EN D 1.4 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
3
Jeroen Vochteloo
LSV Invictus
4:39
4:39
8
Hielke Jonker
LSV Invictus
5:14
5:12
9
Leroy Oostman
Groningen Atletiek
5:26
5:25
VROUW, SPRINT H EN D 1.4 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
4
Jonine Hofstra
LSV Invictus
6:29
6:28
JJUNC, JUNC J EN M 2 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jerrik Thalen
Groningen Atletiek
7:33
7:32
2
Yarne Dotinga
Groningen Atletiek
7:34
7:34
MJUNC, JUNC J EN M 2 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Nynke Kwak
Groningen Atletiek
7:44
7:44
JJUNB, JUNB J EN M JUNA M 4 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
3
Jasper de Jong
Groningen Atletiek
14:18
14:17
4
Wang van Ingen Schenau
Groningen Atletiek
14:55
14:54
MJUNB, JUNB J EN M JUNA M 4 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
MJUNA, JUNB J EN M JUNA M 4 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
JJUNA, JUNA JONGENS 6 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Thijs ten Caat
De Sperwers
24:20
24:19
DSEN, DAMES SEN. 40+ 6 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
D40+, DAMES SEN. 40+ 6 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lieneke de Jong-Goris
Lionitas
27:47
27:44
HSEN, HSEN. 40+ 50+ 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Geart Jorritsma
Lichtlopen
32:00
32:00
4
Martijn Bootsma
Anna Paulowna
35:33
35:31
6
Lars van der Meulen
Impala
39:04
39:03
H40+, HSEN. 40+ 50+ 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Richard Stel
Groningen Atletiek
35:54
35:53
H50+, HSEN. 40+ 50+ 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Foppe van der Heide
Impala
36:53
36:53
H60+, HSEN. 40+ 50+ 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
Uitslagen.nl
31-01-2022 11:57