Uitslagenlijst Intern. Virtuele Zwinstedenloop

Sluis - Zondag 21 maart 2021

MAN, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Cédric Callewaert
Poelkapelle
1:14:02
2
Frederic Watteyne
Vinkt
1:28:55
3
Davy Provo
Utrecht
1:29:24
4
Leslie Van Landschoot
Knokke-Heist
1:31:23
5
Pieter De Bruyne
Assenede
1:34:08
6
Jonas Sierens
Eede Zld
1:37:36
7
Wim Timmerman
Brugge
1:37:42
8
Emardo de Rijck
Hulst
1:39:55
9
Nicky Deloof
Assebroek
1:45:40
10
Pieter D'Hondt
Brugge
1:46:06
11
Marc van den Bunder
Breskens
1:46:49
12
Stephan Elst
Kaatsheuvel
1:47:38
13
Adriaan van de Vreede
Kruiningen
1:50:30
14
Lennard Zuidweg
Yerseke
1:50:47
15
Jarno Claeys
Knokke-Heist
1:52:10
16
Arjen Zuidweg
Yerseke
1:52:10
17
Fabian de Booij
Hulst
1:57:05
18
Stephan Neve
Breskens
2:08:47
H40+, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Takayuki Kurata
Haarlem
1:20:26
2
Lion Baas
Vlissingen
1:24:14
3
Vincent Verleysen
Gent
1:25:32
4
Jochem de Dijcker
Axel
1:33:25
5
Jan-Joris Jooss
Goes
1:37:08
6
Joris De Neve
Eeklo
1:39:01
7
Bram Goethals
Schoondijke
1:43:53
8
Alexander Paulusse
Knokke
1:49:19
9
Hutsebaut Luc
Aalter
1:56:53
10
Peter Nieskens
Cadzand
1:59:36
11
Jurgen Willemsen
Groede
2:14:41
H50+, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lieven Plets
Gent
1:25:32
2
Luc Vanbockryck
Tielt
1:25:46
3
Renzo Bon
Rhoon
1:35:08
4
Maurice Janssens
Oudenbosch
1:35:39
5
Marco Kerkhove
Roosendaal
1:39:02
6
Freek Prinsen
Goirle
1:48:42
7
Daniël Clovin
Laarne
1:50:24
8
André Blok
's-Gravenhage
1:52:10
9
Ben Pas
Eindhoven
1:53:35
10
Guus de Smit
Schoondijke
1:59:36
11
Johan De Kimpe
Zele
2:03:38
12
Frank Ocké
Oost-Souburg
2:07:24
13
Peter-Paul de Winter
Bilthoven
2:08:01
H60+, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Luc Emaer
Zwolle
1:45:55
2
Hans Stappers
Arnemuiden
1:46:00
3
Yves LOBERT
Brussel
1:57:26
4
Jan den Ouden
Harderwijk
1:59:56
5
Marc Bracke
Gent
2:26:16
6
Pierre DE MEERLEER
Wetteren
2:31:19
VROUW, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lien Raeman
Moerkerke
1:43:40
2
Sandra Beun
Axel
1:50:20
3
Miriam van Noorden
Schoondijke
1:56:02
4
Megan Nieskens
Cadzand
1:58:59
5
Roos de Smit
Schoondijke
1:59:25
6
Maartje de Smit
Schoondijke
1:59:25
7
Kimberley D'Hoore
Breskens
2:00:52
8
Marieke Mullaert
Biervliet
2:13:39
9
Fleur De Nil
Erembodegem
2:14:23
10
Brenda Van Graefschepe
Breskens
2:28:33
D40+, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kristin Vanheerswynghels
Tremelo
1:42:11
2
Heleen de Bruyne-Colenbra
Zuidzande
1:43:39
3
Saskia Reijnders
Schoondijke
1:59:25
4
Pascale Luyten
Weert
1:59:48
5
Cindy Dijkers
Biervliet
2:08:34
6
Monique Kokke
Sluiskil
2:14:23
7
Ilona Bodderij
Seattle
2:17:57
8
Anniek Braem
Eernegem
2:20:02
D50+, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rianne Boek
Delft
1:46:45
2
Ingeborg Eggermont
Hulst
2:18:07
D60+, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lieve FRANCOIS
Wetteren
2:31:19
WAND, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Paul de Graaf
Oostburg
3:32:03
2
Karin Ocké - Bodderij
Oost-Souburg
4:12:08
MAN, TIEN VAN SLUIS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Cédric Callewaert
Poelkapelle
34:28
2
Henno van Horssen
Amsterdam
38:46
3
Helmerik Blokland
Haarlem
39:16
4
Tijs Schol
Aardenburg
39:39
5
Arthur Geesing
Amsterdam
40:25
6
Frank Bod
Oosterhout Gld
43:47
7
David Mullaert
Biervliet
44:39
8
Sven Wisse
Groede
46:36
9
Kristof De Bruyne
Wachtebeke
47:28
10
Luc Emaer
Oostkamp
47:58
11
Marc van den Bunder
Breskens
48:42
12
Freek Prinsen
Goirle
49:50
13
Jan van de Craats
Kampen
51:10
14
Robin Goethals
Schoondijke
52:14
15
Ulrich Develter
Torhout
53:02
16
Dirk Van Esbroeck
Wachtebeke
53:13
17
Seth Dijkstra
Middelburg
53:15
18
Harry Weyn
Sint-niklaas
57:42
19
De Jonghe Jo
Oudenaarde
1:00:26
20
Alexander Vercouteren
Oostburg
1:04:13
21
Rini Fenijn
Nieuwvliet
1:04:13
22
Joop Coolen
Wijchen
1:05:01
23
Alexander Knijff
Vught
1:05:58
24
Ron Budding
Vlaardingen
1:06:56
25
Rien de Wolff
Voorburg
1:12:46
VROUW, TIEN VAN SLUIS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marieke Mullaert
IJzendijke
41:37
2
Rosette Verkaart
Vlissingen
49:39
3
Sandra Beun
Axel
50:04
4
Annemieke Holtrop
Rheden
51:09
5
Kim van Poucke
Breskens
59:17
6
Joyce Renia
Annerveenschekanaal
1:00:56
7
Corianne Vercouteren
Oostburg
1:04:13
8
Marjolein de Jonge
Axel
1:07:12
9
Ingrid Gisbertz
Oss
1:09:13
10
Esther Molhoek
Groede
1:13:27
11
Marijn van den Hemel
Groede
1:13:46
12
Marieke de Clerck
Groede
1:13:46
13
Lisette Groosman - Cauwels
Sluis
1:18:49
14
Saartje Ackaert
Knokke-Heist
1:26:18
WAND, TIEN VAN SLUIS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Monique de Kraker
Kapelle
1:44:45
2
Adrie de Kraker
Kapelle
1:44:45
3
Ad Viergever
Oost-Souburg
1:49:39
4
Els Viergever
Oost-Souburg
1:49:39
5
Sybille De Bruijn Keur
Hulst
1:50:53
6
Elly De Winne
Graauw
1:54:54
7
Jean-Paul Wage
Schoondijke
2:09:48
8
Chris de Jonge
Breskens
2:16:15
9
Tonnie de Jonge
Breskens
2:16:15
MAN, VIJF VAN SLUIS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Cédric Callewaert
Poelkapelle
16:26
2
Ruud Naudts
Waarschoot
17:11
3
Erik Cappon
Breskens
17:48
4
Karel Teunkens
Balen
19:03
5
Ronald Geertse
Serooskerke Walcheren
19:07
6
Helmerik Blokland
Haarlem
19:11
7
Patrick Stastra
Amsterdam
19:29
8
Niels De Wilde
Boekhoute
19:31
9
Robbie Herwegh
Sint Jansteen
20:03
10
Joos Pauwel
Maldegem
21:19
11
Johan van Leeuwe
Breskens
21:23
12
Ludy Oosthoek
's-Heerenhoek
21:35
13
Marco Olivier
Vlissingen
21:42
14
Luc Emaer
Oostkamp
21:59
15
Hutsebaut Luc
Aalter
23:43
16
Jurgen Provo
Sluis
23:43
17
Kristof De Bruyne
Wachtebeke
23:50
18
Marc van den Bunder
Breskens
24:10
19
Stephan Neve
Breskens
24:15
20
Vincent Lange
Middelburg
25:04
21
Rick Reubens
Terneuzen
27:56
22
Marco de Gardeijn
Breskens
28:09
23
Matthijs Buysse
Retranchement
29:35
24
Tonny Van Mulken
Breskens
29:51
25
Dirk van Zwienen
Tilburg
33:00
26
Johan van Santen
Amersfoort
35:00
27
Martijn van der Meer
Leiden
39:42
28
Ranco Bogaard
Sluis
55:10
VROUW, VIJF VAN SLUIS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marieke Koerts
Amsterdam
19:21
2
Sandra Beun
Axel
25:03
3
Ineke van Morrelgem
Sluis
26:25
4
Anna Sevryugina
Waarschoot
26:28
5
Veerle Vlerick
Brakel
28:07
6
Wendy van de Velde
Hoofdplaat
28:09
7
Anouk Buysse
Retranchement
29:01
8
Liesbet Bode
Yerseke
29:31
9
Daisy van de Velde
Oostburg
31:20
10
Carin van Hoeve
Breskens
32:18
11
Christiane Croes
Lommel
32:43
12
Theresia Haring
Maassluis
34:29
13
Godelieve van Otterdijk
Hechtel
34:43
14
Bianca Wieland
Axel
35:54
15
Valerie Vangampelaere
Berlare
36:12
16
Sandy Nieskens
Cadzand
36:26
17
Lilly Jooss
Goes
37:23
18
Rosie van Loon
Elsloo Lb
40:56
19
Nova Fiona Lange
Middelburg
47:25
20
Fenne Isis Lange
Middelburg
47:25
21
Anika Poortvliet
Middelburg
52:25
WAND, VIJF VAN SLUIS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pauline Todd
Sluis
55:10
2
Bob Magnin
Almere
57:40
3
Annelien De Vos
Almere
57:40
4
Suzan Reubens
Terneuzen
58:15
5
Edwin van't Westeinde
Terneuzen
58:47
6
Blockeel Kathy
Oudenaarde
59:23
7
Hugo Kronenburg
Cadzand
1:07:30
8
Aiden van Dijk
Sluis
1:09:10
9
May van Dijk
Sluis
1:09:10
10
Damiën Grahame
Sluis
1:09:10
11
Livia Grahame
Sluis
1:09:10
12
Angelo Grahame
Sluis
1:09:10
13
Nicole Grahame
Sluis
1:09:10
14
Ria Buijze
Sluis
1:09:10
15
Charmayne Grahame
Sluis
1:09:10
16
Luciën van Dijk
Sluis
1:09:10
17
Ricardo Grahame
Sluis
1:09:10
18
Tamara Seleski
Sluis
1:09:10
19
Emma Kronenburg
Cadzand
1:10:35
20
Judith van den Branden
Breskens
1:23:21
21
Anneke Schram
Sluis
1:38:27
22
Willy Schram
Sluis
1:38:27
23
Roelof Schram
Breda
1:39:13
24
Charlotte Schram-Kodde
Breda
1:39:13
25
Max Schram
Breda
1:39:13
26
Rodrigo Schram
Breda
1:39:13
27
Wilson Schram
Breda
1:39:13
28
Judite Schram
Breda
1:39:13
Uitslagen.nl
08-04-2021 11:58