Uitslagenlijst Berenloop Terschelling

Terschelling-West - Zondag 7 november 2021

MSEN, 21.1 KM WEDSTRI
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jan Stuursma
SV Veendam
1:11:13
1:11:12
2
Mechiel Zantema
Friesland
1:11:17
1:11:16
3
Jesse van Burg
Lionitas
1:11:25
1:11:25
4
Alex Frederico
Hellas
1:12:49
1:12:48
5
Erwin de Vries
Lionitas
1:14:09
1:14:09
6
Joey Hummel
Lichtlopen
1:14:26
1:14:26
7
Erik Slomp
BB lopers
1:18:03
1:18:03
8
Rick Salome
Phanos
1:21:11
1:21:10
9
Juan Zijderlaan
Atverni
1:21:33
1:21:32
10
Jorrit Waslander
Groningen Atletiek
1:22:37
1:22:36
11
Jan Van den Bossche
Nederlandse Triathlonbond
1:22:43
1:22:41
12
Wes Heemskerk
Groningen Atletiek
1:24:28
1:24:27
13
Sten Oostland
Athlos
1:26:30
1:26:23
14
Joost IJsselmuiden
Lionitas
1:26:38
1:26:36
15
Jacco Muntz
Athlos
1:26:39
1:26:31
16
Folkert Attema
Hellas
1:26:43
1:26:42
17
Pieter Prins
Friesland
1:29:15
1:29:14
18
Dorus Wolthekker
Loopgroep Nienoord
1:32:39
1:32:34
19
Werner Jousma
Nederlandse Triathlonbond
1:33:29
1:33:02
20
Robin Honebecke
Nederlandse Triathlonbond
1:33:53
1:33:48
21
Jeroen Celie
Athlos
1:36:45
1:36:37
22
Jeroen Bruulsema
Dwingeloo
1:38:36
1:37:02
23
Marcel Tuinstra
Nederlandse Triathlonbond
1:39:06
1:38:47
24
Mark van Ginkel
Fivelstreek
1:39:45
1:39:45
25
Sjoerd Adema
Suomi
1:41:28
1:41:24
26
Robert Kuijpers
Suomi
1:43:32
1:43:27
27
Pieter Talsma
Athleta
1:45:10
1:44:34
28
Kris Oedit Doebé
Hollandia
1:45:43
1:45:39
29
Simon Teeninga
Groningen Atletiek
1:47:48
1:47:28
30
Ben Beunder
Hollandia
1:54:39
1:54:33
31
Hugo Jongejan
NOP
1:55:53
1:45:34
32
Jappie Brandenburg
Horror
2:22:05
2:21:33
M40, 21.1 KM WEDSTRI
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rene Bremer
Running Holland vereniging
1:16:33
1:16:32
2
Rik Wolswinkel
Altis
1:17:04
1:17:02
3
Maarten van Vulpen
Hellas
1:24:09
1:24:03
4
Mike Hofstra
Horror
1:27:01
1:27:00
5
Lennart de Vos
Loopgroep Bunnik
1:28:23
1:28:17
6
Peter Sibma
Athleta
1:28:46
1:28:41
7
Erwin Kreule
BB lopers
1:29:02
1:28:54
8
Erik Jan Rodenhuis
AV Heerenveen
1:29:22
1:29:20
9
Ate Bijlsma
Athleta
1:31:08
1:31:03
10
Krijn Christiaansen
NSL
1:31:24
1:31:21
11
Catrinus Vroom
Lionitas
1:31:33
1:31:32
12
Erik Den Oude
Pijnenburg
1:31:53
1:31:43
13
Michel Blaauwgeers
BB lopers
1:31:56
1:31:49
14
Sybolt Okke de Vries
Loopgroep De Drentsche Aa
1:32:11
1:32:09
15
Roel-Jan Heeringa
PEC 1910
1:33:22
1:33:19
16
Jeron Boellaard
Suomi
1:34:28
1:34:22
17
Chris Ruigendijk
Loopgroep Bedum
1:35:06
1:35:01
18
Alwin Kruijt Spanjer
Loopgroep Bedum
1:38:47
1:38:42
19
Martijn Toering
Lionitas
1:39:08
1:38:59
20
Marcel Candido
Leiden Road Runners Club
1:39:17
1:39:06
21
Steven Stouten
Leiden Road Runners Club
1:41:32
1:41:20
22
Folkert Huisma
Impala
1:43:56
1:43:36
23
Izaak Quist
AV '23
1:50:11
1:42:20
24
Jasper de Noord
Lionitas
1:50:34
1:50:09
25
Thierry van Groen
Friesland
1:52:04
1:51:31
26
Gerrit Veldthuis
Loopgroep De Drentsche Aa
1:53:52
1:51:22
27
Arie Kraaijenoord
AAA
1:58:29
1:57:54
28
Rikus Van Wijk
Lionitas
2:14:43
2:02:44
29
Vincent Boekhoorn
Running AP
2:30:13
2:16:35
M50, 21.1 KM WEDSTRI
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Frankwin Mussche
BB lopers
1:23:20
1:23:18
2
Klaas Kroese
Friesland
1:24:53
1:24:51
3
Lucas Leliveld
Groningen Atletiek
1:26:13
1:26:10
4
Jan Venhuizen
SV Veendam
1:27:07
1:27:06
5
Kees Vrolijk
AV Castricum
1:27:33
1:27:29
6
Erik Dambrink
De Sprinter
1:28:07
1:28:02
7
Herman Couperus
Athlos
1:28:30
1:28:24
8
Cor Ton
LSV Invictus
1:28:54
1:28:54
9
Bob Keuzekamp
Suomi
1:30:02
1:29:58
10
Erik Breems
Suomi
1:30:02
1:29:59
11
Renze Zijlstra
PEC 1910
1:30:36
1:30:15
12
Jaco de Kraker
Phanos
1:31:50
1:29:58
13
Arnold Vonk
Sparta
1:31:59
1:31:55
14
Richard Pootjes
Suomi
1:33:03
1:33:00
15
Harry Honebecke
ATC '75
1:33:53
1:33:49
16
Camiel Verweij
Hellas
1:36:10
1:36:08
17
Henk Ruiter
Horror
1:37:08
1:37:02
18
Bart Haas
Nederlandse Triathlonbond
1:37:14
1:36:53
19
Martin van Solinge
Loopgroep Bunnik
1:37:36
1:37:30
20
Tjitte De Vries
AV Heerenveen
1:38:12
1:38:07
21
Anton Tuinstra
Nederlandse Triathlonbond
1:39:04
1:38:45
22
Arjen Visserman
Friesland
1:39:19
1:39:15
23
Remco Arnoldus
RRZ
1:39:42
1:39:28
24
Jan van Rijn
RRZ
1:39:43
1:39:30
25
Ruud Jansen
Athlos
1:40:22
1:40:05
26
Erik van der Knaap
Uelsen
1:42:31
1:42:22
27
Sierk Spits
Hanzesport
1:42:54
1:42:27
28
Martin Talane
Triathlon
1:43:03
1:42:49
29
Aldert Cuperus
Lionitas
1:43:13
1:42:57
30
Geert Reiffers
Loopgroep Bedum
1:43:38
1:43:28
31
Ronnie Krul
BB lopers
1:43:39
1:43:36
32
Frank Ettes
Hollandia
1:44:57
1:44:55
33
Martin Jan Visser
AV Heerenveen
1:46:26
1:46:20
34
Arjen Keers
PEC 1910
1:46:53
1:46:32
35
Herman Hofstee
DOS
1:47:48
1:47:38
36
Marco van Essen
Marathon Pim Mulier
1:48:54
1:48:46
37
Jelle Van der Haring
OSS-VOLO
1:49:26
1:49:09
38
Teo Mulder
Loopgroep Nienoord
1:51:12
1:50:07
39
Geert Ramakers
Loopgroep Bunnik
1:51:39
1:51:31
40
Peter Boots
AAA
1:52:02
1:49:27
41
Adriaan Huisman
LSV Invictus
1:52:37
1:52:21
42
Roelof Rekker
BB lopers
1:54:04
1:53:49
43
Erik van de Poll
Isala '96
1:54:46
1:54:18
44
Gerbrand Beunder
Hollandia
1:55:18
1:55:12
45
Peter Ipema
Loopgroep De Drentsche Aa
1:55:24
1:52:55
46
John Broekman
Loopgroep Gieten
1:56:04
1:54:37
47
Stefan van Dieken
Loopgroep PK
1:56:08
1:56:00
48
Tjeerd Oppedijk
U-Track
1:56:18
1:56:07
49
Ferry Kooij
DOS
1:57:36
1:54:37
50
Robert van den Brink
Marathon Pim Mulier
1:58:06
1:57:58
51
Hans Molenaar
Suomi
1:58:45
1:58:32
52
Vincent van Duijnhoven
Waterland
1:59:09
1:58:34
53
Jaap van Dieren
Isala '96
1:59:37
1:53:01
54
Bart Eigenhuis
Pijnenburg
2:04:57
2:04:52
55
Luitzen de Vries
Friesland
2:18:25
2:06:53
56
Ronald Rauwerda
Lionitas
2:23:23
2:14:31
57
Arthur Jansen
Climax
2:26:06
2:17:12
58
Johan van Rijn
Loopgroep Aart Stigter
2:35:15
2:27:25
59
Paul van der Hijden
Friesland
2:55:43
2:54:48
M60, 21.1 KM WEDSTRI
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gijs van den Hurk
avVN
1:27:04
1:27:01
2
MANUEL José
Phoenix
1:31:05
1:31:04
3
Jan Smit
Hollandia
1:35:30
1:35:28
4
Sander Rietveld
Atos
1:36:43
1:36:40
5
Wim Bakker
Friesland
1:37:24
1:37:21
6
Jan Oehlen
Cifla
1:37:37
1:37:33
7
P Barnhoorn
Leiden Atletiek
1:40:03
1:39:57
8
Frank Troelstra
Horror
1:41:13
1:41:04
9
Dick Gelderblom
Impala
1:42:30
1:42:20
10
Arend Hollebeek
Nederlandse Triathlonbond
1:42:51
1:42:29
11
Jan Olthuis
Hardloop Club Amsterdamse Bos
1:42:57
1:42:41
12
Pieter Maas
NOP
1:43:06
1:42:57
13
Harm Veenstra
Impala
1:44:14
1:43:41
14
Jan Holterman
Loopgroep Aart Stigter
1:45:04
1:44:58
15
Hans de Graaf
Suomi
1:45:31
1:45:22
16
Arthur Verstraete
Hellas
1:46:52
1:46:33
17
Johan van Noordenburg
AV Heerenveen
1:47:59
1:47:41
18
Ronald Rumawatine
Marathon Pim Mulier
1:48:54
1:48:46
19
Ruud van Breukelen
Hollandia
1:49:04
1:49:01
20
Fokko Hindriks
Groningen Atletiek
1:49:04
1:48:46
21
Fred Frankenhout
Haag Atletiek
1:49:05
1:48:46
22
Kees Visser
AV Heerenveen
1:49:17
1:48:58
23
John Boer
PEC 1910
1:52:29
1:52:07
24
Gerard Gerritsen
Daventria
1:52:49
1:52:36
25
Duco Zijlstra
Friesland
1:54:03
1:53:49
26
Nico Landman
U-Track
1:54:21
1:53:45
27
Cees de Vries
Triathlon
1:54:24
1:54:04
28
IJsbrand Reijneveld
BB lopers
1:54:28
1:54:17
29
Herman Geritz
Friesland
1:54:29
1:54:15
30
Hans Baart
Hollandia
1:55:19
1:55:16
31
Peter Verkaaik
Loopgroep PK
1:55:56
1:55:36
32
Willem Van van Beek
PEC 1910
1:56:21
1:44:24
33
Hennie Lensink
HAC '63
1:57:02
1:56:38
34
Lammert Wezeman
Groningen Atletiek
1:57:23
1:57:00
35
Pieter van Dijk
AV Heerenveen
1:58:44
1:58:26
36
Bert Bolhuis
avVN
1:58:51
1:58:32
37
Toine van den Berg
AAA
1:59:07
1:56:14
38
Wim Zaat
Trecho
2:00:22
2:00:04
39
Johan van der Plas
Suomi
2:00:42
1:50:40
40
Geert De Lange
Athlos
2:01:43
1:57:45
41
Kor Brandts
Loopgroep De Drentsche Aa
2:01:46
1:55:45
42
Gerrit K Kramer
AV Heerenveen
2:03:46
2:03:29
43
Lieuwe van Loon
Waterweg
2:04:13
2:03:44
44
Hans Knoops
Waterweg
2:04:13
2:03:44
45
Frans Nettekoven
AV '23
2:06:30
2:06:19
46
Rob Baars
Rotterdam Atletiek
2:06:37
2:06:19
47
Sjoerd Koelmans
De Sprinter
2:10:21
2:08:59
48
Rene Delleman
Loopgroep De Drentsche Aa
2:11:20
2:01:04
49
Karst Anema
Friesland
2:12:30
2:12:05
50
Martin Bakker
Scorpio
2:15:24
2:08:36
51
Henk Strengers
MarathonPlus
2:16:53
2:06:09
52
Anne Jan Stobbe
NOP
2:36:07
2:35:56
53
Cees Voesenek
avVN
2:37:19
2:22:45
54
Piet Mulder
Friesland
2:44:19
2:30:52
VSEN, 21.1 KM WEDSTRI
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jacelyn Gruppen
HAC '63
1:17:01
1:17:01
2
Jessica Oosterloo
LSV Invictus
1:19:57
1:19:57
3
Hinde Fokkema
Nijeberkoop
1:23:28
1:23:28
4
Marijtje Molenhuis
Nederlandse Triathlonbond
1:27:06
1:27:05
5
Marije Dankelman
ACO Van Elderen
1:28:32
1:28:25
6
Jacolien Ruizendaal
NOP
1:29:45
1:29:44
7
Erika Broekema
Groningen
1:34:46
1:34:44
8
Renske De Vries
Horror
1:36:04
1:36:03
9
Wendy Holdijk
Athlos
1:36:45
1:36:38
10
Lydwien Wilbers
Triathlon
1:41:36
1:41:18
11
Annemiek Klein
BB lopers
1:44:02
1:43:52
12
Marcia van Wanrooij
Suomi
1:47:41
1:47:28
13
Michelle Kempf
Babenhausen
1:52:21
1:50:24
V40, 21.1 KM WEDSTRI
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Simche Heringa
U-Track
1:28:50
1:28:43
2
Judith van der Meer
Lionitas
1:29:24
1:29:22
3
Sanne Heidinga
Lionitas
1:31:34
1:31:32
4
Hellen Boonstra-Drost
AV Heerenveen
1:39:36
1:39:05
5
Germien Krul
BB lopers
1:42:32
1:42:23
6
Marieke Lokhorst
Loopgroep Groningen
1:42:56
1:41:32
7
Dora Mohr
Essen
1:43:14
1:43:05
8
Cindy de Miranda
Suomi
1:45:26
1:45:15
9
Maria Sonneveld
Hylas
1:45:59
1:42:17
10
Karin Verswijveren
Suomi
1:49:43
1:49:31
11
Wietske de Jong
Horror
1:57:27
1:57:17
12
Marion Goossen
Scheldesport
2:02:47
2:02:32
13
Lieneke de Jong-Goris
Lionitas
2:05:46
2:04:41
14
Christel Timmer
Running AP
2:30:13
2:16:35
V50, 21.1 KM WEDSTRI
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Bertha Bruggenkamp
Lionitas
1:37:33
1:37:32
2
Marloes Frickel
Cifla
1:38:53
1:38:48
3
Francien Mooijekind
Suomi
1:42:53
1:42:50
4
Christien Koning
Loopgroep Aart Stigter
1:43:44
1:43:43
5
Hiltje Venema
Loopgroep De Drentsche Aa
1:45:18
1:45:00
6
Susan Hagevoort
Triathlon
1:46:36
1:46:28
7
Marjo Eshuis
OSS-VOLO
1:46:52
1:46:35
8
Astrid van Tol
Trecho
1:48:12
1:47:54
9
Jetske van der Vegt
Isala '96
1:51:14
1:50:47
10
Lucia van der Bijl
Horror
1:52:06
1:51:55
11
Winifred Broeder
PAC
1:53:54
1:53:26
12
Jackelien Kuntz
Leiden Road Runners Club
1:55:57
1:55:27
13
Annette de Ruiter
Leiden Road Runners Club
1:55:57
1:55:27
14
Leontien Ridder
U-Track
1:56:18
1:56:07
15
Riet van Mook
Spiridon
1:56:33
1:56:31
16
Idelette Schuurman
U-Track
1:56:53
1:56:32
17
Francis Van der Schoot
Nederlandse Triathlonbond
1:57:45
1:57:18
18
Petra Wieringa
Friesland
1:59:27
1:58:57
19
Renetta Fransens
Horror
2:06:05
2:05:54
20
Marja van der Werf-Zoer
AV Heerenveen
2:08:16
2:07:57
21
Ingrid van de Poll
Isala '96
2:13:28
2:06:42
22
Jolanda Joossen
Leiden Road Runners Club
2:14:39
2:12:52
23
Carin Hoekstra
Lionitas
2:23:22
2:14:34
24
Geke Doornhof
Athlos
2:24:10
2:17:45
25
Rini van Blokland
Phoenix
2:27:02
2:15:43
V60, 21.1 KM WEDSTRI
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jantsje Lageveen
Impala
1:50:47
1:50:30
2
Marga Zwanenburg
Horror
1:59:02
1:58:51
3
Frouwkje Herder
Ravenswoud
2:01:47
2:01:31
4
Ria van Dam - de Haan
Loopgroep De Drentsche Aa
2:02:29
2:02:08
5
Matty de Beer
Hellas
2:12:57
2:12:29
6
Els Zweistra
Scheldesport
2:13:31
2:13:15
7
Thea Stam
Loopgroep Houten
2:23:18
2:11:33
8
Marjan Verhaar
Pallas '67
2:57:28
2:49:14
9
Josephine Sondag
Voorne Atletiek
3:13:36
2:59:43
MSEN, 21.1 KM RECREAN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Thijs Wiggers
Groningen
1:18:48
1:18:42
2
Thijs Talboom
Leiden
1:31:40
1:21:33
3
Tom Steinbusch
Utrecht
1:23:24
1:22:02
4
Ruben Zuidema
Assen
1:37:51
1:22:24
5
Justus Mac George
Dordrecht
1:28:45
1:25:49
6
Lukas Debeer
Herent
1:26:08
1:26:00
7
Sander de Boer
Groningen
1:26:28
1:26:15
8
Kevin De Kroon
Gorredijk
1:27:53
1:26:46
9
Bas van de Ven
Vught
1:28:11
1:26:49
10
Vincent Harder
Leeuwarden
1:27:04
1:26:56
11
Rienk Davelaar
Voorthuizen
1:41:02
1:28:04
12
Marc Bakker
Groningen
1:34:39
1:28:08
13
Joost Hulleman
Amsterdam
1:33:54
1:29:44
14
Daan Fraanje
Utrecht
1:31:01
1:29:46
15
Sietse Huizenga
Grootegast
1:31:57
1:29:48
16
Bram Jochemsen
Eelde
1:31:40
1:29:53
17
René Schaap
Lemmer
1:30:11
1:29:59
18
Robert Modderman
Utrecht
1:42:34
1:30:00
19
Stefan Huisman
Sneek
1:32:10
1:30:22
20
Neil Bont
Utrecht
1:32:55
1:31:18
21
Jeffrey Peereboom
Midsland
1:32:00
1:31:39
22
Erik-Jan Linstra
Eelde
1:32:45
1:31:53
23
Nico Dijkstra
Witmarsum
1:34:00
1:32:35
24
Erwin Cazemier
Leek
1:36:43
1:32:37
25
Mark Smit
Nieuwegein
1:43:48
1:32:37
26
Remco De Valk
Drachten
1:36:59
1:32:48
27
Stephan Visser
Harmelen
1:37:31
1:33:42
28
Robin Schouten
Loopgroep Run-Inn Utrecht
1:37:29
1:33:49
29
R M Bergwerff
Berkel en Rodenrijs
1:39:10
1:34:10
30
Jeroen Osinga
Nijmegen
1:43:26
1:34:14
31
Martijn Lollinga
Groningen
1:49:22
1:34:28
32
Erik van Holland
U-Track
1:34:43
1:34:29
33
Maikel Van der Gracht
Den Burg
1:47:15
1:34:31
34
Sikke Wolters
Midsland
1:34:52
1:34:34
35
Bart Tolboom
Achterveld
1:36:00
1:34:43
36
Martijn Keijzer
's-Gravenhage
1:37:45
1:34:57
37
Mathijs Brands
Eindhoven
1:38:19
1:35:28
38
Marwin Bokkers
Achterveld
1:36:44
1:35:28
39
Sjoerd Wester
Zwolle
1:40:11
1:35:36
40
Arnold Tjeerdsma
Groningen
1:37:38
1:35:37
41
Sipke Moes
Phanos
1:37:51
1:35:57
42
Erik Nederhoed
Groningen
1:45:20
1:36:06
43
Tijs Dekker
Rotterdam
1:45:52
1:36:11
44
Tom Van der Wilt
Amsterdam
1:44:24
1:36:41
45
Gerard Verelst
Groningen
1:46:13
1:36:53
46
Jeroen WIldeman
Meerstad
1:37:48
1:36:54
47
Niels Barneveld
Zwolle
1:47:52
1:36:56
48
Sjoerd Tolboom
Amersfoort
1:38:13
1:36:57
49
Klaas Schippers
Bontebok
1:39:08
1:36:58
50
Chris Berndsen
Marknesse
1:51:54
1:37:24
51
Jelle Grunstra
Groningen
1:42:28
1:37:33
52
Harmen Moes
Groningen
1:40:12
1:37:35
53
Leon Passchier
Hannover
1:51:20
1:37:42
54
Mathijs Bouma
Haren
1:49:28
1:37:53
55
Willem Korenromp
Enschede
1:48:36
1:37:53
56
Jimmy Warnaar
Nijmegen
1:39:22
1:37:58
57
Peter van Lambalgen
Woudenberg
1:39:30
1:38:04
58
Ruben Klunder
Groningen
1:39:10
1:38:17
59
Harold Hooijenga
Leeuwarden
1:40:02
1:38:21
60
Jornt De Vries
Groningen
1:39:20
1:38:25
61
Daan Van Adrichem
Groningen
1:52:58
1:38:29
62
Jelger Louwsma
Deventer
1:52:58
1:38:30
63
Reinier Hitzert
Loopgroep Leeuwarden
1:39:56
1:38:33
64
Arjan Peters
Start '78
1:43:44
1:38:36
65
Joost Wilting
Nieuw-Buinen
1:48:57
1:38:54
66
Laurens Mosselman
Utrecht
1:41:08
1:38:55
67
Ralph Vos
Oosterbeek
1:46:22
1:38:59
68
Jan Sixma
Hoofddorp
1:49:59
1:39:01
69
Martijn Kamphuis
Groningen
1:46:52
1:39:03
70
Jeffrey van Diepen
Hollandia
1:39:09
1:39:03
71
Gijs Koeman
Enschede
1:49:53
1:39:05
72
Wijnand Kas
St. Willebrord
1:49:57
1:39:13
73
Maurice de Vos
Groningen
1:51:54
1:39:19
74
Njord Visser
Grou
1:42:09
1:39:31
75
Reinout Troelstra
Landsmeer
1:40:31
1:39:35
76
Jazz Legen
Rotterdam
1:45:22
1:39:46
77
Gerbert Bos
Amsterdam
1:47:11
1:39:56
78
Vincent Oosterkamp
Ruinen
1:48:12
1:40:01
79
Rogier Piksen
Wierden
1:53:21
1:40:04
80
Mark Smit
Hoorn Terschelling
1:40:29
1:40:05
81
Dirk Elsen
Rotterdam
1:45:32
1:40:10
82
Thomas Besselink
Teteringen
1:43:08
1:40:12
83
Frank ter Marsch
's-Gravenhage
1:50:30
1:40:14
84
Carlo de Vos
Amersfoort
1:52:54
1:40:20
85
Eelke Lok
Groningen
1:53:14
1:40:39
86
Wesley van der Knaap
Suomi
1:50:41
1:40:39
87
Witteveen Eduard
Loopgroep Nienoord
1:53:31
1:40:43
88
Floris Vonck
Utrecht
1:47:12
1:40:50
89
David Heslinga
Utrecht
1:45:06
1:40:51
90
Jelle Linneman
Goutum
1:43:07
1:40:52
91
Imre van der Geer
Diepenveen
1:44:54
1:40:52
92
Robin Mekenkamp
Groningen
1:50:18
1:40:52
93
Joan Stip
Zaltbommel Dutch Runners
1:50:38
1:40:54
94
Lars Grootjans
Utrecht
1:54:20
1:40:58
95
Wouter Roosjen
Amsterdam
1:50:51
1:41:00
96
Yvo Santema
Amsterdam
1:48:01
1:41:05
97
Tim Noorduin
Groningen
1:48:57
1:41:08
98
Barend Van Wonderen
Amsterdam
1:50:38
1:41:13
99
Rien Pruim
Dalfsen
1:52:12
1:41:13
100
Michiel de Vries
Terschelling
1:41:46
1:41:28
101
Michiel Evers
Utrecht
1:52:05
1:41:28
102
Lars Cuperus
Utrecht
1:47:02
1:41:30
103
Gert-Jan van den Brink
Zwolle
1:43:23
1:41:30
104
Colin Schepers
's-Gravenhage
1:42:45
1:41:31
105
Pascal Bakker
Groningen
1:47:00
1:41:35
106
Arend Horst
Zwolle
1:52:38
1:41:40
107
Oene Spanjer
West-Terschelling
1:41:47
1:41:41
108
Wouter Both
Amsterdam
1:48:59
1:41:45
109
Timo Matzen
Amsterdam
1:43:00
1:41:46
110
Harold Jan Ten Kate
De Sprinter
1:52:41
1:41:49
111
Michiel Hilderink
Utrecht
1:54:39
1:41:49
112
Noah Stoop
Warmenhuizen
1:46:01
1:41:50
113
Jeroen Docter
Groningen
1:46:32
1:42:17
114
Cornelis Zijlstra
Franeker
1:42:51
1:42:30
115
Jeroen Keesman
Houten
1:46:36
1:42:38
116
Bob de Bakker
Hengelo Ov
1:46:35
1:42:40
117
Lolke Dijkstra
Franeker
1:55:46
1:42:46
118
Lars Kuijpens
Vlieland
1:46:38
1:42:50
119
Florian van der Stap
Rotterdam
1:43:24
1:42:54
120
Jasper Van der Heijden
Tzummarum
1:45:13
1:42:56
121
Tymen Steur
Groningen
1:54:20
1:42:58
122
Tjalling Marres
Utrecht
1:46:27
1:43:01
123
Matthijs Eppinga
Amsterdam
1:50:35
1:43:17
124
Gert Jan van den Berg
Nederlandse Triathlonbond
1:50:15
1:43:21
125
Henk Veenstra
Gorredijk
1:44:14
1:43:23
126
Anne Dirk Hietkamp
Feanwalden
1:56:29
1:43:26
127
Marc Steunebrink
Kampen
1:46:46
1:43:33
128
Lennie van Ravenhorst
Voorthuizen
1:55:17
1:43:37
129
Luuk Tielbeke
Marknesse
1:58:09
1:43:38
130
Arjan Wolters
Marknesse
1:58:09
1:43:38
131
Dinant Nijenhuis
Holten
1:49:13
1:43:57
132
Jeffrey de Bruin
Midwolde
1:56:27
1:43:58
133
Bas Kin
Meppel
1:45:36
1:44:01
134
Thijs Datema
Groningen
1:46:00
1:44:01
135
Mitchel Stoets
Rotterdam
1:55:23
1:44:05
136
Eric Dannenberg
Enschede
1:47:12
1:44:08
137
Dario Zeppenfeld
Arnhem
1:45:38
1:44:12
138
Emiel Ponsteen
Zwolle
1:52:48
1:44:14
139
Inko Tien
Meppel
1:51:59
1:44:19
140
Isaak Scheeper
Zaandijk
1:53:49
1:44:19
141
Geert Jan van Benthem
Hooglanderveen
1:51:34
1:44:22
142
Laurens Bezemer
Utrecht
1:51:34
1:44:23
143
Michiel Kruislwijk
Zwolle
1:56:21
1:44:25
144
Mike Van Iersel
Rotterdam
1:49:25
1:44:33
145
Bas van Es
West Terschelling
1:45:05
1:44:34
146
Koos De Bruijn
Doorn
1:46:29
1:44:41
147
Mike Vlaandere
Bolsward
1:57:28
1:44:46
148
Gijs Geerdink
Utrecht
1:51:50
1:44:47
149
Merijn de Boer
Groningen
1:57:30
1:44:48
150
Rob Bergsma
Leek
1:48:38
1:44:50
151
Thijs Lansbergen
Rotterdam
1:47:57
1:44:57
152
Jochem Baars
Gouderak
1:48:00
1:45:00
153
Jurjen Elzinga
Groningen
1:48:14
1:45:01
154
Herre Zonderland
Groningen
1:49:43
1:45:07
155
Albert Bosscha
Leeuwarden
1:46:15
1:45:09
156
Mark Stasse
Zeist
1:46:18
1:45:10
157
Jeroen Hecker
Rozenburg Zh
1:48:29
1:45:16
158
Niels Gerlsma
Groningen
1:46:31
1:45:33
159
Sam Kramer
Hensbroek
1:49:51
1:45:38
160
Redmar Bok
Amsterdam
1:52:56
1:45:39
161
Warner Hoijtink
Zwolle
1:54:36
1:45:42
162
Johannes Draaijer
Balk
1:46:48
1:45:43
163
Richard Draaijer
Tjerkgaast
1:46:49
1:45:44
164
Dylan van der Zee
Sneek
2:01:04
1:45:47
165
Thomas Brinkhuis
Laag Zuthem
1:48:45
1:45:47
166
Roy Nicolasen
Broekland Ov
1:48:45
1:45:48
167
Tijs Debeer
Herent
1:57:39
1:45:50
168
Matthijs Bakker
Heerenveen
1:50:58
1:45:50
169
Boris Oosterbaan
Groningen
1:56:03
1:45:55
170
Leeroy Jellema
Franeker
1:46:43
1:45:56
171
Reinier van Wingerden
Rotterdam
1:55:30
1:45:59
172
Jannick Mudde
Zwolle
1:47:16
1:46:14
173
Quirijn Verlaan
Zwolle
1:55:03
1:46:17
174
Robbert Mos
Utrecht
1:50:06
1:46:19
175
Jens Bakker
Leeuwarden
1:57:57
1:46:19
176
Frank Jansen
Amsterdam
2:00:42
1:46:21
177
Tom Nijhuis
Veenendaal
1:57:30
1:46:22
178
Erik Everts
Zwolle
1:57:18
1:46:24
179
Jasper Rense
Heerenveen
1:51:49
1:46:28
180
Martijn van Dongen
Loopgroep Bunnik
1:47:54
1:46:37
181
Joep Steenvoorden
Utrecht
2:00:10
1:46:44
182
Bendiks Cazemier
Groningen
2:00:33
1:46:48
183
Jan Jurgen Dommerholt
Zeist
1:55:26
1:46:59
184
Niels Wolters
Hoorn
1:47:31
1:47:03
185
Sil van Brummen
Utrecht
1:56:20
1:47:08
186
Erik Hanekamp
Kampen
1:51:17
1:47:09
187
Nick Rigterink
Kampen
1:51:16
1:47:09
188
Jens Timme Roos
Voorburg
1:51:04
1:47:10
189
Bas Visserman
Arnhem
1:51:50
1:47:12
190
Ni Ck
Achterveld
1:48:35
1:47:18
191
Luuk Koens
Groningen
1:48:44
1:47:19
192
Sjouke Brandsma
Marum
1:58:30
1:47:23
193
Sander Braaksma
Dokkum
1:52:21
1:47:31
194
Matthijs Nijenhuis
Zwolle
1:59:37
1:47:35
195
Roderick Postma
Uffelte
1:58:32
1:47:38
196
Quirijn Meulenberg
Amsterdam
1:49:53
1:47:39
197
Danny Bernts
Groningen
1:57:10
1:47:43
198
Remko van der Heide
Drachten
1:53:30
1:47:47
199
Ids Rutgers
Lies
1:48:17
1:47:50
200
Wisse Renema
Sneek
1:54:42
1:47:54
201
Maarten Blijdorp
Amsterdam
1:55:15
1:47:56
202
Rouke van der Meer
Sibrandabuorren
1:58:07
1:47:57
203
Thomas Blondeau
Utrecht
1:57:53
1:47:58
204
Dirk Gorter
Feanwalden
1:49:32
1:48:00
205
Sjaak Beets
Purmerend
2:01:58
1:48:03
206
Marijn van Hoorn
Annerveenschekanaal
2:02:35
1:48:06
207
Rik Debeer
Herent
1:59:56
1:48:08
208
Thomas van Hoorn
Groningen
2:02:35
1:48:08
209
Aike De Vette
Achterveld
1:52:25
1:48:13
210
Arjen Snijder
Formerum
1:48:41
1:48:13
211
Arnold Koekman
Nieuwegein
1:49:57
1:48:15
212
Erik Schukking
Leeuwarden
1:50:15
1:48:19
213
Swen Muijskens
Uitgeest
1:50:34
1:48:22
214
Jorn Strijk
Marknesse
2:03:02
1:48:29
215
Erwin Van der Wal
West-Terschelling
1:48:56
1:48:33
216
Charles de Preter
Groningen
2:01:04
1:48:40
217
Rolf Mink
Gorredijk
1:54:07
1:48:43
218
Folkert Van Foeken
Leeuwarden
1:51:08
1:48:53
219
Robert Poolman
Apeldoorn
1:55:04
1:48:53
220
Pieter Beem
Utrecht
1:58:06
1:48:54
221
Dylan Jongbloed
Utrecht
1:52:23
1:48:58
222
Joery Boutens
Amersfoort
1:53:55
1:48:58
223
Steven Kreule
Zwolle
1:50:05
1:49:08
224
Koen Bos
Utrecht
1:56:32
1:49:08
225
Frank Slotman
Amsterdam
1:55:22
1:49:10
226
Menno de Vries
Maartensdijk
1:56:37
1:49:10
227
Kaj de Vries
Rotterdam
1:53:29
1:49:13
228
Richard de Boer
Marknesse
2:03:48
1:49:14
229
Eelke Arjen Bouma
Drachten
1:50:24
1:49:19
230
Ard Klompe
Utrecht
1:58:36
1:49:23
231
Tim Graafsma
Groningen
1:58:55
1:49:34
232
Arend Siemonsma
Balk
2:01:53
1:49:37
233
Karel Hoenderdos
Rotterdam
2:04:47
1:49:45
234
Jort Kuipers
West-Terschelling
1:50:07
1:49:53
235
Niek Kok
's-Gravenhage
2:03:09
1:49:53
236
Dax Struber
Utrecht
1:58:09
1:50:04
237
Wouter Sijtsma
Drachten
1:55:45
1:50:04
238
Mats de Jong
Olst
2:00:58
1:50:05
239
Michiel Cummins
Berkel en Rodenrijs
1:58:04
1:50:14
240
Rogier Becker
Rotterdam
1:55:03
1:50:25
241
Vincent Schenkeveld
Amsterdam
1:58:57
1:50:29
242
Martijn Schuttenbelt
Vollenhove
1:59:00
1:50:31
243
Eltjo Hofstede
Vollenhove
1:59:00
1:50:31
244
Tom Schraauwen
Utrecht
1:59:54
1:50:34
245
Rutger Walet
Utrecht
1:59:55
1:50:34
246
Sil Spanjer
Enschede
1:52:51
1:50:35
247
Roel Schillings
Amsterdam
1:52:09
1:50:38
248
Ruben De Jong
Abcoude
1:52:11
1:50:40
249
Robin van Omster
Akkrum
1:59:58
1:50:53
250
Martijn Felder
Rhenen
1:57:25
1:50:54
251
Mark Steenbergen
Groningen
2:04:27
1:50:55
252
Han Vaandrager
Luttelgeest
2:03:46
1:50:56
253
Thomas Kleinegris
Rotterdam
2:00:43
1:50:57
254
René Kloppenburg
Amersfoort
2:04:34
1:51:03
255
Pieter Wijne
Arnhem
1:55:24
1:51:04
256
Mark-Jan Noorman
Zwolle
2:04:07
1:51:12
257
Joris Houtveen
Achterveld
1:56:15
1:51:18
258
Maarten Den Ouden
Groningen
2:00:40
1:51:22
259
Erwin Mulder
Groningen
1:59:40
1:51:23
260
Duco van Eden
Hoorn Terschelling
1:52:06
1:51:36
261
Johan de Ruiter
Joure
2:05:08
1:51:37
262
Mark Boonstra
Leeuwarden
1:58:12
1:51:41
263
Rudolf-Jan Raven
Peize
1:58:59
1:51:42
264
Arne Nomen
Hardinxveld-Giessendam
2:03:31
1:51:53
265
Jan van Twillert
Hilversum
1:53:07
1:51:57
266
Alex De Jong
Groningen
2:06:25
1:52:02
267
Youri van den Brink
Lies
1:52:33
1:52:08
268
Mark Van der Veer
Franeker
1:57:59
1:52:10
269
Aebe Meindertsma
Niawier
1:57:09
1:52:20
270
Daniël Srowig
Groningen
2:00:19
1:52:29
271
Marc Morgenstern
Driebergen-Rijsenburg
2:06:00
1:52:38
272
Dries Tavernier
Callantsoog
2:02:30
1:52:39
273
Jeroen Tuin
Zwolle
1:58:01
1:52:41
274
Sierd Ann van Randen
Vlieland
1:57:46
1:52:45
275
Gert Jan Vogelsang
Wolvega
2:05:52
1:52:45
276
Sander Bijwaard
Utrecht
2:05:03
1:52:49
277
Jeroen Hukema
Zwolle
2:03:07
1:52:51
278
Henk van Dorp (Warmlopers)
Zwolle
2:03:49
1:52:52
279
Sander Bos
Havelte
2:03:49
1:52:55
280
Arie Bouma
Drachten
1:54:05
1:53:01
281
Ortwin Dijkstra
Oosterbierum
1:55:51
1:53:03
282
Eddy Wichems
Arnhem
1:56:06
1:53:07
283
Rick Dijsselhof
Zwolle
1:56:06
1:53:07
284
Joachim Pach
Amsterdam
1:58:39
1:53:28
285
Willem Scholte
Groningen
1:56:11
1:53:29
286
Matthijs Van Akker
Groningen
2:08:53
1:53:31
287
André Diepeveen
Scherpenzeel Gld
2:04:44
1:53:38
288
Arjen Douma
Sneek
1:56:14
1:53:41
289
Joost van Groningen a Stuling
Groningen
1:54:08
1:53:47
290
Johan Bekema
Bolsward
1:56:34
1:53:51
291
Gerben Snijder
Hoorn Terschelling
1:54:19
1:53:51
292
Alexander Overhoff
Dortmund
2:02:05
1:53:56
293
Nils Blankenfeldt
Dortmund
2:02:05
1:53:56
294
Symen de Jong
Midsland
1:54:21
1:54:03
295
Ronnie Bakker
Heerenveen
2:08:09
1:54:03
296
Cornelis Wien
Houtigehage
2:09:46
1:54:13
297
Nick Settels
Purmerend
1:57:36
1:54:14
298
Tim Kingma
Groningen
1:59:28
1:54:24
299
Nino Fik
Hoogeveen
1:59:28
1:54:25
300
Frank Dorgelo
Westerbroek
2:02:20
1:54:26
301
Koen Francken
Enschede
1:57:54
1:54:28
302
Sjoerd Wouda
Gorredijk
1:55:49
1:54:29
303
Stef Masteling
Marknesse
2:09:03
1:54:31
304
Sebastiaan Schram
Franeker
1:57:17
1:54:31
305
Anthony Timmerman
Mechelen
2:07:07
1:54:35
306
Niels Prose
Leeuwarden
1:56:29
1:54:36
307
Corné van Halum
Nieuw-Vossemeer
2:02:16
1:54:44
308
Marc Van Dam
Emmeloord
2:08:21
1:54:59
309
Philip vd Hoek
Gouda
2:01:12
1:55:00
310
Robert de Boer
Groningen
2:04:17
1:55:09
311
Lieuwe Kuppens
Warten
1:56:56
1:55:09
312
Vincent Delke
Enschede
2:05:15
1:55:09
313
Jos De Lange
Zwolle
1:59:41
1:55:09
314
Tjeerd Meester
Leusden
2:01:44
1:55:15
315
Leon Sweitser
Olst
1:59:44
1:55:21
316
Brian Duinkerken
Hoogeveen
2:00:48
1:55:45
317
Herman de Vries
Gytsjerk
2:01:36
1:55:47
318
Roald Lammerts
Annen
1:58:53
1:55:50
319
Louis de Vrede
Maastricht
2:03:32
1:55:52
320
Rian Gerrits
Ommen
2:06:10
1:55:53
321
Jerreth Oosting
Leeuwarden
2:05:27
1:55:59
322
Tonny Tornado
Hoorn
1:56:33
1:56:21
323
Wouter Fransen
Amsterdam
2:05:58
1:56:26
324
Jordi Van de Vegte
Marknesse
2:11:00
1:56:27
325
Tjebbe Harte
Amsterdam
1:58:28
1:56:31
326
Mathijs Suierveld
Easterwierrum
2:06:45
1:56:36
327
Koen Graveland
Groningen
2:10:16
1:56:37
328
Rein Fleurkens
Utrecht
1:59:55
1:56:43
329
Wout Albers
Amsterdam
2:06:12
1:56:46
330
Rafael Mendez
Amsterdam
2:00:09
1:56:50
331
Bart Bijzet
Utrecht
2:08:03
1:56:56
332
Dirk Brantjes
Utrecht
2:00:52
1:56:57
333
Franke Hogeterp
Sneek
2:00:17
1:57:01
334
Bart van Diepen
Marknesse
2:11:36
1:57:04
335
Sil Bols
Groningen
1:57:44
1:57:04
336
Martijn Witteman
Loopgroep Athletic Point
2:04:13
1:57:05
337
Menko Wiersma
Groningen
2:02:47
1:57:06
338
David Wedema
Haren Gn
2:08:29
1:57:06
339
Pieter Bas Flier
IJsselmuiden
2:10:36
1:57:19
340
Jesse Hoekstra
Amsterdam
1:58:38
1:57:22
341
Wouter Lijnberg
Nieuwegein
2:09:22
1:57:22
342
Theo Stockmann
Soesterberg
2:08:09
1:57:23
343
Ewoud Vos
Loopgroep Astrea
1:58:55
1:57:25
344
Freek Vincken
Oostzaan
2:05:37
1:57:28
345
Paul Deen
Zwolle
2:07:48
1:57:32
346
Wouter Sonneveldt
Utrecht
2:08:32
1:57:38
347
Armand Rohrbock
Driebergen-Rijsenburg
2:12:46
1:57:41
348
Jesse Visser
Grou
2:00:23
1:57:44
349
Roy Pijper
Elst Gld
1:59:12
1:57:46
350
Paul de Boer
Zwolle
2:04:17
1:57:48
351
Michel Velting
Sneek
2:01:18
1:57:50
352
Diederik van den Beld
Voorhout
2:04:22
1:57:53
353
Frank Warner
Barendrecht
2:07:34
1:57:53
354
Job van den Berg
Huizen
2:07:01
1:58:03
355
Pieter Corpeleijn
Haarlem
2:07:42
1:58:06
356
Gijs Elsen
Rotterdam
2:03:44
1:58:21
357
Jan Dijkstra
Franeker
2:11:34
1:58:21
358
Pim van Asch
Soest
2:07:41
1:58:23
359
Paul Dijkstra
Bitgum
2:09:54
1:58:23
360
Rutger Schuil
Voorburg
2:09:59
1:58:32
361
Rik Steegink
Holten
2:06:18
1:58:33
362
Maarten Kruithof
Nieuwegein
2:08:16
1:58:33
363
Maarten Borgdorff
Statina
2:01:44
1:58:46
364
Victor Vos
Groningen
2:07:38
1:58:51
365
Martijn Visser
Leiderdorp
2:08:23
1:58:52
366
Fernando Nijhuis
Almere
2:01:23
1:58:54
367
Marcel Lambeck
Scheemda
2:08:52
1:58:54
368
Daniel Groen
De Blesse
2:01:23
1:58:55
369
Sjoerd Pijpers
Etten-Leur
2:07:37
1:58:57
370
Harm van Veenhuizen
Nijverdal
2:08:41
1:58:58
371
Arend Valks
Uden
2:10:21
1:58:59
372
Eward de Vries
West-Terschelling
1:59:35
1:59:03
373
Marcel Boschma
Balk
2:10:11
1:59:09
374
David Bijma
Groningen
2:13:20
1:59:10
375
Marco Stet
Heerhugowaard
2:12:05
1:59:14
376
Lauris Kooi
Tolbert
2:12:13
1:59:24
377
Dennis Nepperus
Groningen
2:02:46
1:59:25
378
Gerard de Lange
Krimpen aan de Lek
2:12:06
1:59:47
379
Gerrit-Jan Maters
Nijmegen
2:03:44
1:59:47
380
Han van Kammen
2:11:50
1:59:50
381
Casper Volger
Amsterdam
2:01:23
1:59:51
382
Vincent Benesia
Groningen
2:13:15
1:59:53
383
Patrick Rubingh
Doezum
2:08:37
2:00:01
384
Menno Knol
Amersfoort
2:15:39
2:00:21
385
Dennis Yntema
Groningen
2:08:37
2:00:39
386
Laurens Schaap
Sint Nicolaasga
2:09:10
2:00:43
387
Henderikus Wind
Tjerkgaast
2:09:10
2:00:43
388
Sebastiaan van Leunen
Groningen
2:14:38
2:00:49
389
Charles de Beus
Rotterdam
2:15:42
2:00:56
390
Nick Derks
Numansdorp
2:06:36
2:00:59
391
Jesse Norden
Noordhorn
2:08:27
2:01:12
392
Daan Geerdink
Deventer
2:08:15
2:01:12
393
Stefan Hoek
Zuidhorn
2:03:40
2:01:12
394
Rob Nijeboer
Groningen
2:09:15
2:01:16
395
Arjen Attema
Sneek
2:07:16
2:01:19
396
Jannes Kooistra
Harkema
2:10:35
2:01:21
397
Vincent Ertner
Utrecht
2:12:39
2:01:38
398
Huub Van Kapel
Gorinchem
2:11:28
2:01:49
399
Stephan Zernitz
Harderwijk
2:15:39
2:02:04
400
Jordi Bloemhof
Oosterwolde Fr
2:16:00
2:02:07
401
Sjoerd IJdema
Sneek
2:07:50
2:02:12
402
Theo Ydema
Sneek
2:07:51
2:02:12
403
Jm Obma
Drachten
2:10:24
2:02:13
404
Jurjen Riegman
Utrecht
2:08:26
2:02:14
405
Robert Nooitgedagt
Sneek
2:07:50
2:02:24
406
Tysger Boelens
Amsterdam
2:08:21
2:02:35
407
Remmelt Winters
Amsterdam
2:08:52
2:02:40
408
Alle Veenstra
Houtigehage
2:18:03
2:02:49
409
Tom Elskamp
West-Terschelling
2:03:13
2:02:50
410
Ramon Vallinga
Groningen
2:07:28
2:02:59
411
Joe Hehamahua
Hooglanderveen
2:15:36
2:03:00
412
Erwin van den Berg
Hilversum
2:15:08
2:03:07
413
Robert Terpstra
Terschelling
2:03:28
2:03:16
414
Hein Luinstra
Groningen
2:12:37
2:03:16
415
Boaz de Jong
Deventer
2:13:31
2:03:17
416
Melvin Kooistra
Nuth
2:15:11
2:03:28
417
Max Santing
Meppel
2:17:26
2:03:30
418
Dennis Zijderhand
Gouda
2:08:20
2:03:35
419
Nick Santing
Ruinerwold
2:17:42
2:03:46
420
Geert Vis
Terschelling
2:04:14
2:03:47
421
Quinten Ravesteijn
Heemstede
2:07:51
2:03:52
422
David Ayal
Hippolytushoef
2:19:22
2:04:02
423
Patrick Thijssen
Doetinchem
2:17:02
2:04:03
424
Klaas Riemersma
Balk
2:17:42
2:04:07
425
Benjamin Watson
Groningen
2:16:23
2:04:20
426
Maarten Briggeman
Sappemeer
2:18:40
2:04:34
427
Jorrit De Boer
Utrecht
2:17:14
2:04:44
428
Eldert Klijnstra
Burgum
2:05:40
2:04:46
429
Berend Mulderije
Meppel
2:20:22
2:04:48
430
Bart Broere
Tholen
2:20:12
2:04:58
431
Chris Timmermans
Leeuwarden
2:20:34
2:05:08
432
Erik Scholing
Utrecht
2:12:24
2:05:09
433
Sergio Boscolo
Wanswert
2:07:23
2:05:13
434
Bert Hoekman
Ommen
2:15:53
2:05:13
435
Lars Verkamman
Alkmaar
2:09:46
2:05:14
436
Robin Wagenaar
Franeker
2:15:56
2:05:17
437
Mylco Feenstra
Leeuwarden
2:09:52
2:05:20
438
Stefan Knegt
Zwolle
2:11:49
2:05:36
439
Tom de Vries
Boskoop
2:20:51
2:05:48
440
Rob de Wit
Heerenveen
2:09:38
2:05:57
441
Koen Metzelaar
Utrecht
2:12:06
2:06:02
442
Robin Elderman
Groningen
2:18:54
2:06:06
443
Rik Recourt
Amsterdam
2:09:09
2:06:10
444
Rutger Hogenhout
Gorredijk
2:15:15
2:06:12
445
Jordy Jeuring
Groningen
2:11:37
2:06:12
446
Geert Dijkstra
Winsum Fr
2:19:20
2:06:48
447
Erik Borgers
Utrecht
2:21:12
2:06:49
448
Hidde Paauw
UTRECHT
2:21:13
2:06:50
449
Bas Zutt
Warmenhuizen
2:11:03
2:06:50
450
Tim Slijkhuis
Triathlon
2:16:23
2:06:53
451
Remco Schuil
Leeuwarden
2:18:29
2:07:01
452
Abel Streefland
Amsterdam
2:21:01
2:07:09
453
Ingmar Bouma
De Blesse
2:09:03
2:07:34
454
Roy Nepperus
Groningen
2:20:56
2:07:34
455
Thijs Wiersma
Harlingen
2:19:25
2:07:38
456
Michiel Rieck
't Harde
2:21:48
2:08:14
457
Thijs Morgenstern
Zwolle
2:21:50
2:08:29
458
Jefffey Jellema
Dronryp
2:09:17
2:08:30
459
Jimmy De Groot
Monnickendam
2:20:29
2:08:38
460
Arjen Van der Molen
Heerenveen
2:20:29
2:08:39
461
Janco Van der Burg
Sneek
2:14:38
2:08:42
462
Coen De Haas
IJsselmuiden
2:12:50
2:08:42
463
Xavier Kooistra
Nuth
2:20:30
2:08:48
464
Mick Telgen
Amsterdam
2:22:23
2:08:51
465
Ingmar Uittenbogaard
Woerden
2:20:58
2:08:51
466
Freek Jansen
Utrecht
2:16:20
2:09:14
467
Just Coolen
Midsland
2:09:30
2:09:15
468
Hein De Vries
Ferwert
2:22:54
2:09:40
469
Anne Epema
Burgum
2:21:20
2:09:42
470
Jacob Geert van der Pol
Harlingen
2:21:29
2:09:56
471
Maarten Zijlstra
Groningen
2:11:22
2:10:27
472
Alexander Stillebroer
Utrecht
2:25:40
2:10:31
473
Matthijs Klos
Schagen
2:14:30
2:10:38
474
Bjorn Lagas
IJsselstein Ut
2:25:57
2:10:41
475
Aron Post
Barendrecht
2:17:53
2:11:06
476
Jort Dähne
West-Terschelling
2:19:21
2:11:24
477
Anne van Wijngaarden
Utrecht
2:22:32
2:11:24
478
Sven Wiegerink
Utrecht
2:24:51
2:11:52
479
Tom van Ruitenbeek
Achterveld
2:17:16
2:12:19
480
Dirk de Jong
Balk
2:25:59
2:12:23
481
Julian Zwiers
Assen
2:27:26
2:12:30
482
Just Engbers
Nijmegen
2:17:15
2:12:49
483
Philip van Daal
Rhenen
2:25:24
2:12:53
484
Ruurd Atsma
Oppenhuizen
2:25:38
2:12:54
485
Nico Meersma
Minnertsga
2:15:23
2:12:57
486
Fabian Verduyn
Groningen
2:27:13
2:13:20
487
Daniel J Tan
's-Gravenhage
2:22:43
2:13:33
488
Gerard van der Broek
Assen
2:26:18
2:13:33
489
Redmar De Vries
Leeuwarden
2:15:59
2:14:01
490
Stef Winter
Groningen
2:18:09
2:14:48
491
Gijs Jonker
Hoorn Terschelling
2:15:23
2:14:56
492
Thijs Driessen
Groningen
2:21:30
2:15:22
493
Alain Pijnappels
's-Hertogenbosch
2:23:55
2:15:55
494
Obe Zijlstra
Sint Nicolaasga
2:24:33
2:16:07
495
Sander Schotanus
Sint Nicolaasga
2:24:33
2:16:08
496
Flip Koning
Hoofddorp
2:26:15
2:16:19
497
Rob Kranenborg
Groningen
2:19:53
2:16:51
498
Kees Knol
Zuidoostbeemster
2:20:17
2:16:56
499
Rik Veenma
Groningen
2:20:05
2:17:10
500
Gert Langebeeke
Luttelgeest
2:30:02
2:17:11
501
Dennis Nijkamp
Sneek
2:23:36
2:17:11
502
Jordi Schaafsma
Lemmer
2:31:43
2:17:37
503
Steven Wiersma
Sneek
2:30:32
2:17:46
504
Marten Arnold
Groningen
2:27:18
2:17:57
505
Jarne Sikkema
Heeswijk-Dinther
2:28:08
2:17:59
506
Ben Scherjon
Bant
2:33:28
2:18:20
507
Edwin Bark
De Goorn
2:22:45
2:19:28
508
Geralt Vogelzang
Oldeholtpade
2:26:08
2:20:48
509
Hendrik Roorda
Drachten
2:33:16
2:20:55
510
Rudmer Kuiken
Hemrik
2:35:08
2:20:55
511
Rense Kamstra
Beilen
2:28:36
2:21:02
512
Marco Lenes
Heerenveen
2:30:32
2:21:13
513
Camiel Buursma
Groningen
2:24:40
2:21:19
514
Meltem Buursma
Groningen
2:24:40
2:21:19
515
Joel Slinkman
Leeuwarden
2:36:37
2:21:29
516
Rudi Drenth
Holten
2:36:07
2:22:11
517
Christian Prins
Amsterdam
2:37:48
2:22:23
518
Niels Plinck
IJsselstein Ut
2:30:20
2:22:46
519
Joost Recourt
Leiden
2:25:56
2:22:52
520
David van Mechelen
IJsselstein Ut
2:37:57
2:23:35
521
Jochem van der Spoel
Dordrecht
2:29:51
2:26:55
522
Arno Hofstra
Steenwijk
2:43:04
2:27:41
523
Arvid van der Bruggen
Rotterdam
2:34:05
2:28:36
524
Reinaert Ravesteijn
Heemstede
2:33:36
2:29:35
525
Simon de Vries
Amersfoort
2:39:33
2:29:50
526
Bas Kroon
Harderwijk
2:42:34
2:30:19
527
Niels Colijn
Groningen
2:38:37
2:30:40
528
Jeroen Meijer
Sneek
2:50:54
2:36:32
M40, 21.1 KM RECREAN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Walter Heijmans
Heemstede
1:27:23
1:25:50
2
Matthijs Timmer
Boskoop
1:27:15
1:26:22
3
Remco Van der Molen
Utrecht
1:28:48
1:26:53
4
Ary Huizer
AV Monnickendam
1:27:42
1:27:39
5
Klaasjan Holwerda
Loopgroep Bunnik
1:28:56
1:27:53
6
Henri van Hoeve
Groningen Atletiek
1:36:22
1:28:37
7
Chris Bakker
Petten
1:29:52
1:28:55
8
Kees Noppert
Leeuwarden
1:31:01
1:28:59
9
Reinoud Valks
Utrecht
1:31:52
1:29:40
10
Pieter de Jong
Marrum
1:31:09
1:30:00
11
Jeroen Gorter
Amersfoort
1:33:15
1:30:33
12
Gersom Veldhuizen
Zuidhorn
1:35:09
1:31:35
13
Arjen de Jong
Heeg
1:35:02
1:31:51
14
Rob Pestman
Loopgroep Dokkum
1:34:14
1:32:00
15
Andreas De Graaf
RRZ
1:32:21
1:32:09
16
Hessel Ruijgh
Waalre
1:33:08
1:32:17
17
Marco Boorsma
Horror
1:34:18
1:33:33
18
Sjoerd Kerssemakers
Bloemendaal
1:35:12
1:33:59
19
René Meekma
Witmarsum
1:35:25
1:34:01
20
Lambertus Moes
Leeuwarden
1:36:16
1:34:22
21
Gerwin Grootoonk
Eelde
1:35:39
1:34:45
22
Joost Hagendoorn
Vught
1:36:20
1:34:57
23
Tji Gan
Haren Gn
1:46:14
1:35:45
24
Steven ter Meulen
Rotterdam Atletiek
1:37:56
1:36:16
25
Peter Posthumus
Heemstede
1:43:28
1:36:23
26
Erik Kieft
Eindhoven
1:44:01
1:36:27
27
Sebastiaan van den Berg
Raalte
1:39:18
1:36:29
28
Leander De Graaf
Loopgroep Leeuwarden
1:37:41
1:36:38
29
Marnix Houten
Haarlem
1:37:55
1:36:42
30
Edo Dijkman
Nijmegen
1:45:00
1:37:04
31
Harold Oeverhaus
NOP
1:38:07
1:37:10
32
Herke Kranenborg
Overijse
1:46:37
1:37:27
33
Joeri Overmars
Landsmeer
1:41:59
1:37:43
34
Jilke Folmer
Balk
1:48:50
1:37:46
35
Jaap-Albert Pol
Utrecht
1:43:24
1:37:48
36
Robin Koelman
Utrecht
1:43:24
1:37:48
37
Manuel Hayes
PEC 1910
1:38:58
1:37:51
38
Erik Kramer
's-Gravenhage
1:47:03
1:38:03
39
Jan-Willem Van Bommel
Winschoten
1:41:11
1:38:04
40
John Lageman
Diepenveen
1:39:13
1:38:24
41
Koenraad Neefjes
Abcoude
1:39:40
1:38:26
42
Tom Breuker
Utrecht
1:42:43
1:38:27
43
Peter Theo Hoekstra
IJlst
1:39:19
1:38:33
44
Marco van der Linde
Emmeloord
1:39:15
1:38:54
45
Menno Bakker
Spartacus
1:41:25
1:39:10
46
Jeffrey de Neve
Haarlem
1:52:38
1:39:29
47
Erik Straathof
Zoeterwoude
1:46:56
1:39:37
48
Jeroen Janmaat
Mijdrecht
1:40:40
1:39:40
49
Arjan Siersma
Hemelum
1:40:59
1:39:55
50
Wietse Hek
West-Terschelling
1:40:14
1:40:00
51
Paul Hamelinck
Eindhoven
1:47:36
1:40:02
52
Marcel van Ulden
Twello
1:45:27
1:40:05
53
Bart Van de Roer
Hilversum
1:48:09
1:40:06
54
Tjalling Dijkstra
Haren Gn
1:53:09
1:40:08
55
Albert Rijpma
Sneek
1:43:27
1:40:21
56
Jurjen Bolks Warmloper
Zwolle
1:44:50
1:40:47
57
Michiel Geurtse
Denekamp
1:45:39
1:41:23
58
Toon Van Westerhoven
Suomi
1:52:06
1:41:30
59
Joris Vermeer
Wijk bij Duurstede
1:52:50
1:41:33
60
Michel Matteman
PEC 1910
1:42:52
1:41:36
61
Jan Hooghiemstra
Loopclub Burgum
1:42:50
1:41:43
62
Alle Jacob Bremer
Wiuwert
1:42:55
1:41:44
63
Siedo van der Heide
Berltsum
1:43:07
1:41:47
64
Nathan Lootsma
Leeuwarden
1:52:28
1:42:01
65
Michiel Blom
Amstelveen
1:43:34
1:42:13
66
Tijmen Smit
Amsterdam
1:43:34
1:42:15
67
Adriaan Mout
Eelderwolde
1:47:49
1:42:27
68
Joris Popken
Stiens
1:49:43
1:42:33
69
Ruurd vd Berg
Haren Gn
1:44:57
1:42:34
70
Jeroen Groen
Drachten
1:54:20
1:42:58
71
Jerry Kreeft
Amsterdam
1:43:20
1:43:01
72
Sander in ´t Veld
Berkel en Rodenrijs
1:44:10
1:43:07
73
Jeroen Van Eeten
NEA Volharding
1:54:51
1:43:09
74
Sietze de Wijs
Zwolle
1:48:17
1:43:17
75
Rienk Wortel
Lies
1:43:53
1:43:29
76
Matthijs Berkelaar
Assendelft
1:44:50
1:43:47
77
Bart Visser
Alkmaar
1:55:56
1:43:53
78
Jonathan Tamminga
Leeuwarden
1:49:42
1:44:00
79
Robbert Voogdgeert
Overveen
1:45:20
1:44:02
80
Karst Altena
Loenen Gld
1:52:52
1:44:07
81
Harnan Heeringa
Groningen
1:54:36
1:44:14
82
Maarten Slokker
Castricum
1:47:32
1:44:16
83
Friso Jongejan
Emmeloord
1:48:06
1:44:20
84
Theo van Rijn
Amersfoort
1:51:34
1:44:22
85
Hedzer Koops
Eastermar
1:47:49
1:44:29
86
Maarten Goezinnen
Rotterdam Atletiek
1:57:24
1:44:34
87
Jeroen van Weperen
Nijmegen
1:56:06
1:44:44
88
Jan Oud
Joure
1:47:40
1:44:50
89
Marten van Buiten
Amsterdam
1:54:07
1:44:52
90
Arjan Harmsen
Veluwe
1:59:14
1:45:06
91
Maarten van der Veen
Beverwijk
1:49:57
1:45:22
92
Hendrik Vd Zee
Balk
1:57:45
1:45:30
93
Roelof Koelewijn
Diepenveen
1:52:10
1:45:41
94
Arjan Boerema
Wagenborgen
1:47:28
1:45:42
95
Catharinus de Schiffart
Nijmegen
1:47:38
1:45:44
96
Willem Hendrik Ruijg
West-Terschelling
1:45:54
1:45:48
97
Hendrik Hornstra
Emmeloord
1:49:18
1:46:03
98
Jan Pieter De Meer
Groningen
1:59:41
1:46:08
99
Dirk van Bergen
Diemen
2:00:47
1:46:29
100
Sander Gerritsen
Etten-Leur
1:49:58
1:46:32
101
Lucas Fakkert
Zwartsluis
1:56:57
1:46:34
102
Arno van Breukelen
PEC 1910
1:50:25
1:46:35
103
Sytse Jansma
Friesland
2:00:15
1:46:40
104
Willem-Jan Megens
Amersfoort
1:48:42
1:46:43
105
Wichard Cuperus
Surhuisterveen
1:52:47
1:46:44
106
Barry van Leeuwen
Distance Runners Voorhout
2:00:55
1:46:55
107
Erwin Riedstra
Loopgroep Groningen
2:01:02
1:46:58
108
Dirk Smit
Terschelling Hoorn
1:47:16
1:47:07
109
Erik Rovers
Santpoort-Zuid
1:48:35
1:47:14
110
Harm Vonk
Giethoorn
1:56:51
1:47:15
111
Martijn Homminga
Haarlem
1:53:46
1:47:18
112
Hanno van Vuren
Rhenen
1:57:43
1:47:26
113
Dowan van Hijum
Oudwoude
1:48:37
1:47:36
114
Rene Tuinenga
Berltsum
1:49:09
1:47:52
115
Erik Boutkan
Zeist
2:01:47
1:47:58
116
Siebe-Geert de Boer
Driebergen-Rijsenburg
2:00:10
1:48:01
117
Timo Schoon
Broek op Langedijk
1:48:48
1:48:01
118
Willem Sikkema
Leeuwarden
2:01:53
1:48:03
119
Martijn Van der Meijs
Groningen
1:57:36
1:48:19
120
Rob Hoogeveen
ATC '75
2:00:00
1:48:28
121
Emanuel Meijer
Den Dolder
2:03:40
1:48:42
122
Menno de Roos
Sneek
1:51:06
1:48:44
123
Raymond Reekers
Sneek
1:51:06
1:48:45
124
Marcel van den Berg
Energie
2:00:00
1:48:45
125
Wilco Tijmes
Bolsward
1:58:13
1:48:46
126
Daniel Janse
Bunnik
1:52:37
1:48:48
127
Erik Lipsic
Groningen
2:03:10
1:48:56
128
Bas Kroesen
Hoogeveen
1:53:45
1:49:03
129
Johan van Lubek
Amsterdam
1:51:09
1:49:20
130
Frank Claassen
Amsterdam
2:03:13
1:49:23
131
Raimond Over de Vest
Fortuna
1:53:49
1:49:23
132
Pieter Visser
Loopgroep Dokkum
1:52:11
1:49:28
133
Klaas Muizelaar
Balk
2:01:53
1:49:37
134
Hendrik van Nieuw-Amerongen
Woudenberg
1:59:38
1:49:39
135
Richard Nielen
Alphen aan den Rijn
1:58:36
1:49:42
136
Gerbert Heiwegen
Culemborg
2:02:13
1:49:43
137
Sander De Boer
Meppel
1:55:13
1:49:56
138
Thieu De Beer is LOS Moore
Haarlem
1:53:57
1:50:18
139
Vincent Kleijweg
Ter Aar
2:00:31
1:50:22
140
Remko van der Sluis
Loopgroep Bedum
1:58:52
1:50:25
141
Jan Sieb van den Bos
Loopgroep Sneek
1:58:53
1:50:27
142
Hendrik Jan Buitenhuis
Zwolle
2:03:42
1:50:27
143
Dennis Motshagen
Beverwijk
1:55:22
1:50:35
144
Rick de Bruijn
Uitgeest
1:55:21
1:50:35
145
Jan Barkmeijer
Akkrum
1:56:22
1:50:41
146
Melle Tilma
Wiuwert
1:51:53
1:50:42
147
Jappie Duiker
Balk
2:01:48
1:50:47
148
Jord Ruijgh
Bilthoven
2:00:34
1:50:51
149
Sander Van Zwienen
Rotterdam
2:01:38
1:50:57
150
Johan IJpma
Heerenveen
1:52:19
1:51:03
151
Jaap vd Vijver
Soest
1:51:26
1:51:06
152
Norbert Hagedoorn
Aalsmeer
1:54:54
1:51:10
153
Rinke Velds
's-Gravenhage
2:01:10
1:51:18
154
Marcel Vogelzang
Haulerwijk
1:54:15
1:51:41
155
Ron Bult
Wagenborgen
2:00:10
1:51:43
156
Hugo Van der Meer
Sneek
2:05:44
1:51:46
157
Ivar Jansen
Zwolle
1:52:40
1:51:48
158
Marco De Jong
Aalden
1:52:44
1:51:51
159
Roelof Duker
West-Terschelling
1:52:29
1:51:56
160
Emile Gies
Leidschendam
1:55:16
1:52:06
161
Geert Veenstra
Meppel
1:53:14
1:52:08
162
Jaap Knot
Meppel
1:53:14
1:52:12
163
Sander Feenstra
Balk
2:03:20
1:52:28
164
Bjorn van de Vegte
Zwartsluis
2:02:57
1:52:28
165
Marinus de Haan
Loopclub Burgum
1:55:40
1:52:29
166
Meindert Lippits
Leiden
2:05:12
1:52:31
167
Marcel Gieske
Zwolle
2:00:22
1:52:38
168
Fokke Botke
Glimmen
1:55:43
1:52:41
169
Afshin Rezvani
Uithoorn
1:55:20
1:52:48
170
Jules Sillem
Suomi
2:05:53
1:52:56
171
Bert van der Veen
Assen
1:57:19
1:52:58
172
Paul Van Ravenswaaij
West-Terschelling
1:53:41
1:53:09
173
Michiel Balkema
West-Terschelling
1:53:27
1:53:12
174
Tom Jonkman
Doetinchem
2:06:45
1:53:13
175
Bert Peters
Zwolle
2:04:15
1:53:18
176
Theo Terpstra
Stiens
2:00:32
1:53:22
177
Jeroen Van den Berg
Haren Gn
2:04:38
1:53:34
178
Carlos Veijer
Zwolle
2:01:46
1:53:35
179
Matthijs Bramer
Amersfoort
2:07:30
1:53:38
180
Bernhard Rosing
Groningen
2:03:42
1:53:43
181
Simon Jorritsma
Nijkerk Gld
2:05:03
1:53:43
182
Joep Bruin
Groningen
2:07:21
1:53:47
183
Johan van der Kolk
Isala '96
1:55:01
1:53:52
184
Peter Imbos
Sappemeer
2:05:40
1:53:53
185
Gerard Cupido
Lies
1:54:05
1:53:53
186
Hessel Dijkstra
IJlst
2:02:19
1:53:55
187
Remko Smitsman
Soesterberg
2:02:13
1:53:55
188
Kees Koopmans
Lollum
2:07:34
1:54:08
189
Robert Goedendorp
Rozenburg Zh
1:57:21
1:54:08
190
Michael Goedhart
Amstelveen
1:59:01
1:54:09
191
Arjan Goedendorp
Rozenburg Zh
1:57:21
1:54:09
192
Bart Van Rijn
Anna Paulowna
2:07:00
1:54:16
193
Theo Spoelstra
Zwolle
2:08:23
1:54:21
194
Beert-Jan Kuiken
Zwartsluis
2:04:50
1:54:22
195
Bert Willemsen
Hoogezand
2:08:27
1:54:27
196
Huub Kwantes
Hoevelaken
1:58:27
1:54:31
197
Gerard Vaas
Franeker
2:05:31
1:54:46
198
Michael ten Broeke
Zevenaar
1:58:15
1:55:03
199
Bart Groetelaers
RRZ
1:57:13
1:55:04
200
Vincent Dijs
Oosterbeek
1:58:50
1:55:05
201
Sander Gorter
Utrecht
1:56:41
1:55:11
202
Freerk Van der Zee
Balk
2:06:06
1:55:15
203
Pieter de Vries
Sneek
2:03:08
1:55:20
204
Henk Snijder
Uffelte
2:04:50
1:55:25
205
Wayne Broers
Uffelte
2:04:51
1:55:26
206
Alexander Schipper
Maarssen
2:04:15
1:55:27
207
Wouter Hoekman
Bunnik
1:56:53
1:55:31
208
Edward Van Belle
Loopgroep Groningen
2:02:09
1:55:34
209
Gerrit Jan Kramer
Beetsterzwaag
2:04:51
1:55:37
210
Henk Post
Ten Boer
1:59:24
1:55:39
211
Schelto Kruijff
Groningen
2:06:24
1:55:46
212
Johannes van der Schaaf
Lionitas
2:09:13
1:55:57
213
Arne Schram
Zuidwal
2:04:14
1:55:59
214
Patrick de Bruin
Leusden
2:00:31
1:56:01
215
Philip Numann
Utrecht
2:11:25
1:56:01
216
Sys Dijkstra
Franeker
2:00:32
1:56:05
217
Dirk Kootstra
Assen
2:03:33
1:56:08
218
Jeroen Van der Schoot
Drachten
2:00:16
1:56:12
219
Henk Kortman
Dalen
2:04:26
1:56:18
220
Wessel Rommens
Ede Gld
2:10:19
1:56:22
221
Thijs Bijma
Gauw
1:57:38
1:56:26
222
Roy Mekkring
Zwolle
2:02:46
1:56:35
223
Ewoud Leijs
Houten
2:11:03
1:56:45
224
Jelmer van der Meulen
Maarssen
2:05:31
1:56:49
225
Eldert Teijema
Heerenveen
2:08:38
1:56:50
226
Johan Adema
Sneek
2:02:35
1:56:54
227
Jan van der Zee
Oosthem
2:05:24
1:56:59
228
Sven Voorbergen
Den Ham Ov
1:58:19
1:56:59
229
Bas van 't Hag
Almelo
1:58:20
1:56:59
230
Rienk Bernhard
NOP
2:12:04
1:57:00
231
Bas Van Steenoven
Emmeloord
2:12:04
1:57:00
232
Wigger Plantinga
Groningen
2:05:31
1:57:01
233
GERALD Jager
Scharnegoutum
1:59:31
1:57:02
234
Bernardus Smits
Berltsum
2:08:57
1:57:04
235
Arnaud Treuren
Trecho
2:01:24
1:57:05
236
Siebrand van der Wal
Groningen
2:10:59
1:57:09
237
Jeroen Tiesma
Bolsward
2:10:12
1:57:14
238
Hobbe Vijver
Makkum Fr
2:10:12
1:57:14
239
Maarten Buren
Hoorn Terschelling
1:57:28
1:57:17
240
Erik Krikke
Leeuwarden
2:06:58
1:57:19
241
Mark Folbert
Ternaard
1:58:23
1:57:25
242
Ronald Leemeijer
Leeuwarden
2:09:04
1:57:29
243
Arjan Hummel
Winsum Gn
2:11:29
1:57:44
244
Daniel Doets
Enkhuizen
2:04:25
1:57:50
245
Michel Manintveld
Veluwe
2:06:26
1:58:01
246
Michel Vollebregt
Loopgroep Groningen
2:03:12
1:58:06
247
Rintje Joustra
Lollum
2:11:34
1:58:07
248
Luitzen Smit
Ten Post
2:09:02
1:58:18
249
Daniel Nelles
Berlin
1:59:58
1:58:26
250
Jan-Willem De Lang
Oudewater
2:11:07
1:58:34
251
Oscar Esajas
Wenum Wiesel
2:06:13
1:58:35
252
Igor Tambaca
Groessen
1:59:48
1:58:36
253
Ronnie Wind
Sneek
2:09:01
1:58:40
254
Erik Voorink
Blaricum
2:06:46
1:58:44
255
Henk Veenstra
Drachten
2:12:33
1:58:46
256
Germ Jan de Jong
Wolvega
2:02:14
1:58:48
257
Harry Krol
Gasselte
2:07:55
1:58:53
258
Arrien Termaat
Deventer
2:07:23
1:58:59
259
Mike Wilmot
Vlaardingen
2:03:23
1:59:03
260
Rients Telenga
Winsum Fr
2:11:39
1:59:07
261
Ferdi Bakker
Rotterdam
2:06:33
1:59:08
262
Roelof Kuik
Leeuwarden
2:07:02
1:59:09
263
Onno Akkerman
Peize
2:09:40
1:59:11
264
René Meier
Slagharen
2:12:40
1:59:12
265
Frank Laarhoven
Sneek
2:10:02
1:59:13
266
Albert De Ruiter
Leeuwarden
2:10:11
1:59:18
267
Jeroen vd Vegt
Heemstede
2:02:40
1:59:21
268
Johannes Boersma
Winsum Fr
2:11:56
1:59:23
269
Sjoerd Uffen
Amersfoort
2:06:21
1:59:25
270
Ariën Breunis
Amsterdam
2:02:47
1:59:41
271
Jan Kerdijk
Hoogezand
2:02:59
1:59:55
272
Age van der Zee
Balk
2:10:52
2:00:00
273
Gerwin Schuurman
Zwolle
2:07:53
2:00:01
274
Willem Stienstra
Grootegast
2:11:06
2:00:02
275
Alwin Hekker
Zwolle
2:02:51
2:00:21
276
Matthys Kuipers
Lemmer
2:05:09
2:00:30
277
Gertjan Eikenaar
Zwolle
2:16:30
2:00:34
278
Michiel Blommers
Nij Beets
2:06:30
2:00:37
279
Jan Stegemann
Bocholt
2:13:15
2:00:54
280
Bas Castelijn
Groningen
2:04:20
2:01:09
281
Egbert Willems
Bloemendaal
2:15:19
2:01:11
282
Peter Van de Scheur
Santpoort-Zuid
2:15:19
2:01:12
283
Ard Brons
Harkstede
2:05:25
2:01:15
284
Mark Lenferink
Wierden
2:02:45
2:01:17
285
Piet Zwinkels
's-Gravenhage
2:12:44
2:01:22
286
Leo Van der Meer
Harkema
2:10:35
2:01:22
287
Bas Bolsman
Landsmeer
2:13:34
2:01:22
288
Raymond Van Klinken
Emmen
2:09:53
2:01:27
289
Hylke van den Berg
Zeewolde
2:12:51
2:01:34
290
Jan Boelens
Weidum
2:02:58
2:01:36
291
Mark Wieland
Terneuzen
2:04:49
2:01:36
292
Koen Vreeburg
Zoeterwoude
2:08:56
2:01:39
293
Pieter Van Van Swieten
Zoeterwoude
2:11:16
2:01:49
294
Robert Van Kapel
Gorinchem
2:11:28
2:01:49
295
Vincent Hagen
Holten
2:09:46
2:02:02
296
Jan-Willem van Rijn
Zwolle
2:04:56
2:02:02
297
Siart Smit
Leeuwarden
2:09:17
2:02:08
298
Rombout Boekema
Soest
2:07:08
2:02:13
299
Bart Adema
Warnsveld
2:10:48
2:02:25
300
Mark van Toorn
Hilversum
2:13:34
2:02:25
301
Ramon Steenbergen
Hoogeveen
2:07:21
2:02:28
302
Marten Zandstra
Amsterdam
2:05:36
2:02:29
303
Jelte Nieuwland
Berltsum
2:04:59
2:02:42
304
Joost van der Bijl
Maarssen
2:11:30
2:02:48
305
Henri Kraak
Oudega Sudwest-Fryslan
2:06:34
2:03:11
306
Jelle Bosma
Sneek
2:17:13
2:03:15
307
Cedric Hartendorp
Hoorn Terschelling
2:03:28
2:03:16
308
Auke Veldstra
Joure
2:07:07
2:03:21
309
Anco Visser
Woudsend
2:04:18
2:03:26
310
Edo de Bakker
Midsland
2:03:44
2:03:27
311
Marcel de Bie
Schalkwijk
2:14:54
2:03:32
312
Martin Kooistra
Nuth
2:15:18
2:03:35
313
Wido van der Weg
Assen
2:12:08
2:03:46
314
Ruud Bakker
Kockengen
2:13:48
2:04:14
315
Erwin Ytsma
Loopgroep Hugo Veenker
2:11:36
2:04:29
316
Nico Slagter
Groningen
2:17:31
2:04:35
317
Mattijs Farber
Heerhugowaard
2:11:20
2:04:42
318
Arjan de Man
Zuidwal
2:12:59
2:04:44
319
Hidzer van der Wier
Opeinde
2:08:09
2:04:49
320
Wiebren Wnd
Zwolle
2:12:45
2:04:53
321
Dirk Snitker
Leeuwarden
2:07:22
2:05:06
322
Dennis Oscar van Linde
Jubbega
2:11:18
2:05:19
323
Rimmert De Jong
Menaam
2:08:29
2:05:33
324
Gerard van Voorst
Arnhem
2:21:37
2:05:45
325
Jeroen Donkers
De Wilp Gn
2:08:28
2:05:48
326
Hajo van Vulpen
Zwolle
2:18:03
2:05:50
327
Emiel Knegt
Zwolle
2:11:49
2:05:58
328
Yke Nagel
Akkrum
2:11:54
2:06:14
329
Allard Bloem
Briltil
2:15:30
2:06:39
330
Jan Jansma
Zuidhorn
2:08:34
2:07:03
331
Chris Ros
Giethoorn
2:11:45
2:07:08
332
Johan Hoekstra
Balk
2:10:13
2:07:10
333
Peter Brander
Franeker
2:13:08
2:07:13
334
Sandor de Bruin
De Meern
2:18:26
2:07:18
335
Matthijs Van Dorst
Hoogeveen
2:12:17
2:07:19
336
Ernst Drent
Badhoevedorp
2:09:09
2:07:24
337
Mark Hamstra
Hardlopen.nl
2:17:33
2:07:25
338
Rene Wildeman
Groningen
2:21:34
2:07:59
339
Harold Zwiers
Noordscheschut
2:16:52
2:08:13
340
Jerry van Schilt
Nieuw-Vossemeer
2:15:45
2:08:14
341
Gert Schrovenwever
Etten-Leur
2:11:44
2:08:17
342
Herman Jan Verlaan
Zwolle
2:17:08
2:08:22
343
Harald de Haan
West-Terschelling
2:08:32
2:08:22
344
Edwin Van Gent
Roelofarendsveen
2:11:38
2:08:53
345
Sebastiaan Ten Heuvel
Ruinen
2:13:36
2:08:59
346
Victor Veelenturf
Woerden
2:21:59
2:09:53
347
Ron Burgers
Veldhoven
2:20:47
2:10:09
348
Richard van der Kraan
Monster
2:12:45
2:10:10
349
Allard Teekens
Zwartsluis
2:11:24
2:10:10
350
Arie van Pelt
Meppel
2:19:16
2:10:24
351
Sjoerd Mulder
Eelderwolde
2:24:22
2:10:27
352
Robert Riedstra
Eelderwolde
2:24:23
2:10:27
353
Martijn Bakx
Zoeterwoude
2:14:36
2:10:47
354
Jesse Niemeijer
Yde
2:20:08
2:10:54
355
David Powel
Maarssen
2:21:45
2:10:57
356
Arnold Boers
Ysbrechtum
2:16:48
2:11:01
357
Joost Wolters
Woudrichem
2:23:31
2:11:27
358
Wander Sikkes
Loopgroep Leeuwarden
2:14:14
2:11:27
359
Michel Van Lunteren
Leeuwarden
2:14:14
2:11:29
360
Joost van Grol
Lemmer
2:16:21
2:11:42
361
Matthieu Welbergen
Zuidlaren
2:25:51
2:11:50
362
Taco Riemers
Dwingeloo
2:17:59
2:11:53
363
EDWIN Korving
Voorburg
2:27:03
2:12:17
364
Roel ter Brugge
Zuidwal
2:15:12
2:12:36
365
Pieter van der Mark
Nes gem Boarnsterhim
2:18:24
2:12:44
366
Remco Zwijnenberg
Almelo
2:26:22
2:12:57
367
Oscar Harlaar
Badhoevedorp
2:27:29
2:13:00
368
Jan Meppelink
Dalen
2:24:34
2:13:19
369
Peter de Winter
Heerenveen
2:23:15
2:13:35
370
Jacques De Kleine
Deventer
2:23:32
2:13:45
371
Boudewijn Van 't Eind
Zeist
2:20:15
2:13:56
372
Gerald Springer
Haren Gn
2:19:52
2:13:56
373
Jeroen Huitema
Maastricht
2:24:55
2:14:05
374
Arjan Kramer
Hensbroek
2:18:38
2:14:23
375
Rob Mulder
Haren Gn
2:28:56
2:14:24
376
David van der Zande
Amsterdam
2:22:44
2:14:32
377
Theo Toering
West-Terschelling
2:15:22
2:15:06
378
Yair van der Meer
Leeuwarden
2:18:34
2:15:07
379
Bennie Pool
Hoogezand
2:18:32
2:15:29
380
Rob Schennink
Doetinchem
2:26:53
2:16:10
381
Jeroen Terpstra
Gorredijk
2:23:36
2:16:42
382
Bas Ringnalda
Sneek
2:29:53
2:16:50
383
Martijn Van den Bergh
Leeuwarden
2:28:42
2:17:01
384
Mart Jansma
Zuidhorn
2:18:29
2:17:05
385
Sebastiaan van der Roest
Hilversum
2:27:15
2:17:12
386
Pieter Kalsbeek
Heerenveen
2:27:24
2:17:44
387
Marc Blaauw
Gorredijk
2:24:44
2:17:49
388
Stefan van Ruiten
Scharnegoutum
2:20:17
2:18:08
389
Fedde de Boer
Meerstad
2:19:25
2:18:36
390
Hendrie Meulman
Nieuwe Pekela
2:25:41
2:18:49
391
Robert Andeweg
Oud-Beijerland
2:26:10
2:18:52
392
Berthil Gruppen
Winsum Fr
2:32:29
2:19:32
393
Arjan Vrieling
Groningen
2:21:22
2:19:35
394
Olaf Kuyper
Amersfoort
2:23:51
2:20:00
395
Cornelis Wartena
Sneek
2:20:33
2:20:02
396
Dick Wolters
Barcelona
2:33:05
2:21:00
397
Sander Warmerdam
Sneek
2:34:38
2:21:02
398
Jan Van der Wal
Leeuwarden
2:22:41
2:21:31
399
Emiel Wendel
Mildam
2:36:01
2:24:18
400
Gerard Bos
Bontebok
2:38:36
2:24:31
401
Jeroen van den Heuvel
Wijk bij Duurstede
2:39:10
2:24:47
402
Martin Nagtegaal
Wijk bij Duurstede
2:36:23
2:24:56
403
Gunnar Doornbos
Harkstede
2:37:30
2:25:19
404
Pim Pera
Bijl
2:39:02
2:25:48
405
Redginald Jonker
Wolvega
2:29:18
2:25:50
406
Dirk Van der Beek
Ferwert
2:34:53
2:26:18
407
Andries Miedema
Heerenveen
2:38:33
2:26:20
408
Jochem Finnema
Stoutenburg Noord
2:41:55
2:26:45
409
George Böcker
Bocholt
2:39:12
2:26:46
410
Roderick Timmer
Naarden
2:37:16
2:28:12
411
Ronald Middelkamp
Zwolle
2:38:31
2:28:20
412
Sander Postma
Groningen
2:43:22
2:28:51
413
Chris van den Brink
Nijkerk Gld
2:31:26
2:29:39
414
Niels Haven
De Meern
2:34:11
2:29:40
415
Daniel Polling
Hoogezand
2:44:12
2:29:57
416
Hendrik Stoker
Groningen
2:44:27
2:31:24
417
Mathieu Van Echtelt
Leeuwarden
2:48:20
2:32:56
418
Rob van den Brink
Assen
2:43:10
2:34:13
419
Wout Jonker
Oudeschoot
2:50:02
2:34:16
420
Remco Schoonderwoerd
Gouda
2:41:08
2:35:11
421
Jeroen Mulder
Zwolle
2:46:33
2:38:32
422
Sjirk de Jong
Wagenborgen
2:51:27
2:39:15
423
Ferniand Vos
Sappemeer
2:59:56
2:45:53
424
Bert Liewes
Peize
2:54:52
2:53:42
425
Bert Otten
Zuidlaren
3:08:54
3:00:10
M50, 21.1 KM RECREAN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
John van der Werf
Boskoop
1:35:58
1:35:01
2
Martin Brouwer
Horror
1:35:57
1:35:12
3
Bareld Kootstra
Loopclub Burgum
1:35:55
1:35:23
4
Gert Bulthuis
Amsterdam
1:35:24
1:35:23
5
Rogier Braak
ATC '75
1:36:50
1:35:54
6
Thomas Fritsch
Hattem
1:36:45
1:36:29
7
Bas Smit
Zwolle
1:38:57
1:37:53
8
Floris Birnie
Hilversum
1:46:15
1:38:12
9
Ruud Van Munster
Heemstede
1:42:33
1:38:15
10
Johan Verheij
Dordrecht
1:42:53
1:38:16
11
Arnold Hager
Leeuwarden
1:43:25
1:38:25
12
Patrik Kleinegris
Pijnenburg
1:43:32
1:38:37
13
Herman Bruins
Isala '96
1:46:09
1:38:46
14
Gian Lelieveld
Zoeterwoude
1:41:23
1:38:52
15
Edgar Bakker
Groningen
1:44:39
1:38:53
16
Henk Kreuze
Zwolle
1:42:03
1:39:45
17
Leo Smid
Hindeloopen
1:42:04
1:39:48
18
Jan Kornelis Stol
Siddeburen
1:44:50
1:39:52
19
Gerrit Panhuis
Lionitas
1:53:15
1:39:59
20
Bas Spliet
Havelte
1:41:08
1:40:00
21
Pieter Spits
Niezijl
1:44:12
1:40:19
22
Theo Dijkstra
Climax
1:54:37
1:40:27
23
Harry Van der Schoot
Goutum
1:47:18
1:40:30
24
Erik Bakker
Friesland
1:48:04
1:40:33
25
Heine Van Maar
Annen
1:47:12
1:40:40
26
Martin Van der Spek
Zwolle
1:44:49
1:40:47
27
Bennie Wiegman
Assen
1:41:46
1:40:52
28
Léon Holster
Nijmegen
1:56:27
1:41:17
29
Maarten Fornerod
Haarlem
1:43:02
1:41:26
30
Jan Tjalling Pals
Lies
1:41:59
1:41:35
31
Arjan Kruise
PEC 1910
1:42:52
1:41:36
32
Mike Alders
Zaanland
1:47:35
1:41:43
33
Ewald Dudok
Amsterdam
1:42:36
1:41:43
34
Arnoud Neidig
Hilversum
1:49:10
1:41:54
35
Henry Hooyer
Voorthuizen
1:47:26
1:41:54
36
Nico Meeuwenoord
Leiden Road Runners Club
1:43:13
1:41:55
37
Peter Veldhuijsen
Distance Runners Voorhout
1:42:29
1:41:59
38
Andries Damstra
Loopgroep Dokkum
1:44:45
1:42:01
39
Pieter Veenstra
Groningen
1:53:03
1:42:03
40
Jaap T Bosma
Loopclub Burgum
1:42:38
1:42:13
41
Peter Sels
Athlos
1:55:59
1:42:26
42
Gert- Jan Elsen
Rotterdam
1:44:17
1:42:39
43
Henk Prins
Loopgroep Nienoord
1:55:51
1:43:03
44
Jeroen van Doorn
Soest
1:52:18
1:43:04
45
Ronald Hortensius
's-Gravenhage
1:46:37
1:43:23
46
Dirk Nijmeijer
Archeus
1:48:41
1:43:46
47
Rob Toth
Zwartewaal
1:46:34
1:44:01
48
Berend Menger
Heerenveen
1:57:01
1:44:03
49
Brant Visser
Gorredijk
1:46:05
1:44:15
50
H A Bergwerff
Berkel en Rodenrijs
1:49:13
1:44:24
51
Mario Theeven
Sittard
1:50:14
1:44:39
52
Bart Vossen
Midsland
1:44:59
1:44:46
53
Jan Strijker
Gouda
1:57:47
1:44:57
54
Eise Lanting
Groningen
1:54:47
1:45:03
55
Winfred Knibbeler
Hilversum
1:48:49
1:45:03
56
Jerry van der Hulst
Leiden
1:46:31
1:45:13
57
Melis De Vries
Oosterend Terschelling
1:45:43
1:45:14
58
Arnoud Hageman
Midlaren
1:59:44
1:45:14
59
Rob van Rooijen
Noordwijk Zh
1:48:58
1:45:21
60
Menno Boerema
Rotterdam
1:56:45
1:45:26
61
Peter van Leer
Zuidwal
1:51:13
1:45:28
62
Gertjan van Meurs
Cothen
1:48:08
1:45:31
63
Sandy Dekker
Wormer
1:47:06
1:45:40
64
Fokko Groenenboom
Utrecht
1:52:21
1:45:40
65
Gerrit Buitenhuis
Kampen
1:50:20
1:45:46
66
Piet Zijlstra
Loopgroep Dokkum
1:48:31
1:45:47
67
Arjen Wals
Wageningen
2:01:18
1:45:47
68
Martijn van Cromvoirt
Zoeterwoude
1:49:11
1:45:48
69
Hans Rabouw
Driebergen-Rijsenburg
1:58:33
1:45:49
70
Haske Van Veenendaal
Wijk bij Duurstede
1:57:17
1:45:58
71
Bastiaan Visser
Bergen Nh
1:49:50
1:46:18
72
Rick Veringmeier
Schiedam
1:49:46
1:46:25
73
Pieterjan Kempynck
Duinbergen
1:58:08
1:46:28
74
Donald Staal
ATC '75
1:47:37
1:46:31
75
Feico Eppinga
Naarden
1:49:07
1:46:32
76
Berend Jan van der Kolk
Ede Gld
1:57:41
1:46:34
77
Raymond Bouwman
Fastfoot
1:47:39
1:46:35
78
Marcel van Es
Nieuwegein
1:48:49
1:46:37
79
Maurice Jong
Amsterdam
1:59:50
1:46:38
80
Frank Grootnibbelink
Distance Runners Voorhout
2:00:55
1:46:55
81
Douwe Plantinga
AV Heerenveen
1:47:59
1:46:57
82
Edwin Riemens
Axel
1:50:13
1:46:59
83
Jasper de Rijke
Deinum
1:48:55
1:47:02
84
Menno den Dekker
Terneuzen
1:50:12
1:47:04
85
Wijnand Hendriksen
Doetinchem
1:57:56
1:47:14
86
Roelof van der Heide
Oosterwolde Fr
1:57:27
1:47:15
87
Menno van der Meer
Garrelsweer
1:48:55
1:47:17
88
TjeerdDirk Huizenga
Grootegast
1:49:31
1:47:21
89
Gerben Ellérie
Berltsum
1:51:12
1:47:24
90
Jeroen Recourt
Haarlem
1:51:18
1:47:30
91
Bert-Jan de Jonge
Hollandscheveld
1:51:38
1:47:37
92
Jan Palma
Drogeham
1:49:09
1:47:48
93
Ronald Schiphorst
Deventer
1:52:00
1:47:51
94
Mario van der Linden
Loopgroep Athletic Point
1:51:43
1:47:51
95
Bert Janssens
Gasselte
1:56:54
1:47:52
96
Erwin van Wieringen
Utrecht
1:58:39
1:47:58
97
Jaap de Lange
Boskoop
1:48:54
1:48:01
98
Walter Kraan
IJsselstein Ut
1:49:28
1:48:04
99
Stefan De Vries
Velserbroek
1:55:43
1:48:05
100
Johan de Witte
Makkum Fr
1:49:39
1:48:15
101
Rene Swagerman
Bovenkarspel
1:56:59
1:48:22
102
Sebastiaan Tesink
Oudewater
2:00:56
1:48:25
103
Menno van den Bemt
ATC '75
1:58:21
1:48:29
104
Wim Alta
Velserbroek
2:03:05
1:48:30
105
Joris Kersbergen
Terschelling
1:48:39
1:48:35
106
Otto van t Loo
Hilversum
1:56:48
1:48:43
107
Cornelis Alberts
Groningen
2:02:59
1:48:44
108
Harry Mocking
Odijk
2:01:26
1:48:55
109
Peter Scholten
Hanzesport
1:52:20
1:48:57
110
Dennis Boer
Oudewater
2:01:49
1:49:16
111
Pieter Thoes
Alkmaar
1:57:30
1:49:17
112
Frank van der Laan
Haarlem
1:50:54
1:49:19
113
Gert Dekker
Hilversum
1:56:36
1:49:21
114
Harry te Velde
Loopgroep Klazienaveen
2:02:53
1:49:25
115
Johan Koopmans
Gorredijk
1:55:07
1:49:38
116
Toon Boonekamp
De Bilt
2:02:03
1:49:38
117
Herman van Dam
Utrecht
2:01:46
1:49:51
118
Frank Heinen
Loopgroep Houten
1:53:43
1:49:53
119
Henk Kort
Appingedam
1:51:16
1:49:53
120
Cor Henk Kuipers
West-Terschelling
1:50:07
1:49:53
121
Marc Mulders
Oosterbeek
1:55:12
1:49:55
122
Cor Klomp
Loopgroep Bedum
2:03:13
1:49:56
123
Geert Jan Bosma
Friesland
2:03:14
1:49:56
124
Johan Timmerman
Zuidwal
1:58:14
1:50:02
125
Gertjan de Graaf
Kampen
2:05:21
1:50:15
126
Jan Ekens
Groningen
2:02:35
1:50:16
127
Jelle Nauta
Roden
1:51:33
1:50:20
128
Gezinus Hummel
Snakkerburen
2:02:29
1:50:35
129
Carl van Reenen
Muiderberg
1:53:51
1:50:46
130
Teun van der van der Vorm
Rotterdam
1:52:30
1:50:48
131
Wouter Kuiper
Marum
1:55:04
1:51:00
132
Dick Post
Onnen
1:55:26
1:51:02
133
Peter Paul van Geel
Groningen
1:52:27
1:51:04
134
Michiel Kochen
Driebergen-Rijsenburg
1:51:29
1:51:08
135
Jeroen Verweij
Nieuwegein
1:54:04
1:51:09
136
Ronald Verweij
IJsselstein Ut
1:54:04
1:51:09
137
Erwin de Horde
Aalsmeer
1:54:54
1:51:09
138
Gerben Oosterink
Heiloo
2:03:29
1:51:09
139
Mike Geijsen
Heemskerk
1:58:42
1:51:11
140
Moo Oosterveen
Amsterdam
1:52:08
1:51:17
141
Siebren Jasper
Aldeboarn
1:56:52
1:51:18
142
Christiaan Hoff
Aldeboarn
1:56:52
1:51:18
143
Warner Krol
Dalfsen
1:59:32
1:51:19
144
Patrick vd Haring
Wolvega
2:05:36
1:51:20
145
Paul Valk
Castricum
1:56:29
1:51:31
146
Jan van Iterson
LVA Plantaris
1:52:40
1:51:33
147
Henno de Jong
Loopgroep Aart Stigter
1:57:32
1:51:48
148
Patrick Jansen
Zwolle
1:52:40
1:51:48
149
Sierk Werner
Goutum
1:52:54
1:51:49
150
Vincent Muijskens
Uitgeest
1:54:09
1:51:55
151
Peter Hummel
Leek
1:55:53
1:51:55
152
Hayo De Haan
Driebergen-Rijsenburg
2:04:11
1:52:02
153
Marco van den Akker
Leiderdorp
1:55:13
1:52:03
154
Gert Jan Van Sierenberg de Boer
Ede Gld
2:01:56
1:52:07
155
Stephan Elferink
Nieuwkoop
2:03:38
1:52:07
156
Jetze Steensma
Naarden
2:05:40
1:52:12
157
Rolf Heikens
Groningen Atletiek
2:03:58
1:52:14
158
Felix Gras
Hilversum
1:55:45
1:52:21
159
Pim Jannink
Uithoorn
2:06:16
1:52:21
160
Ronald Groen
Loopgroep Astrea
2:02:00
1:52:24
161
Henk Hogenhorst
Ruinerwold
2:03:27
1:52:25
162
Nico Brinkman
Zeist
1:53:37
1:52:26
163
Bert-Jan Bussemaker
ATC '75
2:02:52
1:52:30
164
Joost Visser
Utrecht
2:04:30
1:52:35
165
Jannes Huisman
Zwolle
2:07:43
1:52:35
166
Peter Katsma
Munein
2:03:05
1:52:37
167
Henk Kattenberg
Isala '96
1:54:25
1:52:39
168
Marten Groen
Munein
1:54:17
1:52:41
169
Jacques van Male
RRZ
2:07:30
1:52:42
170
Han Baumer
Vlieland
1:56:30
1:52:44
171
Peter van Polen
PEC 1910
1:59:12
1:52:49
172
Hans Krijnsen
Heerenveen
1:56:21
1:52:49
173
Johan Hukema
Zwolle
2:03:12
1:52:56
174
Jac van Gils
Groningen
1:57:20
1:52:57
175
Arno Jans
Dalen
1:53:51
1:52:58
176
Marco van Vessum
Driebergen-Rijsenburg
2:05:43
1:53:00
177
Lammert van der Molen
Norg
1:55:29
1:53:01
178
Jos Verburgh
Amersfoort
2:01:06
1:53:08
179
Jerry Herder
Meerstad
1:54:51
1:53:09
180
Rob Berger
Sneek
1:56:14
1:53:10
181
Marc van Rooij
Lent
2:06:45
1:53:13
182
Bart Vos
Groningen
2:01:55
1:53:16
183
Hendrik Jan de Jong
Voorschoten
1:59:55
1:53:20
184
Marco van den Essenburg
Renswoude
2:03:21
1:53:21
185
Boaz Visscher
Haarlem
1:57:31
1:53:26
186
Feitze van der Hoek
Heerenveen
2:00:17
1:53:28
187
Lucas Houwen
Winschoten
2:05:18
1:53:33
188
Jacco van der Werff
't Veld
2:01:07
1:53:36
189
Tamme Visser
Anjum
2:07:55
1:53:36
190
Eelco Draaisma
Loopgroep Leeuwarden
1:56:51
1:53:38
191
Johan Wolthuizen
Sneek
1:57:30
1:53:39
192
Tallie Ho
Sneek
2:00:49
1:53:47
193
Edward Kersbergen
Terschelling
1:53:54
1:53:49
194
Marcel Maas
Deventer
1:54:52
1:53:50
195
René De Vries
Culemborg
2:06:21
1:54:02
196
Martijn Bakker
Castricum
1:59:51
1:54:05
197
Rob Vermeulen
Heesch
1:59:51
1:54:06
198
Hessel de Jong
Tirns
1:55:38
1:54:14
199
Robert Boersen
Almere
2:04:45
1:54:14
200
Marcel Gillemans
De Koplopers
2:02:57
1:54:14
201
Jeroen Homminga
Groningen
2:00:44
1:54:16
202
Ad Bergsma
Apeldoorn
2:01:44
1:54:19
203
Mark Roest
Utrecht
2:06:19
1:54:25
204
Erik van Dulmen
Hoorn Nh
1:54:56
1:54:31
205
Rolf Nijdam
Hall
2:03:06
1:54:40
206
Nico Louwerse
Tollebeek
2:09:02
1:54:46
207
Marco van Schaik
Soest
1:57:22
1:54:56
208
Freek de Bruijne
Delden
2:09:19
1:54:59
209
Michiel Staatsen
Ambt Delden
2:09:19
1:54:59
210
Erik Willekus
St.-Annaparochie
2:01:41
1:55:02
211
Jan Leusink
Meppel
2:05:34
1:55:06
212
Rene den Boer
Distance Runners Voorhout
2:03:09
1:55:11
213
Sami Morra
Harmelen
1:56:15
1:55:14
214
Albert Kingma
Loopgroep Dokkum
2:01:55
1:55:15
215
Andries J Hooijsma
Ureterp
2:10:30
1:55:15
216
Bart Aten
's-Hertogenbosch
2:03:30
1:55:20
217
Robert Waarsing
Dalen
2:03:29
1:55:21
218
Theun Faber
Loopgroep De Drentsche Aa
2:01:36
1:55:29
219
Maarten Honnebier
Haarlem
1:59:41
1:55:40
220
Pytrik Ferwerda
Amsterdam
1:56:36
1:55:41
221
Marco van Eijk
Haarlem
2:09:43
1:55:48
222
Bill Lotgerink
Utrecht
2:02:36
1:55:51
223
Jörg Biermann
Bocholt
2:00:03
1:55:53
224
Reinier Vens
Twello
2:00:24
1:55:57
225
Diederick Van der Horst
Twello
2:00:25
1:55:57
226
Bauke Jacob van der Pol
Harlingen
2:07:31
1:56:02
227
Tiem Landsman
Kampen
2:00:40
1:56:05
228
Stefan Funnekotter
Utrecht
2:03:04
1:56:06
229
Jaap Van der Wal
Bedum
2:00:15
1:56:06
230
Menno Jansma
Loosdrecht
2:08:00
1:56:08
231
Gjalt Visser
Bolsward
2:03:48
1:56:08
232
Willem Frederik Lukey
Amsterdam
2:05:56
1:56:11
233
Marcel Gierveld
Bunnik
2:06:00
1:56:12
234
Owe Loonstra
Zwolle
2:01:35
1:56:13
235
Hans Beumers
TION
2:10:34
1:56:16
236
Bas Lambers
Dalen
2:04:27
1:56:18
237
Rene van der Geest
Warmond
2:10:22
1:56:22
238
Bas Veerman
Borger
1:59:46
1:56:27
239
Arnout Batterink
Lippenhuizen
1:58:16
1:56:28
240
Jan Schengenga
Joure
1:59:27
1:56:28
241
Rene Sesink
Nijmegen
2:07:23
1:56:33
242
Arjen Bouter
Deventer
1:58:03
1:56:35
243
Frank Kielema
Almere
2:09:49
1:56:36
244
Richard Nuus
Westerlee Gn
2:08:21
1:56:37
245
Niels Uiterwijk
Soest
2:05:55
1:56:39
246
Herman Kort
Oosterwijtwerd
2:08:53
1:56:39
247
Bauke Wierda
Joure
2:08:17
1:56:40
248
Just Ritsema van Eck
Oegstgeest
1:57:50
1:56:44
249
Frank van de Pijpekamp
Arnhem
2:09:12
1:56:45
250
Harry Klaver
Waterland
2:00:45
1:56:50
251
Mark Hilderink
Marknesse
2:01:42
1:56:59
252
Robert Lieuwen
Tempo
2:08:49
1:56:59
253
Erwin Bijvoet
Veenendaal
2:02:40
1:57:00
254
Cor Stienstra
HAC '63
2:04:56
1:57:00
255
Frank ter Brugge
Onnen
2:10:53
1:57:02
256
Meinte Buwalda
Horror
1:59:35
1:57:13
257
Otto van Dijk
Leeuwarden
2:02:25
1:57:15
258
Johan Riesebosch
Zwolle
2:09:08
1:57:36
259
Marten Polet
Hurdegaryp
2:12:38
1:57:39
260
Bert van der Lijn
Balk
2:09:59
1:57:42
261
Nanne Heida
Mildam
2:03:02
1:57:51
262
Huibert van der Schaar
Hilversum
2:01:26
1:57:53
263
Martin Elsendoorn
Zwolle
2:13:59
1:58:01
264
Marten Kruisinga
Haarlem
2:00:08
1:58:05
265
Hans Meijer
Groningen
2:12:20
1:58:10
266
Klaas Vredenborg
Groningen
2:00:55
1:58:17
267
Jurjen Veerman
Vries
2:03:47
1:58:18
268
Richard Kroese
Roelofarendsveen
2:11:03
1:58:20
269
Erik Went
Leiden Road Runners Club
2:06:54
1:58:22
270
Paul Baas
Heemstede
2:09:02
1:58:24
271
Jan Willem Doeksen
Terschelling
1:58:28
1:58:25
272
Willem vd Molen
Een
2:00:57
1:58:26
273
Marc van Meeteren
Hanzesport
2:05:20
1:58:28
274
Eelco Rietveld
Rotterdam
2:12:42
1:58:30
275
Fred Verschoor
Voorburg
2:13:18
1:58:32
276
Klaas Regts
AAV '36
2:08:48
1:58:34
277
Jan Peter Willemsen
's-Gravenhage
2:00:43
1:58:35
278
Henk Kruidhof
Hasselt
2:10:24
1:58:36
279
Ronald van Diest
IJlst
2:09:34
1:58:36
280
Frits Schutte
Beilen
2:01:06
1:58:41
281
Jan Faber
Loopgroep Dokkum
2:07:01
1:58:47
282
Jerry Ramdas
Monster
2:01:53
1:58:51
283
Paul Geurds
Sassenheim
2:07:04
1:58:57
284
Erik Lukkassen
Loopgroep Athletic Point
2:10:28
1:58:59
285
Robert Jacobs
Rosmalen
2:04:36
1:59:05
286
Elko Knoop
Tolbert
2:00:50
1:59:06
287
Rik Sonneveldt
Leiden Road Runners Club
2:10:40
1:59:09
288
Felix Sangers
Slagharen
2:12:40
1:59:12
289
Gerbrand van Zandbrink
Achterveld
2:03:45
1:59:12
290
Wiro Westerwoudt
U-Track
2:03:25
1:59:21
291
Frank Visser
Oppenhuizen
2:02:13
1:59:24
292
Rudy Douma
Leeuwarden
2:10:33
1:59:24
293
Engel Valkhof
Ugchelen
2:04:27
1:59:27
294
Marcel Van Leeuwen
Bilthoven
2:14:36
1:59:38
295
Robbert Janssen Andeweg
Vlieland
2:04:46
1:59:44
296
Gerard Popma
Blauwhuis
2:04:32
1:59:45
297
Hessel Idzenga
Zuidwal
2:02:41
1:59:54
298
Jan Garming
Dalen
2:00:47
1:59:54
299
Bert Guns
Hoogezand
2:12:07
2:00:00
300
Katrinus De Vries
Noardburgum
2:11:39
2:00:03
301
Ed Bout
Zuidwal
2:02:42
2:00:05
302
Gerwin Bolt
Zuidwal
2:02:41
2:00:05
303
Willem de Vries
Minnertsga
2:10:18
2:00:05
304
Henk-Jan Osse
Distance Runners Voorhout
2:14:15
2:00:08
305
Jacob Gijsen
Heeg
2:12:07
2:00:08
306
Peter Tetteroo
Goor
2:10:22
2:00:08
307
Martin Blanke
Zwolle
2:04:00
2:00:15
308
Cees Zielman
Gendt
2:12:51
2:00:19
309
Paul Crone
Amsterdam
2:09:09
2:00:22
310
Ruud Alers
Gieten
2:03:14
2:00:23
311
Auke HO
Sneek
2:07:26
2:00:24
312
Gerbrand Schutten
Ede Gld
2:11:40
2:00:25
313
Leonard Jelsma
Eelderwolde
2:03:24
2:00:26
314
Richard Derks
Teteringen
2:07:19
2:00:29
315
Johan Voskuil
Driebruggen
2:12:25
2:00:30
316
Raymond Gralike
Horssen
2:15:58
2:00:33
317
Kees-Jan van Wezel
Noordwijk Zh
2:04:34
2:00:49
318
Cor Goebertus
Soest
2:05:23
2:00:53
319
Martijn Jacobs
Nijmegen
2:10:28
2:00:58
320
Harold Dijkstra
Amersfoort
2:08:27
2:01:08
321
René Alink
Drachten
2:12:32
2:01:09
322
John Van Schie
Assen
2:11:31
2:01:11
323
Durk Haagsma
Friesland
2:07:42
2:01:16
324
Otto Dijkstra
Scharnegoutum
2:16:29
2:01:19
325
Wierd de Haan
Harkema
2:10:35
2:01:21
326
Dirk Postma
Loopgroep Dokkum
2:08:08
2:01:25
327
Steven Krol
Haag Atletiek
2:16:53
2:01:33
328
John de Wit
SAV
2:08:13
2:01:39
329
Cees Van Westen
Hoorn Nh
2:10:50
2:01:39
330
Edwin Daniels
Heiloo
2:14:35
2:01:40
331
Gert Hofstede
Groningen
2:13:58
2:01:41
332
Johan Hoogland
Sneek
2:16:53
2:01:43
333
Minko Folkertsma
Folsgare
2:03:56
2:01:51
334
Johan van der Leij
St.-Annaparochie
2:10:38
2:01:52
335
Joop Tromp
Nijland
2:04:40
2:01:55
336
Frank Jan Borst
AV Castricum
2:09:59
2:01:57
337
Jolanda Pater
Emmeloord
2:06:41
2:01:57
338
Leon Hangx
PEC 1910
2:05:44
2:01:58
339
Bas Dölle
Groningen
2:16:48
2:01:58
340
René Hekkelman
Laren Gld
2:10:27
2:02:03
341
Paul Maas
Arnhem
2:16:12
2:02:03
342
Hans Wortelboer
Diever
2:08:56
2:02:04
343
Maarten Brinkhof
Doetinchem
2:12:46
2:02:05
344
Robbert Tiemens
Hilversum
2:07:48
2:02:07
345
Harmen Hoek
Rotterdam
2:05:44
2:02:08
346
Evert Homan
Noardburgum
2:16:14
2:02:08
347
Huib Liefhebber
Zwolle
2:13:54
2:02:08
348
Heine De Vries
Boornbergum
2:03:37
2:02:08
349
Jan Meindertsma
Goutum
2:10:05
2:02:16
350
Hans HoutKooper
Stompetoren
2:08:25
2:02:19
351
Johan Heerma
wommels
2:10:49
2:02:20
352
Erol Kahya
's-Gravenhage
2:05:52
2:02:29
353
Koert Van der Meer
Garrelsweer
2:06:54
2:02:30
354
Marc de Graaf
West-Terschelling
2:03:01
2:02:34
355
Werner Klitsie
Zaandam
2:14:30
2:02:35
356
Harmen van der Ende
West-Terschelling
2:03:01
2:02:35
357
Siewert Lindenbergh
Rotterdam
2:15:53
2:02:39
358
Arnold Bloem
Marum
2:12:54
2:02:42
359
Willem Jaap Zwart
Hardlopen.nl
2:15:57
2:02:43
360
John Adema
Goutum
2:10:41
2:02:54
361
Durk Haitsma
Franeker
2:18:28
2:02:56
362
Eef Walgaard
Utrecht
2:12:41
2:02:56
363
Erik Ekkel
Brummen
2:11:59
2:03:02
364
Arie Boelens
Amsterdam
2:16:22
2:03:04
365
Jan Will
Loopgroep Leeuwarden
2:12:13
2:03:10
366
Wilbert Kokke
Doetinchem
2:06:08
2:03:14
367
Robert Graveland
Dokkum
2:16:59
2:03:19
368
Wilke Schoemaker
Dieren
2:15:36
2:03:23
369
Siebren Dijkstra
Loopgroep Leeuwarden
2:13:02
2:03:24
370
Pieter Knol
Groningen
2:16:03
2:03:37
371
Ronald Gerrits
Leiden Road Runners Club
2:12:13
2:03:37
372
Oscar Dros
Veluwe
2:04:34
2:03:38
373
Ron Bunschoten
De Meern
2:07:00
2:03:40
374
Walter Legerstee
's-Gravenhage
2:06:58
2:03:41
375
Wietze Blaauw
Leeuwarden
2:15:01
2:03:42
376
Herman Jansen
Scorpio
2:10:36
2:03:45
377
Erik Van Langen
Maarssen
2:16:46
2:03:57
378
Henk Van der Werf
NEA Volharding
2:05:19
2:04:04
379
Emmanuel van der Hauwaert
Wezenaal
2:19:28
2:04:06
380
Marco Houtkooper
Stompetoren
2:10:18
2:04:06
381
Fake Bralts
Bunschoten-Spakenburg
2:14:50
2:04:07
382
Frank van Schagen
Waarland
2:11:41
2:04:09
383
Pieter Runia
Loopclub Burgum
2:10:56
2:04:15
384
Jaap Mulder
Mantgum
2:12:49
2:04:19
385
Harrie Moerings
Leeuwarden
2:07:08
2:04:19
386
Reinout Jansen
Broeksterwald
2:14:27
2:04:20
387
John Groenendijk
Steggerda
2:10:02
2:04:21
388
Henri Freie
Wijhe
2:07:40
2:04:22
389
Gerard van Ooijen
Oudewater
2:16:51
2:04:27
390
Jarik van der Velde
Eelderwolde
2:09:51
2:04:28
391
Dedde De Jong
Loopgroep Dokkum
2:11:21
2:04:39
392
Jacob Halma
Leeuwarden
2:15:08
2:04:40
393
Cor Hiemstra
Assen
2:07:35
2:04:40
394
Siebe van Palmhoven
Harlingen
2:10:52
2:04:42
395
Edwin Klaver
Terschelling
2:04:50
2:04:46
396
Johan Ligthart
Harlingen
2:06:37
2:04:47
397
Tjeerd Schaafsma
Houten
2:10:37
2:04:48
398
Arjo van der Linden
Reeuwijk
2:07:28
2:04:56
399
Hayo Rinsema
Heiloo
2:17:55
2:05:00
400
Marcel Companjen
Harderwijk
2:07:10
2:05:07
401
Michel Timmermans
Blauwestad
2:20:33
2:05:08
402
Wouter de Blocq
Soest
2:07:19
2:05:17
403
Marcel Wierstra
Zwolle
2:12:48
2:05:29
404
Tjeerd Biesterbosch
Kampen
2:13:19
2:05:32
405
Harry Cobb
Holten
2:20:16
2:05:34
406
Martin Klepper
Zaandam
2:13:25
2:05:43
407
Oscar Ritsma
Haarlem
2:13:38
2:05:44
408
Henk Goldberg
Doorn
2:16:54
2:05:44
409
Gerben van Beek
PEC 1910
2:08:07
2:05:47
410
Pieter Waardenburg
Hanzesport
2:16:47
2:05:56
411
Pieter Hensen
Rotterdam
2:14:41
2:05:58
412
Pieter Hogenhout
Goirle
2:21:08
2:06:07
413
Arjen Jansma
Drachtstercompagnie
2:16:50
2:06:09
414
Arnoud Boom
Monnickendam
2:21:50
2:06:19
415
Dave Smit
Waarland
2:13:51
2:06:23
416
Harm Jan Kruizenga
Emmen
2:17:20
2:06:28
417
Arno Eisma
Bolsward
2:09:47
2:06:31
418
Bastiaan Mons
Loopgroep Athletic Point
2:13:40
2:06:32
419
Auke Rienstra
Drachten
2:16:09
2:06:46
420
Robert Van Dijken
Loopgroep Bedum
2:12:25
2:06:53
421
Wouter van Bolhuis
Groningen
2:19:23
2:06:55
422
Martin Kraai
Wierden
2:21:27
2:07:06
423
Gosse Folkerstma
De Wijk
2:09:15
2:07:07
424
Arno den Hollander
Kampen
2:22:16
2:07:09
425
Robert Henk Prins
's-Gravenhage
2:09:14
2:07:12
426
Fred van de Belt
Almelo
2:10:55
2:07:14
427
Cor Slob
Startenhuizen Lopp
2:10:35
2:07:19
428
Gerard Jager
Groningen Atletiek
2:19:01
2:07:19
429
Peter de Vries
Zegge
2:09:29
2:07:23
430
Q Meyburg
Terschelling
2:07:26
2:07:23
431
Peter Nijland
Blijham
2:17:50
2:07:24
432
Henk Jan Roeten
Rogart
2:18:38
2:07:24
433
Marc Kerkhof
Spartacus
2:20:37
2:07:24
434
Oskar Verkamman
Warmenhuizen
2:11:41
2:07:25
435
Klaas J Westra
Makkum Fr
2:07:48
2:07:25
436
Martin van Mierlo
Algemene Bathmense SV
2:22:29
2:07:33
437
Evert de Vries
Oudeschoot
2:22:20
2:07:37
438
Peter Rekers
Enschede
2:16:23
2:07:40
439
Bert Lentink
Hilversum
2:10:42
2:07:42
440
Frank van den Booren
Uitgeest
2:08:53
2:07:46
441
John Lakeman
Hoorn Nh
2:17:06
2:07:49
442
Jeroen Nijhuis
Zwolle
2:23:07
2:07:54
443
Bas Zielhuis
Wezep
2:20:54
2:07:58
444
Jan Van Gosliga
Schettens
2:14:17
2:08:01
445
Peter Zwiers
PEC 1910
2:16:52
2:08:13
446
Gerrit Jan Faber
Leeuwarden
2:19:05
2:08:13
447
Peter Stolk
Boskoop
2:23:17
2:08:15
448
Hans Hatzmann
NOP
2:13:08
2:08:24
449
Cees Bakker
Dokkum
2:16:43
2:08:32
450
Harold Meeuwsen
Rosmalen
2:17:50
2:08:35
451
Gerrit Rink
Almelo
2:10:09
2:08:41
452
Girbe Buist
Sappemeer
2:12:43
2:08:41
453
Marco van der Weerd
De Lier
2:11:49
2:08:47
454
Steven Wigboldy
Wijk bij Duurstede
2:20:02
2:08:48
455
Marcel Ruwiel
Eelderwolde
2:23:13
2:08:58
456
Kalman Petro
Driebergen-Rijsenburg
2:10:21
2:08:59
457
Duncan van der Zee
NEA Volharding
2:20:42
2:08:59
458
Gerrit de Vries
AV Heerenveen
2:12:38
2:09:03
459
Cor Kort
Steenwijk
2:12:38
2:09:03
460
Maarten Van den Hurk
Marvel
2:16:26
2:09:14
461
Willem Buren
Hoorn Terschelling
2:09:44
2:09:18
462
Robert Nawijn
De Knipe
2:11:05
2:09:19
463
John Groen
De Knipe
2:23:33
2:09:27
464
Pieter Van Dongen
Zwolle
2:23:42
2:09:44
465
René Maas
Utrecht
2:12:58
2:09:45
466
Meine De Jong
Friesland
2:21:56
2:09:48
467
Ad Kamsma
Utrecht
2:18:06
2:09:48
468
Rob Vis
LVA Plantaris
2:20:24
2:09:49
469
Mark Wormgoor
Hengelo Ov
2:12:42
2:09:52
470
Niels Smit
Hallum
2:23:41
2:09:55
471
Fokko Schrikkema
Groningen Atletiek
2:20:11
2:09:58
472
Peter Tap
Nieuwegein
2:15:55
2:09:59
473
Richard Heling
Grolloo
2:11:36
2:10:08
474
Frans Kappen
Wolfheze
2:13:00
2:10:09
475
Hans Noorman
Zuidlaren
2:25:23
2:10:10
476
Frans Timmers
Lycurgus
2:22:52
2:10:15
477
Jaap Harkema
SV Veendam
2:23:42
2:10:24
478
Diederik Wieman
Pijnenburg
2:15:00
2:10:25
479
Casper Evers
Haarlem
2:11:56
2:10:30
480
Jan Jaap Knol
Amsterdam
2:23:11
2:10:43
481
Erik Hoorweg
Zoeterwoude
2:13:38
2:10:45
482
Johan Oosterhoff
Bedum
2:16:27
2:11:04
483
Richard Deunk
Utrecht
2:24:53
2:11:09
484
Machiel Wetselaar
Laag-Soeren
2:26:18
2:11:24
485
Ruud Warmerdam
Leiden Road Runners Club
2:26:14
2:11:27
486
Erik Olijerhoek
Leiden
2:26:14
2:11:27
487
Joost Verweij
Leiden Road Runners Club
2:26:31
2:11:30
488
Rob Bottenberg
Isala '96
2:12:55
2:11:37
489
Ben Potma
Hommerts
2:25:56
2:11:42
490
Jan-Willem Sakko
Onnen
2:18:27
2:11:48
491
Minne Wiersma
Burgwerd
2:17:26
2:11:49
492
Alex van Zurk
Friesland
2:15:11
2:11:52
493
Arend Grit
DOS
2:17:59
2:11:52
494
Bas Baan
Leusden
2:26:48
2:11:54
495
Onno Uringa
Erlecom
2:27:20
2:12:09
496
Peter Roorda
Oentsjerk
2:16:15
2:12:09
497
Gertjan van der Drift
Statina
2:27:21
2:12:41
498
Hans Visser
Enschede
2:26:21
2:12:47
499
Gerard Kruizenga
Groningen Atletiek
2:23:53
2:12:49
500
Harry Van Dalen
Achterveld
2:17:21
2:12:50
501
BERT de Vos
Horror
2:15:49
2:12:51
502
Reinier Hessing
Oudewater
2:15:10
2:12:59
503
Rob Beijersbergen
Naarden
2:15:18
2:13:05
504
Frank Van der Velde
Abcoude
2:28:09
2:13:07
505
Cor Eckers
Zutphen
2:24:03
2:13:17
506
Kurt Rodenburg
Breda
2:27:53
2:13:33
507
Han Boxem
Gasselternijveen
2:23:04
2:13:38
508
Jaap Segaar
Amersfoort
2:17:04
2:13:58
509
Kest Haanstra
Mildam
2:25:51
2:13:58
510
Ed van der Meer
Oude Wetering
2:20:01
2:14:00
511
Hans M Douwes
Delden
2:28:24
2:14:04
512
Niek Wijnen
Wilhelminaoord
2:18:39
2:14:05
513
Gerard Pronk
Sneek
2:27:12
2:14:09
514
Jan Vreeling
Heerenveen
2:20:20
2:14:14
515
Arie Van Buuren
Ermelo
2:26:42
2:14:29
516
Anne Zijlstra
Lionitas
2:23:22
2:14:32
517
Gert de Ruijter
Joure
2:17:35
2:14:37
518
Wiebren Wind
Hoofddorp
2:22:10
2:15:00
519
Robert Haakman
Heemskerk
2:17:04
2:15:01
520
Sjirk Bijma
Wageningen
2:29:10
2:15:02
521
Eric Ringma
Loopgroep Zuidhorn
2:30:02
2:15:02
522
Ruud Sluijs
Woerden
2:16:26
2:15:03
523
Ulbe Postma
Koudum
2:22:42
2:15:04
524
Bart Tijl
Suomi
2:25:02
2:15:13
525
Gertjan Miedema
Harlingen
2:27:09
2:15:36
526
Peer Goudswaard
Loopgroep De Drentsche Aa
2:21:46
2:15:46
527
Johan Kregel
Loopgroep De Drentsche Aa
2:18:54
2:15:50
528
Jan Paul Rop
Zwolle
2:31:04
2:15:51
529
Bart Jannink
Voorhout
2:29:54
2:15:59
530
Erik Helmholt
Grootegast
2:19:04
2:16:19
531
Huib Van Mossel
Zoeterwoude
2:31:08
2:16:19
532
Teunis De Haas
Haarlem
2:24:10
2:16:33
533
Fred Boelens
Velp Gld
2:26:48
2:16:39
534
Wiebe Rooze
Leeuwarden
2:18:24
2:16:47
535
Jerry Wolda
Loopgroep Astrea
2:18:43
2:16:48
536
Jelle Wijbenga
Groningen
2:29:34
2:16:50
537
Jan Wouter Kramer
Amersfoort
2:23:58
2:17:03
538
Peter Veth
Enkhuizen
2:26:32
2:17:03
539
René Vergouwe
Climax
2:26:06
2:17:12
540
Jaap Bakker
Doetinchem
2:28:36
2:17:46
541
Peter de Raadt
Huizen
2:20:25
2:17:49
542
Klaas van Kalsbeek
Scharnegoutum
2:30:12
2:17:50
543
Wouter Ketting
Renkum
2:29:05
2:17:53
544
Bob van der Velde
Zevenhuizen Gn
2:22:05
2:17:55
545
Fred Groenewold
Balk
2:30:27
2:18:10
546
Kornelis Mulder
Heukelum
2:29:00
2:18:28
547
Jan Hoekstra
IJlst
2:22:57
2:18:29
548
Sjoerd Huisman
Loopgroep Hoorn
2:22:14
2:18:31
549
Alex Roos
Lycurgus
2:31:19
2:18:42
550
Menno Biesiot
Leiden
2:30:19
2:18:51
551
Jeroen Houtzager
's-Hertogenbosch
2:27:14
2:19:03
552
Gerard van der Velde
Groningen
2:21:21
2:19:35
553
Hessel Boschma
Zwolle
2:23:10
2:19:39
554
Klaas Houter
Hoorn Terschelling
2:20:19
2:19:53
555
Jelle van Randen
Vlieland
2:20:21
2:19:55
556
Gert Harmsen
Eindhoven
2:30:37
2:19:57
557
Joop Dokman
Culemborg
2:33:22
2:19:58
558
Dirk Groß-Heynck
Bocholt
2:33:27
2:20:59
559
Eddy van der Wit
Zeewolde
2:28:35
2:21:02
560
Koen Twilt
Veenendaal
2:31:26
2:21:02
561
Gert Terink
Oegstgeest
2:28:06
2:21:21
562
Erik Besselink
Teteringen
2:24:32
2:21:35
563
Sander Verberkt
IJsselstein Ut
2:25:35
2:22:17
564
Jelle Kramer
Loopgroep Dokkum
2:32:39
2:22:21
565
Hendrik-Jan Rinkel
Leusden
2:26:05
2:22:22
566
Jeroen De Bruijn
Utrecht
2:37:06
2:22:35
567
Aubert Ouango
Wageningen
2:29:51
2:22:57
568
Peter-Paul Coene
Rotterdam
2:33:53
2:23:11
569
Herman Derks
Poortugaal
2:28:51
2:23:14
570
Evert Bosman
Bunnik
2:25:24
2:24:01
571
Hendrik Lageweg
Friesland
2:36:57
2:24:08
572
Ton Smink
Amersfoort
2:31:27
2:24:31
573
Djeek van Den Brink
Veenendaal
2:26:38
2:24:37
574
William van de Pol
Veenendaal
2:26:39
2:24:39
575
Gert-Jan Dijkstra
Groningen
2:37:01
2:26:21
576
Eric Peelen
Arnhem
2:34:14
2:26:24
577
Rob van Leeuwerden
Voorhout
2:33:24
2:27:13
578
Iwan van Aken
Apeldoorn
2:35:41
2:27:22
579
Eric Jellema
Amsterdam
2:33:54
2:27:24
580
Jan Volbers
Enschede
2:40:39
2:27:25
581
Peter Vollebregt
Loopgroep Houten
2:39:23
2:27:37
582
Maarten Stultjens
Wormer
2:38:33
2:27:56
583
Bart Schneiders
Zoeterwoude
2:31:08
2:28:16
584
Gerlof Osinga
Drachten
2:43:22
2:28:50
585
Hein Idzenga
Groningen
2:43:22
2:28:51
586
Edwin de Visser
Rotterdam
2:43:41
2:28:55
587
Auke Wijnterp
Apeldoorn
2:42:43
2:29:04
588
Erik Scholte
Flevo Delta
2:41:24
2:29:31
589
Martijn Bannink
Mantgum
2:35:18
2:29:37
590
Jaap Kloosterhuis
Lauwersoog
2:37:00
2:30:01
591
Fons Ris
Oudeschoot
2:45:51
2:30:05
592
Jan-Wiepke Knobbe
Groningen
2:32:03
2:30:43
593
Mathijs Praas
Huissen
2:44:06
2:31:38
594
Bauke Land
Aldeboarn
2:40:48
2:31:45
595
Robin Van van Eijk
Rotterdam
2:35:24
2:32:51
596
Henk Klompmaker
Oudehaske
2:39:15
2:34:35
597
Hans Wilmink
Hoorn Terschelling
2:49:41
2:34:58
598
Klaas Jan van der Kooi
Burgum
2:39:08
2:35:03
599
Cor De Groot
Friesland
2:37:26
2:35:20
600
Peter van Dijk
Nijverdal
2:40:48
2:35:49
601
Wietze Hofman
It Heidenskip
2:49:50
2:36:42
602
Ad Engbers
Leeuwarden
2:41:20
2:36:54
603
Yko Buursma
Groningen
2:40:40
2:37:18
604
Marcel Krijgsheld
Den Dolder
2:41:01
2:37:32
605
Achim Vöcking
Bocholt
2:50:46
2:38:20
606
Hans Recourt
Amsterdam
2:45:45
2:39:16
607
Rik van Waasbergen
Rotterdam
2:42:56
2:39:21
608
Arnold Raspe
Wagenborgen
2:55:53
2:45:15
609
Rolf Van Der Horst
Hendrik-Ido-Ambacht
2:54:51
2:52:31
610
Focko Sinnema
Nieuwebrug
3:02:40
2:59:28
611
Coen Hoogendijk
Elst Ut
3:19:06
3:17:06
612
Roger Vroemen
Amsterdam
3:27:16
3:17:29
M60, 21.1 KM RECREAN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Theo van Eijndthoven
IJsselstein Ut
1:40:04
1:30:01
2
Bert Meulenberg
Hoorn Nh
1:36:57
1:34:42
3
Teatse Tichelaar
Harlingen
1:35:42
1:35:30
4
Theo Nijmeijer
Koekange
1:38:16
1:37:11
5
Marcel van Velzen
Hillegom
1:43:46
1:38:09
6
Egbert Beers
Veendam
1:51:10
1:40:14
7
Raymond Linkers
Utrecht
1:42:56
1:41:37
8
Bauke Jansen
Loopgroep Nienoord
1:44:32
1:41:51
9
Henk Reinderink
Bolsward
1:54:01
1:42:39
10
Sjouke Otten
Gorredijk
1:50:25
1:44:25
11
Hans Groenewoud
Lionitas
1:46:49
1:44:28
12
Harrie Brils
Amsterdam
1:57:48
1:44:41
13
Ruut Schalij
Utrecht
1:54:33
1:45:39
14
Jan Buining
Aalden
1:58:02
1:45:47
15
Louis Zandbergen
Hoorn Terschelling
1:46:06
1:45:52
16
Hans van Megen
U-Track
1:56:18
1:46:07
17
Wiebe De Vries
LSV Invictus
2:01:56
1:46:20
18
Henk Boonstra
Leeuwarden
1:48:49
1:46:27
19
Jan Visser
Emmeloord
1:56:56
1:47:09
20
Johan Hofstra
Kampen
1:49:06
1:47:47
21
Andre Polm
Wageningen
2:02:14
1:48:04
22
Bouwe Bruinsma
Bolsward
2:00:33
1:48:27
23
Frans van Haaster
RRZ
1:48:55
1:48:41
24
Theo de Groot
Witmarsum
1:50:46
1:49:07
25
Ruud van Basten
Triathlon
1:55:43
1:49:12
26
Dick van den Berg
Stedum
1:53:11
1:49:24
27
Rien Mudde
Olst
1:50:44
1:49:41
28
Ruud Verwer
Egmond-Binnen
1:52:54
1:49:43
29
Teake Dijkstra
Athlos
1:56:00
1:49:49
30
Loek Smid
Oudemirdum
1:53:09
1:50:50
31
Erik Roos
Loenga
1:52:13
1:50:58
32
Jan Bilterijst
TION
2:03:40
1:50:59
33
Martin Jansen
Odijk
1:52:59
1:51:43
34
Bert Wiendels
Roden
1:54:31
1:52:06
35
Henk Adriaansen
Apeldoorn
2:03:30
1:52:17
36
Klaas Van der Zee
Loopgroep Dokkum
1:53:40
1:52:45
37
Wibo van Run
Loopgroep Houten
2:04:38
1:52:54
38
Jakob Hut
Siddeburen
1:53:57
1:53:08
39
Klaas Halma
Gaast
2:01:00
1:53:13
40
Eric Groenwold
Hanzesport
2:07:21
1:53:29
41
Henk Ruigrok
Zwolle
1:56:57
1:53:38
42
Arie Driesprong
DOS
1:59:49
1:53:46
43
Berend Snijder
Hoorn Terschelling
1:54:19
1:53:50
44
Michael Bonté
West-Terschelling
1:54:49
1:54:15
45
Boele Geerts
Loopgroep De Drentsche Aa
2:00:19
1:54:15
46
Hugo Schouwink
Losser
1:54:53
1:54:20
47
Geert Posma
Driebergen-Rijsenburg
1:58:39
1:54:20
48
Frens Luning
Zwolle
2:02:24
1:54:24
49
Frank ten Velden
Bilthoven
2:04:17
1:55:06
50
Henk Bremer
NOP
1:56:19
1:55:18
51
Anton van Hofslot
Soest
1:55:40
1:55:31
52
John de Boer
't Veld
2:02:58
1:55:31
53
Addy Peters
NOP
2:00:15
1:55:35
54
Herman Hofman
Holten
1:56:38
1:55:41
55
Henk Ebbinge
Wommels
2:10:23
1:55:42
56
Jaap De Vries
Triathlon
1:59:24
1:56:10
57
Wolter Jan Fonk
Bontebok
2:10:05
1:56:12
58
Toon Masselink
Gendringen
1:59:07
1:56:13
59
Pol Hakstege
Trecho
2:09:41
1:56:42
60
Johan Scheffe
Hylas
2:02:02
1:56:47
61
Jacques van Alphen
Weesp
2:00:43
1:56:53
62
Bob Tempelman
Driebergen-Rijsenburg
2:12:05
1:57:03
63
Rob Daamen
Athlos
1:59:19
1:57:06
64
Ronald Lammers
Heemstede
2:05:51
1:57:06
65
Benno Geerdink
TION
2:09:48
1:57:07
66
Gerard Van der Lubbe
Distance Runners Voorhout
2:05:16
1:57:19
67
Henk Pape
Olympus '70
2:00:30
1:57:27
68
Gerard Miltenburg
Nederhorst den Berg
1:59:02
1:57:36
69
Steven Kuijl
Utrecht
2:00:34
1:57:41
70
Martin Gerritsen
Zaandijk
2:09:43
1:57:53
71
Geert Vd Veen
Tolbert
1:59:54
1:58:11
72
Hans Bosker
Zeist
2:02:09
1:58:13
73
Henk Blom
Bunnik
2:06:27
1:58:20
74
Jan Harte
Weesp
2:00:17
1:58:20
75
Piet van Gorkum
Waddinxveen
2:03:34
1:58:44
76
Jan Leijstra
Horror
2:03:36
1:58:48
77
Wim de Moor
LVA Plantaris
2:13:29
1:58:50
78
Ben Tieben
Loopgroep Groningen
2:03:18
1:58:51
79
Douwe Attema
Heeg
2:01:00
1:58:51
80
Tjalling Westra
Friesland
2:01:58
1:58:52
81
Bernard Reekers
Workum
2:01:59
1:58:56
82
Luca Noldus
Renkum
2:13:06
1:58:57
83
Ronald Hager
Groningen Atletiek
2:02:58
1:58:58
84
Jan Meijer
Haaksbergen
2:06:33
1:59:02
85
Rene Goddijn
LVA Plantaris
2:13:48
1:59:09
86
Dick Swijgman
's-Gravenhage
2:07:17
1:59:12
87
Ruud van Zon
RRZ
2:13:49
1:59:21
88
Hendrik Zonderland
Zeist
2:07:52
1:59:30
89
Jaap Bakker
Wageningen
2:09:12
1:59:40
90
Rones Spinder
Buitenpost
2:01:14
1:59:42
91
Arjan van den Hurk
Brielle
2:07:08
2:00:00
92
Jos Vreeswijk
AV Nijkerk
2:09:23
2:00:04
93
Wijnand Bok
Emmeloord
2:16:01
2:00:13
94
Fred Flohil
NOP
2:16:17
2:00:34
95
Derk Doornbos
Siddeburen
2:05:52
2:00:51
96
Bertus Zwerver
Friesland
2:13:01
2:00:53
97
Maas Folsche
Ede Gld
2:02:54
2:00:53
98
Roelof Kedde
AV Heerenveen
2:04:36
2:01:01
99
Jan van Elp
De Sprinter
2:13:27
2:01:13
100
Diederik Tempert
Nijverdal
2:03:58
2:01:17
101
Joop Sattler
PEC 1910
2:05:06
2:01:20
102
Albert Verduijn
Alphen aan den Rijn
2:16:10
2:01:20
103
Mart van de Leur
Ciko '66
2:13:14
2:01:24
104
Cees de Wit
Zuidwal
2:07:04
2:01:31
105
Peter Klaver
Boornbergum
2:12:26
2:01:41
106
Dick Heinen
Sneek
2:16:54
2:01:43
107
Joost Bijlsma
Makkum Fr
2:13:54
2:01:45
108
Bart Krechting
Westervoort
2:07:17
2:01:48
109
Jan Bakker
Zwolle
2:06:09
2:01:53
110
Levinus A Bok
Veldhoven
2:06:41
2:01:56
111
Hans Bodlaender
Loopgroep Houten
2:05:57
2:02:07
112
Fokko Bosker
Friesland
2:03:13
2:02:10
113
Rense Pettinga
NOP
2:16:24
2:02:11
114
Hans Hoekman
ACO Van Elderen
2:13:02
2:02:22
115
Symen van der Velde
Waaksens gem Litt
2:14:38
2:02:32
116
Maarten Witteveen
Enschede
2:15:57
2:02:43
117
Ron Schreuder
Aalden
2:09:04
2:02:45
118
Hans Siefers
Kampen
2:09:50
2:02:55
119
Ron Timmerman
Huizen
2:13:49
2:03:02
120
Jan Willem Hage
Athlos
2:03:27
2:03:03
121
Ron Buisman
GAC Hilversum
2:15:48
2:03:04
122
Theo Berendsen
Soest
2:10:14
2:03:11
123
Louke Berretty
Wommels
2:18:45
2:03:12
124
Martin Waslander
Groningen
2:14:06
2:03:13
125
Frank Klasen
Sneek
2:11:50
2:03:18
126
Jack de Vroomen
De Spartaan
2:14:21
2:03:27
127
Peter Melman
Warmond
2:17:34
2:03:35
128
Gert Vermeer
De Meern
2:07:01
2:03:41
129
Frans van der Molen
Spartacus
2:13:52
2:03:49
130
Evert Brink
Athlos
2:12:37
2:04:04
131
Kees van Gemert
Athlos
2:10:42
2:04:12
132
Nicky Konings
Groenlo
2:18:52
2:04:14
133
Jan Hooghiemstra
Loopgroep Leeuwarden
2:13:26
2:04:17
134
Jack Goedegebuure
's-Hertogenbosch
2:09:12
2:04:30
135
John Brinker
Groningen Atletiek
2:20:02
2:04:35
136
Piet Sikkema
Raerd
2:19:15
2:05:01
137
Reinder Tel
Surhuizum
2:17:51
2:05:47
138
Geert Woltjer
Wijster
2:12:19
2:06:00
139
Hans Harding
Zaandam
2:17:20
2:06:26
140
Paul Bultink
Sassenheim
2:19:38
2:06:36
141
Anne Bloem
Briltil
2:15:30
2:06:46
142
Bert van der Kooi
PEC 1910
2:08:50
2:06:49
143
Willem van Eden
Bilthoven
2:16:05
2:06:56
144
Lou Ramaekers
Trecho
2:15:07
2:07:08
145
Rik van der Schalie
Amersfoort
2:08:49
2:07:16
146
Henk Klijnstra
Oentsjerk
2:08:24
2:07:27
147
Fred Voogd
Leiden
2:17:48
2:07:28
148
Jaap Vaandrager
Emmeloord
2:23:13
2:07:29
149
Jos Bouma
De Blesse
2:09:01
2:07:36
150
Rienk Wiersma
Wommels
2:09:24
2:07:39
151
Freek Riegman
AV '34
2:14:16
2:08:04
152
Harry van der Helm
Driebergen-Rijsenburg
2:21:21
2:08:12
153
Marcel Boel
Gersloot
2:12:09
2:08:33
154
Richard Mostard
Soest
2:18:45
2:08:59
155
Theo Willemsen
NOP
2:23:13
2:09:05
156
Rob Ruijs
Triathlon
2:16:59
2:09:05
157
Seerp Leistra
Midsland
2:09:30
2:09:15
158
Taeke van der Wal
LSV Invictus
2:21:50
2:09:31
159
Edgar Zonneveldt
Castricum
2:17:37
2:09:35
160
Arnold Schuil
Leeuwarden
2:21:20
2:09:54
161
Johan Huitema
Hallum
2:12:23
2:09:54
162
Jan Vierhout
Zuidwal
2:15:27
2:09:54
163
Jappie van Dijk
Stiens
2:23:42
2:09:55
164
Geert Geerts
ATC '75
2:13:46
2:10:52
165
Jan Schuurman
Pijnenburg
2:23:21
2:10:57
166
Herman Euverman
Friesland
2:11:33
2:11:00
167
Floor van Erp
De Vrije Lopers
2:23:35
2:11:03
168
Arie Post
Barendrecht
2:17:53
2:11:05
169
Marc Vacher
Haarlem
2:19:31
2:11:10
170
Wim Wildschut
Amersfoort
2:21:52
2:11:33
171
Henk Wijnhoff
Wijhe
2:25:05
2:11:34
172
Aad van der Burg
Friesland
2:18:07
2:11:41
173
Gerard Nijhof
Enschede
2:26:21
2:12:03
174
Hans Van der Aar
IJsselstein Ut
2:21:58
2:12:04
175
Peter Lage Venterink
Nijverdal
2:26:56
2:12:06
176
Aant Zuidema
Grootegast
2:18:17
2:12:24
177
Wim Manshande
Friesland
2:26:09
2:12:26
178
Jacques Groen
Diemen
2:16:01
2:12:42
179
Henk Ten Kate
Groningen
2:26:21
2:12:56
180
Marco Eichhorn
Loopgroep Hugo Veenker
2:26:10
2:13:02
181
Fokke Kooistra
Lippenhuizen
2:17:00
2:13:05
182
Jos Roosendaal
ATC '75
2:27:12
2:13:06
183
Hans van Vilsteren
Almelo
2:17:34
2:13:12
184
Peter Schouten
LVA Plantaris
2:13:47
2:13:14
185
Dick Frinsel
Utrecht
2:26:14
2:13:14
186
Harry Zwanenburg
Horror
2:19:51
2:13:53
187
Aat Wartena
Groningen Atletiek
2:18:02
2:13:55
188
Goos Tuinstra
Drachten
2:21:39
2:13:58
189
Joost Van Gent
Leiden Road Runners Club
2:28:58
2:13:58
190
Tom Botermans
Leiden Road Runners Club
2:28:58
2:13:58
191
Sjouke Miedema
Hommerts
2:22:26
2:14:08
192
Theo den Uijl
Dedemsvaart
2:19:14
2:14:16
193
Kees van Tienhoven
Spijkenisse
2:28:53
2:14:21
194
Cees Tetteroo
Gieten
2:24:38
2:14:24
195
Hans Bulthuis
Leiden
2:15:50
2:14:38
196
Jan Kuiken
Hemrik
2:28:56
2:14:43
197
Simon Vuyk
Harlingen
2:26:26
2:14:52
198
Wim Gerritsen
Zutphen
2:29:33
2:14:56
199
Jan Luursema
Peize
2:21:53
2:15:09
200
Henk Meijerink
Coevorden
2:26:27
2:15:10
201
Berend Golterman
Rotterdam
2:22:18
2:15:46
202
Emiel de Jong
Utrecht
2:22:27
2:15:53
203
Teun Jager
Haastrecht
2:30:05
2:15:54
204
Dorus Drost
Harlingen
2:27:44
2:16:01
205
Sjoerd Hiemstra
Ferwoude
2:28:10
2:16:23
206
Evert Mulder
Delfzijl
2:31:26
2:16:25
207
Peter Zee
Assen
2:31:26
2:16:25
208
Klaas Norel
Midsland
2:21:59
2:16:45
209
Simon Maasland
Bennekom
2:32:33
2:16:59
210
Ton van Lambalgen
AV '34
2:20:03
2:17:07
211
Wim Hummel
Groningen
2:20:04
2:17:10
212
Hendry Westerhof
Impala
2:27:02
2:17:14
213
Peter Fransen
Wolvega
2:18:53
2:17:29
214
Riekele Heida
AV Heerenveen
2:25:15
2:17:54
215
Berend Bijlsma
Gorredijk
2:20:48
2:18:08
216
Dirk Schipper
Loopgroep Zuidhorn
2:27:29
2:18:11
217
Hans Kamstra
Midsland
2:18:55
2:18:28
218
Herman Lohman
Utrecht
2:18:43
2:18:34
219
Jaap Vellenga
Beetsterzwaag
2:33:44
2:18:40
220
Bert Loef
Groningen
2:21:05
2:18:59
221
Roel Adema
Leeuwarden
2:26:55
2:19:07
222
Thomas Lenden
Amsterdam
2:27:14
2:19:18
223
Hans van Egmond
Impala
2:31:01
2:19:24
224
Jan van Veen
Benningbroek
2:32:48
2:19:29
225
Frits Heijman
's-Gravenhage
2:24:52
2:19:36
226
Jan van der Velden
Amersfoort
2:34:50
2:19:46
227
Frits De Kam
Pijnenburg
2:29:37
2:19:51
228
Rein Emmink
Meppel
2:21:09
2:20:10
229
Fred Rietveld
Bodegraven
2:31:29
2:20:38
230
Cornelis Vonk
Makkum Fr
2:32:13
2:20:39
231
Jan Ketellapper
Voorne Atletiek
2:30:33
2:20:53
232
Hans Hiemstra
Rolde
2:36:15
2:21:01
233
Henk Momberg
Argo
2:33:44
2:21:13
234
Bor Cornelis de Jong
Heerenveen
2:36:05
2:21:29
235
Jan Klijn
Haarlem
2:30:23
2:22:03
236
Sjoerd Pieplenbosch
Zuidwal
2:27:41
2:22:09
237
Eppie Wuestman
Holten
2:30:16
2:22:27
238
Theo Veerman
's-Hertogenbosch
2:26:41
2:22:36
239
Aljen Veenstra
Gorredijk
2:25:56
2:22:45
240
Theo Ingenhoven
Utrecht
2:26:41
2:23:40
241
Jan Albers
Oss
2:39:03
2:23:44
242
Eddy Steenvoorden
Utrecht
2:37:45
2:24:19
243
Gerrit Wolffer op Veldmeijer
Enschede
2:30:56
2:24:27
244
Willem Bakker
Emmen
2:35:01
2:24:54
245
Anne Visser
Sneek
2:29:21
2:25:10
246
Wieger Sinnema
Sneek
2:28:18
2:25:26
247
Rien Van der Velde
Emmeloord
2:39:07
2:25:54
248
Roelof Moes
Nijeveen
2:28:43
2:26:05
249
Marcel Metzelaar
Loopgroep Bunnik
2:30:06
2:26:11
250
Gert Krijgsman
Nieuwegein
2:41:41
2:26:24
251
Freerk de Boer
Zeist
2:30:53
2:26:42
252
Bert Leffers
Amstelveen
2:33:54
2:27:24
253
Kees van Rijn
Atletiek Leudal
2:35:15
2:27:24
254
Jan van den Belt
Hanzesport
2:34:39
2:28:22
255
John Wachtmeester
Loopgroep Astrea
2:32:46
2:28:32
256
Nico Dontje
Nieuwegein
2:43:51
2:28:32
257
Jaap de Rijk
Ugchelen
2:30:04
2:28:56
258
Ton Muller
Wezep
2:30:33
2:29:03
259
Roger Caubo
Wijk bij Duurstede
2:37:20
2:29:21
260
Jos Bonke
Enschede
2:38:25
2:29:43
261
Arjen Santema
Diepenveen
2:37:29
2:30:32
262
Hans Venema
Gasteren
2:32:31
2:31:02
263
Peter Ruiter
Ens
2:37:24
2:31:22
264
Sip Boelens
Nes Ameland
2:32:37
2:31:41
265
Gerard van der Stok
De Lier
2:36:48
2:32:01
266
Willem Reitsma
Friesland
2:37:10
2:33:54
267
Kees Vrijburg
Zwolle
2:50:13
2:34:54
268
Piet Boorsma
Groningen
2:50:08
2:35:09
269
Gert van Hasselt
De Veenlopers
2:51:17
2:36:24
270
Geert Helder
Groningen Atletiek
2:53:03
2:37:29
271
Jan Pijpker
Loopgroep Zuidhorn
2:48:08
2:37:46
272
Jaap Bouw
Passaat
2:48:48
2:37:48
273
Edward Nagel
Amsterdam
2:48:37
2:38:59
274
Otto Kuhn
Mainhausen
2:51:36
2:39:32
275
Albert Bos
Zwolle
2:52:10
2:39:34
276
Freddy De Vos
LSV Invictus
2:51:56
2:39:45
277
Joost Berends
Deventer
2:47:07
2:45:58
278
Johan Groenia
Winsum Gn
3:03:10
2:50:24
279
Harm Postma
Friesland
2:57:53
2:51:42
280
Kees Stehouwer
Athlos
2:59:02
2:52:39
281
Sjon Van Dijk
Woudenberg
3:02:49
2:58:01
282
Rob Beck
Amersfoort
3:14:00
2:58:59
283
Ad Vermeulen
Hellas
3:13:02
3:01:00
284
Clemens Koemans
Hellas
3:15:30
3:02:45
285
Fokko Van der Struik
Hoogezand
3:08:27
3:03:32
286
Paul Nicolaij
Stompetoren
3:15:47
3:09:12
287
Paul van de Brink
Utrecht
4:42:08
4:28:58
VSEN, 21.1 KM RECREAN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sanne Niestijl
AAC '61
1:33:38
1:32:46
2
Mariska van Sprundel
Phoenix
1:34:51
1:33:45
3
Linda Bijl
Loosdrecht
1:41:21
1:37:02
4
Jannie Schaap
Sneek
1:39:19
1:38:33
5
Inge Braak
ATC '75
1:47:04
1:38:58
6
Dagmar Boskma
Burgum
1:39:44
1:39:19
7
Wilma van der Geer
Diepenveen
1:45:00
1:40:58
8
Esther Anema
Oosterbierum
1:45:21
1:40:58
9
Evelien Lozeman
Raalte
1:45:26
1:42:06
10
Iris Peters
Groningen
1:47:36
1:42:31
11
Femke Hemstra
Leeuwarden
1:45:26
1:43:06
12
Alberdine Kin
Meppel
1:45:36
1:44:01
13
Wietske Beenen
Gorredijk
1:50:09
1:44:11
14
Sylvia Overgaauw
Siddeburen
1:47:28
1:44:13
15
Rune Mondt
Groningen
1:49:28
1:44:22
16
Agnes Van Emaus
Harderwijk
1:49:06
1:44:45
17
Yvonne Bosma-van Miltenburg
Tijnje
1:49:56
1:44:54
18
Myrthe Hilderink
Marknesse
1:49:54
1:45:14
19
Frederique Lichtenbeld
Amsterdam
1:50:07
1:45:33
20
Ina van der Weide
Leeuwarden
1:46:00
1:45:39
21
Sorcha MacIntyre
Groningen
1:51:35
1:46:13
22
Noa Wijnen
Utrecht
1:51:17
1:46:43
23
Marijn van Bel
Amsterdam
1:58:51
1:46:48
24
Els Meijer
Groningen
1:48:23
1:46:56
25
Lene Theunis
Lubbeek
1:59:00
1:47:11
26
Anouk van der Linden
Amsterdam
1:50:59
1:47:23
27
Hennie Beens
Cialfo
1:50:59
1:47:31
28
Silke Jellesma
Sneek
1:54:54
1:48:06
29
Didi Bury
Utrecht
1:52:59
1:48:26
30
Barbera de Mol
Groningen
2:00:45
1:48:27
31
Rosa Brandsma
Groningen
2:03:32
1:48:29
32
Marlies Post
Zwolle
1:55:25
1:49:11
33
Kaylie Bosch
Lemele
1:59:59
1:49:30
34
Jolanda Van de Meerendonk
Statina
1:59:20
1:49:31
35
Marit Schwantje
Utrecht
1:58:09
1:50:04
36
Dana Luijkx
Berkel en Rodenrijs
1:58:04
1:50:15
37
Lianne Bloem
Zuidhorn
1:59:25
1:50:17
38
Tessa van den Berg
Vollenhove
1:59:00
1:50:32
39
Dionne Ramerman
Suomi
2:00:42
1:50:41
40
Lise Koote
Apeldoorn
1:55:49
1:50:43
41
Nienke Horstman
Zwolle
1:51:15
1:50:51
42
Lianne Bouwman
Renkum
1:57:43
1:50:53
43
Marjan Looijenga
Groningen
2:04:27
1:50:54
44
Welmoed Offinga
Groningen
2:03:21
1:50:58
45
Marte Stoorvogel
Bergen op Zoom
2:03:51
1:51:18
46
Aileen de Vries
Loopgroep Nienoord
1:59:18
1:51:21
47
Mieke Walsarie Wolff
Driebergen-Rijsenburg
1:55:30
1:51:29
48
Sophie Geertzen
Amsterdam
1:57:31
1:51:32
49
Hester De Roos
Amsterdam
1:57:31
1:51:32
50
Anke Nesselaar
Enschede
2:01:55
1:51:49
51
Vere Tavernier
Callantsoog
2:01:41
1:51:50
52
Welmoed Wester
Zwolle
1:56:24
1:51:51
53
Jildou Rinsma
Sappemeer
1:52:45
1:51:54
54
Anke Veuskens
Amsterdam
1:53:34
1:51:55
55
Jeske Bovendeert
Utrecht
2:00:08
1:52:02
56
Fleur Adriaansen
Lent
2:03:28
1:52:15
57
Hinke Leijenhorst
Haarlem
1:52:54
1:52:31
58
Esmée Douma
Leeuwarden
2:03:43
1:52:34
59
Pauliena Harkema-Kastelijn
Spannum
1:53:51
1:52:40
60
Femke Elzinga
De Wilgen
1:55:58
1:52:45
61
Steffie van den Dries
Haarlem
2:00:25
1:52:48
62
Sara Van den Berg
Uithoorn
1:55:20
1:52:49
63
Sterre Recourt
Rotterdam
1:57:29
1:52:51
64
Mirjam Kerdijk
Hoogezand
1:55:52
1:52:51
65
Ellen Blekkenhorst
Isala '96
1:54:38
1:52:53
66
Mirjam Zomer
Zwolle
2:03:49
1:52:53
67
Katja Poltavets
Groningen
1:56:41
1:52:57
68
Jitske Kraan
Eelderwolde
1:58:52
1:53:05
69
Lieke Hilhorst
Arnhem
1:59:06
1:53:10
70
Lieske Faber
AV Heerenveen
1:54:58
1:53:20
71
Monique van der Meer
Wageningen
2:06:08
1:53:35
72
Sharone Davelaar
Voorthuizen
2:06:41
1:53:43
73
Ester Bolhuis
Groningen
1:56:52
1:54:02
74
Lotta Tavernier
Callantsoog
2:03:54
1:54:03
75
Maaike Eekhart - de Jong
Driebergen-Rijsenburg
2:05:44
1:54:11
76
Rianne Verduijn
Alphen aan den Rijn
2:09:05
1:54:16
77
Judith Grob
Groningen
1:58:36
1:54:24
78
Maaike van Eijk
's-Gravenhage
2:04:51
1:54:40
79
Nicky Terink
Leiderdorp
2:01:26
1:54:41
80
Aukje Jenster
Witteveen
2:00:08
1:54:43
81
Susan te Velde
Groningen
1:58:57
1:54:46
82
Geke Van der Kroef
Groningen
1:58:57
1:54:47
83
Sylvia van Dijk
Culemborg
2:04:47
1:54:58
84
Alice ter Harkel
Ten Boer
2:07:05
1:55:01
85
Mirte Twaalfhoven
Amsterdam
2:06:43
1:55:06
86
Anouk Rekers
Enschede
2:03:08
1:55:15
87
Hanni Ho
Sneek
2:02:26
1:55:24
88
Mirjam Slagmolen
Houten
2:09:19
1:55:42
89
Diana Schaeffer - Elsinga
NOP
1:56:18
1:55:46
90
Nienke Corpeleijn
Haarlem
2:05:24
1:55:47
91
Eva Korte
Groningen
2:00:58
1:55:49
92
Minke Oenema
Groningen
2:00:58
1:55:52
93
Amber Verweij
Amsterdam
1:56:59
1:56:06
94
Kirsten Breeuwsma
Bolsward
1:57:34
1:56:08
95
Laura Leferink
Groningen
2:10:37
1:56:08
96
Janneke Hennipman
Loosdrecht
2:08:00
1:56:08
97
Britt Veltman
Mildam
2:05:18
1:56:10
98
Dieuwke Blaauw
Heerenveen
1:59:55
1:56:15
99
Ivet Panjer
Groningen
1:59:00
1:56:23
100
Mayte De Vries
Amsterdam
2:00:48
1:56:31
101
Helga Hut Luning
Waskemeer
1:59:18
1:56:36
102
Blumendal Blumendal
Pijnenburg
2:11:52
1:56:38
103
Hilde Otten
West-Terschelling
2:02:41
1:56:40
104
Britt Kramer
Utrecht
1:59:55
1:56:43
105
Hanneke Koenjer
Zwolle
2:00:44
1:56:44
106
Marjan Sloterwijk
Utrecht
2:04:36
1:56:53
107
Willemijn Verhagen
Zwolle
2:00:57
1:56:56
108
Sacha Dekker
GAC Hilversum
2:04:08
1:56:59
109
Imke Hilderink
Marknesse
2:01:42
1:57:01
110
Marieke Kwast
Holten
2:03:52
1:57:01
111
Denise Kooiman
Enkhuizen
2:08:14
1:57:14
112
Marieke Roos
Utrecht
1:58:38
1:57:22
113
Iris Reidsma
Soesterberg
2:08:09
1:57:24
114
Annemarie Sliedrecht
Gouda
2:05:05
1:57:32
115
Tessa van der Meulen
Rotterdam
2:10:44
1:57:33
116
Frouke Bakker
Midsland
1:58:04
1:57:34
117
Kim Melchior
Delft
2:04:35
1:57:38
118
Elles Reimerink
Amsterdam
2:09:16
1:57:38
119
Fleur Pernet
Breda
2:07:55
1:57:43
120
Hanke van de Bunt
PEC 1910
2:01:45
1:57:45
121
Monica Kamphuis
Delfzijl
2:09:56
1:57:51
122
Christel Marree
Groningen
2:09:56
1:57:51
123
Marjan de Vries
Vollenhove
2:00:44
1:57:58
124
Irene Romar
Lies
1:58:25
1:57:59
125
Mardien Zomer
Utrecht
1:58:29
1:58:04
126
Miriam Van Baren Wolthof
Loopgroep Groningen
2:03:11
1:58:06
127
Amber Veninga
Heerenveen
2:03:49
1:58:07
128
Jildau De Jong
Zwolle
2:03:49
1:58:08
129
Simone Mulder
Pijnenburg
2:13:33
1:58:20
130
Judith Herbrink
Heerenveen
2:04:03
1:58:21
131
Tessa Veninga
Heerenveen
2:04:03
1:58:22
132
Sofie Schippers
Leeuwarden
2:09:53
1:58:23
133
Aniek van Duinen
Uithoorn
2:00:30
1:58:32
134
Vreneli Boerlage
Eindhoven
2:06:09
1:58:35
135
Marianne Scholte-Albers
SISU
2:13:32
1:58:55
136
Meike Jenster
Groningen
2:04:53
1:58:55
137
Monique Sonneveld
Groningen
2:01:59
1:58:56
138
Karin Olfert
Assen
2:14:24
1:58:57
139
Sabine van der Molen
Groningen
1:59:19
1:58:57
140
Kitty van Veenhuizen
Nijverdal
2:08:42
1:58:58
141
Anne Wijnands
Haarlem
2:00:10
1:59:01
142
Yma Jongsma
West-Terschelling
1:59:32
1:59:01
143
Marlijn Botter
Utrecht
2:05:08
1:59:04
144
Vera de Vries
Groningen
2:12:57
1:59:07
145
Sarah Pruntel
Zwolle
2:10:03
1:59:08
146
Tessel Hammink
Leiden
2:08:09
1:59:11
147
Beau Blokker
Amsterdam
2:01:08
1:59:13
148
Lotte Pruntel
Zwolle
2:10:07
1:59:15
149
Jeske de Boer
Groningen
2:03:28
1:59:18
150
Anne Twaalfhoven
Amsterdam
2:11:10
1:59:33
151
Maura Hiemstra
Assen
2:03:26
1:59:41
152
Nadine Maters
Amsterdam
2:03:44
1:59:47
153
Sylvia Burger
Rotterdam
2:04:31
1:59:49
154
Loes Biesterbosch
Kampen
2:07:37
1:59:51
155
Maaike Visser
Heerenveen
2:03:39
1:59:53
156
Annemijn Eyssen
Bergen Nh
2:04:44
2:00:03
157
Cornelieke De Jong
Heerenveen
2:09:38
2:00:11
158
Nienke Klein
Peize
2:09:17
2:00:21
159
Alissa Haasjes
Utrecht
2:15:36
2:00:29
160
Mirjam Bakker
Meerstad
2:07:05
2:00:33
161
Annemiek Van Loon
Bergen op Zoom
2:08:15
2:00:44
162
Nynke Veldman
Akkrum
2:02:21
2:00:47
163
Kirsten Kleijn
Hilversum
2:12:07
2:00:58
164
Corinne Rijpkema
Amsterdam
2:06:06
2:00:58
165
Klasien Rijpkema
Groningen
2:06:06
2:00:58
166
Rebecca Evers
Numansdorp
2:06:36
2:01:01
167
Ester Douma
Sneek
2:01:25
2:01:04
168
Berdijn Hoek
Zuidhorn
2:03:40
2:01:15
169
Christa van Roessel
Leiderdorp
2:08:02
2:01:16
170
Elles Nijmeijer
Utrecht
2:13:08
2:01:19
171
Cely Looy
Gorredijk
2:07:46
2:01:27
172
Mara Haagsma
Meerstad
2:12:07
2:01:48
173
Kyra Philippi
Alkmaar
2:15:43
2:01:56
174
Evelien Brouwer
Assen
2:10:22
2:02:01
175
Fenna Bijlsma
Tytsjerk
2:09:22
2:02:03
176
Sietske Trinks
Akkrum
2:03:39
2:02:04
177
Annemarie Joustra
Groningen
2:14:20
2:02:12
178
Anouk Wichers Schreur
Nijmegen
2:03:21
2:02:13
179
Fryda de Graaf
HUGO Hardloopgroep
2:17:11
2:02:18
180
Johanna Dijkstra
Loopgroep Hugo Veenker
2:17:12
2:02:19
181
Rinyanne Dirksma
Friesland
2:06:36
2:02:21
182
Anna Vossers
Amsterdam
2:15:40
2:02:28
183
Nadine van de Brug
Alphen aan den Rijn
2:15:27
2:02:29
184
Charissa Van Kekem
Hoogblokland
2:03:42
2:02:29
185
Froukje Stuursma
Groningen
2:11:37
2:02:35
186
Hanneke Kremer
Haren Gn
2:06:41
2:02:37
187
Dorien van Boven
Nijkerk Gld
2:09:01
2:02:45
188
Laura de Groen
Groningen
2:15:23
2:02:46
189
Jet Nooteboom
Groningen
2:15:24
2:02:46
190
Tessa Peters
Groningen
2:15:25
2:02:48
191
Monique de Graaf
Tytsjerk
2:10:08
2:02:49
192
Sandra Knop
West-Terschelling
2:03:13
2:02:50
193
Janet Oortwijn
Annen
2:08:05
2:02:59
194
Margreet Hehamahua
Hooglanderveen
2:15:36
2:03:00
195
Deborah van Bezu
Gorredijk
2:08:15
2:03:11
196
Fokje vd Werf
Gorredijk
2:08:15
2:03:11
197
Antsje van der Zee
West-Terschelling
2:03:55
2:03:19
198
Nienke Jansma
Zuidhorn
2:05:29
2:04:02
199
Lisanne Wieringa
Groningen
2:17:54
2:04:05
200
Sterre van der Ziel
Groningen
2:17:57
2:04:07
201
Marijke Westerbrink
Heerenveen
2:16:42
2:04:08
202
Jildou Tuinman - Leemburg
Luinjeberd
2:11:44
2:04:09
203
Jorinde Mulder
De Sprinter
2:05:54
2:04:18
204
Anne-Wil van Kappen
Groningen
2:13:53
2:04:26
205
Anne Van Halum-Luijsterburg
Nieuw-Vossemeer
2:12:09
2:04:38
206
Gerda de Vries
Surhuisterveen
2:13:41
2:04:38
207
Dian de Wit
Sappemeer
2:09:47
2:04:39
208
Gera Kuijer
Aalden
2:14:04
2:04:46
209
Romy Peddemors
Zwolle
2:13:53
2:04:48
210
Jelinda Visser
Heerenveen
2:08:38
2:04:51
211
Marianne Lubben
Meerstad
2:13:38
2:04:58
212
Senne Trip
Bedum
2:16:58
2:05:02
213
Lisanne de Roo
Franeker
2:15:56
2:05:17
214
Janke Vaatstra
Feerwerd
2:14:56
2:05:18
215
Nancy Kenter
Nieuw-Vennep
2:08:05
2:05:20
216
Sanne Hesselink
PEC 1910
2:09:26
2:05:25
217
Lieke Appelman
Schermerhorn
2:12:05
2:05:28
218
Jildou Bootsma
Balk
2:19:06
2:05:29
219
Annemieke de Vries
Gytsjerk
2:11:20
2:05:31
220
Jiske Steensma
Holten
2:20:16
2:05:33
221
Judith Berretty
Heerenveen
2:10:51
2:05:34
222
Jeltje Boschman
Nijmegen
2:15:59
2:05:41
223
Femke Lensink
Amsterdam
2:09:53
2:05:43
224
Nelleke den Besten
Nijkerk Gld
2:12:07
2:05:53
225
Alize Hallema
Makkum Fr
2:14:41
2:05:59
226
Marjolein Toxopeus
Utrecht
2:09:39
2:05:59
227
Johanna Cnossen
Wommels
2:18:23
2:06:00
228
Marloes Prins
Groningen
2:18:54
2:06:06
229
Leanne Prins
Loopgroep Nienoord
2:18:58
2:06:10
230
Geertje Jacobs
Utrecht
2:15:07
2:06:10
231
Karin Messelink
Zwolle
2:11:51
2:06:16
232
Brechtje Heusschen
Gulpen
2:15:26
2:06:18
233
Rosalie Reenders
Bedum
2:07:20
2:06:29
234
Mariëlle Rodenboog
Groningen
2:20:41
2:06:32
235
Marit Van Deemter
Driebergen-Rijsenburg
2:19:34
2:06:58
236
Eline Van Suchtelen
Baarn
2:19:05
2:07:05
237
Alie Meindertsma
Hoogeveen
2:12:04
2:07:08
238
Mandy de Ronde
Hellas
2:20:32
2:07:09
239
Sophie Sander
Delft
2:12:35
2:07:10
240
Cassandra Bleuel
Amsterdam
2:12:35
2:07:11
241
Anouk De Vries
Friesland
2:08:06
2:07:34
242
Bo Steehouwer
Utrecht
2:17:06
2:08:09
243
Mireille Hofsteenge
Utrecht
2:17:27
2:08:14
244
Inge Brus
Pesse
2:11:42
2:08:22
245
Frouke Lampe
Sneek
2:18:27
2:08:35
246
Louise Wijting
Utrecht
2:20:57
2:08:40
247
Miranda Bolhuis
Sneek
2:17:06
2:08:46
248
Eva Van der Meij
Amsterdam
2:12:07
2:09:00
249
Berber van den Brink
Lies
2:09:26
2:09:02
250
Wisanne Compagne
Groningen
2:15:13
2:09:11
251
Sara van der Staaij
Workum
2:21:01
2:09:15
252
Gyanne Hiemstra
Ferwoude
2:21:01
2:09:15
253
Maaike Leistra
Midsland
2:09:30
2:09:15
254
Floor Otte
Sneek
2:13:38
2:09:20
255
Liselot Dijkstra
Leusden
2:15:12
2:09:25
256
Marijke Bulthuis
Loopgroep Zuidhorn
2:14:05
2:09:29
257
Margriet Krijn
Wijster
2:15:48
2:09:29
258
Thamar De Jong
Sint Maarten
2:17:22
2:09:29
259
Astrid Mellens
Groningen
2:17:19
2:09:30
260
Chantal Bolleman
Arnhem
2:14:13
2:09:34
261
Marloes Reiffers
Groningen
2:16:58
2:09:35
262
Marjolijn Witteveen
Utrecht
2:23:28
2:09:44
263
Froukje Samplonius
Sneek
2:15:38
2:09:51
264
Caroline Veelenturf
Woerden
2:21:59
2:09:53
265
Jozien Tanis
Groningen
2:21:56
2:09:53
266
Jildau Siderius
Oppenhuizen
2:17:02
2:10:03
267
Christel De Vries
Oudeschoot
2:17:02
2:10:03
268
Jaime Jacob
Groningen
2:22:02
2:10:07
269
Jard Van Dalen
Groningen
2:25:13
2:10:19
270
Diede Bakkers
IJsselstein Ut
2:25:57
2:10:41
271
Ilse Russcher
Groningen
2:15:58
2:10:47
272
Margot Poot
Groningen
2:25:18
2:10:48
273
Erna Hoekstra-Frankena
IJlst
2:18:49
2:11:02
274
Leslie Lommen
Amersfoort
2:23:05
2:11:30
275
Eva Bouma
Groningen
2:24:36
2:11:35
276
Annalies Stuiver
Wolvega
2:27:07
2:11:45
277
Marije Peters
Start '78
2:27:08
2:11:45
278
Moniek van Zurk
Friesland
2:15:11
2:11:52
279
Nikki De Mul
Utrecht
2:27:21
2:12:14
280
Mariska Middelkamp
Vlagtwedde
2:17:44
2:12:14
281
Jeske van Diemen
Houten
2:14:53
2:12:17
282
Jasmijn Bakker
Doetinchem
2:23:29
2:12:39
283
Lyan Simon
Utrecht
2:16:25
2:12:46
284
Ans Booy
Easterein
2:15:17
2:12:54
285
Anna ten Broeke
Utrecht
2:20:02
2:12:56
286
Wiep Wiersma
Wommels
2:15:20
2:12:58
287
Eva de Groot
Utrecht
2:22:54
2:12:58
288
Fanny Kaper
Winsum Gn
2:17:03
2:13:00
289
Hilda Bosma
Easterein
2:15:20
2:13:00
290
Chantal Ruis
Rotterdam
2:24:21
2:13:02
291
Merle Ros
Zutphen
2:24:03
2:13:17
292
Linda Schipper
De Sprinter
2:14:25
2:13:21
293
Nienke de Laat
's-Gravenhage
2:22:43
2:13:33
294
Manon Kwakernaak
HAC '63
2:16:54
2:13:33
295
Marre de Vries
Nijmegen
2:18:08
2:13:36
296
Rinske Luth
Zwolle
2:22:50
2:13:57
297
Rianne Kofman
PEC 1910
2:22:50
2:13:57
298
Pascalle Goris
Hilversum
2:24:42
2:14:10
299
Mirjam Reijnders
Ommen
2:27:06
2:14:18
300
Geerte van de Belt
Groningen
2:27:06
2:14:18
301
Marjolijn Koenderink
Amstelveen
2:18:38
2:14:21
302
Marije Talsma
Tzummarum
2:16:44
2:14:24
303
Li-Anne Douma
Utrecht
2:22:37
2:14:31
304
Jikke Amesz
Tolbert
2:23:21
2:14:42
305
Susan Roelfsema
Groningen
2:23:21
2:14:42
306
Annemieke Kamstra
Haren Gn
2:26:17
2:14:49
307
Ana Wenzler
Leeuwarden
2:18:10
2:14:52
308
Marike Smid
Leeuwarden
2:28:01
2:14:54
309
Janneke Gerritsen-Saalmink
Zutphen
2:29:32
2:14:56
310
Jelly Tadema
Zuidhorn
2:27:57
2:15:02
311
Sylke van der Heide
Balkbrug
2:30:42
2:15:23
312
Irena de Vries
Oudega Sudwest-Fryslan
2:19:07
2:15:23
313
Floor van Wingerden
Amsterdam
2:24:58
2:15:25
314
Nene Marringa
Rotterdam
2:21:51
2:16:13
315
Marion Bosma
Groningen
2:31:40
2:16:25
316
Evelien Vochteloo
Groningen
2:21:12
2:17:04
317
Elise Kroontje
Sneek
2:23:37
2:17:12
318
Rosa Peetsold
Oldeholtpade
2:22:39
2:17:19
319
Tamara Ertner
Utrecht
2:26:20
2:17:22
320
Wiejanne Bolhuis
Wolvega
2:18:54
2:17:29
321
Leanne Van Dieen
Woerden
2:29:38
2:17:32
322
Iris Bakker
Doetinchem
2:28:36
2:17:46
323
Sanne De Bruin
Midsland
2:23:34
2:17:47
324
Ilse Heling
Grolloo
2:28:04
2:17:55
325
Demi Koning
Zuidhorn
2:26:12
2:18:00
326
Anna Hoekstra
Groningen
2:22:57
2:18:28
327
Leonie Sinnema
Groningen
2:27:33
2:18:31
328
Marije Veenvliet
Scherpenzeel Gld
2:31:31
2:18:38
329
Karin De Wilde
Eerbeek
2:23:56
2:18:40
330
Arlène Krans
Borger
2:29:02
2:18:47
331
Nicole Hofman
Zwolle
2:30:03
2:19:06
332
Lisette de Haart
Amsterdam
2:27:14
2:19:46
333
Esther Blom
Amsterdam
2:27:14
2:19:46
334
Nicole Deugd
Zuid-Scharwoude
2:23:14
2:19:50
335
Renate Tjeerdsma
Groningen
2:31:51
2:20:01
336
Nadine Tjeerdsma
Monnickendam
2:31:51
2:20:01
337
Marjolein Scheuder
Aalden
2:29:19
2:20:02
338
Jeanet Elkink
Laren Gld
2:27:07
2:20:17
339
Willeke Hammink
Laren Gld
2:27:07
2:20:17
340
Tessa Besselink
Teteringen
2:23:26
2:20:33
341
Fardau Zwerver
Lippenhuizen
2:33:16
2:20:37
342
Rebekka Neef
Marum
2:32:38
2:20:41
343
Lisette Stienstra
Grootegast
2:32:39
2:20:41
344
Marian Stobbe
Bant
2:36:06
2:20:58
345
Hannah Norden
Noordhorn
2:28:33
2:21:17
346
Marijn Terink
Leiderdorp
2:28:06
2:21:21
347
Eleanor Tillema
Workum
2:25:42
2:21:24
348
Miriam Mayer
Leeuwarden
2:36:36
2:21:28
349
Miloeska Fennema
Leeuwarden
2:30:41
2:21:36
350
Gesien Beens
Zwolle
2:25:17
2:21:50
351
Rixt Nicolai
Groningen
2:25:01
2:21:59
352
Malin Kox
Amersfoort
2:25:35
2:22:25
353
Femke Wuestman
Holten
2:30:16
2:22:28
354
Vivian Elzerman
Dronten
2:26:18
2:22:38
355
Anne Monfils
Groningen
2:35:53
2:22:45
356
Janne van Dam
Utrecht
2:37:15
2:22:53
357
Maaike Noorman
Hoogland
2:33:10
2:22:56
358
Marieke Janssen
Leidschendam
2:33:15
2:23:01
359
Ilse Nieuwhof
Leeuwarden
2:32:06
2:23:37
360
Isa Welten
Terschelling
2:25:50
2:24:33
361
Sanne Koopman
Muntendam
2:32:16
2:24:33
362
Kristel Kuiphuis
Bornerbroek
2:26:24
2:24:33
363
Fianne Hemel
Kampen
2:27:27
2:24:40
364
Tessel Schriemer
Utrecht
2:29:35
2:25:13
365
Marleen Versteegen
Zaandam
2:35:18
2:26:20
366
Jessica van de Voorde
Leeuwarden
2:34:40
2:26:31
367
Elise Medemblik
Groningen
2:32:50
2:26:43
368
Suze Hoekstra
Heerenveen
2:30:41
2:27:09
369
Ilse Heida
Sintjohannesga
2:30:41
2:27:09
370
Romy van Leeuwerden
Voorhout
2:33:23
2:27:13
371
Margriet Haakma
Zwaag
2:30:06
2:27:25
372
Alice Hofstra
Steenwijk
2:43:04
2:27:41
373
Mariette Ferwerda
Scharnegoutum
2:33:13
2:28:19
374
Sjoukje Huttinga
Burgum
2:29:13
2:28:19
375
Miriam Brandsma
Ferwert
2:39:22
2:28:20
376
Vera Wagenaar
Groningen
2:33:07
2:28:56
377
Jade De Groen
Rotterdam
2:38:19
2:28:57
378
Laura Kroon
KAV Holland
2:30:18
2:29:27
379
Raaf Tragos Ravesteijn
Heemstede
2:33:37
2:29:41
380
Anne van der Meij
Amsterdam
2:33:09
2:30:01
381
Veronique Huismans
Franeker
2:36:17
2:30:22
382
Loa Poppinga
Groningen
2:44:15
2:30:27
383
Ojanne De Vries-Chang
Heerenveen
2:37:45
2:30:34
384
Eveline Bijlsma
Gorredijk
2:45:15
2:32:15
385
Lisette Ferwerda
Leeuwarden
2:37:35
2:32:42
386
Anna Knol
Groningen
2:46:50
2:32:56
387
Jessica Van den Akker
Warmond
2:47:45
2:34:30
388
Sabine Budding
Utrecht
2:48:45
2:35:04
389
Merel De de Groen
Tilburg
2:44:51
2:35:28
390
Femke Lijzenga
Groningen
2:48:04
2:37:45
391
Nouschka Piket
De Sprinter
2:43:08
2:37:52
392
Fleur Recourt
Amsterdam
2:45:45
2:39:17
393
Jorien Wilms
Maastricht
2:42:43
2:39:18
394
Amarens de Boer
Leeuwarden
2:52:59
2:40:28
395
Nikita Nijhuis
Hooglanderveen
2:46:03
2:41:14
396
Kim Wastenecker
Groningen
2:41:38
2:41:15
397
Gerlinde van den Berg
Putten
2:47:04
2:42:14
398
Denise Schreurs
Baarn
2:46:49
2:44:22
399
Gernanda Schutte
Haarlem
2:57:41
2:48:57
400
Elianne Koekman
Hagestein
2:57:00
2:55:15
V40, 21.1 KM RECREAN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lyanne Ditewig-Buwalda
Heerenveen
1:39:54
1:39:32
2
Geeske Ten Wolde
Amsterdam
1:52:33
1:40:10
3
Frederieke Voswijk
Hasselt
1:44:50
1:40:48
4
Maria Sterk
Hallum
1:48:11
1:41:07
5
Geertje De Schiffart
Eesveen
1:43:50
1:41:56
6
Iris Bakker-Strieker
De Gemzen
1:51:45
1:42:50
7
Anita Lof
ATC '75
1:44:23
1:43:17
8
Anita Talman
Langezwaag
1:49:59
1:43:58
9
Hetty Vossen
Impala
1:46:01
1:44:33
10
Marjan Noordstra
Burgum
1:58:59
1:45:07
11
Marieke Wiendels
Arnhem
1:54:47
1:45:08
12
Tineke van der Veen
Harlingen
1:46:28
1:45:38
13
Jamie Rozeboom
Haarlem
1:49:07
1:45:39
14
Manon Donkelaar
Heemstede
1:48:00
1:45:42
15
Liesbeth Lust
Utrecht
1:48:17
1:46:13
16
Thea van Asselt
ATC '75
1:47:13
1:46:14
17
Alet Denneboom
ATC '75
1:47:41
1:46:42
18
Jolanda Jansen
Leeuwarden
1:56:35
1:46:59
19
Anneke Boiten
West-Terschelling
1:47:13
1:47:11
20
Nienke vd Esschert
Nereus
1:56:48
1:47:40
21
Rigt Numan-Velds
Sneek
1:53:31
1:48:35
22
Maaike Kroeze
Triathlon
1:59:47
1:48:45
23
Floor Mauritz
Honselerdijk
1:50:09
1:49:02
24
Heidi van den Berg
Zuidhorn
1:58:19
1:49:12
25
Jopke Dijkstra
Wanneperveen
1:59:08
1:49:37
26
Sonja Vesseur-Nijenhuis
Apeldoorn
1:54:05
1:49:50
27
Berber De Roos
ATC '75
1:51:02
1:50:03
28
Herma Bakker-Agricola
Workum
1:51:15
1:50:05
29
Heidy Smit
Driebergen-Rijsenburg
2:03:11
1:50:28
30
Marijke Westra
Leeuwarden
1:52:24
1:50:29
31
Monique Zijlstra
Heerenveen
1:52:56
1:50:33
32
Hilde Boelema
De Baddedravers
1:55:50
1:50:44
33
Coby de Jong
Langezwaag
1:56:48
1:50:47
34
Suzan Tuinier
Haarlem
1:54:08
1:50:54
35
Anneke Verhagen
Haarlem
1:54:08
1:50:54
36
Mirjam Mooij
Dwingeloo
1:57:04
1:51:01
37
Tjarda van Heek
Oosterbeek
1:51:57
1:51:06
38
Lisette Jorritsma-Hinderink
Nijkerk Gld
2:02:31
1:51:11
39
Natascha Bergmans
Suomi
2:01:29
1:51:29
40
Heleen Van der Grijn-Aanen
De Sprinter
1:53:05
1:52:00
41
Anne Rixt Epema
Groningen
1:55:24
1:53:30
42
Jenny Fledderus
Groningen Atletiek
2:08:21
1:53:33
43
Anita Koers
Zuidhorn
2:02:45
1:53:38
44
Mirjam Pietersma
Wijhe
1:54:14
1:53:47
45
Marloes Hulleman
Deventer
1:54:52
1:53:50
46
Elina Snoek
Zwolle
1:56:57
1:54:25
47
Marije van Leeuwen
Distance Runners Voorhout
2:08:35
1:54:28
48
Anneke Wenker
Alphen aan den Rijn
2:05:02
1:54:28
49
Marjo Blok
Loopgroep Astrea
1:56:30
1:54:36
50
Liesbeth Andreae
Parrega
1:56:56
1:54:37
51
Charlotte Broekman
Soest
1:57:07
1:54:40
52
Jennifer Woltjer
Soest
1:57:07
1:54:41
53
Simone Smid
Franeker
1:56:09
1:54:50
54
Suzan Bonekamp
Arnhem
1:56:43
1:55:11
55
Sarah Den Besten
Zwolle
2:01:29
1:55:14
56
Marja Zomer
Haarlem
1:55:49
1:55:24
57
Anneke van der Hoff
Wommels
2:10:23
1:55:43
58
Henriët Bremer
Workum
1:57:16
1:55:46
59
Corine Hassink
Loopgroep Athletic Point
2:07:16
1:55:49
60
Annelies Harkes
AV '47
2:10:55
1:55:53
61
Jantien Hoekstra
Berltsum
2:07:49
1:55:55
62
Tamara van Gog
Rotterdam
1:57:48
1:56:40
63
Femke Boersma
Veluwelopers
2:02:41
1:56:47
64
Saaske Verstraete
Bunnik
2:07:02
1:56:50
65
Heidi Wesselius
Workum
1:58:30
1:56:52
66
Maaike Heidinga
Eppenhuizen
2:07:33
1:57:04
67
Nienke Plantinga
Horror
1:59:31
1:57:06
68
Esther Van Bergen
Horror
1:59:36
1:57:07
69
Ellen Drogt
De Wijk
2:06:20
1:57:08
70
Marieke Kamphuis
Noord-Sleen
2:01:58
1:57:08
71
Jeanet Tienstra
Wezep
2:02:07
1:57:10
72
Miranda van Gelderen
GAC Hilversum
2:01:42
1:57:11
73
Mariska van der Meer
Beilen
2:00:42
1:57:41
74
Mariken Braber
Almere
2:02:12
1:57:48
75
Jitta Hoogeveen-Mannee
Drachten
2:03:54
1:57:52
76
Rita Poppe
Haarlem
1:58:23
1:57:59
77
Mirjam Stolp
Beilen
2:01:03
1:58:01
78
Yvonne de Jong
Boornbergum
2:12:43
1:58:15
79
Evelien Bouwman
Loopgroep Zuidhorn
2:07:26
1:58:18
80
Annet Winters
Loopgroep SNL
2:01:58
1:58:21
81
Alien Van der Sluis
Eelderwolde
2:08:12
1:58:21
82
Sandra Wever
Langezwaag
2:04:25
1:58:26
83
Marieke Hoogma
DSTV-Peize
2:01:28
1:58:32
84
Wietske Donkersloot
Utrecht
2:07:49
1:58:37
85
Béanne Bakker
Drachten
2:12:56
1:58:39
86
Sandra Makkinga
PEC 1910
2:05:20
1:58:44
87
Daphne Stroobants
Deventer
1:59:54
1:58:48
88
Anja Hofstra
Witmarsum
2:03:36
1:58:51
89
Laura van der Weg
Gasselte
2:07:55
1:58:53
90
Chantal van Mourik
Loopgroep Athletic Point
2:10:27
1:58:59
91
Annejos Termaat
Deventer
2:07:23
1:58:59
92
Sylvia Nijhuis
Delft
2:12:54
1:59:02
93
Joosje Fortuin
Driebergen-Rijsenburg
2:08:06
1:59:05
94
Nicole Van Engelen
's-Hertogenbosch
2:14:26
1:59:25
95
Mareille Benak
Gorredijk
2:06:04
1:59:45
96
Christy ter Braak
Haarlem
2:02:25
1:59:46
97
Karin Rotteveel
LVA Plantaris
2:13:35
1:59:48
98
Anouk Hagen
NOP
2:08:29
1:59:56
99
Nine Steensma
Naarden
2:14:44
2:00:03
100
Carolien Meloni
LSV Invictus
2:02:58
2:00:07
101
Maaike Zutt
Warmenhuizen
2:04:23
2:00:09
102
Lonneke Van Laar
Groningen
2:12:36
2:00:11
103
Saskia Koning
Hilversum
2:07:35
2:00:24
104
Ingrid Port
PEC 1910
2:06:42
2:00:26
105
Irene Ten Donkelaar
De Koplopers
2:07:32
2:00:34
106
Ingrid Draaistra
Nagele
2:07:53
2:00:36
107
Mascha Schram
Zwolle
2:05:48
2:00:51
108
Agaath Star
Santpoort-Noord
2:05:25
2:00:55
109
Harma Steenbergen
Groningen
2:10:51
2:00:59
110
Chantal Van Westen
Hoorn Nh
2:10:17
2:01:06
111
Lara Catshoek
Amsterdam
2:14:26
2:01:15
112
Els Jacobi
Pallas '67
2:02:52
2:01:15
113
Alieke Van Wieringen
Groningen
2:11:09
2:01:16
114
Hendrika van der Heide
Horror
2:14:31
2:01:24
115
Vanessa Kodde
Assen
2:09:47
2:01:25
116
Floor Van der Gulik
Heilig Landstichting
2:06:43
2:01:32
117
Fenna Mulder
Tytsjerk
2:03:56
2:01:48
118
Femke Hospes
Dronryp
2:03:56
2:01:48
119
Wypkje Hamburg
Drachten
2:13:15
2:01:48
120
Stefanie Oosterink
Trias
2:07:48
2:01:57
121
Nicole Schepers
Schoonebeek
2:06:58
2:01:59
122
Wendy Hendriks
Zwolle
2:03:21
2:02:13
123
Esther Vellinga
Sneek
2:07:50
2:02:24
124
Audrey Diepeveen
Scherpenzeel Gld
2:13:37
2:02:31
125
Esther Doornbosch
PEC 1910
2:09:14
2:02:38
126
Jolijn Mulders
Soest
2:03:39
2:02:41
127
Petra Lok
Lionitas
2:14:44
2:02:45
128
Manja Costermans
Voorburg
2:15:33
2:02:55
129
Jacqueline Swart
Haskerhorne
2:18:28
2:02:55
130
Marleen Iemhoff
Zwolle
2:11:55
2:02:59
131
Daniëlle Kortland
BAV
2:10:14
2:03:11
132
Lidwina Hoekstra
Langezwaag
2:06:43
2:03:22
133
Pauline de Bakker
Midsland
2:03:44
2:03:27
134
Lisa Ligthart
Harlingen
2:05:20
2:03:33
135
Mirjam Feenstra
Workum
2:05:09
2:03:38
136
Jolanda van Til
Groningen
2:16:39
2:03:42
137
Christina Boonstra
Akkrum
2:18:23
2:03:43
138
Leonie vd Kortleve
Soest
2:06:10
2:03:44
139
Elsy Cartagena
Wezep
2:07:42
2:03:57
140
Rieta Boverhof-Flinkert
De Wijk
2:13:11
2:03:57
141
Ellen Morriën
Almere
2:14:18
2:04:20
142
Natasja Roelse
Oudewater
2:16:52
2:04:28
143
Pytrick Adema
Drogeham
2:15:44
2:04:28
144
Alyanne Prins
Appingedam
2:09:49
2:04:31
145
Bernadette van Groeningen
Hanzesport
2:11:23
2:04:31
146
Esther Heuzinkveld
Grou
2:18:50
2:04:34
147
Judith Aldershof
Leeuwarden
2:15:08
2:04:40
148
Gonnie Adema
Harlingen
2:10:51
2:04:41
149
Mirjam Dijk
Lemele
2:15:13
2:04:43
150
Judith Schreven
Heveadorp
2:10:27
2:05:04
151
Jelly van der Brugge
Arnhem
2:10:26
2:05:04
152
Suzanne van Stratum
Amsterdam
2:18:41
2:05:29
153
Wilma Aantjes
Haastrecht
2:19:41
2:05:29
154
Marijke Werps
Leeuwarden
2:18:04
2:05:46
155
Mirjam Plante
Amsterdam
2:20:43
2:05:55
156
Francien van Bruggen
Groningen Atletiek
2:17:01
2:05:57
157
Yvonne Mulder-Wiltjer
Haren Gn
2:20:34
2:06:03
158
Nicole Haarman
Archeus
2:11:32
2:06:04
159
Sara Bloemers
Helmond
2:16:52
2:06:09
160
Melanie Van Riel
Loopgroep SNL
2:09:56
2:06:19
161
Corry Kroondijk
Wijhe
2:09:42
2:06:24
162
Nienke van Uitert
Deinum
2:18:43
2:06:25
163
Inge Rinsema
Heiloo
2:19:27
2:06:32
164
Sanne Sierksma
Leeuwarden
2:17:56
2:06:38
165
Mirjam Boverhoff Flach
Dordrecht
2:18:02
2:06:41
166
Melanie Bouman-Boverhoff
Montfoort
2:18:02
2:06:41
167
Renee Dierick
Makkum Fr
2:16:17
2:06:43
168
Tjitske Van Strikwerda
Beverwijk
2:11:27
2:06:56
169
Jelma Wassenaar
Berltsum
2:13:53
2:07:15
170
Sigrid Ihringer-Grobben
Athlos
2:13:52
2:07:27
171
Jessica van Eeten
Purmerend
2:19:18
2:07:37
172
Chantal Kamminga
Nootdorp
2:14:40
2:07:43
173
Marina Wildeboer
Loopgroep Zuidhorn
2:10:50
2:07:45
174
Esther Nat
Stompetoren
2:14:45
2:08:10
175
Jocelyn Schaap
Arnhem
2:13:33
2:08:15
176
Jitske Dijkstra
Scharnegoutum
2:11:05
2:08:27
177
Sandra Klaver
Kollum
2:16:43
2:08:32
178
Daphne van Riel
Hilversum
2:15:48
2:08:39
179
Anja Riem
Franeker
2:22:15
2:08:44
180
Alberta Buding
Jubbega
2:21:24
2:08:44
181
Jeanet Hibma
Franeker
2:22:15
2:08:45
182
Marja Otto
Driebergen-Rijsenburg
2:17:50
2:08:49
183
Ellen van den Huijsen
Amsterdam
2:15:00
2:08:51
184
Wilke Van der Molen
Leeuwarden
2:20:15
2:08:57
185
Marloes Ouwerkerk
NEA Volharding
2:20:42
2:08:59
186
Corina Nijnuis
Groningen
2:21:53
2:09:07
187
Iris Janssen Lok
Athlos
2:15:34
2:09:08
188
Riëtte Smit
Nijeveen
2:10:22
2:09:09
189
Annet Niestijl
Assen
2:10:05
2:09:09
190
Wya van der Meer
Jubbega
2:14:07
2:09:12
191
Jitske Schuurman
Jubbega
2:14:07
2:09:12
192
Evelien Snitker
Leeuwarden
2:11:43
2:09:28
193
Astrid Spaink
Utrecht
2:23:28
2:09:45
194
Marieke Geerds
PEC 1910
2:22:12
2:09:50
195
Gerdien Telleman
Sneek
2:14:20
2:09:58
196
Anemoon Elzinga
Midsland
2:21:53
2:10:06
197
Angela Timmerman
Kampen
2:14:28
2:10:07
198
Dine de Boer
Drachten
2:23:08
2:10:10
199
Petra Ter Braak
Hengelo Ov
2:15:41
2:10:12
200
Ans de Boer
ATC '75
2:20:46
2:10:22
201
Martine Ruiter
Heiloo
2:16:38
2:10:35
202
Jannie Idema
Lionitas
2:22:45
2:10:47
203
Wina Steenbergen Geerts
DSTV-Peize
2:13:46
2:10:50
204
Sandra Klein
Dordrecht
2:25:51
2:11:03
205
Sandra Vleerlaag
Alkmaar
2:15:41
2:11:03
206
Leonie Werkema
Friesland
2:18:17
2:11:06
207
Lianda van Dam
Arnhem
2:17:29
2:11:13
208
Miranda Tonkes
Heiloo
2:22:29
2:11:14
209
Corine De Jong
Leeuwarden
2:14:15
2:11:28
210
Babette Faber
Leeuwarden
2:22:32
2:11:40
211
Lianne Woning-Penninkhof
Isala '96
2:16:45
2:11:47
212
Scarlett Braat
Utrecht
2:26:21
2:11:49
213
Anneloes Lammerink
Enschede
2:25:28
2:11:53
214
Esther Van Breugel
Oosterhout Nb
2:18:46
2:11:56
215
Trudy Schroor
ATC '75
2:22:40
2:12:16
216
Sonja Dros
Apeldoorn
2:13:32
2:12:35
217
Lisette Van Kesteren
Houten
2:26:16
2:12:39
218
Barbara Ulfman
Wilp Gld
2:17:46
2:12:43
219
Liesbeth Plantinga
Groningen
2:21:21
2:12:47
220
Ilja Reints
Almelo
2:26:21
2:12:56
221
Welmoed Frederiks Eelkema
Oudewater
2:17:08
2:13:01
222
Janet Borger
Drogeham
2:17:08
2:13:02
223
Iris van Asperen
Nieuwe Pekela
2:27:59
2:13:02
224
Sandy Van den Berg
Oosterhout Nb
2:19:58
2:13:05
225
Elizabeth Hofman
Winsum Gn
2:17:20
2:13:17
226
Dieta Holwerda
Loopgroep Hugo Veenker
2:28:10
2:13:19
227
Mariëlle Spaans
Trias
2:26:15
2:13:26
228
Kasia Majoor-Grudzien
Sneek
2:27:15
2:13:30
229
Monique Lahuis
Gasselte
2:23:04
2:13:39
230
Elles Kamping
Zuidlaren
2:29:18
2:13:46
231
Maike Dokman
Culemborg
2:27:20
2:13:57
232
Karin den Dekker
Terneuzen
2:16:56
2:13:59
233
Amarins Dijkstra
Balk
2:16:21
2:14:00
234
Bianca Dijkstra
Loopgroep Nienoord
2:27:49
2:14:13
235
Tanja Van Dijk
's-Gravenhage
2:17:33
2:14:16
236
Samantha Wessels
Schagerbrug
2:26:20
2:14:27
237
Nelleke Gosker
De Wijk
2:23:34
2:14:29
238
Anne Melchers
Rotterdam
2:18:25
2:14:31
239
Marjolein Beil
Den Dolder
2:29:43
2:14:45
240
Marloes van Lieshout
SAV
2:22:43
2:15:04
241
Esther Reenders
Vleuten
2:22:29
2:15:13
242
Caat Van Walraven
IJlst
2:24:49
2:15:15
243
Johanna de Vries-Wester
Oudega Sudwest-Fryslan
2:19:07
2:15:23
244
Jetske Bennekers
Amsterdam
2:29:11
2:16:15
245
Sandra Holwerda
Sneek
2:29:32
2:16:20
246
Elbrich de Boer
Sneek
2:29:33
2:16:20
247
Jeannette van der Mei
Tjalleberd
2:26:01
2:16:26
248
Sheila de Boer
Driebergen-Rijsenburg
2:19:40
2:16:31
249
Janine Maas
Driebergen-Rijsenburg
2:19:40
2:16:31
250
Irene Wolfs
Loenersloot
2:24:10
2:16:33
251
Carola van Tol
Distance Runners Voorhout
2:19:25
2:16:45
252
Willemijn Ridderbos
Climax
2:26:06
2:16:59
253
Nelleke Bok
Holten
2:23:58
2:16:59
254
Henriette Van Westerhoven-Beaujon
Spaarndam gem. Haarlem
2:27:37
2:17:00
255
Sonja Schouten
Woudenberg
2:27:05
2:17:03
256
Ryanne Rustenburg
Enkhuizen
2:26:32
2:17:03
257
Annet van der Wiel
Woudenberg
2:27:06
2:17:03
258
Marije Bennema
Groningen
2:21:24
2:17:10
259
Anita Vleer
Oldeberkoop
2:31:06
2:17:15
260
Anita Janssens
Gasselte
2:26:42
2:17:17
261
Laurien Dufour
Rotterdam
2:30:33
2:17:18
262
Fiona Krol
Gasselte
2:26:43
2:17:19
263
Renate Buma
Heerenveen
2:31:51
2:17:24
264
Majella Geerdink
Burgum
2:19:43
2:17:33
265
Carla Hoekstra
Tytsjerk
2:19:43
2:17:33
266
Tjitske Reitsma
Franeker
2:26:04
2:17:35
267
Nellie Dijkstra
Friesland
2:30:41
2:17:36
268
Ellen Stegeman
De Gemzen
2:32:49
2:17:36
269
Gerda Walstra
Arum
2:30:48
2:17:42
270
Wytske van der Kooi
Burgum
2:23:52
2:17:47
271
Magdalena Hoekstra Zeilstra
Hommerts
2:21:43
2:17:55
272
Katharine Fortin
Utrecht
2:24:13
2:17:59
273
Annette Pijper
Leek
2:21:23
2:18:04
274
Grietje Yska
Bolsward
2:19:57
2:18:17
275
Femka Wesselius
Workum
2:19:57
2:18:17
276
Arwen Baggen
Amsterdam
2:27:10
2:18:25
277
Maartje van der Zande
Groningen
2:19:26
2:18:37
278
Selly Amatdoelrasit
Heerhugowaard
2:29:04
2:18:49
279
Griette Vonck
Schalkwijk
2:30:07
2:18:49
280
Marieke Quist
Amsterdam
2:26:46
2:18:55
281
Eveline Lenferink
Wierden
2:20:32
2:19:03
282
Marlou Van de Braak
Laren Nh
2:26:25
2:19:09
283
Debora Meissl
Rotterdam
2:24:13
2:19:24
284
Sinone Dahmes
Midsland
2:20:14
2:19:42
285
Martine Brand
Zwolle
2:29:58
2:19:52
286
Jeanette Otten
Hoogeveen
2:29:58
2:19:52
287
Anita Kuyper-Cornet
Amersfoort
2:23:51
2:20:00
288
Anneke Wartena
West-Terschelling
2:20:33
2:20:02
289
Andrina Grootjans
Eelde
2:24:16
2:20:04
290
Femke Boersma
Lemmer
2:34:20
2:20:07
291
Claudia Wester
Arnhem
2:25:27
2:20:08
292
Martie Kremer
Zuidhorn
2:27:48
2:20:33
293
Elly de Vries
Jubbega
2:33:16
2:20:36
294
Priscilla Van der Plaats
Meppel
2:32:13
2:20:39
295
Nynke Veenstra
Garnwerd
2:30:30
2:20:52
296
Johanna Nauta
Uitwellingerga
2:34:02
2:21:16
297
Jessica Esther vd Laan
Heerenveen
2:26:46
2:21:48
298
Linda Adema
Peize
2:23:02
2:22:00
299
MIreille Prins
Oppenhuizen
2:26:23
2:22:00
300
Sandra Tamminga
Leeuwarden
2:35:17
2:22:06
301
Christien ten Hoeve
Loopgroep Leeuwarden
2:24:23
2:22:07
302
Priscilla Reiffers
Appingedam
2:26:09
2:22:09
303
Anneke De Valk
Schettens
2:28:38
2:22:21
304
Wilma Landstra
Haren Gn
2:36:12
2:22:45
305
Diena Pel
Noardburgum
2:36:12
2:22:45
306
Anneke de Vries
AV Heerenveen
2:30:35
2:22:48
307
Saskia Louwsma
Nijland
2:38:07
2:23:40
308
Cindy de Jager
Friesland
2:30:41
2:24:00
309
Nynke Rondaan-Hofstra
Bitgummole
2:32:57
2:24:24
310
Johanna Andringa
Stiens
2:32:57
2:24:24
311
Nardi Schutten
Veluwelopers
2:38:48
2:24:46
312
Lyze Feitsma
Berltsum
2:27:09
2:24:54
313
Rikste Hummel
Winsum Gn
2:38:51
2:25:10
314
Lucia Boer
Haren Gn
2:35:43
2:25:16
315
Martine Hageman
Slochteren
2:37:30
2:25:18
316
Caroline Roeterdink
Zandvoort
2:32:23
2:25:49
317
Sabine van der Lende
Zwolle
2:29:17
2:25:50
318
Ellen Ernst
Zwolle
2:29:18
2:25:50
319
Suzanne Lansbergen
Zwolle
2:32:11
2:25:55
320
Rita Buit
Soest
2:29:56
2:26:23
321
Marlies Staring
Arnhem
2:34:14
2:26:24
322
Sabina Atzei
Amsterdam
2:30:15
2:26:26
323
Pauline Westenberg
Zwolle
2:30:55
2:27:24
324
Manon Weijers
Hylas
2:35:10
2:28:13
325
Baukje Vos
Ezinge
2:38:20
2:28:45
326
Renate Leeuwenstein
's-Gravendeel
2:43:40
2:28:55
327
Linda van Plaggenhoef
Nijkerk Gld
2:31:26
2:29:41
328
Femmie Wijbrandi
Amsterdam
2:31:22
2:29:45
329
Anselien Bonthuis
Joure
2:35:56
2:30:02
330
Mariska Boersma
Veldhoven
2:44:40
2:30:11
331
Sandra Boers
Ruinerwold
2:43:55
2:30:11
332
Wyne Poppinga
Hoogwoud
2:44:15
2:30:26
333
Liane Borst
Fortuna
2:35:48
2:31:21
334
Mirjam Boomsma
Mantgum
2:39:58
2:31:26
335
Irma Kremer
Vries
2:35:44
2:31:39
336
Chantal Schilperoordt
Terneuzen
2:35:48
2:32:49
337
Esther Klaver
Groningen
2:50:09
2:35:09
338
Daniëlle Ligthart
Nibbixwoud
2:39:02
2:36:13
339
Sytske de Jong
Heeg
2:50:57
2:36:27
340
Monique Tijssen
Zetten
2:52:12
2:36:38
341
Esther Feldman F
Duiven
2:52:12
2:36:39
342
Marloes Boot
Maarssen
2:51:59
2:37:33
343
Nathalie Menkel
Maarssen
2:51:59
2:37:33
344
Diana Huitema
Sneek
2:53:02
2:37:39
345
Esther van Dorresteijn
Gorredijk
2:50:28
2:38:06
346
Petra Koers
Gorredijk
2:50:28
2:38:06
347
Mariska Rook
Kampen
2:50:02
2:38:25
348
Merlyn te Paske
Oosterleek
2:41:44
2:38:54
349
Shadi Noorian
IJsselstein Ut
2:45:58
2:41:06
350
Rienke Beernink
Warnsveld
2:51:41
2:43:17
351
Marjorie De Man
Utrecht
2:55:07
2:43:18
352
Geeske Cnossen
IJlst
2:53:45
2:45:52
353
Yvonne Hoekstra
Harlingen
2:48:59
2:47:38
354
Grada Sloos
Zoeterwoude
2:52:18
2:49:26
355
Bernice Bouma
Aldeboarn
3:07:48
2:57:10
V50, 21.1 KM RECREAN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Florentine Van der Wind
Driebergen-Rijsenburg
1:45:47
1:38:43
2
Hielkje Faber
Oranjewoud
1:41:25
1:40:30
3
Karen Faber
Castricum
1:50:57
1:42:43
4
Karin Pouls
Warnsveld
1:51:49
1:43:55
5
Mirjam Bijlsma
Loopgroep De Drentsche Aa
1:45:18
1:44:29
6
Gerdi Wicherson
NOP
1:47:24
1:46:24
7
Lineke Veenstra
Leeuwarden
1:59:01
1:49:02
8
Esther van der Salm
Monnickendam
1:59:03
1:49:03
9
Jenieke Hoogland
Sneek
1:52:50
1:49:43
10
Annet van Zeijts
Athlos
1:53:10
1:50:12
11
Liesbeth Diesfeldt
Trias
2:03:40
1:50:32
12
José Stuivenvolt
NOP
1:52:47
1:51:48
13
Anne-Marie Van der Veen
Meppel
1:53:14
1:52:12
14
Dita Krijgsman
Sintjohannesga
2:04:50
1:52:16
15
Anita van der Wal
Friesland
1:52:36
1:52:20
16
Marieke Bruininga
Emmen
1:56:53
1:52:29
17
Geeske Leijenaar
Impala
1:54:04
1:52:34
18
Nicollette Ibink
Zelhem
1:57:01
1:52:50
19
Karin Verhagen
Ugchelen
1:58:06
1:53:08
20
Ina Harding
Sneek
1:59:14
1:53:16
21
Alina Kruizenga
Groningen Atletiek
2:04:39
1:53:34
22
Heleen Stork
Utrecht
1:58:00
1:53:36
23
Sietske van der Meer
Hanzesport
2:07:28
1:53:37
24
Joke Perdok
Haren Gn
1:59:01
1:53:40
25
Joke Smit
Groningen
2:04:17
1:53:47
26
Yvonne van der Knaap
Groningen Atletiek
2:07:38
1:53:53
27
Liesbeth Hoekstra
Meerstad
1:58:51
1:54:00
28
Mirjam de Graaf
Altis
1:55:35
1:54:10
29
Jacqueline Dijkstra
PEC 1910
1:58:14
1:54:29
30
Lianne Arling
Schalkhaar
2:04:57
1:54:47
31
Marjolein Venema
Haren Gn
1:56:17
1:54:52
32
Japke Postma
IJlst
2:03:01
1:55:14
33
Yolanda van Diepen
Trias
2:06:14
1:55:18
34
Monica Bosch
Hilversum
1:56:31
1:55:19
35
Carlala Broers
Alkmaar
2:07:35
1:55:34
36
Monique Diekstra
Loopgroep Leeuwarden
2:10:45
1:55:34
37
Annette Dupree
Leek
2:00:19
1:55:36
38
Margreet Ten Have
Driebergen-Rijsenburg
2:04:39
1:55:37
39
Renie Plantinga
AV Heerenveen
1:56:42
1:55:40
40
Linda Dekker
Lionitas
2:05:46
1:55:43
41
Ellen Wynia
Groningen Atletiek
2:07:43
1:55:59
42
Tineke Haitsma-van Dijk
WZK Tri Team Wassenaar
2:10:23
1:56:07
43
Monique Hendriks
Loopgroep Athletic Point
2:07:46
1:56:19
44
Jelda panjer-Deems
Loopgroep De Drentsche Aa
1:59:00
1:56:23
45
Foekje de Boer
Joure
2:05:16
1:56:45
46
Majken Juul Jensen
Emmeloord
1:58:18
1:56:53
47
Corrie Lansing
Leiden Road Runners Club
2:12:06
1:57:06
48
Karin van Tongeren
Ter Aar
2:07:31
1:57:21
49
Janette Koppelaar
Houten
2:11:08
1:57:31
50
Paulien Sarelse
Teuge
2:05:14
1:57:51
51
Yvonne Schuiring
Peize
2:01:19
1:58:16
52
Mirjam Van der Linden
Castricum
2:06:26
1:58:21
53
Nicolette Kloesmeijer
's-Gravenhage
2:00:44
1:58:36
54
Klaske Prosé
Leeuwarden
2:00:38
1:58:45
55
Astrid de Jong-Schimmel
Twello
2:03:19
1:58:51
56
Marjan Hoitinga
Amsterdam
2:09:16
1:58:59
57
Karin Hillen
Loopgroep Klazienaveen
2:06:33
1:59:02
58
Marlon van Zal
Pijnenburg
2:14:15
1:59:03
59
Annemieke Swart
Trias
2:05:17
1:59:25
60
Wies van Stralen
Athlos
2:06:05
1:59:44
61
Anja Poiesz
Horror
2:00:39
2:00:28
62
Antje V d Wal
Ysbrechtum
2:00:40
2:00:28
63
Hettie Vrolijk
Pijnenburg
2:15:45
2:00:32
64
Marian Lempers
Loopgroep Athletic Point
2:12:09
2:00:41
65
Anky Kant
Winschoten
2:08:59
2:00:55
66
Corrie Vegter
Winschoten
2:08:59
2:00:55
67
Marjan van Baekel-Kan
Driehuis Nh
2:05:26
2:00:55
68
Ineke Elich
Haarlem
2:14:05
2:00:56
69
Agnes Sweitser
Olst
2:06:07
2:00:57
70
Lucienne Sigmond
Oost-Souburg
2:08:11
2:01:10
71
Ridders Alexandra
Utrecht
2:05:48
2:01:13
72
Klaske Post
Athleta
2:02:24
2:01:20
73
Jolanda Hartman
Haag Atletiek
2:16:53
2:01:32
74
Sylvia Talen
De Sprinter
2:07:11
2:01:50
75
Anny Ploeg
Grootegast
2:07:54
2:02:01
76
Roelie Plantinga
AV Heerenveen
2:03:27
2:02:05
77
Monique Mijsbergh
Zwolle
2:05:43
2:02:06
78
Petra de Waard
Suomi
2:05:28
2:02:06
79
Inge Molenwijk
Zwolle
2:05:49
2:02:08
80
Nicolet Munsterman
Kampen
2:07:08
2:02:10
81
Annemieke Vreken
Haarlem
2:03:38
2:02:11
82
Jolanda de Gans
Woudenberg
2:12:15
2:02:12
83
Trudy Geurds
Sassenheim
2:10:30
2:02:22
84
Ans Van der Meer
Garrelsweer
2:06:54
2:02:29
85
Yvonne van de Brug
Alphen aan den Rijn
2:15:28
2:02:30
86
Paula Cromme
Diepenveen
2:04:12
2:02:32
87
Jeannette Romeijn
Suomi
2:11:36
2:02:46
88
Lia van Gameren
Leiden Road Runners Club
2:11:26
2:02:50
89
Patricia De Ruiter
Leeuwarden
2:13:57
2:03:05
90
Petra van Saarloos
Zwolle
2:12:01
2:03:05
91
Nynke Hoogland
Groningen
2:04:04
2:03:07
92
Agnes Woldhuis
Ten Post
2:06:54
2:03:07
93
Tietia Kooistra
Mantgum
2:07:35
2:03:10
94
Jannie Bijma
De Knipe
2:06:43
2:03:21
95
Marion Voskuil
Driebruggen
2:15:20
2:03:25
96
Bie Schoolmeesters
Herent
2:14:28
2:03:48
97
Judith Van Bilsen
Loopgroep Visie
2:08:58
2:04:10
98
Gea Gras
Oppenhuizen
2:19:22
2:04:11
99
Hilda Lok
Akkrum
2:19:25
2:04:15
100
Ingrid van de Vossenberg
Nijmegen
2:09:29
2:04:20
101
Sigrid Jansen
Zwolle
2:07:59
2:04:21
102
Sonja De Jong
Oudewater
2:16:51
2:04:27
103
Simone Tesink
Oudewater
2:16:52
2:04:28
104
Lia de Vries
Hommerts
2:10:22
2:04:31
105
Hanny Weersink
Beek
2:09:40
2:04:31
106
Tinie Kort
Appingedam
2:05:57
2:04:34
107
Petra Brinker
Groningen Atletiek
2:20:02
2:04:36
108
Eveline van Oostrom
the Hague Road Runners
2:13:37
2:04:48
109
Carola Penninx
Giethoorn
2:13:51
2:04:48
110
Yvonne Bijman
Haarlem
2:10:37
2:04:48
111
Patricia Giesen
Wehl
2:17:03
2:05:00
112
Liesbeth Hillebrand
De Sprinter
2:10:21
2:05:02
113
Anna Hummel
Leek
2:09:00
2:05:03
114
Joke Visser-Haaksma
Gorredijk
2:15:36
2:05:10
115
Hilda de Vries
Drogeham
2:15:36
2:05:10
116
Nelleke Van den Berg
Pijnenburg
2:07:20
2:05:17
117
Eugenie van der Kun
Amsterdam
2:13:41
2:05:36
118
Ida Pals
Lies
2:06:04
2:05:38
119
Jeannine van Oosterom
PEC 1910
2:12:16
2:05:39
120
Mary-Lou Veldkamp
Trecho
2:11:10
2:05:40
121
Marjan Meijerink
Nieuwleusen
2:12:08
2:05:52
122
Jenny van der Velde-Bouwhuis
Hengelo Ov
2:11:28
2:06:14
123
Joke Lorist
Isala '96
2:13:28
2:06:42
124
Marja Bruin
Leeuwarden
2:07:32
2:06:42
125
Erna Klomp
Loopgroep Bedum
2:20:02
2:06:44
126
Anita Molema
Oude Pekela
2:13:35
2:06:44
127
Verena Vöcking
Bocholt
2:19:13
2:06:50
128
Conny Bosselaar
Loenen Gld
2:15:35
2:06:52
129
Jeanine Blankvoort
Zwolle
2:08:02
2:06:54
130
Liefke Knol
Groningen
2:19:24
2:06:55
131
Marjan Huisman
Rijssen
2:13:46
2:06:58
132
Suze Scheepmaker
Distance Runners Voorhout
2:09:48
2:07:03
133
Caroline Dupree
Nijmegen
2:11:50
2:07:05
134
Siska Folkertsma
AV Heerenveen
2:09:15
2:07:10
135
Brigitte De Bruin
De Meern
2:18:26
2:07:19
136
Patricia de Kort
Scorpio
2:14:16
2:07:26
137
Rieneke Van Dijk
Warmenhuizen
2:11:41
2:07:27
138
Lyset Rekers
Enschede
2:16:23
2:07:40
139
Andrea van Eeuwen Mutsaers
GAC Hilversum
2:13:36
2:07:51
140
Hennie Benek
Athlos
2:14:17
2:07:53
141
Ada Van der Goot
Athlos
2:14:17
2:07:54
142
Gina Boonstra
Loopgroep Nienoord
2:11:56
2:07:59
143
Alida Dorenbosch
Altis
2:22:20
2:08:03
144
Machteld Smit-van der Schaar
Stiens
2:08:20
2:08:12
145
Aad van Noordt
Monster
2:11:16
2:08:17
146
Vera Schoorlemmer
Isala '96
2:15:09
2:08:25
147
Suzan Jansen
AVA '70
2:13:56
2:08:26
148
Jolanda Lansdaal
Amsterdam
2:14:42
2:08:33
149
Nicole Vallee
Leusden
2:14:24
2:08:35
150
Annet Huntink
Pijnenburg
2:13:09
2:08:39
151
Saar van Dijk
Ter Heijde
2:11:49
2:08:50
152
Corrie Pars
Hardlopen.nl
2:22:01
2:08:56
153
Patricia Koerts-Bijl
Voorne Atletiek
2:22:53
2:08:59
154
Jolanda Messerschmidt
the Hague Road Runners
2:23:31
2:09:08
155
Marjolijn Uitendaal
Hillegom
2:12:08
2:09:10
156
Hinke de Vries
Loopgroep Dokkum
2:10:05
2:09:10
157
Alie Rozenberg
TION
2:14:07
2:09:12
158
Grietje Schiere
Jubbega
2:14:07
2:09:13
159
Karin Van Sas
Teteringen
2:23:45
2:09:25
160
Desiree Ruygrok
Terschelling
2:10:06
2:09:36
161
Corina Vrieling
Nieuwleusen
2:15:55
2:09:39
162
Joanne Hoornweg
Utrecht
2:23:28
2:09:44
163
Rieka Reiffers
Loopgroep Bedum
2:17:05
2:09:47
164
Francine Maas-Boerstoel
Utrecht
2:12:58
2:09:50
165
Sandra Wormgoor
Statina
2:12:42
2:09:52
166
Elise Van den End
IJsselmuiden
2:14:28
2:10:07
167
Jeannette van der Vegt
Dalfsen
2:22:32
2:10:14
168
Mirjam Oosterhof
ATC '75
2:20:57
2:10:33
169
Marianne Haijma
Berltsum
2:23:42
2:10:38
170
Willy van Beek
Ysbrechtum
2:16:34
2:10:48
171
Anja Heijink
Voorst gem Voorst
2:26:05
2:10:54
172
Anita Verdonk
Fortius
2:25:51
2:11:03
173
Annegreeth Hamstra
Athlos
2:17:30
2:11:09
174
Janny Troelstra
Terband
2:13:18
2:11:18
175
Tjitske Miedema
Berltsum
2:24:28
2:11:23
176
Anja Bosscher
Veendam
2:19:21
2:11:24
177
Femmie Emmink
Meppel
2:24:04
2:11:26
178
Terry van Velthooven
Leiden Road Runners Club
2:26:15
2:11:27
179
Ingrid Prins
Loopgroep Leeuwarden
2:14:14
2:11:27
180
Angelique De Boer
Den Helder
2:19:25
2:11:42
181
Ellie van Eijk
Maarn
2:12:59
2:11:51
182
Ilse Knijn
Muiderberg
2:19:14
2:11:52
183
Angela Martens
Scorpio
2:18:45
2:11:56
184
Ria Bouwhuis
AVA '70
2:17:14
2:12:01
185
Erica Wagenvoort
Scorpio
2:19:11
2:12:22
186
Karin Danhof
Jirnsum
2:26:10
2:12:26
187
Angela te Lindert
Twello
2:17:47
2:12:44
188
Trea Meesters
Ysbrechtum
2:18:30
2:12:44
189
Sonja De Graaff
Leiden Road Runners Club
2:14:29
2:12:45
190
Jolie Jacobs
Triathlon
2:26:22
2:12:46
191
Sandra Biermann
Bocholt
2:25:12
2:12:52
192
Dagmar Reijn
Oudewater
2:15:10
2:12:59
193
Dorine Tolboom
Altis
2:14:38
2:13:05
194
Jacqueline Sollie
Stiens
2:16:36
2:13:11
195
Jet Straub
Doetinchem
2:17:34
2:13:12
196
Feikje Riedstra
Loopgroep Hugo Veenker
2:28:10
2:13:19
197
Carolien Ten Dam
Twello
2:28:37
2:13:26
198
Marion Bogers
Pallas '67
2:25:26
2:13:29
199
Rebecca Banens
Utrecht
2:25:31
2:13:36
200
Trienette Schuiling
Gasselte
2:23:04
2:13:40
201
Anne-Marieke Kromwijk
Bodegraven
2:26:45
2:13:44
202
Pamela Mclaughlin
Reduzum
2:18:11
2:13:46
203
Janke Leffering
Sneek
2:27:00
2:14:00
204
Sylvia De Menken
Leiden Road Runners Club
2:15:47
2:14:03
205
Anja Steenhof
Phoenix
2:25:46
2:14:29
206
Janet Bijl
Lionitas
2:23:23
2:14:35
207
Bodil van der Ven
Trias
2:27:25
2:14:36
208
Jetske Oenema
Langezwaag
2:16:43
2:14:42
209
Gillian Weinberg
Wassenaar
2:17:18
2:14:43
210
Sytske Sytema
Loopgroep Leeuwarden
2:20:39
2:14:45
211
Chantal Karman
Utrecht
2:24:13
2:15:29
212
Hilly Hooyer
Voorthuizen
2:20:45
2:15:29
213
Carine Spruijt
Voorthuizen
2:20:45
2:15:29
214
Herma Stappenbeld
Zwolle
2:19:19
2:15:34
215
Jacomine Paul
Abcoude
2:27:02
2:15:43
216
Wilma van der Weele
Ugchelen
2:23:36
2:16:14
217
Asha Van de Swaluw
Loopgroep Groningen
2:23:38
2:16:14
218
Geeske Helmholt-Nieuwland
Grootegast
2:19:04
2:16:19
219
Monique Groeneveld
KAV Holland
2:17:12
2:16:21
220
Trijnie de Roos
Putten
2:27:37
2:16:24
221
Dineke Boltjes-Grave
Winschoten
2:28:37
2:16:28
222
Agnes Gankema
Heemskerk
2:23:59
2:16:30
223
Ineke Mondria
IJsselmuiden
2:29:52
2:16:35
224
Klaske Hoogstra
Pallas '67
2:28:33
2:16:37
225
Anneke Mooy
De Sprinter
2:28:25
2:16:39
226
Karin Boelens
Velp Gld
2:26:48
2:16:39
227
Carlien Hendrickx
NOP
2:31:36
2:16:42
228
Jitty Krol
Leeuwarden
2:18:24
2:16:46
229
Annet Guns-Deiman
Hoogezand
2:28:10
2:16:59
230
Monica van den Engel
Climax
2:26:07
2:17:00
231
Jacqueline Groenewegen
Daventria
2:19:00
2:17:01
232
Diane Keuken
Duiven
2:22:06
2:17:01
233
Elvira Torenvlied
Stompetoren
2:23:30
2:17:01
234
Monique Schoon
Stompetoren
2:23:30
2:17:01
235
Adriane van Duivendijk
Nieuwegein
2:32:26
2:17:10
236
Tietsia Braams-Oosterhuis
Gasselte
2:26:42
2:17:18
237
Trees Maatman
Joure
2:27:17
2:17:29
238
Anne Debeer
Herent
2:29:45
2:17:57
239
Reinette Gjaltema van der Laan
Marum
2:21:23
2:18:04
240
Michaela van der Horst
Baarn
2:22:17
2:18:19
241
Henriette Hooge
Zuidwolde Dr
2:23:05
2:18:44
242
Emmy Ten Brink
Hoogeveen
2:23:05
2:18:45
243
Klaske Atsma-Nauta
Oppenhuizen
2:31:32
2:18:46
244
Marga Klopstra
Veendam
2:26:46
2:18:49
245
Tjitske van der Velde
Echtenerbrug
2:21:01
2:18:58
246
Carla Koelstra
Leeuwarden
2:27:14
2:19:20
247
Hilda Oosterkamp
Loopgroep Kameleon
2:30:42
2:19:21
248
Harriet Poot
Utrecht
2:32:04
2:19:23
249
Jeanette van Zanten
Utrecht
2:32:05
2:19:23
250
Mirjam Meuwese
Utrecht
2:25:50
2:19:35
251
Djieuwke Verseput
Driebergen-Rijsenburg
2:28:45
2:19:42
252
Corine Bont
Utrecht
2:28:45
2:19:42
253
Esther Knop
Midsland
2:20:14
2:19:42
254
Saskia Luehof
Peize
2:29:00
2:20:06
255
Barbara Pitt
Oud-Beijerland
2:23:24
2:20:17
256
Gerda Reininga
Snakkerburen
2:21:16
2:20:25
257
Ingrid Kalma
Amsterdam
2:33:27
2:20:31
258
Arja Firet
Utrecht
2:27:04
2:20:50
259
Judith Boer
Haarlem
2:34:05
2:21:02
260
Anja van Vlaanderen
Haarlem
2:28:21
2:21:16
261
Marrije Maarschalk
Haarlem
2:28:21
2:21:16
262
Ellen Smit
PAC
2:29:01
2:21:50
263
Sophie Wolf
Onnen
2:28:38
2:21:58
264
Kerry Campbell
Wassenaar
2:24:45
2:22:10
265
Annechien Hoefkens-Kruisinga
's-Hertogenbosch
2:24:37
2:22:34
266
Gonnie Roumen
Dolichos
2:32:45
2:23:03
267
Yvonne Kooi
Borger
2:26:20
2:23:04
268
Kris Knook - Derks
Poortugaal
2:28:50
2:23:14
269
Desiree van der Poel
Oosterend Terschelling
2:23:31
2:23:24
270
Edith Buis
Trias
2:32:33
2:23:37
271
Alette Tervoort
Limmen
2:32:33
2:23:37
272
Roos Zegers
Oosthuizen
2:34:08
2:24:07
273
An van der Leij
Loopgroep Astrea
2:36:02
2:24:23
274
Kiki de Boer
IJlst
2:40:02
2:24:32
275
Hinke Osinga
IJlst
2:40:02
2:24:32
276
Nicole van Bekkum
Leusden
2:29:18
2:24:47
277
Ina Strijker
Zwolle
2:38:27
2:24:57
278
Annet Stam
Loopgroep Leeuwarden
2:38:47
2:25:02
279
Marleen van der Stel
Barendrecht
2:36:36
2:25:23
280
Dulcy Hamstra
Sneek
2:28:19
2:25:27
281
Petra Werkman
LSV Invictus
2:37:48
2:25:37
282
Eva Lindner
Heemstede
2:32:23
2:25:49
283
Rian Hagedoorn
Delden
2:30:14
2:25:51
284
Esther Buis-van Rijn
Suomi
2:27:37
2:25:54
285
Merlijn Elst
Nijmegen
2:35:25
2:25:55
286
Attie van der Woude
Loopgroep Dokkum
2:32:35
2:25:55
287
Ingrid Stokkentre
Loopgroep Visie
2:36:02
2:26:02
288
Joke ter Schuur
Jubbega
2:38:51
2:26:11
289
Anita Klok
Soest
2:29:57
2:26:23
290
Sjet Rozenberg
Lippenhuizen
2:38:51
2:26:30
291
Jolanda Hoogebeen
Voorthuizen
2:36:38
2:26:32
292
Astrid Verstraaten
Rotterdam
2:38:23
2:27:05
293
Carolien Boschma
Zwolle
2:30:52
2:27:21
294
Marlene Dettingmeijer
Enschede
2:40:39
2:27:25
295
Danielle van Rijn
Maastricht
2:35:14
2:27:48
296
Harriët Visscher
Garnwerd
2:37:34
2:27:56
297
Anette Gerrits
PEC 1910
2:30:28
2:28:00
298
Ellen van Hoorn
Lycurgus
2:40:51
2:28:13
299
Karin Andersson
Leeuwarden
2:34:33
2:28:34
300
Petra Posno
Kortenhoef
2:30:45
2:28:49
301
Ellen Wagenaar
Loopgroep De Drentsche Aa
2:33:07
2:28:55
302
Anne-Marie Vos
Nieuwerkerk ad IJssel
2:30:04
2:28:57
303
Gerlinda Spijkerman
Twello
2:34:20
2:28:59
304
Jarige Leonie Vijftig Ravesteijn
Heemstede
2:33:36
2:29:39
305
Dyana den Ouden
Nijkerk Gld
2:31:26
2:29:40
306
Sonja Schepel
Friesland
2:43:13
2:29:49
307
Gea van der Schaaf
Harlingen
2:31:51
2:30:30
308
Marian Dijkstra
Bitgum
2:36:48
2:30:38
309
Hilda Smid
Groningen
2:32:03
2:30:43
310
Martina Westerhuis
Drachten
2:38:54
2:31:12
311
Diana Sijm
ATC '75
2:41:53
2:31:26
312
Joke van der Veen
Burgum
2:42:42
2:31:45
313
Lydia van Rijt
Marum
2:47:10
2:32:01
314
Ingrid Bakker
Sneek
2:46:04
2:32:19
315
Jeannet Ordelman
Nijverdal
2:47:35
2:32:36
316
Tiny Wouda
Friesland
2:46:16
2:33:49
317
Rennie Dijkstra
Twijzel
2:46:16
2:33:52
318
Hiska Bakker
Delden
2:38:54
2:34:32
319
Marianne Nicolaij
Stompetoren
2:43:07
2:36:34
320
Grietje Schreuder
Aalden
2:45:14
2:37:37
321
Henrike Bulthuis
Kampen
2:50:02
2:38:25
322
Conny Reijntjes
Horror
2:50:03
2:38:31
323
Esther Hoekstra
Horror
2:50:03
2:38:32
324
Tina Pieters
Hoogvliet Rotterdam
2:40:01
2:38:53
325
Sippie Hansma
Koarnjum
2:45:54
2:40:12
326
Theresa Van der Zee
Wergea
2:49:31
2:40:19
327
Martine Glerum
Duiven
2:49:49
2:40:23
328
Karin Hoorn
Lycurgus
2:56:08
2:43:29
329
Ymkje de Vries
Loopgroep Hugo Veenker
2:56:14
2:45:17
330
Linda Alting
Zwolle
2:49:37
2:45:23
331
Evelyn Rietveld
Landsmeer
2:52:38
2:48:03
332
Jeanette Valkema
Oudega Sudwest-Fryslan
2:57:40
2:53:30
333
Hennie De Haan
Albergen
2:58:58
2:53:47
334
Janneke van der Woude
Loopgroep De Drentsche Aa
3:08:55
3:00:10
V60, 21.1 KM RECREAN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marian van Eijndthoven Schaik
IJsselstein Ut
1:40:04
1:30:01
2
Brigitta Commandeur
Hylas
1:56:24
1:52:20
3
Kitty Kiebert
Noordwijk Zh
1:58:39
1:54:52
4
Anneke Wester
Friesland
1:56:58
1:55:40
5
Rita Sessink
Gaanderen
2:00:34
1:57:35
6
Marry de Lange
ACO Van Elderen
1:59:10
1:57:38
7
Betty Osinga
Friesland
2:01:39
1:59:28
8
Marianne Buikema
Triathlon
2:06:07
1:59:35
9
Hubertine Hingstman
Loopgroep Houten
2:10:02
2:00:05
10
Alice Hagens
Distance Runners Voorhout
2:14:18
2:00:11
11
Baukje van der Burg
Koarnjum
2:03:37
2:00:13
12
Lenie van Oosterhout
Made
2:07:19
2:00:31
13
Elly Bunt
Leeuwarden
2:02:56
2:01:03
14
Annego Fokker
Bloemendaal
2:12:18
2:01:12
15
Liesbeth Albers
AV Heerenveen
2:03:56
2:01:51
16
Jeannette Vonck
Hoogeveen
2:13:53
2:03:14
17
Elly Hoorn
Bedum
2:07:23
2:03:18
18
Betsy Meijer-Hofmeijer
Haaksbergen
2:11:10
2:03:38
19
Erna Verbeek
Hylas
2:15:47
2:03:45
20
Rina Hartman
Stadskanaal
2:10:08
2:03:48
21
Anneke Kaskens
Westerbork
2:10:07
2:04:09
22
Trientje Wessels
Drouwen
2:12:33
2:04:26
23
Dianne Spanjers
RRZ
2:18:26
2:04:54
24
Afra Galama
Heeg
2:10:53
2:05:27
25
Ingrid Serrarens
Hengelo Ov
2:07:27
2:05:33
26
Angeline de Graaff
Hylas
2:12:57
2:05:59
27
Annelies Mosselman
West-Terschelling
2:06:32
2:06:19
28
Suzan Meijer
Argo
2:18:39
2:06:22
29
Ciel Scheinck
Groenlo
2:21:22
2:06:44
30
Gabrielle Limonard
AV '23
2:09:52
2:06:58
31
Anne-Marieke Van Helvoort
Santpoort-Noord
2:18:26
2:07:20
32
Coby Wille
Tzum
2:07:39
2:07:28
33
Ariane Renaud
Leiden Road Runners Club
2:09:24
2:07:36
34
Klary Welbedacht
Hardloop Club Amsterdamse Bos
2:13:59
2:07:51
35
Wendelien Schalij
Leeuwarden
2:14:30
2:08:05
36
Annemiek van Rooijen
Loopgroep Houten
2:15:23
2:08:11
37
Henny Sikken
Driebergen-Rijsenburg
2:21:20
2:08:13
38
An Bierman
Hunzerunners Loopgroep
2:10:34
2:08:15
39
Wil Pijl
Dronryp
2:24:18
2:09:37
40
Imie Canter Visscher
Beetsterzwaag
2:17:29
2:09:38
41
Alida Smit
ATC '75
2:20:57
2:10:32
42
Anke van Dijk
Wommels
2:12:43
2:10:52
43
Hilde de Jong
Leiden
2:13:04
2:11:22
44
Mayke Verweij
Phoenix
2:23:08
2:11:52
45
Marjon Lindeboom
Castricum
2:20:14
2:11:58
46
Hanneke Stam-Broek
Heerenveen
2:26:19
2:12:04
47
Marion Titulaer
Groenlo
2:26:42
2:12:04
48
Aukje Kracht
Leeuwarden
2:26:10
2:12:44
49
Marij de Graaf
Soest
2:16:42
2:13:16
50
Linda Hulleman
Lochem
2:28:49
2:13:56
51
Nell Eichhorn
Waterweg
2:25:20
2:14:01
52
Dieneke de Groot
Friesland
2:15:59
2:14:02
53
Sjaan Luiten
Leiden Road Runners Club
2:15:47
2:14:02
54
Yvonne van der Schalie
Amersfoort
2:15:53
2:14:18
55
Jannie Teunissen
Athlos
2:20:47
2:14:22
56
Klara Hummel
Groningen
2:28:22
2:15:35
57
Joke de Jong
Utrecht
2:22:30
2:15:57
58
Riekie van den Berg
Stedum
2:20:34
2:16:46
59
Ineke Overkempe
Daventria
2:19:01
2:17:01
60
Gaby Van Rooij
Amerongen
2:26:49
2:17:14
61
Alie Wassenaar
Groningen
2:23:32
2:18:48
62
Helma Smeenk
Enschede
2:25:33
2:19:06
63
Marion Bloem
Amsterdam
2:29:45
2:19:40
64
Marijke De Jager
Athleta
2:29:12
2:20:16
65
Lian Voesenek van Nijnatten
Sprint
2:28:16
2:21:33
66
Aukje Heida
AV Heerenveen
2:29:30
2:22:13
67
Pien de Jong
Rotterdam
2:29:25
2:22:54
68
Annie Postma Dotinga
IJlst
2:31:09
2:23:17
69
Marijke Bos
Oosterend Terschelling
2:23:32
2:23:24
70
Gerrie Boelhouwer
Zeist
2:39:03
2:23:45
71
Anneke van der Meer
Loopgroep Leeuwarden
2:38:47
2:25:02
72
Pauka Benders
Loopgroep Visie
2:36:02
2:26:02
73
Marina Petersen
Loopgroep Visie
2:36:02
2:26:02
74
Ina Westra-Rendering
Loopgroep Visie
2:36:08
2:26:09
75
Aaltjen Volbers
Enschede
2:40:40
2:27:25
76
Moniek Westerman
Loopgroep Groningen
2:35:04
2:27:29
77
Lina van der Linden
Alblasserdam
2:43:36
2:28:18
78
Suzan van Bergen
Groningen
2:38:40
2:28:42
79
Jose Braham
Eemnes
2:30:46
2:28:49
80
Reina Scholtens
Loopgroep De Drentsche Aa
2:33:07
2:28:58
81
Neel van Mourik
Ravenswoud
2:42:36
2:29:12
82
Monique L Knubben
ARO '88
2:44:14
2:30:26
83
Gre De Kloet
Alphen aan den Rijn
2:42:17
2:31:42
84
Guusje Adrichem
Leiden Road Runners Club
2:34:46
2:32:37
85
Marjan Gnodde
Zeewolde
2:45:17
2:33:01
86
Joke de Vries
Purmerend
2:43:13
2:33:53
87
Henderijetta Winter
Loopgroep Astrea
2:48:02
2:34:52
88
Giovanna van Hasselt
De Veenlopers
2:51:17
2:36:24
89
Cathrien Hesselink
Epe
2:38:11
2:37:00
90
Jannie Van der Wal
Sneek
2:53:01
2:37:39
91
Titia Pijpker
Loopgroep Zuidhorn
2:48:09
2:37:46
92
Sonja Doesburg
Nieuwerkerk ad IJssel
2:48:47
2:37:47
93
Anneke Bos
Ede Gld
2:58:41
2:43:35
94
Ella van Kempen
Zuidwal
2:50:25
2:43:47
95
Hieke Veenstra
HUGO Hardloopgroep
2:56:16
2:45:19
96
Els Schrijvers
Trecho
2:53:45
2:45:42
97
Tineke Dijkstra
Friesland
2:57:52
2:51:42
98
Joke Braakman
Leiden
3:02:19
2:52:29
99
Hilda Mollenhorst
Kortehemmen
3:07:49
2:57:10
MSEN, 42.2 KM WEDSTRI
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Olfert Molenhuis
AAC '61
2:35:32
2:35:32
2
Roelof Oostra
Friesland
2:50:20
2:50:17
3
Hidde Bekhuis
Nijmegen Atletiek
2:58:27
2:58:20
4
Sjoerd Haas
Nederlandse Triathlonbond
2:59:05
2:59:03
5
Jaap Stiggelbout
Spurt '88
3:12:32
3:12:28
6
Emiel van Eijk
Sparta
3:18:41
3:18:36
7
Christian Kempf
Babenhausen
3:20:01
3:19:53
8
Nashwan Damman
U-Track
3:47:46
3:45:21
9
Alwin Bakema
Loopgroep Zuidhorn
4:16:10
4:16:10
M40, 42.2 KM WEDSTRI
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Iwan Kamminga
Aquilo
2:43:12
2:43:11
2
Willem de Boer
Lionitas
2:44:41
2:44:40
3
Tsjomme Ozinga
AV Heerenveen
2:56:15
2:56:15
4
Maarten Nieuwenhuis
BB lopers
2:56:30
2:56:29
5
Dave Rost
Nederlandse Triathlonbond
2:59:01
2:59:00
6
Richard de Graaf
Friesland
3:06:11
3:06:08
7
Jaap de Vries
AAC '61
3:17:16
3:17:13
8
Johannes van Raalte
Friesland
3:18:06
3:18:02
9
Wouter de Vries
Impala
3:20:05
3:20:03
10
Jochem Slijkhuis
Nederlandse Triathlonbond
3:29:53
3:29:52
11
Ronald Apeldoorn
Loopgroep De Drentsche Aa
3:37:57
3:37:54
12
Atze wiepke Merkus
Nederlandse Triathlonbond
3:40:47
3:40:40
13
Wout Peters
U-Track
3:41:51
3:39:27
14
Hans Roos
Loopgroep Groningen
3:46:32
3:45:52
15
Willem Hofman
Artemis
4:05:32
4:05:23
16
Arne Diemeer
Lycurgus
4:13:23
4:13:16
M50, 42.2 KM WEDSTRI
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Benjamin Kok
Impala
2:56:30
2:56:29
2
Ton Bosgoed
SAV
3:02:07
3:02:05
3
Victor Plomp
Lionitas
3:07:35
3:07:33
4
Sicco Roukema
Hellas
3:12:26
3:12:22
5
Ignas Duemmer
AAC '61
3:13:56
3:13:54
6
Remy Notten
Loopgroep De Drentsche Aa
3:16:50
3:16:47
7
Dennis Lambalk
AV Edam
3:21:06
3:21:05
8
Sieds Wiersma
Impala
3:21:44
3:21:41
9
Peter Meijer
Loopgroep Bedum
3:21:55
3:21:49
10
Kosta Poltavets
AV Heerenveen
3:29:18
3:29:17
11
Peter Berghuis
Loopgroep De Drentsche Aa
3:30:14
3:30:11
12
Peter de Krijger
MarathonPlus
3:30:36
3:30:34
13
Berend Schotanus
NOP
3:32:43
3:31:45
14
Ernst Jan Meindersma
Loopgroep Aart Stigter
3:33:57
3:33:24
15
Eppe Wolfis
Loopgroep Bedum
3:34:52
3:34:47
16
Marco Tekstra
Loopgroep Nienoord
3:38:13
3:38:06
17
Wim Meems
Friesland
3:39:15
3:39:12
18
Jeroen Kuyper
NEA Volharding
3:39:20
3:37:34
19
William Elegeert
Weesp
3:43:59
3:43:56
20
Gerald Hoogeveen
Horror
3:44:14
3:44:10
21
Arie Van der Steen
AV Heerenveen
3:44:34
3:44:27
22
Edwin Van Oosterhout
MarathonPlus
3:46:56
3:46:53
23
Hanno Treep
PEC 1910
3:47:33
3:47:32
24
John Braham
Phanos
3:48:45
3:48:34
25
Alex Oskam
Loopgroep Bedum
3:50:56
3:50:50
26
Sytse Algera
AV Zeewolde
3:52:17
3:52:10
27
Stefan Hinze
Katzenbach
3:53:17
3:53:09
28
Oliver O Cadhla
Galway
3:58:45
3:58:00
29
Robert Boersma
NEA Volharding
4:03:05
4:01:16
30
Anton Stoorvogel
LAAC Twente
4:03:25
4:03:17
31
Piet Schomaker
Runners Stadskanaal
4:07:17
4:04:55
32
Guus Hoekstra
Friesland
4:07:33
4:07:24
33
Erik Telman
AV Monnickendam
4:09:27
4:09:16
34
Ton Spaan
Lycurgus
4:13:22
4:13:16
35
Folkert Tienkamp
AAC '61
4:18:33
4:18:28
36
Tonnie De Winter
Veluwe
4:28:31
4:26:24
37
Luc de Jong
AV Monnickendam
4:35:59
4:35:49
38
Siem Hiemstra
LSV Invictus
5:08:31
5:08:27
M60, 42.2 KM WEDSTRI
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Dik Jagersma
Friesland
3:21:12
3:21:09
2
Sjirk Overal
Loopgroep De Drentsche Aa
3:29:13
3:29:11
3
Adri Henskens
OSS-VOLO
3:29:45
3:29:43
4
Gerard Van Lent
Suomi
3:31:18
3:31:15
5
Mark Groote Bromhaar
Veluwe
3:34:26
3:34:22
6
Harry Rutgers
Loopgroep Bedum
3:43:08
3:43:02
7
John Bouwens
AAV '36
3:47:17
3:47:09
8
Gerard Verveer
Energie
3:49:46
3:49:40
9
Hans Heirman
OSS-VOLO
3:49:58
3:49:57
10
Wout Heslinga
Trecho
3:50:54
3:50:42
11
Rene van Vliet
Veluwe
3:51:47
3:51:37
12
Rienk de Vries
Friesland
3:55:25
3:55:20
13
Julius vd Werf
Nederlandse Triathlonbond
3:56:23
3:56:14
14
Chris Draijer
Impala
3:58:45
3:58:41
15
Wilfred van Es
Trecho
4:16:46
4:15:00
16
Albert Heikens
ATC '75
4:17:04
4:17:01
17
Albert Hingstman
AV '23
4:17:55
4:17:51
18
Emiel van der Graaf
Groningen Atletiek
4:19:20
4:19:10
19
Adrie van Dijk
ATC '75
4:22:28
4:22:19
20
Rinze Kramer
Loopgroep Bedum
4:27:17
4:26:19
VSEN, 42.2 KM WEDSTRI
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Krista van Soldt
OSS-VOLO
3:29:45
3:29:42
2
Christina Erdbrink
Darmstadt
3:36:53
3:36:46
V40, 42.2 KM WEDSTRI
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Mireille Baart
Pallas '67
2:56:42
2:56:41
2
Bertine de Vries
MarathonPlus
3:00:00
2:59:59
3
Anita Flapper
Lionitas
3:11:29
3:11:26
4
Leonie Ton
AV '56
3:14:06
3:14:04
5
Monique Fibbe
De Gemzen
3:25:10
3:25:01
6
Ylona Kruis
Horror
3:44:15
3:44:10
7
Barbara Zemering
NEA Volharding
4:02:17
4:00:27
V50, 42.2 KM WEDSTRI
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Femke Boddeke-Vossepoel
Hellas
3:12:35
3:12:31
2
Gerry Visser
LAAC Twente
3:58:33
3:58:24
3
Rianne Vossers
LAAC Twente
4:02:30
4:02:20
4
Alie Brouwer
Horror
4:14:10
4:14:00
5
Ina Van Es
ATC '75
4:17:04
4:17:01
6
Ria Leeverink-Berends
Friesland
4:28:21
4:28:11
7
Tessa van der Meer van Houtum
Hylas
4:31:10
4:28:55
8
Astrid Wals
AV Monnickendam
4:42:43
4:42:33
9
Monique Geerts
Leiden Road Runners Club
4:49:03
4:47:11
V60, 42.2 KM WEDSTRI
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ella Witjes
Altis
3:58:39
3:58:33
2
Irene van Wijk
AV '23
4:12:46
4:12:41
3
Ineke Plant
Loopgroep gRUNN
4:19:52
4:19:47
4
Ineke Berghuis
Loopgroep De Drentsche Aa
4:30:11
4:30:00
MSEN, 42.2 KM RECREAN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Bert Ruitenbeek
Hooglanderveen
2:58:30
2:58:04
2
Douwe Schaafsma
Loopgroep Hugo Veenker
3:08:30
3:07:40
3
Rense Kamstra
Beilen
3:10:15
3:09:58
4
Ricardo Papa
Leeuwarden
3:11:09
3:10:47
5
Bart Bouwman
Utrecht
3:12:33
3:11:16
6
Alain Mertens
Utrecht
3:15:50
3:14:22
7
Erik Tromp
Groningen
3:15:08
3:14:40
8
Bertho ter Avest
Hellendoorn
3:18:37
3:18:11
9
Jos Boomsma
BB lopers
3:20:41
3:19:30
10
Jitze Landman
West-Terschelling
3:21:32
3:21:31
11
Thomas Frohn
Maastricht
3:24:10
3:23:08
12
Cornelis De Schipper
Houten
3:24:31
3:23:41
13
Berend Feldbrugge
Zwolle
3:24:15
3:23:51
14
Wim Douma
Leeuwarden
3:26:42
3:26:21
15
Daniël van Faassen
Fit
3:28:35
3:27:18
16
Jan Ype Holtrop
AV Heerenveen
3:30:36
3:30:07
17
Jarno Rijneveld
Meerkerk
3:31:58
3:31:39
18
Teun Ent
Aldeboarn
3:34:34
3:32:56
19
Jidert Boersma
Scharnegoutum
3:34:03
3:33:11
20
Martijn Gerritsen
Westervoort
3:34:19
3:33:25
21
Douwe Dijkstra
Groningen
3:36:18
3:34:12
22
Jaap Bouwman
Wageningen
3:35:53
3:34:36
23
Marc van Leeuwen
Utrecht
3:39:03
3:36:57
24
Juancito van Leeuwen
Doetinchem
3:39:35
3:36:59
25
Willem Miedema
Hitzum
3:39:01
3:37:48
26
David Neidig
Hilversum
3:39:31
3:38:13
27
Maurits Klatte
Sneek
3:41:28
3:39:00
28
Déjan Michiels
Wilrijk
3:43:37
3:43:11
29
Johan Alserda
Leek
3:44:49
3:43:26
30
Sander Smit
Amsterdam
3:45:52
3:44:38
31
Tim Meijer
Amsterdam
3:45:53
3:44:38
32
Janwillem Aarnink
's-Gravenhage
3:48:07
3:46:33
33
Eelke Jan Bouma
Annen
3:47:18
3:46:50
34
Ruben Maters
Nes Ameland
3:47:47
3:46:55
35
Henri Aalbers
Utrecht
3:50:36
3:48:19
36
Lars Nomden
Leeuwarden
3:50:42
3:49:37
37
Leo de Haan
Houten
3:52:04
3:50:34
38
Thomas de Bruijn
Helmond
3:53:19
3:50:56
39
Joeri Gorter
Oosterwolde Fr
3:52:20
3:51:08
40
Auke Westra
Groningen
3:52:44
3:51:14
41
Sander van Vliet
Rotterdam
3:54:25
3:52:00
42
Wolter Beens
Zwolle
3:52:53
3:52:20
43
Wouter Hoogland
Hattem
3:55:30
3:52:54
44
Bob Hollemans
Utrecht
3:55:31
3:53:03
45
David Liesker
Groningen
3:55:16
3:53:32
46
Wiebe Kolkman
Midlaren
3:56:08
3:54:10
47
Lucas Vermeer
Enschede
3:55:56
3:54:27
48
Robin Schapink
Zwolle
3:56:07
3:55:09
49
Nick Lursie
Baarn
3:56:05
3:55:47
50
Pascal Geers
Wijk bij Duurstede
3:57:01
3:55:50
51
Teye Heimans
Loopgroep Leeuwarden
3:57:01
3:55:56
52
Maarten de Groot
Roden
3:57:23
3:56:34
53
Jelger Dijkstra
Nijmegen
3:59:28
3:56:56
54
Bart Nesselaar
Haarzuilens
3:58:43
3:57:20
55
Jelmer Baukema
Amsterdam
4:00:08
3:57:30
56
Niels Boonstra
Wommels
3:59:42
3:57:30
57
David Blackmore
Beverwijk
4:00:32
3:58:07
58
Arne Blom
Bennekom
4:00:33
3:58:26
59
Albert Dijkstra
Leeuwarden
4:00:30
3:58:31
60
Mark De Jager
Leeuwarden
4:00:26
3:59:04
61
Nico Grasman
Sneek
4:00:04
3:59:33
62
Simon Bangma
Ommen
4:03:33
4:02:22
63
Jillis Hulleman
Delft
4:04:29
4:02:53
64
Emile Waterkeyn
Wilrijk
4:05:46
4:04:10
65
Anne Zuiderveld
Eastermar
4:06:10
4:04:13
66
Ramón van der Veen
Oosterwolde Fr
4:06:09
4:04:56
67
Niek Verwoerd
Amersfoort
4:07:32
4:05:02
68
Johan Dunnebier
Leeuwarden
4:06:23
4:05:02
69
Steven van der Veeke
Groningen
4:07:07
4:05:10
70
Christian Bredewoud
Rotterdam
4:07:48
4:06:23
71
Thijs Liefers
Epe
4:09:03
4:07:05
72
Marco Leeverink
Horror
4:08:17
4:07:58
73
Geert-Jan Hahné
IJsselmuiden
4:09:43
4:08:07
74
Robbert Veenstra
Zwolle
4:09:17
4:08:10
75
Dion Maat
Veenhuizen
4:10:06
4:08:55
76
Erik Hoogeveen
Hoofddorp
4:12:12
4:09:36
77
Evert-Yde Algra
Groningen
4:14:57
4:12:44
78
Nikola Bucko
Groningen
4:16:13
4:15:32
79
Mike Koopmans
Ede Gld
4:17:10
4:15:35
80
Stijn de Ruiter
Zwolle
4:16:33
4:15:41
81
Evert Douwe Algra
Wommels
4:18:50
4:16:38
82
Willem Vermeltfoort
Delfstrahuizen
4:19:24
4:16:57
83
Michiel Hilberts
Groningen
4:19:35
4:17:35
84
Jason Smit
Harderwijk
4:18:35
4:18:02
85
Johnno Gerritsen
Groningen
4:20:08
4:19:28
86
Roeland van Dommelen
Utrecht
4:21:51
4:19:33
87
Rik van der Graaf
Utrecht
4:21:51
4:19:34
88
Danny Vrieling
Assen
4:23:40
4:21:14
89
Yoni Granaat
Alkmaar
4:23:46
4:22:04
90
Gijs Wiegman
Midsland
4:25:08
4:22:56
91
Arjan Speerstra
Groningen
4:25:29
4:23:46
92
Bram den Drew
Arnhem
4:25:50
4:24:41
93
Paul Kamps
Ingen
4:31:27
4:29:26
94
Marijn Wijkstra
Terband
4:33:39
4:31:06
95
Chanan Brandsma
Nieuwegein
4:35:50
4:33:06
96
Gerald Van den Berg
Apeldoorn
4:37:27
4:36:14
97
Joris Smaal
Leeuwarden
4:37:24
4:36:17
98
Nigel Haanstra
Groningen
4:37:53
4:37:12
99
Hielke Zwanepol
IJsselstein Ut
4:45:59
4:44:58
100
Winston Lam
Amsterdam
4:47:23
4:47:05
101
Ronny Duim
Vianen Ut
4:54:25
4:52:25
102
Pieter van Woudenberg
Groningen
4:55:47
4:53:28
103
Jimmy Lam
Delft
4:55:29
4:55:12
104
Bas Smit
Leek
4:59:33
4:59:03
M40, 42.2 KM RECREAN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Koen de Jong
Amsterdam
3:07:35
3:07:08
2
Frits Gijsman
Triathlon
3:12:48
3:12:19
3
Klaas Kooistra
Gorredijk
3:13:33
3:12:22
4
Emile van der Lei
Weesp
3:17:23
3:15:39
5
Sander Turnhout
Nijmegen
3:17:37
3:17:00
6
Danny van der Sluis
RRZ
3:22:00
3:20:45
7
Mark Niewold
AV Nijkerk
3:21:19
3:20:58
8
Marten Sjoerds
Workum
3:24:21
3:23:52
9
Teun Jansen
Velp Gld
3:27:36
3:27:02
10
Cyriel de Jong
Reeuwijk
3:28:06
3:27:42
11
Jeroen Vleer
Oldeberkoop
3:30:26
3:28:44
12
Michiel Schutte
Nunspeet
3:31:00
3:29:28
13
Jaap Maks
Beverwijk
3:32:27
3:30:03
14
Gijs De Boer
Meppel
3:31:05
3:30:39
15
Paul Van Olden
Zevenaar
3:33:47
3:31:13
16
Arnoud van der Kolk
Amersfoort
3:36:40
3:34:21
17
Reinder de Valk
Makkum Fr
3:35:56
3:34:29
18
Edwin Huizing
Groningen
3:35:49
3:34:53
19
Leo Saalmink
Hanzesport
3:36:12
3:35:21
20
Jelle Koerselman
Loopgroep Aart Stigter
3:37:13
3:35:22
21
Bart van der Meij
Zuidwal
3:37:47
3:36:14
22
Dirk de Boer
Zuidwolde Dr
3:37:42
3:37:16
23
Jaap Morgenstern
Apeldoorn
3:40:32
3:38:03
24
Hung Pham
Leeuwarden
3:39:55
3:38:29
25
Sjouke Venema
Wommels
3:39:17
3:38:50
26
Eelco de Groot
Assen
3:42:08
3:39:23
27
Albert Wiegman
West-Terschelling
3:39:43
3:39:30
28
Fred Schoon
Assen
3:42:24
3:41:48
29
Ivo de Mas
Amsterdam
3:44:38
3:41:55
30
Koene vd Sloot
Gouda
3:43:11
3:42:25
31
Bastiaan Overvest
Voorburg
3:46:03
3:45:20
32
Sander Schot
Wageningen
3:46:12
3:45:50
33
Jeroen Van Heusden
Heiloo
3:46:52
3:46:03
34
Bart Lodder
Woerden
3:48:07
3:46:11
35
Jaap Bos
Haren Gn
3:49:12
3:47:18
36
Mark van Houten
Boksum
3:48:24
3:47:31
37
Richard van der Werff
Loopgroep Bedum
3:49:03
3:48:18
38
Richard De Wit
Alphen aan den Rijn
3:49:23
3:48:40
39
Bob Sas
Bovenkarspel
3:51:29
3:48:47
40
Steven Vaassen
Amsterdam
3:51:57
3:49:14
41
Ingo Westerhoff
Goldenstedt
3:52:10
3:49:52
42
Matthijs Lenis
Oosterbeek
3:52:06
3:50:14
43
Demis Samuels
Bunnik
3:51:20
3:50:35
44
Nick Cuyt
Rilland
3:51:05
3:50:39
45
Wim Hoekstra
Stiens
3:53:26
3:52:14
46
Theunis Banga
Kollumerzwaag
3:54:57
3:52:20
47
Klaas De Groot
Leeuwarden
3:54:55
3:52:36
48
Mathias Derksen
Halsteren
3:54:55
3:53:45
49
John Koopman
Groningen
3:56:37
3:54:27
50
Kris Tuinier
Groningen
3:56:37
3:54:27
51
Jos Leen
Bunde
3:57:14
3:55:06
52
Evert van der Wal
Hollandsche Rading
3:56:07
3:55:39
53
Michiel Knol
Eelde
3:58:36
3:55:55
54
Harold Jansma
Loopgroep Leeuwarden
3:57:22
3:56:17
55
Diederik Gombert
Utrecht
3:59:17
3:56:50
56
Mark Meinema
Doetinchem
3:58:44
3:57:00
57
Sam van Dalen
Nieuwe Niedorp
3:59:09
3:57:35
58
Bas Zuurbier
Schagen
3:59:09
3:57:35
59
Sebastiaan Munter
Heemskerk
4:00:32
3:58:08
60
Roel Van der Heide
Boornbergum
4:00:09
3:59:25
61
Freddy Mulder
Zwolle
4:01:03
3:59:56
62
Walter de Bruijn
Moordrecht
4:02:43
4:00:03
63
Aad Oosterhof
Peize
4:02:04
4:00:15
64
Alfred Donker
Haren Gn
4:02:16
4:00:32
65
Reinier van Limmeren
Loopgroep Nienoord
4:04:02
4:01:19
66
Koen Peeters
Groningen
4:03:38
4:01:21
67
Martijn Van Voorst
Purmerend
4:04:28
4:02:38
68
Willem Greving
Monster
4:03:24
4:02:43
69
Jeroen de Slegte
Bergschenhoek
4:03:31
4:02:56
70
Dirk Jan Van der Meulen
Meppel
4:04:29
4:03:13
71
Geert Slagter
Siddeburen
4:05:37
4:04:58
72
Joost Bekkers
Eindhoven Atletiek
4:06:24
4:05:23
73
Jeroen Van den Heuvel Rijnders
's-Gravenhage
4:07:34
4:05:33
74
Tsjeard Hofstra
Wommels
4:07:46
4:05:35
75
Gerben Harkema
Ede Gld
4:07:06
4:05:42
76
Jaap Ploeger
Groningen
4:08:50
4:06:05
77
Brian Saal
Deventer
4:09:32
4:08:18
78
Tjeerd Rintjema
Terwispel
4:09:05
4:08:25
79
Michel Van Leeuwen
the Hague Road Runners
4:10:34
4:09:46
80
Erwin van de Sande
Hilvarenbeek
4:11:39
4:10:12
81
Jeroen Bijman
Kwadijk
4:12:56
4:11:10
82
Bert Folkeringa
Hardlopen.nl
4:15:06
4:14:27
83
Gerard van Eerden
Annen
4:17:06
4:14:43
84
Henno van Randwijk
IJsselstein Ut
4:15:55
4:14:55
85
Bert Baron
Drachten
4:17:19
4:15:55
86
Gesinus Boer
Loopgroep Nienoord
4:18:36
4:16:33
87
Erik Geerds
PEC 1910
4:18:59
4:16:41
88
Jan Arjen Kraak
Wolvega
4:20:56
4:18:35
89
Jeroen Spek
Haarlem
4:22:00
4:20:01
90
Arjen Klopstra
Veendam
4:21:56
4:20:28
91
Bas Verhaegh
IJsselstein Ut
4:21:42
4:20:40
92
Nico Swart
Loopgroep gRUNN
4:22:37
4:20:55
93
Rutger Kluiver
Borger
4:24:14
4:22:01
94
Martijn In 't Veld
Ede Gld
4:25:15
4:22:36
95
Michael Iding
Zwolle
4:25:07
4:23:58
96
Bas van Vliet
Wijk bij Duurstede
4:28:22
4:25:51
97
Dennis Bruin
Loopgroep Hoorn
4:28:42
4:27:09
98
Jako Chaigneau
Zwolle
4:28:59
4:27:24
99
Willem-Wouter Aantjes
Gouda
4:30:19
4:27:37
100
Michel Bakker
Benschop
4:30:51
4:29:10
101
Gijs Zwijnenburg
Houten
4:29:51
4:29:37
102
Sietse Jager
Middelaar
4:34:36
4:31:58
103
Roelof Schuitema
Amsterdam
4:34:36
4:32:38
104
Yvo Geutjes
Tolkamer
4:36:05
4:33:30
105
Wouter Monden
4:35:38
4:34:13
106
Henk Sijbesma
Uitwellingerga
4:38:38
4:36:09
107
Anne Aantjes
Goudriaan
4:41:14
4:38:32
108
Jeroen Wijker
Abcoude
4:44:34
4:42:00
109
Ivo Hilgenkamp
Zwolle
4:44:35
4:42:08
110
Arjan Loovers
Schoonebeek
5:04:48
5:03:23
M50, 42.2 KM RECREAN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tjeerd Dijkstra
Duiven
3:08:54
3:08:31
2
Martijn Knook
Roden
3:13:10
3:12:41
3
Arnoud Koelen
Oss '78
3:16:58
3:14:47
4
Luuk Kornelius
Triathlon
3:16:07
3:15:41
5
Hans Jansen
AV Rijssen
3:19:31
3:18:58
6
Henk Dolle
Molenhoek Lb
3:23:06
3:22:10
7
Bert Knol
Houten
3:24:31
3:23:41
8
Klaas Jan Lantinga
Dussen
3:27:11
3:26:41
9
Menno Benningshof
Triathlon
3:29:16
3:27:31
10
Jetse Stoorvogel
Wageningen
3:29:35
3:29:04
11
Hans Heijmans
Heeze
3:32:56
3:31:54
12
Paul Stalma
Loopgroep De Drentsche Aa
3:32:30
3:32:05
13
Marc de Rooij
Zoetermeer
3:33:24
3:32:07
14
Daan van Turenhout
Noordeinde
3:33:55
3:33:36
15
Marcel Heijmans
Berghem
3:36:36
3:34:26
16
Mathieu van Linde
Glimmen
3:39:22
3:38:32
17
Ricco de Kroon
Amstelveen
3:42:42
3:40:39
18
Bas Hogervorst
Utrecht
3:43:05
3:42:01
19
Peter Fennema
Burgerbrug
3:44:36
3:42:59
20
Ronald Schoorlemmer
Hoevelaken
3:48:33
3:45:56
21
Remko Brilman
Landsmeer
3:48:58
3:47:38
22
Dennis Kreetz
ACW '66
3:48:58
3:47:39
23
Peter Westerhof
Sneek
3:50:03
3:48:18
24
Maurice Huijs
Spado
3:52:24
3:49:52
25
Ludolf Pijlman
Groningen
3:52:06
3:50:23
26
Wil Pieterse
Ter Aar
3:51:34
3:50:42
27
Maarten Brinkhuijsen
Oudewater
3:52:30
3:51:19
28
Hans Martens
the Hague Road Runners
3:53:50
3:51:31
29
Maurice Henssen
Peize
3:54:13
3:53:17
30
Johan Wester
Heerhugowaard
3:55:46
3:53:42
31
Pummy Müller
West-Terschelling
3:54:14
3:54:03
32
Theo Wolfs
Friesland
3:55:11
3:54:32
33
Dirk Draaisma
Hoorn Nh
3:56:11
3:55:09
34
Bessel Feenstra
Harderwijk
3:57:29
3:55:09
35
Berend Fekken
Scharsterbrug
3:56:55
3:55:58
36
John Van der Velde
Loopgroep Nienoord
3:58:28
3:56:26
37
Johan Westerink
Isala '96
4:00:21
3:58:13
38
Bert Kiemel
Stompetoren
3:59:51
3:58:48
39
Sander Terwee
Heiloo
4:00:44
3:58:58
40
Wietse Terpstra
Leeuwarden
4:01:03
3:58:59
41
Lourens Dijkstra
AAC '61
4:00:17
3:58:59
42
Fred Slikker
Har(t)loopclub Engelen
4:00:23
3:59:01
43
Jeroen Luiken
Zaandam
4:01:24
3:59:36
44
Ben Westerkamp
Zwolle
4:01:03
3:59:55
45
Jan Barkhof
Peize
4:02:04
4:00:14
46
Casper Bekken
Schalkhaar
4:01:40
4:00:17
47
Peter de Graaf
the Hague Road Runners
4:03:01
4:00:41
48
Thom Snijder
Loopgroep Bedum
4:02:02
4:01:38
49
Eddy Bakker
MarathonPlus
4:03:42
4:02:18
50
Jan Brandts
Utrecht
4:04:03
4:02:59
51
Ruud Harleman
Veluwe
4:06:14
4:04:07
52
Rob Groote Bromhaar
Amsterdam
4:05:32
4:04:38
53
Jan Schuurmans
Castricum
4:06:57
4:04:51
54
Louis Bont
Utrecht
4:07:38
4:05:00
55
Rob van Noordt
Olympus '70
4:05:59
4:05:17
56
Jan Dijkstra
Leusden
4:07:39
4:05:40
57
Maarten van Alphen
Triathlon
4:06:39
4:05:45
58
Nico van der Meer
Monster
4:08:55
4:06:34
59
Rob Wijfjes
Hillegom
4:09:36
4:07:24
60
Klaas Jan Wiersma
Horror
4:08:29
4:07:51
61
Alexander Kruijsse
Driebergen-Rijsenburg
4:10:38
4:08:00
62
Sietse Hofsteenge
Groningen
4:08:39
4:08:12
63
Dirk Koster
Voorthuizen
4:10:27
4:09:24
64
Louis Schrijvers
Zaanland
4:11:15
4:09:25
65
Mark Min
Castricum
4:11:46
4:09:44
66
Johannes De Boer
It Heidenskip
4:11:59
4:10:22
67
Jasper Koedam
Nijmegen Atletiek
4:12:53
4:10:39
68
Ben Fluit
IJsselstein Ut
4:12:03
4:11:01
69
Hans Post
Zutphen
4:11:27
4:11:27
70
Jeroen Moser
Roden
4:12:43
4:11:49
71
Bert van Drooge
De Veenlopers
4:14:44
4:12:46
72
Alex Jager
Donderen
4:15:43
4:14:47
73
Wouter Van der Eijk
Haren Gn
4:17:28
4:15:02
74
Arjen de Ruiter
Goutum
4:16:33
4:15:41
75
Dirk-Jan Bles
Hilvarenbeek
4:17:35
4:16:07
76
Johan Bosma
Renkum
4:16:52
4:16:34
77
Richard van Hoegee
Arnhem
4:19:09
4:16:38
78
Marty Messerschmidt
the Hague Road Runners
4:19:32
4:18:45
79
Siem J Houtkooper
Stompetoren
4:19:51
4:18:47
80
Peter Jelsma
Oudega gem Smallingerlnd
4:22:31
4:20:51
81
Henk Kats
Hilvarenbeek
4:23:03
4:21:36
82
Erik Verboeket
Emmen
4:22:52
4:21:42
83
Peter van Lipzig
Venray
4:23:18
4:22:07
84
Gert Jan Zieleman
Hattem
4:24:06
4:22:17
85
René Deems
Wolvega
4:26:35
4:24:31
86
Henk Jan Schat
Nieuwegein
4:25:54
4:25:31
87
Ron Kuipers
Leeuwarden
4:29:14
4:27:43
88
Rene Langeslag
Almere
4:30:31
4:27:48
89
Roel Hartman
Diepenveen
4:30:00
4:28:05
90
Jurjen Smit
Horror
4:30:46
4:28:30
91
Alco de Jong
St.-Annaparochie
4:30:20
4:29:41
92
Simon Verhaar
Castricum
4:32:18
4:30:13
93
Marco Hartman
Zwolle
4:32:33
4:30:37
94
Henk Van der Kolk
ACO Van Elderen
4:32:17
4:30:41
95
Durk Douma
Horror
4:32:43
4:30:56
96
Henk Henk Jansen
Zeist
4:33:41
4:31:24
97
Jaap Bouma
Haren Gn
4:33:45
4:31:59
98
Mark Van Asseldonk
Arnhem
4:34:38
4:32:07
99
Henk Berends
Assen
4:34:37
4:33:26
100
Ruurd Jouke van Wieren
Heeg
4:36:13
4:34:33
101
Sander Kerkhof
Kortenhoef
4:35:47
4:34:44
102
Pieter Keemink
Midwoud
4:38:46
4:37:27
103
Gerrit Dijk
Boerakker
4:41:06
4:39:03
104
Jildert Visser
AAC '61
4:44:55
4:42:40
105
Willem Staal
Zeist
4:49:20
4:48:20
106
Vincent van der Wijk
Zuidlaren
4:52:25
4:50:58
107
Wieger Vreeke
Emmeloord
4:53:05
4:52:28
108
Bouke Fennema
Friesland
4:57:54
4:56:16
109
Haroldinio Abauna
Eindhoven
5:06:32
5:04:48
110
Peter van der Heijden
Delft
5:06:01
5:05:29
M60, 42.2 KM RECREAN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Joep van Huijstee
Cialfo
3:27:26
3:26:29
2
Han Vogel
Veldhoven
4:01:09
3:58:32
3
Maarten Kraefft
De Woude
4:02:14
4:00:09
4
Erik Tol
Graft
4:02:36
4:00:21
5
Peter M Jansen
PEC 1910
4:04:02
4:02:06
6
Tamme Beenes
Bedum
4:04:14
4:02:43
7
Sietze Braaksma
Loopgroep Leeuwarden
4:06:28
4:05:22
8
Jochum Roorda
Loopgroep Leeuwarden
4:06:45
4:05:38
9
Ype Boelens
AV Heerenveen
4:10:02
4:08:41
10
Cees Banning
Castricum
4:12:37
4:12:02
11
John van Dijk
the Hague Road Runners
4:12:58
4:12:09
12
Gert Zeevat
Midsland
4:14:19
4:14:14
13
Snah Van Ommeren
Leiden Road Runners Club
4:16:53
4:15:09
14
Joost Neuvel
Leiden
4:19:00
4:16:59
15
Hans Hevink
LAAC Twente
4:23:10
4:21:29
16
Jacques van der Scheer
Amsterdam
4:27:55
4:25:53
17
André Feenstra
Gouda
4:32:47
4:31:09
18
Arie Cuppen
Pallas '67
4:31:44
4:31:23
19
Lolke Cnossen
Horror
4:34:49
4:34:01
20
Guus Van der Bles
Loopgroep De Drentsche Aa
4:39:04
4:37:38
21
Peter van der Hulst
Loopgroep Bedum
4:40:01
4:39:04
22
Pieter Anjema
Doorwerth
4:41:13
4:39:24
23
Henk Schuitema
Loopgroep Bedum
4:40:30
4:39:34
24
Marcel Kuin
Olterterp
4:46:11
4:44:51
25
Jim Scheffer
Leiden Road Runners Club
4:49:03
4:47:10
26
Guus (A L M ) Marée
Loopgroep De Drentsche Aa
4:49:10
4:47:45
27
Farid Rasi
IJsselstein Ut
4:48:21
4:47:55
28
Harrie Hens
Rottevalle
4:50:33
4:47:57
29
Martin Grootveld
Warnsveld
4:51:49
4:49:28
30
Ernst Daniel
Alphen aan den Rijn
4:53:56
4:53:13
31
Wim Kuijk
ATC '75
5:06:32
5:06:04
VSEN, 42.2 KM RECREAN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tessa Brand
Amsterdam
3:17:24
3:16:05
2
Greetje Swaans
Nijmegen
3:34:52
3:34:04
3
Hilda Wijnja
Horror
3:36:09
3:35:14
4
Maaike Beenes
Apeldoorn
3:45:02
3:44:30
5
Angela van Zijl
Utrecht
3:52:11
3:50:02
6
Margot Wolters
Amsterdam
3:56:27
3:55:44
7
Janine Schutte
Nunspeet
3:58:43
3:57:10
8
Jolien Van Vliet - Doornenbal
Wijk bij Duurstede
3:58:36
3:57:59
9
Minke Berghuis
Enschede
3:59:46
3:58:18
10
Adriana Overgoor
Hoogezand
4:00:30
4:00:09
11
Jessica Jager
Haren Gn
4:04:25
4:02:16
12
Nine van der Heijde
Utrecht
4:04:18
4:02:25
13
Marieke ter Katen
Utrecht
4:04:42
4:03:53
14
Carin Schipper
Valthe
4:07:34
4:05:05
15
Kirsten Valkenburg
Amsterdam
4:08:24
4:06:27
16
Meike Kuipers
Nuis
4:07:50
4:06:34
17
Ilona Meijerink
Isala '96
4:09:57
4:07:48
18
Quirina van Zessen
AV Nijkerk
4:11:20
4:10:49
19
Iris Koopmans
Climax
4:14:46
4:13:11
20
Natascha Kroek
De Sprinter
4:15:03
4:13:48
21
Yvonne Luinge
Feanwalden
4:15:05
4:14:29
22
Jessica Luiten
Leiden Road Runners Club
4:18:33
4:16:50
23
Mandy Smidts
Groningen
4:21:02
4:18:53
24
Linda Peereboom
Utrecht
4:22:08
4:20:32
25
Irma Sprangers
Breda
4:23:28
4:21:35
26
Bettine Schaap
Midwolde
4:24:28
4:22:26
27
Petra Verstrepen
Groningen
4:25:11
4:23:26
28
Sofie Bijster
Haarlem
4:25:10
4:23:28
29
Suzanne van Gessel
Kapel-Avezaath Buren
4:25:50
4:24:41
30
Fardau ter Beek
Dinxperlo
4:32:49
4:30:57
31
Lynn Thijssen
Tilburg
4:36:04
4:33:35
32
Else Juch
Papendrecht
4:36:04
4:33:37
33
Maria Monden
Lopik
4:35:38
4:34:14
34
Meintje Sieswerda
Lelystad
4:53:40
4:51:27
35
Sharona De Jong
Luxwoude
4:56:48
4:54:34
V40, 42.2 KM RECREAN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Irene van Enckevort
Loopgroep Houten
3:30:24
3:28:29
2
Geartsje Hoekstra
Groningen
3:35:14
3:34:53
3
Julie Tabbers
Amsterdam
3:41:59
3:40:45
4
Marit Smit
West-Terschelling
3:43:32
3:41:53
5
Lisette Van Kesteren
Houten
3:50:15
3:50:02
6
Anja Samuels
Bunnik
3:51:20
3:50:35
7
Minke Hell
Loopclub Burgum
3:53:04
3:52:06
8
Mieke Rutterkamp
Assen
3:54:53
3:52:09
9
Gizelle Rijnen
NEA Volharding
3:55:37
3:53:50
10
Annemiek Popma
Blauwhuis
3:55:18
3:54:41
11
Femke Bosman
Zwolle
4:01:03
3:59:56
12
Maartje Van der Veen
Utrecht
4:01:46
4:00:32
13
Eva Kouw
Hattem
4:04:32
4:02:10
14
Elsbeth van der Meulen
Meppel
4:04:08
4:02:52
15
Natascha de Lange
Zwolle
4:06:08
4:05:18
16
Minneke Kuin
Landsmeer
4:08:23
4:06:43
17
Marijke Rasch
Monnickendam
4:09:12
4:07:48
18
Bianca De Vries
Loopgroep Leeuwarden
4:09:31
4:08:27
19
Monique van Agthoven
the Hague Road Runners
4:10:37
4:09:51
20
José van der Lijke
Joure
4:12:01
4:11:23
21
Roelina Adema
Horror
4:12:01
4:11:23
22
Iris de Kroon
Utrecht
4:14:43
4:13:29
23
Veronique Coenegracht
Leeuwarden
4:15:52
4:13:47
24
Floor Goes
De Gemzen
4:17:19
4:16:00
25
Marleen van Leeuwen
Ridderkerk
4:19:48
4:18:18
26
Sofia Houwer
Joure
4:19:35
4:18:58
27
Irene Kerkdijk
Nederlandse Triathlonbond
4:22:28
4:20:07
28
Jeannet Kommer
De Gemzen
4:25:18
4:22:44
29
Henriette Van 't Eind-Afman
Zeist
4:31:14
4:30:14
30
Mirjam Braakensiek
De Gemzen
4:33:07
4:30:33
31
Vera Lagerburg
Utrecht
4:34:25
4:32:00
32
Mara Kuipers
Loopgroep Bedum
4:40:31
4:39:34
33
Hermien Koerts
Westerbork
4:44:52
4:42:56
34
Harriët van Veen Warmloper
Zwolle
4:47:17
4:46:11
35
Margreet Osinga
Lichtlopen
4:48:31
4:46:51
36
Femke de Groot-Raaijmakers
Loopgroep Dokkum
4:54:24
4:51:48
37
Henrike Schot-Opschoor
Wageningen
4:54:23
4:54:01
38
Paula Wester
Rotterdam
4:55:59
4:54:20
39
Janneke Top
Westerlee Gn
4:59:12
4:58:20
V50, 42.2 KM RECREAN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lydia Van Oosten
Steendam
3:54:52
3:54:13
2
Tallechiena Huizeling
Zuidbroek
3:55:36
3:55:04
3
Annie Zijlstra-Andringa
Horror
3:55:41
3:55:05
4
Katinka Bergmans
Loopgroep Houten
3:57:19
3:55:24
5
Christien Meijer
Wagenborgen
3:56:50
3:55:44
6
Marian Pruiksma
Horror
4:02:46
4:01:58
7
Julia van Bohemen
Loopgroep Leeuwarden
4:06:28
4:05:24
8
Juliette Tammenga
the Hague Road Runners
4:07:28
4:06:40
9
Martine Bakker
Haarlem
4:10:59
4:09:01
10
Margien Storm van Leeuwen
Zutphen
4:11:28
4:10:08
11
Marie-Louise van Esch
Nijmegen
4:12:38
4:11:52
12
Gerda van den Dool
Zandvoort
4:16:31
4:15:34
13
Petra Van den Berg
AAC
4:19:09
4:17:14
14
Liesbeth Begheijn
's-Gravenhage
4:19:32
4:18:45
15
Annejet Philipse-Paalman
's-Gravenhage
4:19:33
4:18:45
16
Lydia de Haer
Pallas '67
4:24:43
4:24:19
17
Anneke Heijnis
Horror
4:32:43
4:30:56
18
Baukje Kingma Reitsma
Loopgroep Dokkum
4:35:56
4:33:21
19
Marijke de Jong
Wolsum
4:36:13
4:34:34
20
José Koumans- van Diepen
Pallas '67
4:39:26
4:39:06
21
Sonja Dubbeldam
Culemborg
4:45:18
4:44:08
22
Jeltsje Ferwerda
Horror
4:52:45
4:50:29
23
Ankie Dijkslag
Daventria
4:54:00
4:52:09
24
Sjoukje de Glee
Horror
4:55:32
4:53:16
V60, 42.2 KM RECREAN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Anja Verduijn
Nederlandse Triathlonbond
4:00:47
3:59:55
2
Hennie van der Ouw
Alphen aan den Rijn
4:16:00
4:15:09
3
Lida Kouwenhoven
the Hague Road Runners
4:16:30
4:15:42
4
Karin van der Goot - Driessen
Pallas '67
4:17:03
4:16:40
vragen: info@terschellingmarathon.nl
recreanten op netto-tijd
wedstrijd op bruto-tijd
VOORLOPIGE UITSLAGEN - Sportvereniging Friesland
Uitslagen.nl
16-11-2021 11:59