Uitslagenlijst Kopjesloop

Delft - Zondag 8 maart 2020

JO-6, 1KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Roan Rozendal
Delft
5:24
MEI12, 1KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Milou Taffijn
Sparta
4:10
V5KM, 5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nanda Blom
Delft
23:21
2
Hizkia Taal
Haag Atletiek
25:25
3
José Splinter
Gouda
25:33
4
Ellen Melse
Sparta
25:33
5
Aleksoundra van der H
Gouda
25:45
6
Hannie de Jong
Fortuna
26:15
7
Chéa Oostdijk
Rijswijk
26:56
8
Jade Burgering
De Koplopers
28:26
9
Marry Slee
De Koplopers
29:32
10
Trudie de Koning
Delft
30:33
11
Dorien Spoelder
Waterweg
31:03
12
Nicole van Konijnenburg
Delft
31:05
13
Jozet van der Es
Schipluiden
31:07
14
Marianne Snijders
AV '40
31:11
15
Stefanie de Haas
Berkel en Rodenrijs
40:48
M5KM, 5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hans Berendsen
Pallas '93
17:56
2
Wytse Mantel
Utrecht
19:11
3
Thomas White
Hellevoetsluis
19:47
4
Daniel Rings
Oxford
19:49
5
Geert- Jan Aafjes
De Koplopers
20:09
6
Kees Olsthoorn
De Koplopers
20:29
7
Charles Timmermans
Pallas '93
20:41
8
Ernst Bovenkamp
De Koplopers
21:19
9
Harry Suyker
De Koplopers
21:22
10
Martin den Hamer
Vlaardingen
21:26
11
Robin van der Valk
Maassluis
21:27
12
Frank v.d Berg
`s Gravenzande
22:17
13
Jesse B
Delft
23:10
14
Hans Valstar
Olympus '70
23:12
15
Jacob Schoones
Delfgauw
23:18
16
Frank Schoones
De Koplopers
23:19
17
Gert-Jan van Elleswijk
Spijkenisse
23:36
18
Mart van Blitterswijk
Delft
23:37
19
Olaf Mantel
Den Haag
23:43
20
Martien de Koning
Delft
24:39
21
Emmo v.d Graaf
Delft
25:40
22
Peter van Gelderen
Delft
25:45
23
Jan Groeneveld
Den Haag
25:53
24
Bruun v.d Steuyt ;-)
De Koplopers
26:20
25
Erik Leeuwaarden
Fortuna
26:27
26
Jan v.d. Eijk
De Koplopers
26:48
27
Bart Cuperus
26:51
28
Aad Pijmans
Delft
26:53
29
Jan van der Wal
Delft
27:33
30
Rob van Tiel
Fortuna
28:43
31
Hans Kouwenhoven
De Koplopers
29:23
32
Wim Lemmens
Delft
29:40
33
Aad Overdevert
Pijnacker
29:57
34
Theo Herman
Delft
30:15
35
Hans de Groot
De Koplopers
30:39
36
Dirk M Pakker
Rotterdam
30:41
37
Rudi de Reuver
Utrecht
31:35
38
Kees de Wijs
Nieuwenkerk a/d IJssel
31:51
39
Kok Louwen
Delft
31:57
40
Henri Wijnarts
Delft
32:30
41
Albert Kerklaan
De Koplopers
32:57
42
Henk Wiggemansen
Ter Aar
34:35
43
Gé IJzendoorn
De Koplopers
36:49
44
Peter de Haas
Pijnacker
40:47
45
John van Heijningen
`s Gravenzande
48:21
46
Ron Bruyns
51:31
V10KM, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lydia Rehorst
avVN
43:48
2
Zoi Harteveld
Schiedam
50:48
3
Layla Voerman
Schiedam
50:48
4
Julie Kleinjan
Vlaardingen
53:27
5
Nikeh van Tienderen
Schiedam
53:40
6
Anja van Vliet
Fortuna
54:30
7
Quirine ven der Salm
AV '40
59:44
8
Laurane Macquart
Rotterdam
59:51
9
Lenie de Visser
Waterweg
1:00:49
10
Esmeralda van Roon
Waterweg
1:08:10
M10KM, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Alfred van der Voet
Den Haag
39:15
2
Dirk-Jan Dekker
De Koplopers
39:19
3
Laurens de Wit
Den Haag
39:40
4
Jeroen Ruigrok
Olympus '70
39:53
5
Michael Kerkhof
Hoogvliet
42:59
6
Jeroen Baijens
Delft
43:23
7
Harro Zanting
Rotterdam
43:32
8
Fred Vink
AV '40
46:51
9
Maarten Weehuizen
Delft
48:22
10
Adrie Wolzak
Delft
49:31
11
Martin Appel
Rijswijk
49:53
12
Kimo Grashuis
Rotterdam
50:36
13
Thomas Rijgersberg
De Koplopers
51:15
14
Michel Out
Haag Atletiek
51:26
15
Marti Schoenmakers
Schiedam
52:01
16
Jaap Schoenmakers
Schiedam
52:01
17
Arend Gret
Schiedam
53:27
18
Ron Holling
De Koplopers
54:10
19
Joost v.d Hulst
Delft
55:00
20
M.W v Veen
K a/d Lek
1:01:15
21
Marcel Jordaan
Waterweg
1:04:20
22
Gerard Rijgersberg
De Koplopers
1:05:00
23
Wim Charité
Rijswijk
1:06:23
24
Aad van der Maat
Haag Atletiek
1:12:00
25
Paul Wobbe
Haag Atletiek
1:12:32
M15KM, 15KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jorrit-Jaap de Jong
Rotterdam
53:26
2
Rob Riedijk
Rotterdam Atletiek
54:00
3
Henri Havinga
AV '40
59:12
4
Marcel A Campo
Den Haag
1:17:47
5
Roa van der Jagt
Rotterdam
1:22:07
6
Chris Dijkstra
Waterweg
1:22:58
7
Fred Lantinga
Waterweg
1:22:58
8
Hans Meijer
Schiedam
1:26:36
www.uitslagen.nl
10-03-2020 21:42