Uitslagenlijst 35e Spijkenisse Politietriathlon

Spijkenisse - Zaterdag 12 september 2020

JUNH, OLYMPISCHE AFST
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Roel Linde
TVS '90
2:21:07
SENH, OLYMPISCHE AFST
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Robert de Korte
EDO Sports
1:54:24
2
Joey van 't Verlaat
Sittard
1:56:57
3
Nick van Ingen
Dordrecht
1:57:21
4
Christiaan Solleveld
Unltd.
1:57:49
5
Jens van Looveren
Wuustwezel
1:58:20
6
Bryan van Rutten
Ironmanagers Nederland
2:01:23
7
Maarten Vermeulen
Messelbroek
2:01:50
8
Peter van Dartel
Amersfoort
2:02:02
9
Jisk Hoogervorst
Bollenstreek
2:06:27
10
Julian Leumer
Ultra Outdoor Sports
2:06:48
11
Hidde Weersma
Spijkenisse
2:07:56
12
Tom van der Sande
Eindhoven
2:08:08
13
Peter Kuin
Utrecht
2:09:55
14
Youri Zoon
Ouddorp Zh
2:10:25
15
David Schrier
adsv Dynamica
2:11:11
16
Jeroen Visser
Utrecht
2:13:16
17
Alexey Savelyev
Amsterdam
2:13:19
18
Ferdi Dorr
Capelle aan den IJssel
2:13:24
19
Rick van der Klugt
's-Gravenhage
2:13:33
20
Mark Kraaijeveld
Sliedrecht
2:15:22
21
Chris Webb
De Dolfijn
2:15:43
22
Dave van Dijk
Rotterdam
2:21:19
23
Michel van Druten
TGV
2:23:41
24
Sander Bongers
Papendrecht
2:27:50
25
Roeland Teeuwen
Nwkerk ad IJssel
2:29:13
26
Norbert Mollers
Utrecht
2:30:09
27
Alex Traas
's-Heer Arendskerke
2:32:29
28
Marino Harinck
Rotterdam
2:34:15
29
Jeroen Seesink
Rotterdam
2:34:47
30
Peter Vandereyken
3in1 Sports
2:36:07
31
Peter de Kluijver
Rotterdam
2:38:14
32
Mark de Leeuw
Rotterdam
2:38:25
33
Frank Nijenhuis
Rotterdam
2:38:46
34
Jochum de Graaf
Utrecht
2:38:55
35
William Sprakel
Rijssen
2:40:44
36
Ruben Konings
Spijkenisse
2:41:53
37
Reitse Bosma
Haarlem
2:43:58
38
Tim Faase
Delft
2:44:01
39
Reinout de Oude
's-Gravenhage
2:44:10
40
Jaap Horenberg
Utrecht
2:44:50
41
Leon Horenberg
Deventer
2:53:03
SEND, OLYMPISCHE AFST
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Diede Diederiks
EDO Sports
2:05:36
2
Sandra Vermeulen
TVS '90
2:22:30
3
Ayla Stobbe
TVA
2:29:25
4
Lara Truter
Eindhoven
2:31:50
5
Annelotte van Dieren
Dordrecht
2:32:45
6
Angela Krijgsman
Simonshaven
2:43:02
MASH, OLYMPISCHE AFST
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dave Rost
NSTV Trion
1:58:56
2
Benny Peeters
3in1 Sports
2:08:14
3
Martin Oosters
Ultra Outdoor Sports
2:09:19
4
Arie Nimberg
Hellas
2:09:41
5
Niels Koole
adsv Dynamica
2:12:14
6
Antonie Venema
Papendrecht
2:12:52
7
Koos Zut
DTC
2:12:58
8
Peter Peeters
Kessel-Lo (Leuven)
2:13:01
9
Ronald Veuger
Zaltbommel
2:14:12
10
Robert Sonke
Middelburg
2:16:11
11
Luuk Kornelius
HPC
2:18:37
12
Richard de Boer
Heemskerk
2:18:48
13
Danny Voets
TVS '90
2:19:32
14
Wouter Berendsen
Chalet Beyond Triathlonteam
2:19:41
15
Vincent de Vos
TVS '90
2:19:49
16
Ron Stobbe
TVA
2:20:43
17
Pim Veeger
Amsterdam
2:21:03
18
Mark Linde
TVS '90
2:21:28
19
Cees van Dunnen
Vlaardingen
2:21:40
20
Jacco van der Wel
av Clytoneus
2:22:09
21
Albert Corveleijn
TVS '90
2:22:14
22
Harry Biemans
Geertruidenberg
2:22:26
23
Theo Kraaijenbrink
TVS '90
2:23:04
24
Marco Koomen
TVA
2:24:10
25
Paul van der Leij
TVS '90
2:24:38
26
Adriaan Coppoolse
Rhoon
2:25:18
27
Martijn Snip
Leiden
2:26:15
28
Stan Verberk
TVB
2:27:01
29
Maurits van der Heijde
Onstwedde
2:27:51
30
Maarten Krijmen
Hellevoetsluis
2:29:01
31
Stephan Bakker
Aalsmeer
2:29:12
32
Mark Verkerk
Capelle a/d IJssel
2:29:24
33
Mark van Reijn
Delft
2:30:01
34
Wouter van der Meide
TVHW
2:30:12
35
Frank Hamelink
's-Gravenhage
2:30:16
36
Leo van der Harg
TGV
2:30:25
37
Jasper Tamboezer
Rotterdam
2:31:08
38
Alex Elbers
TVHW
2:31:22
39
Maurice Hollander
Lekkerkerk
2:31:34
40
HenkJan Meier
Hardenberg
2:33:27
41
Ton Jacquot
Triotters
2:35:45
42
Ger van Mossel
Leiden
2:36:05
43
Edward Weerdesteijn
Rijnmond
2:36:09
44
Hein Schouwernaars
Rotterdam
2:36:47
45
Iwan de Kock
3in1 Sports
2:38:31
46
Marcel de Jeu
Rotterdam
2:39:13
47
Pascal Ringens
Dongen
2:39:18
48
Rene van Zanten
Naaldwijk
2:39:27
49
Eelco Vrijma
Spijkenisse
2:41:16
50
Arie de Ruiter
Spijkenisse
2:43:09
51
Darryl Coll
Rotterdam
2:43:51
52
Jeroen van den Tweel
Gouda
2:44:22
53
Ger Vis
Rhoon
2:44:54
54
Wiebe Nauta
Vianen Ut
2:45:37
55
Henk Beukers
Hoogland
2:46:10
56
Rene van Rooijen
Renkum
2:47:32
57
Kees Hollaar
Spreijhout/ AZC
2:49:02
58
Hans Vermeer
Maasland
2:51:23
59
Robin Knook
Terheijden
2:51:30
60
Richard van Holstein
Naaldwijk
2:56:54
61
Ahmed Mohammad
Utrecht
3:03:45
62
Aad Groenenboom
Rotterdam
3:05:12
63
Peter Spoelstra
Maassluis
3:08:26
64
Daniel Jansen
Trioss
3:08:36
65
Gerard Wessel
's-Gravenhage
3:12:55
66
Marcello Brinkenberg
's-Gravenhage
3:38:48
MASD, OLYMPISCHE AFST
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Chantal Koole
adsv Dynamica
2:29:16
2
Renate van Oosten
RTC
2:37:37
3
Amanda Kolijn
TVS '90
2:39:55
4
Eugenia Pocoroba
Ultra Outdoor Sports
2:40:20
5
Ilse Kers van Santen
TZC / Vahalis
2:43:03
6
Yolande Verbeek
Schiedam
2:44:45
SJUNH, SPRINT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sem Lazaroms
Toga
1:00:09
2
Rens van Beek
Elst Gld
1:00:29
3
Janne Englebert
Oud Gastel
1:03:02
4
Mike Suurmond
Vlissingen
1:06:18
5
Jeroen van der Zee
TVS '90
1:07:01
SJUND, SPRINT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Roos Englebert
Oud Gastel
1:07:21
2
Nicole van Waardenburg
TVHW
1:14:36
3
Esmeralda Elbers
Zuid-Beijerland
1:44:09
SSENH, SPRINT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ben Muller
Dordrecht
54:10
2
Max Muller
Dordrecht
55:56
3
Sam Kraaijeveld
Tri Team Kijani
57:30
4
Martin Nieuwstraten
TVS '90
59:27
5
Ruben van Dijk
TVS '90
59:31
6
Timothy Wolvetang
Tri-Experience
59:54
7
Wout Hendriks
Cerberus
1:00:06
8
Hielke Schurer
Rotterdam
1:02:57
9
Jean-Paul Vergouwen
Utrecht
1:03:39
10
Wouter Verstraate
Westkapelle
1:03:40
11
Martijn Kornet
Leerdam
1:03:50
12
Youri Dijkxhoorn
's-Gravenhage
1:04:32
13
Johnno van Boesschoten
Ironmanagers Nederland
1:04:47
14
Sebastian Murphy
Utrecht
1:05:27
15
Peter Groenendijk
TGV
1:05:53
16
Richard Blom
Spijkenisse
1:06:57
17
Jelmer Keur
Hellas
1:07:35
18
Peter Verhelst
Ultra Outdoor Sports
1:08:47
19
Pim Veldhuis
Rijnmond
1:09:16
20
Luke Murphy
Amersfoort
1:09:30
21
Paul Vonk
Utrecht
1:10:43
22
Sebastiaan Gesquierre
Simonshaven
1:10:57
23
Richard Blankenstein
Breda
1:11:58
24
Jeroen van Waardenburg
TVHW
1:12:49
25
Sjaak Voogd
Hellevoetsluis
1:15:16
26
Glenn Schilders
Poortugaal
1:16:53
27
Dennis Huisman
Hellevoetsluis
1:19:16
28
Pim Wubben
Rotterdam
1:19:29
29
Manuel Jumulet
Rotterdam
1:20:43
30
Arjan de Hoog
Gorinchem
1:24:23
31
Michel de Kramer
Heenvliet
1:25:23
32
Jay Biharie
TVS '90
1:27:14
33
Sharda Kleine
Rotterdam
1:41:15
SSEND, SPRINT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Loena Bank
Spijkenisse
1:04:59
2
Kyra Meulenberg
Utrecht
1:05:20
3
Marije van Brenk
TZC / Vahalis
1:05:57
4
Wenda Zuiddam
Rotterdam
1:09:10
5
Marloes Voorhout
Harmelen
1:10:24
6
Femke van de Water
TZC / Vahalis
1:11:42
7
Suzanne van Gessel
TZC / Vahalis
1:12:05
8
Margreet Koopman
Hellas
1:12:47
9
Danielle Schneider
TZC / Vahalis
1:13:54
10
Cathy de Vogel
Rotterdam
1:16:03
11
Suzanne Knigge
Leiden
1:19:54
12
Sabrine Odijk
Spijkenisse
1:25:16
13
Marijke de Kramer
Heenvliet
1:25:23
14
Marloes Jonkman
Rotterdam
1:27:13
15
Winnifred Noorlander
Delft
1:27:51
16
Annewil van Leeuwen-Stelloo
Maassluis
1:34:52
SMASH, SPRINT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lous Wondergem
adsv Dynamica
1:00:54
2
Marcel Bezemer
Dordrecht
1:01:06
3
Patrick van der Knaap
Naaldwijk
1:05:58
4
Martin van der Linden
Rotterdam
1:06:18
5
Arjen Teijn
TVS '90
1:07:02
6
Hans Bouwmeester
Voorhout
1:07:22
7
Ron Schop
Dordrecht
1:07:29
8
Aart Jan Post
Tri-Experience
1:07:35
9
Erik Voskuil
Dordrecht
1:09:49
10
Guido Tap
TVB
1:10:44
11
Luuk Peeters
Gorinchem
1:11:10
12
Frank Hengeveld
Trip
1:11:25
13
Hans Houps
TGV
1:11:36
14
Santo Pancari
Zwijndrecht
1:11:50
15
Gerard Bank
TVS '90
1:13:29
16
Peter Berghout
Vlaardingen
1:14:45
17
Richard Gouw
TVS '90
1:15:20
18
John Lens
TZC / Vahalis
1:15:28
19
Dirk de Wit
Gorinchem
1:16:03
20
Cornť van Steekelenburg
Geen vereniging
1:16:51
21
Leendert de Heer
Krimpenerwaard
1:17:44
22
Joop Rasser
Leiderdorp
1:18:30
23
Martijn Stortenbeker
Ridderkerk
1:18:42
24
Arie Kweekel
TVS '90
1:19:55
25
Sebastiaan Deynen
's-Gravenhage
1:20:38
26
Harry Kraak
Julianadorp
1:20:59
27
Eelke de Boer
Trip
1:21:26
28
Ben-Jaap Pielage
Delft
1:21:51
29
R J A van Dooren
TVS '90
1:22:14
30
Vaughn Billingy
Barendrecht
1:22:20
31
Paul Dekker
Rotterdam
1:23:22
32
Cor Jansen
Melissant
1:24:12
33
Erik van den Akker
Eindhoven
1:24:31
34
Gerard van de Bovenkamp
Ochten
1:25:21
35
Philemon van der Bom
TVS '90
1:25:31
36
Gerrit Bruinsma
Hellevoetsluis
1:25:49
37
Gerard Kurvers
Rotterdam
1:26:18
38
Robert Boxem
Vlaardingen
1:26:23
39
Marco du Pre
Vlaardingen
1:28:17
40
Onno Teders
Hellevoetsluis
1:28:50
41
Jan-Herbert van der Steen
's-Gravenhage
1:28:51
42
Aart Duijzer
Gorinchem
1:29:35
43
John van Peer
Hoeven
1:31:12
44
Walter Hansen
Nieuwerkerk ad IJssel
1:32:50
45
Casper Scholtens
Rijswijk Zh
1:37:40
46
Ruurd Tolman
Spijkenisse
1:43:49
47
Joop den Boer
Rotterdam
1:45:10
48
Koen Hartigh
Poortugaal
1:45:24
49
Jan Berkman
Barendrecht
1:48:24
SMASD, SPRINT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jolanda Nell
Rijnmond
1:07:36
2
Audrey Breur
Julianadorp
1:09:22
3
Nicole Wondergem
Middelburg
1:11:22
4
Wietske van der Lans-Vreugdenhil
De Lier
1:14:10
5
Jacqueline Spruijt
Kwintsheul
1:17:36
6
Margret de Groot
Honselersdijk
1:19:49
7
Paula Groot
Hellevoetsluis
1:22:39
8
Saskia Scandura
TVS '90
1:24:40
9
Elke Berger
Rotterdam
1:24:46
10
Simone Nell
Maasland
1:25:12
11
Jacqueline Molenaar
Naaldwijk
1:25:18
12
Sophie Aertsen
Aalst
1:28:25
13
Anne-Marie Vervaet
Rijswijk Zh
1:28:34
14
Kirsten Hertoghs
Vleuten
1:31:22
15
Judith Scholtens
Rijswijk Zh
1:34:47
16
Anneke van der Wal
Zuidland
1:35:06
17
Rebecca van den Berg
Etten-Leur
1:35:43
18
DaniŽlle Hansen
Nieuwerkerk ad IJssel
1:41:10
19
Yvonne Hijdra
TVS '90
1:41:20
20
Bianca van Galen
Hoogvliet Rotterdam
1:41:54
21
Femke Stolker
Delft
1:43:19
22
Daphne Woudenberg
Rotterdam
1:57:54
RECRH, RECREATIEF
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Benny Mulder
Culemborg
1:55:47
2
Tijmen Kooij
TZC / Vahalis
1:56:39
3
Dez de Eerens
Heerjansdam
1:56:43
4
Thomas Leynen
Geel
1:59:05
5
Job Biersteker
Rotterdam
2:00:22
6
Marten Verduijn
Vlaardingen
2:00:47
7
Philip van Zanten
Zaltbommel
2:01:34
8
Jacob Wijnstra
Kapelle
2:02:54
9
Tijn Huberts
Rotterdam
2:03:15
10
Teun Veken
Rotterdam
2:07:16
11
Martijn van Gemerden
Rijnmond
2:07:41
12
Jerry Kenbeek
Voorburg
2:07:56
13
Niels Stehouwer
Barendrecht
2:09:35
14
Ferdi Yildiz
TVS '90
2:09:37
15
Dennis van Elswijk
Wateringen
2:09:52
16
Kees Kerstens
Rotterdam
2:10:19
17
Steven Kramer
Rotterdam
2:10:33
18
Gerben Kroon
Wijk en Aalburg
2:10:49
19
Lars Heijnsdijk
Naaldwijk
2:12:01
20
Marco Kuijvenhoven
's-Gravenzande
2:12:19
21
Ed de Niet
Rijswijk Zh
2:12:36
22
Ed Witlox
Rotterdam
2:12:47
23
Sander Ubels
Nijmegen
2:13:40
24
Hans Stoutjesdijk
3in1 Sports
2:14:29
25
Leon Hordijk
Berkel en Rodenrijs
2:15:16
26
Yorick van de Pavert
Utrecht
2:17:01
27
Berne Koornneef
Ultra Outdoor Sports
2:17:30
28
Addie Vroegindeweij
Melissant
2:17:43
29
Cor de Ridder
adsv Dynamica
2:18:11
30
Tim Viets
Beusichem
2:18:22
31
Martin Solleveld
De Lier
2:18:37
32
Andre Noordwijk
Krimpenerwaard
2:19:34
33
Iwan Zuiderwijk
Wateringen
2:19:54
34
Leo van Egmond
Spreijhout/ AZC
2:20:04
35
Nigel Melker
Zuidland
2:21:18
36
Martijn Breuer
Spijkenisse
2:22:06
37
Mark de Boer
Energie
2:23:05
38
Cees Verbeek
TZC / Vahalis
2:23:16
39
Sake Zijlstra
Rijnmond
2:23:18
40
Stephan Zuiderwijk
Monster
2:23:26
41
Juan Lopez
Delft
2:26:29
42
Chan Kerste
Voorburg
2:26:33
43
Armand Lans
Schiedam
2:26:33
44
Don Bartels
's-Gravenhage
2:26:52
45
Dirk Verloop
Rotterdam
2:26:59
46
Erwin Schell
Zierikzee
2:27:42
47
Corne van Zeijl
Kwintsheul
2:27:46
48
Hessel Reinsma
Breda
2:28:12
49
Sytze Elsman
Rotterdam
2:28:49
50
Ruben Meijer
Nieuw-Vennep
2:28:55
51
Rowald Groenendaal
Oostvoorne
2:29:22
52
Arjan van Leeuwen
Barendrecht
2:29:25
53
Leon Aleman
Drimmelen
2:29:57
54
Edwin Numan
Zwijndrecht
2:30:42
55
Sjoerd de Vries
Voorburg
2:31:07
56
Joep Smits
Rotterdam
2:31:12
57
Bouke van Rossum
Noordhoek
2:31:39
58
Hendrik-Jan Schouten
Vught
2:32:16
59
Leendert-Jan Korsuize
Hoofddorp
2:32:33
60
Koen van Zeijl
Kwintsheul
2:32:44
61
Wouter Morsink
Rotterdam
2:32:46
62
Jan de Vries
Alphen a/d Rijn
2:33:13
63
Wim Kruis
Gorinchem
2:33:43
64
Dominique Frerichs
Rotterdam
2:33:56
65
Jeroen Stal
Tinte
2:34:39
66
Peter Spaargaren
Rijswijk Zh
2:34:44
67
Mark van Leeuwen
Maasland
2:34:59
68
Ike Gerritsen
Vught
2:35:16
69
Maurits Thomson
's-Gravenhage
2:35:46
70
Sven Vos
Rotterdam
2:36:09
71
Toin Bastiaansen
TVB
2:36:20
72
Roel Nooteboom
Maasland
2:36:29
73
Noud Belser
Leiden
2:36:44
74
Sierd Bron
Rotterdam
2:37:46
75
EH Bac
Waddinxveen
2:38:02
76
Cor de Hertog
Vlaardingen
2:38:33
77
Ruud van Dongen
Zoetermeer
2:39:33
78
Kobus Botman
Middelburg
2:39:48
79
Sander Westerdijk
Hellevoetsluis
2:40:08
80
Marcel van Houten
Raramuri
2:41:11
81
Danny den Hartog
Mijnsheerenland
2:41:44
82
Bas Nijssen
Rijswijk Zh
2:41:44
83
Jan Maarten Dank
TVHW
2:41:50
84
Bart Smits
's-Gravenhage
2:41:50
85
Rene van Groningen
Driebergen-Rijsenburg
2:43:10
86
John Hillebrand
Zierikzee
2:43:16
87
Erwin Barendregt
3in1 Sports
2:44:12
88
Henk Fleijsmann
Wageningen
2:44:25
89
Rafael Wildhagen
Spijkenisse
2:45:45
90
Ulbo de Sitter
Driebergen-Rijsenburg
2:45:54
91
Arno van der Wiel
Delft
2:47:10
92
Arjan van der Heijden
Abbenbroek
2:48:03
93
Roy Roodenburg
Nijmegen
2:48:27
94
Bas van den Berg
's-Gravenhage
2:49:03
95
George Dessing
Rijswijk Zh
2:49:24
96
Joeri Mooij
's-Gravenhage
2:52:55
97
Pieter Adriaanse
Brielle
2:53:37
98
Jeroen Buurman
Puttershoek
2:55:36
99
Edward Uri
Leerdam
2:56:40
100
Minguel Baker
Rotterdam
2:57:44
101
Andre van de Vreede
Roosendaal
2:59:29
102
Peter Cordes
Dordrecht
3:00:13
103
Ronald Fontijn
TVS '90
3:06:09
104
Richard Faesen
Rotterdam
3:10:27
105
Stevie Ray van Steel
Capelle a/d IJssel
3:12:12
RECRD, RECREATIEF
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lotte van Trigt
Rotterdam
2:20:13
2
Annemarie de Witte
Honselersdijk
2:25:23
3
Joekie de Hoog
TVS '90
2:29:02
4
Rebecca Herkemij
Barendrecht
2:32:35
5
Hannie Soeters
Dordrecht
2:32:51
6
Ellen Wilms
TZC / Vahalis
2:38:34
7
Franzi Waldau
Alblasserdam
2:38:36
8
Sharon Buurman
TVHW
2:50:00
9
Roos Hordijk
Rotterdam
2:54:46
10
Marije Tuinstra
Groningen
2:56:12
11
Karin van Dijk
Rotterdam
3:03:48
NKPH, NK POLITIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Robert van der Kieft
av Triathlon
1:59:15
2
Dirk-Jan de Jong
Heukelum
2:00:17
3
Ivo Dahlmans
EDO Sports
2:06:28
4
Jelle Groothuis
Tilburg
2:07:44
5
Thijs Coppelmans
Oldenzaal
2:08:55
6
Bob Weppner
Zaandam
2:13:47
7
Dennis Tijsterman
Amstelveen
2:15:40
8
Dave Essers
Simpelveld
2:27:02
9
Remko Veldkamp
Brielle
2:29:18
10
Ton Feller
's-Gravenhage
2:36:13
11
Sander Sprong
Woerden
2:42:30
NKPD, NK POLITIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Janita de Ronde
Nieuwe-Tonge
2:23:09
NKBH, NK BRANDWEER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jos Sneijders
Katwijk Zh
2:08:52
2
Ton van Tunen
Ironmanagers Nederland
2:12:17
3
Jasper Hellwig
Maarssen
2:12:25
4
Serge Fransen
Breda
2:15:53
5
Tom de Jong
Bergschenhoek
2:16:47
6
Jos van Rhee
Maasland
2:27:45
7
Patrick Dierks
Breda
2:28:45
8
Dik Kok
Rotterdam
2:33:41
9
Jeroen Oevering
Oirschot
2:36:23
TRIO, TRIO'S
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Yva Geluk
Middelburg
1:59:06
2
De (s)tappentellers
Leiden
2:08:31
3
Team F&B Running & Cycling Crew
Naaldwijk
2:24:20
4
Ouwehand
Heenvliet
2:41:22
www.uitslagen.nl
14-09-2020 22:44