Uitslagenlijst Hollandia Parkcross

Hoorn - Zondag 31 oktober 2021

MSEN, CROSSCIRCUIT HE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tom Hoogeboom
Hylas
28:03
2
Pepijn Smilda
Hera
29:04
3
Tobias Pennekamp
Alkmaar
29:09
4
Menno Munster
Hylas
29:17
5
Mick van der Velden
Hylas
29:30
6
Hamza Kemal
Noordkop
30:27
7
Pablo Reina Argente
Gandia
30:35
8
Joost Zaunbrecher
AV Edam
31:10
9
Richard Leeman
Hera
31:24
10
Tim Tesselaar
Noordkop
31:35
11
Bryan Warrink
Hoorn Nh
32:12
12
Jurien Eulius
Hoorn
32:14
13
Ton Koning
AV Edam
32:28
14
Angelo Visser
Hera
33:30
15
Jelle Kreuk
Hoorn Nh
33:49
16
Aaike Bouma
AV Edam
34:01
17
Paul Okkerse
DEM
34:09
18
Erik Beudeker
AV Edam
34:12
19
Alex Bouwmeester
SAV
34:16
20
Peter Kaagman
Bovenkarspel
34:34
21
Koen Laan
Amsterdam
35:36
22
Michiel van der Stave
Hollandia
35:51
23
Jan Pieter Zwaan
Hoorn Nh
36:02
24
Jorrit Zuiker
Nederlandse Triathlonbond
36:06
25
Alexander Beemsterboer
Zwaag
36:18
26
Paul Homan
Hera
36:32
27
Niels Vertelman
Hoogkarspel
37:45
28
Stefan de Waard
Bovenkarspel
37:58
29
Kees Kwakman
volendam
38:03
30
Floris Leupen
Loopgroep Hoorn
38:25
31
Joost Veenstra
Noordkop
39:07
32
Joey Steenvoorden
Noordkop
40:21
33
Steven Kwakman
Volendam
40:51
34
Joost Huijberts
Loopgroep Hoorn
41:00
35
Carlo Jonk
AV Edam
45:21
36
Louis Lautenschutz
AV Edam
47:49
37
Folkert Kaagman
Bovenkarspel
50:27
M35, CROSSCIRCUIT HE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maurice Vriend
AAC
31:47
2
Jaap Witte
Texel
32:38
3
Hugo Bakker
Hera
33:33
4
Bart Tesselaar
Noordkop
34:07
5
Jurriaan Alderlieste
34:34
6
Sébastien Baars
Den Helder
35:17
7
Ruben Alba Arias
Hylas
35:22
8
Andre Diemeer
heemskerk
35:41
9
Twan Ruiter
wervershoof
36:03
10
John van der Swaluw
1693 dn
36:05
11
Andre van Veen
Hoorn
36:05
12
Co vana Bueren
schagen
36:37
13
Wouter Meijerink
SAV
36:39
14
Ronald Udenberg
1619 bv
37:02
15
Mark Veeken
wervershoof
38:11
16
Rob Breeuwsma
Zwaag
38:20
17
Robin Stam
Wognum
41:17
18
Bart Sijm
enkhuizen
43:13
M40, CROSSCIRCUIT HE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Peter Jan Laverman
Hylas
30:57
2
Ronald Marees
Oudesluis
31:15
3
Raymond Koen
Noordkop
32:43
4
Alex van Weezenbeek
Hera
32:49
5
Bart Klaver
Hera
34:03
6
Ronald Hummelink
38:00
7
Martien de Graaf
Wieringermeer
39:05
8
Gerben Broens
AAC
39:17
9
Martin van Riesen
AV Edam
40:04
10
Niels Schepers
Breezand
44:02
11
Yavanna Mooijer
AV Edam
45:38
12
Norbert Bijvoet
Hollandia
50:59
13
Pieter Roskam
Hera
51:01
M45, CROSSCIRCUIT HE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tom ten Bruggencate
Hera
32:30
2
Sander Collet
AV Edam
32:34
3
Klaas Ettema
AV Edam
32:46
4
Gerald Koeman
Hollandia
33:01
5
Eelco van der Wind
Hollandia
33:13
6
Remko van Hove
Trias
33:17
7
Richard Smit
Hera
33:18
8
Chris van Dok
Running Holland vereniging
33:47
9
Paolo Garrone
Sint Pancras
36:08
10
Sander Steltenpool
Andijk
36:10
11
Sjaak Schuitemaker
36:46
12
Arjan Groot
TAS '82
36:58
13
Jeroen Lautenschutz
AV Edam
37:08
14
Dennis Hes
38:05
15
Alex Gaarrnstroom
AV Edam
39:46
16
Rene Bosma
AV Edam
41:22
17
Ronald Koppes
zwaag
43:50
18
Svjat Foulga
Loopgroep Hoorn
44:36
19
Niels Visser
Loopgroep Hoorn
45:46
M50, CROSSCIRCUIT HE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pip Tesselaar
Hera
31:41
2
Ruud Beerepoot
Hera
32:40
3
John Gombault
Trias
34:27
4
Peter Dekker
SAV
34:38
5
John Buikman
AV Edam
34:42
6
Kees Bot
Hollandia
34:51
7
Simon Kroon
AV Edam
35:43
8
Gertjan Klumpenhouwer
SAV
36:16
9
Jeroen Slagter
TAS '82
36:24
10
Dennis van der Veen
Breezand
37:18
11
Robert Sutadi Horneman
37:50
12
Iwan Lautenschutz
AV Edam
38:19
13
Harry Sier
AV Edam
38:52
14
Ed Steur
AV Edam
39:20
15
Arno van Ballegoos
AV Edam
40:59
16
John van Diepen
berkhout
41:02
17
Arjan Roukema
Venhuizen
41:39
18
Abel Smilda
Hera
43:39
19
Robbert van Meulem
Loopgroep Hoorn
43:48
20
Eddy Blokker
venhuizen
46:10
21
Marcel Laan
blokker
48:03
M55, CROSSCIRCUIT HE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ton Bosgoed
Grootebroek
32:54
2
Nico van Dalen
SV Sportlust
37:14
3
Erik Leibbrand
Noordkop
37:15
4
Fred Smit
Hera
38:35
5
Jeroen Filarski
Woerden
39:57
6
Gerard Warnaar
Hera
40:52
7
Cees Groot
AV Edam
43:28
8
Jan Koning
43:57
9
Reinier Stijvers
AV Edam
44:24
10
Ton van Dijk
Hoorn
44:29
11
Erik Hartog
AV Edam
45:53
M60, CROSSCIRCUIT HE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jaap Broers
Hera
34:24
2
Ton Sjerps
SAV
36:12
3
Nico Wagenaar
Hera
38:19
4
Peter Reus
SAV
38:41
5
Sjon Wagenaar
hoogkarspel
38:46
6
Ron Cadenau
Zaanland
41:20
7
Herman Akkerman
Hollandia
42:10
8
Henk Meester
Middenbeemster
42:44
9
Piet Visser
Hollandia
48:26
10
Sjaak Pronk
51:42
M65+, CROSSCIRCUIT HE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Piet Jonker
Trias
37:25
2
Jan Kreuk
SAV
38:01
3
Ton van der Meche
SV Sportlust
38:14
4
Kees Mak
Wognum
39:28
5
Anton Knijn
Hollandia
40:03
6
Koos van der Jagt
avVN
41:20
7
Cees Meijer
SAV
42:56
8
Mat Pronk
Hera
44:56
9
Cees Haan
Edam
45:32
10
Kik Huisman
Wervershoof
46:59
11
Jan Dorland
47:05
12
Nico Kras
AV Edam
48:24
13
Theo Mossel
AV Edam
51:13
14
Simon Laan
Hollandia
51:23
15
Henk Coersen
Hollandia
56:29
16
Henky Overeen
AV Edam
56:30
17
Ronald Heijeler
AV Edam
1:00:50
18
Willem Jonk
AV Edam
1:01:11
19
Ben Bruidegom
Hobrede
1:05:13
20
Peter Hoedjes
Oostwoud
1:05:59
VSEN, CROSSCIRCUIT DA
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Daniëlle van Dorth
Hylas
23:01
2
Manon Verdonck
AV Edam
24:37
3
Robine Hooiveld
SAV
24:39
4
Noor Kuilboer
Hera
24:56
5
Annika Boogaard
SAV
25:05
6
Nina van Diepen
Hylas
26:21
7
Imke Glas
Hera
27:04
8
Heleen Wildoer
SAV
27:20
9
Roos de Boer
Heerhugowaard
27:23
10
Serina Schouwenaar
SV Sportlust
27:54
11
Kirsten Lofers Adema
Hoorn
29:53
12
Margreet Schuttrups
zwaag
29:53
13
Joske Liefaard
SV Sportlust
30:39
14
Fiona Lindaya
Hylas
31:15
15
Dorien van Diepen
Wervershoof
32:30
16
Yvonne Kolvers Spigt
Andijk
32:52
17
Rowen Pormes
Anna Paulowna
33:24
18
Zola Assorgia
SV Sportlust
33:24
V35, CROSSCIRCUIT DA
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dieuwertje Bax
SV Sportlust
23:49
2
Linda Reus
SAV
25:57
3
Irene Deen
SAV
27:38
4
Dorien Kuin
Hoogkarspel
30:41
5
Brenda Roet
andijk
30:43
6
Melissa Buyks
Hera
31:14
7
Simone Martosatiman
hoorn
34:43
8
Lonneke Schipper
Obdam
43:08
V40, CROSSCIRCUIT DA
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Katinka Laan
Bovenkarspel
24:41
2
Marieke van Lierop
NOVA
24:42
3
Pauline ten Bruggencate
Hera
25:24
4
Linda Schra-Metzelaar
Broek op Langedijk
25:44
5
Esther Romein
Hollandia
27:27
6
Katrien Zuininga
hoorn
29:17
7
Marleen Stroomer
Zwaag
31:07
8
Cora Blankendaal
Triathlon
31:22
9
Sigrid Langedijk
Wognum
44:42
V45, CROSSCIRCUIT DA
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Chantal vd Wal-Goldman
Alkmaar
25:09
2
Lonneke Tol
Loopgroep Hoorn
27:41
3
Kirsten Bijker
SV Sportlust
29:30
4
Renata Slagter
Winkel
31:52
5
Mirella Snip
zwaagdijk west
34:55
V50, CROSSCIRCUIT DA
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Margret Koster
SAV
29:42
2
Lilian Koelemeij
Hera
31:30
3
Ingrid Dijkstra
Venhuizen
31:49
4
Ayako Groot
Hollandia
32:16
5
Gerda Bregman
Noordkop
32:26
V55, CROSSCIRCUIT DA
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mirjam de Boer
SAV
26:01
2
Joke Schoutsen
Running Holland vereniging
29:27
3
Ingrethe Karsten
Loopgroep Hoorn
30:45
4
Ineke Smit
Noordkop
31:06
5
Loes Kunst
Hollandia
35:38
V60, CROSSCIRCUIT DA
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Margreet Broersen
SAV
30:17
2
Karin Voogt
Hollandia
31:42
3
Marja Mulder
SV Sportlust
32:25
4
Ans Thole
SAV
32:48
5
Marian Baas
Hollandia
33:03
6
Hankie Bijl
Hoorn Nh
33:40
7
Carin van Bochmeer
Loopgroep Hoorn
41:31
V65+, CROSSCIRCUIT DA
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Elly Geelkerken
Hollandia
23:46
MTRIM, TRIM HEREN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Martijn Bootsma
DOKEV
22:26
2
Remco Bruin
Hylas
22:59
3
Walter Klanker
Hylas
23:34
4
Joel Alders
DOKEV
28:05
5
Senna Giling
Hollandia
30:05
6
Niels Giling
zwaagdijk west
32:32
VTRIM, TRIM DAMES
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Petra Lautenschutz - Vink
AV Edam
42:22
2
Sandra Butter
AV Edam
42:45
3
Mariska Bond
AV Edam
42:46
4
Gina Van Riesen
AV Edam
42:48
5
Afke Collet
AV Edam
44:03
6
Yvonne Bond
AV Edam
44:04
7
Elsa Lautenschutz
AV Edam
47:05
8
Greetje Veerman-Snoek
AV Edam
51:04
9
Saskia Bosma
AV Edam
57:00
10
Natasja Steur
AV Edam
57:05
J1618, 16 T/M 18 JAAR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Vasco Mosselman
SAV
9:21
2
Thijs ten Bruggencate
Hera
10:17
3
Jur Bakker
AV Edam
10:57
4
Sander Buikman
AV Edam
11:08
5
Wesley van Huijksloot
SAV
11:39
J1315, 13 T/M 15 JAAR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Max Preijer
SAV
6:28
2
Matteo Garrone
NOVA
6:36
3
Olivier Kleine Koerkamp
Hylas
6:38
4
Thijmen van der Burg
Hera
6:41
5
Ymme van Komen
Hollandia
6:44
6
Nariño Renfurm
SAV
6:46
7
Biek Komen
Hylas
6:47
8
Quint Kuijper
Zwaag
7:08
9
Thom Mulder
Noordkop
7:39
10
Roel van Diepen
Hollandia
7:39
11
Gijs Schouten
Hollandia
8:06
12
Ruben de Boer
Hollandia
8:47
M1315, 13 T/M 15 JAAR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Meike Rozemeijer
Hera
6:50
2
Rosalie ten Bruggencate
Hera
6:53
3
Sterre Kuipers
AV Edam
7:44
4
Ella Klumpenhouwer
SAV
7:47
5
Fiene Jonk
AV Edam
7:48
6
Lois Hooiveld
bovenkarspel
8:07
7
Liz Jonk
AV Edam
8:22
8
Tara de Greeuw
Hollandia
9:00
J1012, 10 T/M 12 JAAR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Zeb Tesselaar
Hera
3:18
2
Tije Jillings
Hera
3:27
3
Quinten Orij
Hylas
3:27
4
Mathijs Ippel
Wieringerwerf
3:35
5
Sven de Haas
SAV
3:40
6
Valentijn Kleine Koerkamp
Hylas
3:43
7
Jamie Elfers
Hollandia
3:43
8
Justin Woestenburg
ARO '88
3:46
9
Dave Visser
Hollandia
3:59
10
Daan Baars
Noordkop
4:01
11
Finn Temme
Hollandia
4:01
12
Jort Keeman
SAV
4:03
13
Anne Marees
Oudesluis
4:08
14
Joep Tesselaar
Hera
4:11
15
Ravi Lambalk
AV Monnickendam
4:18
16
Pim Does
Hoorn
4:18
17
Jayden de Koning
Hollandia
4:36
M1012, 10 T/M 12 JAAR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pueblita Renfurm
SAV
3:41
2
Esmee vd Woude
Hollandia
3:46
3
Lynn Hoogendijk
SAV
3:57
4
Juliet Jonk
AV Edam
4:00
5
Ilse Boumans
Hera
4:05
6
Sanna van Snellenberg
Hollandia
4:20
7
Daphne Molenaar
Hollandia
4:20
8
Milou Koopman
SAV
4:22
9
Neva Berkhof
Hollandia
4:39
10
Kim de Greeuw
Hollandia
4:58
11
Kim van Keulen
Hollandia
5:17
J9, JEUGD T/M 9 JAA
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Brettley Onos
SAV
3:49
2
Terrence Raydon Smal
Hera
3:49
3
Dion Lauret
broek op langedijk
3:49
4
Teun Zutt
Alkmaar
3:50
5
Yannick Jansen
Hylas
3:57
6
Nathan de Boer
heerhugowaard
4:02
7
Jesse Duin
Hera
4:03
8
Bram Mulder
Noordkop
4:11
9
Vincent Orij
Hylas
4:16
10
Nils de Haas
SAV
4:21
11
Kyan Visscher
Hollandia
4:26
12
Brenden Onos
SAV
4:27
13
Mart Zutt
Alkmaar
4:37
14
Jax Kobé
Hera
4:39
15
Onbekend
4:40
16
Joris Steltenpool
Andijk
4:46
17
Jop Zutt
Alkmaar
4:57
18
Sem Elfers
Hollandia
5:11
19
Thomas Reedijk
Hera
5:14
20
Adam Garrone
NOVA
5:24
M9, JEUGD T/M 9 JAA
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lotte Slagter
SAV
3:59
2
Stijn Tesselaar
Hera
4:18
3
Demi Manshanden
ARO '88
4:20
4
Moniek Preijer
SAV
4:22
5
Anna Hoogendijk
SAV
4:24
6
Juliette Schellevis
Edam
4:24
7
Saar Smits
Edam
4:29
8
Faya Wenners
SAV
4:43
9
Mila van de Logt
Hollandia
4:46
10
Maud Maas
ARO '88
5:25
11
Fleur Reedijk
Hera
5:41
12
Zoey Jeninga
Noordkop
5:49
13
Zara van de Logt
Hollandia
5:51
14
Nova Lauret
broek op langedijk
6:21

Volgende cross: AVW Dijkgatboscross 14-11-2021
All4Running crosscircuit
Uitslagen.nl
29-11-2021 18:08