Uitslagenlijst 6e Molenloop
Alblasserdam - Zaterdag 2 oktober 2021
J / M, KIDSRUN 1
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Peter Palstra
Hendrik-Ido-Ambacht
2:21
7
Laue Maximilian
Alblasserdam
2:47
8
Benyamin Tamba
Alblasserdam
2:48
10
Mara Eliza van de Werken
AAA
3:00
J / M, KIDSRUN 2
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Valentijn van Beek
Maassluis
3:23
9
Noah van Bezooijen
Fortius
59:59
J / M, KIDSRUN 3
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lars van der Kraan
Olympus '70
5:35
M / V, 5 ENGELSE MIJL PRESTATIEL
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lucas van der Veen
Waddinxveen
31:11
2
Ferdy Richter
Alblasserdam
31:30
4
Mark Bijkerk
Bleskensgraaf ca
35:10
5
Sander Bongers
Papendrecht
35:18
7
Lars van der Heiden
Giessenburg
35:48
10
Antonie Venema
Papendrecht
37:30
13
Kees van den Berk
Loopgroep Aart Stigter
38:35
16
Dirk de Wit
Nederlandse Triathlonbond
39:32
17
Gerard van de Bovenkamp
Nederlandse Triathlonbond
39:41
18
Teus Schouten
Alblasserdam
39:42
19
Nicolet Timmers
's-Gravenhage
39:59
20
Jeroen Verweij
Zwijndrecht
41:02
21
Leonhard van Egeraat
Spado
41:15
22
Frans Blankenmeyer
Bleskensgraaf ca
41:26
23
Nora in t Veld
Giessenburg
41:32
25
Hans Luijendijk
IJsselstein Ut
41:54
28
Chris Paardenkooper
Moerkapelle
42:10
31
Marco Leijdens
Hoogvliet Rotterdam
43:13
33
Susannah de Witte
Nieuw-Lekkerland
43:28
35
Marian Nederlof
Papendrecht
43:41
36
Kasper van Blijderveen
Papendrecht
43:55
37
Annelies Hemminga
Sliedrecht
43:55
38
Arjan Baan Hofman
Sliedrecht
43:57
43
Fred Schook
Hendrik-Ido-Ambacht
46:56
44
Harmanda Post
's-Gravenhage
47:29
45
Ilona van Golen
Alblasserdam
47:55
46
Jori Paardenkooper
Zwijndrecht
48:35
47
Debora Hofwegen
Papendrecht
49:25
50
Arie Schenkel
Zevenhuizen Zh
50:30
52
Annette van der Giessen
Papendrecht
51:31
53
Ilona van Beusekom
Passaat
54:20
55
Barry Brouwer von Gonzenb
Zwijndrecht
56:18
56
Koos de Klerk
Alblasserdam
2:27:28
57
Pieta Verhoef
Alblasserdam
2:30:54
15EM, 15 EM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Joris van Sebille
Maassluis
1:45:49
6
Richard Dijker
IJsselstein Ut
2:05:01
8
Gerard Kleefkens
Barendrecht
2:09:00
9
Jeanine Hoogerbrug
Amersfoort
2:43:32
5EM, 5 EM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Martin de Leeuw
Zevenbergschen Hoek
38:34
5
Richard Dijker
IJsselstein Ut
40:43
7
Jeanine Hoogerbrug
Amersfoort
48:49
MSEN, 10 ENGELSE MIJL WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Sam Kraaijeveld
Sliedrecht
53:10
3
William Voorwinden
Typhoon
1:00:28
5
Marino Harinck
Papendrecht
1:13:57
9
Ruben Kleywegt
Nieuwerkerk ad IJssel
1:31:00
M35, 10 ENGELSE MIJL WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Cornelis Chatziioannou
Passaat
53:31
4
Henk van der Stelt
Scorpio
58:53
9
Wim in 't Veld
Giessenburg
1:10:30
12
Arnaud Bezemer
Alblasserdam
1:12:23
13
Melvin Wolters
Papendrecht
1:12:46
15
Gerrit Hendrik Lier
Sliedrecht
1:17:03
19
Patrick Takkenberg
Rotterdam
1:38:11
M45, 10 ENGELSE MIJL WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Johan van der Star
Hendrik-Ido-Ambacht
1:08:51
9
Peter van der Steen
Climax
1:20:19
10
Marijn van der Kraan
's-Gravenzande
1:20:40
13
Erik Kruithof
Alblasserdam
1:24:54
14
Joost van Vuuren
Ridderkerk
1:25:11
17
Eric de Leeuw
Alblasserdam
1:34:02
M55, 10 ENGELSE MIJL WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Johan Roozemond
Altena Road Runners
1:06:53
2
Henk van den Heuvel
Altena Road Runners
1:07:14
3
Arnold Schiphof
Loopgroep Aart Stigter
1:07:21
7
Nico Baas
Bleskensgraaf ca
1:16:45
10
Bert van der Ham
Gorinchem
1:21:05
12
Wim Lammen
Bleskensgraaf ca
1:24:52
14
Freerk Visser
Alblasserdam
1:26:19
16
Gijs van Andel
Hendrik-Ido-Ambacht
1:27:13
19
Bert Rijneveld
Geldermalsen
1:28:18
21
Peter van Oosterhout
Scorpio
1:30:57
23
Maarten Stuijfzand
Typhoon
1:32:57
25
Marien van Andel
Kinderdijk
1:34:04
30
Albert Wijting
Spijkenisse
1:37:19
31
Ferry van Pieterson
Sliedrecht
1:42:17
34
Kees van Overveld
Steenbergen Nb
1:54:00
VSEN, 10 ENGELSE MIJL WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Mariët Bostelaar-Putters
Papendrecht
1:39:54
V35, 10 ENGELSE MIJL WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Claudia van der Poel
Nederlandse Triathlonbond
1:18:56
2
Karina Raaijmakers
Rotterdam
1:25:17
3
Tamara Buschgens
Papendrecht
1:26:45
5
Dineke Klaassen
Alphen aan den Rijn
1:35:58
V45, 10 ENGELSE MIJL WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
Christianne Busheuvel
Extrarunners Gorinchem
1:27:56
6
Arianne Blankenmeijer
Bleskensgraaf ca
1:28:58
7
Annelies Harthoorn
Alblasserdam
1:34:02
8
Marike Oudijn
Alblasserdam
1:38:11
V55, 10 ENGELSE MIJL WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
Uitslagen.nl
19-10-2021 13:18