Uitslagenlijst Lemelerbergloop

Lemele - Zaterdag 30 oktober 2021

J-9, 1750 METER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Stef Nijzink
AV Rijssen
7:26
7:26
2
Kai Boer
ACO Van Elderen
8:12
8:11
3
Stef Kampman
ACO Van Elderen
8:17
8:16
4
Roan Hekman
ACO Van Elderen
8:38
8:36
5
Ryan schippers
Hardenberg
9:00
9:00
6
Jort de Weerd
Ommen
9:25
9:23
7
Maro Fokke
Vroomshoop
9:28
9:26
8
Quinten Teunis
Sibculo
9:38
9:35
9
Sven Bruins
Hasselt
10:04
10:01
10
Dani Riezebosch
Trainingsgroep Het Zwartewater
12:26
12:23
M-9, 1750 METER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Liz Meijer
ACO Van Elderen
9:17
9:17
2
Jasmijn Akkerman
Hasselt
9:55
9:53
3
Puck Seinen
ACO Van Elderen
10:10
10:08
4
Nora Hekman
ACO Van Elderen
10:12
10:10
5
Jamila Thielman
Isala '96
10:33
10:32
6
Laure Veldman
Nieuwleusen
10:56
10:54
J-12, 1750 METER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Kris Nijzink
AV Rijssen
7:18
7:18
2
Lincoln Martin
ACO Van Elderen
7:56
7:55
3
Thijs Dorgelo
Spurt '88
7:56
7:56
4
Joshua Gooijer
PEC 1910
8:05
8:05
5
Brian Pastoor
Hasselt
8:07
8:06
6
Sten Goorman
Rijssen
8:12
8:12
7
Matthias Alexandre Louren
Hasselt
8:16
8:15
8
Delano Thielman
Isala '96
8:16
8:16
9
Joas van Wijngaarden
Hasselt
8:30
8:30
10
Jip Seinen
ACO Van Elderen
8:34
8:33
11
Tijn Kampman
ACO Van Elderen
8:38
8:37
12
Thijmen Lamberink
Hardenberg
8:45
8:45
13
Jochem ter Weel
Enter
9:16
9:15
14
Gijs de Lange
ACO Van Elderen
9:24
9:23
15
Jurre de Weerd
Ommen
10:36
10:33
M-12, 1750 METER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sophie Willems
AV Rijssen
7:24
7:24
2
Ize Diepman
Lemelerveld
7:56
7:56
3
Jolé Looms
Eext
8:03
8:03
4
Mette Rensing
AAC '61
8:21
8:20
5
Wiep Seinen
ACO Van Elderen
8:23
8:23
6
Yinthe Buitenkamp
ACO Van Elderen
8:38
8:37
7
Noor Boldewijn
De Sprinter
8:57
8:57
8
Stacey Lee Goorman
Twenterand
9:24
9:23
9
Deborah Wessels
AV Rijssen
9:25
9:25
10
Liza Smalbrugge
Trainingsgroep Het Zwartewater
9:27
9:26
11
Saline Waninge
De Sprinter
9:39
9:39
J-15, 1750 METER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Runar Slinkman
AV Rijssen
6:48
6:48
2
Matthijs Onink
NOP
6:54
6:52
3
Niek Geerligs
Twenterand
7:20
7:19
4
Jorn Smalbrugge
Trainingsgroep Het Zwartewater
7:21
7:19
5
Rutger Lehr
PEC 1910
7:25
7:25
6
Ruben Volkerink
Trainingsgroep Het Zwartewater
7:27
7:26
7
Nout Meijer
ACO Van Elderen
7:52
7:52
8
Jelte ter Weel
Enter
8:11
8:10
9
Bauke ter Weel
Enter
8:15
8:14
10
Daan Hutten
Bergentheim
12:02
11:59
M-15, 1750 METER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Laura Boers
AV Rijssen
7:55
7:55
2
Jasmijn Lamberink
Spurt '88
8:11
8:11
3
Floor Willems
ACO Van Elderen
8:13
8:13
4
Jaïra Gooijer
PEC 1910
8:20
8:20
5
Naömi Gooijer
PEC 1910
8:31
8:31
6
Noor van den Enk
ACO Van Elderen
13:01
13:00
MSEN, 5.3 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Nick Marsman
Groningen
17:53
17:53
2
Stijn Jansen
Enschede
18:47
18:47
3
Bas Hollegien
Emmeloord
18:59
18:57
4
Robert Gerritsen
ACO Van Elderen
19:39
19:37
5
Freek koffeman
Urk
20:43
20:43
6
Sander Bennink
ACO Van Elderen
20:51
20:50
7
Geert de wit
Urk
21:38
21:36
8
Manfred Boer
ACO Van Elderen
21:54
21:52
9
Maarten Koggel
ACO Van Elderen
21:57
21:55
10
Jasper Visserman
Loopgroep AG '85
22:10
22:08
11
Matthieu Huisman
Rouveen
22:22
22:20
12
Jelmer Rensing
AAC '61
22:32
22:30
13
Sonny Marsman
Daarlerveen
22:36
22:33
14
Jan Hiltjesdam
Rijssen
22:37
22:37
15
Michiel Broeksma
Loopgroep Aart Stigter
23:17
23:16
16
Hermen Welleweerd
Bergentheim
23:40
23:39
17
Harold Engels
Staphorst
24:18
24:13
18
Luca Marsman
ommen
24:58
24:54
19
Danny Oude Geerdink
Vroomshoop
25:30
25:28
20
Nick van Duiven
Hardenberg
25:41
25:35
21
Roel Teunis
Sibculo
26:19
26:14
22
Johan Kramer
Urk
26:22
26:19
23
Erik Akkerman
Hasselt
26:38
26:32
24
Daniël den Hollander
Loopgroep AG '85
27:39
27:35
25
Herjan Lamberink
Hardenberg
27:54
27:48
26
Pim van Duiven
Hardenberg
29:44
29:38
M40, 5.3 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jacob Snoek
NOP
20:45
20:44
2
Henk Smalbrugge
ACO Van Elderen
21:34
21:32
3
Dennis Brandenburg
ACO Van Elderen
21:39
21:39
4
Jan Loosman
NOP
21:56
21:54
5
Michel Wierbos
ACO Van Elderen
22:42
22:41
6
Erik Fokke
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
23:00
22:58
7
Patrick van den Berg
Atletics Nijverdal
23:48
23:47
8
Matthijs van Dokkum
ACO Van Elderen
25:16
25:11
9
Maciek Rubas
Kraggenburg
25:20
25:18
10
Alexander Weideman
ACO Van Elderen
25:48
25:43
11
Yvor Seinen
ACO Van Elderen
25:57
25:54
12
Bennie Boldewijn
Loopgroep AG '85
28:32
28:25
13
Willem de Vries
Urk
30:05
29:56
14
Jan Willem woord
Urk
30:05
29:56
15
Arjan Jonker
Vroomshoop
31:00
30:53
16
Gert Hutten
Spurt '88
31:55
31:45
17
Ferdinand Dam
Daarlerveen
34:14
34:04
M50, 5.3 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Arjen Driesen
NOP
22:23
22:21
2
Gert Berenst
ACO Van Elderen
23:21
23:19
3
Maurice Mulder
NOP
23:45
23:44
4
Melchior van de Pol
AV '34
23:52
23:50
5
Eugene Olgers
Emmeloord
24:20
24:18
6
EJ Eikelboom
Lemelerveld
24:42
24:40
7
Rien Janse
NOP
24:46
24:45
8
Karel Prins
HAC '63
25:18
25:14
9
Erik Nijhof
Marathon Pim Mulier
25:26
25:24
10
Roelof Hutten
Spurt '88
25:30
25:26
11
Fred Koningstein
Loopgroep AG '85
25:31
25:27
12
Jaap Vlaming
Lemmer
25:36
25:34
13
Jan Pieter de Vries
Marathon Pim Mulier
26:40
26:37
14
Theo Oldehinkel
Spurt '88
27:21
27:15
15
Jos Timmerman
Coevorden
27:33
27:16
16
Jan van lubek
Zuidwolde Dr
27:54
27:50
17
Hendrik Leppink
Zwolle
28:21
28:11
18
Arjan Lamberink
Spurt '88
28:45
28:39
19
Jeroen Bosch
Dalfsen
29:06
28:51
20
Arjan Scherphof
Vriezenveen
30:14
30:10
21
Jan van der Molen
Rheezerveen
30:23
30:08
22
Aldo Mulder
Nijverdal
30:32
30:25
23
Henry Kouwen
Nieuwleusen
30:36
30:24
24
Marko Vlaming
ACO Van Elderen
30:36
30:28
25
Nico Leussink
SISU
31:00
30:54
26
Marc Wekamp
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
31:01
30:53
27
Piet Siedsma
Emmeloord
31:36
31:26
28
Kees de Jonge
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
32:12
31:58
29
Gert Jan Ubels
Staphorst
34:24
34:16
30
Hans ten Hoeve
IJhorst
34:45
34:32
VSEN, 5.3 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Vera de Vries
Sneek
20:59
20:58
2
Aline Kootstra
ACO Van Elderen
21:24
21:23
3
Naomi Heidema
ACO Van Elderen
23:12
23:10
4
Dinie Ras
NOP
23:23
23:22
5
Nora Assink
ACO Van Elderen
24:09
24:07
6
Dineke Post
Hardenberg
24:32
24:30
7
Eva Heidema
ACO Van Elderen
24:54
24:51
8
Eva Stienstra
HAC '63
25:19
25:04
9
Anja Leusink
Genemuiden
25:51
25:48
10
Natascha Kroek
De Sprinter
26:04
26:00
11
Linda Pielman
ACO Van Elderen
27:14
27:11
12
Hennie Meijerhof
Bergentheim
29:39
29:27
13
Sabine Tijs
Lemelerveld
31:11
30:55
14
Dineke Maandag
Hasselt
31:17
31:06
15
Chazia Slinkman
Zwolle
31:28
31:14
16
Melanie Kleinjan
Lemele
31:47
31:34
17
Chantal van der Molen
Rheezerveen
33:08
32:53
18
Linda Schipper
De Sprinter
33:45
33:37
19
Maaike Paap
Hardenberg
35:11
35:06
20
Danine Kramer
Rijssen
35:33
35:19
21
Susan Otter
Hardenberg
35:49
35:43
22
Martine Tijs
Lemelerveld
36:37
36:25
23
Lisette Berg
Lemelerveld
39:46
39:33
V40, 5.3 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tiny de vries
Urk
25:29
25:25
2
Alien Flik
Ruinen
26:35
26:32
3
Willemijn Hogenkamp
ACO Van Elderen
26:42
26:37
4
Mey Ping Low
AV Holten
27:46
27:42
5
Annemiek Dekker
Emmeloord
27:57
27:53
6
Margriet Westrik
Hoogeveen
29:21
29:17
7
Fiona Grootoonk
Hardenberg
30:01
29:57
8
Mieke Pastoor
Hasselt
31:30
31:19
9
Annet Koersen
Dalfsen
32:14
32:05
10
Annemieke Wursten
Hasselt
33:10
32:59
11
Wilma van Leussen
Nieuwleusen
33:56
33:47
12
Carolien Goos
Heeten
36:06
35:52
13
Agnes Kikkert
Spurt '88
36:26
36:11
14
Anneke Kleinlugtenbeld-Goos
Dalfsen
36:57
36:43
15
Angela Marsman Keizer
Hardenberg
37:19
37:13
16
Nynke Floor
Nieuwleusen
38:04
37:54
V50, 5.3 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Bertha Bruggenkamp
Lionitas
25:44
25:41
2
Agnes Olgers
Emmeloord
27:53
27:50
3
Henny Aitink
Hellendoorn
28:07
28:04
4
Ineke Nawijn
Hardenberg
29:23
29:19
5
Anja Welleweerd
Spurt '88
29:30
29:28
6
Patricia Seinen
Zwolle
31:14
31:04
7
Marjanne van Blanken
Loopgroep AG '85
32:38
32:36
8
Jeanette Mussche
Loopgroep AG '85
32:56
32:51
9
Harriejette Bloemert
IJhorst
34:51
34:40
10
Sandra Berenst
Vroomshoop
36:07
36:00
11
Berry Tielbeke
Aalsmeer
38:26
38:13
12
Karin de Vries
Marathon Pim Mulier
38:33
38:26
MSEN, 10.8 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Danny Koppelman
ACO Van Elderen
37:18
37:16
2
Mark Groot Bronsvoort
Salland
44:04
44:01
3
Edwin Wentink
Enschede
44:12
44:08
4
Caimin Stevens
LAAC Twente
44:15
44:11
5
Ben Folkers
Hardenberg
44:52
44:48
6
Frank ten Brinke
Hardenberg
46:29
46:25
7
Marien de Lange
Eindhoven
46:46
46:37
8
Wouter Meinders
Groningen
47:22
47:13
9
Jochem Ronner
Meppel
47:32
47:28
10
Matthijs van der Graaf
Hasselt
47:39
47:35
11
Hans Nieuwenhuis
Hardenberg
48:45
48:41
12
Jan-Bart Kip
HAC '63
48:59
48:54
13
Marc Meijer
Dalfsen
49:18
49:09
14
Maarten Oosterhuis
Zwolle
49:44
49:41
15
Jesse Oosterhuis
Trainingsgroep Het Zwartewater
50:35
50:31
16
John Brinkman
Nieuwleusen
50:48
50:35
17
Tim van der Kolk
Vroomshoop
51:28
51:23
18
Henk Tamminga
Hardenberg
51:29
51:25
19
Han van de Werfhorst
Vroomshoop
52:21
52:16
20
Wilbert Russcher
Rouveen
52:41
52:34
21
Gerrit van Heerde
Dalfsen
52:44
52:39
22
Jelle Reinink
Westerhaar-Vriezenv Wijk
53:18
53:08
23
Martin Boezelman
Hasselt
54:00
53:55
24
Joris Melman
54:02
53:45
25
Nick Willems
Bergentheim
56:07
55:57
26
Jaap Sterken
Nieuwleusen
56:33
56:20
27
Maarten Biemans
Ommen
56:49
56:30
28
Bart Pijfers
Dedemsvaart
59:33
59:23
29
Daniël van den Boogaard
PEC 1910
1:00:07
1:00:02
30
Rowin Soepenberg
Zwolle
1:01:26
1:01:19
31
Joas Treffers
Zwolle
1:01:28
1:01:21
32
Koen Buitenhuis
Bergentheim
1:01:30
1:01:14
33
Peter Kosse
Geerdijk
1:01:35
1:01:23
34
Remco Ardesch
Ommen
1:04:57
1:04:35
35
Huus Erdogan
Almelo
1:05:34
1:05:23
36
Bert Hoekman
Rotterdam
1:06:05
1:05:48
M40, 10.8 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Erik Driesen
NOP
39:45
39:43
2
Ralph Schepers
Dalfsen
43:31
43:28
3
Martijn Schutteman
Argo
45:28
45:25
4
Bert Karssies
HAC '63
46:20
46:16
5
Igor van Elburg
Ommen
47:06
47:02
6
Ronald van Lubek
Zuidwolde Dr
47:26
47:23
7
Erwin Kip
HAC '63
48:08
48:05
8
Niek Veerman
Rouveen
49:09
49:04
9
Ben Smith
Spurt '88
51:33
51:26
10
Hugo Bouwmeester
Rouveen
51:59
51:59
11
Martin de Haan
ACO Van Elderen
52:08
51:58
12
Bart van den Anker
Zwolle
52:48
52:42
13
Patrick de Wit
Zwolle
53:03
52:47
14
Erik Petter
Rouveen
53:17
53:09
15
Bernard Maandag
Hasselt
55:02
55:02
16
Sander Oosterhuis
Zwolle
55:35
55:24
17
Bob Leuvelink
Marathon Pim Mulier
55:45
55:37
18
Johan Fransen
Spurt '88
55:50
55:35
19
Gert Draijer
Hardenberg
55:59
55:39
20
Martin Grootoonk
Hardenberg
56:53
56:33
21
Albert-Jan de Haan
HAC '63
57:00
56:51
22
Nico Mijnheer
Nederlandse Triathlonbond
57:29
57:22
23
Matthijs Braam
Zwolle
58:37
58:22
24
Marcel Kroese
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
58:52
58:34
25
Edwin Helder
HAC '63
1:01:29
1:01:15
M50, 10.8 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Bennie Thunker
Isala '96
43:50
43:47
2
Gerrit Voortman
Rijssen
49:22
49:19
3
Richard Beldman
Holten
49:30
49:27
4
Bennie Akkerman
Loopgroep AG '85
50:31
50:27
5
Henry Perdok
Norg
50:53
50:49
6
Klaas Arkema
Nederlandse Triathlonbond
52:57
52:52
7
Herman Hassing
Loopgroep Aart Stigter
53:00
52:54
8
Wim Welleweerd
Spurt '88
54:26
54:19
9
Eize Wind
Radewijk
55:31
55:16
10
Bert Kleiboer
PEC 1910
55:46
55:41
11
Reimond Pallast
Deurningen
56:02
55:40
12
Henk Jan Smedema
Loopgroep Wierden
56:16
55:56
13
Erik Holtman
Dalfsen
56:29
56:19
14
Dick Metselaar
De Sprinter
57:19
57:10
15
Hans Gorren
Nuenen
58:00
57:55
16
Rooseboom Peter
Hardenberg
58:12
57:57
17
Pieter Habermehl
Meppel
58:23
58:04
18
Arie Van der Wal
Hoogeveen
59:10
59:02
19
Gert Goos
Dalfsen
59:36
59:19
20
Erik Kleinlugtebeld
Lemele
59:46
59:35
21
Theo Salomons
Spurt '88
1:00:42
1:00:31
22
Henk Roeberts
Nieuwleusen
1:00:47
1:00:33
23
Jan Altena
Bruchterveld
1:01:09
1:00:53
24
Wilko Kolkman
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
1:01:12
1:00:54
25
Eddy Geesink
Hardenberg
1:01:59
1:01:45
26
Hans Bakker
Ommen
1:02:14
1:02:05
27
Wout Brinkman
Meppel
1:02:46
1:02:38
28
Jos Cornelissen
Aalsmeer
1:03:40
1:03:18
29
Henri Gerrits
Sibculo
1:05:36
1:05:21
30
René Groot Beumer
Zuidwolde Dr
1:05:46
1:05:25
31
Klaas Nijhoff
Dalfsen
1:08:04
1:07:40
32
Gerrit Heinstman
Nijverdal
1:09:09
1:08:51
33
Arian van Gaal
Nijverdal
1:09:10
1:08:52
VSEN, 10.8 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Corien Jansen
De Sprinter
48:52
48:48
2
Vera Paarhuis
Hasselt
49:32
49:28
3
Alinda van Luijk
Assen
49:36
49:36
4
Christina Mulder
Trainingsgroep Het Zwartewater
50:36
50:33
5
Linda Eektimmerman
Zwolle
52:32
52:26
6
Suzanne Roesthuis
Borne
54:57
54:49
7
Nikki Geesink
Hardenberg
55:16
55:03
8
Anouck Legebeke
Westerhaar-Vriezenv Wijk
1:04:39
1:04:29
9
Judith Brink-Vogelzang
Ommen
1:07:00
1:06:54
V40, 10.8 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Esmeralda Spek-Hovestad
Zwolle
58:43
58:31
2
Claudia van Tellingen
BB lopers
58:57
58:45
3
Anouk IJmker
Vroomshoop
1:03:42
1:03:25
4
Hettie Kamphuis
Ommen
1:05:56
1:05:33
5
Olga Appelo
Triathlon
1:10:57
1:10:44
V50, 10.8 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Petra Hasper
De Sprinter
50:01
49:57
2
Geke Tempelman
Vechtdallopers
59:19
59:12
3
Jacqueline oude Bennink o
Hengelo Ov
59:34
59:19
4
Carla Geesink
Hardenberg
1:00:11
1:00:04
5
Hilda Paarhuis
Hasselt
1:02:14
1:02:08
6
Astrid Jansen Holleboom
Ommen
1:03:04
1:02:56
7
Monique Houtsma
De Sprinter
1:03:23
1:03:13
8
Marian Booijink
HAC '63
1:07:31
1:07:17
9
Anneke Reuvers
Zwolle
1:08:46
1:08:33
10
Jacqueline t. Brummelhuis
HAC '63
1:09:36
1:09:21
11
Manon Vos
HAC '63
1:13:35
1:13:21
12
Rosa van de Biggelaar
ACO Van Elderen
1:19:21
1:18:58
13
Marion Hoogeveen
Triathlon
1:19:21
1:18:58
www.vechtdalcrosscompetitie
Prins Sport www.prinssport.nl
Uitslagen.nl
08-11-2021 20:26