Uitslagenlijst Zwarte Dennen Cross

Punthorst - Zaterdag 20 november 2021

J-9, 1250 METER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Kai Boer
ACO Van Elderen
4:34
4:34
2
Stef Nijzink
AV Rijssen
4:35
4:35
3
Stef Kampman
ACO Van Elderen
4:56
4:55
4
Ryan Schippers
Spurt '88
5:24
5:24
5
Thom Pullen
Zwolle
5:38
5:36
6
Roan Hekman
ACO Van Elderen
5:43
5:42
7
Naud Kuijers
Staphorst
5:54
5:54
8
Quinten Teunis
Sibculo
5:57
5:56
9
Maro Fokke
Vroomshoop
6:04
6:01
10
Sven Bruins
Hasselt
6:10
6:10
11
Stan Rozemuller
Geerdijk
6:20
6:16
12
Owen Koot
ACO Van Elderen
6:40
6:39
13
Dani Riezebosch
Trainingsgroep Het Zwartewater
7:13
7:12
14
Ivar Kijk in de Vegte
Hasselt
7:36
7:34
M-9, 1250 METER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Hanna Bos
Staphorst
5:15
5:15
2
Liz Meijer
ACO Van Elderen
5:31
5:31
3
Sara Slabbekoorn
Zwolle
5:35
5:32
4
Nora Hekman
ACO Van Elderen
5:48
5:47
5
Yare Dolstra
De Sprinter
5:57
5:56
6
Aniek Bakker
Meppel
5:58
5:57
7
Puck Seinen
ACO Van Elderen
5:58
5:57
8
Sara Boldewijn
Staphorst
6:00
5:59
9
Jasmijn Akkerman
Hasselt
6:15
6:15
10
Jamila Thielman
Isala '96
6:28
6:28
11
Julia Slomp
Hoogeveen
7:29
7:26
J1012, 1250 METER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Kris Nijzink
AV Rijssen
4:28
4:28
2
Yaniek Versfeld
Meppel
4:31
4:31
3
Noud Kanis
Isala '96
4:38
4:36
4
Sten Goorman
Rijssen
4:41
4:41
5
Brian Pastoor
Hasselt
4:42
4:42
6
Lincoln Martin
ACO Van Elderen
4:44
4:44
7
Joshua Gooijer
PEC 1910
4:45
4:45
8
Thijs Dorgelo
Spurt '88
4:52
4:52
9
Matthias Alexandre Louren
Hasselt
5:03
5:02
10
Delano Thielman
Isala '96
5:07
5:07
11
Kyan Bloemert
Nieuwleusen
5:10
5:09
12
Joas van Wijngaarden
Hasselt
5:14
5:14
13
Gijs de Lange
ACO Van Elderen
5:14
5:13
14
Jip Seinen
ACO Van Elderen
5:20
5:18
15
Stijn van der Vegt
Staphorst
5:27
5:25
16
Tijn Kampman
ACO Van Elderen
5:29
5:28
17
Thies Koekkoek
ACO Van Elderen
5:43
5:41
18
Thomas Krol
Staphorst
5:47
5:47
19
Lucas Los
Meppel
5:56
5:54
20
Iskren ten Hoeve
IJhorst
6:18
6:15
M1012, 1250 METER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sophie Willems
AV Rijssen
4:30
4:30
2
Jolé Looms
Eext
4:40
4:40
3
Elsemarijn Grasmeijer
De Sprinter
4:48
4:47
4
Annelin Tissingh
De Sprinter
4:59
4:58
5
Wiep Seinen
ACO Van Elderen
4:59
4:59
6
Mare Grendel
De Sprinter
5:13
5:10
7
Liza Smalbrugge
Trainingsgroep Het Zwartewater
5:16
5:16
8
Norea Schutteman
AV Rijssen
5:19
5:19
9
Noor Boldewijn
De Sprinter
5:20
5:20
10
Stacey Lee Goorman
Twenterand
5:23
5:23
11
Jasmijn van Nieuwenhoven
De Gemzen
5:32
5:32
12
Noa Dolstra
De Sprinter
5:33
5:32
13
Eva Slabbekoorn
Zwolle
5:37
5:35
14
Saline Waninge
De Sprinter
5:46
5:46
15
Feline Klomp
Meppel
5:47
5:44
16
Jill Hamstra
Meppel
5:48
5:45
17
Amy ten Hove
Hasselt
5:51
5:51
18
Bernice Ritsema
Mildam
5:55
5:54
19
Maud Brakke
Staphorst
5:59
5:57
20
Lisa Langevoort
Hoogeveen
7:53
7:50
21
Jolein van t Zand
De Sprinter
8:01
7:58
J1315, 1250 METER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Runar Slinkman
AV Rijssen
4:01
4:01
2
Jorn Smalbrugge
Trainingsgroep Het Zwartewater
4:11
4:11
3
Niek Geerligs
Twenterand
4:18
4:18
4
Matthijs Onink
NOP
4:19
4:17
5
Rutger Lehr
PEC 1910
4:27
4:26
6
Ruben Volkerink
Trainingsgroep Het Zwartewater
4:28
4:28
7
Nout Meijer
ACO Van Elderen
4:32
4:32
8
Karsten Krale
Punthorst
4:51
4:51
9
Brian Wevers
De Sprinter
6:21
6:19
10
Daan Hutten
Bergentheim
6:49
6:46
M1315, 1250 METER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Laura Boers
AV Rijssen
4:37
4:37
2
Floor Willems
ACO Van Elderen
4:46
4:46
3
Naömi Gooijer
PEC 1910
4:47
4:47
4
Jaïra Gooijer
PEC 1910
4:48
4:48
5
Solene Ritsema
Mildam
4:57
4:57
MSEN, 5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Nick Marsman
Groningen Atletiek
15:51
15:51
2
Erik Leusink
HAC '63
16:33
16:33
3
Robert Gerritsen
ACO Van Elderen
16:56
16:55
4
Joep Emmen
BB lopers
17:05
17:04
5
Leonardo Hassing
De Sprinter
17:59
17:57
6
Remco Akse
BB lopers
18:01
18:00
7
Dorus Harmsen
Groningen Atletiek
18:10
18:08
8
Michel Slobben
Staphorst
18:21
18:17
9
Matthieu Huisman
Rouveen
18:38
18:36
10
Sander Hoogeveen
HAC '63
18:43
18:42
11
Maarten Koggel
ACO Van Elderen
18:54
18:53
12
Marc Bakker
ACO Van Elderen
19:09
19:06
13
Karlo Hoeve
Loopgroep AG '85
19:12
19:06
14
Manfred Boer
ACO Van Elderen
19:24
19:22
15
Dave Hulzebos
ACO Van Elderen
19:29
19:26
16
Fokke Snoek
Urk
19:44
19:40
17
Michiel Broeksma
Loopgroep Aart Stigter
19:50
19:48
18
Rolf van der Graaf
Hasselt
19:57
19:51
19
Rik van Bergen
Groningen
20:08
20:05
20
Marnix Wieringa
Zwolle
20:19
20:09
21
Harold Engels
Staphorst
20:23
20:15
22
Luca Marsman
Ommen
20:28
20:22
23
Jeffrey Gerrits
Nieuwleusen
20:30
20:27
24
Thomas Wieringa
Meppel
20:49
20:37
25
Gerard Veyer
Staphorst
21:03
20:53
26
Hermen Welleweerd
Bergentheim
21:08
21:04
27
Rudie Troost
ACO Van Elderen
21:41
21:36
28
Jesse Vos
Emmen
22:11
22:02
29
Kamil Pasiletsky
IJhorst
22:14
22:02
30
Jan Leusink
Punthorst
22:21
21:58
31
Dennis de Bruin
Zwolle
22:22
22:17
32
Mark Veldkamp
Wezep
22:24
21:21
33
Niels van der Hoorn
ACO Van Elderen
22:26
22:19
34
Karsten Knol
Nieuwleusen
22:38
22:32
35
Erik Akkerman
Hasselt
22:50
22:40
36
Nick van Duiven
Hardenberg
22:56
22:27
37
Roy Koster
Hasselt
22:59
22:45
38
Sander Rozenmuller
Vroomshoop
23:16
23:10
39
Frank Overweg
Nijeveen
23:19
23:09
40
Roel Teunis
Sibculo
23:30
23:18
41
Herjan Lamberink
Hardenberg
23:34
23:17
42
Martijn Dozeman
Hasselt
23:38
23:25
43
Sjon Boer
Elburg
23:39
22:35
44
Rick Steller
Kampen
23:59
23:35
45
Daniël den Hollander
Loopgroep AG '85
24:17
24:10
46
Martijn Dekker
Meppel
24:23
23:56
47
Daan Wierbos
ACO Van Elderen
24:23
24:16
48
Danny van Zon
Zwolle
25:10
24:51
49
Jeroen Hulst
Punthorst
25:33
25:03
50
Pim van Duiven
Hardenberg
26:02
25:32
51
Leon Mondria
Zwolle
26:14
22:53
52
Rob Tuin
Staphorst
27:25
26:56
53
JB Stevens
Meppel
27:49
25:57
54
Edwin van Veelen
Zwolle
28:07
27:24
55
Berry Polstra
Heino
28:57
28:32
56
Robin Riezebos
Kampen
29:55
26:26
57
Mattheo van der Molen
Elburg
30:10
28:58
58
Jasper van Loo
Hasselt
33:18
32:54
59
Martijn Dirksen
Zwolle
37:23
34:00
M40, 5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Henk Smalbrugge
ACO Van Elderen
18:14
18:13
2
Dennis Brandenburg
ACO Van Elderen
18:23
18:22
3
Merwin Dollison
SV Veendam
18:37
18:35
4
Jan Loosman
NOP
19:27
19:25
5
Michel Wierbos
ACO Van Elderen
19:31
19:29
6
Erik Fokke
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
20:02
19:57
7
Arjan de Haan
Rouveen
20:20
20:17
8
Stefan Boezelman
ACO Van Elderen
20:41
20:37
9
Henk Hokse
Loopgroep AG '85
21:34
21:21
10
Marcel Heuver
Hardenberg
21:44
21:33
11
Matthijs van Dokkum
ACO Van Elderen
21:48
21:41
12
Bert Krale
Punthorst
22:02
22:01
13
Marcel den Besten
De Gemzen
22:30
22:22
14
Yvor Seinen
ACO Van Elderen
22:32
22:24
15
Alexander Weideman
ACO Van Elderen
22:34
22:26
16
Rob Bloemert
Nieuwleusen
23:45
23:33
17
Bennie Boldewijn
Loopgroep AG '85
24:51
24:37
18
René Geerligs
Daarlerveen
24:54
24:38
19
Eric Zoet
Running2000
25:52
25:45
20
Wim Hulst
Punthorst
26:40
26:19
21
Arjan Jonker
Vroomshoop
26:49
26:36
22
Gert Hutten
Spurt '88
26:53
26:38
23
Dennis Bakker
Meppel
27:02
26:46
24
Ronni Schuurman
Loopgroep AG '85
27:28
27:17
25
Erik Rijnders
Vroomshoop
28:16
28:12
26
Ton Schipper
Zwartsluis
32:22
31:01
27
Arnold Brinkman
Nieuwleusen
36:26
36:20
M50, 5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Arjen Driesen
NOP
18:40
18:38
2
Gertjan Tichelaaar
avVN
19:39
19:39
3
Robert Reitsema
Isala '96
19:51
19:50
4
Melchior van de Pol
AV '34
20:10
20:08
5
Christian van Haselen
Doetinchem
20:37
20:35
6
Gert Berenst
ACO Van Elderen
20:53
20:51
7
Maurice Mulder
NOP
20:57
20:54
8
Jan Groot
Altis
21:11
21:03
9
Henk Oldehinkel
Spurt '88
21:16
21:08
10
Karel Prins
HAC '63
21:28
21:24
11
Erik Nijhof
Marathon Pim Mulier
21:33
21:31
12
Gerard Hesselmans
NOP
21:50
21:44
13
Tom van Tellingen
HAC '63
21:59
21:55
14
Fred Koningstein
Loopgroep AG '85
22:12
22:06
15
Ronnie Krul
BB lopers
22:36
22:29
16
Maarten Papegaaij
Isala '96
23:01
22:50
17
Jan Pieter de Vries
Marathon Pim Mulier
23:05
23:01
18
Gerard Krist
De Gemzen
23:15
23:06
19
Theo Oldehinkel
Spurt '88
23:24
23:15
20
HenkJan Meier
Spurt '88
23:34
23:25
21
Jan Meier
Hardenberg
23:36
23:26
22
Gerhard Winters
Eefde
23:40
23:17
23
Roelof Sondaar
De Sprinter
24:09
23:34
24
Arjan Lamberink
Spurt '88
24:11
23:55
25
Jeroen Bosch
Dalfsen
24:32
24:21
26
Gert Brussee
Nunspeet
24:49
24:42
27
Hendrik Leppink
Zwolle
25:00
24:51
28
Jan van der Molen
Rheezerveen
25:04
24:49
29
Henk Kruidhof
Hasselt
25:22
25:00
30
Henry Kouwen
Nieuwleusen
25:33
25:21
31
Klaas Luten
Ruinerwold
25:47
24:39
32
Arjan Scherphof
Vriezenveen
26:09
25:59
33
Nico Leussink
SISU
26:33
26:22
34
Marc Wekamp
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
26:36
26:23
35
Loe Andriol
Ruinerwold
26:43
26:27
36
Rudie Bloemert
Staphorst
27:18
27:07
37
Kees de Jonge
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
27:21
27:09
38
Roelof Pepping
avVN
27:43
27:41
39
Cees Naberman
Hasselt
27:44
27:01
40
Bert Jonkeren
Bergentheim
27:44
27:29
41
Henny Berends
Spurt '88
28:09
27:51
42
Hans ten Hoeve
IJhorst
28:43
28:35
43
Kees Ruijter
Meppel
28:49
28:33
44
Gert Jan Ubels
Staphorst
29:08
28:57
45
Arend Pullen
Hasselt
29:41
29:18
46
Zwier van Nuil
Westerhaar-Vriezenv Wijk
31:32
31:00
47
Remco Beernink
Hasselt
31:54
31:31
48
Cor van den Berg
Kraggenburg
32:13
31:53
49
Johan Nijland
IJhorst
32:28
31:57
50
Reinder Sinnema
Friesland
35:41
35:23
VSEN, 5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Aline Kootstra
ACO Van Elderen
18:45
18:44
2
Fleur Baljet
Horror
19:55
19:54
3
Jacolien Ruizendaal
NOP
20:05
20:01
4
Dinie Ras
NOP
20:10
20:06
5
Naomi Heidema
ACO Van Elderen
20:24
20:22
6
Zoë Mens
Nederlandse Triathlonbond
20:26
20:23
7
Eva Stienstra
HAC '63
21:05
21:03
8
Dineke Post
Hardenberg
21:19
21:14
9
Nora Assink
ACO Van Elderen
21:36
21:35
10
Eva Heidema
ACO Van Elderen
21:55
21:50
11
Anja Leusink
Genemuiden
22:14
22:11
12
Natascha Kroek
De Sprinter
22:17
22:15
13
Tamara de Vries
HAC '63
22:28
22:24
14
Ilse Langevoort
Cialfo
22:41
22:36
15
Annemiek Klein
BB lopers
23:22
23:18
16
Carolien de Boer
Staphorst
23:37
22:05
17
Linda Pielman
ACO Van Elderen
23:50
23:40
18
Leandra Troost
Loopgroep AG '85
23:52
23:45
19
Andrea Steller-Hokse
Kampen
24:05
23:42
20
Janne Nijhof
Marathon Pim Mulier
24:06
24:01
21
Bonnette van den Berg
Urk
24:07
23:58
22
Ineke Witte
Staphorst
24:48
24:32
23
Heleen de Boer
Loopgroep AG '85
25:05
24:59
24
Geja Smit
Staphorst
25:12
24:50
25
Kateryna Pasiletska
IJhorst
26:00
25:48
26
Chazia Slinkman
Zwolle
26:53
26:42
27
Yvet Mijnheer
De Sprinter
26:54
26:32
28
Nienke van der Woude
Trainingsgroep Het Zwartewater
27:00
26:40
29
Leonie Hekman-Hulleman
Nieuwleusen
27:19
27:00
30
Claudi Mulder
Staphorst
27:26
27:00
31
Elvira Veijer
's-Gravenhage
27:35
27:10
32
Dineke Maandag
Hasselt
27:50
27:30
33
Chantal van der Molen
Rheezerveen
27:59
27:45
34
Thirza Slager
Rouveen
28:03
27:39
35
Lisette Riezebos
Kampen
28:14
27:29
36
Amanda Spijker
Nieuwleusen
28:19
27:54
37
Eline Nagelholt
Nunspeet
28:19
28:01
38
Maaike Ten Have
Staphorst
28:24
27:56
39
Linda Schipper
De Sprinter
28:26
28:10
40
Mariëlle Doorn
Hasselt
28:44
28:30
41
Loes Brakke-Kooiker
Rouveen
28:52
28:25
42
Aafke Veerman
Rouveen
29:05
28:29
43
Cora Redelijkheid
Rhenen
29:59
29:31
44
Willianne Dolfsma
Overberg
29:59
29:32
45
Susan Otter
Hardenberg
30:15
29:44
46
Marian Leusink
Punthorst
30:42
30:18
47
Maaike Paap
Hardenberg
30:48
30:17
48
Arjanne Dominé
Staphorst
31:18
30:52
49
Janine Verlaan
Ruinen
31:27
31:08
50
Elisa Pieters
De Sprinter
32:19
31:53
51
Marlou Drouven
Apeldoorn
37:23
34:03
52
Mathilde Visscher
IJsselmuiden
39:47
36:26
V40, 5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lieve Tollet
BB lopers
21:01
20:59
2
Alien Flik
Ruinen
22:50
22:42
3
Mey Ping Low
AV Holten
23:58
23:49
4
Margriet Westrik
Hoogeveen
25:07
25:03
5
Fiona Grootoonk
Hardenberg
25:20
25:08
6
Astrid Grasmeijer-Kwantes
Meppel
25:32
25:20
7
Eveline Driezen
Zwolle
26:32
26:16
8
Mieke Pastoor
Hasselt
27:23
27:04
9
Mirjam de Kleijn
Meppel
27:32
27:10
10
Annet Koersen
Dalfsen
27:34
27:20
11
Annemieke Wursten
Hasselt
28:10
27:50
12
Wilma van Leussen
Nieuwleusen
28:22
28:09
13
Lies Kruidhof
Hasselt
28:53
28:31
14
Anette Stegeman
Rouveen
29:54
28:22
15
Margriet Korterink
Rouveen
29:54
28:22
16
Ellen Heuver
Hardenberg
29:58
29:41
17
Agnes Kikkert
Spurt '88
31:58
31:41
18
Miranda Schipper
Zwartsluis
32:22
31:01
19
Angela Marsman Keizer
Hardenberg
32:30
32:00
20
Suzanne van der Velden
Rouveen
36:15
36:08
V50, 5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Astrid van Velden
Altis
21:17
21:15
2
Bertha Bruggenkamp
Lionitas
22:23
22:20
3
Gerda Akkerman
Loopgroep AG '85
23:53
23:46
4
Ineke Nawijn
Hardenberg
24:33
24:30
5
Anja Welleweerd
Spurt '88
25:39
25:28
6
Patricia Seinen
Zwolle
26:11
26:03
7
Henriët van Nuil
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
27:59
27:27
8
Aly van Bergen
Meppel
28:03
27:35
9
Rona Meijer
Lutten
28:40
28:35
10
Alida Jansma
HAC '63
28:42
28:17
11
Harriejette Bloemert
IJhorst
29:28
29:10
12
Betty Piepot
Nieuwegein
29:33
29:05
13
Annemarie Hersevoort
Nieuwleusen
30:08
29:50
14
Alie Botter
Spurt '88
30:32
30:15
15
Jenny Ottevanger-Engel
De Wijk
30:36
30:11
16
Gea Tiemens
Loopgroep AG '85
31:11
30:46
17
Sandra Berenst
Vroomshoop
31:27
31:15
18
Rommie de Witte
NOP
32:02
31:43
19
Hilda Knol
Steenwijk
32:39
32:20
20
Ageeth Baas
Ruinen
32:57
32:27
21
Anita van der Wal
Friesland
35:41
35:23
MSEN, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tom Hendrikse
AAC '61
31:17
31:16
2
Danny Koppelman
ACO Van Elderen
32:39
32:38
3
Robert van der Stelt
BB lopers
34:45
34:43
4
Martijn Dijkstra
Hardenberg
36:05
36:04
5
Wilko Bakker
Horror
36:13
36:12
6
Bert de Boer
BB lopers
37:44
37:43
7
Freek Koffeman
NOP
37:56
37:54
8
Raymond Lozekoot
Almere '81
38:00
37:59
9
Mark Groot Bronsvoort
Salland
38:18
38:17
10
Gert Versteeg
BB lopers
38:47
38:44
11
Ben Folkers
Hardenberg
39:02
38:59
12
Machiel Haasjes
Staphorst
39:07
39:03
13
Vincent van Doorne
Ommen
39:25
39:14
14
Klaas Kisteman
Nieuwleusen
39:26
39:12
15
Daniël van den Boogaard
PEC 1910
39:34
39:30
16
André Brakke
Loopgroep AG '85
39:46
39:40
17
Rick Harmsen
Rijssen
40:20
40:17
18
Frank ten Brinke
Hardenberg
40:22
40:20
19
Kasper Bisschop
Loopgroep AG '85
40:35
40:26
20
Maarten Oosterhuis
Zwolle
40:47
40:43
21
Matthijs van der Graaf
Hasselt
40:51
40:48
22
Jochem Ronner
Meppel
40:56
40:52
23
Milco Winters
Meppel
41:44
41:40
24
Jan-Bart Kip
HAC '63
42:14
42:09
25
Bertram Steringa
De Sprinter
42:32
42:26
26
Jesse Oosterhuis
Trainingsgroep Het Zwartewater
42:36
42:26
27
Klaas-Jan Kisteman
Rouveen
42:40
42:37
28
John Brinkman
Nieuwleusen
42:56
42:52
29
Stefan Benjamins
Hoogeveen
43:17
43:07
30
Gerrit Pruim
Rouveen
43:28
43:24
31
Henk Tamminga
Hardenberg
43:37
43:31
32
Alwin Penninkhof
IJsselmuiden
43:40
43:25
33
Tim van der Kolk
Vroomshoop
43:41
43:36
34
Harwin Lier
Staphorst
43:51
43:43
35
Jeroen Brader
Slagharen
44:37
44:22
36
René Stegeman
Staphorst
44:50
44:27
37
Wolter Beens
Zwolle
45:00
44:53
38
Ben Poortland
Zwolle
45:14
45:06
39
Wilbert Russcher
Rouveen
45:33
45:28
40
Gerrit van Heerde
Dalfsen
45:39
45:27
41
Jelle Reinink
Westerhaar-Vriezenv Wijk
46:06
45:51
42
Erwin van Loo
Hattem
46:31
46:22
43
Martin Boezelman
Hasselt
46:40
46:30
44
Niels Barneveld
Zwolle
46:46
46:22
45
Klaas Brakke
Staphorst
46:59
46:26
46
Ruud Huisman
Staphorst
47:14
47:07
47
Jaap Sterken
Nieuwleusen
47:39
47:18
48
Wycher Naberman
Amersfoort
48:24
47:56
49
Wim Brakke
Rouveen
48:40
48:21
50
Adriaan van den Brandhof
Meppel
49:24
49:16
51
Herman Hulst
Staphorst
49:37
49:18
52
René Naberman
Genemuiden
50:13
49:46
53
Henk van Dorp
Warmlopers
50:15
49:52
54
Maarten Biemans
Ommen
50:28
49:57
55
Harry Nieuwenhuis
Zwolle
51:31
51:04
56
Robert van Marle
Hoogeveen
53:00
52:47
57
Jan-Egge van Dijken
Hasselt
53:32
53:10
58
Peter Kosse
Geerdijk
54:09
53:59
59
Jarno Nijboer
Rouveen
54:17
53:45
60
Jaap Pol
Enschede
56:05
55:43
61
Ruben Hummelen
Zwolle
56:28
56:09
62
Remco Ardesch
Ommen
56:33
56:03
63
Jan-Pieter Knol
Zwartsluis
59:12
58:39
M40, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Erik Driesen
NOP
34:54
34:54
2
Klaas van Pijkeren
Dronten
36:49
36:47
3
Ralph Schepers
Dalfsen
37:37
37:35
4
Tjeerd Popkema
NOP
38:38
38:36
5
Kevin Diender
BB lopers
38:44
38:40
6
Bert Karssies
HAC '63
39:38
39:35
7
Martijn Schutteman
Argo
40:02
40:01
8
Michel Blaauwgeers
BB lopers
40:04
40:01
9
Serge Hofkamp
ACO Van Elderen
40:38
40:33
10
Igor van Elburg
Ommen
40:59
40:54
11
Ronald van Lubek
Zuidwolde Dr
41:33
41:24
12
Harold Hofenk
De Sprinter
42:12
42:08
13
Erwin Kip
HAC '63
42:15
42:12
14
Jeroen Thalen
HAC '63
42:30
42:20
15
Niek Veerman
Rouveen
42:52
42:47
16
Albert-Jan de Haan
HAC '63
43:01
42:53
17
Roel-Jan Heeringa
PEC 1910
43:34
43:31
18
Robin Brands
Brucht
44:18
44:10
19
Ben Smith
Spurt '88
44:32
44:23
20
Hugo Bouwmeester
Rouveen
44:40
44:23
21
Bart van den Anker
Zwolle
44:57
44:50
22
Benny Hulst
Staphorst
45:10
44:54
23
Patrick de Wit
Zwolle
45:20
45:08
24
Martin Grootoonk
Hardenberg
46:45
46:33
25
Jurjen Bolks
Zwolle
46:47
46:25
26
Arne Ter Heide
Fluitenberg
47:07
46:57
27
Gert Draijer
Hardenberg
47:15
47:04
28
Bernard Maandag
Hasselt
47:18
47:04
29
Johan Fransen
Spurt '88
47:27
47:17
30
Martijn Meuleman
Isala '96
47:48
47:35
31
Klaas Kin
Staphorst
47:56
47:48
32
Xandrijn Bakker
Zwolle
48:06
48:00
33
Jan Talen
Loopgroep AG '85
48:10
47:48
34
Wouter Dirk de Jong
Ommen
48:15
47:46
35
Henk de Boer
Staphorst
48:27
48:12
36
Mark Schuring
Meppel
49:19
48:50
37
Anne Pruim
Warmlopers
49:19
48:55
38
Nico Mijnheer
Nederlandse Triathlonbond
49:50
49:44
39
Alfred Beens
Genemuiden
49:54
49:44
40
Matthijs Braam
Zwolle
49:59
49:47
41
Bort Hartog
Nijeveen
50:12
50:04
42
Henk Nijboer
Rouveen
50:25
49:53
43
Edwin Helder
HAC '63
50:59
50:41
44
Jaap Oosterhuis
Hasselt
51:21
51:12
45
Marcel Kroese
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
51:46
51:14
46
Erik Zagers
Hardenberg
54:25
54:01
47
Jeroen Vossers
Varsseveld
54:41
54:19
48
Gerard Wijnsma
Hasselt
56:08
55:44
49
Arjen-Jan Hummelen
Zwolle
56:27
56:08
50
Andre Korterink
Rouveen
58:21
57:42
51
Marc Schonewille
Zwolle
1:01:22
1:01:04
M50, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Bennie Thunker
Isala '96
38:48
38:46
2
Rob van de Graaf
HAC '63
40:11
40:09
3
Erik Dambrink
De Sprinter
43:03
43:01
4
Hans Westenbrink
De Sprinter
43:36
43:30
5
Bennie Akkerman
Loopgroep AG '85
43:38
43:36
6
Richard Beldman
Holten
43:55
43:52
7
Patrick Gums
BB lopers
44:15
44:09
8
Olaf Prins
Trainingsgroep Het Zwartewater
44:46
44:37
9
Erwin Kuiper
Koekange
45:28
45:01
10
Arnoud Lammers
PEC 1910
45:56
45:48
11
Bernhard Kootstra
Dalfsen
45:57
45:52
12
Udo Waanders
Hellendoorn
46:00
45:55
13
Bert Lüchies
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
46:11
45:58
14
Sandor Houweling
Meppel
46:19
46:12
15
Marten Bolt
BB lopers
46:42
46:38
16
Jan Boeve
ACO Van Elderen
46:43
46:34
17
Gerard Lugtenberg
Heino
46:50
46:33
18
Wim Welleweerd
Spurt '88
46:52
46:45
19
Jos Timmerman
Coevorden
46:57
46:28
20
Rene Bosman
Trainingsgroep Het Zwartewater
47:17
47:05
21
Reimond Pallast
Deurningen
48:17
47:56
22
Jaap van Dieren
Isala '96
48:48
48:35
23
Bert Kleiboer
PEC 1910
49:05
48:55
24
Erik Holtman
Dalfsen
49:06
48:40
25
Dinand Getkate
ACO Van Elderen
49:18
49:02
26
Jans Berghuis
HAC '63
49:30
49:09
27
Pieter Nijmeijer
Hoogeveen
49:55
49:26
28
Wilko Kolkman
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
49:56
49:24
29
Dick Metselaar
De Sprinter
50:02
49:34
30
Hans Gorren
Nuenen
50:40
50:25
31
Jan Stolker
Start '78
50:43
50:18
32
Theo Salomons
Spurt '88
51:26
51:03
33
Gert Goos
Dalfsen
51:32
51:17
34
Arie Van der Wal
Hoogeveen
51:44
51:33
35
Henk Roeberts
Nieuwleusen
51:47
51:38
36
Wout Brinkman
Meppel
52:11
51:55
37
Peter Rooseboom
Hardenberg
52:15
51:46
38
Wil Derks
Ommen
52:31
52:07
39
Henk Tempelman
Zwolle
52:32
52:04
40
Henk Korterink
Hasselt
52:49
52:35
41
Anton Erich
Dalfsen
52:56
52:45
42
Pieter Habermehl
Meppel
53:14
52:43
43
Hanno De Boer
Hattem
53:33
53:21
44
Jacco Pleijsier
Hasselt
54:01
53:47
45
Dick Remmers
ACO Van Elderen
54:04
53:37
46
Arian van Gaal
Nijverdal
54:45
54:17
47
Jan Boschman
Hasselt
55:26
55:03
48
Ronald Mulder
Zwartsluis
55:58
55:24
49
René Groot Beumer
Zuidwolde Dr
56:56
56:27
50
Gerrit Heinstman
Nijverdal
57:05
56:37
51
Klaas Nijhoff
Dalfsen
57:20
56:47
52
Jan Runhaar
Hardenberg
59:51
59:21
53
Harrie Oppewal
Giethoorn
1:00:43
1:00:26
54
Albert Slager
Rouveen
1:01:32
1:01:05
55
Jan Witte
Meppel
1:01:41
1:01:24
VSEN, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Andrea Deelstra
AV Heerenveen
35:55
35:54
2
Corien Jansen
De Sprinter
43:10
43:06
3
Vera Paarhuis
Hasselt
43:20
43:15
4
Christina Mulder
Trainingsgroep Het Zwartewater
43:43
43:39
5
Marit Nijdam
Nijmegen
48:02
47:51
6
Nikki Geesink
Hardenberg
48:08
47:42
7
Jorien Snijders
Bruinehaar
49:21
49:07
8
Chantal Winters
Meppel
50:58
50:40
9
Mirjam Zomer
Zwolle
51:16
50:51
10
Annemarie Schutte
Warmlopers
51:54
51:29
11
Anouck Legebeke
Westerhaar-Vriezenv Wijk
53:14
52:57
12
Danielle Bloemert Kuiper
Sibculo
53:36
53:19
13
Rianne Bosscha
Zuidwolde Dr
55:25
54:58
14
Judith Brink-Vogelzang
Ommen
56:36
56:19
15
Suzanne Boersma
Hasselt
57:51
57:21
16
Nicole Hofman
Zwolle
1:02:55
1:02:22
17
Laura Oosterbroek
Zwolle
1:06:13
1:06:01
V40, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Saskia Schutte
Cialfo
42:42
42:38
2
Sandra Medendorp
HAC
46:52
46:46
3
Claudia van Tellingen
BB lopers
48:57
48:49
4
Carola van Dijk
Kampen
54:00
53:40
5
Joyce van Dijk
Kampen
54:01
53:42
6
Hettie Kamphuis
Ommen
54:03
53:50
7
Anouk IJmker
Vroomshoop
54:29
54:04
8
Natasja Scholten-Mooiweer
Kampen
56:01
55:42
9
Olga Appelo
Triathlon
56:22
56:02
10
Christel Ephraim
Steenwijk
56:54
56:37
11
Kirstin Voolstra
Zwolle
56:56
56:45
12
Eline Pol
Enschede
59:59
59:38
13
Hylkje Schonewille
Zwolle
1:01:22
1:01:04
14
Julia Kuijpers
Hoogeveen
1:13:49
1:13:35
V50, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Petra Hasper
De Sprinter
42:59
42:55
2
Saskia Bekhuis
Vasse
49:26
49:19
3
Geke Tempelman
Vechtdallopers
50:21
50:14
4
Carla Geesink
Hardenberg
52:43
52:17
5
Monique Houtsma
De Sprinter
53:42
53:26
6
Hilda Paarhuis
Hasselt
54:07
53:56
7
Annemarie Wessels
ACO Van Elderen
57:00
56:34
8
Marian Booijink
HAC '63
58:04
57:42
9
Manon Vos
HAC '63
59:56
59:33
10
Jacqueline t. Brummelhuis
HAC '63
1:01:59
1:01:28
11
Jozina Ernst
HAC '63
1:02:02
1:01:40
J-7, 900 METER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Noud Tissingh
De Sprinter
3:44
3:42
2
Sem de Boer
Staphorst
3:55
3:53
3
Ties Boldewijn
Staphorst
4:01
3:59
4
Vince Schippers
Spurt '88
4:13
4:12
5
Hidde Kuijers
Staphorst
4:15
4:14
6
Finley Hagen
Isala '96
4:29
4:27
7
Chris van der Molen
Isala '96
4:31
4:29
8
Micha Slobben
Staphorst
4:41
4:39
9
Ralf Pullen
Zwolle
5:45
5:43
10
Vilano Waninge
De Sprinter
7:44
7:43
M-7, 900 METER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tesse Bos
Staphorst
4:04
4:02
2
Jasmijn Boer
De Sprinter
4:05
4:04
3
Aniek Snijder
Vriezenveen
4:23
4:21
4
Kyana Dekker
Meppel
4:30
4:29
5
Tessa Kooiker
Staphorst
4:50
4:49
6
Evie Mae Goorman
Twenterand
5:20
5:19
7
Annelore Talen
Staphorst
5:56
5:54
Met dank aan alle vrijwilligers en sponsors!
www.tegelhome.nl
Uitslagen.nl
30-11-2021 19:07