Uitslagenlijst ZATERDAG Vuurtorentrail Ameland

Hollum - Zaterdag 3 oktober 2020

MSEN, ZA 6KM CANI TR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Eelco van der Wal
Leeuwarden
41:37
VSEN, ZA 6KM CANI TR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marjolein Bil
Kwadendamme
23:37
2
Sabine van de Beek
Oldehove
40:45
3
Yvonne Dijkstra
Leeuwarden
41:54
4
Ellis Lansink
Oldenzaal
44:40
5
Marianne van bavel
Wildervank
46:52
M35, ZA 6KM CANI TR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ronald Velten
Uithoorn
33:10
2
Jan van Bavel
Oostwold gem Leek
39:11
3
Klaas van Kalsbeek
Scharnegoutum
39:30
4
Chris de Lange
Exloo
41:12
V35, ZA 6KM CANI TR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Karen Gijselman
Groningen
40:01
2
Linda de Lange-Kluen
Exloo
41:27
MSEN, ZA 35KM WALK
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Martijn van Selm
Wilnis
7:48:42
VSEN, ZA 35KM WALK
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marjon Baas
Amersfoort
6:17:47
2
Marijke Alberts-van Selm
Woerden
7:48:42
3
Kim koops
Nes Ameland
7:51:55
M35, ZA 35KM WALK
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Siebe de Jong
Kollum
6:53:22
2
Albert Hoof
Kollum
6:53:25
3
Erik Schmahl
Uddel
7:32:52
4
Peter van Selm
Nieuwer ter Aa
7:48:38
5
Ronald Gallé
Made
8:08:09
6
Korneel Loose
Made
8:08:18
V35, ZA 35KM WALK
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Liesbeth van den Haak
Rijnsburg
6:42:43
2
Birgit GIjzenij
Oegstgeest
6:43:17
3
Dieneke de Groot
Leeuwarden
7:24:33
4
Erica Schmahl
Uddel
7:32:56
5
Greetje Meijer
Nes Ameland
7:51:56
MSEN, ZA 6KM START TO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Daan Reijnen
Bennekom
34:31
2
Niek Raats
Wageningen
35:03
3
Raymond Schnieders
Enschede
44:09
4
Yur Steenbergen
's-Heerenberg
47:26
5
Oudman
Bedum
1:27:28
6
Oudman
Bedum
1:32:47
VSEN, ZA 6KM START TO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Eva Stienstra
Zuidwolde Dr
31:11
2
Rixt Hofenk
Meppel
33:30
3
Jorien Pieterse
Bovenkarspel
34:39
4
Anne Rappoldt
Amsterdam
37:13
5
Eleonora Kogelman
Wezep
37:55
6
Sandra de Jong - v.d Werk
Britsum
37:56
7
Leanne Freriks
Zelhem
38:34
8
Leonie Dam
Hollum
38:51
9
Marjolijn Werkman
Hollum
38:59
10
Jantien IJnsen
Hollum
39:06
11
Marina Speelman
Assen
39:35
12
Eveline Hosang
Heiligerlee
40:08
13
Sippora Stellingwerf
Utrecht
41:59
14
Jolanda Spoelstra
Delft
42:08
15
Rosa Duijfjes
Weesp
42:18
16
Marije van der Meer
Groningen
42:28
17
Dimphy Roodbergen
Enschede
44:18
18
Liset Woolschot
Zelhem
50:16
19
Evelyn Bruinsma
Stadskanaal
53:13
M35, ZA 6KM START TO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Edie van den Berge
Krommenie
30:29
2
Wobbe Reitsema
Marum
36:04
3
Lammert meuken
Apeldoorn
38:05
4
Guido Freriks
Zelhem
38:27
5
Djurre Joh van der Schaaf
Oentsjerk
39:03
6
Jacob Lap
Paterswolde
39:19
7
Stefan Kuiper
Musselkanaal
42:35
8
Rene donders
Gemonde
43:48
9
Harry van Maaren
Zevenaar
45:16
10
Martijn Ronchetti
Zaandam
48:12
11
Edwin de jong
Noardburgum
48:19
12
Henk Tamminga
Dokkum
48:33
13
Bob Groeneweg
Dieren
49:42
14
Raimond Nijboer
Musselkanaal
53:25
15
Jaap Wagenaar
Tytsjerk
1:05:48
V35, ZA 6KM START TO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Anke Bos
Blije
35:00
2
Krista Thielen
Zwolle
37:44
3
Marloes Lap
Haren Gn
39:10
4
Marleen van Mombergen
Haarlem
39:32
5
Joke van Dijk
Apeldoorn
40:14
6
Jetty Reitsema
Marum
40:22
7
Victoria Terpstra
Almere
40:37
8
Jacqueline de Vries
Paterswolde
40:57
9
Ina van den Essenburg
Wezep
41:35
10
Jessica Meuleman
Genemuiden
41:55
11
Carolien van der sluis
Groningen
43:40
12
Nancy Bischops
Gemonde
44:01
13
Marian Beverloo
Oud-Beijerland
44:04
14
Nicolien Koetsier
Wezep
44:53
15
Henriët Pronk
Wezep
45:16
16
Sandie van der Veen
Nieuwe Pekela
45:44
17
Roelena Bonthuis- Holtrop
Joure
47:53
18
Karin van Cappellen
Zaandam
48:21
19
Colyne Koetje
Zuidbroek
49:14
20
Paulien Suurmeijer
Joure
49:46
21
Inge Beek
Leeuwarden
49:47
22
Olha Staal
Apeldoorn
52:52
MSEN, ZA 12KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Kersten Nobel
Ballum
1:00:54
2
Peter Boltjes
Heiligerlee
1:05:42
3
Evan van de Berkt
Leusden
1:06:13
4
Arthur Hellinga
Delft
1:06:14
5
Klaas Jan beekman
Gytsjerk
1:07:35
6
Tim Schrier
Schiedam
1:09:55
7
Jelte stoker
Aldtsjerk
1:24:41
8
Wesley Vink
Lemmer
1:52:53
VSEN, ZA 12KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marlijn Voets
Nijmegen
1:05:49
2
Elsemiek van Zuilen
Nes Ameland
1:10:28
3
Beber Rijpstra
Hollum
1:11:42
4
Britt van Noord
Ballum
1:13:36
5
Merel Peeters
Raalte
1:14:44
6
Gerrianne Smit
Groningen
1:15:45
7
Minke Dam
Hollum
1:15:59
8
Nienke Hengelmolen
Wormerveer
1:18:19
9
Kristel bruinewoud
Wezep
1:18:59
10
Ineke Van Heerde
Wezep
1:19:57
11
Dorieke Smit
Groningen
1:21:24
12
Nienke Smit
Uithuizermeeden
1:23:06
13
Dian Bos
Veendam
1:23:31
14
Rebekka Neef
Marum
1:26:20
15
Tineke Baron
't Zandt Gn
1:27:15
16
Rosa Duijfjes
Weesp
1:27:50
17
Maaike Woolschot
Zelhem
1:33:58
18
Cindy Hietland
Gasselternijveen
1:43:41
19
Nicolet Vriezema
Stadskanaal
1:43:49
20
Tessel van der Ploeg
Lemmer
1:52:43
M35, ZA 12KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rene Ter Maten
Barneveld
55:52
2
Andre Molenaar
Hollum
1:01:39
3
Robbert van Wesenbeeck
Eindhoven
1:03:51
4
Jan-Ivo Kikken
Utrecht
1:05:40
5
Anco Hoekema
Reitsum
1:09:23
6
Rudolf Schulz
Düren
1:10:41
7
Mark van Rijn
Breukelen Ut
1:13:09
8
Cor Stienstra
Zuidwolde Dr
1:13:14
9
Jacob Terpstra
Almere
1:13:43
10
Jan Wiessenberg
Doornspijk
1:16:29
11
Klaas Compagner
Oldebroek
1:16:42
12
Wilco Landman
Hattem
1:17:29
13
Anne Akkersma
Roden
1:17:35
14
Henk Brouwer
Hattem
1:17:42
15
Arian van Gaal
Nijverdal
1:20:55
16
Gerrit Heinstman
Nijverdal
1:21:08
17
Marcel Tiel Groenestege
Apeldoorn
1:22:27
18
Andreas Weber
Essen
1:23:24
19
Daniel van Braam
Nijverdal
1:24:15
20
Willem van Dalen
Hollum
1:25:34
21
Aart Veenstra
Naarden
1:25:46
22
André Staal
Apeldoorn
1:28:36
23
Gijs Withagen
Delft
1:28:42
24
Peter Fokkens
Zuidlaren
1:33:25
25
Matthieu Welbergen
Zuidlaren
1:33:35
26
Johan Fonk
Hurdegaryp
1:33:41
27
Paul Gosselink
Groningen
1:33:48
28
Jim Dieterman
Veldhoven
1:35:20
29
Theo Engelen
Nijmegen
1:35:54
30
Sieb groos
Drachten
1:38:00
31
Johan Knoester
Oudehaske
1:50:43
32
Klaas Jitze van der Ploeg
Lemmer
1:52:29
33
Andries Schoo
Stadskanaal
2:09:33
34
Mark van Doeveren
Bovenkarspel
2:14:00
V35, ZA 12KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Minke Hell
Suwald
1:04:38
2
Clarine Velthuis
Wezep
1:09:24
3
Carla Horstink
Hengelo Gld
1:11:19
4
Jacqueline oosterwegel
Dieren
1:12:53
5
Jackelien Boorsma
Amsterdam
1:13:05
6
Judith Woddema
Groningen
1:14:03
7
Brina Offringa
Oostwold gem Leek
1:17:31
8
Anneke Olst
Hattem
1:19:04
9
Jackie de Witte
Koudum
1:19:11
10
Christel Ephraim
Steenwijk
1:19:21
11
Annerieke van der Beek
Leiden
1:19:24
12
Messica van Veen
Apeldoorn
1:19:39
13
Liane Santing
Vledder
1:20:07
14
Karola Zwilling
Hengelo Gld
1:20:25
15
Trijnie Heeres
Eelderwolde
1:20:42
16
Marleen Ter Maten
Barneveld
1:22:21
17
Wil Jansen
Barneveld
1:22:26
18
Houkje Fopma
Weidum
1:22:35
19
Jolanda Freriks
Zelhem
1:22:41
20
Maite Tromp-van de Pas
Vianen Ut
1:22:56
21
Bregje Brugman
Amersfoort
1:22:57
22
Aty Roodenburg
Makkum Fr
1:23:01
23
Anna Grevé
Essen
1:23:30
24
Nicole Salzmann
Apeldoorn
1:23:36
25
Marieke Timmerman
Leusden
1:24:02
26
Dorienke Jazet
Zutphen
1:24:48
27
Ida Wijnberg
Naarden
1:25:40
28
Marian Macco
Joure
1:26:33
29
Kim Woolschot
Zelhem
1:26:40
30
Martina Stam
Apeldoorn
1:27:09
31
Marie José Steneker
Apeldoorn
1:27:10
32
Elke Blekkenhorst
Steenwijk
1:27:21
33
Hendrike Mol
Oldehove
1:27:25
34
Marjolein Kraak
Appelscha
1:27:54
35
Connie Nativ
Utrecht
1:28:02
36
Jolanda Mein
Groningen
1:28:06
37
Valerie van Rijn
Breukelen Ut
1:28:38
38
Hilda Wermink
Hellendoorn
1:28:52
39
Lillian van der Laan
Amsterdam
1:29:35
40
Edith van der Woerd
Barneveld
1:29:39
41
Evelyn Wolthuis
Meedhuizen
1:30:17
42
Ellis Roeten
Ommen
1:30:58
43
Jocelyne Anbergen
Slagharen
1:31:07
44
Ellen Egbertzen
Raalte
1:31:09
45
Anneke Sikkens
Raalte
1:31:14
46
Tamara van den Berge
Krommenie
1:33:41
47
Audrey Hoogheem-Tantua
Tolbert
1:33:59
48
Imke Hovinga
Diemen
1:35:24
49
Marianne Haijma
Berltsum
1:36:33
50
Anneke Regnerus
Marrum
1:37:01
51
Diane van Braam-Hollander
Nijverdal
1:38:07
52
Jenny Bontekoe
Nijverdal
1:38:43
53
Trudy Oldenhuis
Groningen
1:40:31
54
José Serier
Zuidhorn
1:40:36
55
Heidi de Vries
Apeldoorn
1:40:46
56
Anita Westerveld
Apeldoorn
1:40:55
57
Michaela Martens
Leeuwarden
1:42:13
58
Karin Lakeveld
Leeuwarden
1:42:13
59
Diena Pel
Noardburgum
1:42:27
60
Hedi Bos
Stadskanaal
1:45:49
61
Martje Nauta-Merkus
Triemen
1:48:19
62
Diny Does
Haren Gn
2:08:04
63
Fenny van Maaren
Zevenaar
2:09:53
64
Marleen Post
Lexmond
2:18:36
MSEN, ZA 18KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ruben van Duuren
Haarlem
1:22:42
2
Max ten Kate
Groningen
1:25:22
3
Maarten Vrancken
Boskoop
1:29:35
4
Tom Rensing
Lichtenvoorde
1:32:45
5
Rick Rensing
Lichtenvoorde
1:35:32
6
Peter Rappoldt
Ede Gld
1:40:25
7
Rutger Berghout
Alkmaar
1:46:44
8
Berend Fleurke
Haren Gn
1:50:59
9
Jelmer Bos
Utrecht
1:54:04
10
Douwe van der Meer
Lichtaard
2:09:09
11
Leroy Schnieders
Stadskanaal
2:17:26
VSEN, ZA 18KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Joleen Schrier
Schiedam
1:47:06
2
Hester zomerdijk
Castricum
1:55:32
3
Esther van Iren
Geldermalsen
1:58:44
4
Sara van Zalinge
Groningen
2:05:46
M35, ZA 18KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
R. Terpstra
Drachten
1:32:36
2
Harold Hofenk
Meppel
1:34:57
3
Harold Vrielink
Apeldoorn
1:36:51
4
Jelle van der Velde
Jellum
1:38:44
5
Michael Raaijmakers
Dordrecht
1:40:09
6
Leo Grooters
Ruurlo
1:40:53
7
Hans van der Steen
Leeuwarden
1:41:47
8
Jan-Peter van amerongen
Nijmegen
1:41:49
9
Ben Timmer
Eelde
1:42:08
10
Meindert de boer
Kollum
1:42:50
11
Dennis van Ommen
Wezep
1:45:07
12
Peter Sinnema
Wergea
1:45:34
13
Arnoud van Waardenburg
Groningen
1:47:46
14
Henry Hooyer
Voorthuizen
1:48:38
15
Wibo Zeilstra
Zwijndrecht
1:50:25
16
Rene Bruinsma
Leeuwarden
1:50:37
17
Koen Poppema
Bunne
1:51:08
18
Freddy Hoogheem
Tolbert
1:51:14
19
Jaap Baalbergen
Dokkum
1:51:45
20
Berrie van der Westen
Woerden
1:54:34
21
Robert van Lakwijk
Ossendrecht
1:55:19
22
Willem Snel
Den Helder
1:56:21
23
Peter Olthoff
Haarlem
1:57:01
24
Jan Rietsema
Geldrop
1:57:52
25
Ger de Boer
Dokkum
1:59:35
26
Harold de Lange
Goutum
2:01:21
27
Jules jansen
Castricum
2:01:36
28
Jos Hagel
Coevorden
2:01:40
29
Bé Meerman
Enschede
2:02:53
30
Jonny Bos
Apeldoorn
2:02:55
31
Cees de Haan
Groningen
2:03:23
32
Arjan Stuiver
Peize
2:04:55
33
CR Koetsier
Barneveld
2:05:14
34
Jan van Zalinge
Dronryp
2:05:56
35
Frans de Jonge
Delfzijl
2:06:13
36
Ronald Roosendaal
Delfzijl
2:06:19
37
Karst Neervoort
Kampen
2:06:51
38
Harmen de Boer
Heerenveen
2:07:16
39
Bob Boersema
Zuidhorn
2:07:42
40
Dirk van Aken
Almere
2:07:59
41
Johan Beintema
Leeuwarden
2:08:20
42
Sjors van der Woerd
Amsterdam
2:08:35
43
Dick Wielenga
Leeuwarden
2:08:51
44
Peter van der Zee
Groningen
2:10:08
45
Arik Nativ
Utrecht
2:12:09
46
Wido van der Weg
Assen
2:13:15
47
Jelle Damstra
Arnhem
2:14:23
48
Edwin van de Huure
Voorthuizen
2:18:22
49
Willem van den Heuvel
Ede Gld
2:20:02
50
Nico Sikkes
Nieuwebrug
2:21:04
51
Geert Kox
Veldhoven
2:21:09
52
Tjerk Korving
Sleeuwijk
2:21:21
53
Richard Koehorst
Hoogeveen
2:22:26
54
Ton van den Berg
Heerhugowaard
2:22:54
55
Remco Cardol
Amstelhoek
2:30:03
56
Emiel Hemminga
Almere
2:32:04
V35, ZA 18KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jocelyn Majoor
Gorredijk
1:25:11
2
Tabitha Dijkman
Gytsjerk
1:34:19
3
Annet Bultman
Elburg
1:35:36
4
Hetty Wierenga-Groen
Wezep
1:38:39
5
Monique Raaijmakers
Dordrecht
1:40:13
6
Maria Sterk
Hallum
1:43:49
7
Greetje poel
Castricum
1:46:48
8
Heidy Smit
Driebergen-Rijsenburg
1:49:08
9
Alie Brouwer
Joure
1:52:28
10
Anita ter Hofte
Zutphen
1:52:37
11
Erica Verweij
Heerenveen
1:55:00
12
Paula Fikkert
Nijmegen
1:55:19
13
Liesbeth Hoekstra
Meerstad
1:56:48
14
Doreen van Lakwijk
Ossendrecht
1:57:02
15
Miranda Hornstra
Wergea
1:57:05
16
Marleen de Vries
Delft
2:01:00
17
Ineke Nawijn
Hardenberg
2:01:07
18
Aaltje Post
Wezep
2:01:11
19
Henderea Wortman
Hengelo Ov
2:03:00
20
Ineke elich
Haarlem
2:04:06
21
Jeltsje Harmsma
Readtsjerk
2:04:55
22
Jiska Kluit
Hilversum
2:05:04
23
Susan van de Zedde
Arnhem
2:05:09
24
Marja van Duijn
Barneveld
2:05:20
25
Femy Hesp
Zeewolde
2:06:54
26
Janet neervoort
Kampen
2:06:55
27
Diana Coppoolse
Apeldoorn
2:07:26
28
Marian Booijink
Tiendeveen
2:07:41
29
Helga de Ruiter
Marsum
2:07:43
30
Petra Pol
Leeuwarden
2:08:43
31
Gea Boersema
Zuidhorn
2:09:08
32
Baukje Wijma
Jislum
2:09:20
33
Annechien van der Veen
Leeuwarden
2:10:55
34
Angela Giezen
's-Heerenberg
2:11:53
35
Hillegien Tol
Leeuwarden
2:12:21
36
Helen Vrielink Kool
Apeldoorn
2:12:36
37
Angela Sikken
Barneveld
2:13:37
38
Vanessa Kodde
Assen
2:13:41
39
Dagmar jongman
Barneveld
2:13:43
40
Sandra Zijlstra
Heerenveen
2:13:49
41
Gineke Wijsbeek
Peize
2:15:34
42
Jennita Schnieders
IJmuiden
2:17:04
43
Jacqueline schnieders
Stadskanaal
2:17:15
44
Marjon Reydon
's-Gravenhage
2:17:39
45
Emmy van den Hoek
Ede Gld
2:19:52
46
Heidi Onnink
Hardenberg
2:20:31
47
Hilly Hooyer
Voorthuizen
2:21:25
48
Carine Spruijt
Voorthuizen
2:21:26
49
Liesbeth Koehorst
Hoogeveen
2:21:52
50
Erna Ten Brinke
Linde Dr
2:22:05
51
Yvonne de jonge
Stadskanaal
2:23:32
52
Linde Hartman
Goutum
2:26:23
53
Dorie Jansen
Duizel
2:26:28
54
Liesbeth Cruts
Veldhoven
2:26:34
55
Josta Hoenink
Ruurlo
2:26:45
56
Daphne Braal
Berkel en Rodenrijs
2:27:54
57
Annemarie Cardol
Amstelhoek
2:29:36
58
Ilonka Hemminga
Almere
2:32:10
59
Marjan van Aken
Almere
2:32:24
60
Evelien Vink
Bitgum
2:34:02
61
Inge ten Have
Nieuwe Pekela
2:41:35
62
Petra van Essen
Harderwijk
2:51:00
63
Sophie Kramer
Apeldoorn
2:51:04
64
Albertine Schoester
Woerden
2:54:01
VSEN, ZA 18KM CANI TR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Djoeke Bijlsma
Sappemeer
1:55:29
2
Anke Tuinstra
Wijchen
2:05:12
3
Gea Weening
Drachtstercompagnie
2:48:58
4
Inge Haanstra
Westerbork
2:49:01
V35, ZA 18KM CANI TR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Barbara van Hoorn
Hall
2:00:58
2
Miranda Hesselink
De Wijk
2:12:00
3
Martine Janssen
Dronten
2:12:21
4
Heleen slebos
Sint Pancras
2:14:09
5
Petra van Kranenburg
Zaandam
2:25:12
6
Joyce Dijkhuizen
Zoetermeer
2:45:32
7
Yvette Heijboer
Moerkapelle
2:45:37
8
Vera Nugteren
Hazerswoude-Dorp
2:46:16
9
Jenke Labots
Noordwijkerhout
2:46:39
10
Erica de Haas
Huissen
2:48:04
11
Natasja vermeer
Dieren
2:50:48
MSUTK, ZA12KM UTK
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rob Langelaan
Noordwijk Zh
53:17
VSUTK, ZA12KM UTK
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Caroline Vink
Bitgum
1:10:23
MVUTK, ZA12KM UTK
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Edwin Bos
Barneveld
49:51
2
Henk Bos
Barneveld
50:55
3
Willem Derks
Dordrecht
1:01:39
4
Steven Rosiers
Brecht
1:03:03
5
Ivo van Ek
Eindhoven
1:03:47
6
Sjouke Venema
Wommels
1:06:16
7
Wim van der Heiden
Kerkdriel
1:09:14
8
Gertjan Lahuis
Twello
1:10:04
9
John Matthijs
Waalre
1:12:26
10
Noël Peeters
Raalte
1:13:06
11
Hans Kok
Zaandam
1:17:10
12
Jorrit Schaap
Zuidwolde Dr
1:20:40
VVUTK, ZA12KM UTK
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Anne Zijderveld
Hendrik-Ido-Ambacht
59:01
2
Janneke Molenhuis
Nijeveen
1:03:05
3
Milou Lendfers
Zuidwolde Dr
1:06:48
4
Sylvia Noordemeer
Waalre
1:08:37
5
Hannelore van der Spek
Nijeveen
1:08:52
6
Low Mey Ping
Twello
1:10:08
7
Tallechiena Huizeling
Zuidbroek
1:10:09
8
Jorien van den Doel
Vlaardingen
1:11:34
9
Inge Boomkamp
Enschede
1:19:15
MVUTL, ZA 18KM UTL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jaap Vink
Bitgum
1:40:55
2
Emiel Boers
Bemmel
1:42:41
3
Wilco Jacobs
's-Gravenhage
1:46:41
4
Hein Drost
Buitenpost
1:52:24
5
Nick Verschoor
's-Gravenhage
1:58:10
6
Remco Horsman
Zoetermeer
1:58:18
VVUTL, ZA 18KM UTL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Mireille Baart
Wageningen
1:24:27
2
Sandra Medendorp
Pesse
1:42:43
3
Jantine Geurken
Stuifzand
1:44:41
De uitslag 6km UTK+UTL staat vermeld op 2-10-2020
www.uitslagen.nl
06-10-2020 19:12