Uitslagenlijst Strandloop

Ouddorp - Zaterdag 18 september 2021

M500, JEUGDLOOP 500 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Benjamin Stolk
Melissant
0:02
2
Daniel Stolk
Melissant
0:03
3
Erik Reus
Netersel
0:06
4
Tom Duizendstra
Oostvoorne
0:08
V500, JEUGDLOOP 500 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Karlijn Bezuijen
Flakkee
0:01
2
Sarah-Marie Duizendstra
Oostvoorne
0:04
3
Elisha Kroos
Middelharnis
0:05
4
Annabel Wolthuizen
Ouddorp Zh
0:07
M1000, JEUGDLOOP 1000
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Luuk Broekhuis
Flakkee
0:01
2
Stijn Vroegindeweij
Flakkee
0:03
V1000, JEUGDLOOP 1000
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Miriam de Ronde
Flakkee
0:02
M4KM, 4 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Edwin Stolk
Flakkee
19:29
2
Eric-Paul Boeters
Flakkee
20:21
3
Pepijn Klem
Sommelsdijk
20:47
4
Jaap Hoek
Goedereede
20:58
5
Kees Slui
Middelharnis
21:53
6
Harry Gerritse
Fortius
25:51
7
Martijn van de Merwe
Spijkenisse
27:44
8
Glenn Hanssens
Goes
37:10
9
Hennie Ravesteijn
Burgh-Haamstede
40:49
V4KM, 4 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Angela van de Merwe
Spijkenisse
27:03
2
Wilma Koornneef
Flakkee
29:54
3
Marian Wolfert
Flakkee
33:27
4
Marjon Rosmolen
Rockanje
33:37
5
Hannah Timmer
Flakkee
34:00
6
Annet Kastelein
Barendrecht
34:38
7
Petra Reus
Netersel
36:38
8
Danique Slootweg
Kloetinge
37:08
M10KM, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Christiaan van Beusichem
Flakkee
36:20
2
Carsten Kok
Puttershoek
39:10
3
Eric Wolfert
Flakkee
40:14
4
Yennick Wolthuizen
Ouddorp Zh
40:57
5
Mark de Munter
PAC
41:05
6
Peter Pollemans
Olympus '70
42:37
7
Mario Poldervaart
Spark
42:39
8
Adriaan Koole
Middelharnis
44:18
9
Ruben van Kesteren
Spijkenisse
44:36
10
Michael Kerkhof
Spark
45:43
11
John van Beek
Etten-Leur
46:22
12
Andre Melissant
Sommelsdijk
46:50
13
Niels Boot
Goedereede
47:06
14
Thomas White
avVN
47:14
15
Kees Franken
Spado
47:36
16
Marc Donkers
Oude-Tonge
48:25
17
Wim Douw
Diomedon
48:43
18
Vincent Bloem
Brielle
50:12
19
Marc van den Heuvel
U-Track
50:41
20
Maurits de Feijter
Kapelle
50:49
21
Kaey van Rij
Vlaardingen
51:01
22
Wouter Burgwal
Veenendaal
51:09
23
Ruud Kouijzer
avVN
51:25
24
Joey van der Meijde
Spijkenisse
51:45
25
Pieter Klem
Sommelsdijk
51:47
26
Erwin Nachtegael
RK HAV
51:54
27
Bram Mourik
Sommelsdijk
51:54
28
Matthijs van der Veer
Dirksland
55:55
29
Jaap van Ast
Dirksland
57:11
30
Frank Ydema
Energie
57:11
31
Johan Looij
Herkingen
58:07
32
Hans Pijls
Flakkee
58:46
33
Jeroen Duizendstra
Oostvoorne
59:05
34
Joop Oskam
Spijkenisse
59:17
35
Jan Willem van Baalen
Dirksland
1:03:50
36
Cok Bodegom
Stellendam
1:04:03
37
Iwan Kastelein
Barendrecht
1:05:02
38
Adri van Hooff
Oude-Tonge
1:08:00
39
Marcel van Hooff
Capelle aan den IJssel
1:08:04
40
Gerben Splinter
Vlaardingen
1:09:10
41
Dirk Romijn
's-Gravendeel
1:11:23
42
Florencio Victor Weert
2BFit
1:12:49
43
Walter van Splunter
Stellendam
1:13:46
V10KM, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Laurey van den Berge
Flakkee
45:07
2
Samantha van Tuijl
Dirksland
50:18
3
Henny Strating
AV '56
50:52
4
Liesbeth van Ast
Dirksland
1:03:36
5
Bea Tanis
Capelle aan den IJssel
1:04:15
6
Suzanne van Prooijen
Dirksland
1:11:33
7
Paula Delhaas
Herkingen
1:15:51
8
Ann Robinson
Rotterdam
1:17:06
9
Neeltje van Gerven
Flakkee
1:17:10
wedsecbaan@avflakkee.nl
Tieleman Keukens - Bloemfontein
Uitslagen.nl
22-09-2021 11:36