Uitslagenlijst Waterdrinker Baanloop September, AV Aalsmeer

Aalsmeer - Woensdag 9 september 2020

M, 1KM - HEAT1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rink Reeuwijk
3:08
2
Ronald Seijsener
3:18
V, 1KM - HEAT1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anna Goosens
3:27
2
Alysa van Neck
3:41
M, 3KM HEAT1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bas Stigter
8:48
2
Mick van der Velden
10:12
3
John Vonk
10:25
4
Theo Woldberg
10:52
5
Aart Stigter
10:54
6
Jan Jansen
10:56
7
Erik van Leeuwen
12:03
V, 3KM HEAT1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Julie Faiarra
12:03
M, 5KM HEAT1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stefan Wolkers
16:09
2
Rene Wiering
16:52
3
Anton Kosters
16:58
4
Florus van Meijl
17:05
5
Wouter van Rossum
17:15
6
Davy Heijsteeg
17:25
7
Michiel Otten
18:12
8
Bastian Geneugelijk
18:39
9
Marcel Kraan
18:49
10
Oscar Dijst
19:17
11
Gerrie Vlak
19:42
12
Michel Mackaaij
20:00
V, 5KM HEAT1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jolijn Swager
18:12
2
Erica Belandi
19:39
M, 1KM - HEAT2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mel Combee
3:41
2
Elroy Onos
3:53
3
Brettley Onos
3:59
4
Brenden Onos
4:41
5
Matthijs Speekenbrink
4:54
6
Roan Tromp
5:06
V, 1KM - HEAT2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Celine Struive
3:43
2
Jennecy Prokop
3:57
3
Linn Smithuis
4:36
M, 3KM HEAT2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Johan Neve
10:42
2
Karel Kolb
11:12
3
John Bakker
12:19
4
Sven de Jong
14:10
5
Quinten de Jong
14:25
6
Aiton
15:16
7
Bob Renkema
15:26
8
Erik Stelling
18:07
V, 3KM HEAT2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jacqueline Edixhoven
14:19
2
Paola Edixhoven
14:46
3
Ilse Coster
16:22
4
Anne Snel
16:23
5
Sharon Nieuwstadt
18:00
6
Annemieke Hollander
20:14
M, 5KM HEAT2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerbrand Hendrikse
18:03
2
Randall de Boer
19:11
3
Joren Oldenhof
19:18
4
Simeon Calvert
19:22
5
Sander Speekenbrink
19:24
6
Jeroen Joosse
19:31
7
Bram Karst
19:33
8
Ata Torun
19:58
9
Marcel Bellis
20:08
10
Mitchel Offerman
20:19
11
Nico Schipper
20:38
12
Adam van Holten
20:52
13
Sven de Haas
20:55
14
Robin Schoorl
21:19
15
Martin Rietman
21:32
16
Richard Nauta
21:37
17
Winfried Falk
21:41
18
Kees Schouten
21:52
19
Wouter de Jong
21:54
20
Dick van Rijn
22:16
21
Rogier Bezuijen
22:30
22
Nils Smithuis
22:40
23
Arno Linnenbank
22:44
24
Koen van Iersel
22:58
25
Trystian Offerman
23:51
26
Boris Karlof
23:54
27
Rene Spitteler
23:55
28
Coen smithuis
24:24
29
Jan Bruine de Bruin
24:56
30
Ron Wijnands
25:58
V, 5KM HEAT2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Charlotte Marijn
18:42
2
Astrid de Jong
23:41
3
Graciela Jharap
24:34
4
Wendy Regeer
24:42
5
Floortje Krijtenberg
25:04
6
Sonja van Zeelt
25:24
7
Marijke Stok
25:35
www.uitslagen.nl
09-09-2020 20:44