Uitslagenlijst 2e Sinke groep Zomerloop Nieuwvliet

Nieuwvliet - Dinsdag 27 juli 2021

M-9, 400 M. JEUGD T/
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lotte van Veen
's-Heer Arendskerke
1:38
2
Alexia de Putter
Biervliet
1:40
3
Lisa van Waes
Amstelveen
1:42
4
Sterre van de Vijver
IJzendijke
1:51
5
Dieke van de Vijver
IJzendijke
2:18
6
Annemone Buysse
Assenede
2:25
7
Evy de Lijser
IJzendijke
2:28
J-9, 400 M. JEUGD T/
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Milan Dryepondt
Dudzele
1:28
2
Jaimey de Lijser
IJzendijke
1:43
3
Robin Depre
Zuidzande
1:45
4
Marius Buysse
Assenede
1:49
5
Jasper van Waes
Amstelveen
1:50
6
Benjamin Snoeck
Hulst
1:52
7
Mats Lips
Oostburg
1:56
8
Vinn Lips
Oostburg
2:02
9
Bent de Puy
IJzendijke
2:05
10
Remy de Lijser
IJzendijke
2:08
11
Julian Vercouteren
Oostburg
2:09
12
Lars de Neve
Schoondijke
2:16
M1012, 1500 M. JEUGD 1
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marit van Hulle
IJzendijke
6:05
2
Nikki de Koning
Heinkenszand
6:09
3
Romy Bogaard
Sluis
6:38
4
Nienke van Veen
's-Heer Arendskerke
6:58
J1012, 1500 M. JEUGD 1
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tim Vergouwe
Breskens
6:24
2
Neo de Putter
Biervliet
8:25
VROUW, TRIMLOOP 3.6 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Frédérique Burkin
Breskens
15:52
2
Nadine Pijcke
Aardenburg
16:36
3
Corinne Maertens
Hoofdplaat
17:36
4
Carmen Fenijn
Zuidzande
18:49
5
Veronica fenijn
Philippine
19:24
6
Laura Hermans
Oostburg
20:04
7
Marenne Huigh
Cadzand
20:09
8
Van Der
Rotterdam
20:26
9
Annette Hubregtse
's-Heer Arendskerke
20:42
10
Claudia Ghijsels
Breskens
20:47
11
Merel Moens
Zuidzande
20:50
12
Corianne Vercouteren
Oostburg
21:05
13
Lisette de Neve
Schoondijke
21:14
14
Cindy Roets
Zelzate
21:37
15
Pauline Todd
Sluis
21:39
16
Femke van Doorn
Angeren
21:49
17
Caroline Verbrugghe
Maldegem
23:01
18
Gerdien verkouter
Oostburg
23:04
19
Krista van der Slikke
Groede
23:45
20
Martine Moens
Aardenburg
24:48
21
Marjan van Galen-Dees
Aardenburg
24:49
MAN, TRIMLOOP 3.6 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Andy Cocquyt
Zelzate
12:00
2
Van Broeck Gino
Temse
12:42
3
Matti Buysse
Stekene
12:56
4
Amor Maertens
Hoofdplaat
14:13
5
Paul Haertjens
Boekhoute
14:26
6
Peter Dryepondt
Dudzele
15:22
7
Alex Cocquyt
Mensingeweer
15:27
8
Henk fenijn
Philippine
16:05
9
Milan Dryepondt
Dudzele
16:08
10
Job Neggers
Huissen
16:46
11
Patrick van de Veire
Sint-Jan-In-Eremo
16:58
12
Tonny Van Mulken
Breskens
20:36
13
Marco Minderhoud
Nieuwvliet
20:44
14
Alexander Vercouteren
Oostburg
21:06
15
Pim Neggers
Huissen
21:17
VROUW, TRIMLOOP 7.2 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Annemarie Verschuure
Kruiningen
35:40
2
Jacqueline maas
Zuidzande
37:08
3
Janet de Heij
Oostburg
38:15
4
Anne-Mie Depreitere
Moerkerke
38:41
5
Arina Lafertin
Terneuzen
39:12
6
Jorien Boidin de Die
Oostburg
39:40
7
Dorien Vasseur
Oostburg
39:42
8
Karin den Dekker
Terneuzen
40:19
9
Janneke Boutens
Middelburg
40:41
10
Caya Murre
Zaamslag
41:44
11
Lisa den Dekker
Terneuzen
42:12
12
Cécile Neggers
Huissen
42:22
13
Chantal Schilperoordt
Terneuzen
45:45
MAN, TRIMLOOP 7.2 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thomas Wulffraat
Terneuzen
24:55
2
Marnix Van den Brande
Terneuzen
28:00
3
Marco de Feijter
Schoondijke
28:22
4
Luc Hutsebaut
Aalter
31:01
5
Marijn Traas
Hoedekenskerke
31:07
6
Johan de Feijter
Oostburg
31:18
7
Rick Groosman
IJzendijke
32:01
8
Michel de Ruijsscher
Breskens
32:59
9
Andy van Waes
Amstelveen
33:06
10
Pieter-Jan Landerwyn
Oostburg
33:14
11
Simon de Feijter
Breskens
33:22
12
Alex Fenijn
Philippine
33:30
13
Timmermans Twan
Hoofdplaat
34:07
14
Wim Van de Veire
Sint-Jan-in-Eremo
34:50
15
Rini Fenijn
Nieuwvliet
35:03
16
Brenno de Zwart
Zuidzande
35:13
17
Rudie Hogervorst
Aardenburg
37:45
18
Jan Engelaar
Oostburg
38:12
19
Michel de Meijer
Cadzand
39:34
20
Freer van Roeyen
Axel
40:20
21
Jan-piet Flikweert
Oostburg
40:44
22
Peter Verhaar
Wemeldinge
44:01
23
Jacky Dooms
Sluiskil
45:48
VROUW, TRIMLOOP 10.8 K
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Leonie Ton
Wissenkerke
42:14
2
Monique Verschuure
Yerseke
42:27
3
Marieke Mullaert
IJzendijke
45:02
4
Esther de Koning
Heinkenszand
47:27
5
Ellen van Leuven
Retranchement
51:43
6
Sandra Beun
Axel
52:58
7
Sabine Herremerre
Knokke
1:02:08
8
Tina De rijbel
Breskens
1:20:10
MAN, TRIMLOOP 10.8 K
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gert-Jan Martens
Hulst
39:27
2
Erik Cappon
Breskens
39:40
3
Arnoud Rijk
Hoedekenskerke
39:43
4
Angelo Van Nevel
Zedelgem
40:48
5
Jeroen Dujardin
Brugge
41:23
6
Jaco Kleinjan
Goes
41:37
7
Jimmy de Lijser
IJzendijke
41:47
8
Mike Verbeke
Sint laureins
42:19
9
Hans verhaagen
Goes
42:42
10
Tom du Puy
IJzendijke
43:56
11
Dwight van Hulle
IJzendijke
44:26
12
Martijn de Vries
Middelburg
44:29
13
Robert lafertin
Terneuzen
44:42
14
Dimmy Ivens
Schoondijke
44:45
15
Rijndert van der kolk
Middelburg
44:54
16
Menno den Dekker
Terneuzen
45:07
17
Daniel Walhout
Veere
45:38
18
Gert-Jan Verbrugge
Goes
45:58
19
Bram Goethals
Schoondijke
46:45
20
Martijn de Koning
Heinkenszand
47:42
21
Guillaume de Jonge
Oost-Souburg
49:12
22
Jaap van der Veen
Terneuzen
49:22
23
Sébastian Wilhelm
Viersen (GER)
50:14
24
Steven van de Veire
Rotterdam
50:16
25
Walther Murre
Zaamslag
50:18
26
Jos boidin
Terneuzen
50:46
27
Marco Moerland
Oostburg
51:07
28
Maurice Steketee
Middelburg
52:39
29
Edwin Riemens
Axel
53:17
30
Toine Neggers
Huissen
54:19
31
John Guequierre
Middelburg
55:02
32
Eric Van Nevel
Koolkerke
58:28
33
Jan Ducaat
Groede
58:42
34
Ivan Verbeke
Sint-Laureins
59:39
35
Dirk Hooijer
Wemeldinge
1:02:16
Bedankt voor uw deelname!
Uitslagen.nl
28-07-2021 10:07