Uitslagenlijst Beleef Lauwersoog Swimrun

Lauwersoog - Zaterdag 26 september 2020

10K_M, 10KM SOLO NETTO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jan Wierenga
1:36:39
2
Frank Wanetie
Nijmegen
1:52:55
3
Alex Medendorp
Eelde
1:55:36
4
ger knol
1:58:36
5
Alex van der Ree
Dorst
2:06:38
6
Cor van Wieren
Scharnegoutum
2:08:39
7
Rik de Haan
Zuidlaren
2:11:08
8
Rudi Oppewal
IJlst
2:16:04
9
Erik Langstraat
2:24:22
10
Onbekend Navragen
4:36:18
10K_V, 10KM SOLO NETTO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Klaziena Politiek
Groningen
1:38:59
2
Fernanda vd velde
Wateringen
1:51:09
3
Rommie van Ginneken
Makkum Fr
1:59:41
4
Martine Ter Veld
Delden
2:02:38
5
Sabine van het Bolscher
Delden
2:03:13
6
Klaudia Horvath
Delft
2:03:34
7
Monique Goedhart
Nieuwe Niedorp
2:03:56
8
Renata Slagter
Winkel
2:03:57
9
Jonna Snoek
Bunnik
2:05:01
10
Marie-Jose Huffmeijer
Deil
2:06:55
11
Rienke Boersma
Enschede
2:16:44
12
Hariette Breukers-Terhall
Delden
2:16:44
13
Sandra van Burk
Meteren
2:16:54
14
Liske de Boer
Dokkum
2:19:32
15
frederika rollema
2:20:08
16
Berdien Elling
Sleen
2:27:34
10M_M, 10M SOLO NETTO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Michel Wigbers
Sneek
2:16:59
2
Andre Gorter
Nijverdal
2:22:22
3
Andre van der Ploeg
Anna Paulowna
2:28:52
4
Dayon elings
Nijmegen
2:30:06
5
Marcel Meiring
Groningen
2:30:19
6
Vincent van der Wijk
Zuidlaren
2:30:39
7
Nico de Jong
2:31:02
8
Patrick Roozeboom
Hengelo Ov
2:33:03
9
Maarten van Dijk
Den Helder
2:33:51
10
Auke Douma
Appingedam
2:35:01
11
Peter de Schipper
Bunnik
2:35:43
12
Bas Habets
Den Helder
2:36:09
13
Arnoud Jansen
Heino
2:39:48
14
Arno Smit
2:40:46
15
Edwin Drieszen
Cuijk
2:40:48
16
Heino van Orsouw
Oss
2:43:33
17
Jacco altena
Bolsward
2:52:07
18
SJon de Haan
Ballum
2:55:39
19
Maikel van Niftrik
Oss
2:55:42
20
Bernard Kamp
Nibbixwoud
2:58:07
21
Stefan Loos
Wognum
2:58:29
22
Erik Gerritsen
3:01:48
23
Teus Lammertse
Zwolle
3:28:27
10M_V, 10M SOLO NETTO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sanne Goosen
Almere
2:54:44
2
Marijke Werps
Leeuwarden
2:55:16
3
Anouk den Oudsten
Maassluis
3:01:36
4
Sascha den oudsten
Maassluis
3:01:47
5
Ilse Haest
Oosterhout Nb
3:21:18
6
Sally Evertse
Swifterbant
3:29:57
15M_M, 15M SOLO NETTO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sander Berk
Geleen
3:08:47
2
Tim Eichmann
Maaseik
3:10:51
3
Martijn Keijsers
Rheden
3:25:30
4
Marcel Smidt
Berltsum
3:32:45
5
Stefan Uebersezig
Deil
3:36:22
6
Jan Pieter Klaver
Landsmeer
3:37:24
7
Stephan Twisk
Heerhugowaard
3:52:16
8
Peter Meijer
's-Gravenhage
4:02:01
9
Alfred Mulder
Landsmeer
4:06:07
10
Cees Verbeek
Geldermalsen
4:07:23
11
Jannes Kamphuis
Bellingwolde
4:08:15
12
Piet Wisse
Walterswald
4:14:07
13
Freddy Hoogheem
Tolbert
4:18:29
14
Ryan Anderson
Amsterdam
4:21:06
15
Roy Marinus (RESERVE)
Amsterdam
4:25:04
16
Joop Salomons
Assen
4:29:30
17
Bart Sessink
Nieuwegein
5:36:25
15M_V, 15M SOLO NETTO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gieny van Niejenhuis
Almere
4:17:32
10KDV, 10KM DUO NETTO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Mirjam van Donselaar
Rijswijk Zh
2:03:49
2
Jelly Tadema
Zuidhorn
2:08:22
3
Jet van dijk
Baflo
2:35:45
10KDX, 10KM DUO NETTO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Corien Busser-Klumperbeek
Haren Gn
2:08:59
2
Elisabeth Koch-v.der Spek
Deil
2:18:22
3
Harold Eefting
Sleen
2:27:35
4
Marloes Goesinnen
Wognum
2:43:34
10MDM, 10M DUO NETTO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Milo van Holsteijn
Amsterdam
2:22:53
2
Ruben Brinkman
Beverwijk
2:37:46
3
Jacko Nijland
Rijssen
3:05:05
4
Bart Scholtens
Kuinre
3:15:42
10MDV, 10M DUO NETTO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marloes Voorhout
Harmelen
2:55:44
2
Jacqueline Oosterwegel
Dieren
3:05:00
3
Karin Groenveld
Heerhugowaard
3:24:42
10MDX, 10M DUO NETTO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Carola Nell
Maasland
2:35:34
2
Peter alexander v t Hof
Willemstad Nb
2:40:53
3
Mark Cuperus
De Wilgen
2:48:40
4
Nancy Rey
2:53:09
5
Carla Broers
Alkmaar
2:59:20
6
Annet van der Veen
Lekkerkerk
3:06:18
7
Petra Stolk - van Tricht
Soest
3:26:55
15MDM, 15M DUO NETTO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Niels Grote Beverborg
Groningen
2:59:15
2
Bart van der Wal
Oosterbeek
3:35:59
3
Pieter van Waarden
Delft
3:40:16
4
Duo Frank en Erik
3:53:39
5
Joop Schwalbach
Oostzaan
4:12:55
6
Sjors Onneweer
Amsterdam
4:13:51
7
Rick de Cocq van Delwijnen
Alem
4:30:45
15MDV, 15M DUO NETTO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marianne Kraamer
Dokkum
4:27:48
2
Yvonne Wierts
Heerhugowaard
4:44:37
3
Diana de Krom
Rijswijk Zh
4:45:56
4
Jacoline Zilverentant
Soest
5:08:14
15MDX, 15M DUO NETTO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Harald Kraaij
Hilversum
3:49:57
2
Michiel Kroese
Lelystad
3:59:32
3
Toine Hulshof
Soest
4:02:01
4
Jacco Feenstra
Rotterdam
4:44:27
5
Jolanda Broug
Brielle
5:00:25
6
Robin Schwalbach
Amsterdam Zuidoost
5:12:06
www.uitslagen.nl
27-09-2020 16:46