Uitslagenlijst 10e Nazomerloop

Schoonhoven - Zondag 6 september 2020

M/V, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hidde Demoed
PAC
32:52
2
Henk Bregman
Ilion
34:18
3
Wessel Schut
Ilion
34:29
4
Vincent Tas
Ilion
34:56
5
Kristian Valk
Phanos
35:48
6
Issak Berhane
's-Gravenhage
35:56
7
Matthew Harvey
PAC
35:56
8
Jordi Hoek
PAC
36:34
9
Cornelis Verboom
Krimpen aan den IJssel
36:41
10
William Voorwinden
Typhoon
36:46
11
Michael Kerkhof
Hoogvliet Rotterdam
37:45
12
Mark de Munter
PAC
37:45
13
Tim Baas
the Hague Road Runners
37:50
14
Vincent Tuls
Avantri
38:29
15
Benjamin de Bruijn
Woerden
38:37
16
Danny Kriesels
Loopgroep Aart Stigter
38:54
17
Mattijs van Dulkenraad
Sparta
39:17
18
Marjolein Menheere
Prins Hendrik
39:32
19
Richard Groenendijk
Lekkerkerk
41:02
20
André van Kats
Utrecht
41:08
21
Mattias Godijn
Avantri
41:26
22
Bas van Veen
Loopgroep Houten
41:28
23
Marcel Pasman
AAA
42:06
24
Martin Verhage
AAA
42:18
25
Martjan Bodegom
Lekkerkerk
42:33
26
Arjen Mulder
Ouderkerk aan den IJssel
42:45
27
Derk Roest
Avantri
42:49
28
Latif Aksu
Avantri
42:53
29
André Kraaijeveld
Avantri
44:00
30
Bas Bulder
Rijswijk Zh
44:01
31
Gerwin Mimpen
Passaat
44:19
32
Liesbeth Windhorst
SC Reeuwijk
44:26
33
Remco Haanstra
Avantri
44:37
34
Rene Vreeswijk
SC Reeuwijk
44:43
35
Hans De frel
Zwijndrecht
44:43
36
Marco Nederlof
Avantri
44:44
37
Robbert-Jan Neven
Schoonhoven
44:46
38
Erik Tolhoek
Lekkerkerk
44:56
39
Remco Kooistra
Capelle aan den IJssel
45:00
40
Ad van Roekel
Oudewater
45:17
41
Arie Visser
AV '47
45:24
42
Thierry Trampe
Ouderkerk aan den IJssel
45:33
43
Wim Verkleij
SC Reeuwijk
46:10
44
Frank Heijman
Lopik
46:14
45
Lydia rehorst
avVN
46:18
46
Cor Terlouw
Avantri
46:30
47
Maxime Copsy
Schoonhoven
47:16
48
Stef Holstein
Sparta
47:32
49
Leonie stooker
Gouda
47:42
50
George Nikolakopoulos
Schoonhoven
48:02
51
Leunis Temmink
Dordrecht
48:21
52
Arie van Buren
Lekkerkerk
48:23
53
Pieter van Rossum
Avantri
48:23
54
Erik Wierstra
IJsselstein Ut
48:29
55
Richard Bos
Schoonhoven
48:43
56
John wiegersma
Schoonhoven
48:44
57
Ilse Temmink
Gorinchem
48:46
58
Kees Snoek
Groot-Ammers
49:02
59
Kevin Liefhebber
Lekkerkerk
49:18
60
Cees de Vries
Triathlon
49:50
61
Edo Rem
Schagen
50:03
62
Barbara Kása
Schoonhoven
50:43
63
Erik Jan Rem
Fortius
51:33
64
Arend van Doorn
Schoonhoven
53:17
65
Heico Kerkmeester
Capelle aan den IJssel
53:43
66
Ben de Wildt
Avantri
54:19
67
Ilonka Neven-Smeenk
Avantri
54:21
68
Petra van den Broek
Voorburg
54:46
69
Joke van Schaaik
Schoonhoven
54:55
70
Wouter Engler
PAC
55:59
71
Olga Renes
Lopik
58:03
72
Linda Steenhuis
Antilope
58:10
73
Arnoud van Dam
PAC
58:45
74
Sonja van den Brink
Avantri
1:00:04
75
John Kruijt
Ammerstol
1:01:48
76
Ahrend van Ipenburg
Schiedam
1:02:10
77
Gerard Rietveld
Krimpen aan den IJssel
1:03:27
78
Lenie de Visser
Waterweg
1:05:50
79
Karin van Etten
PAC
1:07:51
M/V, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dennis Buys
Avantri
16:49
2
Meles Cheba
Avantri
17:30
3
Denaday Meles Cheba
Bergambacht
17:40
4
Andy Koolmees
Nederlandse Triathlonbond
18:05
5
Istvan Kiss
Schoonhoven
18:14
6
Robert Hofman
Avantri
18:34
7
Jorrit Slaman
Schoonhoven
18:39
8
Remon Duel
Krimpen aan de Lek
18:44
9
Wijnand Fransen
Nieuwegein
19:20
10
Peter Hoefman
Huizen
19:30
11
Elio Verhoef
Linschoten
19:41
12
Jan Verwijs
Energie
19:56
13
Casper impens
Krimpen aan de Lek
20:03
14
Vincent Uilenberg
Avantri
20:49
15
Paul Streep
PAC
21:23
16
Hans Overbeek
Polsbroek
21:25
17
François van der Hek
Avantri
21:42
18
Henk Gennissen
Schoonhoven
21:50
19
Arne Koolhaas
Schoonhoven
22:13
20
Myrthe Bouman
U-Track
22:21
21
Carl Zwijnenburg
Groot-Ammers
22:25
22
Annieta Alblas
's-Gravendeel
22:25
23
Maurits de Bruin
Schoonhoven
22:54
24
Niels Wallet
Schoonhoven
23:03
25
Pieter Verhoek
Avantri
23:27
26
Wendy Vonk
Avantri
23:53
27
Michiel van der Horst
Avantri
24:04
28
Hans van Wurmond
Bergambacht
24:32
29
Sura Meles Cheba
Avantri
25:04
30
Albert Ponsioen
Polsbroek
25:54
31
Harald Driesse
Avantri
25:59
32
Raymon Epping
SC Reeuwijk
26:12
33
Joëlle van der Poel
Ameide
27:04
34
Argen van Rijk
Avantri
27:15
35
Patrick Nas
Avantri
27:43
36
Dyanne van Wurmond
Bergambacht
27:50
37
Joaquin Van den Dool
Ouderkerk aan den IJssel
28:07
38
Jorne Van den Dool
Ouderkerk aan den IJssel
28:07
39
Wencke Lootsma-Robben
Krimpen aan den IJssel
28:14
40
Monique Verstraten
Avantri
28:32
41
Susanne Flux
Schoonhoven
29:36
42
Debora Lootsma
Krimpen aan den IJssel
29:44
43
Tiny Driesse
Avantri
30:30
44
Koos Zieldorff
Schoonhoven
31:00
45
Denis Verhoef
Linschoten
31:29
46
Belinda de Ronde
Avantri
31:52
47
Mariette Kreukniet
Avantri
32:12
48
Dirk De Jong
Groot-Ammers
32:44
49
Angelique Nihot
Moordrecht
35:15
50
Annemarie Ibelings
Avantri
37:40
51
Julia Hollebrandse
Schoonhoven
55:12
M/V, 1500 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Swen van Schaik
Avantri
5:25
2
Aiden de Koster
Avantri
6:07
3
Wouter de Bruin
Schoonhoven
6:16
4
Fenna Neven
Schoonhoven
6:26
5
Jop Timmermans
Avantri
6:30
6
Abel Brouwer
Avantri
6:32
7
Lotte Peltenburg
Schoonhoven
6:34
8
Sara van Doorn
Avantri
6:42
9
Jorn Scherrenberg
Avantri
6:53
10
Daan Peltenburg
Schoonhoven
6:56
11
Job van der Horst
Avantri
7:05
12
Elise Rijs
Avantri
7:07
13
Yari van den Berg
Avantri
7:22
14
Pim Neven
Avantri
8:03
15
Kees van Schaik
Benschop
8:06
16
Jorrit van Doorn
Schoonhoven
8:17
17
Dieke van Schaik
Benschop
8:53
18
Lotte Neven
Avantri
9:17
19
Sieb Neven
Schoonhoven
9:34
20
Eline Neven
Avantri
10:45
www.uitslagen.nl
08-09-2020 17:46