Uitslagenlijst 3e Sinkegroep Zomerloop Retranchement

Retranchement - Dinsdag 3 augustus 2021

M-9, 650 M. JEUGD T/
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sanne Bogaard
Sluis
2:25
2
Alexia de Putter
Biervliet
2:27
3
Sterre van de Vijver
IJzendijke
2:42
4
Femke Lammaing
Zuidzande
3:03
5
Dieke van de Vijver
IJzendijke
3:28
6
Evy de Lijser
IJzendijke
3:41
J-9, 650 M. JEUGD T/
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Milan dryepondt
Dudzele
2:18
2
Max de Kok
Heinkenszand
2:28
3
Bas Pijcke
Breskens
2:30
4
Jef Snauwaert
Dudzele
2:31
5
Marius Buysse
Assenede
2:32
6
Jaimey de Lijser
IJzendijke
2:41
7
Tim de Kok
Heinkenszand
3:04
8
Remy de Lijser
IJzendijke
3:13
9
Jurian Vercouteren
Oosburg
3:21
10
Siem Goethals
Schoondijke
3:49
M1012, 1350 M. JEUGD 1
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marit van Hulle
IJzendijke
5:44
2
Nikki de Koning
Heinkenszand
5:52
3
Romy Bogaard
Sluis
6:33
4
Nienke van Veen
's-Heer Arendskerke
6:44
J1012, 1350 M. JEUGD 1
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jelle Goethals
Schoondijke
6:26
2
Neo de Putter
Biervliet
7:59
VROUW, TRIMLOOP 3.5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hedy Versluys
Oostburg
16:09
2
Marjan Mistiaen
Zuidzande
19:36
3
Laura Hermans
Oostburg
19:55
4
Annette Hubregtse
's-Heer Arendskerke
19:56
5
Marenne Huigh
Cadzand
20:12
6
Stephanie van der Veen
Rotterdam
20:23
7
Pauline Todd
Sluis
21:47
8
Caroline Verbrugghe
Middelstum
22:23
9
Danielle Goethals
Schoondijke
22:37
10
Merel Moens
Zuidzande
22:40
11
Sabine Rausch
Breskens
26:20
MAN, TRIMLOOP 3.5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Andy Cocquyt
Zelzate
12:15
2
Matti Buysse
Stekene
13:04
3
Marnix Scheele
Oostburg
13:51
4
Amor Maertens
Hoofdplaat
14:16
5
Peter van Waes
Aardenburg
14:44
6
Peter Dryepondt
Dudzele
14:55
7
Alex Cocquyt
Boekhoute
15:32
8
Milan Dryepondt
Dudzele
16:28
9
Patrick Van de Veire
Sint-Jan-In-Eremo
17:09
10
Leon Herwegh
Schoondijke
18:04
11
Reinout kruisifikx
Axel
18:13
12
Jef Snauwaert
Dudzele
20:46
13
Rik van Schuur
Oostburg
21:17
14
Leo van waasdijk
Heinkenszand
21:36
15
Conny de Nooijer
Breskens
22:09
VROUW, TRIMLOOP 7.0 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marieke Mullaert
IJzendijke
29:32
2
Annemarie Verschuure
Kruiningen
35:09
3
Nadine Pijcke
Aardenburg
36:43
4
Janet de Heij
Oostburg
37:39
5
Corinne Maertens
Hoofdplaat
37:50
6
Arina Lafertin
Terneuzen
38:40
7
Anne-mie depreitere
Moerkerke
39:06
8
Katrien Vervarcke
Oostkerke damme
39:07
9
Dorien Vasseur
Oostburg
40:17
10
Jorien Boidin de Die
Oostburg
40:38
11
Janneke Boutens
Middelburg
40:40
12
Karin den Dekker
Terneuzen
40:58
13
Cindy Dijkers
Biervliet
41:03
14
Veronica fenijn
Philippine
41:23
15
Carmen Fenijn
Zuidzande
41:33
16
Anna Schouten
Nieuwvliet
43:38
17
Corianne Vercouteren
Oostburg
45:30
18
Chantal Schilperoordt
Terneuzen
46:47
19
Lisa den Dekker
Terneuzen
46:48
20
Frederique Hogervorst
Leiden
47:51
21
Susan Labijt
Nieuwvliet
54:20
22
Gaby van den berg
Breskens
54:21
MAN, TRIMLOOP 7.0 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Cedric Viaene
Sijsele
25:34
2
Thomas kruisifikx
Axel
25:46
3
Van Broeck Gino
Temse
27:15
4
Marco de Feijter
Schoondijke
28:27
5
Floris Huigh
Eindhoven
28:45
6
Bram Goethals
Schoondijke
29:30
7
Sven Wisse
Groede
30:37
8
Rick Groosman
IJzendijke
30:42
9
Johan de Feijter
Oostburg
30:50
10
Jan Elfrink
Groede
31:08
11
Johan van Leeuwe
Breskens
31:28
12
Tom amijs
Oetingen
31:53
13
Pieter-Jan Landerwyn
Oostburg
32:28
14
Luc Hutsebaut
Aalter
32:35
15
Dwight van Hulle
IJzendijke
33:02
16
Mike jansen
Breskens
33:06
17
Wim Van de Veire
Sint-Jan-in-Eremo
33:38
18
Guus de Smit
Schoondijke
34:17
19
Alexander Vercouteren
Oostburg
34:24
20
Laurens Meeuwsen
Krabbendijke
34:34
21
Alex fenijn
Philippine
37:40
22
Eric Van Nevel
Brugge
37:44
23
Jan Engelaar
Oostburg
38:16
24
Koen Van de Sompele
Westkapelle
38:23
25
Michel de Meijer
Cadzand
38:34
26
Mark van den Eijkel
Groede
38:43
27
Stefaan de wolf
Aardenburg
38:46
28
Pol van de Vijver
Koewacht
39:57
29
Freer van Roeyen
Axel
40:57
30
Peter Verhaar
Wemeldinge
43:00
31
Jacky Dooms
Sluiskil
44:16
32
Rini fenijn
Nieuwvliet
45:31
33
Rudie Hogervorst
Aardenburg
47:52
34
Alexander Hogervorst
Utrecht
47:53
VROUW, TRIMLOOP 10.5 K
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Leonie Ton
Wissenkerke
43:28
2
Monique Verschuure
Yerseke
44:07
3
Esther de Koning
Heinkenszand
48:17
4
Sabine Herremerre
Knokke
1:02:41
MAN, TRIMLOOP 10.5 K
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Martijn de Kok
Heinkenszand
37:34
2
Peter Meeuwsen
Krabbendijke
39:43
3
Erik Cappon
Breskens
40:04
4
Tom de smet
Maldegem
40:51
5
Bert Verbeke
Sint-Laureins
41:25
6
Arjo Verhage
Aagtekerke
42:09
7
Dieter TRENSON
Sijsele
42:19
8
Mike Verbeke
Sint laureins
42:35
9
Hans Verhaagen
Goes
42:59
10
Tom du puy
IJzendijke
43:13
11
Menno den Dekker
Terneuzen
44:52
12
Robert lafertin
Terneuzen
44:53
13
Gert-Jan Verbrugge
Goes
45:04
14
Joannathan Duinkerke
Kapelle
45:24
15
Stefhan Regeer
Breskens
45:27
16
Dimmy Ivens
Schoondijke
45:50
17
Jurran Schut
Teteringen
46:55
18
Martijn de Koning
Heinkenszand
47:38
19
Peter Nieskens
Cadzand
47:57
20
Jaap van der Veen
Terneuzen
48:29
21
Peter De Decker
Maldegem
50:11
22
Steven van de Veire
Rotterdam
50:27
23
Paul Haertjens
Boekhoute
51:17
24
Patrick de Sutter
Oostburg
51:57
25
Piet Ovaa
Meliskerke
52:34
26
Twan Timmermans
Hoofdplaat
53:08
27
Luc De Coninck
Eeklo
53:12
28
Edwin Riemens
Axel
53:17
29
Aris Eindhoven
Aardenburg
54:51
30
John Guequierre
Middelburg
55:33
31
Wim Willems
Bassevelde
56:39
32
Jan Ducaat
Groede
58:08
33
Ivan Verbeke
Sint-Laureins
59:01
34
Dirk Hooijer
Wemeldinge
1:02:44
Dank voor uw deelname
Uitslagen.nl
17-08-2021 22:15