Uitslagenlijst Mardenkro Enclavecross

Baarle-Nassau - Zondag 5 december 2021

MPUPC, MPC 780M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eva Jansen
Scorpio
3:28
2
Anna Derks
Atledo
3:30
3
Milé de Rijcke
Scorpio
3:40
4
Zofia Baczkowska
Zevenbergen
3:41
5
Anna Leussink
Sprint
3:45
6
Fleur van Beurden
Tilburg Road Runners
4:08
JPUPC, JPC 780M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Alec de Jong
Scorpio
3:14
2
Florian Grimmelikhuizen
Scorpio
3:22
3
Sebastiaan Vrijmoed
Scorpio
3:23
4
Germano Hoek
Sprint
3:24
5
Juul van Kollenburg
Attila
3:29
6
Jamie Martens
Baarle-Nassau
3:35
7
Owen Keizer
Scorpio
3:49
8
Roef de Koeijer
Attila
3:57
9
Devin van Dongen
Spiridon
4:01
10
Milo Jansen
Atledo
4:07
11
Tobias Maas
Atledo
4:09
MPUPB, MPB 1170M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Fabienne Vrijmoed
Scorpio
5:10
2
Zara Verhoeff
Tilburg Road Runners
5:22
JPUPB, JPB 1170M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Niek van Beurden
Tilburg Road Runners
4:52
2
Ates Coban
Attila
4:54
3
Bram Olislaegers
Gloria
4:57
4
Noah Farla
Atledo
4:59
5
Jim Akkerman
ACW '66
5:00
6
Stan van Berlo
Sprint
5:13
7
Bas Verschure
Atledo
5:14
8
Sven Doomen
Scorpio
5:32
9
Xavi Meeuwissen
Atledo
5:55
MPUPA, MPA 1170M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eline Pelkmans
Sprint
4:32
2
Linde Heeren
Sprint
4:38
3
Tess Rennen
Sprint
4:39
4
Evi Heeren
Sprint
4:48
5
Marta Leussink
Sprint
4:50
6
Emma Kradolfer
Haag Atletiek
4:51
7
Evy van den Beemt
Sprint
4:53
8
Roos Spoor
DAK
4:59
9
Aurélie Grimmelikhuizen
Scorpio
5:10
10
Jolie Voermans
Gloria
5:13
11
Suncke de Rijcke
Scorpio
5:14
12
Annika Jespers
Gloria
5:15
13
Elfi Kradolfer
Haag Atletiek
5:17
14
Milou Stabel
Gloria
5:40
15
Isabel van Alphen
Gloria
5:46
16
Isabelle Vrijmoed
Scorpio
5:53
17
Anne van Dinten
Tilburg Road Runners
6:03
18
Olivia Jacobs
Scorpio
6:06
19
Sammie Bouwmeester
Scorpio
6:35
JPUPA, JPA 1170M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ilian Strooper
Attila
4:23
2
Thijmen den Otter
Energie
4:32
3
Lander Jansens
Gloria
4:43
4
Duuk Metsaars
Attila
4:36
5
Teun Schoenmakers
Taxandria Atletiek
4:40
6
Lucas Ernst
Scorpio
4:45
7
Sjoerd Potuit
Energie
4:47
8
Mats Nijeholt
Sprint
4:48
9
Jelle Jansen
Atledo
4:52
10
Patryk Baczkowski
Zevenbergen
4:54
11
Siem Bolenius
ACW '66
4:56
12
Sem Beerens
Atledo
4:57
13
Siem van Tetering
Scorpio
5:02
14
Brim Devue
Gloria
5:04
15
Kik Hendrix
Baarle-Nassau
5:05
16
Raf Jorissen
Gloria
5:07
17
Steijn Bulik
Gloria
5:20
18
Dylan Keizer
Scorpio
5:59
19
Christian Eelkema
Scorpio
6:43
MJUND, MD 1420M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mila Weerstra
Attila
5:14
2
Amy van Gestel
Attila
5:30
3
Elin de Koeijer
Attila
5:31
4
Tess Metsaars
Attila
5:56
5
Amber Jansens
Gloria
6:01
6
Tessa van Tilburg
Sprint
6:02
7
Tessa van Drunen
Attila
6:03
8
Daniëlle Vrijmoed
Scorpio
6:04
9
Floor Eelkema
Scorpio
6:05
10
Saar de Nijs
Attila
6:18
11
Myrthe van den Broek
Gloria
6:20
12
Anouk Rutjes
Attila
6:30
13
Evi Stabel
Gloria
6:33
14
Lenthe Oomen
Gloria
6:34
15
Anne van Berkel
Attila
6:38
JJUND, JD 1810M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thom Pelkmans
Sprint
6:31
2
Rogier Gitz
Attila
6:42
3
Iker Kuijs
DAK
6:50
4
Ludovic Grimmelikhuizen
Scorpio
6:59
5
Max Crutzen
Sprint
7:08
6
Tijn de Blaeij
Attila
7:10
7
Riemer van Son
Scorpio
7:11
8
Luuk van Gisbergen
Attila
7:28
9
Daan Jochems
Gloria
7:30
10
Sep Hendrix
Baarle-Nassau
7:31
11
Paul van Gorp
Attila
7:32
12
Mink Bolenius
ACW '66
7:36
13
Jort Griep
Scorpio
7:39
14
Jan Michielsen
Gloria
7:40
15
Milan den Dopper
Sprint
7:47
16
Jens van Tetering
Scorpio
7:51
17
Ramon Derks
Atledo
8:02
18
Tim Pelka
Atledo
8:06
19
Bram Gerritsen
Atletiek Oirschot
8:14
20
Jop Nijeholt
Sprint
8:19
21
Colien Portier
Gloria
8:32
22
Ties Versluis
Atledo
8:35
23
Goof Schoormans
Atledo
8:36
24
Lukas Kegler
Sprint
8:44
25
Tristan Maartens
ACW '66
8:49
26
Simon Coomans
Attila
8:57
MJUNC, MC 1810M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Elien Smits
DAK
6:51
2
Jill Paulus
Scorpio
6:58
3
Puck van Gils
Sprint
7:25
4
Nieke Westerveen
Attila
7:34
5
Meike van den Broek
Gloria
7:44
6
Emma Gitz
Attila
7:54
7
Eva den Boer
Atledo
7:59
8
Yara Buijckx
Gloria
8:13
9
Teuntje Smulders
Attila
8:19
10
Josy Gerritsen
Atletiek Oirschot
8:28
11
Esther van Os
Attila
8:45
12
Meike Koeman
Scorpio
9:15
13
Mirthe van der Fluit
Atledo
9:39
14
Renée Kramer
Atledo
10:06
JJUNC, JC 2840M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jasper van Tilborg
Tilburg Road Runners
10:13
2
Boris Griep
Scorpio
10:15
3
Florin de Heij
AAV '36
10:21
4
Jesse van Gestel
Attila
10:32
5
Pelle Verschure
ACW '66
10:46
6
Thijmen Kegler
Sprint
10:57
7
Lucas Rutjes
Attila
11:05
8
Rik Tuijtelaars
Gloria
11:16
9
Eppo Horvers
Tilburg Road Runners
11:35
10
Jelle Kreeft
Spiridon
11:42
11
Finn Ardon
Attila
11:57
12
Dictus aiden
DJA
12:08
13
Juul van Eil
Gloria
12:39
14
Ewart van Son
Scorpio
13:37
15
Mark Franken
Sprint
14:09
MJUNB, MB 2840M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lotte Griep
Scorpio
10:54
2
Anouk Andeweg
Spiridon
12:29
3
Bente Maartens
ACW '66
13:14
4
Anne Smits
DAK
13:26
5
Jade Pullens
ACW '66
13:36
6
Manon van Wezel
DAK
14:30
JJUNB, JB 3870M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Daan van Dessel
DJA
12:48
2
Rick Smits
DAK
13:47
3
Thomas van Alphen
Gloria
16:25
4
Kwinten Rotte
Sprint
16:44
MJUNA, MA 3800M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Judith Smalbraak
Sprint
15:05
2
Ine Smits
DAK
19:14
JJUNA, JA 5700M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Steyn Potuit
Scorpio
19:41
2
Joost Winkel
Sprint
22:35
3
Thijs De Lange
Sprint
22:38
4
Colin Bressers
Atledo
22:55
5
Maurits Kuipers
Sprint
23:47
6
Matthijs Slangen
Attila
23:53
VSEN, 5700M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bieke Schipperen
Scorpio
21:42
2
Sara van Grunsven
Attila
21:48
3
Marleen van Roessel
Nederlandse Triathlonbond
23:36
4
Greis Shahini
Nijmegen
24:27
5
Nikki van Gool
Gloria
25:01
6
Shinouk Wientjens
Spiridon
25:30
7
Noël Van Selow
Attila
25:36
8
Susan Meeuwis
Tilburg Road Runners
25:59
9
Indy Nebbeling
Spiridon
26:11
10
Ines Verheijen
Baarle-Hertog
26:53
11
Myrthe Keustermans
Baarle-Nassau
27:40
12
Esmay van de Laar
Attila
29:08
13
Sam Voogt
Tilburg Road Runners
29:43
14
Samantha Eldred
ACW '66
29:45
15
Vera Olieslagers
Gloria
34:35
16
Lotte Hermans
Gloria
35:03
17
Nikki Wolff
Gloria
40:54
V35, 5700M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Melina Sumpena Adinata
Achilles
26:59
2
An Pellis
Gloria
27:56
3
Patricia Hendriks
Weelde
29:52
4
Lisanne Schot
Gloria
41:11
5
Eva Bouwman
Gloria
48:50
V45, 5700M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Chantal van Oudheusden
Sprint
23:44
2
Marlien van Beek
De Langstraat
23:49
3
Lianne Ivens
DAK
27:17
4
Marie-Louise Smagge
Attila
28:38
5
Cia Smulders
Achilles
29:02
6
Ria Weerts
Waalwijk
29:41
7
Karen Eldred
ACW '66
32:27
8
Lidy Swolfs-de Jong
Gloria
32:53
9
Celina Breij Verbree
Tilburg
33:15
10
Margriet Verschueren
Ulicoten
33:28
11
Marjolein Rombouts
Tilburg Road Runners
33:49
12
Paula Oomen
Gloria
35:27
13
Jorinda van der Velden
Gloria
36:14
14
Marleen van Meer
Gloria
36:17
15
Lutgart Fransen
Gloria
41:10
MREC, 5700M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Edwin van Gurp
Sprint
21:24
2
Martijn Flipsen
Nijmegen
22:48
3
Sjef Aertse
Tilburg Road Runners
24:40
4
Mario Clemens
Gloria
25:41
5
Hans Pellis
Weelde
27:54
6
Marc Geppaard
Chaam
28:13
7
Martijn Stabel
Baarle-Hertog
28:21
8
Michel Jehae
Attila
28:49
9
Wim van Haperen
Road Runners Etten-Leur
29:05
10
Kees van Meer
Gloria
29:53
11
Edrie Verheijen
Ulicoten
29:55
12
Alfons Pellis
Gloria
29:56
13
Kees Scherders
Baarle-Nassau
40:35
14
Herman van Geijlswijk
EUR Roadrunners
41:58
M55, 7600M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Borms Mark
Willebroek
29:02
2
Louis van den Dungen
Spiridon
29:50
3
John Marijnissen
Sprint
30:37
4
Eddy VanSteenbergen
Gloria
30:45
5
Hans van den Dungen
Achilles
31:04
6
Kees van helmond
Scorpio
31:34
7
Léon Mahieu
Sprint
34:03
8
Johan Flipsen
Atledo
34:27
9
Hans Brouwers
Gilze
35:09
10
Walther van Asten
Gloria
35:12
11
Peter van der Ark
Scorpio
35:50
12
Ton Damen
Alphen Nb
35:56
13
Peter Kramer
Atledo
36:51
14
Ron Breij
Achil '87
37:04
15
David Eldred
ACW '66
37:50
16
Paul de Kort
Alphen
38:15
17
Ad Bernaerts
Baarle-Nassau
38:37
18
Frits van der Velden
Atledo
44:41
M65, 7600M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Henk Beijens
Tilburg Road Runners
34:07
2
Jan van Rijckevorsel
Scorpio
34:21
3
Hens Koreman
Atledo
34:35
4
Ruud Verstralen
Sprint
37:51
5
Jan Vermeer
Spiridon
38:17
MSEN, 9500M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dennis de Freytas
Attila
31:41
2
Peer Voesenek
Scorpio
32:21
3
Lucas van der Linden
Spiridon
32:37
4
Tim Burger
Tilburg Road Runners
33:11
5
Koen Renders
Tilburg Road Runners
33:28
6
Jeroen Verhees
Spiridon
33:30
7
Bas Bodewes
Passaat
33:32
8
Lars Schellekens
Attila
33:46
9
Lars van Aalst
Attila
33:52
10
Sander Demmers
ACW '66
33:56
11
Erik Lathouwers
's-Hertogenbosch
34:14
12
Ian de Juncker
Attila
35:02
13
Ionut Pop
Asten
36:53
14
Sander Verweij
Attila
36:55
15
Jasper Mol
Bavel
37:42
16
Casper Slangen
Attila
39:23
17
Tom Michielsen
Gloria
40:05
18
Tom van Marrewijk
Made
40:57
19
Benno Snepvangers
Atledo
41:07
20
Wouter Stokkermans
Atledo
42:33
21
Gijs De Kort
PAC
42:44
22
Tim Lathouwer
Den Bosch
45:06
M35, 9500M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ruerd Nauta
Sprint
36:13
2
Willem vd Pas
Berkel-Enschot
39:36
3
Patriek Bruurs
Spiridon
39:56
4
Harld Damen
Triathlon
42:30
5
Bram Bossché
Rotterdam
43:28
6
Mihai Ungur
Asten
44:08
7
Menno Rapati
Rotterdam
46:10
8
Pavel Horti
Asten
47:12
9
Oskar Baijens
Gloria
48:04
10
Teun van der Hoek
Tilburg
51:01
11
Michael Moore
Rotterdam
51:48
12
Jurgen Smit
Dongen
51:53
13
Matthijs van der Vleuten
Attila
52:06
M45, 9500M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Armand van der Smissen
Tilburg Road Runners
37:02
2
Crist Hendriks
Spiridon
37:30
3
Stefan van Marrewijk
Scorpio
40:46
4
Johan Verweij
Achil '87
40:55
5
Dennis van Straalen
Attila
41:16
6
Ton Kuijpers
Tilburg
41:41
7
Albert de Rooij
Atledo
42:38
8
Jaco Middag
Atletics Nijverdal
42:50
9
Gijs Kloek
Sprint
43:09
10
Marcel Van Andel
Tilburg
44:13
11
Joost Oomen
Baarle Hertog
46:18
12
Hans Oomen
Tilburg
47:15
13
Ronny Stabel
Gloria
48:19
14
Arie Pankras
Dordrecht
49:12
VREC, 9500M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marianne van der Velden
Atledo
35:22
2
Gerda Pankras-Huiskamp
Fortius
47:35
3
Kim Hendrix
Gloria
48:16
SPE-M, SPECIALS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Roy kroesen
Tilburg Road Runners
4:49
2
Jos Rolsma
Attila
5:07
3
Bart Bosmans
Vorst
5:09
4
Luuk van Helfteren
Attila
6:19
5
Felix Schoonderbeek
Attila
7:28
SPE-V, SPECIALS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Denise Verheijen
Gloria
7:17
2
Melissa Verheijen
Attila
10:15
KLEU, KLEUTERS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lieke Hendriks
Gloria
2:02
2
Xander Jansens
Gloria
2:04
3
Puck Stabel
Gloria
2:15
4
Bas Verheijen
Gloria
2:16
5
Demi Decottignies
Gloria
2:38
6
Jelle Michielsen
Gloria
4:00
MARDENKRO BAARLE-NASSAU
Uitslagen.nl
05-12-2021 14:35