Uitslagenlijst RCN de Roggebergloop

Appelscha - Zaterdag 4 september 2021

21MSN, 21 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Stefan Biesheuvel
Gieterveen
1:27:48
1:27:44
2
Sander van Hoorn
Leeuwarden
1:34:44
1:34:43
3
Marco Leeverink
Leeuwarden
1:36:41
1:36:39
4
Tim Meinds
Borger
1:39:36
1:39:34
5
Pieter Miedema
Leeuwarden
1:39:37
1:39:31
6
Gosse Alserda
Haren Gn
1:41:59
1:41:57
7
David Ambachtsheer
Waskemeer
1:44:28
1:44:28
8
Melchior Ram
Friesland
1:53:06
1:52:57
9
Erwin Bous
Leeuwarden
2:00:35
2:00:10
10
deelnemer 254
2:14:27
2:14:27
21M40, 21 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Johannes Postma
Gytsjerk
1:22:54
1:22:49
2
Melle van Laar
Friesland
1:28:20
1:28:16
3
Jaap de Vries
Assen
1:34:44
1:34:43
4
Peter Liemburg
De Wilgen
1:37:06
1:37:03
5
Rene Edens
Goutum
1:44:07
1:44:05
6
Hero Herder
Drachten
1:45:34
1:45:23
7
Menno Bakker
Franeker
1:46:35
1:46:31
8
Eelco de Groot
Friesland
1:46:35
1:46:27
9
Hugo Reitsma
Hurdegaryp
1:53:40
1:53:34
10
Jasper de Noord
Leeuwarden
1:58:28
1:58:23
11
Taeke Boersma
Grootegast
1:59:22
1:59:11
21M50, 21 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Benjam Kok
Jistrum
1:22:14
1:22:13
2
Foppe van der Heide
Drachten
1:25:30
1:25:30
3
Eduard Talstra
Drachten
1:26:13
1:26:12
4
Ignas Dummer
Assen
1:27:51
1:27:51
5
Sieds Wiersma
Friesland
1:34:32
1:34:29
6
Stefan van der Wal
Friesland
1:42:57
1:42:52
7
Anne-Jaap van der Meulen
Harkema
1:42:57
1:42:54
8
Pieter Jan Kooi
Loppersum
1:44:49
1:44:47
9
Lammert van der Meij
Leeuwarden
1:45:12
1:45:07
10
Johannes van der Kooi
Gytsjerk
1:48:30
1:48:22
11
Harald de Jong
Appelscha
1:50:17
1:50:07
12
Harrie Wetterhahn
Leeuwarden
1:53:39
1:53:34
13
Jos Kuperus
Vledderveen
1:54:53
1:54:44
14
Henk Groen
Friesland
1:54:55
1:54:48
15
Jan Willem van der Molden
Donkerbroek
1:56:15
1:56:11
16
Erik Verboeket
Emmen
1:56:16
1:56:07
17
Henk Westerkamp
Borger
1:57:37
1:57:31
18
Peter Kieneker
De Wykp
2:00:10
2:00:00
19
Henk Berends
Assen
2:04:23
2:04:14
20
Thony van der Veen
Burgum
2:10:43
2:10:36
21
Cor Kort
Steenwijk
2:11:03
2:10:57
22
Johan van der Leij
St.-Annaparochie
2:12:38
2:12:38
23
Klaas Jan van der Kooi
Burgum
2:16:21
2:16:21
21M60, 21 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Freddie Bouma
Steenwijk
1:37:55
1:37:53
2
Peter Theuwissen
Assen
1:44:38
1:44:37
3
Hans van der Steen
Leeuwarden
1:45:59
1:45:54
4
Meine Hoitsma
Friesland
1:46:18
1:46:15
5
Rene Otten
Hardenberg
1:47:34
1:47:29
6
Jan Holterman
Emmen
1:49:26
1:49:19
7
Jan Stolker
Steenwijk
1:49:31
1:49:28
8
Henk de Jager
Appelscha
1:54:27
1:54:23
9
Duco Zijlstra
Friesland
1:55:13
1:55:08
10
Emiel van der Graaf
Groningen
1:58:39
1:58:32
11
Roelof Kedde
Oudehaske
2:03:17
2:03:10
12
Harmen de Boer
Heerenveen
2:07:01
2:06:55
13
Ulbe van der Wal
Friesland
2:14:06
2:13:59
14
Peter Brugman
Heerlen
2:31:11
2:30:39
21VSN, 21 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rianne Haemsen de Boer
Drachten
1:34:30
1:34:27
2
Broekema
Groningen
1:41:25
1:41:23
3
Ester Loonen
De Wilp Gn
1:53:40
1:53:30
4
Aileen de Vries
De Wilp Gn
1:58:58
1:58:48
21V40, 21 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Minke Hell
Suwald
1:48:01
1:47:55
2
Marieke Bruininga
Emmen
1:51:29
1:51:27
3
Ria Leevering-Berends
Friesland
2:00:34
2:00:25
4
Adri Hartholt
LSV Invictus
2:03:17
2:03:10
5
Thea Douma
LSV Invictus
2:03:58
2:03:50
6
Annechien van der Veen
Friesland
2:14:07
2:13:59
7
Sandra Siebenga
Akkrum
2:14:27
2:14:17
8
Wytske van der Kooi
Burgum
2:16:21
2:16:13
10MSN, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Folkert Visser
Friesland
42:39
42:39
2
Rutger van der Meer
Hurdegaryp
43:32
43:29
3
Gerrit van der Goot
Eelde
45:03
44:58
4
Rens Oldenkamp
Noordwolde
45:47
45:44
5
Remco de Valk
Drachten
46:14
46:11
6
Tom Best
Wolvega
46:19
46:16
7
Jasper de Jong
Leek
46:59
46:50
8
Andres Faber
Beilen
47:54
47:52
9
Jarno Wilms
Groningen
48:39
48:31
10
Cornelis Zijlstra
Friesland
49:38
49:34
11
Hielke Jonker
Jubbega
50:48
50:32
12
Ronals van der Vaart
Haulerwijk
51:01
50:55
13
Martin Vorstenbosch
Gorredijk
53:24
53:17
14
Mark Feikema
Boazum
1:06:43
1:06:25
15
Hans Ypma
Franeker
1:06:46
1:06:38
16
Sander Geerdink
Beetgum
1:08:02
1:07:47
17
Paul Miedema
Leeuwarden
1:27:06
1:27:04
10M40, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Arie de Jong
LSV Invictus
40:48
40:46
2
Johan Hoogeveen
Drachten
41:13
41:13
3
Ronald Meier
Eelde
45:16
45:10
4
Anton Spinder
Buitenpost
48:08
48:07
5
Friso Kingma
LSV Invictus
49:15
49:13
6
Luuk Kruizinga
Aduard
50:02
49:55
7
Gerrit Duits
Friesland
50:02
50:01
8
Paul van Snick
Groningen
50:03
49:55
9
Bouwe Post
Heerenveen
51:23
56:23
10
Henk Popken
LSV Invictus
52:33
52:33
11
Bouwe Post
Heerenveen
56:23
56:23
12
Sierik Knol
Peize
58:13
58:04
13
Johan de Jong
Leek
1:00:22
1:00:13
14
Harm H Buist
Zevenhuizen Gn
1:05:54
1:05:33
10M50, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Fjodor Sluis
Friesland
46:00
45:59
2
Keimpe de Vries
Friesland
49:52
49:49
3
Henk Prins
Tolbert
49:55
49:53
4
Jan van der Werf
Oentsjerk
50:00
49:57
5
Willem-Jan Wakelkamp
Zevenhuizen
50:48
50:45
6
Kobus Jonker
Jubbega
54:05
53:49
7
Karel Wilms
LSV Invictus
54:22
54:13
8
Richard van den Berge
LSV Invictus
54:58
54:53
9
Ids Bouma
LSV Invictus
54:59
54:53
10
Carlo Loos
Leeuwarden
55:30
55:22
11
Rudy Telkamp
Hoogezand
56:11
56:08
12
Jan Palma
Oenkerk
56:20
56:16
13
Marc Kerkhof
Franeker
57:09
56:59
14
Hemke Rozema
Sneek
58:53
58:47
15
Durk Postma
Driezum
1:01:01
1:00:46
16
Henny Berends
Balkbrug
1:02:47
1:02:36
17
Wiebe Drenth
Oosterwolde Fr
1:06:02
1:05:42
18
Harry van den Akker
Waskemeer
1:09:28
1:09:24
19
Daan Woltinge
Appelscha
1:09:37
1:09:22
10M60, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Theo Groenendijk
LSV Invictus
45:10
45:07
2
Jan Uiterwijk
Friesland
51:24
51:19
3
Harm Veenstra
Gorredijk
52:05
52:04
4
Chris Draijer
Friesland
52:05
52:04
5
Pieter de Jong
Oosterwolde
54:42
54:36
6
Martin van der Bijllaardt
Zoetermeer
56:53
56:53
7
Wiebe de Vries
LSV Invictus
57:07
57:01
8
George de Roo
Friesland
57:37
57:33
9
Albert Zijlstra
Friesland
58:35
58:28
10
Ronald Stroffelsma
Norg
59:51
59:33
11
Reinder Tel
Friesland
59:57
59:57
12
Bertus Zwerver
Friesland
1:02:31
1:02:19
13
Hans Nagtegaal
Friesland
1:02:31
1:02:27
14
Karst Anema
Friesland
1:02:56
1:02:51
15
Lieuwe Dijkstra
LSV Invictus
1:02:58
1:02:51
16
Yde Haarsma
Friesland
1:03:23
1:03:18
17
Wim Manshanden
Friesland
1:06:37
1:06:26
18
Peter Velthuis
Groningen
1:08:42
1:08:27
19
Harry Prins
Beilen
1:09:51
1:09:38
20
Bonne de Haan
Twijzelerheide
1:11:58
1:11:36
21
Leo van Herksen
Friesland
1:12:10
1:11:57
22
Hajo van Asperen
Oosterwolde
1:13:38
1:13:38
23
Evert Dijkstra
Appelscha
1:22:49
1:22:33
24
Johan Zijlstra
Friesland
1:23:47
1:23:38
25
Johan Anema
Franeker
1:23:48
1:23:38
10VSN, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Linda Eektimmerman
Zwolle
47:04
47:02
2
Josien Dummer
Alkmaar
53:00
52:57
3
Simone Westerbeek
Heerenveen
56:43
56:39
4
Sharon Naut
Hoogezand
57:58
57:38
5
Karin Pastoor
Roden
58:37
58:33
6
Leanne Prins
Leek
1:01:32
1:01:31
7
Klaske Feenstra
Vledder
1:01:58
1:01:42
8
Saskia Holterman
Assen
1:06:30
1:06:28
9
Patricia Kloostra
Menaam
1:06:34
1:06:24
10
Neeltje Hietkamp
Feanwalden
1:06:43
1:06:26
11
Carin Wassenaar
Beetgum
1:08:02
1:07:47
12
Ilse Schukking
Leeuwarden
1:09:53
1:09:39
13
Fosien Meijer
Stiens
1:12:42
1:12:29
10V40, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Anita Lof
Eelde
52:34
52:28
2
Marit Houtsma
Friesland
57:07
56:59
3
Johanna Krol
LSV Invictus
58:34
58:21
4
Lianne Winter
Vledder
59:33
59:16
5
Ineke Ligthart
Groningen
1:00:56
1:00:50
6
Anke Bronius
Hoogeveen
1:01:14
1:01:14
7
Tabitha Dijkman
Gytsjerk
1:02:17
1:02:06
8
Lenie Hoogweg
Zoetermeer
1:02:39
1:02:35
9
Kiki Boomgaard
De Knipe
1:02:56
1:02:46
10
Mariska Bron
Jubbega
1:03:51
1:03:35
11
Henriette Kuiper
Oudehorne
1:03:52
1:03:40
12
Inge Helder
Friesland
1:04:54
1:04:54
13
Karin Danhof
Jirnsum
1:06:38
1:06:27
14
Marianne Eggermont
Groningen
1:08:20
1:08:05
15
Adri Sluis
Friesland
1:08:46
1:08:41
16
Roelie Plantinga
Heerenveen
1:09:53
1:09:39
17
Annelies Fopma
Oudehorne
1:12:46
1:12:34
18
Fardau Buter
Mildam
1:12:47
1:12:34
19
Tineke van Asperen
Oosterwolde
1:13:39
1:13:39
20
Korrie van den Akker
Waskemeer
1:17:27
1:17:22
21
Afke Punter
Franeker
1:22:37
1:22:28
22
Ans Engelsma
Dronryp
1:25:36
1:25:24
23
Anita van der Wal
Friesland
1:25:56
1:25:44
24
Anneke Regenerus
Friesland
1:25:56
1:25:43
25
Willy de Jong
Leeuwarden
1:25:56
1:25:43
26
Mattie de Boer
LSV Invictus
1:25:56
1:25:43
27
Betty Johanns
Franeker
1:26:31
1:26:31
28
Linda Bronts
Britsum
1:26:31
1:26:20
JONG, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Bauke Tuinstra
Friesland
18:50
18:45
2
Etienne van Zanden
Appelscha
21:25
21:25
3
Jordi Westebring
Appelscha
23:29
23:28
4
Stef Kingma
Appelscha
23:34
23:33
5
Sven van Os
Appelscha
25:18
25:17
6
Rick Ploeg
Appelscha
25:57
25:57
7
Stan van der Velde
Appelscha
25:59
25:58
8
Youri Beyaard
Appelscha
31:10
31:10
9
Yesper Oldenburger
Elsloo
31:42
31:41
10
Deano Zwart
LSV Invictus
34:36
34:30
MEIS, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Antje Smedes
Kootstertille
29:34
29:33
5MAN, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gerko Floor
LSV Invictus
18:28
18:28
2
Marlo Post
LSV Invictus
18:35
18:35
3
Jeroen Vochteloo
LSV Invictus
18:46
18:46
4
Erwin van Zwieten
Wolvega
21:45
21:42
5
Jan Driessen
LSV Invictus
22:32
22:31
6
Hendrie van der Werf
Friesland
24:35
24:35
7
Cor Wetting
Leeuwarden
24:44
24:43
8
Harry Klafsbeek
Appelscha
25:04
25:02
9
Erik Rijnders
Vroomshoop
26:15
26:14
10
Cor van Sluis
Friesland
26:41
26:39
11
Huey Zijlstra
Leeuwarden
26:50
26:43
12
Tom Huijgen
Leeuwarden
26:53
26:53
13
Sebastiaan Schram
Franeker
27:03
26:44
14
Albert Alberts
Peize
27:29
27:20
15
Jouke de Vries
Leeuwarden
27:30
27:27
16
Gahan Zwart
LSV Invictus
27:36
27:30
17
Dikkie van der Werf
Friesland
29:33
29:33
18
Gerard Bos
Bontebok
30:00
29:54
19
Piet Kerstholt
Friesland
30:11
30:07
20
Jan Kolling
Hoogezand
30:12
30:04
21
Jan Rossing
Emmen
30:15
30:05
22
Egbert Geertsma
Groningen
30:58
30:53
23
Arjen Wijnja
Appelscha
31:41
31:33
24
Rinze Nieuwhof
Franeker
33:32
33:23
25
Kevin Zantinga
Oosterwolde Fr
33:33
33:24
26
Sietse Baarda
Burgewerd
34:30
34:24
27
Johan Zwerver
Friesland
34:32
34:27
28
Keimpe Jager
Friesland
35:23
35:23
29
Hans Helder
De Knipe
37:55
37:48
30
Theo Runia
Friesland
38:46
38:31
31
Sietse van der Heide
Katlijk
39:21
39:16
32
Wim van Manen
Drachten
41:35
41:23
33
Klaas Duits
Friesland
46:44
46:44
34
Jippe Bokma
Friesland
46:45
46:36
35
Jan Kooistra
Friesland
46:49
46:36
36
Herman Hoekstra
Friesland
46:49
46:40
37
Siegert de Vries
Ravenswoud
51:20
51:04
5VRW, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Angela Heida
Wijnjewoude
22:37
22:35
2
Erica Verdergaal
Leeuwarden
25:41
25:39
3
Wilma Stelpstra
Leeuwarden
27:04
27:00
4
Kirsten Vos
LSV Invictus
27:12
27:11
5
Tea Busstra
Leeuwarden
29:12
29:09
6
Irma Gropstra
Hoogersmilde
29:14
29:07
7
Astrid van der Veen
LSV Invictus
30:07
29:57
8
Reina Hes
LSV Invictus
30:43
30:32
9
Sietske Trinks
Akkrum
31:35
31:24
10
Margreet Dijkstra
Goutum
31:37
31:34
11
Hilda Wijnja
Sneek
31:41
31:33
12
Thea van der Meulen
Friesland
31:49
31:49
13
Sjoukje Drost
Stiens
33:06
32:58
14
Anneke Zwerver-Sijtsma
Friesland
36:41
36:37
15
Mirjam Baron
's-Gravenhage
37:18
37:14
16
Gerda Idsinga
Rijswijk Zh
38:07
38:03
17
Gepke Veenstra
Hoornsterzwaag
38:30
38:26
18
Colina van der Heide
Katlijk
39:20
39:20
19
Hennie Bruggink
Smilde
40:08
40:01
20
Dineke van der Ploeg
Drachten
41:34
41:23
21
Willie Jonker
Wildervank
51:20
51:04
Verhoeve Groen Cross 30 januari 2022 : 8 en 15 km trail, 5km canicross
tevens jeugd 1000,1400, 2000, 4000, 6000 mtr en dames 5km en heren 10km
Uitslagen.nl
08-09-2021 12:31