Uitslagenlijst St Georgecross

Spierdijk - Zondag 12 december 2021

MSEN, CROSSCIRCUIT HE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Filmon Tesfu
SV Sportlust
27:22
2
Tom Hoogeboom
Hylas
27:45
3
Gianluca Assorgia
SV Sportlust
28:34
4
Koen van Haaster
Hera
29:08
5
Mick van der Velden
Hylas
29:55
6
Tim Tesselaar
Noordkop
30:09
7
Tobias Pennekamp
Alkmaar
30:12
8
Menno Munster
Hylas
30:16
9
Pepijn Smilda
Hera
30:23
10
Thijs Mossel
AV Edam
30:34
11
Martijn Bootsma
DOKEV
30:49
12
Bouke Bouma
AV Edam
31:08
13
Joost Zaunbrecher
AV Edam
31:43
14
Lars Remijn
AV '23
32:03
15
Jim Kruiver
Hera
32:52
16
Jan-Arie Portegijs
Noordkop
33:20
17
Angelo Visser
NEA Volharding
33:27
18
Aaike Bouma
AV Edam
33:44
19
Paul Okkerse
SV Sportlust
34:02
20
Erik Beudeker
AV Edam
34:39
21
Kars van der Gragt
Hylas
34:48
22
Bryan Warrink
Hoorn Nh
35:11
23
Alexander Beemsterboer
Zwaag
35:16
24
David Pennekamp
De Goorn
36:07
25
Robin Kras
AV Edam
36:08
26
Jorrit Zuiker
Nederlandse Triathlonbond
37:55
27
Alex Bouwmeester
SAV
38:30
28
Niels Vertelman
Hoogkarspel
38:35
29
Joey Steenvoorden
Noordkop
39:35
30
Stephan Borst
Alkmaar
41:51
M35, CROSSCIRCUIT HE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maurice Vriend
AAC
32:11
2
Jaap Witte
Texel
33:32
3
Sébastien Baars
Den Helder
35:24
4
Bart Stavenuiter
35:39
5
Jurriaan Alderliestee
Hoorn
35:58
6
John van de Swaluw
Wervershoof
36:56
7
Johan Baas
Hollandia
38:02
M40, CROSSCIRCUIT HE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ronald Marees
Oudesluis
31:10
2
Sjaak Bakker
Hera
31:55
3
Michel Panneleet
Trias
32:38
4
Peter Jan Laverman
Hylas
34:01
5
Alex van Weezenbeek
Hera
35:20
6
Wouter Meijerink
SAV
36:58
7
Harm Weidenaar
Alkmaar
38:17
8
Norbert Bijvoet
Hollandia
40:52
9
Maarten Schouten
De Goorn
40:59
10
Bart Krijnen
Spierdijk
41:45
M45, CROSSCIRCUIT HE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ralph Apeldoorn
DEM
31:11
2
Richard Kramer
SAV
32:37
3
Tom ten Bruggencate
Hera
32:42
4
Eelco van der Wind
Hollandia
33:05
5
Gerald Koeman
Hollandia
33:34
6
Mark Overtoom
Heerhugowaard
33:41
7
Remko van Hove
Trias
33:53
8
Chris van Dok
Running Holland vereniging
34:47
9
Richard Smit
Hera
34:50
10
Niels van Wijk
Andijk
35:25
11
Sander Steltenpool
Andijk
35:58
12
Paolo Garrone
Sint Pancras
36:59
13
Jeroen Lautenschutz
AV Edam
37:08
14
John Braas
De Goorn
41:51
15
Sander Collet
AV Edam
44:30
16
Richard Hes
Heerhugowaard
44:54
17
Ernst Jonker
Hera
45:29
18
Richard Pronk
Spierdijk
47:33
M50, CROSSCIRCUIT HE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ruud Beerepoot
Hera
31:18
2
Pip Tesselaar
Hera
32:34
3
Walter Klanker
Sint Pancras
34:13
4
John Gombault
Trias
34:42
5
John Buikman
AV Edam
36:07
6
Gertjan Klumpenhouwer
SAV
36:40
7
Robert Sutadi Horneman
Wieringerwerf
38:23
8
Dennis van der Veen
Breezand
38:58
9
Iwan Lautenschutz
AV Edam
39:07
10
Ernst Oppedijk
Alkmaar
40:52
11
Robbert van Meulem
Loopgroep Hoorn
45:24
12
Abel Smilda
Hera
45:45
13
Jan Willem Bijl
Hoorn
46:43
14
Marcel Laan
Blokker
47:04
M55, CROSSCIRCUIT HE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ton Bosgoed
Grootebroek
33:54
2
Erik Leibbrand
Noordkop
37:51
3
Nico van Dalen
SV Sportlust
38:38
4
Fred Smit
Hera
39:55
5
Jeroen Filarski
Woerden
40:56
6
Frank Ettes
Hollandia
42:21
7
John Reus
SAV
42:24
8
Gerard Warnaar
Hera
42:40
9
Reinier Stijvers
AV Edam
43:04
10
Hein Kroon
Volendam
44:15
11
Ton van Dijk
Hoorn
45:46
12
Cees Groot
AV Edam
46:51
M60, CROSSCIRCUIT HE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jaap Broers
Hera
35:23
2
Jan Smit
Hollandia
37:12
3
Ton Sjerps
SAV
38:09
4
Peter Reus
SAV
39:41
5
Piet Mossel
AV Edam
43:01
6
Rene Bouwmeester
Zaanland
43:14
7
Henk Meester
Middenbeemster
43:57
8
Sjaak Pronk
49:26
M65+, CROSSCIRCUIT HE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Piet Jonker
Trias
37:18
2
Jan Kreuk
SAV
39:26
3
Ton van der Meche
SV Sportlust
39:35
4
Koos van der Jagt
avVN
43:20
5
Cees Meijer
SAV
44:18
6
Gerard Veeken
Hollandia
44:30
7
Mat Pronk
Hera
45:47
8
Kik Huisman
Hollandia
48:51
9
Sjaak Boon
Venhuizen
49:40
10
Jan Dorland
AV Edam
49:52
11
Nico Krass
AV Edam
50:25
12
Cees Haan
Edam
50:35
13
Theo Mossel
AV Edam
50:50
14
Henky Overeem
AV Edam
1:00:26
15
Willem Jonk
AV Edam
1:02:17
16
Ben Bruidegom
Hobrede
1:08:50
17
Peter Hoedjes
Oostwoud
1:17:41
VSEN, CROSSCIRCUIT DA
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Daniëlle van Dorth
Hylas
34:04
2
Maaike Vooren
Hylas
39:19
3
Cora Kiekens-Klaver
Oudkarspel
39:34
4
Heleen Wildoer
SAV
39:55
5
Manon Verdonck
AV Edam
39:58
6
Imke Glas
Hera
40:46
7
Thea Noordeloos
SAV
41:15
8
Margreet Schuttrups
zwaag
41:59
9
Roos de Boer
Heerhugowaard
42:03
10
Serina Schouwenaar
SV Sportlust
42:55
11
Yvonne Kolvers Spigt
Andijk
47:14
12
Fiona Lindaya
Hylas
49:17
V35, CROSSCIRCUIT DA
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dieuwertje Bax
SV Sportlust
36:09
2
Irene Deen
SAV
42:17
3
Melissa Buyks
Hera
44:58
4
Dorien Kuin
Hoogkarspel
45:46
5
Jasmijn van Vliet
Heerhugowaard
53:06
V40, CROSSCIRCUIT DA
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Katinka Laan
Bovenkarspel
36:12
2
Petra Lautenschutz-Vink
AV Edam
43:08
3
Gina van Riesen
AV Edam
43:42
4
Margriet Sta van Uitert
AV Edam
43:52
5
Cora Blankendaal
Triathlon
46:08
6
Marleen Stroomer
Zwaag
47:17
V45, CROSSCIRCUIT DA
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Chantal vd Wal-Goldman
Alkmaar
37:21
2
Hanne Hofmans
Hera
38:34
3
Lonneke Tol
Loopgroep Hoorn
40:15
4
Yvonne Bond
AV Edam
44:19
5
Kirsten Bijker
SV Sportlust
45:01
6
Saskia Verijzer-Sleking
SV Sportlust
52:04
7
Nanon Pronk
Spierdijk
54:21
8
Silvia Apeldoorn
DEM
56:29
9
Gerda Holla
Oostwoud
57:55
V50, CROSSCIRCUIT DA
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sandra Butter
AV Edam
43:29
2
Margret Koster
SAV
44:47
3
Lilian Koelemeij
Hera
47:19
4
Willeke Kwakman
AV Edam
47:52
5
Elsa Lautenschutz
AV Edam
48:36
6
Gerda Bregman
Noordkop
48:57
V55, CROSSCIRCUIT DA
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mirjam de Boer
SAV
38:24
2
Joke Schoutsen
Running Holland vereniging
44:06
3
Ingrethe Karsten
Hoorn
47:05
4
Margoreth Smal
Hollandia
48:48
5
Ineke Smit
Noordkop
50:55
V60, CROSSCIRCUIT DA
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ans Thole
SAV
43:34
2
Margreet Broersen
SAV
44:30
3
Karin Voogt
Hollandia
46:57
4
Hankie Bijl
Hoorn Nh
49:09
5
Loes Kunst
Hollandia
54:19
V65+, CROSSCIRCUIT DA
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Greetje Veerman
AV Edam
52:34
2
Mary Koenis
Hollandia
55:09
MTRIM, TRIM HEREN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Quint Kuijper
Zwaag
18:59
2
Jan van Oers
Wieringerwerf
29:49
VTRIM, TRIM DAMES
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sigrid Langedijk
Wognum
29:32
J1618, 16 T/M 18 JAAR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thijs ten Bruggencate
Hera
16:07
2
Jur Bakker
AV Edam
17:51
3
Sander Buikman
AV Edam
18:35
4
Wesley van Huijksloot
SAV
20:00
J1315, 13 T/M 15 JAAR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Josh Garrone
NOVA
15:18
2
Max Preijer
SAV
16:22
3
Matteo Garrone
NOVA
16:32
4
Ymme van Komen
Hollandia
16:43
5
Olivier Kleine Koerkamp
Hylas
16:49
6
Biek Komen
Hylas
16:50
7
Sven
Hylas
16:51
8
Thijmen van der Burg
Hera
17:15
9
Rowan de Wit
NEA Volharding
18:17
10
Gijs Schouten
Hollandia
23:18
M1315, 13 T/M 15 JAAR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sterre Kuipers
AV Edam
18:28
2
Fiene Jonk
AV Edam
19:19
3
Lois Hooiveld
bovenkarspel
21:11
J1012, 10 T/M 12 JAAR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Quinten Orij
Hylas
6:05
2
Mathijs Ippel
Wieringerwerf
6:09
3
Tije Jillings
Hera
6:12
4
Sven de Haas
SAV
6:12
5
Valentijn Kleine Koerkamp
Hylas
6:21
6
Justin Woestenburg
ARO '88
6:54
7
Elroy Onos
SAV
7:06
8
Daan Baars
Noordkop
7:09
9
Jort Keeman
SAV
7:17
10
Anne Marees
Oudesluis
7:26
11
Jan Steltenpool
Andijk
7:55
M1012, 10 T/M 12 JAAR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pueblita Renfurm
SAV
6:37
2
Lynn Hoogendijk
SAV
6:39
3
Esmée van der Woude
Hollandia
6:41
4
Ilse Boumans
Hera
7:04
5
Jasmine de Haas
SAV
7:18
6
Noa Marees
Oudesluis
7:33
7
Milou Koopman
SAV
7:56
J9, JEUGD T/M 9 JAA
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Brettley Onos
SAV
6:39
2
Nathan de Boer
heerhugowaard
6:40
3
Yannick Jansen
Hylas
6:43
4
Teun Zutt
Alkmaar
6:46
5
Jop Schouten
Hollandia
6:57
6
Jesse Duin
Hera
7:01
7
Vincent Orij
Hylas
7:06
8
Kay van den Heuvel
Hylas
7:07
9
Nils de Haas
SAV
7:31
10
Brenden Onos
SAV
7:36
11
Joris Steltenpool
Andijk
7:52
12
Renso Conijn
ARO '88
8:01
13
Jax Kobé
Hera
8:02
14
Mart Zutt
Alkmaar
8:52
15
Adam Garrone
NOVA
9:52
16
Jop Zutt
Alkmaar
10:02
M9, JEUGD T/M 9 JAA
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lotte Slagter
SAV
7:09
2
Moniek Preijer
SAV
7:15
3
Juliette Schellevis
AV Edam
7:21
4
Anna Hoogendijk
SAV
7:32
5
Demi Manshanden
ARO '88
8:00
6
Mila van de Logt
Hollandia
8:05
7
Lizz Hoogland
Hylas
10:11
8
Zara van de Logt
Hollandia
10:25
All4Running crosscircuit
Uitslagen.nl
13-12-2021 18:08