Uitslagenlijst 1e Sinke groep Zomerloop St.Kruis

Sint Kruis - Dinsdag 20 juli 2021

M-9, 750 M. JEUGD T/
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anouk Schol
Aardenburg
2:52
2
Alexia de Putter
Biervliet
2:54
3
Isa de Bruijkere
Aardenburg
3:22
4
Lieke Vercouteren
Aardenburg
3:30
5
Kirsten Schol
Aardenburg
3:41
6
Julie de Bruijkere
Aardenburg
3:50
7
Naomi Vercouteren
Oostburg
3:55
J-9, 750 M. JEUGD T/
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Milan Dryepondt
Dudzele
2:17
2
Kasper Goethals
Adegem
2:22
3
Robin Depre
Zuidzande
2:51
4
Jaimey de Lijser
IJzendijke
2:56
5
Finn Vercouteren
Aardenburg
3:03
6
Luka de le Lijs
Cadzand
3:03
7
Mats Lips
Oostburg
3:15
8
Remy de Lijser
IJzendijke
3:24
9
Jelte Paridaen
St. Kruis
3:43
10
Vinn Lips
Oostburg
3:51
11
Julian Vercouteren
Oostburg
3:54
M1012, 1500 M. JEUGD 1
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jody Schol
Aardenburg
6:08
2
Nova de le Lijs
Cadzand
6:25
J1012, 1500 M. JEUGD 1
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jelle Goethals
Schoondijke
5:50
2
Neo de Putter
Biervliet
7:22
VROUW, TRIMLOOP 2.8 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hedy Versluys
Oostburg
13:09
2
Marit van Hulle
IJzendijke
14:00
3
Laura Hermans
Oostburg
14:41
4
Auke Bouche
Lievegem
15:50
5
Marenne Huigh
Cadzand
16:01
6
Stephanie van der Veen
Rotterdam
16:14
7
Nathalie Guilliet-Delarue
Zuidzande
16:41
8
Merel Moens
Zuidzande
16:50
9
Caroline Verbrugghe
Middelstum
18:42
10
Marjan van Galen-Dees
Aardenburg
21:02
MAN, TRIMLOOP 2.8 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Peter Dryepondt
Dudzele
11:48
2
Alex Cocquyt
9961 - Boekhoute
12:03
3
Marc Lauwers
Grimbergen
12:54
4
Milan Dryepondt
Dudzele
13:17
5
Reinout kruisifikx
Axel
13:18
6
Leon Herwegh
Schoondijke
13:23
7
Mark de Rijke
IJzendijke
14:01
8
Tonny van Mulken
Breskens
17:18
9
Amor Maertens
Hoofdplaat
17:30
VROUW, TRIMLOOP 5.6 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Katrien Van Haver
Lievegem
25:47
2
Miriam Keijmel
Schoondijke
28:40
3
Goele Landerwyn
Oostnieuwkerke
28:51
4
Jacqueline Maas
Zuidzande
28:58
5
Corinne Maertens
Hoofdplaat
29:30
6
Janet de Heij
Oostburg
29:58
7
Marieke Mullaert
Biervliet
30:07
8
Cindy Dijkers
Biervliet
30:08
9
Katrien Vervarcke
Oostkerke damme
30:53
10
Anne-Mie Depreitere
Moerkerke
31:24
11
Dorien Vasseur
Oostburg
32:13
12
Jorien Boidin de Die
Oostburg
32:31
13
Carmen Fenijn
Zuidzande
32:36
14
Veronica Fenijn
Zaamslag
33:01
15
Anita Ekkebus
Breskens
33:22
16
Kim van Poucke
Breskens
34:35
17
Corianne Vercouteren
Oostburg
35:30
MAN, TRIMLOOP 5.6 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bart Bleyaert
Knesselare
19:50
2
Bart Heshof
Steenbergen Nb
20:07
3
Thomas Kruisifikx
Axel
20:19
4
Van Broeck Gino
Temse
20:56
5
Peter Slits
Sluis
23:47
6
Luc hutsebaut
Aalter
25:15
7
Mike jansen
Breskens
25:36
8
Pieter-Jan Landerwyn
Oostburg
26:18
9
Alex Fenijn
Philippine
27:10
10
Alexander Vercouteren
Oostburg
27:28
11
Rini Fenijn
Nieuwvliet
27:57
12
Kurt De Muyt
Damme
28:21
13
Jan Engelaar
Oostburg
30:37
14
Michel de Meijer
Cadzand
30:59
15
Jan-piet Flikweert
Oostburg
31:02
16
Vincent Keijmel
Schoondijke
31:47
17
Freer van Roeyen
Axel
32:28
18
Rik van Schuur
Oostburg
34:48
VROUW, TRIMLOOP 8.4 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Monique Verschuure
Yerseke
33:38
2
Leonie Ton
Wissenkerke
34:52
3
Marieke Mullaert
IJzendijke
35:48
4
Els Bourgonjon
Lievegem
37:22
5
Esther de Koning
Heinkenszand
37:44
6
Ellen van Leuven
Retranchement
40:03
7
Esmee Verstraete
Aardenburg
41:12
8
Linda Vermeulen
Schoondijke
41:55
9
Sabine Herremerre
Knokke
49:15
10
Arina Lafertin
Terneuzen
50:02
MAN, TRIMLOOP 8.4 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Steven De Muyt
Lembeke
29:29
2
Angelo Van Nevel
Zedelgem
31:17
3
Erik Cappon
Breskens
31:40
4
Jeroen Dujardin
Brugge
31:44
5
Ward Goethals
Adegem
32:28
6
Tom du Puy
IJzendijke
33:23
7
Hans verhaagen
Goes
33:31
8
Marco de Feijter
Schoondijke
33:43
9
Tijs Schol
Aardenburg
33:59
10
Mike Verbeke
Sint Laureins
34:27
11
Martijn de Vries
Middelburg
34:41
12
Dimmy Ivens
Schoondijke
35:18
13
Robert Lafertin
Terneuzen
35:43
14
Menno den Dekker
Terneuzen
35:44
15
Bram Goethals
Schoondijke
36:39
16
Daniel Walhout
Veere
36:48
17
Rick Groosman
IJzendijke
37:10
18
Martijn de Koning
Heinkenszand
37:14
19
Johan de Feijter
Oostburg
37:41
20
Jaap van der Veen
Terneuzen
38:01
21
Jeroen van den Broeke
Terneuzen
38:34
22
Guillaume de Jonge
Oost-Souburg
39:12
23
Maurice Steketee
Middelburg
39:16
24
Marco Moerland
Oostburg
39:17
25
Jos Boidin
Terneuzen
39:23
26
Coen Dekker
Zaamslag
39:43
27
Walther Murre
Zaamslag
40:02
28
Luc De Coninck
Eeklo
41:35
29
Karel Kok
Driebergen-Rijsenburg
41:40
30
Edwin Riemens
Axel
44:03
31
Timmermans Twan
Hoofdplaat
44:13
32
John Guequierre
Middelburg
44:25
33
Eric Van Nevel
Koolkerke
44:52
34
Jan Ducaat
Groede
45:35
35
Ivan Verbeke
Sint-Laureins
45:39
36
Joannathan Duinkerke
Kapelle
46:15
37
Dirk Hooijer
Wemeldinge
49:22
38
Dick van Beek
Oostburg
52:20
volgende zomerloop in Nieuwvliet
dank voor uw deelname
Uitslagen.nl
21-07-2021 22:08