Uitslagenlijst Isokin Orderbos trail

Apeldoorn - Zondag 11 oktober 2020

8M, 8.5 TRAIL NETTO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lukasz Staniak
Velden
31:08
2
Mark van der Meer
Ede Gld
34:26
3
Bart van Wincoop
Nunspeet
38:30
4
Roel Jorna
AV '34
41:02
5
Lars Aarts
Zwolle
41:07
6
Erik Lont
Utrecht
41:25
7
Jeroen Oosthof
Apeldoorn
42:10
8
Mark Bakker
Deventer
42:20
9
Luc Hendriksen
Brummen
42:40
10
Veltman Joost
Apeldoorn
43:18
11
Daniel Jacobs
Apeldoorn
44:38
12
Martie van de Nieuwendijk
AV '34
45:28
13
Michiel van der Korst
Apeldoorn
48:56
14
Johan Gortworst
Apeldoorn
50:02
15
Bert van Klaveren
Leusden
51:02
16
Rutger van de Beek
Twello
52:03
17
Eddy Gerritsen
Veluwe
52:22
18
André de Boer
AV '34
53:40
19
Wienand Quak
Apeldoorn
54:26
20
Dick Boeve
Barneveld
55:01
21
Egbert Geertsma
Groningen
56:20
22
Henri (op Camino) Ververs
Apeldoorn
56:38
23
Erwin de Vries
Olst
56:43
24
Onno Bruinsma
AV '34
57:07
25
Frank Rehorst
Deventer
59:18
26
Jeffrey van Luttikhuizen
Apeldoorn
59:25
27
Arnold Jansen
Leusden
1:01:36
8V, 8.5 TRAIL NETTO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ilse Langevoort
Cialfo
38:12
2
Tessa Waterberg
Duiven
42:25
3
Dorien Ronkes Agerbeek
Apeldoorn
44:57
4
Esther van Riessen
Apeldoorn
45:39
5
Danielle ter Haar
AV '34
49:35
6
Carolien van Veldhuijsen
Emmeloord
49:49
7
Chris-Marije Veldhuijsen
Emmeloord
49:50
8
Maaike Boerkamp
Apeldoorn
50:09
9
Martine Veldhuis
Apeldoorn
50:56
10
Loes Bisschop
Apeldoorn
51:24
11
Marian Reinders
Hanzesport
51:44
12
Wiljanneke Dwars
Veluwelopers
51:45
13
Wilma Maaskant
Wenum Wiesel
53:33
14
Jolanda Rutgers
Wenum Wiesel
53:33
15
Bianca Splinter
Triathlon
54:19
16
Jet Luinstra
Voorst gem Voorst
54:57
17
Linda van Petersen
Apeldoorn
55:27
18
Yvette Smits
De Meern
56:33
19
Tessa van der Meer van Houtum
AV '34
56:34
20
Wilma Polman
AV '34
56:40
21
Cindy Pesch
Olst
56:44
22
Sylvia Diekema
AV '34
57:04
23
FT van Norden
Nijeveen
57:20
24
Astrid Dusink Bielderman
AV '34
58:07
25
Anita Schreuder
AV '34
58:20
26
Hanneke Wielens
Ugchelen
58:46
27
Renate van Veldhuizen
Apeldoorn
59:46
28
Sylvia Bril
Voorst gem Voorst
1:01:31
29
Sandra Janse-Trinker
Apeldoorn
1:01:47
30
Manon Bouwsema
Wenum Wiesel
1:02:20
31
Rita Hooijmans
SAV
1:02:33
32
Debby van Looijengoed
Apeldoorn
1:02:37
33
Esther van Hevelingen
Apeldoorn
1:04:50
34
Marieke Berger-Nieuwenhui
Apeldoorn
1:11:01
13M, 14K TRAIL NETTO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ron Simmelink
Brummen
54:50
2
Vincent Böhm
VAV
55:27
3
Ruben Hiddink
AV '34
58:00
4
Ivar Rood
AV '34
1:01:02
5
Ivo Groot Koerkamp
AV '34
1:01:54
6
Bas de Bruin
Loopgroep Aart Stigter
1:04:39
7
Sven van de Heg
Barneveld
1:05:28
8
Bart Davelaar
Barneveld
1:05:37
9
Thijs Kamp
AV '34
1:06:02
10
Randall de Boer
Veluwe
1:07:00
11
Johann De Jong
Apeldoorn
1:07:15
12
Emanuel Veldhuis
Apeldoorn
1:07:30
13
Marcel Kremer
Veluwe
1:08:06
14
Gijsbertus van Manen
Barneveld
1:11:09
15
Dennis Groeneveld
Heeten
1:11:22
16
Remco Wijnbergen
Apeldoorn
1:11:47
17
Jan Bisschop
Apeldoorn
1:12:02
18
Geert van de Veen
Barneveld
1:12:02
19
Jeroen Jonkman
Lieren
1:14:59
20
Tobias Krone
Deventer
1:15:25
21
Caron Riggeling
Huissen
1:15:49
22
Joost Vastbinder
AV '34
1:16:08
23
Sibe Meerdink
Apeldoorn
1:17:05
24
Rob van Kesteren
Huissen
1:17:12
25
Martijn Sijmons
Dieren
1:17:34
26
Maikel Mardjan
AV '34
1:17:43
27
Peter Maassen
Apeldoorn
1:18:32
28
Rob Rijnders
AV '34
1:18:40
29
Wim Beker
Hall
1:20:01
30
Robin Kramer
Apeldoorn
1:21:12
31
KA van Olst
Barneveld
1:21:13
32
Denys Gaal
Dieren
1:22:46
33
Nan Lont
AV '34
1:24:38
34
Peter Holtsema
AV '34
1:26:04
35
Eloi Koster
Apeldoorn
1:27:25
36
Koert Wijnbergen
Apeldoorn
1:28:44
37
Dirk Schwietert
Apeldoorn
1:30:27
38
Harry Heijes
Berkel en Rodenrijs
1:31:41
39
Erik van Vliet
Dordrecht
1:32:03
40
Herman Holtkamp
Apeldoorn
1:32:13
41
Rob Mariman
AV '34
1:38:32
42
Michel Herms
AV '34
1:38:33
43
Erik Schmahl
AV '34
1:44:40
44
Guy van der Horst
AV '34
1:50:25
13V, 14K TRAIL NETTO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Luna de Bruin
Nederlandse Triathlonbond
1:01:01
2
Rina Zijgers
Hellas
1:03:42
3
Lianne Stevens
Phoenix
1:10:22
4
Marleen Wilms
Utrecht
1:11:18
5
Tess van de Voorde
Arena Atletiek
1:14:18
6
Janine Visser
Apeldoorn
1:15:08
7
Sonja Vesseur-Nijenhuis
Apeldoorn
1:15:09
8
Mariska van Sprundel
Phoenix
1:19:44
9
Esmée Doets
Arena Atletiek
1:24:35
10
Jolien
AV '34
1:24:53
11
Johanna van Veen
AV '34
1:27:21
12
Esther van Vliet
Dordrecht
1:32:02
13
Sanne ter Haar
Apeldoorn
1:32:14
14
Rachel Mulder
AV '34
1:35:35
15
Renee Heller
Utrecht
1:46:20
16
Sabrina Maassen-de Weerd
Apeldoorn
1:46:55
17
Ineke Telgen-Visser
Apeldoorn
1:46:55
18
Jolie Jacobs
Triathlon
1:48:52
19
Cecely van der Leij
Veluwe
2:04:23
20M, 20K TRAIL NETTO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Roy Werner
Fortius
1:14:10
2
Dennis Licht
AV '34
1:17:24
3
Nick van Nieuwenhuizen
Arnhem
1:17:53
4
Edwin Bos
Barneveld
1:18:23
5
Henk Bos
Barneveld
1:22:14
6
Marcel Mars
Veluwe
1:25:31
7
Nelson Gaay Fortman
Muiderberg
1:29:07
8
Iljo Fluit
Ede Gld
1:29:20
9
Jorn Bronsvoort
Bathmen
1:31:41
10
Zika Kolev
Apeldoorn
1:32:55
11
Daan Germs
Tubbergen
1:33:19
12
Alex Salomons
Wenum Wiesel
1:34:55
13
Joost Keizer
Apeldoorn
1:35:07
14
Ron Boerkamp
Arnhem
1:36:04
15
Andre Leunk
Markelo
1:38:23
16
Melle Mulder
Zwolle
1:39:14
17
Daan Thoden van Velzen
Muiderberg
1:39:28
18
René Sligman
Markelo
1:39:53
19
Marco Vial
Apeldoorn
1:41:26
20
Maxim Van der Wal
Nederlandse Triathlonbond
1:43:13
21
Andries Langendijk
Apeldoorn
1:44:30
22
Hans van den Brink
Arnhem
1:46:01
23
Peter Bouwsema
Wenum Wiesel
1:46:15
24
Joost Ridderbos
Diepenveen
1:46:45
25
Toine Harmsen
Daventria
1:46:45
26
René Zegers
AV '34
1:46:49
27
Melvin Rorijs
Energie
1:47:10
28
Jimmy van Luttikhuizen
Apeldoorn
1:47:14
29
Marco van Dam
the Hague Road Runners
1:47:44
30
Roger Wardenburg
AV '34
1:49:36
31
Maarten Slot
AV '34
1:49:57
32
Herman Broekhuis
Algemene Bathmense SV
1:50:12
33
Egon Groen
Apeldoorn
1:50:51
34
Peter van Sint Annaland
AV '34
1:50:54
35
Harry Veldkamp
Cialfo
1:53:15
36
Arjen Hiemstra
Ugchelen
1:53:31
37
Michiel Kroese
Lelystad
1:54:40
38
Pascal Priem
Heemskerk
1:55:17
39
Ruud Harleman
Veluwe
1:56:20
40
Ronald Kwint
Deventer
1:56:53
41
Arjen Kwint
Artemis
1:56:54
42
Wim Altink
Veluwe
1:57:20
43
Alex Koelink
Wenum Wiesel
1:57:20
44
Maarten Ranke
Enschede
1:57:52
45
William Sprakel
Rijssen
1:58:52
46
Ruud Kok
AV '34
1:59:37
47
Wim Elshout
avVN
2:00:05
48
Freek van Til
Nijmegen
2:04:31
49
Erik de Jong
Amsterdam
2:25:42
20V, 20K TRAIL NETTO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rachel de Weerd
Veluwe
1:31:17
2
Linda valent
Loopgroep Aart Stigter
1:35:34
3
Stance Wardenburg
AV '34
1:49:34
4
Soraya Bouzidi
Lelystad
1:54:40
5
Manon Dirksen
Apeldoorn
1:55:17
6
Heidi ter Veer
Olst
1:55:18
7
Lia van der Meulen
Veluwe
1:57:19
8
Erna Schilder
AV '34
1:59:37
9
Iris van Heesch
Enschede
2:11:05
10
Corina Elkerbout
Amersfoort
2:12:55
11
Beatriz van Dijk Avila
Triathlon
2:13:54
12
Annemieke Vliegen
Apeldoorn
2:14:14
13
Sylvia Berends
Apeldoorn
2:15:56
14
Anouk Witteveen
Apeldoorn
2:16:14
15
Floor Perquin
Arnhem
2:19:54
16
Anneke de Jong
Amsterdam
2:25:42
17
Nienke Wormgoor
Zwolle
2:43:24
KIDSJ, KIDSTRAIL NETTO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jesper Roobeek
AV '34
11:50
2
Tim Moes
AV '34
12:05
3
Rens Klinkhamer
AV '34
12:18
4
Benthe de Vries
AV '34
13:23
5
Senn Kloosterman
AV '34
13:40
6
Rodin Bessels
Apeldoorn
13:49
7
Kay Evers
AV '34
14:16
8
Sam van der Wal
AV '34
14:18
9
Jonas Mboriundo
AV '34
15:05
10
Moos Koster
AV '34
15:09
11
Jens Postma
AV '34
15:44
12
Hugo Witteveen
Apeldoorn
16:00
KIDSM, KIDSTRAIL NETTO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lisette Veldkamp
Cialfo
13:40
2
Linn Hagen
AV '34
14:30
3
Amber Veldkamp
Cialfo
15:08
www.uitslagen.nl
11-10-2020 14:22