Uitslagenlijst 6e Sinkegroep Zomerloop Zuidzande

Zuidzande - Dinsdag 24 augustus 2021

M-9, 660 M. JEUGD T/
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sanne Bogaard
Sluis
2:41
2
Lauren Celie
Harderwijk
2:57
3
Elin Haverkamp
Nunspeet
3:01
4
lieke Mistiaen
Zuidzande
3:06
5
Femke Lammaing
Zuidzande
3:18
6
Kristen Schol
Aardenburg
3:45
7
Isa Roozen
Tilburg
3:50
8
Annemone Buijsse
Assende
3:53
J-9, 660 M. JEUGD T/
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Milan dryepondt
Dudzele
2:25
2
Sil Mulder
Harderwijk
2:35
3
Marius Buijsse
Assende
2:37
4
Jonas Rabout
Aardenburg
2:38
5
Brent Celie
Harderwijk
2:47
6
Robin Depre
Zuidzande
2:55
7
Nick Schol
Aardenburg
3:15
8
Tymo Paridaen
St Kruis
3:30
9
Pim van Berkel
Tilburg
3:32
10
Douwe Hamelink
Tilburg
3:42
11
Siem goethals
Schoondijke
3:46
12
Krijn Brugge
Breskens
3:47
13
Elias Depre
Zuidzande
3:58
M1012, 1320 M. JEUGD 1
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jenna van Kerkhof
Brugge
5:15
2
Esmee Rabout
Aardenburg
5:40
3
Romy Bogaard
Sluis
5:57
4
Anouk Schol
Aardenburg
6:11
5
Fleur Mulder
Harderwijk
6:18
6
Jody Schol
Aardenburg
6:22
J1012, 1320 M. JEUGD 1
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ronse Brent
Damme
4:28
2
Ezra Boogaard
Middelburg
4:38
3
Jelle Goethals
Schoondijke
6:02
4
Florian de Bruyne
Zuidzande
6:05
5
Teun van Berkel
Tilburg
7:55
VROUW, TRIMLOOP 3.8 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Leslie van de Vijver
Koewacht
16:16
2
Lies Boone
Bassevelde
17:23
3
Esther Dieleman
Terneuzen
17:30
4
Tessa De Storme
Bassevelde
18:05
5
Sara Vermaelen
Terneuzen
18:15
6
Jessie Verbeke
Sint-Laureins
18:42
7
Marjan Mistiaen
Zuidzande
20:23
8
Anne van Berkel
Tilburg
21:06
9
Olivia fenijn
Philippine
21:16
10
Conny Boidin
Aardenburg
22:33
11
Bianca Brugge/De Wilde
Breskens
25:48
12
Marjan van Galen-Dees
Aardenburg
26:05
MAN, TRIMLOOP 3.8 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gino Van Broeck
Temse
13:24
2
Matti Buysse
Stekene
13:52
3
Timothy Polfliet
Assenede
14:10
4
Yanick De Caluwé
Uithuizen
14:30
5
Ivar Van De Wege
Terneuzen
14:42
6
Peter deleu
WIelsbeke
14:52
7
Peter Dryepondt
Dudzele
14:54
8
Peter van Waes
Aardenburg
15:10
9
Alex Cocquyt
Boekhoute
16:17
10
Milan Dryepondt
Dudzele
16:42
11
Jordy Engelaar
Oostburg
17:16
12
Yves Bracke
Zelzate
17:19
13
Jur Brunsting
Hulst
18:47
14
Remy Versluijs
Biervliet
18:56
15
Jan-piet flikweert
Oostburg
19:39
16
Stijn Fenijn
Hooglanderveen
21:41
17
Tonny van Mulken
Breskens
22:15
18
Conny de Nooijer
Breskens
22:32
19
Daniel de Bruyne
Zuidzande
22:57
VROUW, TRIMLOOP 6.9 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nadine Pijcke
Aardenburg
33:01
2
Annemarie Verschuure
Kruiningen
33:50
3
Heleen de Bruyne
Zuidzande
33:58
4
Janet de Heij
Oostburg
34:15
5
Jacqueline Maas
Zuidzande
35:25
6
Marieke Mullaert
Biervliet
36:04
7
Wendy Den Haeze
Assenede
36:14
8
Arina Lafertin
Terneuzen
36:32
9
Corrie de Jonge
Schoondijke
36:45
10
Cindy Dijkers
Biervliet
37:03
11
Jorien Boidin de Die
Oostburg
37:21
12
Katrien Vervarcke
Oostkerke Damme
37:28
13
Dorien vasseur
Oostburg
37:34
14
Janneke Boutens
Middelburg
37:36
15
Anne-Mie Depreitere
Moerkerke
37:42
16
Veronica fenijn
Philippine
37:51
17
Anne-Marie Thomaes
Hoofdplaat
37:54
18
Wendy Van de Velde
Hoofdplaat
38:04
19
Carmen Fenijn
Zuidzande
38:24
20
Karin den Dekker
Terneuzen
38:32
21
Mijntje van Berkel
Tilburg
39:10
22
Rachel Schampaert
Eindhoven
42:30
23
Chantal Schilperoordt
Terneuzen
44:35
MAN, TRIMLOOP 6.9 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sebastien Mahia
Namur
23:47
2
Thomas Kruisifikx
Axel
24:34
3
Arnoud Rijk
Hoedekenskerke
24:58
4
Wesley Coppens
Zuidzande
28:41
5
Pieter-Jan Landerwyn
Oostburg
29:12
6
Rick Groosman
IJzendijke
29:24
7
Luc Hutsebaut
Aalter
30:01
8
Brenno de Zwart
Zuidzande
32:05
9
Alex fenijn
Philippine
32:08
10
Mike jansen
Breskens
32:17
11
Arjen Luteijn
Oostburg
32:53
12
Kurt de Muyt
Damme
33:11
13
Rini Fenijn
Nieuwvliet
34:01
14
Koen van de Sompele
Westkapelle
35:46
15
Vincent Keijmel
Schoondijke
36:12
16
Pol van de Vijver
Koewacht
36:25
17
Michel de Meijer
Cadzand
36:42
18
Henk fenijn
Philippine
37:50
19
Guust van Liere
Breskens
37:52
20
Leo Dekker
Zuidzande
38:06
21
Freer van Roeyen
Axel
38:34
22
Rik van Schuur
Oostburg
43:20
23
Jacky dooms
Sluiskil
44:37
VROUW, TRIMLOOP 10 KM.
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Monique Verschuure
Yerseke
38:49
2
Leonie Ton
Wissenkerke
39:42
3
Esmee Verstraete
Aardenburg
47:59
4
Carla Versprille
Breskens
49:57
5
Miriam Keijmel
Schoondijke
50:58
6
Sabine Herremerre
Knokke
54:38
7
Willemijn Ridderbos
Ede Gld
1:00:17
8
Marja pijl
Zutphen
1:01:08
MAN, TRIMLOOP 10 KM.
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Martijn de Kok
Heinkenszand
35:40
2
Maikel Koekkoek
Axel
36:30
3
Ruben Boutens
Middelburg
36:35
4
Angelo Van Nevel
Zedelgem
37:40
5
Arjo Verhage
Aagtekerke
38:05
6
Jeroen Celie
Harderwijk
38:38
7
Marnix Van den Brande
Terneuzen
38:50
8
Tijs Schol
Aardenburg
39:48
9
Robert lafertin
Terneuzen
40:36
10
Steven de Muyt
Sijsele
40:40
11
Floris Huigh
Eindhoven
40:43
12
Menno den Dekker
Terneuzen
40:43
13
Robert Vroon
Breskens
41:47
14
Bavo Sierens
Sint-Laureins
42:10
15
Joannathan Duinkerke
Kapelle
42:42
16
Sander Leenaars
Rijen
43:12
17
Marius Haverkamp
Nunspeet
43:22
18
Jaap van der Veen
Terneuzen
43:24
19
Jos boidin
Terneuzen
45:54
20
David Mullaert
Biervliet
45:56
21
Coen Dekker
Zaamslag
46:27
22
Stefhan Regeer
Breskens
46:32
23
Peter Slits
Sluis
48:02
24
Wim Willems
Bassevelde
48:15
25
Edwin Riemens
Axel
48:22
26
Twan Timmermans
Hoofdplaat
48:28
27
Peter De Decker
Maldegem
48:56
28
John Guequierre
Middelburg
50:02
29
Bram Goethals
Schoondijke
50:59
30
Stephan van Berkel
Tilburg
51:24
31
Lawrence de Bart
Arnemuiden
51:55
32
Eric Van Nevel
Koolkerke
52:14
33
Roel Pijl
Zutphen
52:44
34
Dirk Hooijer
Wemeldinge
54:44
35
Ivan Verbeke
Sint-Laureins
55:54
36
Arthur Jansen
Ede Gld
1:00:16
dank voor uw deelname
Uitslagen.nl
25-08-2021 21:10