Uitslagenlijst Den Helder - Schagen

Den Helder - Zondag 8 maart 2020

MSEN, 25 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tesfu Filmon
SV Sportlust
1:31:24
2
Junis Stitan
1:32:20
3
Michiel de Ruiter
NOVA
1:34:17
4
Tim Tesselaar
Noordkop
1:35:18
5
Jan-Arie Portegijs
Noordkop
1:36:45
6
Job Biersteker
1:39:25
7
Frank de Groot
Zaandam
1:48:33
8
Matthijs Munnik
Julianadorp
1:51:19
9
Niels Laan
Schagerbrug
1:56:08
10
Mick ten Velden
Phanos
1:58:29
11
Don Beukers
SV Sportlust
2:00:05
12
Jorick Quax
SV Sportlust
2:02:57
13
Arno Wagter
2:03:07
14
Martijn Bootsma
Anna Paulowna
2:03:16
15
Davey Den Ouden
Nijmegen
2:05:37
16
Leon Boersen
Heerhugowaard
2:05:51
17
Tobias Hendriks
2:07:09
18
Jermo Agema
Den Helder
2:07:30
19
Harm Jonker
SV Sportlust
2:08:12
20
Joshua Copier
Julianadorp
2:10:08
21
Rudy Vermeulen
Noordkop
2:13:10
22
Jacco Vlaming
Julianadorp
2:16:34
23
Jeroen Koopman
Hoofddorp
2:17:35
24
Paul Kaak
Oudeschild
2:19:33
25
Michiel Reuser
Roermond
2:21:09
26
Stefan Pronk
Westwoud
2:21:26
27
Barry Brave
Heerhugowaard
2:21:58
28
Mark Mulder
Noordkop
2:29:36
29
Jeffrey Reinbergen
Broek op Langedijk
2:32:06
30
Lars van Veen
Broek op Langedijk
2:32:16
VSEN, 25 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Suzan Nieman
NOVA
1:39:24
2
Dieuwertje Bax
SV Sportlust
1:48:33
3
Morena Stevens
Amsterdam
1:56:43
4
Susanne Lek
2:03:13
5
Carola van Assem
Hoogvliet Rotterdam
2:05:24
6
Tanya ten Velden
2:05:53
7
Jessica de Visser
Nederlandse Triathlonbond
2:14:33
8
Anouk Bakker
Aalsmeer
2:21:19
9
Sanne Glas
Hera
2:23:41
10
Monique Darphorn
2:24:27
11
Linda Meegdes
2:30:44
12
Marije de Winter
Den Helder
2:34:57
13
Marije van Straaten-Wagter
Noordkop
2:51:56
14
Alma Bosma
Amsterdam
2:52:13
15
Klazina Korver
Den Helder
2:53:56
M35, 25 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jaap witte
Texel
1:38:43
2
Joshua de Vries
NOVA
1:39:24
3
Jurian Glas
Loopgroep Aart Stigter
1:40:32
4
Jan Hof
1:52:16
5
Roel Busch
SV Sportlust
1:57:24
6
Dennis Curvers
Noordkop
1:58:15
7
Lars Janse
Utrecht
2:04:42
8
Paul Dienaar
Julianadorp
2:05:22
9
Sebastien Baars
Den Helder
2:09:21
10
Pieter Roskam
Hylas
2:13:13
11
Wouter Visser
Andijk
2:14:04
12
Sam van Dalen
Nieuwe Niedorp
2:15:05
13
Maurits Vonck
2:16:24
14
Ard Broersen
Heiloo
2:17:06
15
Frans Verhorst
Julianadorp
2:19:43
16
Michiel Neidhöfer
Krommenie
2:24:01
17
Adriaan Klijn
Heerhugowaard
2:26:34
18
Frank van Damme
Nieuwe Niedorp
2:36:59
19
Ben Biersteker
Schagen
2:38:20
20
Joep Stet
2:38:27
21
Bas Ram
2:43:57
22
Boy Gijzen
3:01:17
V35, 25 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sandra Homan
DOKEV
1:57:20
2
Eva Koekkoek
Haarlemmermeer
2:08:17
3
Angela visscher
Den Helder
2:08:56
4
Fleur van den Nieuwendijk
2:10:03
5
Eline Kamp
Sint Maarten
2:27:20
6
Carlijn Deutekom
Schagen
2:30:26
7
Annemieke Dekker
Callantsoog
2:33:08
8
Maria van Duijvenbode
Edam
2:36:15
M40, 25 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ralph Apeldoorn
DEM
1:39:01
2
Paul Nieuwenhuizen
Schoorl
1:45:26
3
Ronald Marees
1:47:42
4
Elvin Conteh
Julianadorp
1:48:24
5
Ronald Lienos
Noordkop
1:48:26
6
Martijn Tas
Utrecht
1:49:21
7
Lars Eelman
Noordkop
1:50:25
8
Henk Elbertsen
DOKEV
1:53:11
9
Robert Smit
DOKEV
1:53:12
10
Ritsert Boonstra
1:54:18
11
Selco Bos
't Zand Nh
1:54:19
12
Bas de Jager
Alkmaar
1:57:16
13
Rens de Groot
1:58:46
14
Klaas de Beurs
Den Helder
2:01:12
15
Michiel Ooms
Wieringermeer
2:02:09
16
Sander Kliphuis
TAS '82
2:04:34
17
Maarten Griek
Noordkop
2:04:35
18
Roberto Verdugo
2:05:38
19
Norbert Bijvoet
Hollandia
2:07:37
20
Roland Bouwman
Velserbroek
2:08:47
21
Walter Swinkels
2:09:25
22
Ronald Kok
TAS '82
2:10:19
23
Michel Tode
Haarlemmermeer
2:11:24
24
Gert-Jan van 't Spijker
Noordkop
2:12:36
25
Boy Schilder
2:15:40
26
Henk-Jan Oostendorp
LAAC Twente
2:16:41
27
Lars Zeeman
Schagen
2:18:21
28
Arie Schoonbergen
Julianadorp
2:19:34
29
Richard Beeke
Den Helder
2:19:58
30
Jorg Becker
NOVA
2:20:30
31
Maurice Wokke
Oudorp Nh
2:30:16
32
Joachim Nijland
Heerhugowaard
2:31:14
33
Michiel Loonstra
Enkhuizen
2:37:19
34
Harold Wolbers
Heerhugowaard
2:37:35
35
Martijn Berkhout
TAS '82
2:41:36
36
Jeroen Langeveld
Schagen
2:43:53
37
René Slijkhuis
Julianadorp
2:47:37
V40, 25 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Finnula van den Berg
't Zand Nh
1:52:28
2
Fatima Noot
Den Helder
2:08:56
3
Caroline Kerkhoff
IJmuiden
2:09:26
4
Saskia Verijzer- Sleking
SV Sportlust
2:23:00
5
Marleen Stroo
2:30:14
6
Mischa Straatman Bankert
Huisduinen
2:31:49
7
Camilla de Greeff
Den Helder
2:36:56
8
Marloes van der kooi
Nieuwe Niedorp
2:38:20
9
Nieske van Kesteren
Tzum
2:41:34
10
Anita Neidhöfer
Krommenie
2:44:01
M45, 25 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerrit Brommer
DOKEV
1:50:49
2
Peter Tas
DOKEV
1:56:23
3
Noll Kerkhoff
Suomi
2:01:27
4
Martin Stumpe
Dirkshorn
2:01:47
5
Robert Jan van Vliet
Noordkop
2:04:58
6
Bas Dorpmans
TAS '82
2:05:16
7
Bert Fink
Hylas
2:05:45
8
Eric van den Berg
Loopgroep Hoorn
2:08:43
9
Jacco Kat
Den Helder
2:09:27
10
Rik Prins
2:10:18
11
Renze Ligthart
NOVA
2:10:36
12
Jan Willem van 't Spijker
Schagen
2:12:59
13
Edwin de Wit
Noordkop
2:13:09
14
Dim Hendriksen
Triathlon
2:17:22
15
Arjan Eriks
2:19:13
16
Peter Westenberg
Alkmaar
2:21:44
17
Dave Smit
2:26:52
18
Jan Hendrik Benedictus
Schagerbrug
2:28:52
19
Richard Valkenburg
Julianadorp
2:30:47
20
Harold Bok
Alkmaar
2:30:54
21
Marc Janssen
Amsterdam
2:35:44
22
Romano Adely
Tzum
2:41:34
V45, 25 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ilona Ploeger
DOKEV
2:07:16
2
Marianne Hoekstra
DOKEV
2:09:57
3
Kirsten Bijker
SV Sportlust
2:23:17
4
Paula Bankersen
Heerhugowaard
2:26:01
5
Mascha Roodakkers
Leiden Road Runners Club
2:33:55
6
Jeannette Smit
2:41:07
7
Desiree van Neerven
Den Helder
2:51:15
8
Silvia Apeldoorn
DEM
3:01:18
M50, 25 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pip Tesselaar
Hera
1:35:54
2
Menno Beneker
SV Sportlust
1:51:59
3
Cor Vonk
Phanos
1:55:27
4
Remco Fritz
Loopgroep Hoorn
1:56:48
5
Edwin Swart
TAS '82
1:57:13
6
Allard Pliester
TAS '82
1:58:10
7
Frans Kroes
NOVA
2:00:35
8
Nico van Dalen
SV Sportlust
2:03:24
9
Danny Hajos
Noordkop
2:04:58
10
Ewout Molenaar
2:07:18
11
Bert Westhoff
2:08:59
12
Patrick Groenewegen
Haarlem
2:09:26
13
Tim Jansen
KAV Holland
2:11:42
14
Andre Marrenga
Noordkop
2:12:59
15
Han Ordelman
Den Helder
2:14:50
16
Theo Zijlstra
Schagen
2:18:55
17
Jos van de Pol
Sint Maarten
2:19:20
18
Jacco van der Werff
2:22:36
19
Arnold Neijts
Broek op Langedijk
2:28:40
20
Henk Beers
Atos
2:30:03
21
Rene Mulder
Alkmaar
2:30:10
22
Tim Tervelde
Alkmaar
2:31:26
23
Ale Landstra
Leiden Road Runners Club
2:33:56
24
Chris Vermeulen
Noordkop
2:37:32
25
Olof Glorie
Trias
2:39:48
26
Benno Nederstigt
Broek op Langedijk
2:42:56
V50, 25 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jet van Gemert
Den Helder
2:00:48
2
Nathalie Dragt
Noordkop
2:06:24
3
Corry Leijen
Barsingerhorn
2:11:48
4
Karin de Wit
2:15:18
5
Irene van Dalen
SV Sportlust
2:23:12
6
Renata Vermeulen
Noordkop
2:32:00
7
Willeke Engel
Noord-Scharwoude
2:32:13
8
Antoinette Molenaar
Huisduinen
2:36:23
9
Jolanda Kämpfer-Ouwehand
Noordkop
2:37:34
10
Judith Wijnker
2:41:32
11
Erna Nederstigt - Bakker
Broek op Langedijk
2:41:32
12
Lissy Baars
't Veld
2:41:33
13
Bianca van Boxtel Balkema
Schagen
2:41:33
14
Tineke Buis
Schagen
2:42:06
15
Renata de Boer
Den Helder
2:49:27
M55, 25 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Cees Kersten
TAS '82
1:38:39
2
Hans Lieshout
Loopgroep PK
1:52:06
3
Hans Nijman
TAS '82
1:52:16
4
Paul Blom
NOVA
1:59:28
5
Dai Roberts
Virginia beach
2:00:43
6
Aiko Pastoor
TAS '82
2:08:35
7
Pascal Kroone
2:09:06
8
Pierre Molenaar
2:09:50
9
Marcus Copier
Petten
2:10:17
10
Jos Blankendaal
Waarland
2:12:20
11
François Flisijn
Noordkop
2:14:40
12
Alexander Vlieger
2:16:05
13
Roel Verschoor
Noordkop
2:16:45
14
Leo Raateland
Anna Paulowna
2:19:26
15
Martin de Vos
Noordkop
2:20:50
16
Kees van der Pijl
Alkmaar
2:24:01
17
Jeen Bijma
2:29:41
18
Alfred Comis
Hera
2:30:11
19
Leon Scholte
ARO '88
2:36:56
20
Erwin Schoot
Noordkop
2:38:04
21
Peter Bakker
ARO '88
2:43:58
22
Peter van Buijtene
Alkmaar
2:52:22
V55, 25 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Connie van der Lee
DOKEV
2:15:04
2
Margareth Rood-Overman
ARO '88
2:27:39
3
MOnique Kramer
TAS '82
2:31:04
4
Annet Balder
Schagen
2:34:47
M60, 25 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kees Portegijs
DOKEV
1:42:01
2
Jan-Willem Schutte
Noordkop
1:56:03
3
Hans Baart
Hollandia
2:04:33
4
Theo Tesselaar
NOVA
2:06:15
5
Nico Dirks
Noordkop
2:13:33
6
Rene Bakker
TAS '82
2:13:58
7
Albert Hingstman
AV '23
2:19:55
8
Arie Kossen
NOVA
2:23:08
9
Derk Jansen
2:25:33
10
Ed Wit
't Veld
2:26:07
11
Lammert Jager
Den Helder
2:32:45
12
Henk Broekhuizen
Schagen
2:34:33
13
Ton van den Berg
Loopgroep Aart Stigter
2:37:25
14
Jan Jorna
't Veld
2:41:34
15
Jack ouwens
SV Sportlust
2:50:09
V60, 25 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ida Verduin
2:12:43
2
Marjan Bos
Waarland
2:41:33
M65, 25 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tom de Raad
avVN
2:04:36
2
Dick de Vries
TAS '82
2:06:50
3
Willem hoogervorst
Alkmaar
2:08:50
4
Peter Akkerman
DEM
2:10:32
5
Frans Dekker
Hera
2:17:32
6
Ad Vriend
2:18:44
7
Peter Zwart
avVN
2:25:16
8
Leo Witteman
TAS '82
2:36:22
9
Jan Kuijs
2:41:35
10
Thijs Langeveld
2:43:53
V65, 25 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Irene van Wijk
AV '23
2:23:36
2
Marga Stroo
TAS '82
2:41:35
3
Elly Groet
ARO '88
2:44:13
4
Riet Tas
2:49:40
5
Nanda Witteman
TAS '82
2:50:05
M70, 25 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ivo Pothaar
AV '23
2:15:34
2
Claes van Ederen
Hylas
2:17:31
3
Ron de Groot
Noordkop
2:28:31
4
Dirk Jimmink
Loopgroep PK
2:38:01
5
Cees Dubbeld
TAS '82
2:42:42
M, 25 KM ESTAFETTE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
All 4 Running
Alkmaar
1:35:59
2
Sportlust Boys
1:43:15
3
LimLinPloeg
1:52:07
4
Huisduinen Runners 1
Den Helder
1:55:46
5
Jonkies zeggen tot volgend jaar
1:57:11
6
De Wolfsvoeten
2:05:13
7
Betough
2:05:47
8
Our time is running out 2
SV Sportlust
2:08:58
9
Run Fun
2:09:41
10
Beens Dredging - team 1
Schagen
2:09:43
11
Jongens van Jan de Wit
Amsterdam
2:15:19
12
The Dirty Daddij s
2:16:39
13
NOVA #5
Dirkshorn
2:17:31
14
NOVA #4
Alkmaar
2:17:31
15
Touwslagersgilde Alkmaar
Alkmaar
2:17:33
16
MEJA
Schagen
2:18:14
17
NOVA #2
Dirkshorn
2:18:40
18
NOVA #6
Dirkshorn
2:18:44
19
NOVA #3
NOVA
2:18:44
20
De Pooltjes
2:19:10
21
Ruim 50 +
DOKEV
2:24:51
22
Run4fun
DOKEV
2:26:13
23
Handige Harries
2:26:18
24
Sportlust Ramona
2:26:20
25
Team MPD
2:29:39
26
Dokev 61
2:29:55
27
AVW 2
Wieringermeer
2:30:36
28
Tas trio 71+
TAS '82
2:30:38
29
Subtoppers
SV Sportlust
2:30:57
30
Krasse Knarren
Schagen
2:31:34
31
CDA is in beweging
2:31:35
32
MarKarMar
Noordkop
2:32:30
33
Jongejan & Parners
TAS '82
2:32:41
34
Loopgroep Den Helder Altijd Lol
2:32:43
35
Sportlust BJS
2:33:29
36
Dokev 7
DOKEV
2:33:40
37
Dancing Queens
't Harde
2:35:12
38
Beens Dredging - team 2
Schagen
2:37:37
39
HawkVision Internationaal
Julianadorp
2:38:28
40
Herman's Harem 1
Wieringermeer
2:40:16
41
De laatste stap
Noordkop
2:42:42
42
Greuter
Wieringerwaard
2:43:56
43
Het laatste stukkie
TAS '82
2:46:36
V, 25 KM ESTAFETTE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
De Veters
2:07:22
2
Theo's Angels
2:08:59
3
De laatste stap
TAS '82
2:16:07
4
de Dokevjes
Wieringerwaard
2:16:59
5
NOVA #1
NOVA
2:18:10
6
Meisjes uit Zuid-Holland
Julianadorp
2:19:43
7
AVW 1
Wieringermeer
2:23:24
8
Vrienden van Sportlust
SV Sportlust
2:24:06
9
De 3 Gezusters
2:25:52
10
Den Oever Team 3
Den Oever
2:30:20
11
Den Oever team 2
Winkel
2:30:21
12
Den Oever Team 1
Den Oever
2:30:21
13
De Hel's meiden
2:30:28
14
De Boertjes jong
Schagen
2:31:10
15
Slijkerman 1
Julianadorp
2:32:41
16
Slijkerman 2
Callantsoog
2:36:59
17
Herman's Harem 2
Wieringermeer
2:40:16
18
MEJA
SV Sportlust
2:40:42
19
De uitslapers
Noordkop
2:42:26
20
Kwik, kwek en kwak
TAS '82
2:46:31
21
de Boertjes oud
TAS '82
2:49:12
22
Loopgroep Den Hel Hoppers
2:49:37
23
Desirees Angels
SV Sportlust
2:52:50
24
DC's KIM
SV Sportlust
2:53:31
www.uitslagen.nl
09-03-2020 16:15