Uitslagenlijst 1e Scopiascross

Belfeld - Zondag 7 november 2021

MSEN, LANGE CROSS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mark van Kessel
Lopersgroep Deurne
29:48
2
Sjef de Kimpe
Eindhoven
31:32
3
Kai Wevers
Niedekrüchten
32:10
4
Stan Zeegers
Lopersgroep Deurne
33:07
5
Finn Timmermans
Asterix
33:21
6
Teun van den Brand
Oss '78
33:38
7
Werner Gentle
Lopersgroep Deurne
33:44
8
Ron Spreeuwenberg
Atletiek Helden
34:01
9
Jos Derijk
Scopias
34:26
10
Tom Smetsers
Scopias
34:46
11
Stef van Osch
Ysselsteyn Lb
35:32
12
Koen van Kessel
Lopersgroep Deurne
35:58
13
Joris van den Beuken
de Peelrunners
36:09
14
Matthijs Keizer
Venlo
36:09
15
Paul Faessen
Venlo
36:10
16
Thijs Pauwels
de Peelrunners
36:45
17
Michiel Mestrom
Atletiek Helden
36:47
18
Ara van den Eijnde
GAC Gemert
38:10
19
Zygi Borgszcwski
Helmond
38:18
20
Paul Bartels
Venlo
38:33
21
Harm van Laanen
HAC
39:57
22
Boy Rooskens
Tegelen
40:59
23
Bjorn Berkvens
't Jasper Sport
41:20
24
Jermain Maarsman
Scopias
41:57
25
Sayerre Awe
Nijmegen
41:58
M40, LANGE CROSS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ruud van Mil
de Peelrunners
31:40
2
Jeroen Hendriks
Tegelen
33:43
3
Marijn Emans
Scopias
36:04
4
Ralph Hermans
AV Weert
36:08
5
Ivo Starren
GAC Gemert
36:31
6
Pawel Czaykowski
Boekel
38:47
7
Manuel Eikens
STB
39:59
8
Jos van Sambeek
Belfeld
40:34
9
Koen Brouwer
Tegelen
50:12
M45, LANGE CROSS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stefan van Oosterwijk
GAC Gemert
34:08
2
Thijs Gipmans
Venlo
34:36
3
Edwin Kok
GAC Gemert
35:36
4
Olav Nieuwenhuis
Tegelen
36:49
5
Sven van den Hurk
Lopersgroep Deurne
38:12
6
Bas van Loon
Asten
39:00
7
Arnold Koetsier
Lopersgroep Deurne
39:10
8
Roger Janssen
Belfeld
40:00
9
Eddy Geboers
't Jasper Sport
42:18
10
Stefan Rus
Someren
42:49
11
Michel Groffen
ATV Venray
45:55
M50, LANGE CROSS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marco Gielen
Scopias
36:20
2
Jos Adriaens
AV Weert
36:30
3
Stephan Qarimi
AV Weert
38:34
4
Mike Curvers
Scopias
39:20
5
Eric de Swart
Swolgen
39:38
6
Hans Steijaert
HAC
41:38
7
Danny Boskemper
Baarlo Lb
42:02
8
Stephan Blaha
Venlo
42:34
9
Bernie Nagel
't Jasper Sport
45:09
10
Peter Mestrom
Panningen
46:10
11
Richard Hendrix
Tegelen
47:04
12
Micky Oestreich
Venlo
48:23
M55, LANGE CROSS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jos de Groot
GAC Gemert
37:46
2
Geert Linders
ATV Venray
38:22
3
Bert van Bogget
Atletiek Leudal
38:25
4
Frank Timmermans
Arcen
38:39
5
Johan van Gageldonk
Scopias
38:57
6
Frans Hool
AVON
40:21
7
Jan Hermkes
Orion
41:07
8
Willemjan van Golstein Brouwers
't Jasper Sport
41:40
9
Robert Bopp
Roermond
42:09
10
Cor Beurskens
Scopias
42:10
11
Jhonny van Rhee
Baarlo Lb
43:18
12
Perry Peeters
Swift
44:03
13
Stephan Lesterhuis
Venlo
44:19
14
Jos van Deur
Tegelen
44:31
15
Jones Ewalds
Venlo
46:02
M60, LANGE CROSS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ton Grommen
Maasbree
36:26
2
Jack Niessen
Swift
36:33
3
John Kocken
HAC
38:53
4
Nico Verstraten
Atletiek Helden
39:04
5
Hans Peeters
Atletiek Helden
41:48
6
Piet van de Wiel
Scopias
42:25
7
John Willemsen
Steyl
42:26
8
Michel Kessels
Venlo
43:22
9
Lutis Zbigiview
Deurne
43:28
10
Hans Cardinaals
Tegelen
43:47
11
Thijs Verstappen
Atletiek Leudal
45:18
12
Jan Meeuws
't Jasper Sport
45:27
13
Hendrik-Jan Hool
AVON
46:36
14
Ton Rückert
Scopias
47:29
15
Peter Wetjens
Venlo
48:08
16
Peter Stiphout
Ysselsteyn Lb
49:11
17
Joep Geelen
Venlo
50:12
VSEN, LANGE CROSS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Renée Cardinaals
Loopgroep Aart Stigter
36:48
2
Judith Gijsbers
AV Weert
39:34
3
Ellie van de Water
Broekhuizenvorst
39:46
4
Magda Winiarska
't Jasper Sport
40:02
5
Pieternel van Beek
Venlo
41:53
6
Mirëille Boreas- van Eijk
Scopias
42:20
7
Ruthje Heinrichs
Tegelen
47:02
8
Sanne Wilmsen
Wellerlooi
51:54
V45, LANGE CROSS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nicole Loeve
Nederlandse Triathlonbond
42:14
2
Henny van Oirschot
HAC
44:42
3
Carla Gubbels
Tegelen
46:27
4
Loes Heuvelmans
Meterik
47:36
VSEN, KORTE CROSS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kim Janssen
Lopersgroep Deurne
18:51
2
Femke van Gog
Nederweert
18:55
3
Hannah Clercx
Eindhoven
19:38
4
Tami de Lange
Utrecht
20:04
5
Resy van Iersel
't Jasper Sport
20:33
6
Nicky Arnoldussen
HAC
21:54
7
Jaimy Claessens
ATV Venray
22:33
8
Lynn Behnke
Scopias
23:20
9
Marjon Weijs
ATV Venray
23:50
10
Luca Bopp
Roermond
25:49
V35, KORTE CROSS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eefje Ottevanger
Eindhoven Atletiek
17:56
2
Sandra Smeets
Triathlon
18:06
3
Myrthe Meex
Kanne
21:27
4
Debbie Benhke
Scopias
23:20
5
Trea Linders
Lopersgroep Deurne
30:39
V45, KORTE CROSS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Francien Lenssen
GAC Gemert
21:42
2
Judith de Bruin
Atletiek Helden
21:52
3
Lily-Anne Smeets
Roermond
22:04
4
Andrea van den Hurk
Lopersgroep Deurne
22:12
5
Miranda Wienhoven
Koningslust
24:12
6
Anita Woltering
Scopias
26:15
7
Mathilde van Lieshout
Scopias
26:20
8
Anja Linssen-Mater
Scopias
27:23
9
Wilma Maessen
Scopias
27:29
10
Harriet Groetelaars
Scopias
27:35
11
Gonnie Xhofleer
Scopias
28:14
12
Melanie Teerenstra
Scopias
29:36
13
Niki Aerts
Venlo
29:46
14
Tio Than
Scopias
29:52
15
Renee Knoops
Scopias
30:50
MSEN, KORTE CROSS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rik van der Steen
Lopersgroep Deurne
15:02
2
Awet Habteah
HAC
15:15
3
Jeroen Engels
Prins Hendrik
15:45
4
Tom Honings
Lopersgroep Deurne
15:55
5
Henry Krumm
Schwalmtal
16:10
6
Davy Schoeber
HAC
16:11
7
Fabio Faulhaber
Schwalmtal
16:14
8
Thijs Vermeulen
ATV Venray
16:34
9
Ramon de Nooijer
Asterix
16:53
10
Luuk Brummans
Eindhoven Atletiek
16:58
11
Tom-Luka Zwarg
Schwalmtal
17:24
12
Ruud Bongers
Atletiek Leudal
18:09
13
John Linders
Lopersgroep Deurne
19:21
14
Maikel Theunissen
Baexem
19:25
15
Maarten Clercx
Someren-Eind
19:45
16
Daan Biermans
Lopersgroep Deurne
19:47
17
Tim Wienhoven
Koningslust
20:58
18
Sander van Gog
Nederweert
21:46
19
Seppe Swinkels
Scopias
23:20
20
Joris Slingerland
Venlo
23:47
21
Michael van Gemen
Velden
24:27
M45, KORTE CROSS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jules van Heusberg
Atletiek Leudal
16:46
2
Eduard Wanten
Swift
17:28
3
Rüdiger Kebeck
Viersen
17:33
4
John de Rooij
ATV Venray
17:54
5
Harald Lange
Niederkrüchten
18:31
6
Andreas Thureau
Kaarst
19:31
7
Manfred Herzog
Düsseldorf
19:31
8
Wilbert Hubbers
Molenhoek Lb
19:34
9
Ruud Langstraat
ATH
19:53
10
Peter van Dijk
Helenaveen
20:41
11
Jan Poels
ATV Venray
21:06
12
Willy Claessen
Lopersgroep Deurne
21:09
13
Mark Honings
Lopersgroep Deurne
21:33
14
Jan van Lessen
Neuss
22:16
15
Hennie de Kock
Lopersgroep Deurne
22:36
16
Jos Mooren
Helmond
24:35
17
Marco Colson
Vlodrop
24:50
18
Luud Zeegers
't Jasper Sport
25:51
19
Huub Vallen
Scopias
26:04
20
Jaaf Oosterbaan
Swift
26:10
21
René Kurvers
Venlo
27:45
22
Michel Grijseels
Scopias
29:34
23
John de Lange
Venlo
30:49
JJA, KORTE CROSS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Falco Aarts
Atletiek Maastricht
14:50
2
Jip Janissen
Venloop Running Team
15:38
3
Mike van Wouwe
ATH
16:18
4
Jelle van Oosterwijk
GAC Gemert
17:18
5
Stijn Gerritsen
AV Weert
23:27
MJA, MEISJES AB
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lynn van Ham
Achilles-Top
12:23
2
Pouke van Dijk
Lopersgroep Deurne
12:50
3
Robin Scheenen
Atletiek Helden
13:17
4
Xindi Hu
Atletiek Helden
14:32
MJB, MEISJES AB
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eva Kok
GAC Gemert
11:52
2
Isis Levels
Scopias
12:22
3
Floor Vulders-Jochems
GAC Gemert
12:54
4
Mirre Vissers
Atletiek Helden
13:23
5
Laurie Santegoeds
GAC Gemert
13:36
6
Eef Classens
ATV Venray
14:00
7
Sanne Michiels
ATH
14:06
8
Nora Ceresa
ATV Venray
14:34
9
Meike Janssen
AV Weert
15:11
10
Jikke van Dijk
Lopersgroep Deurne
18:02
11
Elke Bens
Swift
20:38
JJB, JONGENS JUN B+C
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Robin Hartmans
Atletiek Maastricht
9:53
2
Timo Klomp
ATH
10:18
3
Guus van Riel
Atletiek Helden
10:46
4
Finn Janssen
Atletiek Helden
10:47
5
Rik Janissen
Venloop Running Team
11:27
6
Tijn Bruins
ATV Venray
11:36
7
Ward Verbruggen
ATV Venray
11:38
8
Ivar van den Hurk
Lopersgroep Deurne
12:00
9
Vidar van Haren
AVV
12:13
10
Willem Klomp
ATV Venray
13:28
JJC, JONGENS JUN B+C
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Elihle Tersteeg
Nijmegen Atletiek
10:19
2
Abel Kovacs-Borbas
ATH
10:22
3
Max Hutjens
Venloop Running Team
10:50
4
Ties Geraedts
Swalmen
11:03
5
Jorg Klomp
ATH
11:08
6
Sven Rosmulder
Nijmegen Atletiek
11:45
7
Bas Verheijen
AV Weert
11:53
8
Gijs Deckers
Swift
12:09
9
Thijs Bongers
Swift
12:21
10
Luuk Smeets
Atletiek Helden
12:23
11
Arvo van Haren
AVV
12:23
12
Luc Houben
Scopias
12:32
13
Ties van de Werken
AV Weert
12:33
14
Nils van Leipsig
Swift
12:34
15
Tjisse Winkelmolen
't Jasper Sport
13:04
16
Myka Kuijpers
Lopersgroep Deurne
13:10
17
Henrik Hoeben
't Jasper Sport
13:13
18
Fergus Tabor
HAC
13:18
19
Gijs van den Heuvel
ATV Venray
13:29
20
Mathijs Hellegers
ATV Venray
13:42
21
Sven Theunissen
AV Weert
13:44
22
Jelle Kurvers
Atletiek Helden
13:50
23
Tijs Rijvers
Scopias
13:52
24
Gijs Gommans
Reuver
13:56
MJUNC, MEISJES JUN C
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kirsten van den Hurk
Lopersgroep Deurne
9:04
2
Amina Délmann
Atletiek Maastricht
9:37
3
Sofie Bos
Scopias
9:50
4
Layla van Berkel
HAC
10:08
5
Sara van Ham
Achilles-Top
10:15
6
Hilda Hoogers
Lopersgroep Deurne
10:15
7
Lieke Rengs
ATV Venray
10:30
8
Saartje Litjens
Scopias
10:47
9
Merel Teeuwen
Scopias
10:59
10
Sofie Soer
AV Weert
11:25
11
Carlijn Rijntjes
AV Weert
11:32
12
Dagmar Oosting
ATV Venray
12:20
13
Fiene van de Werken
AV Weert
12:24
JGATL, JONGENS JUN D
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Roy in 't Zandt (G)
Scopias
11:32
2
Sietse Snijder (G)
Scopias
15:20
3
Erlan Rangan (G)
Scopias
16:48
JJUND, JONGENS JUN D
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Timo Wassenberg
Unitas
8:57
2
Tim Michiels
ATH
9:02
3
Rens van Meer
HAC
9:12
4
Jop Slaats
Lopersgroep Deurne
9:18
5
Noud Kessels
Scopias
9:50
6
Nout Vallen
Heythuysen
9:58
7
Sjoerd Stel
Swift
10:02
8
Jan Aardenburg
Unitas
10:03
9
Timo Broekmans
Unitas
10:04
10
Lars Custers
HAC
10:05
11
Noah Babic
Swift
10:10
12
Finn Jans-Beken
ATV Venray
10:27
13
Jozua Lamberts
ATV Venray
10:28
14
Kevin Kersten
ATH
10:32
15
Casper Rekmans
AV Weert
10:33
16
Kehinde Vonderen
ATV Venray
10:37
17
Adam Kovacs-Borbas
ATH
10:40
18
Dion Neijgh-van Lier
Weert
10:47
19
Twan ten Have
Scopias
10:47
20
Loek Reinders
Lopersgroep Deurne
10:57
21
Stan Willemsen
Atletiek Helden
11:04
22
Teun Arts
ATV Venray
11:06
23
Cas Hendriks
ATV Venray
11:06
24
Jop van Hoef
AV Weert
11:18
25
Luuk Schreurs
Scopias
11:22
26
Jeffrey van Nuil
Swift
11:33
27
Yon Peeters
Atletiek Helden
11:36
28
Justin Smirk
HAC
12:08
29
Ties Hartjes
AV Weert
12:28
30
Nelis van der Zanden
't Jasper Sport
13:05
MGATL, MEISJES JUN D
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sanne Tosserams (G)
Scopias
10:21
2
Jennifer Sabel (G)
Scopias
10:31
3
Merie Heijnen (G)
Scopias
15:48
4
Marij Heijnen (G)
Scopias
16:29
MJUND, MEISJES JUN D
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Renske Mennen
Lopersgroep Deurne
6:27
2
Anna van der Velden
Scopias
6:29
3
Lieve Derks
ATH
6:35
4
Laura Verhallen
Lopersgroep Deurne
6:44
5
Sien van Veghel
ATV Venray
6:45
6
Meike Maas
Lopersgroep Deurne
6:56
7
Hedwig Tabor
HAC
7:04
8
Iris van Hoef
AV Weert
7:05
9
Zoey van Lieshout
Lopersgroep Deurne
7:07
10
Saar Verdonschot
't Jasper Sport
7:10
11
Jaydee Leenders
ATV Venray
7:11
12
Silke Hartjes
AV Weert
7:12
13
Lara van der Heijden
ATV Venray
7:13
14
Saskia Grosfeld
AVV
7:15
15
Dewi Koll
Achilles-Top
7:24
16
Roos van Houts
't Jasper Sport
7:29
17
Freke Hoeben
't Jasper Sport
7:30
18
Marijke Schraets
Scopias
7:31
19
Lot Gielen
Atletiek Helden
7:33
20
Nienke den Engelsman
Lopersgroep Deurne
7:38
21
Ranomi Rijntjes
AV Weert
7:56
22
Imke Wijnen
AV Weert
8:01
23
Fieke Knapen
ATV Venray
8:52
24
Eline Elfring
ATV Venray
9:09
JPUPA, JONGENS PUP A
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Julian Frijters
AV Weert
6:36
2
Aron Kovacs-Borbas
ATH
6:40
3
Sem Kusters
Scopias
6:41
4
Jur van Boekholdt
Scopias
6:41
5
Floris Prins
HAC
6:56
6
Cullinane Bowie
ATV Venray
7:15
7
Alexander de Roo van Alderwerelt
AV Weert
7:20
8
Bram Rekmans
AV Weert
7:25
9
Koen Verheijen
AV Weert
7:30
10
Tom Godding
Scopias
7:33
11
Jip Verbeek
Lopersgroep Deurne
7:41
12
Jord Custers
HAC
7:43
13
Roan van Hout
AV Weert
7:46
14
Lars Geraats
Baexem
7:48
15
Stijn Fortuin
Atletiek Helden
7:49
16
Bas van Mierlo
Lopersgroep Deurne
7:53
17
Lins Kiggen
AV Weert
7:54
18
Teun van de Laar
AV Weert
7:55
19
Daan Beurskens
Scopias
7:56
20
Mick Smits
Scopias
7:59
21
Noud Janssen
Scopias
8:03
22
Lewis Russell
HAC
8:07
23
Luuk Maas
't Jasper Sport
8:09
24
Owen Neijgh van Lier
AV Weert
8:10
25
Thijn Hilgers
AV Weert
8:12
26
Ted Langver
Scopias
8:23
27
Danny Jenniskens
ATV Venray
8:27
28
Liam Bos
Scopias
8:29
29
Robin Schoenmakers
ATV Venray
8:34
30
Pepijn van de Laar
ATV Venray
8:35
31
Julian Arkesteijn
AV Weert
8:38
32
Stef Paulus
ATV Venray
8:41
33
Luuk Donkers
't Jasper Sport
8:51
34
Berend Rongen
Scopias
8:52
35
Lewis Prickarts
Scopias
9:10
36
Djes Nelissen
Atletiek Helden
9:11
37
Vigo Creemers
AV Weert
9:17
38
Mika Koetsier
Lopersgroep Deurne
9:57
39
Marcus Buseyi
ATH
10:07
40
Joris Baur
Scopias
10:43
MPUPA, MEISJES PUP A
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anne Aardenburg
Unitas
6:56
2
Kira Cool
Scopias
6:59
3
Fien Houben
Atletiek Helden
7:01
4
Aafke Mennen
Lopersgroep Deurne
7:05
5
Anouk Mewiss
Scopias
7:17
6
Lotte van Havere
Swift
7:22
7
Saartje Hendriks
Scopias
7:23
8
Pien Koumans
Swift
7:26
9
Vive Spierings
Lopersgroep Deurne
7:29
10
Pleun van Woezik
Scopias
7:29
11
Nouk Helmink
Scopias
7:30
12
Daphne Klomp
Scopias
7:31
13
Feliene Derijk
Scopias
7:32
14
Carmel Schouenberg
Scopias
7:33
15
Evi Schreurs
Scopias
7:36
16
Mayra Eikens
AVON
7:37
17
Saar de Koning
Lopersgroep Deurne
7:39
18
Merel Maas
Lopersgroep Deurne
7:40
19
Anna Wilms
HAC
7:50
20
Quinty Coumans
Atletiek Helden
7:52
21
Doutzen van Kessel
AV Weert
7:53
22
Puck van de Valk
Lopersgroep Deurne
7:59
23
Noëlle Martens
Lopersgroep Deurne
7:59
24
Mirthe Holtman
AV Weert
8:00
25
Nina Kersten
ATH
8:03
26
Julia van Duijnhoven
Lopersgroep Deurne
8:08
27
Yara Bauer
Scopias
8:14
28
Saar Fransen
Atletiek Helden
8:14
29
Robin Sonnemans
AV Weert
8:20
30
Fenna Linssen
Scopias
8:21
31
Lotte Teepen
Lopersgroep Deurne
8:22
32
Elaiza van der Mast
HAC
8:29
33
Sunny Zijlmans
HAC
8:33
34
Fenne Vermulst
Scopias
8:34
35
Jelaya Kulaleen
Scopias
8:35
36
Evi den Engelsman
Lopersgroep Deurne
8:41
37
Ro Repping
Scopias
8:45
38
Saar de Vries
Scopias
8:47
39
Luna Claessens
ATV Venray
9:25
40
Sterre Claessens
ATV Venray
9:40
41
Femke Kusters
ATV Venray
10:06
JPUPB, J/M PUP B
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Brent Smetsers
Scopias
3:33
2
Jasper Derijk
Scopias
3:34
3
Jor van den Munckhof
Scopias
3:40
4
Dex Scheepers
ATH
3:41
5
Finn Hol
ATV Venray
3:44
6
Evan Schouenberg
Scopias
3:49
7
Daan Schell
Scopias
3:54
8
Bram Geraats
Baexem
3:57
9
Loek van den Boomen
Lopersgroep Deurne
4:01
10
Morris Bouten
Scopias
4:03
11
Roy Sanders
ATV Venray
4:04
12
Tren Cox
Swift
4:05
13
Ties Gommans
Atletiek Helden
4:07
14
Fabian Metsemakers
Achilles-Top
4:13
15
Guus Kusters
Venlo
4:14
16
Teun van Hees
Scopias
4:21
17
Julian Veenje
Scopias
4:28
18
Timon Spruijt
Swift
4:43
19
Jessy Inci
Scopias
4:50
20
Luuk Verbeek
Liessel
4:52
21
Luuk Baur
Scopias
5:29
22
Nick Verbeek
Liessel
5:41
MPUPB, J/M PUP B
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sophie Tripp
ATH
3:28
2
Lova la Grand
Eindhoven Atletiek
3:37
3
Tess Wassenberg
Unitas
3:58
4
Nicky Aboni
ATV Venray
3:59
5
Aoibhinn van de Ven
AV Weert
4:02
6
Tessa Honig
Scopias
4:06
7
Marit Houben
Lopersgroep Deurne
4:09
8
Daphne Janssen
Venlo
4:10
9
Yrsa Bauer
Scopias
4:16
10
Faya Lommen
Scopias
4:22
11
Djalishia van der Linde
Scopias
4:24
12
Janske Mennen
Lopersgroep Deurne
4:28
13
Benthe Holtman
AV Weert
4:28
14
Daphne Coldeweijer
ATH
4:35
15
Emme Koonen
ATH
4:52
16
Fleur Claessens
't Jasper Sport
4:57
17
Sanne Donkers
't Jasper Sport
5:31
JPUPC, J/M PUP C+MINI
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Haile Opsteijn
Dilsen-stokkem
3:38
2
Kevin van de Vorst
AV Weert
3:44
3
Jip Hendriks
Scopias
4:02
4
Remi van de Valk
Lopersgroep Deurne
4:13
5
Sem Maas
't Jasper Sport
4:14
6
Luuka Hermans
Atletiek Helden
4:31
7
Liam Acampo
Unitas
4:44
8
Lenn Nelissen
Atletiek Helden
4:50
9
Jamez Visser
ATH
5:48
MPUPC, J/M PUP C+MINI
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Myrthe Klomp
Scopias
4:06
2
Lente Looijmans
ATH
4:16
3
Noor Fodil
ATH
4:16
4
Minke Joosten
Lopersgroep Deurne
4:34
5
Merjem Kenjar
Scopias
4:40
6
Floor Verheijen
AV Weert
4:43
7
Isa van Havere
Swift
4:44
8
Liz Callemeijn
Unitas
6:05
JPCM, J/M PUP C+MINI
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Raf van Boekholdt
Scopias
3:49
2
Daan Janssen
Venlo
4:06
3
Mika Hermans
Atletiek Helden
4:18
4
Jelle Fortuin
Atletiek Helden
4:19
5
Kai Koonen
ATH
4:44
6
Maan Koumans
Swift
4:50
7
Olivier Veenje
Scopias
4:50
8
Stef van Hees
Scopias
5:10
9
Kenzi Fodil
ATH
5:20
10
Sam Hendriks
Tegelen
5:29
11
Tygo Acampo
Geleen
5:46
MPCM, J/M PUP C+MINI
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Livia Omondi
Unitas
4:16
2
Nouk van de Munckhof
Scopias
4:44
3
Mayke Grosfeld
AVV
4:48
4
Julia Verbeek
Lopersgroep Deurne
5:01
5
Lieve Moerman
Scopias
5:02
6
Gigi Vondenhoff
Unitas
5:05
7
Selin Dogan
ATH
5:07
8
Lotte Coldeweijer
ATH
5:48
9
Jolie Vondenhoff
Unitas
6:26
Onderdeel van de 30ste Limbra Cross Competitie
Uitslagen.nl
04-12-2021 11:56