Uitslagenlijst Streekbos Cross

Bovenkarspel - Zondag 21 november 2021

MSEN, CROSSCIRCUIT HE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tom Hoogeboom
Hylas
32:23
2
Sven Schoonebeek
Lycurgus
33:47
3
Menno Munster
Hylas
34:37
4
Mick van der Velden
Hylas
34:43
5
Koen van Haaster
Hera
34:50
6
Pepijn Smilda
Hera
34:50
7
Tobias Pennekamp
Alkmaar
34:50
8
Tom Bellord
Hylas
35:27
9
Tim Tesselaar
Noordkop
35:39
10
Hamza Kemal
Noordkop
35:58
11
Joeri Slagter
Hera
36:02
12
Martijn Bootsma
DOKEV
36:05
13
Jeffrey van der Park
Purmerend
36:31
14
Mike de Dood
Lycurgus
36:46
15
Axel Vink
Zaanland
36:52
16
Richard Leeman
Hera
37:07
17
Martijn Verhoeven
Hera
37:18
18
Joost Zaunbrecher
AV Edam
37:24
19
Lars Remijn
AV '23
37:39
20
Bouke Bouma
AV Edam
38:02
21
Jurien Entius
Hollandia
38:39
22
Angele Visser
Hera
38:58
23
Aaike Bouma
AV Edam
39:10
24
Jim Kruiver
Hera
39:13
25
Paul Okkerse
SV Sportlust
39:35
26
Chiel Ligthart
Hollandia
40:13
27
Erik Beudeker
AV Edam
40:18
28
Jelle Kreuk
Hoorn
40:22
29
Folkert Kaagman
Bovenkarspel
40:28
30
Evert Visser
Bovenkarspel
41:03
31
Peter Kaagman
Bovenkarspel
41:31
32
Pepijn Effing
Wijdewormer
42:06
33
Kars vd Gragt
Hylas
42:43
34
Alexander Beemsterboer
Zwaag
42:43
35
Alex Bouwmeester
SAV
43:07
36
Elwin Touw
Grootebroek
43:14
37
Paul Homan
Hera
43:16
38
Joost Veenstra
Noordkop
43:35
39
Jorrit Zuiker
Nederlandse Triathlonbond
43:50
40
Michiel van der Starre
Hollandia
43:59
41
John Boon
Amsterdam
44:09
42
Robin Kras
AV Edam
44:13
43
Niels Vertelman
Hoogkarspel
45:05
44
Jasper Smidt
Atos
45:10
45
Jan Pieter Zwaan
Hoorn Nh
45:20
46
Stefan de Waard
Bovenkarspel
46:11
47
Steven Kwakman
Volendam
46:35
48
Joey Steenvoorden
Noordkop
48:24
49
Loek Bellord
Hylas
50:32
50
Carlo Jonk
AV Edam
50:57
51
Louis Lautenschutz
Volendam
56:24
M35, CROSSCIRCUIT HE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hasan Tovukau
Atos
36:47
2
Maurice Vriend
AAC
38:19
3
Jaap Witte
Texel
39:07
4
Hugo Bakker
Hera
40:03
5
Jurrian Alderlieste
Hoorn
40:36
6
Bart Tesselaar
Noordkop
41:31
7
Arjen Hart
Hollandia
41:43
8
Sébastien Baars
Den Helder
42:03
9
Bart Stavenuiter
42:07
10
Robin Stam
Wognum
43:00
11
Andre Diemee
Heemskerk
43:08
12
Twan Ruiter
Wervershoof
43:27
13
Co van Bueren
Schagen
44:04
14
Jeffrey van Diepen
Hollandia
44:10
15
John Koomen
Wervershoof
44:22
16
Wander Beekhuis
Enkhuizen
46:27
17
Arjan Schouten
Wervershoof
46:54
18
Rob Breeuwsma
Zwaag
48:50
19
Dennis Poot
Hoogkarspel
49:41
20
Bart Sijm
51:59
M40, CROSSCIRCUIT HE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jeroen Kramer
Zaanland
34:21
2
Ronald Marees
Oudesluis
36:19
3
Peter Jan Laverman
Hylas
36:50
4
Michel Pannekeet
Alkmaar
37:56
5
Johan Smit
AV Edam
41:13
6
Alex van Weezenbeek
Hera
41:27
7
Ingmar Vink
Noordkop
41:56
8
Robert Smit
DOKEV
42:52
9
Martijn Lakerveld
Purmerend
47:10
10
Gerben Broens
AAC
47:27
11
Pieter Roskam
Hera
47:44
12
Martin van Riesen
AV Edam
48:29
13
Sander Spil
Bovenkarspel
51:12
14
Niels Schepers
Breezand
52:22
15
Adam Pyte
Hoogkarspel
53:16
16
Norbert Bijvoet
Hollandia
58:12
M45, CROSSCIRCUIT HE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mo Mohammadi
AAC
36:17
2
Richard Kramer
SAV
37:27
3
Tom ten Bruggencate
Hera
38:33
4
Eelco van der Wind
Hollandia
39:13
5
Remko van Hove
Trias
39:30
6
Chris van Dok
Running Holland vereniging
39:36
7
Gerald Koeman
Hollandia
40:10
8
Marco Collet
AV Edam
40:30
9
Niels van Wijk
Andijk
41:21
10
Richard Smit
Hera
41:31
11
Sander Steltenpool
Andijk
41:53
12
Paolo Garrone
Sint Pancras
44:14
13
Jeroen Lautenschutz
AV Edam
44:48
14
Sjaak Schuitemaker
44:51
15
Stefan Hes
Hollandia
45:18
16
Walter Hukeman
Purmerend
46:32
17
Frank Bord
Volendam
49:30
18
Simon Hansen
Volendam
52:08
19
Simon Mooyer
Volendam
1:03:22
M50, CROSSCIRCUIT HE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rachid Mohammadi
Atos
35:22
2
Pip Tesselaar
Hera
38:04
3
Herman Leeman
AAC
38:07
4
Rober Stroet
SAV
40:06
5
John Gombault
Trias
40:52
6
Dennis Lambalk
AV Edam
41:07
7
Gertjan Klumpenhouwer
SAV
41:45
8
Kees Bot
Hollandia
41:51
9
Simon Kroon
AV Edam
41:55
10
John Buikman
AV Edam
41:58
11
Jeroen Slagter
TAS '82
43:04
12
Robert Sutadi Horneman
Wieringerwerf
43:27
13
Dennis van der Veen
Breezand
44:58
14
Hans Hoogervorst
SAV
45:33
15
Ernst Oppedijk
Alkmaar
46:30
16
Jeroen Brieffies
Venhuizen
47:14
17
Arjan Roukema
Venhuizen
50:54
18
Marcel Laan
Blokker
55:05
M55, CROSSCIRCUIT HE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ton Bosgoed
Grootebroek
37:50
2
Erik Leibbrand
Noordkop
43:41
3
Nico van Dalen
SV Sportlust
45:01
4
Fred Smit
Hera
45:06
5
Louis Dam
Zaanland
47:18
6
Jeroen Filarski
Woerden
47:23
7
Gerard Warnaar
Hera
50:08
8
Hein Kroon
Volendam
50:10
9
Eddy Bakker
Venhuizen
50:36
10
Jaap Braakman
Bovenkarspel
51:12
11
Cees Groot
AV Edam
51:26
12
John Reus
SAV
51:51
13
Jan Koning
Volendam
51:58
14
Reinier Stijvers
AV Edam
52:12
15
Erik Hartog
54:10
16
Erik Jansen
Amsterdam
55:17
17
Jan Koning
AV Edam
58:38
M60, CROSSCIRCUIT HE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jaap Broers
Hera
40:48
2
Ton Sjerps
SAV
42:47
3
Jan Smit
Hollandia
44:12
4
Sjon Wagenaar
Hoogkarspel
45:43
5
Peter Reus
SAV
47:02
6
Piet Mossel
AV Edam
48:45
7
René Bouwmeester
Zaanland
49:54
8
Henk Meester
Middenbeemster
51:07
9
Sjaak Pronk
1:00:06
M65+, CROSSCIRCUIT HE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Piet Jonker
Trias
43:36
2
Jan Kreuk
SAV
44:27
3
Ton van der Meche
SV Sportlust
45:51
4
Koos van der Jagt
avVN
49:58
5
Cees Meijer
SAV
51:33
6
Gerard Veeken
Hollandia
51:39
7
Kik Huisman
Hollandia
55:27
8
Sjaak Boon
avVN
55:33
9
Jan Dorland
AV Edam
56:45
10
Wim Brommersma
AV Edam
57:48
11
Theo Mossel
AV Edam
58:39
12
Henky Overeem
AV Edam
1:02:29
13
Willem Jonk
AV Edam
1:10:25
14
Peter Hoedjes
Oostwoud
1:19:25
VSEN, CROSSCIRCUIT DA
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Daniëlle van Dorth
Hylas
18:59
2
Eline Langeveld
Zaanland
19:31
3
Nina van Diepen
SAV
20:05
4
Manon Verdonck
AV Edam
20:13
5
Annika Boogaard
SAV
20:43
6
Robine Hooiveld
SAV
20:47
7
Heleen Wildoer
SAV
20:51
8
Esther Lauret
20:55
9
Thea Noordeloos
SAV
22:18
10
Rowen Pormes
Anna Paulowna
22:21
11
Manouk Ringersma
Grootebroek
22:45
12
Margreet Schuttrups
zwaag
22:45
13
Serina Schouwenaar
SV Sportlust
22:48
14
Rosanne Kreuk
Amsterdam
23:42
15
Yvonne Kolvers Spigt
Andijk
24:24
16
Fiona Lindaya
Hylas
25:45
V35, CROSSCIRCUIT DA
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ingrid Klaassen
Running Holland vereniging
19:54
2
Dieuwertje Bax
SV Sportlust
20:00
3
Marieke Koerts
Running Holland vereniging
20:44
4
Moniek Spigt
Venhuizen
22:04
5
Irene Deen
SAV
22:42
6
Melissa Buyks
Hera
24:37
7
Dorien Kuin
Hoogkarspel
25:49
8
Mayra Smit
Amsterdam
26:52
9
Jasmijn van Vliet
Heerhugowaard
27:21
10
Simone Martosatiman
hoorn
28:11
V40, CROSSCIRCUIT DA
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marieke van Lierop
NOVA
20:16
2
Katinka Laan
Bovenkarspel
20:30
3
Maaike Vriend
Hollandia
22:21
4
Esther Romein
Hollandia
22:55
5
Marleen Stroomer
Zwaag
25:13
6
Cora Blankendaal
Triathlon
25:53
V45, CROSSCIRCUIT DA
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Inge Felter - de Jong
AV Castricum
20:23
2
Chantal vd Wal-Goldman
Alkmaar
20:49
3
Lonneke Tol
Loopgroep Hoorn
22:23
4
Kirsten Bijker
SV Sportlust
24:21
5
Renata Slagter
TAS '82
25:07
V50, CROSSCIRCUIT DA
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Margret Koster
SAV
24:36
2
Lilian Koelemeij
Hera
25:57
3
Gerda Bregman
Noordkop
27:01
V55, CROSSCIRCUIT DA
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mirjam de Boer
SAV
21:06
2
Joke Schoutsen
Running Holland vereniging
23:45
3
Ineke Smit
Noordkop
25:16
4
Saskia Boon
SAV
28:24
V60, CROSSCIRCUIT DA
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ans Thole
SAV
23:33
2
Margreet Broersen
SAV
24:45
3
Marja Mulder
SV Sportlust
25:55
4
Karin Voogt
Hollandia
26:09
5
Hankie Bijl
Hoorn Nh
27:40
V65+, CROSSCIRCUIT DA
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mary Koenis
Hollandia
31:16
MTRIM, TRIM HEREN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Yordi Verkroost
Hylas
19:10
2
Joey Alders
DOKEV
22:22
3
Jan-Willem Baz
Hoorn
24:22
4
Richard Hes
Heerhugowaard
24:23
5
Ernst Jonker
Heerhugowaard
25:22
6
Peter Koelemeij
Heerhugowaard
26:04
7
Robin van Kalsbeek
SAV
27:23
8
Kees Vlam
SAV
27:25
VTRIM, TRIM DAMES
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Imke Glas
Hera
46:46
2
Mariska Bond - Schilder
AV Edam
48:57
3
Petra Lautenschutz-Vink
AV Edam
51:28
4
Sandra Butten
AV Edam
51:31
5
Yvonne Bond
AV Edam
52:14
6
Margriet Sta van Uitert
AV Edam
52:30
7
Gina van Riesen
AV Edam
53:11
8
Yavanna Mooijer
AV Edam
54:49
9
Elsa Lautenschutz
Volendam
55:48
10
Willeke Kwakman
AV Edam
57:25
11
Greetje Veerman
AV Edam
59:17
12
Natasja Steur
AV Edam
1:08:18
J1618, 16 T/M 18 JAAR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mika v.d. Lei
AV Edam
19:52
2
Jur Bakker
AV Edam
20:18
3
Sander Buikman
AV Edam
21:13
4
Wesley van Huijksloot
SAV
22:38
M1618, 16 T/M 18 JAAR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Yvon Reus
SAV
27:17
J1315, 13 T/M 15 JAAR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Josh Garrone
NOVA
8:20
2
Max Preijer
SAV
8:40
3
Thijmen van der Burg
Hera
8:43
4
Ymme van Komen
Hollandia
8:44
5
Matteo Garrone
NOVA
8:44
6
Olivier Kleine Koerkamp
Hylas
8:45
7
Biek Komen
Hylas
8:46
8
Nariño Renfurm
SAV
9:00
9
Rowan de Wit
NEA Volharding
9:50
10
Gijs Schouten
Hollandia
11:13
M1315, 13 T/M 15 JAAR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Fiene Jonk
AV Edam
10:18
2
Ella Klumpenhouwer
SAV
10:26
3
Sterre Kuipers
AV Edam
10:32
4
Liz Jonk
AV Edam
10:40
5
Lois Hooiveld
bovenkarspel
11:04
J1012, 10 T/M 12 JAAR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Zeb Tesselaar
Hera
3:36
2
Tije Jillings
Hera
3:39
3
Quinten Orij
Hylas
3:41
4
Mathijs Ippel
Wieringerwerf
3:48
5
Valentijn Kleine Koerkamp
Hylas
3:50
6
Sven de Haas
SAV
3:57
7
Justin Woestenburg
ARO '88
4:07
8
Anne Marees
Oudesluis
4:22
9
Daan Baars
Noordkop
4:24
10
Jort Remijnse
Bovenkarspel
4:45
11
Cas Tilet
ARO '88
4:53
12
Jan Steltenpool
Andijk
5:08
M1012, 10 T/M 12 JAAR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pueblita Renfurm
SAV
3:59
2
Ilse Boumans
Hera
4:00
3
Juliet Jonk
AV Edam
4:05
4
Esmee van der Woude
Hollandia
4:07
5
Lynn Hoogendijk
SAV
4:10
6
Cassidy Hilgerink
Heerhugowaard
4:13
7
Milou Koopman
SAV
4:28
J9, JEUGD T/M 9 JAA
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Brettley Onos
SAV
4:02
2
Yannick Jansen
Hylas
4:07
3
Dion Lauret
broek op langedijk
4:07
4
Nathan de Boer
heerhugowaard
4:11
5
Terrence Raydon Smal
Hera
4:13
6
Vincent Orij
Hylas
4:15
7
Jesse Duin
Hera
4:18
8
Jop Schouten
Hollandia
4:18
9
Joris Steltenpool
Andijk
4:44
10
Brenden Onos
SAV
4:50
11
Jax Kobé
Hera
5:00
12
Thomas Reedijk
Hera
5:06
13
Nils de Haas
SAV
5:08
14
Mart Zutt
Alkmaar
5:16
15
Daan de Haas
SAV
5:44
16
Adam Garrone
NOVA
5:44
17
Jop Zutt
Alkmaar
5:58
18
Teun Zutt
Alkmaar
5:59
M9, JEUGD T/M 9 JAA
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eva Meijerink
SAV
4:08
2
Lotte Slagter
SAV
4:18
3
Moniek Preijer
SAV
4:24
4
Anna Hoogendijk
SAV
4:33
5
Faya Wenners
SAV
4:45
6
Demi Manshanden
ARO '88
4:47
7
Mila van de Logt
Hollandia
4:56
8
Julia Schipper
ARO '88
4:56
9
Nova Lauret
broek op langedijk
5:10
10
Fleur Reedijk
Hera
6:19
11
Zara van de Logt
Hollandia
6:24

Volgende cross: Noordkop Duincross 5 december
All4Running crosscircuit
Uitslagen.nl
22-11-2021 07:34