Uitslagenlijst 35 Bieg Bachusa

Zielona Góra - Zaterdag 5 september 2020

M20, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
STADNIK JACEK
SKLEP DLA BIEGACZY RUN PLANET,
32:44
32:44
2
FEDORCZAK MICHAŁ
WOSIEK TEAM,NOWA SÓL
33:30
33:29
3
WOSTAL ALEKSANDER
SZPROTAWA
33:48
33:47
4
WAWRZYKOWSKI JAKUB
MKST ASTRA NOWA SÓL,NOWA SÓL
34:10
34:09
5
GOŁĘBIEWSKI SEBASTIAN
BOGATYNIA
35:29
35:28
6
KUBIAK KACPER
MKST ASTRA NOWA SÓL,ZIELONA GO
36:07
36:06
7
KUSIAKIEWICZ MATEUSZ
OLSZYNA BIEGA,ZIELONA GÓRA
37:18
37:16
8
BLACHARSKI ARKADIUSZ
TORZYM
37:35
37:33
9
BAJAN FILIP
LABORATORIUM BUDOWLANE SP. Z O
37:40
37:39
10
TATAREWICZ CYPRIAN
SŁOŃSK,SŁOŃSK
39:21
39:20
11
RAŁOWIEC PRZEMYSŁAW
BOBROWICE
40:49
40:43
12
MARCINKOWSKI SZYMON
GŁOGÓW
41:54
41:51
13
BOROWIECKI JĘDRZEJ
ZIELONA GÓRA
43:14
43:11
14
KRÓL TOMASZ
PERCEPTUS TEAM,ZIELONA GÓRA
48:37
48:27
15
LEW MACIEJ
ZIELONA GÓRA
49:22
49:18
16
POLAK NORBERT
PERCEPTUS TEAM,ZIELONA GÓRA
50:58
50:48
17
MAJEWSKI OSKAR
ZIELONA GÓRA
56:13
56:05
18
KOSMALA BARTOSZ
ZABÓR
57:26
57:18
19
NOWICKI MICHAŁ
LUBSKO
58:31
58:29
20
MAĆKO DOMINIK
PERCEPTUS TEAM,GŁOGÓW
1:01:47
1:01:37
M30, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
MARYSIAK ADAM
MKST ASTRA/34BKNPC,KSIĄŻ
32:42
32:41
2
GOCAL JAKUB
SULĘCIN
37:45
37:43
3
KRASIŃSKI PIOTR
GUBIN
40:04
40:01
4
BASIŃSKI PAWEŁ
MOLEX RUN,SULĘCIN
40:16
40:14
5
ŁOJKO MICHAŁ ESTEBAN
MISIA:* - KOCHAM CIE CORECZKO
41:05
41:03
6
KAZIMIROW ALEKSANDER
KALISZ
41:39
41:38
7
OŚKO SZYMON
LABORATORIUM BUDOWLANE SP. Z O
42:51
42:51
8
HORBATOWSKI GRZEGORZ
KAZIK TEAM,RZEPIN
43:51
43:46
9
WRÓBEL PAWEŁ
NOWE MIASTECZKO
45:04
45:01
10
PRZEMYSŁAW MATKOWSKI
PERCEPTUS TEAM,ZIELONA GÓRA
46:47
46:38
11
GŁUSZCZ PRZEMYSŁAW
ENEA TEAM,ZIELNA GÓRA
47:26
47:24
12
SZATKOWSKI PIOTR
HARPAGAN ZG,NIWISKA
51:04
50:59
13
MIKOŁAJCZAK MIKOŁAJ
ZIELONA GÓRA
51:13
51:08
14
CUKIERNIK PRZEMYSŁAW
HARPAGAN ZG,ZIELONA GÓRA
51:53
51:48
15
ROSOCHACZ ŁUKASZ
KB FORREST GUMP,ZIELONA GÓRA
55:13
55:08
16
SZCZEŚNIAK LESZEK
GUBIN
55:53
55:45
M40, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
GUŁAJ ARTUR
LEGNICA
34:23
34:23
2
SZATKOWSKI PAWEŁ
HARPAGAN ZG ,NIWISKA
35:45
35:45
3
CZECH PAWEŁ
KB KROKUS KWIATKOWICE,PROCHOWI
36:16
36:13
4
WYROBA PIOTR
IZERY BOGATYNIA,BOGATYNIA
36:33
36:32
5
KOSTRZEMBSKI ZBIGNIEW
ZIELONA GÓRA
38:28
38:25
6
GŁOWACKI MACIEJ
WILKSZYN
39:52
39:50
7
JASEK MACIEJ
ZIELONA GÓRA
42:20
42:17
8
KA¬MIERSKI KRZYSZTOF
KROKUS KWIATKOWICE,PROCHOWICE
42:44
42:38
9
FIEDOROWICZ TOMASZ
BOHAR PALETY RUNNERS ,ŁĘŻYCA,
43:33
43:29
10
DUNAJEWSKI MAREK
KAZIK TEAM,RZEPIN
45:09
45:03
11
PAWELEC MARIUSZ
KB FORREST GUMP,ZIELONA GÓRA
45:20
45:16
12
PIWOŃSKI KRYSTIAN
GBBO BYTOM ODRZAŃSKI ,BYTOM OD
47:24
47:20
13
WASIAK GRZEGORZ
WWW.BIEGAM-I-MYSLE.PL,ZIELONAG
47:40
47:37
14
STEFAŃSKI ROBERT
ZIELONA GÓRA
47:44
47:37
15
ZUŻEWICZ MIROSŁAW
MASTERCHEN-LOGOPLAST,ZIELONA G
48:09
48:04
16
KRASOŃ SEBASTIAN
ZIELONA GÓRA
48:27
48:21
17
BARTKIEWICZ LECH
ZIELONA GÓRA
49:07
48:59
18
ŻUKOTYŃSKI TOMASZ
NOWA SÓL
49:54
49:51
19
OLEJNICZAK MICHAŁ
LUBSKO
50:51
50:42
20
JURASZEK ANDRZEJ
GBBO BYTOM ODRZAŃSKI ,BYTOM OD
51:38
51:33
21
SŁOWIK LESZEK
ZIELONA GÓRA
51:42
51:34
22
WALCZAK ROBERT
ZIELONA GÓRA
53:44
53:37
23
PUKACKI JAROSŁAW
PRZYŁĘK RUNING TEAM,NOWY TOMY
54:30
54:20
24
CZOSNOWSKI MACIEJ
WRONKI
59:51
59:41
25
ŚWIRKO PRZEMYSŁAW
BOHAR PALETY RUNNERS,ZIELONA G
1:03:42
1:03:36
M50, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
TATAREWICZ KRZYSZTOF
SŁOŃSK,SŁOŃSK
41:03
41:01
2
KUBIAK PIOTR
MARYSIAK TEAM,ZIELONA GÓRA
41:18
41:15
3
LEKS IRENEUSZ
ZIELONA GÓRA
41:53
41:49
4
ZBORALSKI MAREK
ROSNER LOGISTIK,ZIELONA GÓRA
41:54
41:52
5
SANDECKI WOJCIECH
ZIELONA GÓRA
44:24
44:21
6
CHMIELENKO KAZIK
GUBIN
44:30
44:27
7
ŻUKOWSKI MARIAN
KB KROKUS KWIATKOWICE,PROCHOWI
44:35
44:29
8
SENK ROBERT
SENK TEAM,KROSNO ODRZAŃSKIE
45:27
45:25
9
GOSTYŃSKI BOGUMIŁ
ZABIEGANY SULECHÓW,SULECHÓW
45:45
45:41
10
MEJZA JANUSZ
ŁAGÓW
51:50
51:45
11
RZYSKI JACEK
MARATOŃCZYK GÓRA,GÓRA
53:01
52:53
12
PUCHALSKI DARIUSZ
KO¬LA BIEGA,KO¬LA
58:41
58:34
M60, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
SUDNIK MIECZYSŁAW
1954,ZIELONA GÓRA
46:46
46:42
2
PUSZKIEL LESZEK
GREEN TEAM,ZIELONA GÓRA
46:59
46:57
3
TASAREK RYSZARD
NYSA BIEGA,NYSA
47:08
47:04
4
GRZEŚKO TOMASZ
SULECHOW
48:12
48:07
5
PRESTON PETER
ZIELONA GORA
51:55
51:51
6
ŁUCZAK KRZYSZTOF
ZIELONA GÓRA
52:18
52:16
7
SKOTNICKI PIOTR
ZIELONA GÓRA
54:16
54:07
M70, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
WALCZAK RYSZARD
ZIELONA GÓRA
53:44
53:38
2
BRZEZIŃSKI BOLESŁAW
CZERWIEŃSK
56:02
55:51
3
JAGMIN BOGUSŁAW
70+,LUBSKO
1:02:33
1:02:22
K30, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
WALIDUDA ANNA
KOTWICA BRZEG,GRODKOW
42:22
42:20
2
NIEWIADOMSKA AGNIESZKA
CTS,ZIELONA GÓRA
47:37
47:32
3
BAJSEROWICZ ANNA
BOHAR PALETY RUNNERS,ZIELONA G
48:36
48:31
4
BUDZISZEWSKA SANDRA
ENDORFINA WSCHOWA,WSCHOWA
51:50
51:44
5
KOSTRZEWSKA AGATA
TEAM MARYSIAK,GUBIN
52:24
52:16
6
OŚKO JOANNA
ZIELONA GÓRA
54:26
54:23
7
DWORACKA NATALIA
GNIEZNO
55:03
54:57
8
MARLENA SKRZYŃSKA
ZIELONA GÓRA
58:33
58:30
K40, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
KAZIMIROWA OLGA
KALISZ
41:38
41:38
2
GŁOWACKA EDYTA
WILKSZYN
47:02
46:59
3
BENDOWSKA WIOLETA
NOWA SÓL
54:37
54:34
4
KA¬MIERSKA MONIKA
KROKUS KWIATKOWICE,PROCHOWICE
55:17
55:12
5
GALAS-OSUCH JOANNA
LUBOŃ
58:25
58:16
K50, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
KAMIŃSKA MAŁGORZATA
ŻARY
56:30
56:23
K60, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
RUDA JÓZEFA
PARKRUN ŻARY,ŻARY
55:40
55:33
www.super-sport.com.pl
www.uitslagen.nl
05-09-2020 20:11